Reklama

čtvrtek 3. listopadu 2016

Nezávislý kandidát Michal Horáček

Ivan David
3. 11. 2016
Dnes ve 22:40  začala 
ČT24 s protlačováním českého Kisky Michala Horáčka. Ten pravil mimo jiné: "Každý to slibuje, ale prezident nemůže nic zařídit, může pouze něco vnášet do veřejného prostoru." Zdůraznil, že je nezávislý. V záběrech z jeho vystoupení v němž oznámil svoji kandidaturu však bylo vidět, že je závislý na čtecím zařízení. Neřekl ani jedno souvětí, ani jednu větu aniž by před tím nepohlédl na čtecí zařízení. V tomto ohledu je nezávislý právě Miloš Zeman. Ostatně zoufalé hledání jeho protikandidáta je dáno zejména zejména tím, že prezidentovo jednání je příliš nezávislé. Horáčkova nezávislost znamená, že se neopírá o podporu žádné politické strany. To by se však místo "nezávislost" mělo nazývat "neukotvenost". Michal Horáček konstatoval, že ukázal lustrační osvědčení, jiní ovšem ukázali jeho ukotvenost v seznamu agentů STB. Jistě bude odhalena i jeho závislost. Na kom? Cui bono?

102 komentářů :

 1. To tedy já,kdybych si tedy měl zvolit, mezi Ježíšem a Horáčkem, tak bych si vybral toho,co je lepší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odkud se to vzalo?
   https://www.email.cz/web-office/kdXTF0XhEXhlkPCcCTjMuZ6SDlVVIzeQ9PXgM7L9-gOElIKSEGIezVQLHo1glyoZXSM2pWk/prazska_kavarna.doc

   https://www.email.cz/web-office/cd8Z82ZKS6kJASzhfA4glfrO6jFVMmQsA0ZaU8-pmmC7JWPN_EZiwbDnemm8c4b1-f-SgcU/Ve%C5%99ejn%C3%A1%20zak%C3%A1zka%20st%C3%A1tu%20.....doc

   Smazat
  2. Anonymní4. listopadu 2016 0:02 cetl jsem to proste samej smejd a anticech

   Smazat
  3. Kandidátem na presidenta má být michal čuráček? To si děláte srandu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  5. Já jako volič SPD- Tomio Okamura v tom mám jasno;)

   Podporuji prvního přímo zvoleného prezidenta a také používám jednoduchou, ba přímo "selskou" logiku;)

   Ten kdo za komunistů seděl za padělání výjezdní doložky, vedl nelegální sázkovou "kancelář" a přesto jezdil na západ, MUSEL BÝT AGENTEM STB ;)

   Vsichni z nás kteří tuto dobu zažili to přece víme;)

   Smazat
 2. Tak se nám ti agenti stb., hezky vybarvují i s krycími jmény. Nezajímali mě ale ted najednou se tak nějak vynořují, mezi těmi největšími hajzly, co nám kážou o morálce.
  Plavec, narcis a už i sázkař - čím větší moralista, tím víc amorálního hnusu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nejzajímavější o panu Horáčkovi se ovšem, vážený 23:44 nedozvíte, protože jeho spis, díky blahovůli tehdejšího lidoveckého ministra Sachera, byl spolu s mnoha dalšími dokumenty STB, po revoluci zlikvidován. Každopádně byl v sedmdesátých letech 2 měsíce vězněn pro padělání souhlasu SSM s výjezdem do USA. Což ovšem nebránilo tomu, aby později na Západ jezdil, prý proto, že tam měl provdanou sestru,dokonce v USA studoval. Jelikož tu dobu dobře pamatuji včetně problémů i s výjezdní doložkou do Jugoslávie, natož do USA, tak mi taková blahovůle ze strany komunistické bezpečnosti připadá značně podezřelá.

   Smazat
  2. Horáček sa síce tiež živil ako Kiska cez peniaze, ale cez sádzky. Mnoho Slovákov dnes ľutuje, že naleteli Kiskovi a dali mu svoj hlas pri voľbe prezidenta! Ja som volil menšie zlo - Fica. Ponaučenie a záver si učiňte sami!

   Smazat
  3. Jestlipak povola p.Kurvacek chci napsat Horacek, take p. Martu , aby nas zase oblazila....Modlitbou...."az pominou" a vskutku ? Pominuli se ...

   Smazat
 3. Někdo by si asi i mohl myslet,že nevíme koho si vybrat. No, opravdu jsou někteří,kteří ani k volbě prezidenta nepůjdou,protože prostě nebudou vědět ale to je neomlouvá,protože mohou prostě jen zkusit své štěstí.

  OdpovědětSmazat
 4. To je skutečně tristní i ten pocit bezmoci,když kandiduje tolik báječných osob,že si mezi nimi prostě nemůžete vybrat.

  OdpovědětSmazat
 5. Vybírejte podle abecedy,ušetříte daňovým poplatníkům za druhé kolo volby.

  OdpovědětSmazat
 6. Horáček JE NEzávislý. Na rozdíl od Zemana si platí celou kampaň ze svého a každého tím pádem může mít u zadku. To prostě neokecáte i když se moc snažíte.
  Naopak, dodnes se neví který dobrák zaplatil Zemanovi tu 100 milionovou kampaň a co za to chtěl. To jak Zeman vykazuje amerického velvyslance doživotně z hradu za naprostou prkotinu a pak panáčkuje před čínskou velvyslankyní a vydává ponížená omluvná prohlášení svědčí o mnohém.

  Že bude proti Zemanovi někdo kandidovat bylo snad jasné. A Horáček nebude jediný. Proto nechápu tu vaši paniku. Argumentujte proti němu racionálně, věcně a slušně a ne spuštěním vašich lejnometů jak začínáte předvádět. Děláte Zemanovi medvědí službu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neříkejte nám jak máme reagovat na Horáčkův nápad kandidovat,nechte nás se tím bavit,jasné?

   Smazat
  2. hej trubko 23:50, myslíš toho nezávislého kandidáta Horáčka s krycím jménem sázkař, ne?
   Přidej ještě něco o plavcovi a narcisovi, at to máme komplet.

   Smazat
  3. Nezapomeňte na Bureše, co rozdává na náměstích kobliky!

   Smazat
  4. Zocelený soudruhu, jeden by myslel, že půjde o "osobnost", a ty začneš o penězích!
   Tomu tvému Horáčkovi chybí ještě Pažout jako poradce, kterého by si jistě vybral! Má z čeho vybírat a nebojí se sahnout i do ciziny (Vašáryová), zatímco Macha s Šebestovou by nejraději zadupal do země!
   Kup si lístek na jeho kampaň, běž si vsadit a i tím jej podpoříš.

   Smazat
  5. Z morálního hlediska "své"peníze neznamenají pctivě vydělanépeníze. Někdo "své" peníze získá lichvou, jiný zase valchou nebo hazardem,který dokáže zruinovat i rodinu hazardéra.Ani jeden není z morálního hlediska vhodným kandidátem na prezidenta republiky ale ani fotbalového klubu nebo zahradkářů.

   Smazat
  6. Horáček si kampaň platí sám, jo?:-DDDDD
   Proto, že to řekl, viď?:-DDDDD

   Smazat
 7. Mohli byste jim dávat plnit nějaké srandovní úkoly,třeba vyčistit chlév,znám to z řecké mytologie.

  OdpovědětSmazat
 8. Já si stále říkám BUĎ AŤ NÁM ZAPLATÍ,že půjdeme k volbám a nebo AŤ PRO NÁS POTOM NĚCO UDĚLÁ,no né,chlapi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Muzete dostat taky miniaturniho mensinovyho kandidata , roma, vietnamce, sudetskyho..prihratyho a nebo vsechno najednou..

   Smazat
  2. To bylo myšleno tak,že by po zvolení měl sloužit lidu,který ho pro to a k tomu přímo zvolil a být mu odpovědný z toho,jak vykonává svou jím mu zapůjčenou funkci prezidenta Česka.

   Smazat
  3. Zatím slouží Čecháam a Čechům Zeman. Netřeba přepřahat!

   Smazat
  4. Naprostý souhlas. Já jsem v minulých volbách volil Fischerovou a ve druhém kole jsem Zemana volil jako menší zlo. Kalouskovo pimprle bylo pro mě nepřijatelné. Čas ukázal, že jsem se rozhodl správně. Když jsem viděl Fischerovou u Krause s Hermanem a spol, tak do žádného komedianta nebo valchaře nejdu.

   Smazat
  5. U Krause jsme viděli,jak se ti hajzli krásně odkryli. I včetně kandidátky na prezidenta.

   Smazat
 9. My jsme jednou jednoho nezvolili,protože jsme se nemohli rozhodnout a víte co? Umřel. Tak tomu dni,co nevydržel,říkáme Den odpovědnosti.

  OdpovědětSmazat
 10. Měli byste si ujasnit,než zvolíte svého favorita,co vlastně se dá od prezidenta očekávat a na co vlastně třeba nemá,takže vám to od něho nehrozí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím tím,zda vás může ten váš favorit zklamat nečekaně a nebo i očekávaně ale jak moc a v čem konkrétně. Je povinností myslet i na vaše děti a na vlast a zamezit přílišné škodlivosti prezidenta Česka jeho neschopností. Čím víc se například bude bát,tím víc bude jen doma na Hradě a dá pokoj.

   Smazat
  2. Anonymní4. listopadu 2016 0:13
   Sdílená radost - dvojí radost.
   Očekávané zklamání - dvojí zklamání?

   Smazat
  3. Ne ,myslel jsem to tak,jak jsem to napsal,tedy geniálně.

   Smazat
 11. Přál bych si za prezidenta někoho slušného a kultivovaného který by ale byl nekompromisně proti živelné migraci, proti diktátu EU v tomto směru a proti eurofederalismu. Někoho jako je třeba rakouský Hoffer. Horáček to není, Zeman také ne. Tak uvidíme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blade. Zkuste Bladea,hrál ho Weslei Snipes.

   Smazat
  2. ..... Myslím,že se píše správně s tvrdým ale my víme,že asi bere ty silikony,takže pochybuji. Myslím tím ty steroidy,protože postavu má fakt pěknou. Wesley,tedy.

   Smazat
 12. Asi je pravdou,že svou sloní pamětí je Zeman určen spíše pro funkci prezidenta v nějakém nevyspělém primitivním státě a naopak Horáčka jeho závislost na čtecím zařízení umísťuje do státu s vyspělou počítačovou technikou. Myslím ale ,že přece jen a omlouvám se vám za mou troufalost,myslím,že rozhoduje jak je kdo hezký. Znám to z časopisů. Možná vás i udiví má znalost volby někoho v jiném státě,protože už jsem o ní něco slyšel. Tam to udělali tak,že prostě šli k volbám a vybrali si ze seznamu kandidátů a tečka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzhledem k délce projevu pana Horáčka mám obavy,že si pravděpodobně již nepamatuje co cětl na začátku z čtecího zařízení.To je otázka IQ.

   Smazat
  2. Moje žena, po vyslechnutí jeho projevu o něm řekla, že je "Schizofrenní populista".
   Proč? No jedno své "přání" kousek dál v další větě negoval. Zkrátka snaha zalíbit se všem. V případě zvolení, těm bystřejším jistě neuniklo, kterou část svého projevu by se snažil prosazovat.

   Smazat
 13. Danův strejda Brady nevěděl si rady,
  byl by velmi rád, kdyby dostal řád.
  To je přece jasná věc, zařídí to synovec.
  Ministroval zamlada, ministruje dnes,
  intriky on ovládá, k tomu dávno kles.

  Pak však zjistil, že snad není na seznamu jmen,
  vyzval všechny reky slavné z pražských kaváren,
  aby řádů více bylo, vymysleli lest.
  Zjistili, co všem je milo: zabrnkat na čest.

  České zemi dárek dali, prezidenta poplivali,
  na svátek si nepočkali, řádů plno posbírali.
  Kolik oslů, tolik řádů, medailí a cen.
  Nečekal jich tolik strejda, sám byl překvapen.

  Dobrá práce, strejdo Jirko, synovec se tlemí,
  Je to radost, rozeštvati tuhle českou zemi!

  OdpovědětSmazat
 14. ČT24 Události, komentáře:
  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096898594-udalosti-komentare/216411000371103/

  Profesionalita ČT je opravdu k popukání:
  Daniel Takáč se náměstka Tlapy opakovaně ptá k návštěvě čínské velvyslankyně na MZ: "A není to neuctivé?!"
  Každý musí být na pana Takáče hrdý, když pochopí, že on by ji na místě státního úředníka zfackoval a vyrazil ze dveří!
  Možná by si i Anonymní předřečník 0:19 přál na hrad někoho jako Takáče?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždy rozhoduje síla a nebo dobrá vůle ji nepoužít. Když chci respekt,musím posilovat a ne se oslabovat.

   Smazat
  2. Když člověk vidí Takáčovu tvrdošíjnost a jeho výrazné grimasy, opravdu lituje, že neřídil estrádu na Stroměstském náměstí místo Horáčka.

   Smazat
 15. Možná by nebylo špatné mít černošského prezidenta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebo Vietnamce.

   Smazat
  2. Hlavně ale ne Číňana,to už by se nehodilo.

   Smazat
  3. Já sám,já nekandiduji.

   Smazat
  4. Vy si to totiž nezasloužíte.

   Smazat
  5. Budete si tedy muset zvolit někoho jiného než mne.

   Smazat
  6. Co se dá dělat,nic,prostě nechci vám dělat prezidenta.

   Smazat
  7. A nešlo by tě přece jen přemluvit? Prosím!

   Smazat
 16. Relace Události a komentáře? Celkem jasné: na vojně se tomu říkalo PRŮZKUM BOJEM!

  OdpovědětSmazat
 17. Mít peníze a majetek není pouze výsadou, ale i odpovědností. Odpovědností za ty, na které se nedostalo. Žij, ale nechej žít. Na to nejenom čeští matní tak nějak zapomínají. Hrabej a jdi třeba přes mrtvoly. Kolik asi stvořil náš čerstvý kandidát gemblerů, než se propracoval ke svému majetku. Kolik ekonomicky zhroucených rodin zůstalo, než odložil starou identitu dravého kapitalisty a vynořil se s novou milovníka všech?

  OdpovědětSmazat
 18. Může být státníkem ten, který státnost hrubě podupal na státní svátek 28. října? Demonstraci, spíše předvolební kampań mohl mít kterýkoliv jiný den.Všichni oponenti současného presidenta volají po morálce. Způsob nabytí majetku pana Horáčka mi moc morální nepřipadá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Svátek podupal Zeman svým vydíráním ohledně vyznamenání, které podmiňoval nesetkáním se Hermana s Dalajlámou.
   Je divné, že si na toto nevzpomenete.
   Ale je pravda, že se není čemu divit - těch 15-20tisíc občanů na Staromáku je skutečně síla.

   Smazat
  2. Leda staroměstská Ostuda! Přes 10 tisíc turistů muselo čučet na 4500 khárlidních čůráků jak si tam honěj ego!

   Smazat
  3. A s několika jsem osobně hovořil! Říkali shodně jediné: "Ubohost, odporné, hnus!"

   Smazat
  4. pro 09:48 je logické, že to zlehčujete. Ale vzhledem k obrovské vlně protestů a štvavých článků na adresu akce na Staromáku ze strany zemanovců, tak přece jenom akce byla asi úspěšná.
   I když se ji snažíte minimalizovat.

   Smazat
  5. A kde že jste tu vlnu štvavých článků četl? Ostatně, když bylo na Václaváku 120 tisíc odborářů, tak tuším Duka pravil, že to je lůza, takže máte pořád ještě stotisíc deficit a pak vám budeme moci říkat lůza. Zatím jste jenom hlouček samozvanců a ztroskotanců.

   Smazat
  6. Myslím, že pan Horáček s tou svou prezidentskou kampaní není moc prozíravý. Začal s ní brzy, a ještě takovým způsobem, a proto nemá šanci!

   Smazat
 19. Pan Horáček více méně ukazuje zoufalou úroveň případných Zemanových protikandidátů. Díky takovým pitomcům i nechtěně stoupá ,,velikost" současného prezidenta, které on přesahuje o dvě hlavy. A to už, jak jsem tady psal, není až takový génius. Tedy shrnuto, toto vše ukazuje na současnou ubohou až trapnou, mnohdy směšnou intelektuální úroveň našich elit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bandu Zemanových příznivců asi nelze z různých důvodů přesvědčit na jinou volbu.
   Tady jde více o to najít a postavit schopného kandidáta, který by tu druhou část národa vhodně oslovil. Je v nevýhodě, protože z podstaty věcio nemůže být jako Zeman (a ted si dosaď: mluvit sprostě, kymácet se nad kor. klenoty, lhát, mstít se, nepřizbávat chyby a ani náhodou se za ně neomluvit, mluvit sprostě v rozhlase .. atd.). Věru, je to těžká úloha - takový člověk musí být jedině pravý opak zemana - slušný, morální autorita, se schopností národ spojovat a nerozdělovat atd ..
   proto je to tak obtížné.

   Smazat
  2. Bandě Zemanových odpůrců se to těžko podaří. Té druhé části národa je více než 2/3 a mezi bandou prezidentových odpůrců žádná morální autorita není. Je to jen vlastizrádný zlodějský povl.

   Smazat
  3. Rád patřím k těm Zemanovým banditům. Vy si nechte ty svoje Poserplíny s modoru krví, Kraďousky, Dalajlámy, muslimy, NATO, EU - my vám na to z vysoka a s úsměvem :-D) Volte Pažouta s Horáčkem - morální výkvět národa, jelita a sereblity!

   Smazat
 20. Horacek je chytry a hlavne uspesny chlap. To cesti loseri neuznavaji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo měl před revolucí peníze, mohl je pak vesele rozmnožovat. Horáček byl úspěšný vekslák a černý bůkmejkr na dostizích. Za své služby státu, resp. STB byl tolerován a chráněn. Kdo by taky v takovém člověku čekal donašeče. Který nepřítel socialismu by se občas takovému člověku, který porušuje zákon a je protirežimní jen svou výdělečnou činností, občas nesvěřil? Já si na něj nemoh stěžovat, mě vždy výhru vyplatil a bon jsem měl za 5,- Kčs.

   Smazat
  2. Jediný blbý a k tomu nevzdělaný loser jsi jedině ty a proto je tvůj stb agent sázkař tvým koněm. Tvůj průjem nikoho nezajímá. Dnes je právě doba, kdy je úspěšný každý lůzr nebo šmelinář a proto to tak vypadá.

   Smazat
  3. .. a i styry pade, kdyz se mi to povidlo usmlouvat : )
   !!!
   Jediny president je DONALD TRUMP ( budouci president od 9.11.)
   Z Cape Canaveral
   nick HOLONULU krasavec

   Smazat
  4. pro 7:32
   Nevím, jestli je pan Horáček chytrý. To budeme hodnotit až v předvolební kampani, kdy bude stát v řadě s dalšími a odpovídat na různé záludné otázky. Ale od prezidenta nemůžeme vyžadovat pouze chytrost, to by bylo velmi málo.
   A úspěšný? To asi je. Ale takových úspěšných už tady bylo! Přesto bych ani jednoho z nich za prezidenta nechtěla. Důležité je, jakými prostředky se k tomu úspěchu dostal.
   Ale je moudrý? Má vlastnosti státníka, který staví a neboří, který dovede být silný, ale i velkorysý, laskavý a spravedlivý, který vidí daleko za horizont a dokáže o své vizi národ přesvědčit? Je pan Horáček takový?????

   Smazat
  5. Gangster, který loupí a nechytí ho, to je také chytrý a úspěšný chlap.

   Smazat
  6. 7:32 Až budeme volit ředitele Sazky, tak Horáčkovu chytrost a úspěšnost v organizaci hazardu jistě oceníme. Pro vedení státu je ale důležitější, jestli někdy dělal alespoň poslance, ministra, nebo minimálně starostu v Horní Dolní. Jeho nesporné literární vlohy jsou pro prezidenta stejnou předností, jako zimník pro mrtvolu.

   Smazat
 21. http://www.investportal.cz/miliardar-horacek-agent-stb?fb_comment_id=1316790645040606_1316838285035842

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.euro.cz/politika/kryci-jmeno-sazkar-o-michala-horacka-se-zajimala-stb-1306509

   Smazat
 22. Tak to vypadá, že nám jůesej nalajnovala nového Kisku. Byla by to jen obdoba toho nýmanda od sousedů. Spojuje je ale jedno - jsou miliardáři. Takže kapitál v portmonce vpřed, na hlavu nehleďme, myšlení není podstatné v této hře.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napsal to dobře, miliony má, ale je to nýmand, který musí slinty, jež velkohubě pronesl číst z papíru.

   Smazat
  2. nýmand a miliardář se vzájemně nevylučuje.

   Smazat
 23. Já bych na prezidenta navrhoval Němcovou nebo Gazdíka. To jsou ikony intelektu, politického rozhledu, respektu, hodné majestátu prezidenta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navrhuj koho chceš. Klidně i svoji starou.

   Smazat
  2. No, to je tedy tip :-) Zlodějka a havloid.

   Smazat
  3. Tak teď jsi tomu nasadil korunu. To už tu funkci raději zrušme.

   Smazat
 24. Když se kouknu do novin, je mi k zblití. Už se vážně bojím otevřít i plechovku sardinek. Jestli příští rok a půl pojede na stejné vlně, tak potěš koště.

  Pokud tedy pražská kavárna nebude chtít provést majdan a zlikvidovat presidenta Zemana hned 17. listopadu. Skoro to tak totiž vypadá, když nám horem spodem cpou tuhle udavačskou veksláckou kreaturu.

  OdpovědětSmazat
 25. jsou lepsi lidi kdyz by nebyl zeman samkova okamura komu zalezi na cr a ne na eu natu usa vy tu chcete cizi mocnost my ne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Detekoval jsem v tom kódu náznak logiky. Zkus to přeložit do češtiny. Dík.

   Smazat
  2. Zemanovi záleží hlavně na Číně, tlačí tam i svoji ČR a to pěkně hluboko.
   Je divné, že Vám to nevadí - přece jenom když už to jinak nejde, tak je lepší být v područí Západu nebž Výchu případně Číny. Nebo ne ? Vy snad nemáte zkušenosti 1948-1989 ?

   Smazat
  3. 9:25
   Zeman nás nikam netlačí, podporuje spolupráci na všechny světové strany. Celý krachující západ se tlačí na východ za účelem vyrabování nerostného bohatství a území a zotročení lidí(západní manufaktury v Číně, kde je levná prac. síla). Pomáhá si barevnými revolucemi a krvavými konflikty. Vy snad nevidíte, jak se po 89. roztahuje dál a dál na východ od jedné země, které už vyžral k další? Zahoďte vše čínské, co máte na sobě, v sobě, a vše ostatní, co používáte a je to made in China a potom napište, co vám zbylo. Celá pátá kolona to podporuje, včetně nelegální imigrace, která směřuje k likvidaci národních kultur, tradic, státnosti.

   Smazat
  4. 9:25 má politický rozhled houpacího koně. Za komoušů kýval, za Havla kýval, dnes opět kývá a hýká.

   Smazat
 26. Nebo možná někoho z této úžasné plejády opravdových českých vlastenců?

  https://www.email.cz/web-office/kdXTF0XhEXhlkPCcCTjMuZ6SDlVVIzeQ9PXgM7L9-gOElIKSEGIezVQLHo1glyoZXSM2pWk/prazska_kavarna.doc

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo z jimi vygenerovaných kandidátů není volitelný pro lidi, kteří chtějí zůstat nezávislým státem, bez důsledků imigrace, kterou jsou postiženy Francie, Anglie, Německo, Švédsko,...

   Smazat
 27. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 28. CHYTRÁ HORÁČKYNĚ

  Ani prd ani zmrd
  ani velká svině
  ani vlevo ani vpravo
  vzhůru po rovině
  trochu tak i naopak
  chytrá horákyně

  Jen bych chtěl abych měl
  co jsem dosud neviděl
  abych směl a nemusel
  být oblíben i milován
  býti váš i hradní pán
  všude rád uvítán
  v USA i v Číně
  chytrá horákyně

  Rezident prezident
  Fortuna Provident
  nemastné projevy
  objevené objevy
  moje plány zámek Lány
  z na levárny do kavárny
  v opeře i v kině
  chytrá Horáčkyně...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pěkné, trefné. V jednom má ale naprosto jasno. Podle něj nejdůležitější, první bod jeho devatera, definuje jeho naprostou oddanost Západu a NATO. Takový prezident by byl velmi nebezpečný. Ochotně by poslouchal "páníčky" a gradoval nepřátelství s Ruskem i s Čínou.

   Smazat
 29. češi miluji vexlaki plati to od doby co narod rozdělili komunisti na vexlaky a na žebraky každa domacnost se nemohla dočkat až ji vovexlujou a jak se ukazuje stale toho bylo malo jen pro upřesněni historie mezi vexlaky největši bych rad připoměl i milouše a vašiky nevijimaje co vexlovali tak že cele generace budou proklinat den kdy tito spatřili světlo světa

  OdpovědětSmazat
 30. je užasne čučet jak bez soudruhu prasedidentu by rano teměř nikdo nevstal do arbajtu natož aby byl schopen vubec cokoliv udělat halt vovčanske stado bez prasedinta bači či tatuški se nedokaže ani hnout natož myslet

  OdpovědětSmazat
 31. Horáček je zoufalec, to je prostě tak, když někdo prorazil v jednom oboru a má pocit, že má na všechno, na co sáhne. Ale není tomu tak. A on ten Horáček, i když píše pěkné texty, tak moc osobitosti a charismatu nevyzařuje. A to nemluvím o tom čtecím zařízení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Štěstí je (sice) krásná věc, ale PRACHY si za něj nekoupíš!" Toto Horáčkovo CREDO, které na sebe v jednom textu vyžvanil, prozrazuje jeho duševní obzor. Jinými slovy: BEJT ZA VODOU, DĚJ SE CO DĚJ - toť úděl "lepších" lidí, umělců pak obzvláště. sck

   Smazat
 32. Momentálně pozici Michala Horáčka asi nejlépe vystihuje, co píše Pavel Šplíchal v článku "Teatrální boj o nic" na A-dvojce:
  "Rétorika slušnosti se totiž tváří, jako by stála mimo běžné politické konflikty." - To přesně koresponduje s Horáčkovou větou na samém začátku rozhovoru s Takáčem (41:10 "lidé už nechtějí hrát tu hru na to, kdo koho víc urazí"). Vystačí ale sázkař Michal Horáček se svým tipem, že lidé chtějí "nepolitického" presidenta?

  Dříve nebo později, mj. s nástupem dalších uchazečů, totiž může hrát roli něco jiného, totiž to, co Oskar Krejčí vyjádřil svými slovy o Horáčkovi:
  "vykazuje potřebné množství jednoduchých ideologických předsudků vůči Východu"...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono se ještě uvidí kolik se časem vynoří podobných lidí, kteří se budou ohánět frází o "velké dlouhodobé vizi" (Horáček v čase 45:28). Cesta od "uchazeče" ke kandidátovi může být trnitá.

   Smazat
 33. Kuci Cesti ! Nechci se zastavat Kisku,ani Horacka.Ale jejich produkty odkupili oficialne organizacie/od Kisku banky a od Horacka Penta,ta ctihodna spolocnost poctivich bankarov/ No a to je jiz legalni a nik na to nepoukazuje...peniaze nesmrdia !

  OdpovědětSmazat
 34. http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2855749

  OdpovědětSmazat
 35. Volíme Zemana . Hurvínka si nechte v Praze na vaše
  kulišárny . Jsem rád že jem ho šel volit . Potřebujeme obchodovat z východem i západem . Tak
  jak Němci , Frantíci a GB . Marcel

  OdpovědětSmazat
 36. Na misto Horacka...
  My mame radeji gorillu ze Zambezi,
  ta zere banay a to nas nemrzi...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.