Reklama

pátek 4. listopadu 2016

Podpora pražské kavárny je dlážděná cesta na politické smetiště, odkud není návratu.Český Kiska Michal Horáček.

Jaromír Bradávka
4.11.2016   Rukojmí
Michal Horáček oficiálně ohlásil svou kandidaturu ve volbách prezidenta České reubliky, které se budou konat v lednu 2018. To, že o ní uvažuje, zveřejnil už dříve.V důsledku akce na Staroměstském náměstí se lze domnívat, že podlehl vývoji událostí a ohlásil svou kandidaturu dříve než původně zamýšlel.

Kampaň si bude financovat sám, s podporou politické strany příliš nepočítá.

Proč ne, prodal Fortunu za 2,4 mld. Kč a i když tvrdí, že měl další tři společníky, zbylo mu dost na to, aby se nemusel ohlížet na náklady politické kampaně. Nějakou politickou stranu by však za zády mít měl, aby neskončil jako osamělý kůl v plotě Milouš Jakeš, kterého po onom slavném projevu už nikdo nebral vážně.

Kandiduje proto, že cítí ohrožení toho, co má rád, za co bojoval v listopadu 1989 a co je nyní ohroženo. Cítí tlak směrem na východ a chce mu, pro lepší budoucnost svých dětí a vnuků, zabránit.

Hit současné politiky. Zajímalo by mě, jak by on přivítal čínského (případně ruského) prezidenta v ČR potom, co předvedli a) britská královna Alžběta II. a Barack Obama,

b) odpůrci Miloše Zemana a tedy Horáčkovi potenciální příznivci.

Je spokojen s rozkvětem obcí a měst, kde se na radnicích dělá skutečná politika. V politice chce chce být spojován s inspirativními a slušnými lidmi. Proto také objížděl města a vesnice, aby se seznámil s názory a potřebami jejich obyvatel. Pokud by zjistil, že občané dospěli k závěru, že nenaplňuje jejich představu o prezidentovi a náplni jeho činnosti, tak by nekandidoval.

Nevím, kolik radnic pan Horáček navštívil a s kolika občany o komunální politice hovořil, ale může si být jist, že stejné nešvary jako ve vrcholové politice (korupce, podvádění s dotacemi, podrazy v rámci koalic i proti opozici a naopak, přihrávání zakázek „spřáteleným“ podnikatelům, atd.) bují na radnicích, magistrátech i krajských úřadech ve stejné intenzitě jako “v ústředí“, pouze finance, o které se hraje, jsou řádově nižší. Řadoví pracující, živnostníci a malé firmy jsou tu pak především k tomu, aby makali, platili daně, odvody a nejrůznější poplatky a hlavně drželi ústa.

O funkci prezidenta toho zřejmě moc neví, jinak by se na to neptal občanů, ale nechal by se poučit odborníky z oblasti ústavního práva.

Na Staroměstském náměstí byl 28. října jako moderátor a cíl akce – minimální nepohoda a zášť – byl podle jeho názoru splněn.

Tu minimální nepohodu a zášť viděli někteří občané přímo, ostatní v médiích, stačí připomenout transparenty oslovující a plastiky zpodobňující současného, demokraticky zvoleného prezidenta, s jehož volbou se mnoho „demokratů“ dodnes nesmířilo.

Obávám se, že skutečný demokrat T.G. Masaryk, kdyby se přenesl do dnešní doby, by jen nechápavě kroutil hlavou, do jakých výšin část národa za sto let dospěla ve svém „demokratickém planutí“:

Toto je stručný obsah jeho rozhovoru pro server novinky.cz, prvního rozhovoru po ohlášení prezidentské kandidatury. Po jeho přečtení jsem si našel životopis slovenského prezidenta Andreje Kisky a po jeho přečtení a srovnání s Michalem Horáčkem na mě vykoukl stejný typ člověka. Člověka, který nikdy skutečně nepracoval, velmi rychle zbohatnul, tím se dostal mezi „vyšši vrstvy“ občanů, kteří nemají existenční starosti, a na základě těchto skutečností se domnívají, že mají občanům co nabídnout.


Jejich osobnost bez charismatu, jejich všeobjímající názorová bezvýraznost, opírající se o potápějící se EU-NATO, chybějící vize a program rozvoje státu a národa nejen pro dobu svého mandátu, kterým by oslovili široké vrstvy obyvatelstva, a dokonce i vizuální vzhled jsou si velmi podobné.

Jediný rozdíl mezi nimi je ten, že Michal Horáček se českým prezidentem nikdy nestane, protože podpora pražské kavárny je dlážděná cesta na politické smetiště, odkud není návratu.

65 komentářů :

 1. Už teď lze téměř s určitostí říct, že Michal Horáček je politický zombík aneb mrtvola!!! Proč si myslí, že na to má, když na to nemá?! To tak podceňuje sebereflexi českých a moravsko-slezských voličů?! Prostě, zkouší to!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Horáček, šmejd, vekslák, gambler a STBák "sázkař" na hrad???

   Ano, na Mírov ;(

   Proboha lidí vždyť je to čistokrevný komunistický vekslák, odpad i oné "socialistické" společnosti :)

   Je na úrovni "šmejdů " co prodávají důchodcům rezavé hrnce :(

   My z SPD Tomio Okamura, máme jasno;)

   Podporujeme našeho přímo zvoleného prezidenta, ctíme jeho mandát ;)

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Je zajímavé sledovat, jak někteří lidé podlehnou dojmu o své vlastní velikosti a vyjímečnosti. To je i případ Horáčka. Měl si užívat své stamiliony a věnovat se svým zálibám a nepodléhat dojmu, že na funkci hlavy státu má. Anebo je jen nastrčen a ve skutečnosti se chystá silnější kalibr. Předčasný útok na Zemana bude jistě pokračovat a Bartoškou a nějakým Dykem ohlášený neklid by jeho odpůrci nejraději dovedli k nějakému českému Majdanu.

   Smazat
  4. Horáček"sázkař", Babiš"Bureš", Štětina"plavec", jednou agenti provokatéři a udavači STB, vždy agenti a provokatéři :(

   Prostě jen dále pracují pro toho, kdo je dnes drží pod krkem.

   Ani Sazkař ani Bureš tohle nemají za potrebí a žádní lidumilové a pravdoláskaři to nejsou, jsou to tvrdí a bezohlední obchodníci, takže to co dělají, dělají stejně jako Merkelová, proto, protože na ně má někdo hodně, hodně velké páky.

   Smazat
 2. Tak to už má dva polibky smrti - od pussy kavárny a od Magdičky. Ta měla hezké kozičky, ale proč se čobolinda sere do ČR nevím. Domnívám se, že proto, že je SLováci moudře vypískali. No, Sázkař - že by třetí polibek ze seznamu přátel? Bojoval za komanče za demokracii, tak proto mohl jezdit do té prohnilé kapitalistické ciziny, byť vrčel za katrem za pančování doložky do USA. Tomu asi věří jen pussyáni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proc cobolindu tahaji Cesi do Cech? To vy ji chcete,ne my coboli !

   Smazat
 3. Kiska vyhrál s podporou ambasády USA. Z tohoto důvodu není radno podceňovat ambasádu USA. Má obrovskou moc a vládne zelenými papírky zvanými dolary. Po celém světě předvádí ambasády USA, jak se dělají převraty, puče, falšují se volby a dosazují se na místa prezidentů kandidáti servilní administrativě USA. Když to jinak nejde, zasáhnou nežádoucího prezidenta v té či oné zemi na svět zdravotní potíže po kterých opět nastupuje zástupce USA. Podle výše uvedeného, že bude zázrak, když Zeman bude opět prezidentem ČR i když by ho lidi z drtivou převahou zvolili. Je nabíledni že pražská kavárna a velvyslanectví USA už nepřipustí aby se Zeman opět stal prezidentem. Jakou metodu zvolí to ještě uvidíme, ale že to mají připravené a budou to realizovat, to si můžeme být jisti. Jde o obrovské miliardy zisků a ty by mohly být ohroženy, kdyby Zeman byl opět zvolen prezidentem. Zemanův záměr udělat z ČR ekonomický most mezi západem a východem, tedy aby ČR dobře vyházela s oběma poly a z toho profitovala její ekonomika zjevně nevyhovuje západnímu kapitálu. Důkazem toho je poslední akce Hermana, agenta západních zpravodajských služeb, kterého, jak on osobně říká, nezlomili ani Českoslovenští komunisté a nezlomí ho ani Čínští komunisté, tedy jinými slovy, nějaký ekonomický profit ČR je Hermanovi ukradený a jedině co ho zajímá je obhajoba zájmů německého Lansmanšaftu a západního kapitálu a lidi této země jsou mu úponě ukradeni. Kecy o demokracii a komunistech jsou jenom Hermanovo zástěrka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No,zatím ta us-embassy tu v Čechách spíš než puče,předvádí samý piče....

   Smazat
 4. "V Bohnicích EU máme sluničkárske hesla.Kdo miluje republiku nemiluje Ameriku.Ten kdo je za Zemana,chce jít jenom za Rusama.Mám te ráda mám te ráda,pomrdal mně dalajláma.Ten kdo není pučista není správni havlista.Mír dosáhneme i za cenu za cenu jaderní válki až po krajní meze".Falmer.

  OdpovědětSmazat
 5. Nezlobte se na mně že sem to takhle psal,ale podle umnělcú a osobností věřejného a kultúrniho života se asi ta řídi viečina ofcí a telat volebního a debilního života jeden krát za čtiři roki léta pána od roku 1989 kdy dnes není včera a včera bilo už pozde.Falmer.

  OdpovědětSmazat
 6. Bohnice jsem mněl na mysli celou Europsku Uniji,to znamená že celá Europska unie je jedni velké Bohnice.Co sem mněl na srdci to sem napsal a jedem spát,dobrou noc,je věčerka.Falmer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. falmer hujer oni jsou umnělec,spisovatel a publicista jak Jaromir Bradàvka a Jiří Baťa dohromady. :-)))))

   Smazat
 7. ano proto kandiduje aby nase zeme zustala v eu a natu ted u voleb posledni sance za 4 roky bude pozde

  OdpovědětSmazat
 8. Pan Horáček není hloupý, je introvert. Tudíž by měl zapomenout na politickou kariéru, řekněte mu to někdo. Mám ho rád pro jeho texty písní. Hloubku do textu mohou dát jen ti vnitřně přemýšliví introverti. Nevytýkým mu ani "kazy" před 89. Lidem jeho typu byl socialismus "priúzký". V každém případě panu Horáčkovi radím: "ševče drž se svého kopyta", můj hlas nemáte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Povolný.
   Většina skladatelů textů písní,jen kopíruje a překládá texty ze zahraničí.

   Smazat
 9. Já se zase cítím ohrožen Horáčkem a jeho podporo-
  vateli.Chtějí zlikvidovat ten zbyteček demokracie,
  který nám zůstal.Kromě toho chtějí zlikvidovat stát.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 10. Ano, to je výstižný komentář, nepodceňujme protivníka. Prachy mohou pohnout horama, i když s náš pan prezident má pro strach uděláno a je zdravě tvrdohlavý. Nebezpečí, že ho nějaký zrádce sejme, někdo v jeho okolí bude přitlačen ke zdi, aby u škodil, je velmi veliké. Čas je také proti němu, protože není zcela fyzicky zdráv, i když mozek by mu mohl závidět každý světový politik. Také vidím nebezpečí ve sněmovních volbách, které se budou konat půl roku před prezidentskými. Nově zvolený parlament, pokud bude mít ústavní většinu, může udělat několik zásadních věcí: okleštit pravomoci prezidenta, zrušit přímou volbu prezidenta (to pokládám za nejpravděpodobnější), nebo zrušit celou tuto funkci. Voliči by jim to sice v následujících volbách spočítali, ale to už by bylo pozdě, většinu zrádcovských věcí by stačili za čtyři roky provést. Takže: nevolit KDU-ČSL, STAN, TOP09, ODS. ANO se nimi nepochybně hodlá spojit, proto ani ANO nevolit. Ti všichni by pana prezidenta s chutí sprovodili ze světa. ČSSD je v tomto rozpolcená, mnoho lidí v ní si řádně smočilo, ale pokud by provedli opravdové změny, pak by se důvěra voličů mohla vrátit. Jedině KSČM a Okamurovci s SPO jsou s ním, a ty musíme volit. Jinak amen. Zdravím Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KSČM sice toho moc nepředvedla, ale v podstatě je to až na svůj název strana sociálně demokratická, možná s Okamurou by mohla vytvořit politické klima za které bychom se nemuseli stydět. To by se ovšem stalo jen v pohádce.

   Smazat
  2. KSČM měla na jaře šanci něco změnit na svém sjezdu. Bohužel tuto šanci promrhala a volila opět "staronové" vedení (s výjimkou J. Skály), které nereflektovalo běh událostí, nechalo všechna aktuální témata na pospas jiným subjektům a bálo se pojmenovávat věci pravými jmény. Kormě toho se zdá, že pozbylo vědomí toho, čí zájmy má hájit a kdo je jejich základnou, ačkoli to je zakotveno v programu. Nemohou se tedy divit, že ztrácí voliče. Přes všechny nedostatky je to jediná strana schopná změnit směr vývoje naší neutěšené skutečnosti.

   Smazat
  3. Se vším souhlasím a je třeba volit Okamuru.

   Smazat
 11. Mám čím dál silnější dojem, že Zeman do příštího volebního období zvolen nebude. Není už dne kdy by nevyvolal nějaký skandál, není už dne kdy by někoho nenapadl a už i jeho příznivce tahle atmosféra začíná srát. Samozřejmě krom jeho zcela nekritického fanatického tvrdého jádra které odhaduju na cca 20%, kteří si přejí jen houšť a větší kapky.

  Jen za posledních pár dnů: pozdní přílet na pohřeb slovenského prezidenta a následné obvinění řízení leteckého provozu z konspirace, panáčkování před čínskou velvyslankyní a ponížené omluvné vyjádření (jaký kontrast k jeho chování k US velvyslanci), dnes obvinění ČT z konspirace... Prostě furt něco. Už zcela ztrácí nad sebou kontrolu, nezná míru a ta jeho soldateska ho v tom ještě podporuje.
  Je to prostě čím dál horší. Při volební kampani už bude ta záplava špíny a lží tak nesnesitelná, že lidi hodí hlas komukoliv krom něho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chudáku vystrašený, náš prezident není Polednice. To jen chabý duch mnohých Pražanů se bojí reality.

   Smazat
  2. Sluničko, ty se třepej, ať nevyhraje Trump. Pak budete všichni havloidi v p.deli i s tím štvaním a rozeštváváním. A přečti si taky něco jiného než MfD.

   Smazat
  3. 0:21 řekněte si už konečně o jiné písemné podklady, chtělo by to něco průkaznějšího, melete to své stále dokola jako zaseknutá gramodeska (ta je taky bez mozku jako vy)

   Smazat
 12. Vidím to tak, že vítězství v prvním kole prezidentských voleb skutečně bude ;)

  Zemanovo ;)

  Není dne aby nezískal stovky nových voličů, svou schopností nazývat věci (třeba bandu ukrajinských kurev) pravými jmény a také ta "partička" okolo veksláka a STBáka Horáčka "sázkaře", mu svou vlastní stupiditou a neschopností krásně přihrávají ;)

  Horáčku, Vašáriová a ostatní tajtrdlíci DĚKUJEME ;)

  My voliči SPD- Tomio Okamura, podporujeme našeho prvního PŘÍMO ZVOLENÉHO PREZIDENTA;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj tajtrlíku. Dlouho jsi tu nebyl. Zkus se pro začátek poptat na podporu Zemana u vás ve sborovně.

   Přesně tahle špína, lži a žvásty které vedeš jako "banda ukrajinských kurev", "vekslák STBák Horáček" apod. vám a Zemanovi spolehlivě zlomí vaz. Už toho je moc, daleko přes míru a lidé mají téhle špíny dost. Je dobré že si to neuvědomujete.
   Asi budete po volbách čumět s otevřenou hubou a pak začnete vykřikovat o volbách zmanipulovaných US ambasádou. Chudáci.

   Smazat
  2. Tvé vlhké sny se naštěstí nesplní, lumpenkavárníku 0:59. Na volby se těším, hlavně jak se předvedete se svým kandidátem. Bude humor, možná i černý :-D)

   Smazat
  3. Proto jsem odpůrcem voleb! Mužici nemaj co volit! Od toho jim Bůh určil cara! Páč jinak to pak dopadá jako na tom dolním vobrázku - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/gk%D0%BE%D1%802.png

   Smazat
 13. Vážení, nepodceňujte funkci peněz. Ve zvrácenám svfětě, kde vládne lež, je pravda i to, co nám sděluje ČT a ČRo. Nepochybuji, že po půlroční masáži, kdy zhnusená většina nepůjde k volbám, ti zainteresovaní zase rozhodnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pravda, ale vyčkejne času jako husa klasu. Pokud vyhraje v USA Trump, pak havloidi a sluníčkáři zalezou zase do svých děr jako krysy. Schapiro půjde do prdele a přijde nový velvyslanec, svět se uklidní.
   Když vyhraje Hitlary, tak k příštím volbám už nedojde a sluníčka zazáří a my s nimi.

   Smazat
  2. tonu snad muže věřit akorat pan sam ovšem ne nili z jine planety tak pordon

   Smazat
  3. lide dnes jsem poslouchal rozhovor s Assange a mimo jine co vytahl na Hitlery rekl ze : Trump nema "povoleno" volby vyhrat!!!

   Smazat
 14. horaček nemusi mit vubec strach takovejch exibicionistu mame v každe kavarně nejen pražske hafo a byli by blazni kdyby se nepoprali o zlate hradni koryto kdy prachy hraji až druhou řadu a kdy je nejduležitějši možnost vodit vovce na provazku kam se vam zlibi oni to horačkove a zemani moc dobře vědi stejně tak jak ti před nimi ale vovce ta vubec netuši ktera byje

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pikantní na tom je, že nebýt útoků sudetoněmeckého ministra Hermana a vatikánského wehrwolfa Vlka s agenty Bartoškou, Burešem a Horáčkem, tak by se ovčané neběželi instinktivně schovat k vrchnosti Zemanovi, který jinak podepisuje protičeské a protilidové zákony jako na běžícím páse. Podle ovoce poznáte je a to ovoce, které plodí je nahnilé, stačí se podívat na seznam v poslední době schválených a podepsaných zákonů.

   Smazat
  2. 10:00-bohužel máte pravdu....

   Smazat
 15. Začínám mít názor že pražská kavárna se mění na kafilerii

  OdpovědětSmazat
 16. Pan Horáček se přímo profiloval lidmi,které by chtěl na Hrad.Vašáriová,Kolář,Pithar a ostatní havloidi. Pan Kolář a Palouš bývalí vyslanci v USA pana Hermana přesvědčili aby oficiálně přijal Dalajlámu.Museli vědět, že je to v zájmu USA, aby rozbili vazby s Čínou.To není již jen politika ale vlastizrada s trestním postihem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jejich štěstí, že vrchnost je řízena a školena americkou ambasádou, tou vrchností se rozumí i státní zastupitelství, pro které vlastizrada ve prospěch USA určitě není vlastizradou v neprospěch Česka

   Smazat
  2. a není to krásné, jak se jelitoidní hlupák Jurečka oficiálně pohoršoval, že s ním už nechce mluvit čínský ministr a že mu zrušil schůzku

   Smazat
 17. Pan Horáček opět hraje hazard. Pokud to nedopadne, sedne do tryskáče a odletí si kamkoliv, pokud to dopadne v jeho prospěch, loutkovodiči už ho povedou s USA na věčné časy ...
  Hazardní hráč, vekslák (asi jako Mrázek?) prokázal své hrdinství s Kocábem 17.11.1989, kdy zůstali doma (připravoval se přece mrtvý student Šmíd a možná další studenti) a teprve o půlnoci se šli projít po Národní třídě. Sám to vyprávěl jako zážitek "z natáčení". Docelo mě to bohorovné vyprávění šokovalo, ale hned jsem si udělal obrázek, kdo jsou Horáček a Kocáb zač.

  OdpovědětSmazat
 18. Tyto umělecké prostitutky se měli za každého režimu dobře,čest vyjímkám.Když tu byli fašisti,tak hajlovali,když tu vládli komunisté,tak soudruhovali!Dnes vyvolávají nepokoje proti demokraticky zvolenému prezidentovi,hovada!!!

  OdpovědětSmazat
 19. http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2855749

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uvedení redaktorkou mi plně stačilo. Sobota se nemá kazit už před obědem...

   Smazat
 20. Babiš se postavil za Hermana, když Sobotkovi vzkázal, že nevidí důvod k výměně ministrů(sdělilo rádio F1). Ačkoliv k 28.10. utekl i se svou rodinou na dovolenou, aby se "neumazal" svým postojem k připravovanému majdanu, nyní už je jasné, že se zařadil k páté koloně.
  A "sázkaře" na hrad může prosazovat jenom gauner, nebo idiot, on nestojí ani za koment.

  OdpovědětSmazat
 21. Tento web je opravdu kouzelný, autoři článků píší své zajímavé úvahy v kontextu - "přání je otcem myšlenky",nebo to jsou jedničkoví jasnovidci. Proč ? Protože drahnou dobu již s jistotou tvrdí Euro padne,a ono stále funguje, proč by ale nemohla někdy padnout česká koruna ? Evropská unie se rozpadá- ona funguje i nadále, jako by se nemohly rozpadnout USA,Rusko a jiné slepené útvary, NATO se rozpadne a ono stále existuje,Dolar padne pod tlakem Číny, pořád vidí nějaké padání jen, aby jsme my železní čecháčci vydrželi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak se seber a vypadni odsuď,kdo tě tady drží, "inteligente"?

   Smazat
  2. 11:07
   jsi hlupák ,který nemá vůbec povědomí o tom ,co se děje...vše je s obrovskýma potížema uměle udržované zdání..
   je to ještě horší,než jakákoli tzv.konspirace"-..
   věř tomu..
   j.

   Smazat
  3. je pravda ze se jiz dlouho mluvi o ruznych "padech" a rozpadech ano vse je umele drzeno na uzde! take o 3 svetove vojne a ono nic!!! coz je dobre!!!
   no a rozdil mezi konspiracni teorii a realitou jest nekolik let nekdy i driv!!!

   Smazat
  4. 11:07 souhlasím, s €, s EU, s NATO, s USA navždy spolu a na věčné časy ! Jenom škoda, že se ty věčné časy zase krátí.

   Smazat
 22. Klidně bych se vsadil, že nikdo z těch, kdo hodnotí "slavný" Jakešův projev, ho neslyšel celý. Protože jinak by nemohl dotyčný tvrdit, že se Jakeš znemožnil apod. Tohle zkratkovité hodnocení tak trochu připomíná škleb Alexandra Vondry, který se "hrozně" bavil přeřeknutím bojler-brojler.... Hloupé, nedůstojné, trapné.

  OdpovědětSmazat
 23. Jelikož jsem přející člověk, tak panu Horáčkovi opravdu ze srdce přeji, aby byl zvolen prezidentem České republiky, Miloš Zeman !!!

  OdpovědětSmazat
 24. Mimo téma, ale -
  V Divadle Petra Bezruče v Ostravě se chystala provokace vůči první dámě:
  https://www.novinky.cz/domaci/419715-stydte-se-zeman-plisnil-ct-za-udajnou-provokaci-vuci-prvni-dame.html

  https://www.youtube.com/watch?v=uTyE4YY-LHw

  Nemáme se za co stydět, říká šéfka divadla:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nemame-se-za-co-stydet-Sefka-divadla-kde-se-pry-chystala-provokace-vuci-prvni-dame-vraci-ranu-Hradu-461445

  Hm. Ku rvě, když plivneš do ksichtu, tak ona si myslí, že prší.

  Bundeswehr školí islamisty!:
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/bundeswehr-jako-skolici-stredisko-pro-islamisty/

  OdpovědětSmazat
 25. Horáček a jeho Berchtesgaden.
  http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/134907/miliardar-horacek-vystehoval-exmanzelku-sousedi-zuri.html
  To vekslácké pr.se se snad u Hitlera inspiroval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. aneb jak horajda omrdal o dum rodice byvale manzelky!!!

   Smazat
  2. Dobytek. Ale hydra nemá nikdy dost, teď má chuť na celou ČR.

   Smazat
  3. Vekslácká povaha se nezapře.

   Smazat
 26. jó, jinak v USA vyhraje ten lepší kandidát, tomu totiž stačí jenom čtyři voliči - establishment bank, médií, tajných služeb a armády, na voličské spodině vůbec nezáleží, viz také - http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2771-priprava-nejvetsiho-volebniho-podvodu-v-dejinach-usa-probiha-uz-ted-a-to-jeste-nezacalo-scitani-hlasu-kdosi-ma-v-rukou-databazi-volicu-volte-klidne-trikrat-je-to-legalni-rusti-pozorovatele-byli-odmitnuti.htm

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 14:30
   Tak to všechno nevypadá na demokratickou zemi a tohle prosazuji ve svých koloniích.Tipuji,pokud vyhraje Trump v Rakousku vyhraje Hofer.

   Smazat
 27. Kroměřížská šaškárna, pardon, výzva. Ještěže blázinec je hned za rohem
  http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=564258

  OdpovědětSmazat
 28. SLEDOVÁNÍ ČESKÉ TELEVIZE ŠKODÍ VAŠEMU ZDRAVÍ
  http://pravyprostor.cz/sledovani-ceske-televize-skodi-vasemu-zdravi/

  OdpovědětSmazat
 29. pokud Horáček dosáhne na post prezidenta,musí se tento národ léčit.Česká republika by dostala název Bohnice s.r.o.léčebna

  OdpovědětSmazat
 30. Je neuvěřitelné, kolik nasmaslů a záště dokáží lidé vyprodukovat.Ani nemá cenu něco uvádět ohledně Michala Horáčka.Zeman,když se dožije konce svého období,to bude zázrak.A koho budete volit vy pohrobci ?

  OdpovědětSmazat
 31. 19:37 - Kašlete na něj, je to známý islamista, tak se tady projevuje neustále. Tomu "sázkař" vyhovuje, protože podporuje nelegální islámskou imigraci. Asi je to taky muslim a podporoval by každého, kdo by nás chtěl islamizovat, abychom mu my káfirové sloužili.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.