Reklama

pátek 18. listopadu 2016

Požadavek jednoty národa jako klacek na politické odpůrce


Lubomír Man
18. 11. 2016
Jen na pár vteřin (protože déle se to vydržet nedalo), jsem sledoval pořad Reportéři ČT. Vedoucí pořadu v něm právě vyjadřoval starost, jestli se novému americkému prezidentovi Trumpovi podaří, či nepodaří sjednotit americký národ. Vyhlížel být tím problémem celý utrápený – a první myšlenka, která mě při pohledu na něj napadla, byla - že jeho starosti bych si přál mít. A myšlenka druhá, která z té první logicky vyskočila, byla tato: Propánakrále, co tihle všichni pomatenci, co jich teď ve sdělovacích prostředcích je jak blech v pytli a žádní jiní se tam vyskytovat nesmí, s tou jednotou pořád mají? Vždyť jednotu národa, pokud si dobře vzpomínám, vyžadovaly vždycky jen režimy diktátorské. Fašista Mussolini, nacista Hitler atd., ale demokracie se přece honosily čímsi přesně opačným. Nikoliv názorem jednotným a totalitním, ale celou paletou názorů od extrémně pravicových až k extrémně levicovým.

Pro možnost tyto široce rozrůzněné názory vyslovovat a prosazovat byly přece též vyvořeny politické strany - a zase od nejzasší levice až k nejzasší pravici – takže co, probohaživého, vy, náhle se zjevivší vyžadovatelé jednoty národa, brebtáte v poslední době a od rána do večera, že jen jednoty národa je nám třeba, a běda těm, kteří tu jednotu narušují? Vždyť celý politický život demokracií spočívá nikoliv na jednotě názorů, ale na jejich mnohosti. A jedině volná soutěž těchto mnohých názorů umožňuje uplatnit demokraciím názory s nejširší podporou, a většinou tedy i ty nejrozumnější

Jistě, ve válce a v mimořádně nebezpečných situacích je nutné, aby se národ sjednotil a čelil vzniklému nebezpečí, ale dnes přece taková situace není. Takže o co vám, páni, co v poslední době projevujete tak dojemnou starost nejen o jednotu amerického národa, ale hlavně o jednotu národa českého, vlastně jde? Nevypůjčili jste si – čistě jen náhodou - tu „jednotu“ jako slovo příjemně znějící, jenom proto, abyste s ním mohli politické nepřátele tlouct tvrdě do hlav?

Špatný nápad to nakonec není. Vy si vytyčíte svůj cíl, úkol atd., a kdo se proti tomu cíli a úkolu postaví, označíte za bořitele jednoty národa. Spřízněná média se k vám masově přidají (jinak to u nás dnes nefunguje), a máte už nepřítele přehledně označeného, do kterého můžete zahájit palbu.

Možná uspějete, váš rival možná padne, ale vy svým falešným vzýváním jednoty národa v době míru dokážete, že o obsahu a smyslu demokracie nemáte ani páru. A že ve skutečnosti a pod převlekem velkohubých demokratů nejste nikým jiným, než prachobyčejnými fašisty.

95 komentářů :

 1. Ten Ivan David vypadá pořád jinak,sakra já už se v tom nevyznám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevyznáš, protože jsi blbý blbec.

   Smazat
  2. 15:16- ale no tak, on existuje i chytrý blbec ? I když znám "vychytralé blbce".

   Smazat
  3. NAŠE YNTELYGENCE SE DĚLÁ HLOUPÁ

   že jako neví o tom,jak ty Šmejdy sjednocuje boj za naše okrádání a NAŠE peníze na př prostřednictvím odsávačky na naše peníze tzv.české NÁRODNÍ banky, kde banksteři za velení Guvernéra vykrádaji roky KAŽDÉHO domorodce o PĚT TISÍC MĚSÍČNĚ zatímco voliči se vysilují v bitvách idejí ,které je rozdělují.

   NEMOHLI BY TI YNTELYGENTY posbírat odvahu a požádat polit.strany o MALIČKOST.Otevřit na jejich stranických webech stranami ZÁMĚRNĚ zablokované diskuzní rubriky pod jejich ŠROT články,abychom jim mohli ukázat jak se dělá NOVÁ REPUBLIKA a ti Šmejdi konečně pochopili že za své zločinecké skutky budou muset jednoho dne převzít odpovědnost před soudem,kde NORIMBERSKÝ bude vypadat jako dvojka máslo.

   Smazat
 2. Dovoluji si oponovat , že je více důležitých bodů, kdy je třeba aby byl národ sjednocen nejen válka aj.pohromy. Určitě např.jednota v zachování národa, jeho kulturního, či přírodního bohatství apod.
  A také si myslím , že demokracie je stejný utopický sen jako byl komunismus. Lidé nejsou schopni podvolit se "většině", obzvláště lidé mocní či ti co se cítí ať z toho či onoho důvodu nadřazeni druhým. Na zemi vždy vládlo (až na velmi mizivé výjimky) pouze právo silnějšího (ať fyzicky, či finančně) a nikdy tomu nebylo a nebude jinak . Jediné co se mění jsou atributy síly a metody "umlčování" většiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Demokracie je ale sen,který je naplňován a úspěšně celou lidskou historii a jeho projevem je socialismus.

   Smazat
  2. Třeba máte pravdu , ale bohužel existence velkého počtu lidí , kteří chtějí mít stále víc než druzí a často za jakoukoli cenu a těch kteří se chtějí jen "vézt " bez práce,jej posouvá také do sféry utopie.

   Smazat
  3. Za socialismu jste měl právo na placenou práci-zaměstnání,tedy musel jste ji ze zákona získat,respektive stát vám ji musel umožnit-zajistit a zároveň jste měl ale i povinnost pracovat,pokud jste neprokázal dostatek vlastních peněz na život bez zaměstnání,protože jinak byste se dopustil trestného činu příživnictví. Nikdo se nemohl jen tak "vézt" bez práce. A jestli chtěli lidé zbohatnout? Jasně že jo,samozřejmě a proto platil zákon to upravující aby "nekradli".

   Smazat
  4. A vy znáte někoho, kdo za socíku nekradl?

   Smazat
  5. Ono to především bylo státní a tedy všech a většina lidu si myslela,že křivdy si tedy vynahradí tak. Většina lidu nekradla a nevím jaká vlastně byla ta menšina,možná že úplně malá. Zároveň ale chápu tu kapitalistickou propagandu. Komunisté nebyli jiní.

   Smazat
  6. Mám takový dojem,že po vraždě bylo rozkrádání socialistického majetku druhým nejtěžším zločinem.

   Smazat
  7. Pan Suchý řekl: Za socialismu se kradlo hodně, toaletní papíry z hajzlů, tužky atd. Za kapitalismu se krade málo. Za to fabriky na tužky toaletní papír... To hovoří za vše.

   Smazat
  8. ad 15:56 - já již řadu let zastávám názor, že členství v politické straně by měl být po vraždě nejtěžší zločin ..

   Smazat
  9. 16:47-platilo by to, kdybychom měli přímý vliv na politiky, nejen při volbách. Peníze lobistů mají vliv kdykoliv, proto velká členská základna a členské příspěvky spolu s kontrolou "čistoty" delegátů udržoval směr "sociální základny". Na stejném principu jsou i odbory. Současnost se(řízeně) atomizuje, proto reálnou silou proti globalizaci mohou být jen národní levo-pravé síly, které spojí "humanisty s nahnědlými" proti globalistům. Lakmusovým papírkem bude umění lavírovat mezi semitizmem a antisemitizmem, tam vede linie.

   Smazat
 3. Je to dost inteligentní článek,myslím,ale autor asi nepostřehl,že se některé státy USA chtějí od USA odtrhnout a zrovna především Kalifornie,která ale vůbec není zanedbatelná a dokonce už začala v tomto jejím sebeurčení provádět i faktické kroky. Skutečnost "přímé" nedemokracie v USA v jejich prezidentských volbách,kdy za prezidenta USA byl "zvolen" ten,který získal méně voličských hlasů než ten,kdo byl tedy poražen,nejen ji v jejím osamostatnění opravňuje. Ty volby navíc jsou jen nepřímé,protože a zase: Uvědomte si,že prezident USA ještě zvolen nebyl,protože ho volí a NEZÁVISLE volitelé,kteří nemají žádnou zákonnou povinnost respektovat v prezidentských volbách vůli lidu USA!!!, a to až 19.12.2016 a to je zase NEDEMOKRACIE a právní ignorace tedy vůle většiny lidu. Existovat v USA se mi jeví jako hnusná ostuda,protože demokracie se mi naopak jeví jako nezbytná potřeba a žít ve státě,kterému oficiálně vládne prezidentským systémem ten,který ve volbách na počet hlasů prohrál,je mi prostě natolik proti mysli a na zvracení,upřímně. Cítím se prostě opravdu špatně,je mi z USA moc nepříjemně. Dvojnásobná NEDEMOKRACIE,tak to by už stačilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Již jednou jste "tapetoval", komentoval jsem to, "byla by to darda". Hillary uznala porážku, Trump sestavuje vládu. Čeni, i "nedemokracie" má pravidla.

   Smazat
  2. 15:11 V našem systému voleb do senátu to je stejné. Tam také snadno vyhraje kandidát s celkově menším počtem hlasů. Stejně tak může u nás vyhrát prezident s celkově menším počtem hlasů. I v tenisu se počítá na sety a ne na počty bodů. Prostě pravidla jsou pravidla a pokud se vám nelíbí, je třeba bojovat za jejich změnu, ne proti výsledku, který se vám může nelíbit.

   Smazat
  3. Demokracie je vládou-vůlí většiny. Pokud tomu jakákoliv tzv. pravidla odporují,je to v nesouladu s demokracií. Prezidentská volba v Česku 2013 druhé kolo: Zeman 54,8% a 2.717.405 hlasů, Schwarzenberg 45,2% a 2.241.171 hlasů, mimochodem. Volební účast v prvním kole 61,31% všech oprávněných voličů,kterých bylo celkem 8.424.235, ve druhém kole účast 59,1%.

   Smazat
 4. Pozdraveni pane Man, jak je to v Cesku s jednotou nevim, ale u nas zadnou jednotu nechceme !

  My daleko vice nez po jednote, touzime NAKOPAT ZADKY tem blbeckum, ktere plati George Soros za poulicni destrukci.

  Rozbita auta. Rozmlacene a vyrabovane obchody. Zapalovana zaparkovana auta a kontainery na smeti a to nejhorsi zablokovane dalnice / silnice.
  Ambulance se nedostane do nemocnice a lide umiraji nekde na objizdce zablokovane silnice, misto toho, aby meli pomoc od doktoru.

  Plati to Soros - $ 18 na hodinu a podle tabulky destrukce az $ 1500 tydne. Mezi protestanty jsou kriminalni gangy a 2 milliony illegalnich emigrantu ze stredni Ameriky.

  Ti illegalove maji vse zdama na ukor vsech jinych, kteri pracuji a illegalove se maji daleko lepe nez napr. veterani , kteri slouzili v armade. Trump je vyhaze ze zeme az bude u moci.

  Proc s tim vlada nic nedela ? President Trump NEMA zatim postaven vladni kabinet autorit a stare autority v cele s Obamou budou vladnout az do 6.ledna 2017.

  Potom bude 14 dni transition a president Trump bude panem zeme az od 20.1.2017.

  Lide do kterych jsme vkladali nejvetsi nadeje napr. Newt Gingrich pro zdravotni stav odmitli funkci a president Trump ho VELMI potreboval.
  Gingric ma 74 let a rekl, ze dulezity State department nezvladne pro nedostatek energie. To podobne z jinych duvodu rekl i Rudy Giuliani na jinem poli autority.

  Takze dokud Sorosovi nedojdou penize, nebo dokud ho novy Attorney Genaral (pozice neobsazena) neda zavrit, tak bordel bude pokracovat. Nastesti je zima na obzoru a ta je horsi v severnich statech nez napr. v Evrope.

  V jiznich statech je to ponekud jinak. Jizane maji jinou psychologii, tak nekoho potichu krouhnou, kdyz maji moznost.
  Jeste jsem nezkoncil....
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 5. Není divné, že ČT s totalitními praktikami volá po jednotě. Oponenty si do vysílání nepouští, aby jim tu jednotu nenarušila. Koncesionáři jim ty jejich manýry v "jejich" lžitv přece zaplatí. Oponenty je přece potřeba kriminalizovat. Však už jim ministerstvo pravdy vyhovělo ustanovením útvaru, obsazeného vymývači, potlačovateli a práskači.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kecy, kecy, kecičky pana Mana. Dokud lidé nebudou vědět, čeho chtějí dosáhnout, tak toho nedosáhnou. V jednotě je síla. Je naprosto nezbytné se sjednotit na myšlence dát nato vale. Že si jeden blbý chlap bude myslet, že takový postoj má být fašismus, koho to zajímá, ať si mele hubou jak chce. Co řekneme svým dětem a vnukům, že máme krev na rukou a že naše hanebné selhání padá na jejich hlavu? Je to otázka mravního postoje. Každý ať se postaví na jakou stranu chce, společnost je svobodná. Až lidem dojde, že jsou ovce vedené na porážku, a že jim může cosi radioaktivního padnout na hlavu, pak velice rychle změní rétoriku. Libuse Kroková

   Smazat
 6. Mám trochu obavu, že příčina je o dost hlubší, než jen potřeba nás ostatní cynicky manipulovat a mlátit nás klacekm své pravdy. I když jsou Havloidi hodně různorodá skupina, mají společné především to, že jsou na příslušnosti k této skupině pocitově závislí, tato příslušnost posiluje jejich ego. Společné názory, jakoliv někdy pro ně samotné, tzn. z hlediska jejich vlastních životních podmínek, ve skutečnosti škodlivé, je psychicky posilují, ujišťují a ochraňují.

  Je to svého druhu Církev. Kromě loutkovodičů, ostatní Havloidi jsou hlavně různým způsobem "zmanipulovaní lidé zapouzdření do skupinové konformity" (jak to někdo pěkně napsal).

  Proto jsou jejich bludy tak utkvělé a opravdové. Jejich zakotvenost ve společné síti dogmat a často nelogických manter je posiluje a pocitově obohacuje.

  OdpovědětSmazat
 7. A to bude jako za první republiky? No to se máte na co těšit, říkala v listopadovém období, uhlobaronka. Ženská, která si tehdy, za první republiky, vydělávala na živobytí vybíráním uhlí na hromadách hlušiny. A měla pravdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednu věc vím bezpečně,protože historie ji prokazuje: Češi nikdy nebyli hloupí. Ale zapomínají.

   Smazat
  2. ... to je ten rozdíl mezi jednáním lidí a bytostí,totiž lidé se rozhodují na základě přímé zkušenosti a bytosti na základě myšlení.

   Smazat
  3. Češi skutečně nikdy nebyli hloupí. Ale nesvorní a nikdy nedokázali táhnout za jeden provaz. Proč bylo ohlášeno na 30 demonstrací, proč ne jen jedna?
   Kolaboranti a vlastizrádci se mohou jen smát, když si každý hraje jen na svém politickém písečku.
   Když vidím demonstrace třeba ve Varšavě, jsou to desetitisíce lidí. Proč u nás se sejde tu stovka, tam stovka lidí? Toho jsou si dobře vědomi v sudeťáckém Landsmannschaftu. Druhá světová válka posunula hranice Polska na západ, tam kde bylo před světovou válkou Německo. Naše hranice se proti těm před 2. světovou válkou nezměnily. Proč se sudeťáci ani nezmíní se svými nároky na nyní polské území? Protože by je Poláci hnali svinským krokem. Těch se bojí. A proč si troufají na nás? Protože nás mají za slabé. A takový sudetoněmecký ministr Herman a Slabotka-Sralbotka je v tom jen utvrzují, tak si troufají.

   Smazat
 8. Volani po jednote je VYCURANOST ! Ve vzduchu jsou velke zmeny a oni se ted chteji "sjednotit" s lidem , kteremu svym hlanim a manipulovanim kadili na hlavy po dlouha leta a tyranizovali je politickou korektnosti.
  BUDE JEDNOTA ? Bullshit, nebude !

  Situace by sla zvratit v neprospech Trumpa, kdyby mocenske slozky nebyly na strane Trumpa. Jenze oni jsou na strane Trumpa vsichni, at uz je to Narodni garda, policie, hranicni straz a armada. Krome toho zde roste spontalne obcanske hnuti na podporu policie a Trumpa. 15000 ozbrojenych a motivovanych obcanu. Kdo je vede nevim.

  Sjednocovani nebude ! To co bude, je cesta na pracak pro nemehla , babraky, nesiky a vrtaky.
  Media budou ovladany lidmi, kteri OBJEKTIVNE informuji o tom ce se deje a nesnazi se nam znasilnovat mozky manipulativni masazi ve prospech tech, kteri je vlastni.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 9. Panove dalsi zeme, ktera se prida k revoluci Trumpa je Francie.
  Pani Marine Le Pen ma stale vetsi popularitu. Policie a cast armady je na jeji strane.

  Pani Marine Le Pen byla ve vezeni za kritizovani invaze barbaru do Francie.
  Tato pani je chloubou Francie a bude presidentka.
  nick honolulu proto vola z plnych plic !
  SLAVA VYKVETU CIVILIZACE !
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP a PRESIDENT ZEMAN.
  AT ZIJE PANI LE PEN a PREMIER ORBAN !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Éljen Soros Gyuri bácsi !

   Smazat
  2. Eres piklós nemécsi, hunyár scépenkámosz. Eremü!!!!!

   Smazat
 10. Je mně skutečně líto,že ředitel /naší?!?/České televize,zvláště ČT24,nechá hlásat nesmYsly ty čtyři lživé manipulátory.To překonává i vysílání Zelenkovy televize za totality a není síla,která by dokázala ty čtyři "komentátory" odstavit z obrazovky.Dobrý komentátor,pane generální,nás informuje o události,názor si udělá každý sám.Nikdo nepotřebuje aby nám svoje názory navěc tloukli do hlav.Už jen chybí nějaké to politbyro ODS nebo Kalouskovců....

  OdpovědětSmazat
 11. Ke kradení: za socíku se kradlo, to je pravda, korunové položky, jak se krade v hypermarketech - kupující i pokladní, tak to jistě ten socík hravě překonává. A jak se DNES krade po miliardách, to skutečně je novum. Myslím, že to co se ukradlo za celý socík, se dnes ukradne za méně než den. Vzpomíám jistého Babiaka, který použil asi 300 tisíc z pokladny okresu Dolní Kubín ne pro sebe, ale pro věhlasné hosty okresu, v naději, že toto městečko v kotárech tím povznese - a jemu to vyneslo tuším 5 roků v base. Státní dluh dnes více jak 1,5 bilionů by hravě zaplatily ukradené a vrácené miliardy. Kdyby se k tomu vrátili ty rozkradené privatizace, možná, že by se občané Česka i konečně dočkali posunu k Rakousku namísto dalšího propadu.
  "Nic než národ"- to je představa jednotného národa? Nicméně uznávám, že náš národ je ve své existenci dnes ohrožen nejvíce od 2. světové války: policie nedovede občany ochránit před zločinem, NATO nedovede ochránit hranice žádného členského státu před ilegálními kolonisty a navíc děláme vše pro rozpoutání třetí světové války. A nelze opominout, že i úspěšně jako národ vymíráme. Což vše by mělo přece jen občany státu vyburcovat z letargie - nejen její uřvané kulturträgry v demonstracích proti,opět po mnoha desetiletích, proobčansky orientovaného a navíc inteligentního prezidenta.

  OdpovědětSmazat
 12. Pani "moderatori" dostanou pink slip (vyhazov)
  pink slip je bud indefferent (lhostejny), nebo kamaradsky.
  Lhostejny zacina vetou :
  - Notice of Empoyment Termination -
  Kamaradsky a povzubudivy se pise jinak :
  - While you were out - fucking around -
  YOU WERE FIRED !

  To jsou velmi krasne veci, ktere na vas Trumpova revoluce chysta vy medialni prostituti.
  Kdyz reknete, ze prehodnotite vase postaveni a pracovni smlouvu (renegotatin) tak vam bude receno , ztrata casu bezte do (cenzurovano).
  nick honolulu konci slovy utechy pro vas.
  (YOU ARE FIRED.) patrite-li ke snedym, tak to reknou spanelsky, (ESTAS DESPEDITO)
  Bye, bye...

  OdpovědětSmazat
 13. Vraťte naše peníze za šíření vaší pravdy a lásky do státní kasy!

  http://holotova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=567875

  OdpovědětSmazat
 14. Z letošních oslav 17.11. mám smíšené pocity. Na Klárově obrana pana prezidenta, obrana demokracie, boj za mír, v ČT ani zmíňka. Pak se zastavím na Václavském náměstí, kde se připravuje monstrózní akce za účasti České TV atd. Kdo to platil. A pak je z toho šou umělců, bezbřehá nenávist k prezidentovi a celkový propagandistický závěr-jsme proti prezidentovi. Dokonalý GEBLS. Je to hrozné klacek by byl málo a střílet se nesmí.

  OdpovědětSmazat
 15. Zmizela mi slusna odpoved na prispevek 15:11.
  ohledne voleb u nas.

  Pan ma nejakou protekci pro budouci intriky a zneuznani voleb. Pan napsal PICOVINY.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 16. Trump to VYHRAL masivne. Mel o million +, vice hlasu a o padesat hlasu volitelu vice nez potreboval. Hillary se ani nedokazala priblizit k potrebne hranici 270 volitelu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, tak jak je to? Zdejší média stále tvrdí, že Clintonová měla více voličů a méně volitelů díky systému voleb. Navíc nám zde jeden troll tvrdí, že "volitelé" budou "volit" až v lednu(oficiálně).

   Smazat
  2. Když si to, ty blbe, neumíš najít sám...

   Zatím se dopočítali k těmto výsledkům:

   Donald Trump
   -- Projected electoral vote: 306
   -- Popular vote: 61,578,949

   Hillary Clinton
   -- Projected electoral vote: 232
   -- Popular vote: 62,981,308

   Volitelé se sejdou 19.prosince.

   Question: Can the Electoral College elect Hillary Clinton on Dec. 19?
   Answer: Yes, it may be constitutionally possible; but no, it will not happen, according to election experts.

   Smazat
  3. 19:40- a od čeho mám blby, díky. Že by v historii 70 volitelů zradilo voliče byste mi nenašel?

   Smazat
 17. Pane Man - autore , prispevky pod vasim clanekem jsou mazany. Asi jsou duvodem jmena posvatnych krav a lidozdroutu o kterych se nesmi mluvit. Cenzura to zachytne a je to pryc.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 18. Cenzura jedna s ceskymi obcany jako se ZAMPIONY !
  Drzi je ve tme a krmi je hovinkami.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 19. Media jsou duvodem vseho zla na svete, protoze vse zkresluji podle svych potreb.
  Politici jsou druhorade zlo !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 20. Electronicka cenzura si ted lame hlavu se slovem -picovina-.
  18:20 ! Citim zklamani, ze slovo nebude nalezeno.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 21. Nejmenovane kruhy v ceske zemi planuji PODVODNE a zmanipulovane volby ohledne presidentskych voleb v nedaleke budoucnosti. Vim to urcite !
  Tak jako volby v sousednim Rakousku byly podvodne. Volby vyhral Hofer..Fasisticka cenzura mi nasrala na klavesnici. ODCHAZIM ! Neplakejte deti - SVELONOS honolulu se vrati !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 22. uz sem z toho uplny magor
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budu take buznou jak se v USA slusi ,ted zeru viagru jako divej aby nii stal .Prej soustat do prdele je krasne Howgh
   nick Honolulu

   Smazat
 23. e pluribus unum
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 24. in God we trust
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 25. I´ve got diaper rash
  nick honolulu
  OdpovědětSmazat
 26. I love Fidel Castro and Donald Trump
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 27. NENAPSAL jsem 19:01 19:02 19:04 19:06
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 28. Obrat iděsu, přiznává děsivé:
  http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=567584

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omluva, není to iděs, ale blog Moniky Pilloni.

   Smazat
 29. hovinka.cz - Finsko se jako první země zbaví školních předmětů:

  https://www.novinky.cz/veda-skoly/421022-finsko-se-jako-prvni-zeme-zbavi-skolnich-predmetu.html

  Chceš-li míti synka vola, koukej ať mu smrdí škola.

  OdpovědětSmazat
 30. Kecy, kecy, kecičky. Dokud lidé nebudou vědět, čeho chtějí dosáhnout, tak toho nedosáhnou. V jednotě je síla. Je naprosto nezbytné se sjednotit na myšlence nakopat nato do řiti. Že si jeden blbý chlap bude myslet, že takový postoj má být fašismus, koho to zajímá, ať si mele hubou jak chce. Co řekneme svým dětem a vnukům, že máme krev na rukou a že naše hanebné selhání padá na jejich hlavu? Je to otázka mravního postoje. Každý ať se postaví na jakou stranu chce, společnost je svobodná. Až lidem dojde, že jsou ovce vedené na porážku, a že jim může cosi radioaktivního padnout na hlavu, pak velice rychle změní rétoriku. Libuse Kroková

  OdpovědětSmazat
 31. Potrebuji poradit , nemam asi povahu a náturu na ten hnus, který tu v republice je a je ho vic a vic ! Taky si rikam , jestli tech odpůrců prezidenta, Zemana není vic nez loni a nebo jsou jen vic slyšet a navíc dnes byl na PL dotaz na profil poslance Soukupa , jestli ví , že se do republiky navazeji Africani autobusy a rozmistuji se po naší zemi. Něco o tom psal senátor Doubrava , že tyto informace má, že jsou pravdive !

  Jak si toto svinstvo muže Chovanec se Sobotkou dovolit, proc jim to jen tak dovolujeme ? Vždyť az bude zle , tak tyto dvě kreatury zdrhnou za oceán ! Potřebují postavit ke zdi , než budou volby, tak těch cernych opic a vrahů budou tisíce !

  Když to vidim a čtu , tak je mi tak zle , že mi zbývají 3 věci a to :

  1) brát antidepresiva
  2) pernamentne pit
  3) emigrovat - odstěhovat se
  na nějaký klidný zapomenutý ostrov / dejte mi nejaky tip /
  4) hodit si ......

  asi budu potřebovat p. doktora Davida .......

  Fandim Zemanovi , není dokonalý , to nikdo , ale díky němu je příval muslimu, Afričanů malý ! Fandim mu v jeho zahraniční politice , kdyby k vůli tomu jeho odpůrci praskli vztekem , bylo by to super !

  Ale nevidím konec toho marastu, trápí me to, proc nějací hajzli ničí soustavne ostatním lidem životy ?? Mně ho ničí , myslela jsem, že po vic jak 40 roboty , budu si trochu v klidu / !!! / uzivat důchod , ale TO SE NEKONA ! Co s tim dělat ???
  H.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. H.-méně PC, TV- více klidu nebo si opravdu důchodu neužijete a vnoučata Vás.

   Smazat
  2. Pane Povolný , vím , že máte pravdu a ja tohle , co se děje v naší republice , ale i ve světe, budu muset nějak " prezit " ....

   Ale, i tak , žádný luxus k životu nepotřebuju a je mi celkem jasne , že tady v te naší kotlině, nikdy klid nebude , vzdy se najdou vlastizradci , kteří nás za pár grošů podají na zlatem podnosu cizakum - Halikum , Hermanum , Pithartum, Gazdikum a dalšímu českému vlastizradnemu odpadu !

   Co se tak odstěhovat na řecký menší ostrov , hůř by mi moc nebylo , co vlastně k životu člověk potřebuje ? Mamon urcite ne ! Nemusela bych se divat na ty , co jsem vyse jmenovala , Hermany , Belobradky , Sobotky ......

   Ale jinak Vam Děkuji :-)

   Smazat
 32. Jednotní máme být pouze v tom, že máme i se zbraní v ruce, bojovat za své právo, navzájem se sebou NESOUHLASIT!!!!!!

  A likvidovat kdykoli a kdekoliv, kohokoliv kdo s tímto násilně nesouhlasí :):):):):):)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud by všichni, kteří nesouhlasí s tím, co s námi provádí současná vláda, volili jednotně SPD, která je pronárodní, pročeská, protiimigrační, mohla by SPD pozitivně ovlivnit odklon ČR od protektorátu reichu, potažmo EU, potažmo ssa. Pokud se síly roztříští mezi malé straničky, jsme odsouzeni k zániku...
   Lide Český, probuď se, nebo zanikneš!

   Vzkaz Jána Kollára:
   Pracuj každý s chutí usilovnou na národu roli dědičné, cesty mohou býti rozličné, jenom vůli všickni mějme rovnou.

   Smazat
  2. 21:14 - zapomněl jste tam ještě jednu charakteristiku - je prokapitalistická.

   Smazat
  3. 22:13 Co je pro vás v současné době důležitější? Pronárodní, pročeská, protiimigrační politika, nebo státní zřízení?
   Jak chcete řešit otázku zřízení bez národní suverenity, když jsme kolonií? Je nezbytné se nejdříve vymanit z protektorátu, teprve potom může být diskuze o směrování suverénního státu.

   Smazat
 33. 19:40... umim si to najit hovno zroute ! Ale Ty se hrabes na smetisti a zeres z odpadu tech zmetku, kteri zde pisi pod nickem, ktery jim nepatri.
  Trump mel o million hlasu na vic, nez Hillary !

  Panove ja se nemohu branit tem, kteri pisi neco, co jsem nenapsal - plus jejich sprostoty k jinym prispevkarum.
  Smazali i to, ze vam, hovno metnikum bude odebrana licence.
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. (21:19 debil HONOLULU napsal:)
   "Trump mel o million hlasu na vic, nez Hillary !"

   popular vote
   Trump - 47.1% - 61,005,518
   Clinton - 48.0% - 62,116,731
   updated 1:22 pm ET, Nov. 18
   http://edition.cnn.com/election/results/president

   Smazat
 34. NENAPSAL JSEM PRISPEVKY ! ! !
  19:01
  19:02
  19:04
  19:05
  19:06
  Informace, ktere zde pisi jsou volne na americkem webu !
  Vam nepristupne.
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 35. e pluribus unum = jeden z mnoha.

  Presne tak ! Jsem jeden z mnoha, MNOHA MILLIONU, kteri volili Trumpa a za 4 roky ho budou volit znovu !

  A ti kteri provokuji mlade blbecky k destrukci properit a aut dostanou poradne na hubu od policie, ktera je na strane presidenta Trumpa.

  honolulu slibuje, ze bude mluvit pravdive o tom co se deje.
  Uz se smirte s tim, ze president Trump ma 100 % legalitu stejne jako president Zeman.
  SLAVA PRESIDENTU TRUMPOVI, slava zachranci teto planety.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 36. Tak jsem se už nezasmál 27 let jako když jsem přečetl příspěvek z 18.11 v 15,59 o uhlobaronce, přesně tak jsem to v tom listopadu 89 cítil. Protože státní aparát s rodinou a příbuznými je čtvrtina obyvatel, je nutná volební povinnost. Politici musí mýt maximální příjmy v souladu s dvou násobkem průměrné mzdy a žádné paušály a další brebendy. Veškeré nerostné a přírodní suroviny patří všem občanům státu a z užívání musí mít prospěch všichni jasně definovaný. Nikdo nesmí mít větší příjem než desetinásobek minimální mzdy. Prodej soukromého podniku musí být zdaněn minimálně 60% protože na jeho majetku se podílely všichni zaměstnanci. Bude na zdravotnictví,školy, důchody a zvelebování státu. Kultůra si musí na sebe vydělat,to bude znakem že má význam, žádné dotace. Volte strany které prosazují referendum které může vyvolat 1000 občanů.

  OdpovědětSmazat
 37. honolulu slibuje, ze bude pravidelne CURAT do piskoviste lharu a manipulaturu s pravdou a realitou !

  Cesi, neverte tem zivocichum vubec NIC ! Kdyz ohasi slunecni den vezmete si destnik.

  Z nekterych opozdenych statu jako je napr. Michigan a Arizona se DODATECNE pripocitavaji volitele a vseobecne hlasy. Vcera mel Trump 326 volitelu a pritom jich potrboval 270.
  Hillary mela mezi "volici" i ty kteri zemreli pred 30 lety a podvody ve napr. Philadephii , byly takove, ze z toho bude soud.
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP. AT ZIJE jeho supporter PRESIDENT ZEMAN
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. popular vote
   Trump - 47.1% - 61,005,518
   Clinton - 48.0% - 62,116,731
   updated 1:22 pm ET, Nov. 18
   http://edition.cnn.com/election/results/president

   Jak Honolulu ví, že žádný z těch mrtvých nehlasovali pro Trumpa? Má informace ze záhrobí?

   Smazat
 38. Na youtube
  ALEX JONES CRYING CUZ TRUMP WON (LOL)

  Alex predvadi, jak se chovaji ti co prohrali volby.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 39. No, já vím o jenom ještě progresivnějším návrhu, který byl praktikován (uveden v praxi) a to Leninem po revoluci - i ten nejvyšší státní úředník nesměl mít vyšší plat nežli mzda průměrně kvalifikovaného dělníka. Proboha, co dávají politici společnosti více než dělníci, že si nárokují několikanásobně vyšší platy? 00prd!

  OdpovědětSmazat
 40. Kdyby jste se nechovali jako IDIOTI, podepisovanim vasich CIPOVIN, nickem ktery vam nepatri, tak bych vam napsal o 3 lidech, kteri byli jmenovani do kabinetu presidenta Trumpa dnes - a co to zn. pro Cesko...

  Koncim na tomto clanku a vse co bude napsano po tomto oznameni NENI MOJE.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 41. Kdyby jste se nechovali jako IDIOTI, podepisovanim vasich CIPOVIN, nickem ktery vam nepatri, tak bych vam napsal o 3 lidech, kteri byli jmenovani do kabinetu presidenta Trumpa dnes - a co to zn. pro Cesko...

  Koncim na tomto clanku a vse co bude napsano po tomto oznameni NENI MOJE.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 42. Kdyby jste se nechovali jako IDIOTI, podepisovanim vasich CIPOVIN, nickem ktery vam nepatri, tak bych vam napsal o 3 lidech, kteri byli jmenovani do kabinetu presidenta Trumpa dnes - a co to zn. pro Cesko...

  Koncim na tomto clanku a vse co bude napsano po tomto oznameni NENI MOJE.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 43. Kdyby jste se nechovali jako IDIOTI, podepisovanim vasich CIPOVIN, nickem ktery vam nepatri, tak bych vam napsal o 3 lidech, kteri byli jmenovani do kabinetu presidenta Trumpa dnes - a co to zn. pro Cesko...

  Koncim na tomto clanku a vse co bude napsano po tomto oznameni NENI MOJE.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 44. Kdyby jste se nechovali jako IDIOTI, podepisovanim vasich CIPOVIN, nickem ktery vam nepatri, tak bych vam napsal o 3 lidech, kteri byli jmenovani do kabinetu presidenta Trumpa dnes - a co to zn. pro Cesko...

  Koncim na tomto clanku a vse co bude napsano po tomto oznameni NENI MOJE.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 45. Kdyby jste se nechovali jako IDIOTI, podepisovanim vasich CIPOVIN, nickem ktery vam nepatri, tak bych vam napsal o 3 lidech, kteri byli jmenovani do kabinetu presidenta Trumpa dnes - a co to zn. pro Cesko...

  Koncim na tomto clanku a vse co bude napsano po tomto oznameni NENI MOJE.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 46. Kdyby jste se nechovali jako IDIOTI, podepisovanim vasich CIPOVIN, nickem ktery vam nepatri, tak bych vam napsal o 3 lidech, kteri byli jmenovani do kabinetu presidenta Trumpa dnes - a co to zn. pro Cesko...

  Koncim na tomto clanku a vse co bylo napsano pred timto oznamenim NENI MOJE.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vesmírné civilizace nikdy neuznají Trumpa za legálního prezidenta USA,protože byl zvolen nedemokraticky,respektive Clintonová získala více volebních hlasů než on. A ještě zvolen nebyl,konkrétně, protože ho volí právně nezávisle na vůli lidu USA volitelé až 19.12.2016.

   Smazat
  2. (23:03)
   Question: Can the Electoral College elect Hillary Clinton on Dec. 19?
   Answer: Yes, it may be constitutionally possible; but no, it will not happen, according to election experts.

   Smazat
  3. No, a tady v Česku se píše a čte česky.

   Smazat
  4. Ta bulharská vědma Baba Vanga,které údajně vyšlo přes osmdesát procent jejích předpovědí,řekla,že Obama bude posledním prezidentem USA. Možná to pojímala z pozice vládnoucích vesmírných civilizací na Zemi,respektive z pohledu těch lidí,kteří s nimi a logicky,souzní. USA nejsou demokratickým státem,protože jejich prezidentské volby jsou nedemokratické. Demokracie znamená vládu většiny,respektive vůli většiny a ta byla ve volbě prezidenta USA lidem USA vyslovena pro zvolení Clintonové. Sorry, prostě je to tak.

   Smazat
  5. Řekněme si,co to vlastně znamená,že USA zřejmě bude vládnout nedemokraticky zvolený prezident Trump,který získal méně voličských hlasů než jím ,tedy nedemokraticky, poražená Clintonová: Pokud se skutečně Trump stane prezidentem USA,o čemž rozhodnou právně nezávisle až tzv. volitelé a to až 19.12.2016 (plus inaugurace 20.1.2017), pak z pohledu vesmírných civilizací a samozřejmě,například,i z mého, bude možné s tímto faktickým prezidentem USA jednat a to o čemkoliv a i oficiálně. Nebude ale a naprosto ne,možné uzavřít s USA jakoukoliv smlouvu a to především protože v USA existuje tzv. prezidentský systém a pravomoci prezidenta USA jsou tedy příliš velké a přímé. Zároveň stále platí,že rozhodujícím kritériem pro "vstup" do společenství vesmírných civilizací a z toho plynoucí například vědecké zisky ale i všeobecné vyšší možnosti, je demokracie,která tedy v USA dostatečně není.

   Smazat
  6. Na to, že v USA není demokracie, jste "Čeni" přišel poněkud pozdě. Prostudujte si historii USA a zjistíte, že tam nikdy nebyla!

   Smazat
  7. Já sděluji fakta k aktuální situaci. Aktuálně jsou na Zemi některé vývojově vyšší vesmírné civilizace a nebudou už nečinné veřejně. Doba izolace Země z důvodu nižší vývojové úrovně lidstva skončila. Nelze Zemi stále jen chránit,nelze bránit lidstvo za vás. Musíte přijmout vlastní odpovědnost za vaši existenci i ve vztahu k okolnímu vesmíru. Mnoho negativních vesmírných civilizací vás chce zničit a nebo ovládnout. Proč by vás ty pozitivní měly stále bránit když už i vy sami můžete.

   Smazat
  8. 0:55 - co je na tom pravdy Čeňku, že ti z prdele uďáli tlamu a z tlamy prdel, takže teď obojí používáš za stejným účelem jako tzv. tlamoprdel? Sem čet tu někde, že prej se s tebe stal doslova takovej jako láčkovec! To je úplně nová "vývojová forma"!:))))

   Smazat
 47. 23:08 - negři který mrdaj tu tvou uslintanou tlamoprdel a kterou vydáváš a speciální port pro příjem "mimozemské civilizace" (ve skutečnosti jde jen o negerskou mrdku) samozřejmě nemůžou pochopit složitý volební systém USA a odvolávaj se na počet svých negramotných černých tlam! Ovšem pan Trump nebyl volen žádnými negry a jinými "mimozemštany", anýbrž státy sdruženými ve federaci USA a těch získal přesvědčivou většinu! A ty státy kterým se to nelíbí můžou vystoupit! Buzerantská Kalifornie si může zvolit prezidentem třeba nějakou mexickou uklízečku nebo některýho z těch smradlavejch negrů AIDSem nakažených co obšťastňujou tvou prdel, Čeňku :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volební systém USA je subjektivním problémem USA ale demokracie je objektivním faktem,kterému musí vývojově ustoupit každý. Taková je zkušenost i věda vesmírných civilizací vyšší vývojové úrovně a k tomu jste vy lidé vývojově jimi i vedeni.

   Smazat
  2. Jim to je fuk! Oni jsou spokojený že můžou nějakýmu blbečkoj vystříkat tlamu a nevadí jim, že o nich píše coby o "vesmírných magorech vyššího levlu":)))

   Demokracie = pocit bezvýznamných blbečků tvýho typu, že o čemsi rozhodujou. V reálu nic takovýho nikdy nikde neexistovalo ...

   Smazat
 48. J si myslím že je to uděláno velice šikovně a divím se že to neprotlačily do celé euroatlantiky, protože volby nevolby můžou vždy rozhodnout podle potřeb.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.