Reklama

úterý 8. listopadu 2016

Obyvatelé Mnichova si vymohli stavbu čtyřmetrové zdi, která je oddělí od migrantů

Sergej Bolotov8. 11. 2016      zdroj a zdroj + video
Zvukoizolační stěna se speciální konstrukcí je určena k ochraně klidu Němců, kteří jsou unaveni z migrantů. V Mnichově byla zahájena stavba čtyřmetrového zátarasu, který oddělí přístřeší pro uprchlíky od domovů majetných obyvatel. Akustická stěna speciální konstrukce vznikla díky nechuti místních úřadů soudit se s občany, unavenými z migrantů.


"Nejbližší obytné domy se nacházejí ve vzdálenosti 25 metrů a jsou od přístřeší odděleny pruhem zeleně a silnicí. Řada obyvatel Neuperlachu trvala na zesílené akustiční ochraně a někteří z nich zažalovali mnichovské úřady kvůli výstavbě přístřeší", informuje RT.

Stěna, postavená z kovového pletiva a hrubého štěrku, není podle inženýrů vhodná pro míčové hry a je nepohodlná pro ty, kteří rádi lozí po stěnách.

Dříve pravicoví politici a veřejní činitelé znovu kritizovali migrační politiku kancléřky Angely Merkelové po té, co Spolkový kriminální úřad předložil statistiku, podle níž spáchali v prvních šesti měsících roku 2016 běženci z Afriky a Blízkého východu více než 142 tisíce trestných činů v zemi.Tento ukazatel se zvýšil o 40% ve srovnání se stejným obdobím roku 2015.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

26 komentářů :

 1. jo a dopadne to jak v maticni ulici nejlepsi udelaj kdyz je poslou z5
  tady uz nato valku proti rusku nevyhraje:
  https://cz.sputniknews.com/svet/201611074082556-rusko-cina-strategicka-spoluprace-energetika/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně. Zeď proti cikánům v Ústí n. L. Matiční museli zbourat, protože farizejci ze Západu a Ameriky vyřvávali něco o diskriminaci. Těch zdí bude víc, ale nepomohou vám hloupí Němci vítači !?!

   Smazat
  2. Idioti rvanim znicili Jizni Afriku zavinili miliony mrtvych v Jizni Americe miliony mrtvych ve Vietnamu Severni Korea Kambodzi a dalsich statech Zavinili bidu v cele Evrope prevratem s zidy v Rusku a pokracuje to prevraty na Blizkem vychode, Turecku v Lybii Syrii Iraku a jinde v Brasilii Argentine doufaji v prevrat na Kube nastolili buzeranty a perverty do vedeni statu uvolnili moralku tak ze skoli deti aby byli homosexualni . |Neuveritelne Senatori a congresmani hrde prohlasuji ze se jiz nebudou falesne skryvat ,promiskuita je vitana manzelstvi zesmesnovano .Toto je democraci Hermanu Haliku Krausu a dalsich zrud s ksichty idiotu a rypakem na koureni doutniku ve sprse .toto je treba zastavit a doufejme v Trumpa
   Kukuruku

   Smazat
  3. 03.27 Židé nejsou idioti. Na všem tom vydělali a přiblížili se k bankosvětovládě. Proto to vše Sanhedrin, Ilumináti, či jak si tam nadávaj, organizují, řídí a zne(vy)užívají.

   Smazat
  4. Kocáb jim tu zeď krupáčem osobně rozbije a všem těm stavitelů dá pěkně výprask na prdel.Kocáb umí, ten vyhnal i Rusáky z Ceska, stačí naklonovat Kocába a po jednom poslat do každé země a bude hned klid, Kocáb to je třída, sice tunelář a nemrava, ale na něj nikdo nemá.

   Smazat
  5. 9.53: Kecába začnu brát, když vyžene z Evropy připrchlé vetřelce nebílé pleti zpět, do zemí původu, nebo na Saharu, či do pouště Deneb - kde si snad vzpomenou kam se mají vrátit, až jim pan Kohn bude prodávat (jako nám VEOLIA) předraženou vodu...

   Smazat
  6. Takhle dopadneme když se k nám muslimové masově dostanou dostanou.

   Místo klidu u sebe doma budeme nejprve muset stavět zdi, poté je budeme muset začít hlídat, nakonec o ně válčit a pouze pokud budeme mít štěstí nebudeme to nakonec my kdo bude za tou zdí čekat až nás k té zdi postaví :(

   Bojujme o jeden krok dříve než začali Němci!!!!!

   Volme SPD Tomio Okamura a nebudeme muset stavět zdi u svých domovů, postavíme je tam kde vždy patřili, patří a budou patřit , na hranice!!!!!

   Smazat
  7. Nechceme nic spatneho , zed jako maji v Izraeli ? Proc ne ! V USA na hranicich s Mexikem vybavena nejmodernejsi technikou proti nevitanym ? USA +Izrael nas vzor. proc ne ?Proc ne ? Potrebujem zed a zaslouzime si zed . Jo.

   Smazat
 2. To až zjistí Kocáb, to bude zle, nebo tam fungují zdi jinak než u nás?

  OdpovědětSmazat
 3. https://www.youtube.com/watch?v=x_ITKty7d-I

  Ukradene Kosovo ,stoji za shlednuti jak fungueje demo. Lotr Clark ktery velel v te dobe NATO dnes vlastni 3/4 % dolu tam Krvava Madla -Prisera obecna vlastni Telekom ,a tak se to dela podobne jako Bakala stejna Kreff

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krvavá Madla hlídá v Kosovu plynulý chod dodávek drog z Afganistánu, v Kosovu to vyložej a ona to třídí do pytlíčků připravených k další distribuci do Evropy a USA. Takhle se dělaj prachy, zatímco vy musíte v 6 vstávat a hákovat, platit daně jako mourovatý, odesílat včas EET, DPH atd.

   Smazat
 4. Ze by se stala nekde chyba lavky? To,co dnes zistili Nemci,my vime jiz leta !Jen jim bylo pod jejich uroven,poslouchat nazory podrizenych statu...EU=Holyud !

  OdpovědětSmazat
 5. Určitě v Mnichově podepisovali petice proti Matičnímu plotu. Rasisti.

  OdpovědětSmazat
 6. Přál bych němcům pár takových debilů aktivistů jací jsou u nás, kteří zařídili likvidaci zdi v Matiční. I němci musí poznat co to znamená žít v těsné blízkosti jiného etnika (randál a špína), aby se probudili a hlavně, aby probudili svoje představitele v čele s Angelou Merkelovou (tou především).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebojte se, oni ti připrclíci jsou schopní překonat každou překážku, nejen moře a ploty v Calais. A když ne, pošleme jim Šabatovou, Dienstbira, Kocába...

   Smazat
 7. Nedělejte si naděje že se Němci probudí. Ti za ta léta, kdy mezi sousedy byly korektní vztahy, kdy skvrnka tmavšího betonu před domkem pravdepodobně zaviněna ukápnutím něčeho strašného, např. Brzdové kapaliny kdy na zavolání souseda přijela celá záchranná jednotka a nebezpečnou skvrnu promptně odklidila a následně bylo požadováno osvětlení jak se TO mohlo stát a třeba to bylo cizí auto. Polizei řešila případy i banální promptně. No a dnes mají všude exkrementy (česky-nasráno), nepořádek a hluk a polizei nikde. A když se objeví tak se zastanou výrobců těch exkrementů. Určite už si němčíci říkají: zlaté fleky na betonu nebo asfaltu. No- časy hrátek jsou pryč nicht war Angela. Teť to pude jenom fážný zifot

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Indoktrinace
   Němců ve starých spolkových zemích dosáhla už takového stupně, že oni se opravdu neprobudí.

   Naděje na změnu v postojích a myšlení, vidím jen a jen u přezíraných dederonů, kteří mají ještě živou zkušenost s bývalým režimem a ten současný je tomu minulému stále více podoben.
   Pokud vzniknou nějaké, snad celonárodní nepokoje,tak to bude impuls občanů bývalé DDR,
   kteří už mají toho multikulti plné zuby...

   Smazat
 8. No co! Zhlídli se v ústečácích! Najednou naše pravdolásky drží ústa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Němci, vemte nohy na ramena, když nejste ochotni bránit svou zem před vlastizrádci, kteří zvou africké kobylky a barevné slimáky.

   Smazat
 9. Tohle už zkoušeli v Jižní Africe a jak to dopadlo se můžete zeptat nicka honolulu nebo wikipedie: Od roku 1994, tedy od pádu apartheidu, jsou denně brutálně vražděni příslušníci bílé menšiny[19] bez ohledu na věk, a to zejména v oblastech Mpumalanga, Gauteng a Limpopo. Od roku 1994 bylo zavražděno na 4 000 bělochů na farmách a dalších 70 000 v městských aglomeracích. Od roku 1994 opustilo Jihoafrickou republiku odhadem na dva miliony bělochů.

  OdpovědětSmazat
 10. Co je to v tom diskuzním fóru za sračku s tím bloggerem? Příspěvek nelze odeslat, protože se objeví okno s chybou, a abychom si otevřeli vlastní blog. Už taky nevědí ti parchanti kdo to dělá, jak diskutující otrávit. Hlavně ty, kteří píší jak jim zobák narost, nejsou příliš servilní a korektní, i když vůbec ne vulgární. Že by už začalo ovlivňování názorů? Je proti nám, kdo není s námi? Zkuste někdo odeslat příspěvek pod prvním článkem, schválně - taky tam budete mít zámek a blogg?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Píšete nesmysly. Vstup do sdiskuse je pouze řízen softwarem blogger a redakce do toho nemůže zasahovat. Když se pokoušíte o víc než 3-4 příspěvky během 12 hodin, software vás zkouší otestovat, jestli nejste nějaký automat. Jestli se objeví okénko s chybovým hlášením, tak jste při testu asi udělal chybu. Nic se neděje, automat vám nabídne další test a bude vám testy předkládat do té doby, než odpovíte správně. S tím opět naše redakce nemá co do činění.

   Smazat
 11. Pak bych ty čmoudy,kteří budou dál porušovat zákon k té zdi postavil,ale né na dlouho,jen na chvíli...!!

  OdpovědětSmazat
 12. Takhle dopadneme když se k nám muslimové masově dostanou dostanou.

  Místo klidu u sebe doma budeme nejprve muset stavět zdi, poté je budeme muset začít hlídat, nakonec o ně válčit a pouze pokud budeme mít štěstí nebudeme to nakonec my kdo bude za tou zdí čekat až nás k té zdi postaví :(

  Bojujme o jeden krok dříve než začali Němci!!!!!

  Volme SPD Tomio Okamura a nebudeme muset stavět zdi u svých domovů, postavíme je tam kde vždy patřili, patří a budou patřit , na hranice!!!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Už to vidím. Nebude stačit jeden plot. Jak se bude muslimské etnikum rozrůstat, budou přibývat ploty ze všech světových stran a němečtí starousedlíci budou bydlet ve tvrzi - možná i s padacím mostem. A na nákupy do supermarketů se vydá vždy družina ozbrojených mužů.

  OdpovědětSmazat
 14. Na nákupy jedině helikoptérou ....

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.