Reklama

středa 9. listopadu 2016

Novým americkým prezidentem se místo loutky NWO Killary Clintonové stal „neřízená střela“ Donald TrumpLadislav Kašuka
9.11. 2016
!Myslím, že je pro celý svět dobré, že v čele USA nebude loutka Killary Clintonová, ale muž, který nemá jako svůj hlavní cíl konfrontaci s Ruskem, nýbrž boj proti islámským extremistům a nelegálním přistěhovalcům, kteří čím dál více zaplavují Evropu a Ameriku!

Svět má díky výsledku amerických voleb stále ještě šanci na mír a na to, že se dvě nejsilnější mocnosti světa dohodnou na společném postupu proti islámské hrozbě a na vzájemné oboustranně výhodné ekonomické spolupráci. Trump dlouhodobě avizuje, že je ochoten s Putinem o všech těchto věcech jednat a ruský prezident zastává obdobný postoj vůči novému americkému prezidentovi!

Všichni tedy můžeme doufat, že svět se opět může stát stabilně bezpečným místem pro život civilizovaných lidí netoužících po válce ve jménu nějaké zvrácené ideologie, nebo víry! Pravdou je, že Donald Trump je jakousi „neřízenou střelou“ a můžeme od něj očekávat v podstatě cokoli, ale je to pořád lepší, než jistota konfrontace a války mezi Ruskem a USA v případě, že by americké prezidentské volby vyhrála Clintonová.


58 komentářů :

 1. Že by se Trump stal Kašukovým druhým oblíbencem po Stalinovi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč ne? Hlavo vydlabaná. Lepší, než fandit Hitlerovi a dalším tvým sudettenlanden soukmenovcům z pražského hlupákova.

   Smazat
  2. Ten článek je jen suchý konstatování že zvítězila nejistota nad jistotou která by stála za hovno, nic víc! Podle toho co ty v tom vidíš kreténelze zase konstatovat, že bys s tím měl někam rychle zajít! Možná by pro začátek stačilo na oční pro brejle abys mohl ten článek konečně přečíst a když i pak z tebe budou padat podobný sračky, tak zkus psychouše ...

   Smazat
  3. Toho psichouše bys potřeboval ty. Víš jaké to bude mít pokračování ty chytrouši? Řekl bych že jsi cyp a patříš k chocholouškovi.

   Smazat
  4. A ty to víš? Nikdo tu netvrdí,že zvítězil idol.Jen se jeví možnost rozumného řešení, žádné řinčení zbraněmi.
   Taky by se hodilo oživení pravopisu, druhého označuješ jako cypa, a sám jsi debílek, ducha mdlého. PSYCHOUŠ jako vyšitý.

   Smazat
  5. Jaký pokračování kreténe? Článek skončil. Co je "psichouš"? Takový termín neznám. CHocholoušek ty hovado není druh ptáka! Je to příjemní filmové postavy. Jediný cos ty kreténe pojebanej debilitou tím svým mokvajícím vředem co ti raší místo hlavy mezi tvejma rachitickejma ramínkama nasvinil na slídu správně je slůvko "cyp"! To bude asi tím, že ti to utkvělo když sis někde přečetl něco o sobě co, ty buzerante kancem pojebanej ...

   Smazat
  6. oprava: příjmení (tedy se píše s velkým písmenem na začátku, aby to bylo zřejmý).

   Smazat
  7. 17:15 - Debilitou nebo kancem?:)

   Smazat
  8. Pánové o co se hádáte. Pamatuji když byl zvolen herec Regan. To bylo okolo keců jak co bude a nakonec to bylo úplně v pohodě. Regan se s Gorbačovem velice rychle domluvil, protože když si spolu sedli a vyložili karty jeden druhému na stůl, tak pochopili, že by nevyhrál ani jeden. Trump mi připadá trochu stejného ražení. Je svolný jednat zrovna tak jako Putin. Je ještě hodně brzy a tak si musíme ještě počkat. Vše bude janější až po Nové roce ve 2017.

   Smazat
  9. Debilním kancem! A hlavně slepým. Páč zdravý a vidoucí zvíře by se týhle vobludy s vředem místo hlavy polekalo:)))

   Smazat
  10. Tak to bude kanec ze Šláfenbergovy obory! Von tam jiný nemá:)

   Smazat
  11. Však to hovado z 16:50 ani z jiná obory bejt nemůže:)))!

   Smazat
  12. Jenom dokazujete,že neumíte diskutovat bez
   nadávek a urážek.To,že s někým nesouhlasím,
   není důvod k nadávkám.
   Petr Majevský

   Smazat
  13. Zlodějský miliardář Trump může stěží být souputníkem Josifa Visarionoviče Stalina, který obětoval svůj život za důstojnost uražených a ponížených otroků v buržoazních manufakturách !!To si dnešní Zemanové nemohou ani připustit´, že byli a jsou lidé, pro které morálka a čest jsou více než nakradené peníze !!

   Smazat
  14. 19:25
   ....co to meleš ,Heroute?
   chlastal jsi ?
   j.

   Smazat
  15. Trump je zloděj, to je pravda. Ale aspoň náš, jasný eurazijec! Pan Stalin by například bez pana Henri Forda byl taky v prdeli. To věděl! Jen založení první fabriky Forda v SSSR trockistická pakáž sabotovala 5 let! Mezi lety 1926-1932! Pak to ale ruku v ruce spustili - první pětiletce se proto říkalo též "fordizace SSSR" a na konci měl pan Stalin plnohodnotný zbrojní průmysl! Henri původně když nad Ruskem ležel stín Chazara Bronsteina podporoval pana Hitlera, ale poté co byla trockistická sebranka v SSSR rozdrcena a Mezinárodní Žid začal financovat Německo, kde převážila atlantistická orientace, obrátil se k SSSR, v němž spatřoval naději v boji s nosatou krakaticí ovinuvší celý svět ...

   Smazat
  16. POPSAL JSI TO PRESNE!!

   Smazat
 2. Zajímalo by mě na koho a na co budou místní idioti nadávat teď, když v USA vládne jejich vytoužený idol. Nebo si budou zase srát do huby jako obvykle?

  A co ta vaše konspirační hovna že volby jsou zmanipulované, vše je předem dohodnuté, volební mašiny řídí Soros atd.? Omluvíte se za ty vaše lži, idioti?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale ty si vzteklej chrobák. Vylezl si ze záhrobí pražské kavárny? Smrad kolem sebe šíříš i psaným slovem. Lezou z tebe totiž jen pražskokavárenský sračky.

   Smazat
  2. Pepíku, dochází ti vůbec o co kráčí? Očividně to tahání železa v bejkovně není dobré na mozek.

   Smazat
  3. 15:31
   Buď jsi jistý, Lojzo, že vám ty oslavné ódy na Trumpa při každé příležitosti v budoucnu omlátím o hlavu. Těším se moc na ty vaše protažené rypáky :-D

   Smazat
  4. Havloidní fášo, běž se vyplakat do České televize nebo zabékat sborově k Janu Pučistu Krausovi. Tady natahováním moldánků po Obamovo černé fashingtonské díře žádné body nezískáš.

   Smazat
  5. 15:46 - máš právo se mejlit s kým chceš, ne? Nejsi víc než jiný tupý bulváržrouti! Dyk ty vole všecko vo tom co a jak se stejněk teprv dozvěděj až příští generace, tak co tady machruješ! Na náš te´d leží rozklíčování židorejdů kolem zapletení USA do WWI! Teprv! A ty už tu chceš řešit aktuální židorejd kolem náhlé výměny dvou loutek v Bílý stodole ...

   Smazat
  6. oprava: stejnak ... nás teď ...

   Smazat
  7. Jo budou v prdeli, Už cítí že jim vysychá pramen uss ambasy.Proto jsou již nyní nervozní.

   Smazat
  8. Podle Novinek.cz Hilary získala cca o 50000 hlasů více jak Trump. Bohužel jí to bylo k hovnu, protože Trump získal více volitelů a to je rozhodující.

   Smazat
  9. Na závěr byl George W. Bush zvolený prezidentem Spojených států amerických po rozhodnutí Nejvyššího soudu, díky volebním hlasům z Floridy. Bush nasbíral 271 volebních hlasů vůči 266 hlasům Ala Gorea, včetně volebních hlasů 30 z 50 států. Ani jeden z kandidátů nedosáhl většinu v lidovém hlasování – Bush získal 47,9 procenta hlasů, Al Gore 48,4 procenta. Gore však dosáhl pluralitní většinu získaje o 539 898 hlasů víc ze 105 miliónů hlasů (což však vzhledem na americký volební systém nemusí znamenat vítězství). - https://cs.wikipedia.org/wiki/Volby_prezidenta_USA_2000

   Nevím že by tehdy řvali že je to nespravedlivý a že Gore má navrch ...

   Smazat
  10. Osobne si myslím, že tie voľby neuznáme, aspoň ja, jednoznačne to zariadil Putin, treba zosilniť sankcie na Rusko, veď už keca a manipuluje Nemecko

   Smazat
  11. pokud bude trump dobre vladnout nebudem nadavat

   Smazat
 3. Slniečkári všetkých krajín, vylížte si prdel.

  OdpovědětSmazat
 4. Ten 14:53 to hodně těžko tráví, nu představa převlékání kabátů a klanění se novému, jimi tolikrát poplivanému, páníčkovi se asi dost kavárenským povalečům zajídá..:-)
  Heriot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:10
   Trávím to úplně v pohodě a moc se těším na vaše úhořovité slizké kroucení a sraní si do huby, které dozajista za pár týdnů přijde :-D

   A k těm vašim konspiračním hovnům se nevyjádříš? Vše opět zapomenuto?

   Smazat
  2. Ale řiťopichu, my víme, že tě ztráta Schapirovo duhové řiti a Obamovo černé fašingtonské velmi trápí.

   Smazat
 5. Naivita lidí je nekonečná. Trump není nic neřízeného stejně jako každý Západní politik, kteří jsou řízeni korporacemi. Trump je hlavně jejich velkým majitelem a mluví hlavně o zbrojení, tak jestli někdo věří v méně agresí a válek z tohoto kontinentu, je právě opět a nekonečně tou naivní zmanipulovanou ovcí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trump bude zbrojit proti hlavnímu zlu na Zemi - proti korporacím a miliardářům jako je on :-)

   Smazat
  2. 15:35

   Jojo. První co udělá bude snížení daní bohatým a zrušení zdravotního pojištění chudým. Také jakákoli regulace zbraní mezi obyvatelstvem je pasé. Prostě ideál zdejších komunistických idiotů :-D

   Smazat
  3. Ano, i komunisti jsou dnes pomateni. Není divu, že tu má Babiš takové preference.

   Smazat
  4. Už ti nevěří ani čtenáři Iděsu, tak to se svou havloidní falší a přetvářkou zkoušíš tady. Bububu a strašení komunismem už nezabírá? Církevní svobodomyslný inkvizitore a tibetský otrokářský marxisto. :DDDDD

   Smazat
  5. 17:11

   Takže jste tady všichni pravičáci-republikáni? Tak gratuluju k prozření :-D

   Smazat
  6. Konečně si na to kápl, kdo ti zakroutí krkem.

   Smazat
  7. Taková rehabilitace a napravení se ti bude líbit.

   Smazat
 6. Môj laický pohľad je, že sa toľko popísalo o možnej manipulácii volieb vrátane tých predošlých, že to do extrému ísť nebolo možné. Alebo zo zákulisia držala ochranu nejaká silnejšia ruka.

  OdpovědětSmazat
 7. Hm, ten schapirův poskok 15:15 ani nepochopil, že se dost těžko podvodem jasná výhra zvrátí, když se na příprava toho podvodu včas proflákne...No nevím jestli ho nový páníček zaměstná.
  Heriot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-D
   Jojo. Takže vy můžete blábolit naprosto jakékoli konspirační hovna a když se nestanou, což je v 99% případů tak to je prostě proto, že vy jste o nich blábolili a tím jste jim zabránili.
   Tak toto točení se v kruhu opravdu nemá chybu :-D

   Smazat
  2. Jak vidno vyměšování a výkaly sjednocují
   knížecí pohuňky úchylného myslivce, který naučil svého syna lovit zvěř v době hájení a nacistického předvoje majdanského Kchárla Schwarzenberga, jehož křeslo v poslanecké sněmovně bude muset být spáleno - to nikdo nevyčistí. Kolegové si užili. Čert vem, že se na konferenci v Bělehradě pochcal na pódiu před plným sálem diplomatů, horší je jeho deviace schvalování útoků uprchlíváků na ženy a projevená touha po vyhlazení /likvidaci/ donbaského ghetta pozastavením ruské potravinové pomoci.

   Smazat
  3. 15:51 To jsi opravdu tak blbý, že ani nechápeš, že drtivé vítězství nejde žádnou manipulací zastřít? Tu podle tebe "konspirační teorii" potvrzují jasně zfalšované průzkumy, připravující "korekci" výsledků při malém rozdílu. A falšování prognózy včera nechtěně potvrdili i v ČT, když ukázali průzkumy ze sociálních sítí. Na nich bylo jasně vidět, že Trump měl veliký náskok po celou dobu volebního boje.

   Smazat
 8. Tchán "nám nepůjčil ani korunku":
  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1093836883-na-plovarne/209522160100006-na-plovarne-s-ivanou-trumpovou

  OdpovědětSmazat
 9. ZASE LEPŠÍ DONALD NEŽ TA ŠÍLENÁ KILARI

  OdpovědětSmazat
 10. Na to aby to byla pravda a já bych si moc přál aby byl mír je to však moc krásné...Nechci být škarohlíd,ale možná je to jen další plán B. Uvidí se až jak začne USA stahovat vojáky!!!To je a bude ukazatel, že naděje na mír žije v opačném případě to bude ještě horší.

  OdpovědětSmazat
 11. Vsechno nejlepsi.At zije Donald Trump a Nick Honolulu,ktery veril v jeho vitezstvi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sláva Nickoj! Vivat honolulu! Je tu čas účtovat s rasozrádci! Je třeba Pepka a jinou Schapiroslotu hnát na popraviště ...

   Smazat
  2. Pokud redakce zveřejní Šafrovo identitu, vezmeš si jej na starost?

   Smazat
  3. Tak jistě, Šafr musí bejt popravenej mezi prvníma!

   Smazat
  4. Aspoň mu nakopte zadok, za všetkých Čechov!

   Smazat
  5. Jasne ,my Trumpa nedame radsi USA zbourame...

   Smazat
 12. No, je fakt, že podpindonosníci, jako 15:51, propadli težké panice a neví co by mleli. Na druhou stranu při jejich pružné páteři jim nic nehrozí, jak teď nadávali na Trumpa, zítra budou jásat, že vyhrál...:-).
  Tedy sledoval jsem Hitleri při jejím projevu. Možná Trump nesplní naděje, možná se moc neuvolní svět od strachu z války, tak usilovně vyvolavané americkými neocons.
  Ale jedna věc je jistá, je normální. Naděje k domluvě tu je.
  Hitlery je jednoznačně psychopatka na drogách, nepřirozená gesta, rozšířené zornice, těkající oči, výraz zombie, tahle zrůda kdyby bývala měla prst na spoušti, pánbůh s námi...
  Jde do pekel se svým zločinným manžílkem a celou to partou okolo. Snad.
  To je asi hlavní pozitivum těchto voleb.
  Heriot.

  OdpovědětSmazat
 13. Jestli existuje nějaká jistota, tak je to ta, že na světě nikdy nebude šance na mír, jakož i na šťastný a bezpečný život, pokud budou vládnout kapitálové vztahy. Jejich podstatou je drancování a vysávání přírodních i lidských zdrojů a to nikdo nezastaví dokud bude existovat kapitalismus. T

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.