Reklama

středa 9. listopadu 2016

"Obrovský" výkon české televize


Jiří Jírovec
9. 11. 2016
Je to pořád stejné, ale člověku nedá, aby nesledoval průběh presidentských voleb v USA nebo, v mém případě, federálních voleb v Kanadě. Media mají být nestranná. To bohužel neplatí pro ČT. Již dopředu je jasné komu budou moderátoři fandit a jaké hosty si ke své propagandě pozvou.


Schylovalo se k Trumpovu vítězství, ale moderátoři neustále ukazovali, jak drží palce Clintonové a oddalovali moment, kdy museli vyslovit větu "Volby vyhrál Trump".

Dalibor Borek měl příležitost mluvit s paní Haškovou-Coolidge, nepochybně nejznámější Češkou, která se kdy pohybovala v blízkosti amerických presidentů. Jenže, když ona podporuje Trumpa, tak co s ní. Třeba by mohla říct, co nezapadá do scénáře ČT. A tak sebestředný Borek žvaní a žvaní a skáče jí do řeči.

Český divák se ale nedozvěděl skoro nic o tom o vnitřních nebo zahraničních problémech, které bude muset vítěz řešit.

Pro svět je naprosto zásadní je vztah USA k Rusku a do jisté míry i s Čínou. Během vlády mírového nobelisty Obamy se vztahy s Ruskem zhoršily do té míry, že se do slovníku mnohých politiků vloudilo slovo válka a slovo partner se změnilo na nepřítel.

Trump představuje určitou naději, protože existující napětí, může snadno vést k válce.

Zmíněná naděje spočívá v tom, že Trump bude muset někde najít peníze pro daňové slevy. Může sáhnout na výdaje na zbrojení, které o nějakých 300 miliard převyšují výdaje USA na konci studené války.

Jen naprostý ignorant (a že jich mezi politiky je) nechápe, že se svět nedobývá válkami. Rozkulačit různé státy, to umíme, ale něco na rozvalinách vytvořit, to ne. Umíme vytvořit protivníka a harašit zbraněmi. Nemáme ale odvahu říct, že není důvod, proč by Rusové do války chtěli jít.

Clintonová je symbolem staré doby a její zvolení by znamenalo pokračování nebezpečného trendu.

61 komentářů :

 1. BLAHOPŘEJI DONALDOVI, AŤ MU POMÁHÁ BŮH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen aby ho zase nazastřelil nějaký pomatený policista ze sedmi míst najednou jako Kennedyho.... Mia

   Smazat
  2. A to si s nimi ještě sedl do vozu jako ochranka, zvrhlík jeden. :DDDDD

   Smazat
  3. Pánové o co se hádáte. Pamatuji když byl zvolen herec Regan. To bylo okolo keců jak co bude a nakonec to bylo úplně v pohodě. Regan se s Gorbačovem velice rychle domluvil, protože když si spolu sedli a vyložili karty jeden druhému na stůl, tak pochopili, že by nevyhrál ani jeden. Trump mi připadá trochu stejného ražení. Je svolný jednat zrovna tak jako Putin. Je ještě hodně brzy a tak si musíme ještě počkat. Vše bude janější až po Nové roce ve 2017.

   Smazat
 2. No, nechejme se překvapit jaká bude srážka Trumpa s realitou. Nasliboval toho opravdu hodně. Moc dobře si vzpomínám jak obrovské naděje provázelo zvolení Obamy. Byl to on kdo se pokoušel o restart vztahů s Ruskem. jak to nakonec dopadlo víme sami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Vítězství Obamy vítali jen bloudi a havloidi.
   Já rozhodně ne.
   Bylo jasné, co znamená černý muslim v Bílém domě pro bílou (zatím) majoritu.

   Smazat
  2. Navíc ta negerská poloopice byla partner pro Žida Medveděva, nikoliv pro pana Putina!

   Smazat
  3. ano uz zadny NWO zniceni nasi rasy migrantama

   Smazat
  4. Pravda je hnusná. Já svět takovým nevymyslel. Kdo mluví krásně, ten lže! Říká se tomu Politická korektnost. Tuto lživíru já nevyznávám ...

   Smazat
  5. No Doník se ke zvolení dopracoval sám,na rozdíl od černocha Obamy, kterého podporovaly banky. A těm taky pomohl,když krachovaly.Takže Doník nemusí být nikomu tak zavázán jako negr a tudíž bude mít rozhodování přecijenom trochu lehčí.

   Smazat
 3. V ČT si myslím jsou na technických místech chytří lidé,ale ve zpravodajství jsou žvanilové typu Borka,Takáče,Dolanského a podobných hajzlů.

  OdpovědětSmazat
 4. ČT si asi koupila pražská Kavárna, směs padlých politiků, vždy nespokojených umělců a pretendentů na vyšší funkce. Ať si ji tedy platí, ale ať nevybírají za to poplatky od všech ostatních.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, všechny ty hlasatele propagandy bych vyhodil.Je vidět jak v té jejich demokracii je možné lhát a oblbovat lidi. A ti tzv umělci,rektoři a prorektoři by si měli sednout na prdel a popřemýšlet, kdo je elitou národa-rozhodně to nejsou oni havloidi, pravdoláskaři a ostatní havěť.

   Smazat
  2. Asi jim z toho v palicích pěkně SOROŠÍ....

   Smazat
 5. Gratuluji ke zvolení Donalda Trumpa. Pokud se jemu nepodaří usměrnit válečné choutky Ameriky, pak pomoz nám Bůh.

  OdpovědětSmazat
 6. Myslím, že jen "neřízená střela" má naději něco změnit. Takže (i nám) držím palce!
  Zdeňka Radičová

  OdpovědětSmazat
 7. Přátelé, nesleduji zprávy České televize. Ale nyní se dívám a doporučuji všem! Dozvíte se např. že volby vlastně vyhrála Hillary s náskokem 120 tisíc hlasů, že Putin nestojí o narovnání vztahů s USA, že drtivá většina. Američanů nepovažuje Trumpa za svého prezidenta, jak povědomé! No u nás to byla drtivá menšina. Náš ministr obrany reagoval, že budeme více dávat na zbrojení, zřejmě je třeba nakoupit něco na místo pandurů, které mají špatné brzdy a jejich oprava způsobuje oslabení poliviny naší armády. Nový všeznalec Gazdík na čas zřejmě nahradil v ČT Kalouska. Zoufalství, křeč, neskutečná ubohost a trapnost ,,naší" televize vhřezla na povrch. Snad i ti, kteří ČT trochu věřili, prozřeli a nyní se spolu s námi dívají na neuvěřitelnou stupiditu a zoufalství ČT. ČT, vy mi to nebudete věřit ale já vám děkuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. souhlas, i já již dlouhou dobu děkuji ČT,v rámci sebevzdělávání bych ještě k "povinné četbě" připojil nesetříhané show pana Krause a Staromák, jako odstrašující příklad naprostého intelektuálního a morálního bahna s bezpečnostním upozorněním, že dlouhodobé sledování Vám může vážně poškodit duševní zdraví

   Smazat
  2. Prolhané, zmanipulované médium a jeho redaktoři, jsou od ranních hodin na silných antidepresívech.Že by zvítězila probruselská pseudodemokracie a volby se opakovaly tak dlouho, dokud nezvítězí kandidátka NWO?Budou velké změny i v EU.Titanic vyplouvá...

   Smazat
  3. Rozhodně ČT nebudu dlouhodobě sledovat, tak že si duševní zdraví nepoškodím ale p.srat bych se možná mohl. Jen dodám, že najednou ti z toho Staromáku a od Krause se mi zdají být ještě většími kašpary než jsou. Snad ty jejich trapné gagy pod šapitó už skončí a když ne, tak ať se v tom sami plácají.

   Smazat
  4. Ano, je to tak trapné...

   Ale bez ohledu na hloupé kecy všech těch kašparů, Trumpovo vítězství bude mít OKAMŽITÝ dopad na naši realitu.

   Kolaborantovi Hermanovi a jeho komplicům se během posledních několika hodin zmenšil manévrovací prostor.

   Samozřejmě, zase budou 17. listopadu hopsat a blít na pódiích, média je dál budou prosazovat.
   Ale kdo by je poslouchal?
   Majdan se nekoná!

   Smazat
  5. Vláďo, ty blbe, měl jsem za to, že jsi pochopil, že není jediný důvod aby vláda proti sobě pořádala "majdan" za své svržení. Nebo kdo ten majdan má vlastně pořádat?

   Vy se z těch svých konspiračních nesmyslů jednou zblázníte. Pokud se tak už nestalo.

   Smazat
  6. Ad 18:20
   V podstatě vám ten váš zjednodušený až primitivní svět opravdu závidím.

   Smazat
  7. Závidět nemusíš, Vláďo. V podstatě stačí jen sem tam použít hlavu a logiku místo vymýšlení absurdních konspiračních hovadin.

   Smazat
  8. 19:03 - třeba ty AIDSem a syfilidou nakažený buzeranti v Kalifornii ty vole! - https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/420109-jak-amerika-volila-sveho-45-prezidenta.html

   Smazat
  9. 18:20 Máte pravdu, já vlastně vůbec nechápu. za co nebo proti čemu se bude 17.demonstrovat. Vy máte takový skvělý přehled, můžete mě to prosím nějak srozumitelně vysvětlit?

   Smazat
  10. 20:00 To nemůže, sám to neví ale stejně tam půjde. A Majdan to není , ale svrhnout prezidenta by pro tyto týpky bylo fajn. To, že je zvolen v přímé volbě je jim zmetkům naprosto jedno. Jo demokrati každým coulem. Vlastně sráči.

   Smazat
  11. 20:00 To nemůže, sám to neví ale stejně tam půjde. A Majdan to není , ale svrhnout prezidenta by pro tyto týpky bylo fajn. To, že je zvolen v přímé volbě je jim zmetkům naprosto jedno. Jo demokrati každým coulem. Vlastně sráči.

   Smazat
 8. Ta Kavárna by vlastně měla být ráda, že to takhle dopadlo. Najednou je spoustě lidí to USA tak nějak přijatelnější. A byla li by velvyslankyní v ČR bývalá žena Trumpa paní Ivanka, přijdu ji osobně přivítat a dám jí pusinku na její plastický upravený ksichtík.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi na omylu,
   jeho bývalá první žena Ivanka se ukázala během rozvodového řízení jako hamižná kráva,
   napadla předsvatební smlouvu a přesto, že ji a děti Trump doživotně zabezpečil, parazitovala na jeho jménu pro svou kariéru.
   Přečti si knihu, kterou Trump napsal,
   jmenuje se "Umění návratu" ,ale většina chytráků,
   kteří tady o Trumpovi píší,o něm vědí akorát to,
   čím je krmí ČT.

   České televizi a jejím politrukům tímto gratuluji,
   děláte to dobře, davy vám to baští i s navijákem,
   sice to označují za hnus apod.,
   ale denně na to čučí, je to prostě droga, ta ČT...

   Smazat
 9. Od 5,30 jsem sledoval čt 24,asi po pëti letech.A nelituju,takhle se nepobavím ani na Silvestra.Ale vážně,byl to hnus,normalizační Zelenkova televize nesahala tomuto hnusu ani po kotníky.Nejlepší bylo,že jinde už půl hodiny byl znám vítěz, a tady ještě doufali ve zvrat.Teď je důležité vyměnit co nejdřív toho hajzla Šapira a odříznout havloidy od zdrojů.

  OdpovědětSmazat
 10. Havloidní mrdky jsou v šoku,a to je dobře!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nastává soumrak příznivců Venci Flašky!!!Budou smeteni do propadliště dějin.

   Smazat
 11. V ČT panuje od brzkých ranních hodin pohřební nálada.Zesměšňování voličů, že jen nevzdělané a hloupé modré límečky, mohly volit Trumpa, se rozhodně nehodí pro médium, které má být nestranné a pobírající finance od koncesionářů, je alarmující.Redaktorům ČT doporučuji pojídat na hodně dlouhou dobu antidepresiva, protože na ně také dojde!Velké změny lze očekávat také na tzv. probruselském "Západě", kde rozpad totalitního spolku, zvaný EU, je již na dosah!Jestliže v Rakousku vyhraje Norbert Hoffer, od března se úspěšně rozběhne BREXIT, ve Francii zvítězí Le-Penová a v Holandsku Gert Wilders, tak to již naši bruselští, sluníčkářští dobroserové, evropské hodnoty s pornojandoou, pražská kavárna, Bartonoška s Mobydykem a další Socanští soudruzi, neukočírují!Revoluce na obzoru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Úplně zapomínáš na to, že všechny volby jsou zmanipulované a řídí je Soroš s Ročíldem. Nebo už je to zase jinak?

   Smazat
  2. Kdyby měl Ročild a Soroš takovou moc, že by měli vliv na americké modré límečky-tzv, dělnická třída, ta smetla tyto pazgřivce podporující a financující Hitlery, na nějaký čas od kormidla dějin.Název "modré límečky" alias nevzdělaní a hloupí dělníci, jež smetli ještě větší vliv nadnárodních korporátů, odvysílala naše zmanupülovaná a prolhaná Bruselská televize, jejichž Pragomajdan platí koncesionáři!

   Smazat
  3. 17:13- Vaše hloupé, neurotické "tapetování" +17:19 svědčí o frustraci.

   Smazat
  4. 17:13 Není to jinak. Řekni serešovi, aby laskavě přestal, aspoň pro začátek, financovat neziskovky v ČR, což je taky manipulace maňáskama pražské kavárny.

   Smazat
  5. Povolný, jen vám připomínám vaše předvolební konspirační blábolení. Zrcadlo se vám moc nelíbí, co?

   A moc se těším na vaše protažené ksichty po pár měsících vládnutí vyšeho vymodleného kandidáta a spasitele světa. Vychutnám si jak vám to omlátím o hlavu při každé příležitosti. Těšte se :-D

   Smazat
  6. 18:08-nedělám si iluze o Trumpovi ani o světě. Vychutnávám si jen frustraci Vaši a celé naší mediální žumpy včetně PKP(pražských kavárenských povalečů). To hlavní teprve přijde a Trump si jen "zahraje" roli Gorbačova a to vás děsí. Amerika(USA) mají sebeočistné schopnosti, Evropa ne!

   Smazat
  7. Povolný, já jsem úplně v pohodě a neděsí mě vůbec nic. Snad jen krom možnosti, že by se vlády u nás opět ujala banda rudých nebo hnědých idiotů. Šanci toho vidím ale v nejbližších 20 letech jako mizivou. Jestli v USA nebo Číně vládne Petr nebo Pavel je mi reálně úplně u zadku.

   Já se moc těším až se na žádost Trumpa u nás budou zvyšovat výdaje na zbrojení na dvojnásobek a bude se potažmo ubírat vám, důchodcům.

   Taky se těším na váš protažený ksicht až se Trump pohádá s Putinem, přiškrtí čínský export do USA, bude snižovat daně boháčům, rušit zdravotní pojištění chudákům atd atd.

   Rád a s chutí vám to vaše blábolení omlátím o hlavu při každé příležitosti. Těším se :-D

   Smazat
  8. 19:13 - a Babiš je jakej "idiot" idiote? Jakoupak "barvičku" jemu přisoudíš ty zdegenerovaný xenofilní hovado? Ty budeš asi nějakej zkurvneje buzerant a odredovanej feťák z rozpíchanou řití a prackama, co? A takhraješ duhovejma barvičkma, tudíž si u tebe každej může jednu vybrat:) Co? Že mám recht - to já obvykle mívám!

   Smazat
  9. oprava: zkurvenej - nebo lépe zmršenej ...

   Smazat
  10. 19:13- rudí idioti byli s Clintonovou odstaveni na vedlejší kolej, zbývají hnědí. Těm dávám šanci ve volebním evropském roku příštím a přespříštím. Nevylučuji "totální" úspěch, zvláště když Vaši "rodní" tomu napomohou řízeným finančním a hospodářským chaosem. Situace se stále více podobá "Výmarské" době.

   Smazat
  11. 19:13 To víš že jo, ty máš vždycky pravdu a všechno víš líp, než samotní Američané. Spolu s tvým slovníkem a na co se těšíš jde o typické příznaky morální psychopatie. To je diagnoza, ne urážka.

   Smazat


  12. Anonymní9. listopadu 2016 19:13

   Povolný, já jsem úplně v pohodě a neděsí mě vůbec nic. Snad jen krom možnosti, že by se vlády u nás opět ujala banda rudých nebo hnědých idiotů. Šanci toho vidím ale v nejbližších 20 letech jako mizivou. Jestli v USA nebo Číně vládne Petr nebo Pavel je mi reálně úplně u zadku.

   Já se moc těším až se na žádost Trumpa u nás budou zvyšovat výdaje na zbrojení na dvojnásobek a bude se potažmo ubírat vám, důchodcům.

   Taky se těším na váš protažený ksicht až se Trump pohádá s Putinem, přiškrtí čínský export do USA, bude snižovat daně boháčům, rušit zdravotní pojištění chudákům atd atd.

   Rád a s chutí vám to vaše blábolení omlátím o hlavu při každé příležitosti. Těším se :-D
   *********
   Podívej se Macku, všichni zde víme co jsi zač. Víme, že jsi mizerný zubař,ale velice schopný zloděj a podvodník.
   Trep.

   Smazat
 12. mám radost, protože kdyby nic jiného, je to vítězství amerických voličů nad mediální multimasáží...v to jsem už nedoufala:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A také důkaz že USA jsou skutečně demokratická země a ty konspirační bláboly o tom, že volby jsou zmanipulovaní Sorošem jsou jen výplody chorých mozků.

   Smazat
  2. Důkaz to není. Klidně mohly být zmanipulované -málo.ZR

   Smazat
  3. 17:19
   Samozřejmě, že zmanipulované byly. Jedna metoda se našla před nedávnem v jakémsi skladu, kde se našly zapečetěné urny, v nichž bylo všech 100% hlasů pro hitlary, bylo to dost publikováno. Bohudík, všechny manipulace nestačily :-)

   Smazat
  4. to 17:19
   Ty volby jsou především důkazem, že američané už měli dost těch pseudodemokratů, kteří táhli celý svět do katastrofy.
   Přál bych si,aby stejně jako tam i naši lidé se dovedli postavit proti tomu co se děje u nás.

   Smazat
  5. 17:59, bohužel na takovou úroveň tento národ ještě nevyspěl, ještě dlouho budou zdejší politici vláčet tento národ hubou v bahně než se "plebs probudí z letargie" holt tento způsob DEMO-gracie se mi zdá poněkud nevhodný.

   Smazat
 13. Vítězství Donalda Trumpa je vzpoura středních vrstev proti elitám. Myslete si co chcete, ale je to tak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. (17:33)
   Je to jejich vzpoura, ale ne jejich vítězství.

   Smazat
  2. 18:58 je to i jejich vítězství, ale jde o to, zda si ho udrží či ne.

   Smazat
 14. Pan Jírovec má opět moje sympatie.Pokud jde o případ ČT, tak ten má již neuvěřitelně dlouho skandální rozměr a naprosto nechápu, že se v českém parlamentu nenajde žádný významnější hlas, který by deklaroval odhodlání tuto nebetyčnou ostudu řešit. Odpudivé, odsouzeníhodné...

  OdpovědětSmazat
 15. Havloidi všech zemi, spojte se a táhněte už do prdele!

  OdpovědětSmazat
 16. Naši politici majú veľkú dilemu:KU KOMU SA TERAZ PRIDAŤ!Nechcú Trumpa,no ani Putina!Bože,čo teraz?Chudáčikovia......

  OdpovědětSmazat
 17. Já bych naopak na Kavky poslal vyznamenání za zásluhy o stát. Oni svou naprostou zaujatostí a stupiditou motivují voliče vstát a jít něco udělat, i když naprosto opačně než předpokládají. Já bych je nechal působit, páč působí kladně ;-) (i když o tom neví).
  Jsem přesvědčen, že stejně zapůsobil US informační mainstream. Ta manipulace, lež a podceňování diváka je už tak příšerná, že burcuje voliče k aktivitě. A to paradoxně vytváří demokratický proces ;-)

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.