Reklama

středa 9. listopadu 2016

„Ovar, virotik, hulvát, alkoholik a agent Ruska“ je můj prezident ! Miloši Zemane, v příštích volbách máte můj hlas.

Michal Malý
9.11. 2016  Rukojmí
Proč? Protože odmítám volit a poslouchat Mafií, USA a Merkel podporované zrádce tohoto národa a Evropy. Myslím si, že mám velmi dobrý přehled, kdo s kým proč a zač.

Miloše Zemana znám osobně, vím, že je to možná svým způsobem narcistický člověk, má své chyby jako každý, možná, že část toho, co říká, říká účelově, ale jak jej znám, většinu toco, co říká, tak myslí. Ano, i prezident může být ovládán kmotry, bez ohledu na to, nakolik si to uvědomuje, ale u Miloše Zemana bych tuto možnost vyloučil i s ohledem na jeho činy.
Pokud by tomu tak nebylo, neměl by asi vztahy s Babišem, které má, a neměl by vztahy s Kellnerem jaké má. A přitom, Kellenr s Babišem se doslova nesnáší, ale společně nenávidí Bakalu a spol. A můžeme se pobavit o pozici lidí, jako je na jedné straně Bakala, Roman, ale i o lidech, jako je Nejedlý, Minář, Šlouf a spoustě dalších. Janouškové, Hrdličkové, Rittigové? Tykačové, Topolánkové a další jsou jen přicmrdávači a agenti těch, co to tu řídí, ale ti, co to tu řídí, jsou řízeni jinými. Probíhá tady dlouhodobý boj židobolševické mafie s okolním světem a naopak. S podivem, zcela stranou pozornosti medií a novinářů a politologů, zůstává Švýcarsko, které hraje zásadní roli ani ne tak jako země, ale stran kapitálu, kumulovanému v jeho bankách.

Andrej Babiš nastoupil do politiky s heslem „ANO bude líp, pro jehož realizaci neudělal vůbec nic. Nicméně, když pochopil, že sice jakoby vyhrál volby, ale sám nemá jak cokoli rozhodnout, na straně jedné se dočasně dohodl se Sobotkou, aby jej uchlácholil a na straně druhé se dohodl se Zemanem, aby měl šanci realizovat svůj budoucí plán. Sobotkův konec je neodvratný stejně, jako Kalouskův. Kalousek už nemá jak emigrovat do jiného politického uskupení, Sobotka svou sebestředností zlikvidoval ČSSD natolik, že má jen volbu mezi totálním propadem pod Sobotkou, nebo restartem pod vedením zrádce zrádců. Jediné, co je pro mne nepochopitelné je to, že si Andrej Babiš drží ve svém týmu diletanty a škodiče Komárka, Pelikána a Stropnického.

Miloš Zeman je pro mnohé alkoholický vidlák, ale dělá to dobře. Dělá to lépe, než kdokoli jiný. Prezident i jeho manželka by se občas mohli oblékat trochu lépe, tak, aby to odpovídalo prezidentskému páru. Ono, pokud hlava státu poskytuje rozhovor, flanelka není to pravé. Chybí grácie a úroveň Klause, ale i když jsem měl k němu (a mám) spoustu výhrad, byl dobrým prezidentem. Na druhou stranu, raději současného prezidenta ve flanelce, než sluníčkářského Michala Horáčka bez názoru v obleku. Ale pokud to vezmu celkově, přeji si, aby to Zeman zvládl mentálně i fyzicky a kandidoval. Není jiný kandidát a nebude rovnocenný. Kandidát na prezidenta, voleného přímou volnou se nehledá měsíc před ní, ale najde se deset let předem a pracuje se s ním. Odmítám grázly typu knížete. Ať si užije restitucí na míru a své oplácané ramlice, moc času mu nezbývá, ale je nepřijatelné, aby jakkoli ovlivňoval politiku. Je mi lhostejno, zda Miloš Zeman něco koná účelově a populisticky. Nemám jak posoudit, co je upřímnost a co populismus. Ale mám jak posoudit stupiditu Kroměřížské výzvy.

Mohu posoudit, kdo ve výsledném efektu koná dobro tuto zemi. A to je pro mne podstatné. Nehodlám volit za prezidenty sluníčkáře a gamblery bez názoru, nehodlám volit slibovatele. Budu volit podle dlouhodobých činů. Zatím nikdo nepostavil proti Miloši Zemanovi plnohodnotného protikandidáta. Pokud jej kdokoli staví na sluníčkářství, otevírání Evropy migrantům, ztrátě suverenity této země, vlezdoprdelismu do pozadí Bruselu, nemá u mne nárok. Raději budu mít za prezidenta člověka, jež pod virózou (či vlivem), pošle ty, co se snaží okleštit naši suverenitu a vítají migranty a lezou USA do zadku do prdele, než bývalého gamblera Horáčka bez názoru. Havel byl poplatný Američanům, byl větší alkoholik než Zeman, ale sluníčkáři po něm přejmenovali letiště a na Zemana vytahují červené karty, dodané ambasádou USA.

Sluníčkářští antizemanovci v mediích napadají prezidenta, že je „ovar, virotik, hulvát, alkoholik a agent Ruska“. Není jim to nic platné. Miloš Zeman je můj prezident.

Miloši Zemane, v příštích volbách máte můj hlas.

32 komentářů :

 1. Můj taky!:-)
  Havloidi nemají kam utéct, na východ Putin, na západ Trump, u nás Milouš. Bijte je!

  OdpovědětSmazat
 2. Pane Malý.
  Výborně napsané.
  Jistě,Zeman nikdy nebude narcisem,nebo modelem pánského oblečení,ale ke svému věku je to přiměřené.Nemusí se převlékat,když chce slyšet názor podaných,jak to známe z pohádky o královi.Myslím,že i zvolením Trumpa,stoupne cena i prezidenta Zemana.Můj hlas má také.

  OdpovědětSmazat
 3. Je pravdou, že prezident Zeman má svůj názor a vystupuje jasně za zájmy republiky proti všem těm havlistům, Hermanům, Zadolárkům, Diensbeerům, Kraďouskům atd., ale rovněž udělal řádnou chybu a to v euforii a důvěře v EU a to podepsání Lisabonské smlouvy. Klaus to nepodepsal a ať byl prezident Klaus jaký byl a jako předseda vlády to byl šlengr, tak dobře věděl co je to za paskvil a nedal bianko šek bruselské prodejné pakáži. Bohužel Zeman podepsal, ale může být i tím, kdo bude iniciovat referendum o vystoupení z tohoto proklatého spolku, který je ukázkou toho, jak i velice dobrá idea se dá zneužít a zparchantit, když s ní nakládají špatní lidé. Proto jestli nebude postaven skutečně hodnověrný a slušný kandidát má i můj hlas. Prolhanou pakáž a havlistické šmejdy v cizím žoldu už jsme myslím prokoukli dost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K 12:13
   Mylite se.
   V. Klaus po dlouhem zdrahani podlehl natlaku a bohuzel Lisabonskou smlouvu podepsal.
   M. Zeman jen vytahl vlajku EU na stozar pred hradem. Ale chce referendum o EU a Nato, sice nam rika, ze bude pro setrvani, ale muze rikat neco jineho?
   Slavek

   Smazat
 4. No nemusela být v článku tolik ta pejorativa, ale jinak souhlas, Zeman je a doufám bude náš president. Se vším všudy ho samozřejmě beru, i kdyby se havloidi zbláznili.

  OdpovědětSmazat
 5. Můj taky. Ti co nemohli přijít na jméno ani Milošovi, Ani Putinovi a Rusku,ti co chtěli atomovou válku s Ruskem za svobodu, nemají radost z vyhlídky na rapidní snížení napětí mezi USA a Ruskem. Ani z vyhlídky na omezení imigrantského šílenství EU. Ti jejichž lhaní jsme nesnášeli musí přepřahat.Jedna perlička k výsledku voleb v USA za všechny ostatní: Je to revoluce proti politické korektnosti a sociálně-kulturnímu inženýrství. A je to také revoluce nižší střední třídy proti tzv. elitám," řekl bývalý velvyslanec České republiky v USA Alexandr Vondra. Sociálně-kulturní inženýrství poznává v zemích EU spousta lidí na vlastní kůži i se vznikem no go zón. A politická korektnost znamená především spoustu lží a pokrytectví. Takže podobnou revoluci čekejme i v EU.

  OdpovědětSmazat
 6. S dřívějším vyslovením podpory Trumpovi se podařil Zemanovi geniální tah. ZEMANOVI SE PODAŘILO UDEŘIT VŠECHNY ZAPRODANÉ ČESKÉ PRESSTITUTY A JEJICH PRAŽSKOU KLAKU DRTIVÝM ÚDEREM NA SOLAR PLEXUS. Bravo!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Nikdo není bez chyb, ale lidsky mi je p.Zeman blíže, než všichni ti političtí vyčůránci. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 8. Naprosto souhlasím, Zeman není žádný genius, ale jeho případní protikandidáti na prezidenta mu nesahají ani po kotníky. Nenajde li se jiný, daleko lepší protikandidát než on, budu opět volit jeho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman JE geniální!
   Vodolejka

   Smazat
  2. I já jsem před USA volbami podporoval Trumpa. A nemyslím si, že jsem geniální. Prostě, mezi slepýma i jednooký je král!

   Smazat
 9. Je vidět v obraze výsledku amerických voleb, že viděl dál než všichni jeho odpůrci a všichni chytrolíni z EU. Jeho prognostické schopnosti se ukázali být pravdivé. Nevím jestli ho budu volit, ale rozhodně nebudu volit nikoho z umělecké sféry, protože jak je vidět na panu Stropnickém dokáží zahrát perfektně ministra a i prezidenta, ale pro stát nejsou schopni vykonat vůbec nic. Nebudu volit ani lékaře s titulem MUDr. Ti jsou potřeba ve zdravotnictví a ne v politice, nic tam za 20let nedokázali, jen přihlíželi personální devastaci zdravotnictví a rozkrádání prostředků zdravotního pojištění. Poskytovatelé zdravotní péče chudnou ve srovnání s ostatními, kteří jsou potřební k zajišťování chodu nemocnic, kteří neskutečně bohatnou. Pokud bude duel Horáček-Zeman , pak je pro mě, ač nerad jasná volba ZEMAN.

  OdpovědětSmazat
 10. Tady vidím jeden základní problém, kterého se velmi obávám. Bude li nám podruhé umožněno opět volit prezidenta přímou volbou!!! Jako voliči jsme volbou Zemana zklamali a projevili se jako naprostí diletanti, kteří si nezaslouží takto volit. Alespoň podle některých, kteří to tu zde vše ovládají!

  OdpovědětSmazat
 11. SOUHLASÍM velmi dobře napsáno.
  Líbí se mi také pokřik kavárníků - president rozděluije společnost. Kdyby vyhrál Horáček nebo jiný tak by ji nerorděloval???????????
  Také jsem zaznamenal že nějaký počtář to vyjádřil tak že nata rovnice je z jedné strany záporná. Nevím, ale zdá se mi že aby to byla rovnice musí být strany rovné.

  OdpovědětSmazat
 12. Nerozumím těm komentářům kolem pana Babiše. První , kdo po dlouhých letech dostal roční schodek rozpočtu pod 80 miliard, prokazatelně fabriky v mém okolí, ze kterých by byly tak akorát vietnamské tržnice, nebo plac pro další zbytečný supermarket rozjel, lidé tam dostávají slušné mzdy, platí za ně zdravotní a sociálné pojištění, hostínští na něj nadávají, bude se jim blbě vykazovat prodej a nákup. Existuje spousta indicií, že se s pančovaným chlastem kšeftuje vesele dál a budou mít problém, pochopitelně existují mezi nimi i slušní a není jich málo. Chtěl uzavřít evropské hranice atd. Nemá moc, aby mohl prosazovat věci, které nevoní těm, co shodili Nečasovu vládu a nakonec z toho zbyla neproclená kabelka, nebo co. Že se nelichotivě vyjádřil o Okamurovi mně vadilo, ale představte si v reálu, že řídíte stát proti gaunerům a ve vládě vám někdo začne organizovat nesmyslná utopická a komická referenda o odvolatelnosti politiků?! Koho chce Okamura odvolávat, když účast ve volbách byla necelých 15%? Nakonec jsem mu dal za pravdu a to mám Okamuru rád, ale nechá se utáhnout na vařené nudli. Nejsem pevně přesvědčený, že mám pravdu, ale u politiků za ČSSD, KDU a TOP se dlouhá léta nepletu. Že pěstuje řepku? Kdo to nařídil a byl by hlupák, kdyby se toho neujal a my ten sajrajt nemuseli dovážet možná z Polska. Tohle by bylo na dlouho....čas ukáže, ale jeho volbou se určitě dopouštím menší chyby, než voliči ČSSD a TOP, o KDU a "béčku" ČSSD nemluvě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomu nerozumím a nechápu, co to má společného s odvolatelností politiků " Koho chce Okamura odvolávat, když účast ve volbách byla necelých 15%?"

   Můžete to, prosím, vysvětlit?

   Smazat
  2. Bude-li nam umozneno ??...Nebudeme cekat ,az vrchnost milostive neco povoli. Kdyz to zakazou, tak si to vezmeme zpet i s nadavkem..Zemana nedame !

   Smazat
 13. Doufám, že zvolení Trumpa prezidenta Zemana potěší. A to natolik, aby mu i zdravotní potíže do příštích prezidentských voleb ustoupily.
  Moc mu to přeji. Děda.

  OdpovědětSmazat
 14. Panove, vas president Zeman, svoji proziravosti a postrehem do budoucnosti dokazal, ze je statnikem svetove kvality.

  Svet ho uznava a hodnoti vysoce. To, ze se hlasil k Trumpovi v dobe, kdy na neho byl lopatovan hnuj nikdy nebude zapomenuto a Americane se to velmi rychle dovi hned po 20.1.2017.

  Co ji, pije, nebo co kouri je jeho osobni vec. Potom nikomu nic neni.
  AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN ! Znovu dokazal, ze je chytrejsi nez cela parta kretenu v prazske kavarne, ktera sabotuje jeho praci.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdravím honolulu , už jsem Vam gratulovala, že vyhrál Trump, že se Vam splnilo přání , ja jsem " si taky myslela , že vyhraje , ale ne s takovým náskokem ....
   Příspěvek ve 14. 33 mi někam zmizel , tak aspoň takhle krátce. zdravim Vás a oslavte Trumpa i za mně . ;-)
   Hanka

   Smazat
  2. Honolulu, blahopřeji vám a všem amíkům ke zvolení pana Trumpa na prezidenta USA.
   emeritní plukovník v zal.

   Smazat
  3. I já Vám "honolulu" gratuluji ke změně a k novému prezidentovi, se kterým, doufám, skončí výbojná politika USA.
   A prezident Zeman má i můj hlas.:-)

   Smazat
 15. Pane Davide , psala jsem delší příspěvek , ale přesto , že to ukázalo , že byl příspěvek - komentář přidán , tak se ztratil !! Co se děje , kam to zmizelo ?? Děkuji Hanka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moje 2 příspěvky také zmizely, přestože - komentář přidán - tak se rovněž ptám: co to má znamenat?
   Vodolejka

   Smazat
 16. Tak znovu :

  Vazeni , mela jsem si vsadit, jak na Brexit , tak na Trumpa , byla bych v balíku a mohla jsem letět na 2,3 měsíce na Floridu , si vyhrat kosti ;-) Takže, tímto zdravím nicka honolulu, že se mu splnilo přání a ze i Zeman se nespletl , on se nás prezident Zeman vlastně nikdy neplete - 99% .

  Jak někdo vyse psal , Zeman není geniální , ale vlastně je, pokud si odmyslime Enstejna ;-) , fandim mu , a byl , je , a bude MŮJ PREZIDENT !

  Když běžela kauza Brady , tak jsem věděla , že prezident Zeman nemá zapotřebí handlovat s agentem Hermanem - medaile + dalajlama , to by bylo a je , pod úroveň chytrého Zemana . Nakonec , kreatura Herman , se sama prozradila , stačilo si počkat. .. vlastizradci , zaprodanci , lháři , nejen z KDU ČSL , a ostatní , staci je vidět , nemusím ani slyšet a chce se mi z nich zvracet, jak ta pakáž a svoloc , skodi naší republice !

  Tuto sprostou bandu , pakáž , vymest z vlády - Belobradek , Herman , Jurecka , europoslanec Svoboda , Gazdik , Kalousek a postavit před soud a odsoudit za vlastizradu - za rozvrat republiky , puč proti prezidentovi , hospodářský " puc a jiné sprostoty , proti naší republice a občanům !
  Hanka

  OdpovědětSmazat
 17. Hanko, plně souhlasím hlavně s posledním odstavcem. V této špíně bych se nedivil, že u korunovačních klenotů to bylo jedno s akcí na diskreditaci. Bylo cosi přidáno při chřipkovém onemocnění prezidenta do nápoje a při kombinaci diabetu to vypadalo, jak bylo uvedeno. Nikdo ale neřekl, že by z něj byl cítit nějaký alkohol.Rád si dá, jako každý člověk a věřím, že ví, kdy a co může. Všude však mluví z patra a nepotřebuje mít od někoho nadepsané, co má říci.Má můj obdiv.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18. 31

   No , musím potvrdit, mám blízkou příbuznou - 59 let, má tu samou diagnózu jako nás pan prezident. Na nemoc se přišlo, az když zkolabovala, porad padala , během 3 let , několik zlomenín a pádu, takže ten, kdo soustavne uráží prezidenta Zemana, že se soustavne opiji , je d.bytek a x i. n d.l.
   H.

   Smazat
 18. Nejlepší je,že prezidenta napadají právě ti hul-
  váti.Mezi ty největší patří drzý,sprostý a hrubý
  hulvát z Polska.Ten se podařil.Jen nevím,zda je
  to blb od přírody nebo to nějak získal.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 19. Panove a devcata musim jit za hod. z domu . U nas je velka oslava. NESMIM na ni chybet !
  Chci podekovat vsem za krasna slova.
  Slibuji vsem, ze o tom co se bude dit ve Washingtone a jak se budou vyrizovat ucty s temi, kteri prosazovali specialni zajmy nad zajmy zeme, budu informovat OBJKTIVNE a PRAVDIVE, jak nejlepe umim i kdyz si nepamatuji ceskou gramatiku.
  Trump slibil prosperitu. T.zn., ze by mela prijit i k vam.
  KAZDY Z VAS ma pravo jet se zahrat na Floridu. Kazdy z
  vas ! Vcera bylo 28-30 Celsius a zacina zde turisticka sezona.
  nick honolulu - STUJTE ZA VASIM PRESIDENTEM ZEMANEM !

  OdpovědětSmazat
 20. Super vše je pravda,za 26 let takový prezident nebyl a nebude.Ti co se hlásí jsou občané,kteří
  stát už rozkradli.

  OdpovědětSmazat
 21. Vše je a vše již není,
  vše plyne a vše se mění.
  Lao-c
  I Vám pražští kavárenští povaleči, plyne Váš čas. Ne, nebojte se nic se Vám nestane, jen budete se muset živit prací, možná poprvé ve Vašem životě. Ne každý z Vás, má schopnosti pana Horáčka, který si vytvořil v první kapitalistické dekádě legální soukromý parazitismus. Vy parazitujete veřejných financích a žádné růžové tanky, Entropy a podobné atrakce již nebudou za veřejné peníze. Přichází soumrak příživníků a Vy to dobře víte, proto tak plivete. Zdechající mrcina nejvíc kope, jak se říká na Moravě.
  Morave

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.