Reklama

úterý 1. listopadu 2016

Německá organizace Ackermann Gemeinde má českou pobočku v seznamu jejich regionálních organizací a předsedou je Herman. Organizace je jednou ze základních součástí sudetoněmeckého landsmanšaftu. Jak dlouho bude ještě pan premiér Sobotka tolerovat ve vládě člověka, který prokazatelně lže?Maru
1.11. 2016  Zvědavec 

Kauza Zeman aneb puč sudetských Němců 2016
Neuvěřitelná kampaň, která byla rozpoutána kolem faktu, že prezident Zeman zcela podle svého práva nevybral strýčka ministra kultury Hermana mezi vyznamenané, není náhodná.
Havlistická klika, Pražská kavárna – tyto názvy označují kolaborantskou skupinu politiků, umělců a dalších tzv. osobností, kterým udělala volba prezidenta ČR čáru přes rozpočet.
Ne nadarmo psaly sudetoněmecké noviny po zvolení Zemana českým prezidentem zklamané reakce:
„Taková historická příležitost se již nevrátí. Škoda! Škoda!“

Pokud by byl tehdy zvolen Schwarzenberg, byli bychom již možná součástí Německa a měli bychom zde už nejméně 80.000 migrantů.

Tato skupina kolaborantů, kteří ovládají Českou televizi a mají vazby na většinu českých politických stran, se však svého cíle nevzdala.

Naše zákony jsou pomalu uzpůsobovány zákonům Německa, přeshraniční spolupráce regionů rozmazává naše státní hranice. Kolaborantská media rozšiřují upravenou verzi českých dějin a účelově marginalizují vliv sudetoněmeckých skupin v České republice.

Německé policii bylo před nedávnem dovoleno zasahovat na našem území i proti demonstracím – proč asi?
Časová souhra s pokusem o puč nemusí být náhodná.
Havlistické kolaboranty tlačí čas. S postupující dobou se stále více provalují zločiny migrantů na území Německa, německé sociální systémy pod migrantskou zátěží kolabují.


A Češi migranty většinově odmítají.

Čím více se připojení ČR k Německu bude oddalovat, tím menší bude pravděpodobnost, že se uskuteční.
A tak kolaboranti - pravděpodobně ve spolupráci s americkou ambasádou – zorganizovali soft verzi ukrajinského Majdanu.

Nebudu zde opakovat známé podrobnosti této nechutné kauzy. Chci jen upozornit na skutečnost, že našeho pana prezidenta obvinil ministr kultury Herman, vůdce české pobočky katolické části Sudetoněmeckého Landsmannschaftu.

Ministr Herman je předsedou české pobočky Ackermann Gemeinde. Tato organizace je součástí Sudetoněmeckého Landsmannschaftu (SL).

Když se Herman omlouval na sjezdu SL za odsun sudetských Němců z Československa, omlouval se bez mandátu českého národa předseda části sudetoněmeckého Landsmannschaftu Sudetoněmeckému Landsmannschaftu a vydával to za česko-německé smíření.

Důkaz, že je Ackermann Gemeinde součástí SL najdeme zde.

SL zastřešuje tři organizace:

1. Katolickou Ackermann Gemeinde

Členy této organizace jsou především čeští a němečtí církevní preláti. Právě oni mají podle mého názoru na svědomí církevní restituce. S touto organizací kolaborují politici TOP09, KDU-ČSL, Zelení (a s nimi i Piráti). Sem si zařaďte kardinála Vlka, mnohé z českých biskupů, Pitharta a další.

Sjezdů SL se zúčastňoval Schwarzenberg, Liška a další.

Bělobrádek jim posílal zdravici.

2. Sociálně-demokratickou Selinger Gemeinde

Tato organizace rekrutuje členy z německých sociálních demokratů. Kolaboruje s ní ČSSD.

Sjezdů SL se zúčastňoval Rouček, Špidla, Marksová-Tominová se svým německým manželem sudetoněmcem Marksem a další.

3. Fašistický Witikobund

Všechny tři organizace vzájemně spolupracují a scházejí se pospolu na sudetoněmeckých srazech.

Současný vůdce SL Posselt je zároveň vůdcem německé pobočky organizace Panevropa.

Německá frakce „Paneuropa-Union“ má názorově blízko k vyhnaneckým organizacím. Je odpůrcem nacionalismu a chce zastupovat zájmy vysídlenců pokud možno v rámci evropského sjednocování.

Myšlenkový obsah hnutí Panevropa formuloval Richard hrabě Coudenhove-Kalergi.

Ve své knize „Praktický idealismus“ Kalergi prohlašuje, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy Starého kontinentu, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci:„Člověk budoucnosti bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní rasou, velmi podobnou starým Egypťanům."

V Posseltovi se tedy spojují obě frakce – sudetští Němci a globalističtí kriminálníci, kteří se snaží o vygumování národních států. Je vidět, že jejich zájmy jsou v mnohém totožné.

A Petr Fiala, současný předseda ODS, byl dlouhý čas předsedou moravského zemského výboru Panevropy v České republice.

Takže ani ODS nelze z tohoto spolku zrádců vyloučit.

I ANO kolaboruje:

V roce 2015 schválili brněnští zastupitelé nehoráznou deklaraci, omlouvající se Němcům za jejich odsun z poválečného Brna v květnu 1945. Pro deklaraci hlasovala celá radniční koalice (ANO, KDU-ČSL, hnutí Žít Brno, Strana zelených, Piráti + TOP09). Zastupitelům za ODS a ČSSD vše bylo zřejmě jedno. Nehlasovali. Ostře proti byli pouze komunisté.

Sudečtí Němci stále usilují o restituce. Iniciovali sice změnu stanov, ale bylo to tak trochu klamání tělem, protože německý soud tuto změnu stanov zamítl. Zatímco změna stanov byla široce medializována, o zamítavém stanovisku soudu se příliš nepsalo.

SL je stále protičeským spolkem s původními stanovami a nacistickými kořeny.

Marginalizace činnosti protičeských spolků v ČR není na místě,na to mají v České republice příliš mocné sympatizanty.Právě nyní můžeme vidět, co tyto marginalizované skupiny a jejich přisluhovači dokáží.

Pan prezident Zeman má své chyby, ale svými zády nás chrání před zločinci, kteří ovládají Brusel a Německo a jejichž záměrem je islamizace Evropy a zničení národních států.

V Německu se vzmáhá totalita, lidé jsou zatýkáni za protiimigrační příspěvky na FaceBooku a média jsou tvrdě cenzurována. Hospody, které pronajmou sál Alternativě pro Německo (AfD), jsou napadány anarchisty přesně ve stylu fašistických bojůvek. Politikům AfD je vyhrožováno a jejich auta jsou zapalována.

To vše u nás nelze rozpoutat v takové míře, pokud v čele České republiky stojí prezident, který je sám proti imigraci.

Mějme to na paměti.


A uvědomme si, že se sudetští Němci ve spolupráci s českými kolaboranty a americkou ambasádou se právě nyní snaží v naší zemi o puč. A symbolicky má být 28. říjen – den, kdy vznikla Československá republika - zároveň datem počátku konce její nástupkyně, současné České republiky.

Dodatek:


O tom, jak je ministr Herman pravdomluvný, si můžeme udělat představu kromě jiného i z článku v Parlamentních listech

"Daniel Herman pro PL: Já hájím zájmy České republiky. Dostávám obrovskou podporu"

Cituji ze článku:

Jeden ze zodpovězených dotazů se týkal toho, že Herman je předsedou Ackermann-Gemeinde. „Organizace je jednou ze základních součástí sudetoněmeckého landsmanšaftu?“ zajímalo čtenáře. „Jsem předsedou českého Sdružení Ackermann Gemeinde, což je spolek založený podle právního řádu ČR, který nemá nic společného se žádnou zahraniční organizací,“ vysvětlil Herman.


Pan ministr zde říká prokazatelnou lež.

Podíváme-li se na německou organizaci Ackermann Gemeinde, najdeme její českou pobočku v seznamu jejích regionálních organizací:
Jak dlouho bude ještě pan premiér Sobotka tolerovat ve vládě člověka, který prokazatelně lže?!

59 komentářů :

 1. jsem tu první první první

  OdpovědětSmazat
 2. Kurva Ďoubalíku, kde jsi? Proč mlčíš a neinformuješ nás jak se Rusové dnes baví???

  https://www.youtube.com/watch?v=haWA22J8UuY

  :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:32
   Kurva mamrde,jaktože neinformuješ,že tě dneska ráno pustili zase ze záchytky a že Kuřbuřt Hitlery má průser s multikulty stážistkou?!!!!Nějak nestíháš Chujmerovský zblblo!!!

   Smazat
  2. Lada to nezahrála zle, ale je to stejný jako když Míra Etzler zpívá španělsky! :)

   Smazat
 3. nazdár múj starí kamarád s Bohnic.

  OdpovědětSmazat
 4. Autor(ka?) zásadně píše "sudečtí" - to je nějaké nářečí?
  Strachuje se o osudy ČR a - Alternative für Deutschland ... ?!
  Takové ptákoviny by snad "redaktor editor"(ka?) snad opravdu přebírat nemusel(a?).
  Kdo má Stworu a jeho sračky rád, cestu si k němu snadno najde sám.
  Nová republika se přece nemusí živit vybíráním popelnic; dobrých autorů je dost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechápu Vás, proč je článek nekvalitní, proč je to ptákovina?

   (jenom pro upřesnění, niž žádám o vymazání části plevelných příspěvků, Váš názor jsem tím ani náhodou nemyslel, i když jsem ho nepochopil. Možná dokonce tím spíš, že jsem ho nepochopil.)

   Smazat
  2. Vláďa z Brna 1.listopadu 2016 13:59)
   Co jiného si může člověk pomyslit, když si přečte věci jako

   -- "Pokud by byl tehdy zvolen Schwarzenberg, byli bychom již možná součástí Německa" (to je asi tak stejně inteligentní, jako obvinit Schwarzenberga, že chce ČR připojit ke Švýcarsku jehož je občanem)
   -- "Naše zákony jsou pomalu uzpůsobovány zákonům Německa"
   -- "Čím více se připojení ČR k Německu bude oddalovat, tím menší bude pravděpodobnost, že se uskuteční." (autor si nevšiml, že existuje Evropská unie?)
   -- "Časová souhra s pokusem o puč nemusí být náhodná" (pro "hluboce zbožného" člověka není nic náhodou, nýbrž vše Boží vůlí nebo - jak říkal AH - prozřetelností)
   -- "sudetští Němci a globalističtí kriminálníci, kteří se snaží o vygumování národních států" (to se nám tu spikly pěkné dvě bandy!)
   -- "Marginalizace činnosti" (autor si plete bagatelizaci s marginalizací)
   -- "To vše u nás nelze rozpoutat v takové míře, pokud v čele České republiky stojí prezident, který je sám proti imigraci."
   -- "...uvědomme si, že se sudečtí Němci ve spolupráci s českými kolaboranty a americkou ambasádou právě nyní snaží v naší zemi o puč" (jelikož autor mezi kolaboranty nezmínil snad jen KSČM a Okamuru, vypadá to, že boj za záchranu vlasti už je ztracený... ledažeby Blaničtí rytíři...?)

   Jinak se "dozvídáme" věci notoricky známé:
   1) že sudeťáci mají tři hlavní spolky a
   2) že Herman je lhář
   a pár dalších z internetu opsaných banalit.

   Smazat
  3. 13:51 je jenom potrefený troll, který zuří, že někdo zveřejnil něco, co mělo zůstat před veřejností utajeno.

   Smazat
  4. Pro Anonymní 1. listopadu 2016 14:23:
   takže máme jasno, kým jste. Nemá smysl reagovat na vaše výlevy, trolle.

   Smazat
  5. (Anonymní 1.listopadu 2016 14:25)
   A copak tu bylo zveřejněno, co nebylo známo už předtím? Vaše případná neznalost snad není nutně měřítkem pro všechny ostatní - nebo snad ano?

   Smazat
  6. troll 14:32 píše, jako by byl členem české pobočky Ackermann Gemeinde. Potom samozřejmě vše, co je psáno v článku dávno věděl. Je to hnus.

   Smazat
  7. (Anonymní 1.listopadu 2016 14:46)
   Vaše bystrost je obdivuhodná! Nechtěl byste vystupovat v televizi u Moravce nebo u Krause? To by jim zvedlo sledovanost.

   Smazat
  8. Anonyme 14:23, viz moje odpověď panu Kopeckému níže ve 14:20.

   Ve vztahu k Vám ale musím ještě vyzdvihnout, co mi pak p. Kopecký mj. taky odpověděl:
   "Kdybychom se měli zabývat otázkami, kdo je v internetu trol, kdo jenom blbec a kdo obojí, neměli bychom brzy čas na nic jiného."
   To perfektně sedí na Vaše příspěvky Anonyme 14:23.
   Těžko říct, jestli se jen snažíte předvádět na úkor ostatních, nebo jste troll a touto metodou se snažíte minimalizovat škody, které "článek páchá".

   Smazat
 5. Prosím administrátora aby ten plevel viz výše vymazal, tady je naprosto zásadní článek a hned je v diskuzi plno trolů, to je na zblití.
  Jsem odpůrce názorové cenzury, ale tohle není ten případ ani náhodou, díky
  (Přitom klidně vymažte i tento můj příspěvek)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. (Vláďa z Brna 1.listopadu 2016 13:53)
   Boj s plevelem je sysifovský - jako s krtkem...

   Nerozumím ale tomu, v čem Vám zrovna tenhle článek připadá zásadní?
   Vždyť nepřináší vůbec nic nového. Věci notoricky známé doplněné tak pitomými komentáři, že vůbec nestojí zato se tím zabávat; je to slátanina, jakých denně kolují v internetu tucty.
   Možná jsem ale přece jen něco "naprosto zásadního" přehlédl a Vy mi to vysvětlíte?

   Smazat
  2. Asi je to o tom, co připadá zásadní Vám a co mně.
   Možná to je "slátanina", ale jasně potvrzuje(!) co je Herman zač.
   A jestliže před týdnem nebo za týden by tato "slátanina" zásadní nebyla, v tomto týdnu jsem přesvědčen, že zásadní je.
   Vždyť probíhá především informační válka.
   Je to jenom názor, ale co po mně můžete chtít jiného?

   A další můj jenom názor, domnívám se, že trolí aktivity nejsou náhodné.

   Smazat
  3. Jan Kopecký 1. listopadu 2016 14:01

   Pro vás článek možná nepřinesl nic nového, ale třeba pro mě je to nová informace a dost zásadní na to, aby Herman byl, i s ohledem na jeho nahromaděné lži, odvolán. Proč je to slátanina? Je článek nepravdivý? A pokud je to pravda a vy jste tyto informace měl už dříve, bylo vhodné o ní informovat.
   rrr.

   Smazat
  4. (Vláďa z Brna 1.listopadu 2016 14:20)
   Co je Herman za nenávistného hajzla už se přece jen nějakou chvíli ví. (Možná mě ovlivňuje i to, že jsem měl možnost se o tom osobně přesvědčit už před 4 lety při jeho vystoupení na gymnasiu v Třeboni. Mluvil jsem tam s ním a tvrdím, že je opravdu tak slizký jak vypadá.)

   Kdybychom se měli zabývat otázkami, kdo je v internetu trol, kdo jenom blbec a kdo obojí, neměli bychom brzy čas na nic jiného.

   Bylo by dobré i v té "informační válce" nezapomínat, že většina lidí NEJSOU blbci.

   Smazat
  5. Jsou to jenom trolové, díky za informaci.

   Smazat
 6. Prezident byl při jmenování Hermana do funkce upozorněn, že Herman je bezpečnostním rizikem pro stát. KSČM podala ve sněmovně návrh na odvolání Hermana a sněmovnou byl tento návrh zamítnut. Sobotka by ho měl odvolat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zbabělec, že by dokázal něco takového, jako odvolání ministra ?

   Smazat
 7. Pokud si snad někdo bláhově myslí, že by kastrát premiér Sobotka našel v sobě tolik odvahy, aby toho podrazáckého, křiváckého šmejda z vlády vyhodil, tak je naivní. Kastrát zůstane kastrátem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. (Anonymní 1.listopadu 2016 14:53)
   Jste si jistý, že to je opravdu jenom věc odvahy?
   Při vší úctě k Vašemu spravedlivému rozhorlení: Odkud víte, že by Babiš s Bělohrádkem nenašli ve Sněmovně většinu i bez ČSSD?
   Nevím.....
   Nepochybuji ale o tom, že Zeman si to bude pamatovat.

   Smazat
  2. tahle cela vlada by byla pro protektorat krome kscm

   Smazat
 8. Pánové , co se divíte , Sobotka lže , jak MF tiskne , Chovanec lže , 3/4 parlamentu a senátu lže , tak co chcete od kreatury HERMANA s hnusným Belobradkem ?? V tomto state je takový bordel , že je třeba udělat po 26 letech pořádek , ale poradny , ale vězte , že sám M. Zeman to nemůže zvládnout , je to na slusnych lidech - vlastenců !!

  P.S. obdivuju paní Zemanovou , že snad ten hnus od " divadel. hnusu " dava , myslím , že to co ted vidi a zaziva od kolaborantu proti Zemanovi , že bude ráda, když kandidovat znovu nebude , ona urcite není splachovací , ale je na p. ZEMANOVI , jestli bude znovu kandidovat.

  Ptám se , kde je Zemanuv kamarád a přitel František Ringo Cech ??

  H.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jenom doufám že obě, paní Zemanová i slečna Zemanová, cítí, že stejně tak je hodně lidí, kteří si naopak prezidenta Zemana hodně váží.

   Neexistuje u nás osobnost jeho kalibru.

   Smazat
  2. Omlouvám se, ale musím se zasmát, ne že bych nesouhlasil s Vaším hodnocením našich politiků, ale řadit Zemana mezi slušné lidi, to už je hodně mimo mísu...

   Smazat
 9. sralbotka a herrman jsou nevini rozkaz z vatikanu musi splnit tak jako tak no a lidovci se ve sve euforii z radoby slavneho vitězstvi ve volbach kde volili jen oni a ve stylu černoprdelnika kalouska ožrali štěstim tak že se ukazali co jsou doopravdy a zač je jejich jidašsky groš dokonce i na čete se zjejich vyhry někteři komentatoři podělali tak že lhali vic jak ti pravi a nefalšovani svatoušci

  OdpovědětSmazat
 10. Poslal jsem Sobotkovi mail s požadavkem na odvolání
  Hermana z funkce ministra kultury ČR.Zdůvodnil jsem
  svůj požadavek nepřátelskou činností Hermana proti
  českému státu,čímž se dopustil vlastizrady.Proto ne
  může dál vykonávat státní i jinou funkci.Co odpoví
  Sobotka si netroufám předpovídat.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 11. Sobotka už hraje jen o sebe,už podělal co se dalo,jak by chtěl něco prosadit,tak mu vypoví poslušnost,jak Babiš,tak Herman,který vede lidovce a ne Bělobrádek.
  Nezapomínat na Kalouska,ten je řídícím důstojníkem lidovců.

  OdpovědětSmazat
 12. Je otázkou jak se zachovají socdemáci Foldyna a Hašek- budou dělat mrtvé brouky nebo nebo budou na předsedu v tomto tlačit? Ono víte vo co de?Pokud kopne do Hermana, Bělobrádek zavelí a vláda padne- máme tu nové volby ne že né.

  OdpovědětSmazat
 13. https://www.facebook.com/lubomir.zaoralek:

  Požádám Bohuslava Sobotku, aby na Úřadu vlády našli/zveřejnili audiozáznam z jednáni vlády, kde bylo domluveno to, co teď Daniel Herman popírá 1url.cz/OtHAb

  Rozhovor s Drtinovou:
  http://video.aktualne.cz/dvtv/zaoralek-cesky-politik-se-pred-cinou-neohyba-musime-ale-drze/r~ad8e5e689fa711e6a16a0025900fea04/

  OdpovědětSmazat
 14. Takže,Čuráci,všichni,kterejm to není volný,že z Čech udělali jakousi dojebanou Čechii a teď ji ještě chtějí připojit k říši,tak k příštím volbám,jinak nezbude,než stavět barikády....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Reich dosud od 2.sv. války okupují pindosové. Takže to by znamenalo, kromě no-go zone také už žádný odpor proti základnám, a vládkyní ČR by byla makrela. Otřásám se odporem.

   Smazat
  2. Já taky se otřásám odporem,zvlášť,co ten "sitzpinkler"Emanuel Moravec II.zrádnou prackou fízláckého min.Fušého/Chovance s falešným judrem v kapse podepsal "zvací smlouvu" pro říšskou policii/Pasovské panské knechty,aby mohli vtrhnou do Čech a zavádět zde "EU-německé pořádky"....hlavně,že furt melou dokola o "zvacím dopise z osmašedesátýho"...." nejsme jako oni",to je pravda,jsou nesrovnatelně víc zhovadilí,je to hnus maximus a někdo si tu říká "o přeshubu".

   Smazat
  3. A pořádky tu mají dělat "pasovští panští knechti s řečí lágrových dozorců",kteří se zhovadile chovají i k vlastním,takže co asi můžeme očekávat během zásahů u nás.....viz.čl.v PL:

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Divka-ohlasila-pokus-o-znasilneni-uprchlikem-Reakce-policie-ji-dostala-do-kolen-460975

   Smazat
 15. Jiří Paroubek o Hermanovi, Dukovi aj.:

  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/herman-je-stoupencem-zcela-parazitniho-pristupu-k-politice/

  OdpovědětSmazat
 16. Herman leží komoušům v žaludku hlavně kvůli jeho práci v Ústavu pro studium totalitních režimů. Omílat sudeťáky je 80ti letý, vousatý argument, který dnes nemá žádný smysl. Tito lidé mají s děním před válkou menší spojitost než dnešní Rusové s okupací ČSSR v roce 1968.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro z 18:21h :
   Pane, co to plácáte za nesmysly?!
   Sudeťáci jsou tak nebezpeční, jako minové pole, přes které budeme muset přejít (včetně jejich zájmu o naší republiku)!
   A to minimálně do té doby, než si opravdu změní „stanovy“ a písemně se nezaváží, že od naší republiky a lidí v ní žijících, nic nechtějí!
   Katolíci taky tvrdili, že nic nechtějí a „ejhle“, co všechno nám ukradli a ještě je jim to málo achtějí stále víc (viz stoupající počet žalob „katolíků“ vůči státu)!
   Pavel p

   Smazat
  2. Zkurvenej henlainovec Herman zvedá žluč každýmu slovanskýmu vlastenci ty zkurvenej buziku! Abych ti tu zasranou židácko-flanďáckou tlamu nerozšlapal na sajrajt, mrzkáku rasozrádnej!

   Smazat
 17. Přesně stejnou otázku stran sudetoněmecké kanceláře jsem Hermanovy před časem položil v diskusi na PL. Brzy nato jsem měl zablokovaný účet...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane , Hermanovi jsem psala minuly týden otázky, že chci odpovědi , že když má silu rozvracet republiku a dělat politický puč na prezidenta, tak má urcite silu odpovídat na otázky . Druhy den ráno , me zablokovali účet . Nevím , jak získat nový účet , poradi někdo ? Moc počítač nemusím , technicke věci , tak pokud je to složitější , tak nevím jestli bych to zvládla , ale předem děkuji :-) H.

   Smazat
  2. (Anonymní 1.listopadu 2016 23:01)
   Jaký účet Vám zablokovali? Jaký nový chcete získat?

   Smazat
 18. Omlouvám se, samozřejmě ... Hermanovi...

  OdpovědětSmazat
 19. (Pavel Tučka - P.T.)
  Chudinko! A už Vám ho odblokovali?

  OdpovědětSmazat
 20. Musím zopakovat návrh někoho rozumného v diskuzích, že by p. herman a p. halík měli alespoň na chvíli zout obuv a možná i ponožky. Není potom možné, že by nebyla patrná jejich kopýtka.

  OdpovědětSmazat
 21. https://www.hrad.cz/cs/pro-media/tiskove-zpravy/aktualni-tiskove-zpravy/prohlaseni-reditele-odboru-protokolu-kpr-12979#from-list

  OdpovědětSmazat
 22. Já si myslím, že žádná vláda nemá právo povolit (mimo) vyjímeční válečný případ ) operace cizích jednotek ať vojenských nebo policeních na území státu. To snad musí v době kdy nám upírají právo na referendum odsouhasit minimiálně 2/3 posranců pardon poslanců parlamentu. Pokud to tak naní tak celá ústava stojí za H...no

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:12 Tak to vskutku není.
   Celá naše politika od Majdanu počínaje prozrazuje, že nejen vláda, ale i evidentně víc než 2/3 poslanců pracuje ve vskutku podstatných a strategických záležitostech proti zájmu občanů.
   Jako řešení už dlouho vidím pouze volby dávající parlamentní většinu stranám typu SPD. Děda.

   Smazat
  2. Dědo
   ano, ale jak toho dosáhnout?
   V tomto už polofašistickém systému?

   Smazat
 23. Dědo, abychom nezaplakali. I v tom SPD totiž jsou jen lidé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. efpe přesně, to je jeden z mnoha problémů, je to už systémová zkorumpovanost.
   Děda sice píše získat "parlamentní většinu stranám 'typu' SPD", ale vždycky to bude stejný problém.

   Ale nesoustřeďoval bych se jenom na tento problém, to bychom mohli rovnou všechno vzdát.

   Smazat
 24. Zablokovali mi účet na PL , za otázky na profil HERMANA. Ted nemůžu psát do diskuze na PL. NEBO MI ÚČET ZRUŠILI , nevím. Mam jednu emailovou adresu a když jsem si chtěla založit nový " nick " na PL , tak me to tam prostě nepustí , než me zrušili , tak jsem mela " nick " pistolnice a tak jsem si myslela , že si založím jiný , nový nick. Co s tim mam, nebo muzu dělat ? Díky za případnou radu. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23.11 z 1 listopadu. Odpovidam az nyní , tak budu ráda , když mi ještě napíšete , jestli s tim jde něco dělat . Děkuji H

   Smazat
 25. Slova, slova, slova. Díky za ně. Ale je to jen počátek.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.