Reklama

úterý 1. listopadu 2016

P.C.Roberts: Jak naprogramovat volební přístroje ke kradení hlasů

1. 11. 2016    zdroj
Experti (čti lidé podporující Hillary), tvrdí Američanům, že volební podvod je vzácný. A též jim vyprávějí pohádku o tom, že kdyby k takovému podvodu došlo, byl by odhalen.


Skutečnost je ovšem taková, že k provedení podvodu není žádného velkého spiknutí třeba. Stačí, když jediná osoba nechá přístroj počítat hlasy tak, jak je požadováno. A jakmile je volební hlas jednou zaznamenán, vymaže kód všechny prvky, které by byly s to podvod odhalit.

Jediným důvodem, pro který nás presstitutky neúnavně informují o de fakto neexistujícím vedení Hillary, spočívá ve snaze vnutit lidem přesvědčení, že Hillary je vítězkou jaksi už předem. A to proto, aby se s tím také už jaksi předem počítalo, a proti výsledkům voleb pak nebyly žádné brykule.

Překlad: Lubomír Man

33 komentářů :

 1. Stejný konspirační pičoviny mající za cíl zničit důvěru v demokracii a její mechanismy a předem si omluvit svoji porážku jste mleli před referendem o brexitu, pitomečci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolik sis nakradl, že tak zoufale potřebuješ ochranu jenkýských nácků?

   Smazat
  2. 23:55
   Co to blekotáš za nesmysly ty zoufalče?

   Smazat
  3. Kde máš jakou demokracii? Diktatura nemá s demokracií nic společného, a to nejen v USA. My jsme byli demokratickou zemí jen do natistického převratu v listopadu 1989.

   Smazat
  4. 0:00

   Jdi si už lehnout prosimtě.

   Smazat
  5. Chujmer Debilovič byl nedávno na vyšetření hlavy a toto odhalil rentgen https://www.facebook.com/photo.php?fbid=190619208052222&set=p.190619208052222&type=3,tak jej tolerujte,on za to opravdu nemůže.

   Smazat
  6. Článek není o žádné konspiraci, ale o tom, že tuto počítačovou transakci lze opravdu udělat velmi snadno. Kdo alespoň trochu ví něco kolem IT, tak mi dá za pravdu. Možnost něco udělat takového u nás není o nic menší. Problém je však to, že u nás se všechno vykacá a tak je prozatím strach něco takového udělat.

   Smazat
  7. Těmi "mechanismy" myslíš tu falšovací sčítací mašinku? Ale k tý jsme nikdy důvěru neměli, takže není co zničit:)

   Smazat
  8. hahaha o jaké demokracii a jejich ochranných mechanismech se tady vede řeč? Možná ještš před 50 lety ale vraždou JFK to celé skončilo. To byl pádbný ochranný mechanismus není liž úpravda?

   Smazat
 2. Totéž bude u českých prezidentských voleb. Říše rozkáže, kdo musí vyhrát, a ten taky "vyhraje".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo. A proto vyhrál minule Zeman, že debile?

   Smazat
  2. Jenkyové prostě nepočítali s tím, že vyhraje důchodce nad Trautenbergem a emigrantem. Poučili se; proto "čeští" natističtí kolaboranti tak hystericky soustavně ječí proti Zemanovi.
   Jsem rád, žes mě nezklamal. Tušil jsem, že budeš psychopat, a tvé nadávky to potvrzují.
   Howgh, s psychošem se nemíním zahazovat.

   Smazat
  3. 0:06

   Nezahazuj se debile.
   Když se vaše bláboly zpětně potvrdí že to byly bláboly tak místo nějaké omluvy, chycení se za nos, sebekritiky, sebereflexe, bez zpětné vazby, blábolíte dál jako by se nechumelilo.
   "Jenkyové prostě nepočítali s..." a hotovo.

   A ani si ty debile už nepamatuješ, že hlavním favoritem nebyl Schwarzenberg, ale celou dobu až do konce prvního kola Fisher.

   Smazat
  4. 23:59.To byl tah na branku,který nevyšel.Se vším se počítalo,bylo naplánováno pro ovce.Ale naštěstí ovce zapřemýšlely a zvedli na chvíli hlavu a hajnému,lovícího v cizím revíru,dali STOP!

   Smazat
  5. 0:15 debile, to byl tak favorit jedině tvůj ty nulo-obřízko. Tvá paměť je velmi chabá šábesdekle.

   Smazat
  6. Co si má člověk myslet o úrovni Zemanových odpůrců, když se tady takto uboze prezentují?

   Smazat
  7. 23:59 - Zemana zvolil lid, ale dopomohl mu globální prediktor! Tím že donutil židotisk psát sračky a náš lid tím totálně znechutit a donutit jít k volbám a zvolit Atikhárla - http://aeronet.cz/news/exkluzivne-kdyz-nemohou-zemana-sesadit-a-hrozi-jim-i-jeho-znovuzvoleni-rozhodli-se-najit-cestu-jak-funkci-prezidenta-v-cr-zrusit-v-pozadi-soros-a-londynska-schuzka-nulove-reseni-je-na-stole/

   Smazat
  8. oprava: Antikhárla

   Smazat
 3. A ty Vaše "pičoviny" mají za cíl co??!! O jaké "důvěře v demokracii" proboha mluvíte?? O jakých "mechanismech" mluvíte, znáte ty americké??!! Pitomečku!!

  Vždyť jde o moc a peníze. O hodně moci a peněz. Do vítězství Hitlery už korporace nainvestovali z nějakých svých důvodů tolik doláčů, že teď už pro úspěch téhle investice udělají cokoliv!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Šmarjapano ty troubelíne, vždyť vy všichni tu neustále konspiračně blekotáte, že ty slavné korporace vždycky financují a mají pojištěné obě strany. Tak jak to teda je? Domluvte se už na těch vašich nesmyslech konečně.

   A jak je možné, že ty vaše korporace vůbec nechaly Trumpa projít jako vítěze republikánských primárek? Proč ho nepotopily už tam, co? Máš na to nějakou teorii?

   A multimiliardář, kšefťák Trump, jeden z 500 nejbohatších lidí planety, je jako podle tebe kdo? Zástupce proletariátu? Robin Hood? Mirek Dušín? Bojovník proti korporacím a kapitalismu?

   Kdyby blbost nadnášela....

   Smazat
  2. 0:23 Primárky jsou jen divadýlkem pro vytvoření zdání demokracie. Copak ty debile nevíš, jak jednotně proti němu všechna média štvala? Jak mu průzkumy nedávaly žádnou šanci?

   Trump není žádný zázrak. Ale má pro Američany a svět jednu obrovskou přednost proti Clintonové. Chce zlepšit život Amíků ušetřením peněz, dnes utácených na rozesírání světa. A to se vyplatí i tobě, blbečku.

   Smazat
  3. 0:51
   Jo tak Trump chce zlepšit život Amiků, jo? To jako fakt? Hmm, pokud si ale dobře vzpomínám tak to samé chtěl i Obama. Restart vztahů s Ruskem, stažení armády z Iráku a Afghánistánu, zavření Guantanáma...
   Tak co blbečku, jsi spokojen s výsledky?
   A to byl Obama před 8 lety nekonečněkrát důvěryhodnější než dnes Trump.

   Hloupým ovcím jako ty je ale evidentně možné nakecat cokoli.

   Smazat
  4. Anonyme 0:23
   Argumentujete na něco co jsem neřekl. A dokonce chcete po mně, abych se "na těch nesmyslech", které jste vzal bůhvíkde, s někým domlouval.

   To jenom pro shrnutí, hodnotit to nebudu, stejně bych to psal už někomu kdo má směnu po vás.

   Smazat
  5. 0:23 To pojištěné mají obě dvě strany,ale záleží na závěru!Vždy je někdo,kdo rozhoduje o výhře.A tady neřekli poslední slovo oligarchové a ve své podstatě policie,která hledá důkazy pro zfalšováni voleb ve prospěch krvavé Hillary.

   Smazat
 4. To bylo na anonyma 23:43, i s tím jeho slovníkem...

  OdpovědětSmazat
 5. Už jsem to psal,že naše sčítací přístroje jsou vybavené USA diskety.
  Jde o to,žádat na naších politicích,nepoužít při dalších volbách USA diskety.Možná bych oprášil,kdysi požadavek paní Hromádkové,aby každá volební komise po sečtení hlasů udělala zápis podepsaný všemi členy komise.Poslat to do ústřední sčítací komisi.

  OdpovědětSmazat
 6. 5:52 Toto normální lidé,nezajímající se o technickou proceduru voleb,nevědí!Váš poznatek a názor se musí šířit,aby to věděli všichni lidé!A aby všichni lidé přišli 17.11.do Prahy a postavili se těm stále stejným rozvracečům,kteří se snažili po neustálém neúspěchu dostat k moci.

  OdpovědětSmazat
 7. uroven diskuse se "zlepsuje" k horsimu!!! jj typisch tschechisch!!!
  chef

  OdpovědětSmazat
 8. Velmi zvláštní volební systém v USA je divný již svým principem. Co je na tom demokratického jsem moc nepochopil. Pokud vím, základní hlasy se sčítají ručně jako tady. Nicméně lze zfalšovat vše i na nejmodernějších počítačích.Moderní systém mají údajně například v Estonsku. A navíc- je otázkou zda přemíra volených funkcí není na škodu věci.

  OdpovědětSmazat
 9. Jen ať vyhraje Hilary - USA dál půjdou ke dnu - jenom ať si zvolíme lepší zástupce do Europalramentu a nejen u nás. Doufejme že z národních stran se nevyklubají nacisté a fašisté, že už pochopí, že budovat Evropu bez Ruska prostě nejde. Domluvili se se Stalinem i když se skřípěním zubů, tak se nyní musejí domluvit s Putinem. My nadáváme na Merckelovou, ale úplně mimo je Olande.

  OdpovědětSmazat
 10. pre 9:43 to je pravda , ze ussa pojdu ku dnu .. ale otazka je vojna ussa a rusko. hitlary do toho pojde okamzite , lebo jej nerealny a neludsky pohlad to poklada za potrebne. potom budu scitacie strojceky aj s americkym sw . na dve veci ...

  OdpovědětSmazat
 11. https://mail.centrum.cz/download.php?msg_id=0000000063080017d21003fa79ee&idx=1.2&filename=Obama-zahada.pdf&r=75.67063812097612

  OdpovědětSmazat
 12. A jakmile je volební hlas jednou zaznamenán, vymaže kód všechny prvky, které by byly s to podvod odhalit.
  ...ved redsa, ak by to bolo verejne kouknutelne..tak by to bolo jasny ne?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.