Reklama

čtvrtek 24. listopadu 2016

New York Post: Trump strhal vedení CNN a dalších "prolhaných médií"


24. 11. 2016       zdroj
Setkání zvoleného prezidenta USA s manažery amerických médií se pro ně stalo "noční můrou", tvrdí The New York Post s odvoláním se na své vlastní zdroje. "Televizní manažeři a moderátoři přišli s předpokladem, že bude diskutována možnost přístupu k prezidentské administrativě, ale místo toho dostali "od Trumpa firemní nadílku", citoval list nejmenovaného partnera.


Podle něj se diskuse zúčastnilo 30 až 40 osob. Mezi nimi byli vedoucí osobnosti společností NBC, CNN, CBS, Fox News a MSNBC.

"Trump tvrdil:" Sedíme v místnosti plné lhářů, (zástupců) prodejných a neobjektivních médií, která v ničem neměla pravdu". Tato slova byla adresována všem přítomným. Jeffa Zuckera (prezidenta CNN Worldwide - pozn.red.) nazval jménem a řekl, že CNN je síť lhářů, všichni tam lžou", poznamenal jiný zdroj listu.

V Trumpově týmu bylo zároveň řečeno, že setkání s vedoucími hlavních televizních sítí v Americe "proběhlo skvěle".
"Bylo to bezprecedentní setkání, které se nám podařilo uspořádat během dvou dní", konstatovala republikánova mluvčí Kellien Conway.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

14 komentářů :

 1. Na Hovínkách psali,že hlasy obou kandidátů na prezidenta USA se budou přepočítávat....inu,syfilitická retardovaná Hitlery nám všem ukazuje ussackou debilokracii v barvě!!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Na režimním zdělovadlu Novinky.CZ,píší asi, aby se uklidnili , že volby v USA nejsou u konce, že se budou v neomylné kolébce demokracie přepočítávat hlasy, vypadá to, že toho Trumpa jen tak k moci nepustí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uz J.V.Stalin rikal, ze volby nerozhoduji ti, kdo voli, ale ti kdo pocitaji (v tomto pripade prepocitavaji ;-) ) hlasy.

   Vymazat
 3. Podle naši tv a tisku měla vyhrát Hylari . Kde udělali soudruzi chybu ? marcel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svoji neznalosti US systemu presidentskych voleb, ktery funguje tak, ze vitez "bere" vsechny volitele v danem state (krome Nebrasky a Maine (tam maji ty myvali koczky :-) ) takze i z Maine, byl jeden volitel pro Trampa a zbyvajici 3 pro Hitlery). Tito volitele jsou pak vazani, pro daneho kandidata hlasovat. Problem Hitlery je ale v tom, ze Tramp mel lepsi taktiku a ziskal vic statu, s vice volitely (pocet volitelu se odviji se od poctu reprezentatnu v kongresu a senatu), snad krome Commiefornie, ktera vysila 55 volitelu. Stejne jako ja, si to muzete zjistis v teto mapce https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_presidential_election#/media/File:ElectoralCollege2016.svg , jak Tramp vyhral volby. Ja myslim, ze pochopenim tohoto systemu, konci jakekoliv diskuse a pokud nekdo zmeni zakony -> volebni system, nebude se to uz tykat zpetne techto voleb. Asi budou zkouset prepocitavat v statech, kde vyhral Tramp "tesne", mozna na to pouziji ty bedny s "listky pro Hitlery", o kterych se uz psalo a ktere se nejspis bali vytahnut, kdyz Tram zridil tym na dohled nad temito podvody a museli proto pockat na "vhodnejsi dobu", ale to uz jsou jen moje spekulace.

   Vymazat
 4. DJT nazval managery uvedených medii politicky nekorektně. Pražská kavárna jej odsoudí.

  OdpovědětVymazat
 5. K pochopení počínání prezidenta Trumpa je nezbytné vzít v úvahu především to, že je miliardář. V souvislosti s tím je důležité si uvědomit kdo v současnosti skutečně vládne světu?
  Všechno, co zveřejňují média především o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety. Těmito vládci planety jsou lidé velkých peněz, mezi které patří i nově zvolený prezident USA - miliardář Trump. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí lidé velkých peněz, kteří to plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí přitom zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude přetrvávat jejich privilegované postavení. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Více viz článek "GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM" - http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html

  OdpovědětVymazat
 6. V předchozím příspěvku jsme se dočetli, jak tzv. Evropský parlament přijal jakési usnesení o potřebě se vymezit proti toku informací z jiných než prolhaných EU medií - mířeno proti Rusku. Asi bude nyní následovat také rezoluce proti Trumpově propagandě a USA,nebo si netroufnou soudruzi v Bruselu a Strasbourgu?

  OdpovědětVymazat
 7. A víte co?
  Ať si tam klidně tu Clintonku nainstalují. Ona bude pokračovat v tom osvědčeném trendu amerického establishmentu, který Ameriku ničí. A zničí.

  Kdo chce kam, pomozme mu tam.

  Že bude válka? Možná bude, ale spíš jen omylem. Oni sice budou k válce směřovat, ale pak se budou snažit před válkou v posledním okamžiku uhnout, protože vědí, že ji nelze vyhrát.

  Jedině by se museli všichni zbláznit, což je ovšem také možné, protože, jak si tak mezi sebou opakují pořád dokola ty své lži, tak se může stát, že jim sami uvěří. A děje se to.

  Donald Trump je inteligentní člověk, který nepodléhá mainstreemovým lžím a dokáže se vlastním rozumem dobrat podstaty věci. Ví, že podstatou všeho je práce. Má všechny moje sympatie.
  Pokud se mu však podaří Ameriku postavit na nohy, státní elita se zase pustí do boje o světovládu s novou silou.

  Je otázka, jestli něco ještě vůbec může pomoci nám.
  PB

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co je to práce? Například u vojáků. Na obrazovkách je nám předkládáno, jak skupinka supermanů po nájezdu na cizí území pobije celou armádu a po návratu jim poklepávají velitelé na ramena se slovy: "dobrá práce". V tom vynikají USA. Tam se ovšem produktivita té jejich "práce" měří počtem zabitých na jednotku času. A jak označit tlučení hubou v parlamentu? Jak poměřit produktivitu - množstvím jakýchkoli slov za hodinu? Kdo produkuje bohatství společnosti? Vlastníci balíků peněz? Všechno je naruby.

   Vymazat
 8. Ovsem Ceska Televize o tom podrobne , ihned a samozrejme Informovala...

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.