Reklama

úterý 15. listopadu 2016

Nedotknutelný Daniel Herman?

Jaromír Petřík
15. 11. 2016    zdroj
Premiér Bohuslav Sobotka odvolal dle svého a Babišova mínění dva nejslabší ministry. Že odvolal Jiřího Dienstbiera se asi nikdo nediví, ale že odvolal Svatopluka Němečka a ne Daniela Hermana, je více než podivné... Pokud náš občan alespoň trochu sleduje činnost našich politiků, tak přímo bije do očí, že ne Svatopluk Němeček, ale Daniel Herman škodí zájmům našich občanů.


Posuďme sami několik jeho činů.
Podpora extrémně vysokým finančním a majetkovým nárokům katolických prelátů na kulturní dědictví vytvořené našimi předky v podobě církevních restitucí (připomeňme si však, že 80 % potomků našich předků jsou nyní ateisté)
Adorace teroristických činů bratrů Mašínů
Podpora Sudetských Němců
Použití „strýce“ Bradyho v tažení proti našemu prezidentovi Miloši Zemanovi s cílem jeho svržení
Přijetí Dalajlámy s cílem poškodit naši ekonomiku...

Tento výčet „zásluh“ ministra kultury Daniela Hermana je snad dostačující, aby byl odvolaný, protože prokazatelnost těchto činů proti zájmům našich občanů je nezpochybnitelná.
Jenže lidovci by odvoláním Daniela Hermana raději položili současnou vládu, tak si Bohuslav Sobotka od nich nechá diktovat. Sám se divím, že pokles preferencí ČSSD je tak malý, když její současný předseda zastává vyloženě pravicovou politiku. A neodvoláním Daniela Hermana se svým voličům doslova vysmál.

A co noví ministři?

Jan Chvojka, nový ministr pro lidská práva se zatím nejvíce „vyznamenal“ svým podáním stížnosti Radě pro rozhlasové a televizní vysílání na zpěváka Tomáše Ortela, který se ve svojí tvorbě kriticky vymezuje vůči islamizaci naší země a nebezpečí hrozící ze strany muslimských radikálů.

Cituji: „Veřejné vystoupení skupiny Ortel, která se hlásí k Rudolfu Hessovi, Adolfu Hitlerovi a dalším zločincům a je v textech svých písní otevřeně antisemitská, antimuslimská a hlásí se jimi i k fašismu a (neo)nacismu, považuji za otřesné a odsouzeníhodné,“ napsal Chvojka ve své stížnosti. Žádám RRTV, aby tento fakt reflektovala a začala se urychleně tímto evidentním lapsem TV Nova zabývat.“ zde

Naštěstí Rada pro rozhlasové a televizní vysílání byla při smyslech a neshledala účast kapely Ortel v přímém TV přenosu z předávání cen Český slavík za nezákonnou. zde

Tak jsem zvědavý, zda tento nový ministr pro lidská práva bude lidská práva našich občanů hájit způsobem, že na ně bude podávat trestní oznámení za jejich obavy z islamizace naší země.

A zda jej Daniel Herman v tomto multikulturním obohacování bude jako ministr kultury adorovat podobně, jako adoroval bratry Mašíny či Dalajlámu.

36 komentářů :

 1. pořád se něčemu divíte. příští rok nezapomeňte jít volbám, ať se můžete divit dalších pět let

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Herman - hypnotizér
   http://ateo.cz/f/images/2/20161015.jpg

   Smazat
 2. Daniel Herman neškodí nejen zájmům našich občanů ale celkově škodí zájmům celého státu. A když někdo škodí zájmům státu tak je co? Tak je to vlastizrádce!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A 17. listopadu přijede tetička ...

   https://www.facebook.com/alternativnizpravy/photos/a.164251470398121.1073741827.164248273731774/710013695821893/?type=1&theater

   Smazat
  2. V tom případě ale není vlastizrádce jen Herman, ale skoro celá naše (?) vláda.

   Smazat
  3. 19:20 Herman nelhal. Teta Madeleine Albrightová prijela...

   Smazat
 3. Tu podporu Sudeťáků autor pojal poněkud vágně. D.H. je předsedou české pobočky Ackermann Gemainde, což je jedna z organizačních složek Sudetendeutsche Landsmaschaft. Platné stanovy tohoto spolku vznášejí majetkové, územní a jiné požadavky na ČR. Změny stanov, které tyto požadavky poněkud zmírňovaly, byly na návrh Wittikobundu (jiná, militantní složka SDL, většinou bývalí příslušníci SS, jejich potomci a sympatizanti) soudem zrušeny. D.H. se tudíž dopouští vlastizrady, přesto není stíhán a je dokonce i ve vládě. O tom se K.H.Frankovi či K.Henleinovi ani nesnilo.

  OdpovědětSmazat
 4. Tu fašistickou,kolaborantskou a černoprdelnickou svini by lidi měli připíchnout na vrata i s Hajzlíkem a Vlkem!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Sobotka je ze Slavkova,tedy z Moravy.Jako takový
  má v plánu sám škodit,aby si ci nejdéle udržel
  koryto.Protonikdy Hermana neodvolá.Bělobrádek by
  vládu raději položil,než by připustil odvolání
  Hermana.Takže Sobotkovo koryto ho ochraňuje.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidovci pokládají vládu jen tehdy, pokud mají jistotu, že se dostanou do vlády další. Koneckonců proč by současnou vládu pokládal, když ta plní jeho zadání a odpovědnost nesou socani a ti si to také u voleb za lidovce odskáčou. Právě strvání v této vládě je pro lidovce jistotou účasti na další vládě. Bez vlivu socanů. Copak měli socani církevní restituce ve volebním programu? Neměli a přesto je lidovecké přání splněno. Kdo za to nese odpovědnost? Socani. Socanům už nic nepomůže. Strana, která si do čela zvolí Špidlu, Grosse, nebo Bohuša, není volitelná ani pro toho největšího optimistu. Směřují na smetiště a patří tam. Někteří z nich to ještě vezmou přes kriminál a pak už po nich zůstane jen smrad. Škoda. Né jich, ale socdem myšlení. Toho pravého, ne toho, které za něj ty šprcky vydávají.

   Smazat
  2. ve Slavkově mu jednou rozbijeme rypák!

   Smazat
  3. To už ste měli udělat.Mohl být od hajzla pokoj.

   Smazat
 6. Profil Hermana byl znám již před jeho vstupem do vlády. Katolický kněz který udělal závratnou kariéru až na mluvčího České biskupské konference a našeptávač kardinála Vlka, i v jednáních se státem, pak kvůli milence docela rychle a mimořádně zbaven kněžství, pak jako fanatický ředitel a agentobijce v ÚSTR, dokud ho nevyhodili, najednou se přimkl ke KDU ČSL, aby tam a později ve vládě dohlédl také na zájmy katolického kléru.Mezitím nesčetné cesty do Izraele a do USA (asi se svazky z ÚSTR) a vždy jako exponent sudeťáků v ČR. Ministrem vlády neměl být s tímto profilem nikdy jmenován. Rezortu kultury nerozumí a také v něm nic neudělal, je snad nejslabší ministr, věnuje se převážně jiným aktivitám, teď jako nastrčený nástroj na svržení prezidenta.Americký komentátor Erik Best má za to, že má silnou zahraniční podporu a naznačuje Německo. Přijetím dalajlámy na ministerstvu poškodil zájmy státu a se strýcem Georgem po tom tyátru zbyla jen pachuť. Ustanovení koaliční smlouvy že předseda vlády může odvolávat jen ministry své strany a nikoliv jiné členy vlády, i kdyby to byl neschopný nebo líný člověk anebo dokonce škůdce je absurdní.

  OdpovědětSmazat
 7. Sobotka je zrádce národa a lid mu to při volbách spočítá,taktéž Babišovi.Stále se utvrzuji o tom,že Babiš je sice dobrý ministr financí,ale...likviduje stát zvenčí!Vyjádřil se Babiš někdy o TTIP,CETA,o EU,NATO,vyjádřil se někdy o sankcích proti Rusku?Nikdy!S Hermanem táhnou za jeden provaz.To,že premiér neodvolal tu sviňu Hermana,to mu zlomí vaz!Němečka odvolal zcela zbytečně!Byl to ministr na svém místě a to říká zdravotnická obec!Lidé,volte SPD,SPO,KSČM,SVOBODNÍ.Tuto lůzu,která je teď u moci a ví,že jde do paďous,se začne natřásat,aby se zalíbila.Hlavně starším lidem vysvětlujte,proč nevolit tyto zloděje a zrádce národa!

  OdpovědětSmazat
 8. Docela nerozumím tomu, proč se Daniel Herman schází s Dalajlámou, kterým byl 9 let členem komunistické strany Číny a který se zcela otevřeně hlásí k marxismu. Hezky se k Dalajlámovi vyjádřil významný kněz profesor Petr Piťha, který řekl: "Kdo je Dalajlama? Je to figura spíše politická, než náboženská a duchovní. V pražské přednášce se ztotožnil s marxismem v podobě Komunistického manifestu. Slyšel jsem několik jeho přednášek v rozmezí třiceti let. Nikdy mě nepřesvědčil o své duchovní opravdovosti. Náboženské formy a rétoriku ovšem ovládá dokonale." http://blog.aktualne.cz/blogy/pohled-zblizka.php?itemid=28240

  Pokud Herman na jedné straně vyjadřuje ostrý antikomunistický postoj a na straně druhé se dává na odiv s komunistou, pak něco není v pořádku. Že by i zde platilo, že Herman půjde třeba přes mrtvoly a když je třeba, že se spojí i s ďáblem?

  SUPHERMAN
  http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2016/11/herman-superman.jpg

  Dalajláma a Halík
  http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2016/10/dalajlama-halík.jpg

  Dalajláma a Gott
  http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2016/10/Mistr-Gott.jpg

  Dalajláma a Herman
  http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2016/10/Herman-dalajlama.jpg

  OdpovědětSmazat
 9. Tato vláda a spolu s ní i pravicové strany v parlamentu nikdy nevyslovily ani náznak nesouhlasu s fašistickým pučem na Ukrajině, nikdy neodsoudily teror proti Donbasu a Luhansku s tisíci civilními obětmi, nikdy neodsoudily zločinné bombardování Jugoslávie, jak na nich můžete chtít, aby odvolaly ty, kteří tyto zločiny schvalují.

  OdpovědětSmazat
 10. daniel herman u stb evidovan jako "zdenek" ale at jakkoliv uz z tech politickych blivajzu nemam ani co blit!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Danův strejda Brady nevěděl si rady,
  byl by velmi rád, kdyby dostal řád.
  To je přece jasná věc, zařídí to synovec.
  Ministroval zamlada, ministruje dnes,
  intriky on ovládá, k tomu dávno kles.
  Pak však zjistil, že snad není na seznamu jmen,
  vyzval všechny reky slavné z pražských kaváren,
  aby řádů více bylo, vymysleli lest.
  Zjistili, co všem je milo: zabrnkat na čest.
  České zemi dárek dali, prezidenta poplivali,
  na svátek si nepočkali, řádů plno posbírali.
  Kolik oslů, tolik řádů, medailí a cen.
  Nečekal jich tolik strejda, sám byl překvapen.
  Dobrá práce, strejdo Jirko, synovec se tlemí,
  Je to radost, rozeštvati tuhle českou zemi!

  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/George_Brady

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víte, co se stane, když se sudetoněmecký ministr Daniel Herman dostane do epicentra atomového výbuchu?
   Promění se v gama záření a škodí dál !

   Smazat
 12. Jaký pán,taký krám ....

  OdpovědětSmazat
 13. Sobotka - zrádná krysa a zbabělec, jako chlap =00.
  Herman - typický představitel KDU- proradný, zlý a vlastizrádce, baží po moci, majetku, nechá se koupit
  ČSSD - nevolitelná strana
  KDU - nevolitelná strana
  Pamatujte na to při volbách a pošlete je do propadliště dějin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To sedí moje řeč.

   Smazat
  2. Bohuslav Sralbotka: Nacistická vláda musí fungovat až do posledního okamžiku, neboť máme jedinečnou šanci dotáhnout do konce věci, které jsme slíbili Merkelové.

   Smazat
 14. Tak se mi zdá ,že ten Chvojka je stejné hovado jako jeho předchůdce.ČSSD je pro normálního voliče nevolitelná pokud ji povede Sobotka a spol.

  OdpovědětSmazat
 15. Herman nejen porušil dohodu, ale hrozila nám ztráta tváře, vysvětloval Zaorálek

  http://tydenikobcanskepravo.parlamentnilisty.cz/2016/10/herman-nejen-porusil-dohodu-ale-hrozila.html

  OdpovědětSmazat
 16. Sobotka se bojí o post předsedy vlády,tak raději vyhověl Babišovi.Babiš kritizoval Němečka,který mu bránil pronikat do zdravotnictví.Dienstbier byl na odpis všemi stranami i občany.Tuto rošádu neprovedl k prospěchu ČSSD,ale k úpadku.Přivítal bych předčasné volby,aby to voliči spočítali Sobotkovi i Hermanovi.Okamura každopádně postupuje.I když je tady veliká šance pro novou levicovou stranu,kdo se toho ujme.Komunisti si to pokazili sami udržováním dosavadních vlád u moci v četně prezidenta Klause.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Osobně se domnívám že toto celé je pokračování socializmu jinou formou systém který je nastaven po bolševickém převratu po roce 1989 tomu nasvědčuje.

   Smazat
  2. 9:56 - jen blábolíš nesmysly, ty "socialisme jiné formy". Takovým blbcům, jako jsi ty, se dobře vládne.

   Smazat
  3. Velmi hluboká úvaha !

   Smazat
 17. Zeman vlastně zosnoval vládní zemětřesení, ale odejít měl hlavně Herman.Nepovedlo se a to je skvělé.Pan Herman by by byl vynikajícím prezidentem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde prosím by byl skvělým prezidentem? V jezuitském státě? V Sudetenlandu? V Izraeli? Nebo snad ve státě homosexuálních sadistických buzerantů? Prosím specifikujte. Zatím je pan Herman u mne králem lhářů!!!

   Smazat
  2. Leda až peklo zamrzne. Kdyby Hermann kandidoval a řízením satana se dostal do druhého kola a proti němu kandidoval Richard gorilák, volila bych radši toho goriláka.

   Smazat
 18. nedotknutelný herman ? možná se s ním seznámí pan Lynch a poradí mu jak se má chovat lidi ho nevolili byli to černí zmrdi kdo ho tam nacpali a ochranku za prdelí nemá tak brzy dostane co zaslouží hovado !!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 19. Prosím nevolte soc. dem . jsou to všichni dementi.
  Viz Zimola - navrhuje rozdělit funkci předsedy strany a předsedy vlády . Prý by se vzájemně doplňovali a pomáhali si. To si snad nemůže myslet ani žák ze zvláštní školy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zimola je narcisticky parchant , který podporuje špatnosti , klientelismus , prostě zlo a kdo podporuje lez a zlo , má byt vymeten ! Protoze tenhle hajzl pořád sedi tam , kde sedi , je mi jasne , že náprava v cele zemi bude trvat docela dlouho a někdy si myslím , jestli se toho vůbec doziju ! Je to tristní .....

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.