Reklama

.

.

středa 30. listopadu 2016

Nepoučitelní šmejdi

Luděk Prokop
30. 11. 2016
Při jejich, často zdánlivě nelogických konáních se velice často nabízí otázka, čeho vůbec chtějí docílit a nabízí se sama od sebe. Nelogických z toho důvodu, že náš odhad cíle, který sledují, je správný. Nicméně tento náš odhad cíle může být, přiznejme si to, jiný, než se sami domníváme. V tomto ohledu nás, vzhledem k našemu odhadu jejich kontraproduktivní počiny, značnou měrou znejišťují. Pouze obrovská zarputilost, kdy jedno a to samé, zkouší marně, nicméně znovu a znovu může nasvědčovat tomu, že buď při značné dávce blbosti dotyčných, nebo protože žijí v jiné dimenzi (prostě v jiném, vlastním světě) než my ostatní, byl náš odhad jejich kýženého cíle správný.

Vezmu to namátkou nikoli po řadě, jedno po druhém - ale po různu, na přeskáčku, jak mi to přijde na mysl. Začnu případem posledním. Nespolečenským chováním zhrzeného rapera přes vulgární mluvené výlevy, v podobě jeho protestního pískotu na rozhodnutí hlasujících v dané soutěži, s následovným, demonstrativním odchodem ze sálu, později doplněným urážkami o drzosti hlasujících. To vše s podporou internetového mainstreamu a řady dalších, taky umělců z umělecké fronty. Aby toho nebylo málo, dostalo se (alespoň prostřednictvím internetového mainstreamu) urážek ze strany rádoby umělců, umělcům skutečným – Lucii Bílé například. A sice pouze za sporadickou podporu skupině i zpěvákovi, který předběhl v soutěži zhrzeného Bongu. Může být, že Lucie Bílá, které nelze upřít pěvecké mistrovství, si váží víc posluchačů a jejich podpory, než sprostý, vulgární nezpěvák - raper Bonga. (Pravda, ona skončila na místě prvním a právem - za skvělý skutečný zpěv). Podpora vulgárnímu sprostému raperovi od internetového mainstreamu a od jemu podobných rádoby umělců, mne vede k podstatě věci. Jde o jejich nálepkování skupiny Orlík, týkající se falešného nařčení z její propagace nacismu, s náhlým, nenadálým probuzením bojovníků s nacismem. Právě v tomto punktu začíná přicházet do úvahy porovnávání směřující k úvodním větám článku, týkajícím se kontraproduktivního konání s cílem, kterého má být dosaženo. Skupina Ortel vydává vlastenecké texty a písně, probouzející v posluchačích vlastenectví, s nanejvýš oprávněnými obavami, z imigrační invaze. Takže k čemu to úsilí kýmsi řízeného mainstreamu, a protinárodní umělecké fronty podporující výtržnost Bonga asi tak může vést?

V první řadě k porovnávání nepříliš známých sprostot, vulgárních textů zhrzeného Bonga, s nepříliš známými texty skupiny Ortel. Výsledek je velmi snadno odhadnutelný předem.

V řadě druhé k otázce, kde byli, ti šmejdi náhle razantně a falešně protestující proti nacismu skupiny Ortel? V době kdy v případě zjevných, až masových projevů nacismu na Ukrajině, a sice projevů, provázených brutálním násilím, odbytým u nás takřka nepovšimnutým výrokem zvláštního velvyslance České republiky pro otázky energetické bezpečnosti, Václava Bartušky, ve znění: „Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid…“ (musím tohle opakovat znovu a znovu, neméně jako oni opakují své lži). Kde byli, že mlčeli jako hrob. Kde byl Banga a obdivovatelé jeho protestního, nesporně závistivého útěku ze sálu tehdy? Že je nebylo slyšet, ty náhle hrdinné bojovníky s fašismem? Existovali vůbec?

Vytrvalá zarputilost médií usilujících s vydatnou pomocí té nejuvědomělejší části umělecké fronty - o sjednocování národa - proti národu, je fascinující. A když se nedaří, ani po zablokování prezentace kapely Ortel na FB, ani po zrušení blogu Lucie Provazníkové (viz ohlasy), tak na internetu makají a makají, pokračují a pokračují. Za umírněný, proti Ortelu nedostatečně vyhraněný názor Lucie Bílé, ji peskují a nadávají do blbek. Že by byli dnes fascinováni bojovým heslem "dokážeme, že to dokážeme"? A když to nepůjde po dobrém, tak to půjde po zlém - rozdělený národ sjednotit proti celému národu, dá holt fušku. Hlavně, že ta námaha bude stát za to.

A tak se dostávám zpátky v čase. K podobným útokům, marně usilovným, nepřetržitým útokům na našeho prezidenta, vedeným s podobně protinárodním zaměřením, jen podstatně více usilovným a vytrvalejším, než jsou útoky proti skupině Ortel. Dodejme, zatím s podobně neúspěšnými konci. Protože znovu a znovu vyjde najevo, jejich proradnost a křivost. Jak v případě aféry se strýčkem Brady, tak v minulosti, v případě skupiny Pussy Riot.

Znovu a znovu vychází najevo podlosti novodobých bojovníků za demokratickou totalitu, kdy takový boj, vedou z nám neznámých důvodů a vydávají jej, s pomocí zkurvených médií, za boj za svobodu a demokracii. Znovu a znovu odhalují své křivárny a znovu a znovu je na nás budou zkoušet. Vzdor odhalením, vzdor výsledkům zatím stále ještě svobodných voleb a zatím stále ještě nezfalšovaným výsledkům svobodných hlasování, které budou znovu a znovu svobodně napadat a dehonestovat. Dokud nebude po jejich.

Při jejich nezměrné vytrvalosti, s kterou tak činí, vzdor stále neúspěšným výsledkům, zásluhou neustálé stupidity pramenící z absolutního ignorování a nepochopení cítění a myšlení naší většiny žijící v jiné dimenzi, vzdor jejich přisluhovačům z dimenze naší, nedokáží jednat jinak, než v rámci našich měřítek vysoce podle a nápadně tak, že mnozí to k jejich nelibosti snadno prohlédnou. Takže nezbývá, než stavět na lidech typu vulgárního Bongy, evropornohodnotách Jandy a podobně. Tím by bylo možné vysvětlit nelogičnost se stupiditou mezi konáním jejich pohůnků a cílem, který sledují.

18 komentářů :

 1. Ahoj !
  Takto se dostal pan ministr se strýčkem , s Bangou a Pussy Riot ....... atd. do jednoho košíku , jak správně poznamenal autor článku .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 4:51
   Vždyť mu také již pražský magistgrát nabídl ocenění.(Bangovi) Udělují ocenění tak rychle, že je musí utčitě projednávat značně zpožděně, pokud radnice nepracuje na 3.směmy.

   Vymazat
  2. Ad 7:55
   To je pravda? :-D
   Ta Krnáčka už fuct neví, jak by se havlistům narvala co nejhluběji mezi půlky!
   Myslí si někdo, že jí to pomůže?

   Vymazat
 2. Ono to je tak. Čím více člověk o morálce kecá, tím více zahaluje svoje problémy. Já si vážím lidí, co celý život si dělají to svoje, to co je baví a přitom zvládají i rodinu.
  Člověk není vytesaný z kamene, je složen z bílkoviny a vody, přičemž podstatu jeho života tvoří geny. Bohužel, ne všechny jsou dokonalé, některé jsou v takovém stavu, že by bylo lepší kdyby jedinec neexistoval. Kdysi fungoval nějaký přirozený vývoj, obvykle ho něco sežralo, nebo ho umlátili k smrti. Dnes se zdlouhavě čeká až se zabije na dálnici nebo se uchlastá.

  OdpovědětVymazat
 3. Porušuje Ortel svými texty zákon? Nechť je za to souzen, odsouzen a potrestán!. Chtěl bych ten soud vidět. Jestli že nic neporušuje tak ať hraje a je na divákovi, zda se mu to líbí, nebo ne. Pan Bonga svými texty narušuje zcela jistě mravní výchovu naši mládeže . Teď budu asi rasista, ale je tu zjevné, že výchova cikánských a ostatních dětí se asi poněkud liší. Myslím v rodině. Po poslechu textů Ortelu nikomu ihned nevylítne pravice k fašistickému pozdravu ale po textech Bangy se z mladých posluchačů dělají malí nevychovaní sprosťáci. Tam bych na jeho texty dával alespoň hvězdičku. Dospělí si udělají svůj názor sami ale mladí se k němu musí vypracovat zkušeností a životem. Oni až tak textům Ortelu nerozumí ale Bongovi určitě ano. Bonga je pro děti opravdu tím pravým ořechovým idolem a vzorem na počátku jejich žití... M.Radikowski

  OdpovědětVymazat
 4. Banga, banga, banga, banga - banga, banga, bangá be, parampanarárita teraso bangá be - olé o rito leo re, léo re, léo rito léo re, parampanarárita teraso bangá ....

  Černá krysa uctila v sále svého deratizátora a tak s pištěním utekla:)))

  OdpovědětVymazat
 5. oprava: ... be .... ucítila ...

  OdpovědětVymazat
 6. Také se Vám chce křičet a DOST tomu marasmu, hulvátství, sprosťáren( např.texty Banga), adoraci zlodějů a převrácených hodnot?
  Jak píše blogerka na iDnesu je to jak zlý sen a my se z něho musíme probudit.( náměstkyně primátorky Petra Kolinská chce vyznamenání pro Bangu).Probuďme se a nevolme SZ, ODS, ČSSD, ANO 2010, TOP 09, KDU-ČSL!!! Volme SPD, SPO, Realisty. Je to naše naděje. Udělejme u nás volební revoluci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. SPD Okamura, jediný konzistentní a s jasným, stručným politickým programem. A s členskou základnou větší než 10000 členů (za jeden rok)!!! www.spd.cz

   Vymazat
  2. Mam ten dojem ze hodnoty nejsou prevracene , protoze to co ukazuji , nelze pri zdravem rozumu a sebevetsi snaze tak NAZVAT.
   Ano nazyvaji to "nekteri".
   Predstira se, ze my jsme chovanci psychiatrickeho Ustavu a ze Dozorci nam musi pritahovat sveraci kazajky . Denne,.
   A taky urcovat a povolovat nam , nebo zakazovat uroven a intenzitu naseho posetileho Blaznovstvi.
   Hlavni problem spociva v tom , ze je to prave NAOPAK.
   Dalsi Problem je, ze v nekterych pripadech , to ani netusi...

   Vymazat
 7. Radkovi jsem napsalna Fejsbůk poděkování že mi otevřel oči! Že dík němu už teď vím, že jen mrtvej cikán je dobrej cikán a že mi dokázal, že jeho rasa není schopná zcivilizování, páč nikdy nedokázala nic vytvořit, jen námi vytvořené užívat bez poděkování a ničit! Vyzval jsem ho ke shlédnutí následovného klipu a apeloval na jeho IQ, pokud ho příroda nějakým nadala, aby se v něm našel - kam chce patřit - https://www.youtube.com/watch?v=3DqPtV2KNas

  OdpovědětVymazat
 8. Ortel (Hnídek) svým zápalem připomíná angažované umělce na Festivalu politické písně v Sokolově. Co takhle založit Festival vlastenecké písně?

  OdpovědětVymazat
 9. Video už nejde. Jsou rychlí��

  OdpovědětVymazat
 10. Z konfrontace dvou "hudebních" paralympioniků se stane bitva titánů.....
  Gratuluji panu Prokopovi k volbě tématu, které tak nějak navozuje milou předvánoční náladu -

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta gratulace by měla směřovat spíš na novinky.cz a na cenzora Blogů, který vymazal Blog Lucii Provazníkové. Tam především zvolili to předvánoční téma s nadávkami zpěvačce Lucii Bílé.Nehledě k ocenění cenou pražského magistrátu, pro - ve vulgaritě nedostižného - bojovníka s nacismem.

   Vymazat
 11. Připomeňme si to vzedmutí falešných moralistů, po přeložení názvu skupiny oceněné cenou V.H. do češtiny, čímž se prezidentovi podařilo vyjasnit co je zač ta skupina a úroveň vyznamenané skupiny, včetně úrovně vyznamenávajících. To bylo pohoršeného kvikotu. A dnes vybraní moralisté ze stáda těch samých pokrytců, udílejí jakousi cenu Prahy za sprostoty a vulgarity hrubého ražení vulgárnímu Bangovi. To je fakt na palici. Noblesa sama, jak z elitního blázince.

  OdpovědětVymazat
 12. Havlisté by nejraději zavedli tuhou totalitu jediných názorů a sice těch jejich. Podle nich bychom pak museli posuzovat, které bombardování je zločinné a které je humanitární, volit Kchárla a jejich příznivce a těm dávat i hlasy v uměleckých soutěžích. Zatím již ovládají hlavní média ale je jim to málo. Lejí nám do palic stupidní lži a nedokáží přikázat, že jim musíme věřit. Ta jejich demokracie je profláknutější než komančská totalita. Zásluhou pravdy proruských webů a jejich totalitní stupidity v mainstreamu. Podle nich bychom měli správně posuzovat, kdy je slovo kunda neodpustitelnou sprostotou a kdy je součástí umělecké invence okořeněné řadou dalších podobných vulgárních výrazů.

  OdpovědětVymazat
 13. Chování těch, o nichž článek hovoří, není nepochopitelné ani nelogické. Je to přece typické, ba přímo učebnicové chování těžkých psychopatů.

  OdpovědětVymazat