Reklama

čtvrtek 3. listopadu 2016

Noční můra Džemiljova: turecké orgány provedly masové zatýkání členů krymskotatarského a severokavkazského teroristického podzemí za účelem jejich vydání Rusku

3. 11. 2016    zdroj
27.října 2016 byli v Istanbulu v důsledku společných operačních a pátracích akcí speciálních služeb RF a Turecka zadrženi vůdci a aktivní členové teroristického podzemí oblasti severního Kavkazu a Krymu, kteří se na území Turecka skrývali před orgány činnými v trestním řízení Ruska.


Při komplexních akcích byli zadrženi představitelé krymské pobočky Hizb ut-Tahrir a severokavkazského křídla DAEŠ v počtu 80 osob.

V souladu s předběžnou dohodou se zvláštními službami Turecka se řeší otázka jejich vydání do Ruska.

Jak vysvětlil Ruskoj vesne vysoce postavený zdroj v silových strukturách, předání zpravodajských informací o krymskotatarské a severokavkazské teroristické síti ruské straně bylo uskutečněno tureckou rozvědkou u příležitosti setkání Putina a Erdogana v Soči a stalo se jedním z gest vděčnosti místních zvláštních služeb za varování o připravovaném převratu.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

9 komentářů :

 1. to je dobre pryc s teoristama

  OdpovědětSmazat
 2. Tak přeci jenom jsou Turci v něčem kulturnější, než EU - terorista je terorista a těma se slušnej člověk nepaktuje. Není dobrý terorista, vlastně je - každý mrtvý terorista je dobrý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sice Turecko ty vrahy zatklo a jedná se o vydání do Ruska.Jenomže ,Turecko je vazal režimu USA spolu s jejich základnami a jadernými zbraněmi.Navíc teroristé jsou řízeni režimem USA a tak udělá vše co si Bílý dům přeje!

   Smazat
  2. 23:02 - Není to tak, Turecko už kamarádi s Ruskem a na USArnu kadí zvysoka. Ten černoušek z Bíle chatrče už skončil.

   Smazat
  3. Já bych ještě nejásal. Zatím se jen jedná, chvalme, až budou vydáni Rusku. TnT

   Smazat
 3. Popravit bez soudu za to co delaji dobytek Cely muj zivot se sklada z problemu Rude brigady na Sterine atd Tyto vypatlane mozky si nic jineho nezaslouzi ,je to dobytek a dejte je Putinovi on je nauci v kostele hvizdat ma na to skoly .

  OdpovědětSmazat
 4. Turxit zdárně pokračuje. Děda.

  OdpovědětSmazat
 5. Sice Turkům zrovna moc nevěřím, ale přesto bych byl rád kdyby si z nich vzali příklad i jiné USSA vazalské státy, vždyť teroristé se volně procházejí a nakupují zbraně po cele tzv EU.

  OdpovědětSmazat
 6. Kdo jednou zradil, vždycky zradí.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.