Reklama

pátek 11. listopadu 2016

Naš Doniček vyhral

Ladislav Větvička
11. l1. 2016   blog autora

To je srandovni sledovat ty zmatene pseudoredaktory, jak běhaju po studyjach jak zmokle kury, koktaju a blekotaju cosik o tym, že to je překvapeni jak cyp, kere nikdo nečekal. To je zajimave, že v naši knajpě Na Rožku zme to čekali všeci. Když sem spočital sazky na Donička, tak suma dosahla skoro dvacet tisic. Při kursu 2,5 to je docela slušna častka. Hadejte, kaj ju utratime?

Přitom nam su amerycke volby naprosto ukradene. Jestli bude prezidentem jeden nebo druhy je jedno, bo stejně su všeci kupeni bankovnim sektorem. Jenže když zme viděli, jak všecky televize hykaju blahem nad tou multykulturni marxistkou, došlo nam, že tady se hraje špinava hra jak cyp. Su enem dvě možnosti. Buď byly všecky předvolebni pruzkumy cinknute, anebo se amerycky volič boji pruzkumnikum řict svuj nazor. Oboje je špatně.

Srandovni je aji to, jak fčil všeci pomalučku obracaju kabaty. Třeba stary Saša Vondra začal po rokach mluvit rozumně, tohle třeba řekl v česke televizi: „Města ovladaji transsexualove, homosexualove, nekuřaci, cyklisti… a ja mam někdy nutkani odjet do te Horni Dolni, kde jsou ještě normalni chlapi a ženske…“ Tuž, buď se probudil a zjistil, jaky svět to pomohl vybudovat, anebo se prostě snaži přežit v novem prostředi.

A ještě jedna věc je srandovni. Pamatujete, jak kdysik kandydoval na prezidenta John Kerry? Všecka medyja tenkrat basnila o tym, že jeho dědek, německy Žyd Fritz Kohn se narodil v jakesik ďuře u Bruntalu a že teda budeme možna mět našeho rodaka ameryckym prezidentem. Tak samo se ale radovali Hermanovi kamoši ze sudetoněmeckeho mančaftu, bo řikali, že sudetsky Němec bude prezidentam. Asi si ti kokoti mysleli, že jim pomože dostat se zpatky k majetku. To, že se jedna o sudetoněmeckeho Žyda už moc nezdurazňovali. Bo kdyby stary Fritz nezdrhnul do Ameryky, jeho krajani by s nim pěkně zametli. Jedni by mu vystavili jednosměrnu jizdenku do Březinky, druzi by ho vyhnali ze země. To su paradoksy pane Havel, co?

A tak zatimco o Kerrym/Kohnovi se pěly baje, o tom, že naš Doniček ma hezky a pozityvni vztah ke slovanskym babam, se vice meně mlčelo. O tym, že jeho tři děcka mluvi česky a jezdi do Česka na prazdniny, tež. O strykovi maršala Hermana se popsaly tuny papiru, ale nikoho nenapadlo pozvat si do studyja Doničkovu tchyňu, nebo jeho staru staru. Misto teho všude defilovaly plejady pseudokomentatoru, keři ševelili o tym, jak bude svět krasny, až to multykulturni Hylery vyhraje.

Nevyhrala. Svět se nezbořil, možna bude o jedno humanytarni bombardovani miň. Ale jinak se nic zvlaštniho nestalo. Všecko jede podle planu. Fčil se može propichnut nova bankovně burzovni bublina, kera je největši ve světove hystoryji. Jestli se myslite, že Ameryka přestane provokovat v cizině, tak na to tež zapomeňte. Su za tym obrovske prachy a prachy su až na prvnim mistě.

Vydržte do ledna, až konečně bily miliardař nastupi do statniho bytu po černošske rodině, pak uvidime, jestli se cosik fakt změni, chleba bude levnějši a baby miň protivne. Dejte našemu Doničkovi šanci. Konec koncu, kdyby začal zlobit bankeře tajak Kennedy, zastřelit ho agenti možu kdykoliv.

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, New YorkZdroj: http://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=566127

43 komentářů :

 1. Když se nad tou hysterií zamýšlím, mám pocit, že to již odněkud známe. Je to určitá obdoba "kulturní revoluce v Číně". Tam ti sluníčkáři napáchali nesmírné škody, zda se že neomarxisté pokračují v tažení světem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je to neomarxista? Co má společného s Marxem? Prosím, vysvětlete. Véna

   Smazat
  2. najdi si to. Marxisti všichni jsou si rovni, neo to mají trošku pokřivené

   Smazat
  3. 12:44 - http://www.white-media.info/nova_levice_prvni_uder_kulturniho_marxismu.html

   Smazat
  4. Pojem "kulturní marxismus" je shodný s termínem neomarxismus - http://www.white-media.info/chapadla_neomarxismu.html

   Smazat
  5. Dva Marxovi žáci-Lukács, Gramsci našli své vysvětlení: "Dokud křesťanství a západní kultura, imunitní systém evropské společnosti, nebudou vykořeněny z duše západního člověka, marxismus se nemůže zakořenit a dělníci v jejichž jménu se mělo v revoluci bojovat, budou revoluci zrazovat."
   Více zde: http://romanprazak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=95274
   http://deliandiver.org/2009/11/jak-odstranit-system.html
   http://www.obcinst.cz/jak-odstranit-system-strategie-dlouheho-pochodu-institucemi/
   http://jindrichchmelar.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=472360

   Smazat
  6. Wikipedia - neomarxismus:
   https://cs.wikipedia.org/wiki/neomarxismus

   Smazat
  7. 10:40 + 17:23 Jestli tomu dobře rozumím, tak Clintonová jako neomarxistka a její příznici se snaží vykořenit křesťanství a západní kulturu ze společnosti, aby mohla proběhnout dělnická revoluce? Jestli tomu věříte, tak jste s prominutím hrozný vůl.

   Smazat
  8. 18:02 - vůl seš ty vole! Nejde o "vítězství dělníků" - o to ale fakt nešlo nikdy! Jen se na ně vodvolávali ty debile, aby uchopili světovládu (Kominterna)! - tedy ve starým marxismu. V novým nehrajou primát! Naopak - prej si tak pllepšili, že e stali reakční třídou:)) Dnes je proletariátem coura nebo negr či buzerant! Prostě různý ty menšiny a za ně se bije i Clintonka! Tihle xindlové pak volej neocons partaje - nástupce Bronsteinovy kominterny ... a pokud chceš slyšet originál názory neomarxistů, tu jsou! - http://a2larm.cz/

   Smazat
  9. A tady ty hovade z 18:02 jeden neomarxista zdůvodňuje PROČ je třeba volit Clintonku! - http://a2larm.cz/2016/10/proc-ma-muj-hlas-hillary-clintonova/

   Smazat
  10. Oprava: teda neomarxistka! Píše to baba! A na konci udává že je feministka a to je další subideologie neomarxismu! - http://www.white-media.info/chapadla_neomarxismu.html

   Smazat
  11. Tímhle povrchním blábolením mi přece nechcete vysvětlit, co to ten "neomerxismus" je a co má společného s Marxem! Zkuste to jinak. Díky.

   Smazat
  12. To se tak jenom říká. Marx by rotoval v hrobě jak vrtule kdyby to slyšel nebo četl toto - http://a2larm.cz/2016/05/o-cem-se-doopravdy-nesmi-mluvit/

   Smazat
  13. Cituju z článku neomarxisty:

   "Ve svém textu jsem použil termín, který zřejmě nejednomu čtenáři a přinejmenším jedné čtenářce zvedl tlak. Jde samozřejmě o termín proletariát. Řada čtenářů si to interpretovala následovně: pokud je uprchlík pro levici proletariátem, je pro ni okamžitě i soudruhem ve zbrani připraveným provést společenský převrat. Nová levice by nejraději uprchlíkům rozdávala hned po bezpečném vylodění rudou zástavu, výtisk Kapitálu a kalašnikov a vyrazila s nimi revolučně vyvracet nenáviděné staré pořádky – „obyčejnému člověku“ navzdory.

   Když hovořím o proletariátu, používám tento termín nikoli v parodickém výkladu marxismu-leninismu, ale ve smyslu, který představil Marx ve své knize Německá ideologie. A tyhle dva významy se zatraceně liší. Proletariát Německé ideologie není označení konkrétní masy lidí, nemá tedy substanční význam. Proletariátem Marx označuje uměle vyvolanou duchovní chudobu a nedostatek lidství, který vede k zániku starého stavu společnosti a vzniku takového stavu, který stav proletariátu odstraňuje. Proletariát je tedy principem, který může vést, nezávisle na historickém období či geografické poloze, ke změně společenských poměrů. Ještě jednou: nejedná se o substanční pojem, nemůže být proto spojován jen s jednou konkrétní sociální skupinou. V druhé polovině 19. století bylo v Evropě a Americe proletariátem dělnictvo. Nikoli proto, že mělo nějaký proletářský gen, ale protože bylo na nejnižším stupni společenského žebříčku. Dělníci 19. století bojovali o své přežití a jak říká Marxův slavný bonmot, neměli kromě svých okovů co ztratit. Dnes mohou smutně slavnou roli proletariátu zaujmout právě třeba uprchlíci. Ne proto, že to je mé zbožné přání, ale protože nemají kromě svého života co ztratit.

   Pokud uprchlíky označím za proletariát, jde tedy o čistě deskriptivní označení, které mi má pomoci v chápání sociální reality. Neznamená to, že sami uprchlíci se musí za proletariát považovat, ani že budou sdílet mé politické názory. Nebo že se případný zvrat poměrů ve společnosti musí odehrát pod rudou zástavou a směřovat k jakékoli formě kolektivismu či posílení demokracie."

   Smazat
  14. Je to stať ve které neomarxista kritizuje Novou levici, aby bylo jasno ...

   Smazat
  15. K proletariátu jako ovšem výhradně bílé a národně definované dělnické třídě (neb buržoasie je z principu kosmopolitní) se dnes obraní výhradně Nová pravice! Tedy také marxisté, jako je např. Kai Murros! - http://revolta114.blogspot.cz/2013/04/kai-murros-revoluce-jak-na-ni-v-moderni.html

   Smazat
  16. Dělnická třída, národní třída. To je název jedné z kapitol z příručky Revoluce a jak na ní v moderní společnosti od kontroverzního finského nacionalistického myslitele Kai Murrose. Kai Murros v této kapitole svým „historickým materialismem marxismu“ dokazuje, že dělník je srdcem národa, jeho budovatelem a hlavním ochráncem. Třídou, která je s osudem národa provázána, třídou která s národem stojí i padá. Samotnými myšlenkami marxismu tak vyvrací Marxovu tezi, že dělník je bytostně internacionální.

   Revoluce a jak na ní v moderní společnosti je příručka psaná ve formě pouček pro člena revoluční strany. Sám Kai Murros, o svém použití a aplikování Marxových myšlenek na pojem národa, píše: „Snažil jsem se vypadat jako dogmatický marxista a jak jen to je možné využít marxismus jako rámec pro mé nacionalistické názory. Mým záměrem bylo na marxistické teorii dokázat, že revoluce je nevyhnutelná, ale nebude marxistická, ale bude národní. Chtěl jsem využít zbraně levice proti ní samotné, jejich materialismus aplikovat na historii.“

   V národní třídě složené z dělníku tak Kai Murros vidí revoluční mýtus, který jednou provždy srazí kolos kapitalistického útlaku. Kai Murros následuje marxistické pojetí provedení revoluce - dvě revoluce - první zničí kapitalismus a rozdrtí jeho zbytky pomocí diktatury národního proletariátu a druhá, která tuto sílu bude delegovat zpět do místních společenství, družstev, odborů a tak dále. Přičemž Kai Murros druhou část označuje jako obtížnější, jako překonání sama sebe a posunutí národů do nové společnosti - organické demokracie.

   Kontroverzní kapitola, koketující s třídním bojem národního proletariátu proti kapitalistické kosmopolitní třídě utlačitelů je pro někoho inspirativní, pro jiné pobuřující. Předložené myšlenky národní třídy, podle Kai Murrose, jsou tedy těmi potřebnými k otevření debat a přehodnocení postojů. Mysl nikoho nenechají bez odezvy.

   Smazat
  17. Kai Murros - Dělnická třída, národní třída

   S ohledem na empirické důkazy a materialistickou analýzu dějin, lze říci bez jakékoliv pochybnosti, že ze všech společenských tříd je pouze ta dělnická svou povahou národní.

   S raketovým vzestupem globálního hospodářství se stává více zřejmě bolestně jasné, že bohatství nahromaděné kapitalistickou třídou přestalo respektovat hranice. Peníze nemají státní příslušnost.

   Horní třída, je jedno, zda feudální nebo kapitalistická, byla od přírody vždy kosmopolitní. Podporováni svými možnostmi a bohatstvím byli členové horní třídy schopni se družit s ostatními své třídy bez ohledu na jejich příslušnost národní či státní.

   Ve srovnání s kapitalistickou třídou je střední třída plně závislá na národním státu a sociálních strukturách, které jí poskytuje. Ale ve skutečnosti střední třída neustále jako papoušek opakuje proti národní fráze, které se naučila od kapitalistické třídy, kterou slepě obdivuje.

   Tradičně nejvroucnější zastánci národního nihilismu jsou levicoví pseudointelektuálové, rozmazlení potomci buržoazie.

   Existuje staré rčení, že horní třídy jsou všude pořád stejné. To platí rovněž pro střední třídu, jež se stále snaží napodobit tu kapitalistickou. Ale pravou podstatu národa lze pozorovat v jeho ohromné mase - v rolnících a dělnících.

   Nakonec je to právě jen ta jedna třída, která vede revoluci, ta která nevlastní žádný kapitál a nemá žádné falešné iluze, je pouze vázána na osud národa a národního státu - tím mám na mysli dělnickou třídu.

   Na dně sudu byli vždy dělníci a rolníci. Vždy byli vysmívání, pohrdáni a využíváni a přesto právě oni v celé historii světa budovali a bránili národy. Jak by jen dělnická třída mohla být něčím jiným, než třídou národní?

   Smazat
  18. Důkaz je vidět konkrétně ZDE - https://www.youtube.com/watch?v=nKHtct4Dl3s

   Smazat
  19. 21:27 až 22:23 Místo dlouhých teorií o neomarxismu a dalších blábolů stačilo napsat, že jste stoupencem holých lebek a DSSS a bylo vše jasné. Obávám se, že jste si spletl web. Tady vám pšenka nepokvete.

   Smazat
  20. 2:28 - holé lebky, blbe, jsou obětí klamu! Jejich IQ nelíšící se od tvýho jim neumožňuje proniknout k podstatě věci a čeká je osud SA! Ta je popsána Christianem Bouchertem, idologem revlučního nacionalismi zde - http://deliandiver.org/2011/04/christian-bouchet-o-revolucnim-nacionalismu-islamu-a-sionismu.html

   Smazat
  21. oprava: ideologem revolučního nacionalismu

   Smazat
  22. Jaká by byla tato alternativa v praxi líčí největší belgický vlastenec zde (české titulky na liště!) - https://www.youtube.com/watch?v=utviTooRdR4

   Smazat
  23. 2:28 - ty budeš nějaký to nosatý hovado, co? Ty bolševická "pšenko":)) Kerej z nich je vůj vožď? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%9B%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%BD-%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD-%D0%9F%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD3.png

   Smazat
  24. 9:50 Nejsem "nosatý", ale na rozdíl od tebe nejsem ani neonáckovské hovado. Pšenka ti tu nepokvete, protože sem většinou chodí lidé s mozkem. U tebe je zřejmě nosatý a bolševik každý, kdo není idiot jako ty a ti tvoji soukmenovci. Trpíš asi hrozným mindrákem, když si musíš zvyšovat sebevědomí přesvědčováním se o rasové nadřazenosti. Děláš fakticky totéž, co přičítáš "nosatým". Takže ve skutečnosti ty jsi ten "hnus a odpad".

   Smazat
 2. Ten náš Laďa Vetvička,
  co věta to perlička ;)

  dikec Láďo za Tve psani
  zasek něcok k pousmani;)

  OdpovědětSmazat
 3. Česká televize -
  http://www.ceskatelevize.cz/porady/1093836883-na-plovarne/209522160100006-na-plovarne-s-ivanou-trumpovou/

  OdpovědětSmazat
 4. Přeněji a věcněji to snad ani nejde napsat. Super. Dík.

  OdpovědětSmazat
 5. Žaludek se zdvihá mi,z těch kabátů po zemi.Zase bude všechno jinak,kdopak se má potom vyznat!

  OdpovědětSmazat
 6. Ach, ta Hillary by byla báječná presidentka, pravila Mandeline ...
  Zatímco před Rozhlasem vlály US vlajky v době voleb, po volbě Radiožurnál i smutně laděné písně zahrál.
  Buď jsou ti redaktoři skutečně navedení, nebo jsou tak blbí.
  Teď si pozornost kompenzují na Turecku. Zaslechl jsem, že Turci chtějí stát zvětšit až na Balkán.
  To snad nemouhou mít ze své hlavy.

  OdpovědětSmazat
 7. Už mají v kavárně na kahánku,
  sluníčkáři strachy pomrzli.
  Teď vyškrtnou je z webovek a článků
  a nás to vůbec nemrzí.

  OdpovědětSmazat
 8. Kdo skutečně vládne světu?
  To, kdo a jak povede USA, není z hlediska budoucího vývoje lidstva důležité. Všechno, co zveřejňují média o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety, kterými jsou tzv. "lidé velkých peněz". Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí „lidé velkých peněz“, a ti to plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude setrvávat jejich výsadní postavení. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Viz článek "GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM" - http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html
  Současný stav lidstva je žalostný. 1/6 lidstva neumí číst a psát, má hlad a značná část těchto lidí umírá neléčenými nemocemi nebo v nesmyslně vedených válkách. Velká většina těchto lidí nemá ani představu o tom, že to není spravedlivé, že kvalita jejich života by se měla zvýšit. Svět patří se vším všudy všem lidem rovným dílem. To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. ……… Pro toho, koho zajímá uvedená problematika, je napsáno pokračování v článku: NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/09/novy-svetovy-rad.html

  OdpovědětSmazat
 9. Ad 13 : 23 má pravdu.
  Ale skutečně, ať to někdo vysvětlí co mají společného tkzv. neomarxisté /Juncker, Tusk apod.) s Marxem. Já tam vidím jen jednu podobnost a to opovrhování slovanskými národy, tam je jeden průnik obou množin, rád se nechám poučit bude-li však čím. Proto trollové se neunavujte. Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Původ - http://www.white-media.info/nova_levice_prvni_uder_kulturniho_marxismu.html

   Smazat
  2. Marx ve svých utopických spisech v polovině 19. století předpovídal, že komunismus/socialismus nejdříve zvítězí v rozvinutých západních zemích a až později na východě. To byl první významný omyl, protože nic takového se nestalo. Pak přišla 1. světová válka a podle předpovědí marxismu-leninismu měla pracující třída z celé Evropy odmítnout válku a společně rozpoutat rudou revoluci. To se opět nestalo a vojáci z pracující třídy šli roku 1914 s optimismem bránit svou zemi.


   To byly jedny z hlavních nesplněných předpovědí staré marxisticko-leninské ideologie.

   Někteří marxističtí "intelektuálové" proto v této deziluzi začali přemýšlet, proč to nefunguje, proč se rudá revoluce nedokáže rozšířit na západ, proč pracující lidé v západní Evropě a USA nehodlají revolučně nastolit bolševismus ve své zemi.

   A došli k názoru, že hlavní bariérou je západní křesťanská kultura a tradiční hodnoty evropské civilizace. A tak se zrodil "kulturní marxismus", jehož cílem je evropskou kulturu a její hodnoty rozbít, aby levičáctví mělo volnou cestu k vítězství a převzetí moci.

   Zakladatelé kulturního marxismu (či kulturního bolševismu) byli dva marxističtí filosofové : Gyorgy Lukács a Antonio Gramsci, kteří se spolu znali z komunistických sjezdů.

   Smazat
  3. Z kultrního marxismu (alias neomarxismu) se zrodila Nová levice - http://www.white-media.info/imigranti_nova_revolucni_sila.html

   Její ideologie je na tomto webu - http://a2larm.cz/

   Smazat
  4. 15:47 Marx zapoměl do svých úvah zahrnout lidskou hloupost a tím danou účinnost propagandy. Díky ní bylo a stále je hodně lidí, kteří se nechají zmanipulovat tak, aby jednali proti vlastním zájmům.

   Smazat
  5. Vaše "reference" o MArxovi, marxismu a neomarxismu nesotjí za nic. Nic nevysvětlí, kloužou po povrchu. Prostě kravina. Zkuste to jinak, jde o podstatu. Například otázka: Co komu slouží? nebo Co čemu slouží? Dobrete se zajímavých odpovědí. Ovšem, když budete pozctiví v uvažování a nepředpojatí.

   Smazat
  6. 18:23 - marxismus zařval na tom, že dělníci nepřijali žádný "třídní bratrství" s jinými lůzry světa (nespojili se), protože jako třída nejednají a jednat nechtějí! Důvod je prostý: nikdo nechce zůstat dělňasem - špínou na okraji společnosti co se musí živit prací která mu krade život a nabízí jen bídu. Každej sní že makat na sebe a svou rodinu dontí jiný! Třbas ten německej sedlák či řemeslník snil o tom, že bude junker nebo důstojník v lágru a bude se mít jako pán materiálně ale nadto dostane drogu pánů! Tedy moc nad jinýma! Ne je propustit z práce kdo se ti znelíbí. Ale donutit ho třeba žrát hlínu a prosit o milost, když jsi nasrán a potřebuješ si na někom zchladit žáhu! To je přeci jen lákavější nabídka pro lidské nitro než jakési pofidérní bratření se s vnucenými ti nějakou idologií "třídními bratry" a soudruhy", ne? To ani Marx si netroufal předpovídat že by se bílí průmyslový dělníci mohli bratřit z čínskými kulii, indickými párii či dokonce africkými křováky nebo papuánskými lidojedy:) A právě ta vlastnost bílého člověka - pocit rasové nadřazenosti uvedl do pohybu kolonizaci a expanzi naší rasy vůči ostatním a zabránil marxismu, aby se uchytil v zemích kde tato rasa převažuje. V Rusku uspěl zčásti a na čas, dík mnohonárodnostnímu konglomerátu a velké síle židovské intelektuální menšiny. Už Stalin je ale rozehnal. Nejvíce se proto marxismus prosadil u žluté a rudé rasy (Čína, Korea, Mongolsko, Vietnam, Kuba? Nickaragua, Chile, Bolívie, Venezuela atd.) a to navzdory tomu že tam skoro žádný průmyslový proletariát nebyl, ale byla kolektivistická idea postavení jedince ve vztahu ke státu!

   Smazat
  7. Pak se tedy nabízí otázka, co má vůbec režim v SSSR a jeho napodobitelích společného s Marxem a marxismem? Mnoho ne. Jde o zcela odlišný systém, který si jen občas navléká "marxistický kabát", ale má rysy národního socialismu - https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/310213-kldr-vubec-neni-komunisticka-hlasa-rasovou-nadrazenost-tvrdi-americky-expert.html

   Smazat
 10. Náš Doniček že vyhrál? Velký omyl. Dostal přece zcela neplnitelný domácí úkol: aby 5% obyvatel planety (USA), kteří spotřebovávají 50% planetární zdrojů, utáhli svoje opasky, snížili svou spotřebu a zkusili žít za své (ze svého HDP, které nestačí ani na polovinu spotřeby). A to ponechávám stranou splacení oficiálního dluhu kolem 20 biliónů dolarů, který je prý neoficiálně několikanásobně vyšší, dokonce vyšší než celosvětový HDP. Zdá se vám tento Doničkův úkol splnitelný? Pokud se alespoň pokusí ho splnit, tak Američané budou časem závidět Řekům a mnoho vkladů (včetně amerických penzijních fondů) bude muset být VYNULOVÁNO. Jinak to prostě nemá řešení. Možná to bude řešit jako Hillary, donutit vojenskou silou zbytek světa, aby i nadále udržel Pax Americana při životě. Podle mého Doniček nevyhrál, ale brzy se ukáže, jestli to není jenom oběť, která bude předhozena šílejícím davům.

  OdpovědětSmazat
 11. Pane Větvička,vynikající analýza.Je to pohlazení na duši po té mediální masírce havlistických a komediálních prostitutek!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Jen jestli ti voliči v USA, čující podraz, schválně neříkali, koho budou volit, aby falzifikátoři voleb necítili potřebu sáhnout k osvědčeným falšovacím metodám.
  A tak s nimi vydupali. To by bylo parádní vyjebání.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.