Reklama

.

.

neděle 6. listopadu 2016

Ornella Muti(ová): Rusko - to je místo, kde by chtěl být každý

6. 11. 2016, zdroj, doplnění Ďouba


Italská herečka Ornella Muti je rezidentem v Ruské federaci a připravuje si dokumenty k získání ruského občanství, řekl RIA Novosti herec Alexander Revva, v jehož videoklipu Muti hrála.Ornella hrála sama sebe v klipu, ve kterém hrdina Revvy - idol Artur Pirožkov, představuje světově proslulého "tvrdohlavého" Itala.

Ornella Muti v pořadu Večerní Urgant (7. 10. 2016)
Italská herečka OM v exkluzivním rozhovoru vysvětlila, proč chce získat ruské občanství: "Často jsem tady, takže ano, ráda bych (získala občanství)".

Podle ní se Rusko výrazně změnilo od její první návštěvy. "Tato změna není v lidských srdcích, ne. Neřekla bych. Změny životního stylu, to samozřejmě. Dříve to bylo těžké i pro mě. Nyní je to místo, kde by všichni chtěli být" - řekla Muti.

Filmová hvězda přiznala, že by chtěla žít v Moskvě, ale i Petrohrad miluje: "Chtěla bych žít v Moskvě. Musím přiznat, že Petrohrad také miluji. Ale je nutno si vybrat. Vše závisí na práci, od toho, co děláte. Ale Moskva je tak krásná."

Ornella ve filmu Nová strašidla (1977)
Muti řekla, že zná ruské muže méně než ženy: "Mám přítelkyně, které mají ruské manžely. Některé z nich se rozvedly. Myslím, že rozvod v Rusku není neobvyklý. Ale hodnotit ruské muže nemohu, protože je až tak dobře neznám. Ruské ženy znám lépe - a ty se mi moc líbí."

Nedávno se ruským občanem stal hollywoodský herec Steven Seagal.

Doplnění pro Novou republiku:
Když se podíváme do Wikipedie na stránku věnovanou Ornelle Muti zde, najdeme kromě roku narození (1955) také potvrzení toho, že má díky mamince ruské kořeny, filmografii, ale také informaci o tom, že v únoru 2015 jí italský soud uložil trest 8 měsíců vězení a peněžitou pokutu za to, že v roce 2011 zrušila účast na představení kvůli večeři s Vladimírem Putinem.

Jestli Ornella říká, že je Moskva krásná, mohli bychom se pokusit její slova nějak potvrdit. Zvu vás na malé prolétnutí nad Moskvou.

Takhle nějak vypadá Moskva teď, s prvním sněhem:

A takhle vypadá současná Moskva, když po ní chodí Ornella večer:

Příště mrkneme na Petrohrad, slibuji.

Pro případné zájemce ještě připomenutí filmové Ornelly, výběr záběrů z filmu Nová strašidla, kdo ho nezná, ať si pro pořádný šok dokouká až do konce videa:

Zde Ornella v pořadu Večerní Urgant (Ivan Urgant, obdoba pořadu našeho politického herce Jana Krause), 7. 10. 2016, Ornella od 9:00 minuty videa:
19 komentářů :

 1. Její matka Elza se narodila v Estonsku ruským emigrantům z Petrohradu,konkrétně.

  OdpovědětVymazat
 2. Je to jasné! Ornella Muti to trefila!

  Totiž, z pohledu Sibiřana, obyvatele Vladivostoku a dalších je Moskva, Sant Petěrburg.... pro ně západě!

  OdpovědětVymazat
 3. Vazeni , nevím jak Vam , ale me se zadne záběry vůbec neukazují. . Video , jen černy čtverec a hudba. ....

  vzdy se mi videa zobrazila , ale ted nic , co s tim ? Díky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Představ si děj,kámo.

   Vymazat
  2. Zkuste restart.
   Pokud se vám ani potom nezobrazí, zkuste jiné video, třeba na youtube.
   Zkontrolujte aktualizace oper. systému.
   Když ani pak, tak otestujte comp. na viry.
   Jinak zkuste vyhledávač pro pomoc.

   Jsou to moc hezká videa, stojí za shlédnutí.

   Vymazat
  3. 22.34. Díky za rady , už se to podařilo , ale jinde , než tady přímo na stránkách ..

   ještě mám dotaz, pokud me blokli na jednom serveru a ja mám přenosnou krabičku na internet a doma v byte ještě jeden tablet, že bych udělala nový nick a email , tak mam asi stejne smůlu, že ? Na ten server se nemůžu, dostat, abych se registrovala , oni to ti ajtaci zjisti a blokují mi to ?! Myslím si to spravne , nebo je to jinak ?

   Vymazat
  4. Nový nick, ani e-mail Vám nepomůže, protože jednoznačnou identifikací je IP adresa. Tu Vám přiděluje Váš poskytovatel internetu. Snad jedině nějaká dohoda na změně s poskytovatelem, aby Vás na bloknutém serveru nepoznali.

   Vymazat
  5. Nebo si kupte internetovou SIM kartu nějakého operátora (třeba T-Mobile) a vložte ji do tabletu ,možná budete potřebovat modem.

   Vymazat
  6. Pokud zakoupíte internetovou sim, jak navrhuje 23:09, nebo jinak změníte poskytovatele, nebo vám současný poskytovatel vyhoví, tak určitě změňte také nick + e-mail.

   Vymazat
  7. Moc děkuji za rady, no, psala jsem asi nepřipustne otázky HERMANOVI na jeho profil a tak me trvale blokli. No, možná se s tim asi smirim , třeba si ušetřím zdraví ;-) , ale každopádně děkuji všem ....

   Vymazat
 4. Je to dodnes hezké děvče...
  prostě slovanka..;-)!
  j.

  OdpovědětVymazat
 5. Tvaricku má hezkou , to je pravda , ale to je asi tak všechno, prý

  OdpovědětVymazat
 6. mam s ni dobrej film: http://www.csfd.cz/film/32607-bonnie-a-clyde-po-italsku/prehled/

  OdpovědětVymazat
 7. Tak nevím co se to s tím světem děje, že by lidé poznali co to je ta DEMO-gracie? Dříve se utíkalo na západ a nějak se nám to obrací, ono to s tou emigrací za totáče také nebylo takové jak se po hadráku psalo, vím co píšu. Nebýt toho, že by emigranti po návratu šli do kriminálu tak by se jich mnoho vrátilo a velice rádi.

  OdpovědětVymazat
 8. Pokud nás muslimové zavalí, a zatím to vypadá že ano, tak naše jediná naděje na přežití bude stejně to "západem" proklínané Rusko.

  OdpovědětVymazat
 9. Podle mne má tahle herečka nejpřitažlivější pohled a nestyděl bych se říci, že i její figura stojí za to. Tigris

  OdpovědětVymazat
 10. Do Ruska přicházejí celebrity, do Ameriky leda tak hladoví zoufalci z Latinské Ameriky anebo uprchlíci ze zemí, které samotní Amíci zničili.

  OdpovědětVymazat