Reklama

pondělí 7. listopadu 2016

Oligarchie je s přípravnými pracemi pro krádež voleb hotova

7. 11. 2016     PaulCraigRoberts
Na webu P.C.Robertse k už zmíněné manipulaci kybernetické manipulace elektronického hlasování uvádí novinář Finian Cunningham další způsob, kterým se má krádež amerických prezidentských voleb ve prospěch Hillary Clintonové uskutečnit. Jedná se o kybernetický útok, vedený pod falešnou vlajkou.

Cunninham upřesňuje: Každým dnem přibývá náznaků, že přípravné práce pro digitální 11. září jsou v plném běhu. Pro útok bude využit rozsáhlý výpadek elekrického proudu, který vyřadí z provozu nejen americká média, ale i internet. S tímto útokem nebude mít co do činění Rusko či jakýkoli jiný cizí stát, ale bude záležitostí amerických zpravodajských služeb. Následný chaos bude prohlášen za „útok na amerrickou demokracii“ a vina za něj se vrhne na Rusko. Celá akce přinese dvojí benefit: Za prvé bude Rusko coby cizí agresor ještě více zdémonizováno, a jeho domnělý útok ospravedlní ještě tvrdší opatření Ameriky a jejích evropských spojenců proti Moskvě.

Za druhé pak digitální útok na americké prezidentské volby umožní washingtonskému establishmentu vyhlásit případné Trumpovo vítěztství vzhledem k ruskému digitálnímu útoku za neplatné. Tato zneplatněná volba bude vyhlášena v momentu, kdy se Trumpovo vítěství ve volbách bude jevit už jako nezvratné.

Vybral a přeložil Lubomír Man

31 komentářů :

 1. pane jo to je sileny podelana jezibaba a jeji poskoci

  OdpovědětSmazat
 2. Tak doufám, že až se nic z těch vašich dementních blábolů nestane, tak se vy zkurvené piče za vaše bezuzdné lhaní omluvíte.
  Už teď ale vím, že se žádné vaší omluvy a sebereflexe nedočkám. Stejně jako jsem se jí nedočkal nikdy předtím. Např tady a tisíci dalších podobných případech.

  http://www.novarepublika.cz/2016/08/centrum-ostkraft-ucinilo-21cervna.html

  Budete dál lhát a vymýšlet konspirační nesmysly jako by se nechumelilo. Jste totiž psychopati.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hloupost z těchto řádek jen tryská. Kde berete tu smělost, překrucovat skutečnost a napadat redakci, která dělá záslužnou práci? Na rozdíl od vás.

   Smazat
  2. On ten inteligent nepochopil, že článek napsal Američan. Je to ale případ!

   Smazat
  3. 2:09 On toho nechápe mnohem víc. Svojí mentální nedostatečnost přikrývá hulvátstvím. Nejspíš takto jedná i v běžném životě. A protože s takovým volem nikdo nediskutuje, tak nabyl dojmu, že má vždycky pravdu.

   Smazat
  4. Soudruh z 0:00
   Já bych se vám, Mr. Comrade, velice rád omluvil za amerického konspirátora a jeho pobuřující teorie (i jiná údajná protivenství), bohužel neuvedl jste zde ani jméno a adresu, telefonní číslo, email... Takže pokud tak neučiníte, nezbude vám nic jiného, než tiše a bezmocně poštěkávat z bezpečí svého klecového lůžka.
   Jinak vám povím velké tajemství, které však naštěstí není konspirací: pan primář je machr, velkej machr. Zeptejte se ošetřujícího lékaře. ;D
   Venny

   Smazat
  5. Na druhou stranu - bláboly o konci světa už byly také mnohde napsané a zveřejněné, jako stoprocentně konkretní událost.A opakovaně. Různé možné srážky s kometami a asteroidy apod. Takže on ten provokatér, kdyby se oprostil od urážek a nadávek, kdy je pro něho každý "komunista" nebo "rudohnědej" by nebyl tak úplně od věci.

   Smazat
  6. Chudak , nemate nekdo 5 centu...Nadava nam za nejakyho americana. Uz chudak nevi co dela a co mluvi...Je to s nim na prvni pohled spatny...Asi ma hlad...

   Smazat
  7. Nechápu proč bych se měl omlouvat hulvátovi, který mě nazývá zkurvenou pičou. nemělo by to bý snad obráceně?

   Smazat
 3. Raději napište něco o tomhle, snaživí rusáčtí poskoci.

  http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/pokus-o-prevrat-v-cerne-hore-pripomina-donbasky-scenar-kreml/r~eb460710a50111e6b026002590604f2e/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Černé Hoře, ty negramotný pitomo, je u vlády bývalý šéf komunistů, později pašerák cigaret (stále ve funkci prezidenta), později pašerák obrněných automobilů (které vydával za sanitky). Pod jeho vedením se Černé Hoře říká Republika Malboro. Kdyby ho Černohorci chtěli svrhnout, bylo by to jen dobře. Už rozumíš, pitomo?

   Smazat
  2. 0:22 Komentovat? Vždyť jde o typ "údajně ... Rusko to popírá"! Ty už nečte nikdo. Děda.

   Smazat
  3. 0:22ach jo,demente skáčeš na každou propagandistickou blbost.Víš o tom,že se sejde dnes bezpečnostní rada státu?Napiš proč.

   Smazat
  4. 4:59

   Jo tak "Rusko to popírá". No to je překvapení :-D

   Smazat
  5. pěkně jsi se ztrapnil havloidní vole 0:22, jen tak dále. Aktualne je výborný zdroj a hlavně ten přiteplený redaktor rumlovy soldatesky vyhozen z práce za vykrádání zavazadel, ten je fakt bomba. Vrať se tam mezi své, blbe.

   Smazat
  6. banderofašisto 0:22, tohle tě nepotěší:
   http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9114-vylidnovani-a-socialni-exploze-masovy-exodus-z-ukrajiny-do-ruska-80-tisic-lidi-tydne

   Smazat
  7. 9:54 Takhle mu to napsat nemůžeš. Z tvého popisu, ten trubka, nepozná ,že píšeš o Fendrichovi.:)

   Smazat
 4. 0,00
  Právě proto, aby se to nestalo, je o tom potřeba stále psát.
  Nepochybuji, že o něčem podobném přemýšlejí i někteří čeští "demokraté". Čím více bude slyšet NR, tím menší je pravděpodobnost, že se to skutečně vyplní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aby to nebylo přesně naopak - od doby, kdy začala televize přenášet úchylné porno, tak přibylo sexistických deliktů, od doby, kdy začala přinášet perverzní násilí, které stále přináší dnes a denně, se počet násilných trestných činů zněkolikanásobil- všichni magoři to berou jako návod k použití, i to, jak na ně budou policajti krátcí a jak se budou v lochu mít dobře. Čím více se začaly psát dementní bláboly o terorizmu, tím více ho začalo přibývat, jakmile se začalo psát o útocích kyselinou - přibyly tyto útoky, stejně jako střelba na taxikáře, loupeže bankomatů, zlodějny aut, kol a podobně. Kdyby někdo napsal a zveřejnil, jak snadné by bylo opatřit si kyanid draselný ( cyankali) snad nejprudší jed, bylo by možno kontaminovat i malým množstvím vodní nádrže pitné vody, a otrávit obrovské množství lidí - půl města třeba - určitě by to nějaký magor provedl. Stejně jako to, o čem píše článek. Ano, jsou to temata, která vyvolávají nejvíce zájmu a také diskuzí, a tím přínášejí provozovatelům těchto pičičáren spousty peněz - proto se to taky píše. Je to zhovadilost. Takový hnus šířit mezi lidi pro diskuze a pro peníze. Dnešní media jsou prokazatelně zbraně hromadného ničení.

   Smazat
 5. Taky k článku.
  Ještě před několika lety by takové podezření vypadalo jak výplod chorého mozku. Dnes, po akcích koalice s USA proti DAEŠ, už vůbec ne.
  A navíc, on ten Roberts je domácí. Setsakramentsky domácí. Děda.

  OdpovědětSmazat
 6. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kradez-voleb-ve-prospech-Hillary-Clintonove-Pro-pripad-potreby-je-pry-pripravena-akce-srovnatelna-s-11-zarim-461714/diskuse
  ---
  "" Darebáci, volby kradou ..., Metod, 8. 11. 2016 4:33:39
  www.zvedavec.org/komentare/2016/11/7083-nejvetsi-podvod-v-dejinach-voleb-byl-odhalen-v-usa.htm ... „Testováním systému (GEMS) jsme došli k závěru, že jeden hlas může být napočítán až 25x, jiný zase může mít váhu jen tisíciny hlasu, což efektivně konvertuje některé hlasy až na hodnotu nulu. „Tato práce shrnuje výsledky našeho zkoumání systému GEMS, který zpracovává přibližně 25% volebních hlasů v celých Spojených státech. Výsledky studie ukazují, že funkce zpracovávání zlomkových hodnot je zabudovaná v každé GEMS aplikaci, takže může být užita, sice nenápadně, ale radikálně, k falšování hlasů a dosažení požadovaných procentuálních hodnot. Tato manipulace zůstává skryta zraku volebních pozorovatelů, i když jsou fyzicky přítomni ve volební místnosti a hlídají počítačové monitory. Je velmi nepravděpodobné, že by se na používání této funkce práce se zlomkovými hodnotami přišlo auditem nebo skrze sondování mínění lidí. Navíc může být použita ve velkém měřítku za méně než jednu minutu.“ ... ale mnohem horší je bránit se genocidě, u protektora už je AfD pod Berufversbotem ... www.novinky.cz/zahranicni/evropa/419957-berlinske-cirkevni-gymnazium-propustilo-ucitele-byl-clenem-afd.html
  "" Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všechny zainteresované na falšování voleb by měli dostat tresty se sazbou, obvyklou v ss za vraždu, protože likvidují lid.

   Smazat
 7. Vzhledem k tomu, jaká "elita" ve skutečnosti USA a EU ovládá bez ohledu na výsledky voleb, nemohu vyloučit žádné "nepředstavitelné svinstvo". Tak nezbývá, než si počkat na výsledek... a čekat to nejhorší. Potom snad, v nepravděpodobném případě férovosti v politice a nepravděpodobné nesprávnosti "spikleneckých teorií", může přijít i trocha radosti. Ale to je nepravděpodobné.

  OdpovědětSmazat
 8. Čtěte SuperSation95

  OdpovědětSmazat
 9. Podle zpráv, které jsou k dispozici je nad slubnce jasnější, že volby vyhraje Hilary. Tu podporují všichni pracháči, Obama pro ni dělal kampaň a má podporu i tajných služeb. Pokud se stane zázrak a vyhraje Trump (čehož se všini výše uvedení bojí jak čert kříže), tak oni si již najdou způsob jak ho toho vítězství zbavit a to i za cenu, že ho sejmou jak to udělali s J.F.K. Bude nejlepší počkat a pak se uvidí co bude dál.

  OdpovědětSmazat
 10. Nezáleží kolik je hlasú,záleží kdo hlasi spočíta,už to v 19tem solwtí žíkal Napoleon Bonaparte s Korziki.

  OdpovědětSmazat
 11. Mne se tak zdá že komu požehná Bildelberg tak tá matriona bude prezidentem ssa(spojeních státu arabskích)jako je Keňan Ohava.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Eufalmere... atd. Jsi vůbec Čech? Podle toho co píšeš za bláboly, a jaký používáš podivný pravopis, mám o tom silné pochybnosti. Jdi na nějaký kurz češtiny a pak teprve piš.

   Smazat
 12. 12:01,darmo sa budem učiť čestinu keď som zo Slovenska a ovládam svoj jazik ako mi huba narástla.Keď so tu písal samé bľbosti tak to som si robil srandu imbecila čo sa podpisoval anonim Palner,ten blb mi bol moc v žalúdku keď sa sem stále vtrepe a nič iné nerobí len chujoviny ako noviny len trepe.Trochu so ho parodoval a vďaka mne sa zaužíva pojem chujmer,lebo som si dal nick hujer.Mňa osobne za zlého ani neberte,ja som bol len nepodarená paródia trolov čo sa tu hemžia ako ďážďovki po daždi.Sprepáčením a nehnevajte sa na mňa.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.