Reklama

středa 9. listopadu 2016

Optimistický hlas: Tohle je nejosudovější porážka pražské kavárny aneb čeká nás převlékání kabátů


Lubomír Man
9. 11. 2016
A je to i nejradostnější zpráva pro nás, kterým politika pražské kavárny leze už roky krkem. Je to porážka těch jejích odpudivých představitelů jako jsou Schwarzenberg, Kalousek, Štětina, Fiala, Herman, Gazdík, Horáček, Kocáb, Bursík, Halík, Vlk, Jourová, celé té nevábné klaky, jež veškerou svoji sílu a energii čerpala z příkrého nepřátelství Západu k Rusku, a svým politickým životem tak vlastně cizopasila na balancování těchto dvou mocných sil nad propastí nukleární války.


Jako první přiznal rozčarování pražské kavárny z výsledku americké prezidentské volby předseda STANu Gazdík, když po dnešní deváté hodině ranní prohlásil, že zvolení Trumpa prezidentem USA je špatnou zprávou pro Ameriku i Evropu. Že je to špatná zpráva i pro něj, coby vášnivého exponenta vyhraněného českého nepřátelství vůči Rusku, zapomněl dodat, ale to jsme si my všichni už lehce domysleli. Z obrazovky ČT jsme slyšeli i komisařku EU Jourovou, která hlasem neskrývajícím zklamání, vyjádřila svoji nejistou víru a naději, že se toho s Trumpem na čele USA ve světě a v Evropě snad zas tolik nezmění. To ministr Zaorálek už byl konkrétnější a natvrdo vyslovil domněnku, že s Trumpem v čele USA rozjednanná dohoda o otevřeném obchodu USA s Evropou (TTIP) už de facto padla. A pokud bude mít pravdu, můžeme my s velkou mírou pravděpodobnosti dodat, že společně s TTIP padl i velký projekt amerických neokonzervativců na totálním hospodářském oddělení Ruska od Evropy, od něhož si rusofobové celého světa, samozřejmě včetně naší pražské kavárny, tolik a tolik slibovali.

Padla i naděje všech, kteří v totéž doufali pokud jde o ruský Krym. I ten totiž sliboval zůstat trvalou překážkou jakékoli spolupráce Evropy a Ruskem, ale teď, když slova pouhého prezidentského kandidáta Trumpa o tom, že ruský Krym je naprosto v pořádku, se stávají i slovy skutečného amerického prezidenta, nadchází pro rusofobní Evropu problém: Co si teď vazalská města USA , Berlín, Londýn, Paříž a Brusel, s tímto stanoviskem svého nového vládce počnou? Odváží se mu vzdorovat?

Ani nápad, postupně budou svými vyjádřeními i praktickými kroky ze své nenávisti vůči Rusku ustupovat, až budou tam, kde v té době bude i Trump sám. Totéž se bude samozřejmě odehrávat i u nás, a řeknu vám, že se už na tu komedii (jakkoli od pohledu protivnou), kdy si Kalousci a podobní živočichové, i všechny naše presstitutky včetně naší ČT, začnou pomaličku, kousek po kousku, měnit garderobu, nesmírně těším.

80 komentářů :

 1. Židovláda končí a můžete komenty mazat jak chcete hebrejci z NR.Nyní se začne účtovat,svinstva která byla činěna sionistickým židovstvem a Vatikánem ,vyjdou na světlo.Lidé se celosvětově dozví co se na ně chystá-chystalo a budou to šokující informace.Je to velký historický zlom a výhra nad satanovou synagogou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně, tak už to předpověděl Vůdce ve svém díle. Škoda, že po Stalingradu nedopsal 2.díl.

   Smazat
  2. Nezapomeňme kdo a jak se kdo choval, co říkal a dělal, před Trumpen a kdo a jak se bude chovat po Trumpovi ;)

   https://www.facebook.com/SPDmoravskoslezsky/

   Smazat
  3. No vyhra to zdaleka ještě není ,spíš jen zklamáni nosaču a zvláště těch našich jarmulkařu z politiky,obchodu a rádoby umělců..

   Smazat
  4. Držím palce, aby nedopadl jako JFK
   Vodolejka

   Smazat
  5. Jak píše autor budeme svědky velkého převlékání kabátů. My bychom ale neměli zapomenout jména konkrétních person havloidů, pravdoláskařů, kalouskovců,eurohujerů a hlavně protagonistů propagandy v ČT a pokud možno je všechny vyházet za šíření lží.A ti umělci ať zalezou do divadel a žádné dotace na ně. Ať se uživí ze svého projevu. Oni vždy většinou kolaborovali-viz historie.

   Smazat
  6. DT si je dobře vědom, jak dopadl JFK a ví, že to samé hrozí i jemu, pakliže se postaví za zrušení FEDu. Patrně již učinil opatření na svoji bezpečnost.
   Určitě nebude jezdit po Texasu v otevřené limuzíně.

   Smazat
  7. Jednoznačně je třeba skončit s dotací kultury (často jen jako kultura předstírané činnosti). Oddělí se tak zrno od plev, skuteční umělci se budou snažit opět vrátit tvorbu a výkony na vyšší úroveň, zbytek "umělců" půjde na pracák. Nastanou jim tak stejné časy jako ostatním běžným lidem u nás. Zjistí tak alespoň, co obnáší ve skutečnosti doba pro kterou tak horují. Už aby to bylo, škoda každého dne. A ještě jedna věc: sprostotu, lži, urážky a jiné sviňárny do televize či rozhlasu nepatří. A to ani do soukromých ne. A zamezit tomu úpravou příslušného zákona není o cenzuře, kritika se nikomu nezakazuje. Je to o slušnosti a o zachování alespoň základní úrovně sdělovacích prostředků z hlediska formy vysílání, když již úroveň obsahu nejsou schopné udržet.

   Smazat
  8. Co teď bude dělat 100hoven? Přiberou jednoho, namalují si puntíky a budou 101 Dalmatínů.

   Smazat
  9. Budou dostihy Patolizalu a parasitu na zabezpeceni nove prizne , koryt a pro umozneni pokracovat jim v jejich zradnych aktivitach..??/

   Smazat
 2. Mám obavy o paní Němcovou. Poslední dobou byla neustále zděšená. Aby toto nebyl proboha ten poslední hřebík. Možná se po čase ojeví s Putinem na tričku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není třeba se obávat o osud té posvátné slepice. Je to bezcenný tvor. Ani ta vejce nesnáší...

   Smazat
  2. Vůbec bych se nedivil.

   Smazat
  3. Vy mě pane vždy pobavíte. :-))) :-D

   Smazat
  4. 12:59 Vtipné. No je to taková komická postavička naší malé zaprděné politické scény. Ale s tím tričkem, viděla bych to spíš na nějaký to: Donald není můj prezident. A nakonec, je to pravda. No a myslím, že Trumpovi to bude ještě víc volný než Zemanovi, pokud to víc ještě vůbec jde.

   Smazat
  5. Nejhůř dopadl asi Gazdík ze Suché Lozi. Poprvé v životě se do něčeho pustil a hned je z něj úplný ču*ák.

   Smazat
  6. Proboha co jste to za lidi ?

   Smazat
 3. Nezapomeňme kdo a jak se kdo choval, co říkal a dělal, před Trumpen a kdo a jak se bude chovat po Trumpovi ;)

  https://www.facebook.com/SPDmoravskoslezsky/

  OdpovědětSmazat
 4. Nezapomeňme kdo a jak se kdo choval, co říkal a dělal, před Trumpen a kdo a jak se bude chovat po Trumpovi ;)

  https://www.facebook.com/SPDmoravskoslezsky/

  OdpovědětSmazat
 5. bravo trump triumf horacek dopadne jak hillary 😀😂😎

  OdpovědětSmazat
 6. Milá pražská kavárno - mlčící chytrá většina,kterou vy tak rádi dehonestujete vyhrála Trumpovi volby....Takže Fendrychu,honzejku,mitrofanoive,Hermanne,Bartoško,dyku, můžete si všichni kouřit čuráky s krvavou Killary.Jste mimo hru,ani to nevíte.Vaše výzy,vaše útopky na prezidenta atd...dneškem skončili!!!A zmrd Dienstbier by měl být postaven přžed soud pro vlastizradu.Dnešní den - vítězství Trunpa - facka a plivanec všem sluníčkářskejm kokotům a pražské kavárně.Jasný vzkaz,blbečkové,hreci,Dickové,Bartoškové a ostatní čuráci,nás neoblbnete...A ty sázkaři Horáčku,dopadneš úplně stějně.mlčící chytrá většina ví,co jsi zač...Ty prezident NIKDY nebudeš tupoune!!!!Mimochodem oroto,že jsi strašně hloupej a análně proamerickej...Ale lidí už ví...Horáčku.Vyser se na to,užívej si peněz z hazardu a neser se do nás.Ty nejsi mravní autorita schopná vést náš stát!!!Hoiráčku,nikdy nebudeš mým prezidentem,nikdy!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krasne jste to napsal! Me z duše!

   Smazat
  2. Blbeček: kdyby vydržel 14 dní, nemusel se tak ztrapnit. On asi viděl sílu strýčka a přepočítal se.

   Smazat
 7. A teď postavit před soud všechny ty vlastizrádce a americké řitní alpinisty....Chtěl bych teď vidět Schapirův ksicht:-)).to musí bejt pohled za všechny peníze...Haloooo slušní lidé,dnes máme důvod k obrovským oslavám!!!Vyhrál rozum a to není zrovna úplně málo!!!!!Viď sázkaři Horáčku....

  OdpovědětSmazat
 8. No teď jsem ještě zvědavý jak ty filcky z ČT budou otáčet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ako sa budú Čt filcky otáčať?Tak isto ako včera keď som pozeral na kino svet dokument o Putinovi pod názvom PREZIDENT,po skončení prvej časti dokumentu si pozvali do štúdia slniečkárske teľatá z Čt akože odborníkov na Ruskú mentalitu.Ako dehonestovali Rusko tak ho dehonestovali až všetko to pozitívne čo Putin pre Rusko urobil tak všetko to prekrútili na svoj obraz tá banda pekelná.

   Smazat
  2. Ano, divala jsem se , byl to super dokument a názory blbounu ČT, jsem neposlouchala .
   Jelcin Rusko pomalu potopil , lidi mrzli , neměli čim topit , ale uhlí ve vagonech pro cizaky bylo připravene opustit RF, Putin to zatrhl. .... nemel a nemá to lehký.
   Hanka

   P. S. Nevíte někdo , kdy bude druhý dil " Presidenta " ?

   Smazat
  3. Visí před pražskou budovou ČT vlajky na půl žerdi, nebo je tam rovnou černý prapor ?

   Smazat

  4. Dokumentární 6ti dílná série o přibližně posledních patnácti letech působení Vladimíra Putina ve funkci premiéra a prezidenta Ruské federace. Dokument se věnuje jeho úspěchům a problémům, se kterými se musel vyrovnávat, jeho vnímání světa a v neposlední řadě i jeho názorům. V dokumentu vystupují mnohé známé osobnosti Ruska a současného světa – s nimi vedené rozhovory se odehrávají na pozadí ústředního rozhovoru, který vede moderátor právě s Vladimírem Putinem Tak to se kavárna posere, než 6 dílů poplive.

   Smazat
 9. Souhlas s článkem, TOPák Štětina dostane infarkt z toho že se nepůjde na rusa, Němcovou asi odvezou k nejbližšímu veterináři(to je doktor přes krávy) , no a a pražská kavárna aby snad emigrovali do němec, tam jsou sluníčkáři taky zděšeni.Ne z toho že se jim tam roztahují islamisti každej večír přefiknou pár blondatých němek ,ale z výsledku DEMOKRATICKÝCH voleb v USA mají depku. To jsou tedy Ti ECHT demokrati,nebyl zvolen jejich prezident tak ho neuznáváme a ode dneška s USA končíme jak napsal havlistický idiot Pczezinky .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takovým jako je Štětina to zařídí Herrman,,

   Smazat
 10. Havlokavarnici dostali poradne pres hubu !Sasa Vondra,ten gen Ceskeho naroda,ktery udelal za Kalouska botu na CR za 380 melounu v Promopro,si chodi beztrestne a nic se nedeje...kdyz Babis chce dotace na sve ponikani,to je kriku od TOP 09,ze je to stret zajmu...jenomze Babis plati ze sveho podnikani dane do CR a ne male,zatimco tihle 2 menovani Kalousek a Vondra,ze statu penize vynaseji,za nic !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oprava - ta bota v Promopro byla 780 melounů.

   Smazat
  2. Bachratý, upocený Pičinský z Petřvaldu, velitel Pražského majdanu má smutek. Pořídil černé triko, s bílým Havlem. Ženíšek vybalil polní a ošklivá Rusobijka Langšádlová si nechá, z upocených koz, vyoperovat granáty.

   Smazat
 11. copak na výsledky voleb říká odporná kunda - blbá husa Němcová...už se jí křiví ten zkurvenej slepičí zobák....Krávo,jdeme od válu....

  OdpovědětSmazat
 12. A co náckovec Štětina...Může jít mrdat nácky z azova po prdeli,demokrat jeden....

  OdpovědětSmazat
 13. No co, pomalu, nenápadně, začneme přepřahat, abychom byli připraveni na nové podmínky. Lhát a podrážet však nikdy nepřestaneme, z toho žijeme, nic jiného neumíme, mějte prosím pochopení. My, co se vždycky scházíme na Staromáku.

  OdpovědětSmazat
 14. Je na čase vymést presstituty z nacistických agentur ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova) a denacifikovat společnost od havloidních fašistů a přisluhovačů nacistického předvoje majdanského Schwarzenberga, sudetoněmeckého ministra Hermana a vatikánského werfolfa Vlka. Nemusí se nic vymýšlet, stačí aplikovat dekrety prezideta republiky Edwarda Beneše. http://www.psp.cz/docs/laws/dek/ Veřejné stání s muslimským migrantem znásilňujícím zdravotní sestřičky se stane lidovým soudem se sluníčkáři a vítači - vlastizrádci vydávající naši zemi africkým a arabským nájezdníkům zažijí své týdny neklidu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dosud neodsunutí havloidní fašisté v čele s nacistickým předvojem majdanským Schwarzenbegem, sudetoněmeckým ministrem Hermanem a vatikánským werfolfem Vlkem jsou si velice dobře vědomi své podpory ukro-americkému nacismu a islámskému klerofašismu. Nemyslete si, že církevní zlodějina a protektorátní kolaboranté nemají webový přístup k článkům a dnes už i vysílání alternativní scény, tedy nezávislým informacím o zvěrstvech na Ukrajině, tibetském otrokářském režimu, organizování migrační vlny či pozadí smlouvy CETA. Krev co mají spolu s Havlem a Schwarzenbergem na rukou už nikdy nesmyjí. Pokud dojde k obnově státní suverenity, tak přisluhovačské zrůdy útočící na českou státnost a samostatnou zahraniční a hospodářskou politiku ČR budou souzeny i na základě dekretů prezidenta republiky http://www.psp.cz/docs/laws/dek/ za zasílání výzbroje a výstroje banderovských vrahům českého národa a nepravidelné americké armádě umírněných uřezávačů hlav.

   Smazat
  2. Chtělo by to co nejrychleji nebo uniknou jak Veškrna.

   Smazat
  3. Asi budeme muset obnovit doly na těžbu uranu. Jedině tam se můžou stát platnými členy společnosti.

   Smazat
 15. Nějak mi tady chybí Pepek Vyskočilů ;)

  Asi čeká na pokyny ;)

  Ale vlastně, nechybí mi ;)

  OdpovědětSmazat
 16. Co dělá? Běží honem zase ukrást nějaký ten rohlík, aby jí nekručel z toho všeho žaludek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Potěšte se pohledem na chodící politické mrtvoly, které právě přestaly být chráněny Schapirovo Bradatými prokurátory. Máte svolení k občanské neposlušnosti.

   Smazat
 17. Honibrk Janda z Evropských hovnot ztratil mocného pasáka, Schapira. Má z toho smutek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Gay pornosvlečna z eskortní agentury Evropské hovnoty si ho nechá ušmiknout, až zjistí, že Obamovo černá fashingtonská díra už není k dispozici.

   Smazat
  2. Třeba by mu DAL AJ LÁMA !!!!!!

   Smazat
 18. Nejvíce jsou ale loutky zděšeny z toho, že přicházejí o starého vodiče a neví, jakými cestičkami je bude vodit nový vodič, zda o ně bude chtít finančně pečovat a hlavně, jestli o to bude mít vůbec zájem, když proklamoval hlavně zájem o svou zem a nemá takovou touhu po plném ruském mrazáku surovin jako Madla a její klika.
  A že by letos konečně proběhlo 17.11. bez provokací v režii Šarpyje ?
  Vše má svoji setrvačnost a naštěstí velká část lidstva vlastní "selský rozum" a nepodlehla té stále se stupňující přehlídky pokrytectví a demagogie.
  Myslím, že v této volbě vyhrála hlavně budoucnost.
  Díky, že existují svobodné volby a tím pádem se může projevit zpětná vazba "selského rozumu", která reguluje excesy, které dovedly dnešní společenský systém tam, kde teď je -v marasmu pokřivených hodnot, jako je pojem rodina, pluralita, demokracie, ta "naše" pravda a láska atd..
  Konečně i označení "populista" je mnou chápáno dnes spíš jako pochvala vnímavosti, než tak ,v jakém smyslu jej dnes používají novinářští řemesníci placení svými sponzory.

  OdpovědětSmazat
 19. Zajímalo by mě na koho a na co budou místní idioti nadávat teď, když v USA vládne jejich vytoužený idol. Nebo si budou zase srát do huby jako obvykle?

  A co ta vaše hovna že volby jsou zmanipulované, vše je předem dohodnuté, volební mašiny řídí Soros...? Omluvíte se za ty vaše lži, idioti?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co teď budeš dělat Schapirovo řiťopichu posedlý vyměšováním a exkrementy?

   Smazat
  2. 15:13

   Přesně to co dosud, idiote. Užívat si života v naší krásné, bohaté, svobodné zemi.

   Smazat
  3. 14:52 Volební "mašiny" můžou zmanipulovat výsledek, když je těsný. Nemohly ho ovlivnit, když Clintonová dostala tak drtivý výprask. Sorosova ruka je jasně vidět v cinknutých předvolebních průzkumech. Nebo chceš tvrdit, že tak zásadní rozdíl mezi prognózami a výsledkem je jen statistickou chybou? Kdo se omluví za tyto lži?
   Zase lžeš. Trump zatím nevládne a ještě několik měsíců vládnout nebude. Takže si zatím užívej tu svobodu chovat se jako idiot. Ti chytřejší už začínají svoje ami vlezdoprdelkovství korigovat.

   Smazat
  4. Běž si pobrečet do České televize. Bééé. Tady nás natahováním moldánků po Obamovo černé fashingtonské díře neoslníš. Hovňousek a kdepak je tvůj Kalousek?

   Smazat
  5. 15:47
   No jo. Brexit byl supertěsný a přesto byl nezmanipulován. I když jste tvrdili ža zmanipulován bude. Prostě si vymýšlíte hovna přesně podle potřeby.
   Jo jo. hezky začínáte. Několik měsíců vládnout nebude, pak z toho bude několik let a nakonec mu nebude stačit ani 16 let tak jako Putinovi a stále se budete vymlouvat.
   Jste trapní chudáci.

   Smazat
  6. Nechejte ho dementa. Ještě to nerozdýchal. Moc možností totiž nemá. Na východě pan Putin, na západě pan Trump, u nás pan Zeman, tomu kretenovi zbývá jen Afrika. Pokud to stihne. Mezi slušnými lidmi není pro takové kreatury místo.

   Smazat
  7. 16:07 Nějak nejsi ve formě, tvoje argumentace je stále ubožejší. Copak Brexit byl sčítán americkými volebními mašinami? A copak průzkumy před Brexitem nebyly stejně "nepřesné"? Ty nejspíš nevíš, co je to spin doctoring. Sice se o něj svými tvrzeními amatérsky snažíš, ale protože jsi blb, tak má přesně opačný efekt.

   Smazat
  8. Tomu v 14:52 a 15:47 skončila služba pomocné síly v nemocnici v Al a už se projevil.
   Volič-Vilč

   Smazat
 20. Marek Benda se právě v ČT točí jak ventilátor. Prý věděl, že vyhraje Trump a to proto, že lidé už mají plné zuby politické korektnosti a témat, o kterých se nesmí mluvit. Když to porovnám s jeho reakcemi na Zemana, který štve ODS právě tím, jak toto bahno víří, tak se mi z něj už zase chce zvracet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naštěstí se na to nedívám, ale dnes to bude asi přehlídka komiků s kyselými ksichty.
   Normální hosty už dááávno do TV nepouštějí, tak vlastně dnes nemají vlastně co vysílat....
   Docela dost si asi smočili a teď bude možná zajímavé sledovat to tápání a hledání cesty ven z toho marastu, který tady tím vysíláním vytvořili. Jen ať se v tom vykoupou Jidáši jedni...

   Smazat
  2. Na toho Bendu také nesmíme zapomenout,,,,

   Smazat
 21. "předseda STANu Gazdík přiznal rozčarování z výsledku voleb"...

  tak to už jsem si teď úplně jistý, že BUDE LÉPE !!

  Asi si chlapec nevšiml, jak mezitím ostatní pašáci obrací kabáty, aby v tom nakonec ještě nezůstal sám ;-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Zajímalo by mě, kdo tomu Gazdíkovi dává neustále "prostor." Jako první vydal prohlášení, že zvolení D. Trumpa prezidentem USA je velmi špatnou zprávou pro celý svět. Na co si ten chlapec hraje???

   Smazat
 22. SICE JSOU NĚKTERÉ KOMENTÁŘE VELMI SPROSTÉ, ALE UŽ TO JINAK ASI NEŠLO S TĚMI VLASTIZRÁDCI, MĚLI BY JE VŠECHNY VYPRÁSKAT A VYHODIT ZE VŠECH VEŘEJNÝCH FUNKCÍ, HLAVNĚ Z ČT A NOVY , VĚTŠINU " HERCŮ" TYPU BARTOŠKA, RÁDOBY POLITIKŮ HERMAN , A VŠCHNY KAVÁRENSKÝ POVALEČE, JE ČAS S NĚMI ZATOČIT !!!
  JSOU TO VŠE LÍNÝ VŠI, VĚTŠINOU VYSTUDOVALI V MINULÉM REŽIMU A ZADARMO, NYNÍ DĚLAJÍ FRAJERY PARAZITI A TEN SLAVNÝ KNÍŽE AŤ SE VRÁTÍ ODKUD PŘIŠEL A NEKECÁ NÁM DO REPUBLIKY

  OdpovědětSmazat
 23. No, jsem trvale bloknuta na PL , za otázky na zaprodance Hermana , tak se tam nemůžu vyjádřit , ani dat komentář , ale je tam článek , že ZEMAN je českým Trumpem ..... Nevím , ale když nebudu počítat Donaldovy miliardy a rozlehlou Ameriku , tak si myslím !! , že TRUMP je takovým " AMERICKYM ZEMANEM " , ne obracene !
  Trump je chytrý a umi vydělávat miliony dolarů , ale na Zemana v tomto nemá. . Trumpovi fandim a držela jsem mu pěsti , ale nebyt toho pocetneho štábu , který mu pomáhal, tak nevím, nevím .....
  Ale to je jen muj osobní názor .... ;-)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:35 Zeman je českým Trumpem v tom smyslu, že nazývá věci pravým jménem, nehraje si na politickou korektnost, na mezinárodní vztahy se dívá racionálně a hájí zájem vlastních občanů. A také si vzali Češku za manželku.. :-))

   Smazat
  2. Ano , tohle všechno vím a jsem si toho vědoma , ale stejne si myslím , že Zeman má náskok / v prezidentovani / a ze Trump je takovým americkym Zemanem .... Amerika nemusí byt nutne vždycky ve všem první ... . ;-)

   Smazat
  3. 17:59 Už vám rozumím. Ale z tohoto pohledu má bohužel prvenství Putin. Ten jako první začal říkat pravdu a dbát na zájmy vlastní země.

   Smazat
 24. Kabáty mohou obracet naši ubožáci, ale všichni už ví jak se proflákli a jací jsou to zmetci. Jak se zachová Trump se ještě uvidí US politika se těžko mění, ale pravděpodobnost války se razantně změnšila, protože Trump není šílená nesvéprávná Killary. A jestli má ten chlap koule a já doufám že má, tak končí kreatury jako Biden, Nulándová ale i čubka Merkel a slizák Holande a u nás kreatury jako Kalous, Sobotka, Herman, Gazdík, Fiala, Němcová, Horáček, Bělobrádek a spol. protože soudný člověk takové bahno nepotřebuje a možná dopadne Trump jako Kenedy, ale to už věci nezastaví. V následujících volbách vyletí Merkel, vybouchne Holande, zhasne italský najmenovaný kašpárek a následovat budou ožrala Junkers a Tusk. Ještě bude legrace jak bezpáteřní kreatury začnou do pár dní velebit Trumpa a nadávat na Hillary.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plno našich " Významných osobností ", rozhořčeně hořekovalo, že v případě vítězství Miloše Zemana v prezidentských volbách emigruje. Nestalo se, (díky bohu), přišly bychom o hodně. No a nyní je to totálně v prdeli, vyhrál Trumph. Komedoši, co teď ? Komu lézt do řiti ? To bude zase překabátěno. FUJ !

   Smazat
 25. Vážení přátelé NR, mám prostou lidskou radost. A také se mi mírně vylepšil názor na průměrného amerického voliče. Jsou vlastně s námi na jedné lodi, ti obelhávaní, zadlužení a udření obyčejní lidé a teď nám to dali pocítit. Snad se věci začnou k lepšímu obracet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jste napsal moc hezky.:-)

   Smazat
  2. Ano opravdu moc hezky, naprosto jasné.

   Smazat
 26. Poprvé souhlasím s komunistou
  „Americký volič rozhodl a to je třeba respektovat. Vítězství Trumpa je podle mě ze dvou špatných řešení to ještě horší (extrémnější) a může znamenat pro USA problémy větší než dosud, ale z toho těžko mít radost. On změnu k lepšímu nepředstavuje. Amerika si musí počkat na další volby. Potvrzuje se přitom, že Clintonová byla slabý protikandidát – ani ženy či prvovoliči nedotáhli ztrátu, kterou měla na venkově, mnozí volili radši libertariány či zelené, demokraté ztratili i odboráře. Trump bude těžko odhadnutelný prezident, žádný mírotvorce – jeho izolacionistické a deregulační recepty nebudí důvěru, jásat může krajní pravice, možná domácí zbrojní průmysl či finanční sektor, kterému slíbil více volnosti, obyčejný občan si s tímhle oligarchou moc nepomohl. Ale snad se přestane v Bílém domě chovat tak šovinisticky, xenofobně a neřiditelně konfrontačně jako v kampani. Přesto nás čekají léta nejistoty, protože situace v USA nemůže nemít globální dopad, i na Evropu a tím i na ČR – snad se vyhneme většímu vzestupu obchodních válek a bezpečnostních rizik. Samotný letošní duel o Bílý dům už byl odrazem hlubších problémů USA a výsledek to jen potvrdil. Geopolitické turbulence lze asi předvídat. Zvyšuje to nároky na debaty o budoucnosti Evropy,“

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neplačte pátá kolono. Holt se vám to nepovedlo, 3.sv. válka nebude :-)

   Smazat
  2. Samotným zvolením Trumpa se nic nemění.
   Pochybuji, že se mu podaří co se podařilo Putinovi v postjelcinovském Rusku.
   Donalda Trumpa čeká buď těžká, nebezpečná a dlouhá cesta k obrození ameriky, nebo selhání.

   Smazat
 27. Kozlík-jeto velice zajímavé,ale je nutné počkat jak se vyjádří ti SLAVNÍ z kavárny.Jen hlupák se snaží přiklánět k západu,který nedělá nic jiného než se snaží zlikvidovat u nás fungující hospodářství a udělat z nás vlastní gubernii na dodávky svého zboží.

  OdpovědětSmazat
 28. ty lide co jsou popsani v clanku tak je vyhodit ze vsech verejnych funkci

  OdpovědětSmazat
 29. At bojuje kazdy sam za sebe s prikladem Trumpa , ale nevytahujte se schovani za nim na ty stenice...Vite co se s nimi dela...

  OdpovědětSmazat
 30. Je neuvěřitelné co je mezi námi politologů. Dost jich ale nesahá těm co osočují ani po okraj jejich ponožek. Kdyby radši mlčeli, jak praví přísloví, byli by zlatí, včetně pana Mana. Nebo se všichni ti co tu píšou chtějí vrátit pod vedením soudruha z KGB k praktikám STB?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale spočítej nám kolik donašečů a StBáků je ve vaších řadách, bylo obrovské štěstí, že po tom ochlastovi Jelcinovi, to převzal opravdový chlůap Putin, a to amíkům nevoní tím pádem i těm naším šmejdům, kteří chodí s transparentem-JSME ZÁPAD, jenže tady je východ volové, ale my chceme obchodovat s celým světem, je vám to jasný, komedianti?

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.