Reklama

středa 16. listopadu 2016

Pozdrav statečným vlastencům k výročí 17. listopadu


Martin Koller
16. 11. 2016

Vážení přátelé, čeští vlastenci, kteří jste neztratili čest a nechcete být objektem zločinných experimentů a otroky cizáků.

Sedmnáctý listopad je oficiálně den boje za svobodu a demokracii. Současná pravda je taková, že boj za svobodu a demokracii se stává po více, než čtvrt století lží, zlodějin a ideologického vymývání mozků objektivní realitou. V současné době jde o přežití národa a proti vlastencům stojí lidé, kteří se ohánějí nejen svobodou s demokracií, ale také pravdou, láskou a lidskými právy. Přitom právě oni prosazují bruselský diktát hodný totalitního státu, snaží se pronásledovat všechny nositele jiných názorů, organizovat politické procesy a cenzurovat internet.

Letošní 17. listopad je zásadním střetem o budoucnost národa. Na jedné straně stojí globalisté a jejich sluhové soustředění veřejně pod protinárodní pražskou havlérkou, především různými komedianty a příživníky, řízenou aktuálně H-Triem (Halík, Herman, Horáček), mávající tibetskými vlajkami a žvanící svobodě a lidských právech za podpory sudetských soudruhů. 

Zároveň je skrytě ovládá a podporuje globalistická protinárodní firma ANO. Nesmíme zapomínat na KDU ČSL, která již odhodila zábrany a křesťanský maskovací nátěr při podpoře islamizace a podlézání sudeťákům. Kde předčila i TOP 09. Na druhé straně jsou vlastenci, kteří reprezentují civilizovanou evropskou občanskou většinu, která si uvědomuje hodnotu slov vlast, národ a rodina.

My bílí Evropané, kteří jsme svojí prací a myšlením vytvořili moderní civilizaci, se stáváme cílem veřejných nenávistných rasistických nadávek a obviňování, počínaje černošskou rasistkou Obamovou, zeleným Stropnickým, chráněncem miliardářského majitele firmy ANO přes různé Radůzy a protinárodní politické neziskovkáře parazitující na našich penězích, obvykle mladší generaci pražské havlérky, protekční před i po listopadu 1989. Realitu takzvaného multikulturalismu jsme mohli vidět při rozpadu Sovětského svazu, na Balkáně, především Kosovu, dále v Iráku, kde se nesnesou ani dvě skupiny muslimů sunnité a šíité, něco takového neexistovalo v dalajlámovském otrokářském Tibetu. Nelze přehlédnout utajované muslimské násilí v Německu, Švédsku a Franci a nakonec i v Sýrii, kde se opět pobíjejí muslimové mezi sebou. Naprostý neúspěch jakéhosi multikulturalismu, či takzvaného tavicího kotle národů zvýhodňující několik dekád bezdůvodně černochy v USA se dlouhodobě zatajoval a výsledkem je zvolení Donalda Trumpa jako reprezentanta rozhořčené civilizované části americké společnosti, která už má dost urážek, nespravedlnosti, ponižování, parazitování, sociálního inženýrství, multikulturalistů, feministek a pedofilů. Nenechte si vnutit jakýsi pocit viny za to, že jsme bílí, inteligentní, civilizovaní a pracovití. Stydět se musí líní, hloupí a parazitující bez ohledu na rasu a barvu pleti. Konec urážek, ponižování a zotročování od příživníků a komediantů!

Je třeba se postavit zlu, které se nazývá multikulturalismus a ve skutečnosti se jedná o cílevědomý protibělošský rasismus založený na zrůdných teoriích Kalergiho, Uljanova a Barnetta. Tyto ideologie nemají s kulturou nic společného, stejně jako saláfistický islám a jeho arabští a afričtí nositelé, kteří přicházejí do Evropy na celoživotní placenou dovolenou z možností krást, vraždit, roznášet všemožné choroby a znásilňovat ve jménu Alláha. Z naší země je nikdo nezval, jak správně řekl náš legálně zvolený prezident.

Islamizace cestou primitivních a agresivních ilegálních islámských migrantů z Německa, ať již cestou kvót, nebo potichu cestou utajovaných rasistických programů, jako Afghánec, který znásilňoval v pražské nemocnici je největším ohrožením našeho národa. K tomu se pojí zločinná politika eurokomisařů a jejich národních poskoků typu Merkelové, Hollanda, Sarkozyho, švédské zeleno-socialistické vlády a samozřejmě našich protinárodních multikulturalismů z pražské havlérky. Chtějí, abychom každému nezvanému primitivnímu muslimskému příživníkovi platili z našich daní 21 000 korun měsíčně za to, že zde bude flákat, zdarma bydlet, zneužívat zdravotnictví a školství, krást, znásilňovat a prosazovat islám. Kolik našich občanů nemá ani takovou výplatu?

Ohrožení našeho národa pochází především z rasistické politiky vedení EU. Nedělejme si iluze z voleb v USA. Prezident Trump globalistické rasisty z Bruselu, Berlína, Paříže, Stokholmu ani Prahy nevyžene. O to se musíme postarat sami. Především je třeba odmítnout globalistické partaje podporující islamizaci v parlamentních volbách, zároveň prosadit celonárodní referendum, jako nejvyšší a závazný politický akt ve všech důležitých otázkách a v neposlední řadě prosazovat odchod z EU, která nás ekonomicky vysává a je pro nás zásadní bezpečnostní hrozbou. Naším cílem je 0 islámských ilegálních, kvótových, či neziskovkářských migrantů. My máme svůj vlastní evropský multikulturalismus založený historicky na křesťanském desateru, platných spravedlivých zákonech, vzdělání, práci, úctě k předkům a historií prověřeným tradicím, vlasti, národu a civilizované rodině.

Máme zde funkční multikulturalismus s mnoha evropskými národy i některými neevropany. Bílí a civilizovaní nejsou jen původní Evropané, ale i mnozí Asiaté a Latinoameričané. Výjimku z hlediska civilizované budoucnosti tvoří v Evropě i v naší zemi především agresivní muslimové vyznávající šaríu, prozatím většinou potichu a nepřátelští sudeťáci nesmíření s tím, že museli v roce 1945 po právu zaplatit za svoje zločiny proti národům Ćeskoslovenska a podíl na Holocaustu. Evropský multikulturalismus je přesný opak jak nacismu, tak toho s čím přicházejí ilegální islámští migranti. Evropský multikulturalismus od Portugalska po Ural, možná i dále, který spojí všechny Evropany, případně další civilizované lidi v obraně proti multikulturnímu rasismu a islámské invazi řízené a placené americkými globalisty, saúdskými vahábisty, saláfisty z muslimského bratrstva a arogantními bruselskými pseudolevičáckými trockisty. Nenechme se štvát do bratrovražedných bojů v Evropě a války s Ruskem, které nás neohrožuje. V historii Rusko opakovaně zachránilo takzvanou západní Evropu před zlem a terorem. Nenechme se odradit od vlastních zájmůpropagandou z protinárodní ČT 24 a řevem feťácké lůzy placené globalisty.

Závěrem bych rád všem připomněl, že 17. listopad je především mezinárodním dnem studentstva na památku českých vlasteneckých studentů, kteří demonstrovali krátce po nacistické okupaci, kterou pomáhali realizovat sudeťáci. Převážná většina z nich skončila v koncentračních táborech, někteří na popravištích a studentky byly znásilňovány německou rasistickou nacistickou pakáží vedenou sudeťáky. O tom se samozřejmě mlčí v rámci takzvané politické korektnosti. Dnes se nám prodejní čeští poskoci nacistických pohrobků snaží vykládat, že zločinní Češi utiskovali ubohé sudeťáky. Přitom právě sudeťáci s výjimkou tamních komunistů a části sociálních demokratů tvořili nejodpornější poskoky a nejzapálenější členy nacistické strany. Aktivně se podíleli na rasistickém protičeském teroru. Takovým leze H- Trio a pražská havlérka již čtvrt století do zadku. Je to urážka všech mučených a zavražděných studentů ze 17. listopadu 1939, stejně jako 360 000 obětí odboje, nacistického teroru a Holocaustu na území bývalého Československa. Sudeťáci jsou zároveň v současnosti jednou z opor globalistické služky Merkelové. Těch 360 000 hrdinů a mučedníků nepoložilo život za republiku ponížených, tupých, hnědých, islamizovaných otroků podle představ multikulturalistů z EU.

Sedmnáctý listopad je proto především mementem českých vlastenců, nikoli oslavou komedie z konce roku 1989, kdy špičky tehdejší národní fronty, složené z KSČ, ČS strany socialistické a ČS strany lidové prodali svoji zemi a její občany politické konkurenci za podíl na zisku. Po 26 letech je z nás rozkradená a rozprodaná kolonie, kde většina lidí pracuje za třetinu ve srovnání s Německem, do ciziny odešlo v minulém roce 360 miliard z práce našich lidí, všemožných ekologických zlodějin a vodného a ještě bychom měli na základě rozhodnutí z Bruselu živit tisíce primitivních Afričanů a nuceně se s nimi křížit, případně sloužit jako kanonenfutr ve válce proti Rusku a Číně.

Vraťme se ke kořenům, slavné historii, praxí prověřeným, nikoli zvrhlým evropským pornohodnotám, prosazujme svoje právo na rozhodování ve své zemi. Odmítněme protinárodní vládu, pražskou protinárodní a sudeťáckou havlérku s jejími komedianty a pokryteckými islámskými křesťany, parazitující politické neziskovky, protinárodní propagandistickou ČT 24 i pokrytecké miliardáře zastupující zájmy globalistů.Mysleme vlastní hlavou, preferujme vlastní zájmy. Naší budoucností je vlast, národ a rodina, spolupráce civilizovaných Evropanů, nikoli otroctví a hnědý multikulturalismus.

124 komentářů :

 1. Vážený pán Koller, Váš článok by som nazvala ako "Program spolupráce vlastencov a civilizovaných Európanov". Už dlho "bijete na bubny" a "svietite" ľuďom na cestu, aby sa aspoň vo voľbách rozhodli správnym smerom. Vaše slová by mali čítať obyvatelia oboch republík bývalého Československa.Vďaka za odvahu.MK

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koller je sionistický krtek v české "alternativě", ostatně jako všichni sionističtí kohnvičkáři, typicky Hampl třeba. Kollerovými "analýzami" se jako červená nit většinou skrytě mezi řádky, ale za to vytrvale, táhne ústřední Kollerovo motto:
   "ISRAEL NADE VŠE! ISRAEL NÁŠ VZOR!"
   Kamkoliv se vetřou sionističtí parazité, způsobí zlo. Úkol Kollera a dalších sionistických agentů je podsouvat českým "gojům"sympatie ke státně teroristickému parazitnímu Israeli, který má zásadní podíl a vinu na rozesrání Blízkého východu a radikalizaci Arabů. US trockisté tzv. "neokons" - to jsou čistě a zase jen sionisti.

   Smazat
  2. Koller třeba praví:
   "Dnes se nám prodejní čeští poskoci nacistických pohrobků snaží vykládat, že zločinní Češi utiskovali ubohé sudeťáky. "
   Jenže tito "čeští poskoci sudeťáků" jsou chazarští židi na čele s Hermanem, a začal s tím už chazarský žid Havel, oba vroucní přátelé Israele...

   Smazat
  3. Vážený pane 7:55-Naprosto výstižné vše,co článek obsahuje,jen ta trvalá a nekritická podpora Izraele a jeho rasistické politiky uvnitř i vně Palestiny nemůžu Kollerovi odpustit....

   Ukázka jednoho takového jewreje z pražské havlérky je obsahem tohoto článku,to mluví za vše a měl by si jej přečíst a zamyslet se na něm a dát věci řádně do souvislostí i jinak skvělý Martin Koller:

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zamrdana-zkurvena-kupa-hoven-a-sracek-na-Hrade-Vytlemeny-praseci-drzky-at-uz-konecne-chcipnou-Do-nejhlubsi-prdele-s-vama-vy-hovnozrouti-pravil-slavny-umelec-463155

   Smazat
  4. Není co dotat, souhlasím. K těm kolaborantům je potřeba přidat velkou část našich vyslanců v EU.

   Smazat
  5. Pane Kollere,
   H-Trio - Hermana silne precenujete, jeho inteligence je, na rozdil ostatnich dvou, nevalna. (!Pisi o inteligenci, ne o charakteru!)
   Vzpominate, jak ho odvolavali z vedeni USTRu (Ustav pro studium totalitnich rezimu)? Herman nasadil ublizenecky oblicej - jak mu - skvelemu - ti zli spiknuti komunisti ublizuji.
   Situaci pak objasnila Petruska Sustrova, jedna z tech, co ho odvolavali (disidentka, novinarka, komunistobijka, zcela neduveryhodna, ale tohle ji verim) - "Hermana jsme odvolali pro jeho totalni neschopnost vest USTR".
   Slavek

   Smazat
  6. 8:46 d.černý(z odkazu na PL)je šok pro normální lidi, idol pro havlérku. Proč jenom se nesbalí a netáhnou západněji do žumpy není záhadné, tam by je nikdo neživil, ani jim nevěnoval pozornost. Havlérka připravuje svoje potomky o budoucnost, když tato monstra neuzavře před společností aspoň do blázinců.

   Smazat
  7. Jak vidno v Her manovi se nespletli. Jestli byl neschopen jako reditel ÚSTRKu, tak se na ministra jednoznačně hodí. To je prostě svůj k svému. Mimochodem mě už připadá debilní vzhledem. A to jsem se snažil a snažím takto nehodnotit. Dlužno přiznat, že na mladého a starého Stropnických ještě nemá. Asi je zapitřebí, aby se ztrapnil ještě více

   Smazat
  8. Ač možná dle jistého anonyma sionistický krtek, Zde Martin Koller sděluje to, co je bytostně národní a přitom nikoli šovinistické. Proto oceňme údajného sionistu, že zde nepropaguje ten židovský Sion, ale spíše ten náš český husitský, jakkoli tím naším byl spíše Tábor. Ano, my čeští vlastenci odmítáme klíny multikulturalismu a zlatého telete vrážené mezi nás tak jako mezi Svatoplukovy syny a jeho pruty. Držme při sobě bez ohledu na národnost a nářečí či na neslovanský původ, vědomi si pevných společných kořenů euroasijských praslovanů, jejichž poselství nás vede cestou dělné práce, spravedlnosti, mravnosti, lásky k vlasti a rodu a respektu k těm, kdo kolem touží po tomtéž. Křesťanská evropská kultura má mnohem hlubší základy v předkřesťanských civilizacích nepostižených biblickou koncepcí vlády elit nad zotročeným davem. My všichni jsme tou elitou a není u nás žádného davu. Proto sdílejme a šiřme své vědomosti koncepce společenské bezpečnosti a nástrojů jejího udržování a upevňování. Není nic horšího než kultem zlatého tele omámená lidská společnost, protože zlaté tele je jen jedna z podob Ďábla. Bez ohledu na to, v co kdo z nás věří, vězme, že v našem snažení nejsme sami a že je tu entita, která nás podporuje, ač ti nevidíme a neuvědomujeme si to. V jednotě je síla a v té naší je síla Dobra. Chraňme je a chraňme a rovíjejme sebe!

   Smazat
  9. PANU KOLLEROVI DOVOLILI POPISY SITUACE,ALE NIKDY MU NEDOVOLI NAPSAT CO MAJI OBČANE DĚLAT,ABY SE ZBAVILI ŠMEJDŮ

   které si přeci sami zvolili a nyní je mají jako svoje přiživníky nejen ve vládě,ale i na př v ČNB.Cilem těchto křiváků je nejen udělat z voličů hlupáky,kteři nebudou nikdy ničemu rozumět,ale hlavně vykrádat naše peníze,protože prostě takoví ynteligentové jako KOLLER na to nesmí nikdy upozornit,ale jen mohou popisovat situaci a divákům je dovoleno jim tleskat.

   Každou chvíli a k vánocům vám voličům dává OSV popis a vysvětlení jak je každý domorodec v ČR rabován už léta KAŽDÝ MĚSÍC o PĚT TISÍC KORUN MĚSIČNĚ.Dokud se ovčané nepostaví za své opravdové intelektuály,kteři jim to odborně vysvěluji a zdejši skupina intelektuálů bude jen věci popisovat,ale ve skutečnosti nedokáže vymyslet JAK SE VLASTNĚ MAJI VOLIČI BRÁNIT nic se nezmění.

   POKUD SE MI TO TADY POVEDE DOSTAT ČTĚTE

   http://www.novarepublika.cz/2016/05/otevreny-dopis-panu-milosi-zemanovi.html

   Domorodci ČR byli vybráni k hrůznému experimentu zejména proto,že jsou známí svou nízkou soudržností a naprostým ignorováním skutečností.

   TZV INTELEKTUÁLOVÉ V ČR NEEXISTUJÍ,ANEBO JIM NEOLIBERALISMUS OCHRNUL MOZEK NAČISTO.

   Smazat
  10. Jen bych si dovolil připomenout autorovi skvělého článku a všem šmejdům,zastávajícím se sudeťáků,že valná část aparátu GESTAPA,terorizujícího na území okupovaného protektorátu obyvetelstvo,byla původem ze Sudet a to zcela prozaických důvodů a také "katan českého národa K.H.Frank",což jsou ti dnešní Hermanovi "milí krajané",tak mám za to,že by se k těm svým milým krajanům měl přidat a táhnout doprdele i s tím Emanuelem Moravcem II-Sobotkou,který je zaň zodpovědný!!!

   Smazat
  11. KOLLERE POSBÍREJTE ODVAHU A NAPIŠTE VŠEM POLITICKÝM STRANÁM,ABY OTEVŘELY NA SVÝCH

   stranických webech jimi zcela záměrně zablokované rubriky pod jejich šrot články.Ti Šmejdi se totiž voličů a jejich požadavků bojí.Vše co tady voliči píšou za požadavky a rady patři na weby polit.stran,které posílají své voliče na FACEBOOK tj do lampárny,aby se zbavili jakékoli odpovědnosti.

   DOMINUJE TAM SUPERŠMEJDOVSKÁ VĚTA-NAPIŠTE MI TO E-MAJLEM,KTERÁ V PŘEKLADU ZNAMENÁ KOPU VÁS DO PRDELE BLBÍ VOLIČI,KTEŘI NIKDY NIČEMU ROZUMĚT NEBUDETE.

   Smazat
  12. Na Ústru se jen potíraly dvě židokliky - a všehoschopý Herman byl na té prohrané straně, obě dvě ty židokliky jsou úhlavní nepřítel Čechů, oni e židáci často porafají když jde o dělení kořisti, nuž, tak Herman vyrazil na další protičeskou zteč, se sudeťáky, s holokaustníky.

   Smazat
  13. Vědět víc... je dobře:
   Dějiny v pohodě:
   https://www.youtube.com/results?search_query=d%C4%9Bjiny+v+pohod%C4%9B

   ČSSR ekonomicky nejsilnější stát Evropy
   https://www.youtube.com/watch?v=bdoBlfER41A

   Smazat
  14. INZERAT.
   Vymenim vsechny kecy sveta za jeden Vlastenecky Skutek.
   /Vsichni vitani. Skutecne./

   Smazat
 2. moc pekny clanek neni co dodat proto volme SPD zbavme se eu v tv barandov ukazuji jak kazdy den zachranujou z more afeicany kdyz zustanem v eu je s nami konec

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. BOHUŽEL JE SKUTEČNOSTÍ,ŽE SPD SE VEZE NA VLNĚ MUSULMANŮ A OKAMŮRA NECHCE ROZUMĚT VOLIČŮM.

   Důkazem je,že nedokáže získat opravdovým programem dostatek voličů,aby v Parlamentu nedělal ze sebe jen ubohého šaška,který je svými návrhy tamním Šmejdům pro smích.

   NAČISTO IGNORUJE NÁVRHY OBČANŮ VOLIČŮ,ABY ODBLOKOVAL NA SVÉM STRANICKÉM WEBU JIM ZABLOKOVANÉ DISKUZNÍ RUBRIKY s cílem převzít opravdovou odpovědnost za voliče a jejich návrhy.Své voliče posílá do lampárny tj na FACEBOOK,kde si mohou kecat co chtějí.Jak je možné,že doposud nepochopil.že potřebuje web podobný NR.To už dokazuje,že nebude mít ŽÁDNOU SCHOPNOST se ve vládě vůbec nějak uplatnit.

   Smazat
  2. Anonymní17. listopadu 2016 10:38 samozrejme ze je euhujerum pro smich nebo maj vetsinu zatim a kdyz z eu neodejdem tak doufam ze ji zlikvidujou dalsi staty po volbach francie rakousko nizozemsko okamura ma v programu referendum o vystoupeni tak to by melo obcany zajimat eu chce jet dal v zavedene linii migrace stvani proti rusku

   Smazat
  3. OKAMURA NECHCE USILOVAT O PODPORU VOLIČŮ

   píše ve svém programu nesmysly a nemá zájem získat dostatečnou voličskou většinu.NECHCE SE OPŘIT O VOLIČE,kteři by mu rádi pomohli.Je jako tetřev hlušec-poslouchá jen sam sebe a mluví a mluví.

   a vy přiteli by jste měl vědet,že žádný zákon o referendu NEEXISTUJE tak nás tu neoblbujte i vy.

   Smazat
  4. Anonymní17. listopadu 2016 11:57 zakon neexituje ale maj to v programu ja neoblbuju:
   http://spd.cz/program/

   Smazat
  5. ČLOVĚKU JE TO JAKO BY SE KOČKA KOUSALA DO OCASU.NENI ZAKON TAK TAM PÍŠE CHIMÉRY.

   v jeho programu je jeden dalši směšný bod,kde v prvni polovině něco chce a v druhé to popírá.Zeptám se vás CHCETE, ABY MĚL OKAMURA ŠANCI NEBO ZAS MÁ DOSTAT BÍDNÝ POČET VOLIČŮ,aby vegetil jako šasek v Parlamentu dále.

   Pokud bude mít takové poradce jako vy, tak se na něho mohou voliči jen vykašlat.Platí,neotevře li svůj web PŘIMO voličům a nebude schopen s nimi vést dialog bude stejný jako dalši strany,které svými voliči POHRDAJÍ.

   Smazat
  6. PRO JISTOTU JSME SE PODIVALI NA SPD PROGRAM ZNOVU.

   Je tam zcela umyslně zablokovaná diskuzní rubrika.Pokud vám není jasné,že se tak pan OKAMURA okrádá o spojení a dialog se svými voliči a tak zmenšuje svoje šance a k tomu ještě lže nahoře,že má v úmyslu zapojení občanůdo řizení zeme,což tím zcela jasně popírá

   NENÍ ŽÁDNÝ DIALOG S NÍM MOŽNÝ A ZASE DOSTANE NIZKÉ PROCENTO HLASU.

   To mu umožní potulovat se ve Sněmovně,ale dobrě by bylo,kdyby se pomalu začal učit radši nazpamět KORÁN.

   Smazat
  7. Anonymní17. listopadu 2016 19:11 ja se s tebou hadat nebudu jestli mas v popisu prace psat proti okamurovi to je proste sance pro cechy budu volit SPD a kazdy normalni cech by je mel volit nebo nas eu znici hlavne v tv jsou politici s 3% uspesnosti na nas zadna propaganda neplati vime co je dobry a spatny

   Smazat
  8. prominte s vama hadat a jestli mate

   Smazat
  9. NENÍ BEZ ZAJIMAVOSTI,ŽE NĚKTEŘI LIDÉ

   které režim nenaučil diskutovat považují diskuze,kterými se tvoři minění za HÁDÁNÍ.
   No představte si,kdyby pan OKAMŮRA v prvním bodě svého Programu měl bod.Postavím bankstery z ČNB,kteři z této prý NARODNÍ banky udělali odsávačku peněz zubožovaných domorodců a voličů ČR odsávačku peněz,kterou lámou KLAUSOVU neviditelnou ruku trhu PŘED SOUD.

   ONO ŠMEJDY SPOJUJE OKRÁDÁNÍ NÁS JIMI OHLUPOVANÝCH VOLIČŮ,KTEŘI JE VOLÍME A NÁS VOLIČE ROZDĚLUJE HLEDÁNÍ IDEJÍ.

   Nejhorči bude,když se my voliči sjednotíme na obranu našich peněz a budování kapitalismu,kdy zpřelámeme hnáty všem,kteři nám čáhnou na tu prý neviditelnou ruku trhu..

   Je velká škoda,že ta Okamůra na to nemá vzdělání ALE PŘESTO JÍ BUDU DRŽET PALCE,zejména když v Parlamentu začne čist KORÁN a počne SÚROU ČTYŘI OSUMDESÁT DEVĚT.To ho budu volit věru i já.

   Smazat
 3. To je ten STBácký soudruh co skončil na krásném posledním místě v senátních volbách nebo nějaký jiný???
  Být jím tak bych studem nevylejzal z pokoje. Zřejmě má tento pán hroší kůži.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kapacita vašeho mozku je zajímavá. Občas se koukněte do zrcadla a koho uvidíte?

   Smazat
  2. 0:10
   Uvidím sebe, vole. Co tam máš dál?

   Smazat
  3. 0:11, odpověď je správná, akorát jste zpřeházel slovíčka.

   Smazat
 4. VYBORNY CLANEK ! Slava Vam pane Koller !

  Zacnete pomalu s prekladem a zaslete, (ted ne), na adresu pani LAURA INGRAHM * Press Secretary (White House),
  bude jmenovana v nejblizsich dnech. (Ona ho potrebuje, je to jeji pracovni napln.)
  Ten stejny prelozeny clanek poslete na State Department po 20.1.2017.
  (Pravdepodobne do rukou Newt Gingriche.)

  Zatim neni nikdo jmenovan a Vy ten clanek - ktery je provolanim opatrujete.
  Nezapomente podpis s plnou adresou. Jinak oni nebudou reagovat.
  nick honolulu - supporter of president Trump.

  * Pani Laura Ingrahm pracovala 5 let v Moskve a zna rusky. State Department je nase ministerstvo zahranici.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Sláva vám?"
   Víš ty debile, že Koller byl aktivní udavač STB? Před kým ty jsi vlastně z Československa utíkal?

   Smazat
  2. Znám Tě dobře 0:26, tím udavačem jsi ty. Potrefená husa nejvíc kejhá.

   Smazat
  3. 00:19 - já byl pasívní udavač, a co? Musel jsem. páč mi nikdo neřek že je to nepovinný! Teda krom toho kapitána co mě dal podepsat paírek o ochotě pomáhat naší civilní kontrarozvědce a předtím majora VKR, který mi jen řekl, že bych si moh v mý situaci "mnoho pomoct" tím podpisem. Bylo to potom co mě nasral deveťák- souhrou okolností můj veitel roty a polocikán v jedný osobě! A já utek vole! Z hlásky v pohraničním pásmu. Bloudil jsem dva dny po lesích a pak se vzdal a u výslechu řekl, že jsem chtěl na Západ a udat komouše co maj letadel a vrtulníků na základně v Pardubicích a Brně-Slatinách, kde jsem byl předtím. Jenže kontrš byl mazanej, nejdřív se ptal, proč mě chytli na východě, a kdž jsem se vymluvil na postrádající kompas, tak mi dal papír a tužku, abych mu napsal ty počty. No a já blafoval a on to lehce ověřil a zjistil že nic nevím:) A pak tvrdil že mě špatně vychovali a že prej se na PVS-ce hajlovat nemá a vůbec se prej hajlovat nemá! Někdo mě asi udal - ňáká svině! A tak jsem nakonec podepsal papír o spolupráci a on mě do týdne za odměnu pustil na vycházku. A já se vožral a všecko to vysolil v hospodě sedícím gumám vod naší posádky! He! ten zuřil zmetek bolševickkej:)) Ale ma nědostali i když ma nahánaliiiii! Fotr měl známýho na ÚV - a ten mi zařídil přezkum v VN Plzeň! Vojenskej psychiatr mě vydal propuštěcí papíry z armády! Jenže jak jsem si šel pro pas, že si zajedu do Budapešti pro plísňáče, tak si mě vytáhla z fronty nějaká baba - že prej musím do jinejch dveří! No a tam už pas měl pro mě kapitán Čs. kontrarozvědky i s tím papírkem. Tak jsem podepsal s tím, že je to asi povinné, když jako nepřítel komoušů od nich něco chci (ten pas). A pak mi semtam zavolal a ptal se co a jak dělá skinheadská scéna a já že mě nezajímá a on že by měla. Až mě z toho vytáh chartista v hospodě. Řek mi, že ho osobně zná a ať mu prozradím, že spolu sdáme u stolu a že prej uvidím co se stane. A stalo! Kontráš mě přestal votravovat se skinama a hltal každý slovo co mi ten chartista řel abych mu řekl:))) Hrozná prdel. Pak přišel Plyšák a konec. Jardu - toho estebáka semtam potkám a hodíme pokec. Chartistu už ne - dva roky po Plyši se oběsil na klice zklamáním s Havla a jeho bandy:)))

   Smazat
  4. 8:06-To to seš dnes "agent sSíAjEj,seš nééébezpečnej ááá moc zlej..."To se hned pozná....,ale hlavně seš na palici.

   Smazat
  5. 8:53 - to si se zas vožral Pepku, co? Na Vencu Veškrnovic, chlemtals co? Nó jo - Velkej Plyš:)

   Smazat
 5. Nevim nic debile (0:26), utekl jsem, kdyz prisel Breznev.
  CLANEK se mi libi velmi ! Ten pan (Koller) je vlastenec a je proti ISIS, ktery zde vrazdi.

  Dnes president Trump volal presidenta a Putina mluvil s nim o ekonomickych vztazich. Dozadoval se pomoci proti Islamu.

  President Trump otevrel v mnoha mestech "VEZE", kde je jidlo zdarma pro policii , ktera se chysta proti
  "mirovym" demonstrantum.

  Demonstranti napadli tehotnou pani, ktera se snazila dostat do nemocnice..
  Amerika s nimi poradne zatoci, hned jak bude jmenovan kabinet a bude po 20.1.2017. (Inaguration - DEN - Nastupu.)

  My potrbujeme vlastence - KAZDEHO !
  vick honolulu - supporter of president Trump.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicku Honolulu, ještě jsem ti chtěl dodatečně poděkovat za objektivní zprávy z USA. PK2

   Smazat
  2. Zdravime take naseho zpravodaje .Diky nesmirne za tyto cenne informace z prvni ruky .potesi nekdy az placu dojetim .Ivan Ivanovic

   Smazat
 6. Oslavujme 17. listopad jako den kdy jsme se osvobodili z okovů komunistických STBáckých zmrdů jako je Koller, kteří nás tady 40 let terorizovali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zalez líný, hloupý, parazitující, zfetovaný Šmíde zpátky do hrobu! Dnešní den mezinárodním dnem studentstva na památku českých vlasteneckých studentů, ne kolaborantů tvého typu"

   Smazat
  2. Jaký je rozdíl žít ,,v komunistickém teroru" a nebo žít v kravíně, kde tě občas pustěj na pastvu, z nevychovaným dobytkem kolem sebe jako seš ty. Věř ani tam ani tam žádnej med. Z bláta do hoven. Inteligente. Ano dnes takový jako seš ty nám teď vládnou! Neustále nám to tady připomínej ať nezapomeneme.

   Smazat
 7. ...až se vlast zbaví cizí prokleté katolické církve,
  vrátí se lidem čest a hrdost*

  OdpovědětSmazat
 8. Kabala bude poražena bez ohledu na to, kdo vyhraje v americké volební prezidentské frašce.
  To jsem rekl ja KUKU z HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 9. Vážený pane Martine Kollere, smekám před Vaším textem pomyslný klobouk. Myslím totiž, že každé slůvko Vašeho perfektně syntetizujícího článku je pravdivé. Třebaže jste nepochybně mladší než já, soudím paradoxně, že přesně tak jako Vy by se vyslovili mí skvělí rodiče - poctivci a zásadoví vlastenci - kdyby tady k dnešnímu datu ve stávající (geopolitické) situaci ještě dýchali mezi živými. Vězte, že tohle je nejvyšší ocenění, jaké Vám mohu dát! Takže Vám děkovně tisknu pravici plus přeji pevné zdravíčko. A vidíte, pane Kollere a další přátelé, rád bych uvedl, že půjdu příkladem, a (tak jako Vy) se pod své řádky podepíši celým jménem a poprosím všechny přispěvatele, aby tak činili rovněž. Avšak jsem as zbabělý a zahanbeně přece jen (ještě) zůstanu pod anonymem, neboť odhaduji, že "Spojené Kavárny všech zemí" nás bděle registrují a na jakési nekompromisní své blacklisty si nás vrší. Vyjádřete se prosím, přátelé, zda je má obava opodstatněná, anebo zda naopak vystrkuje růžky toliko má quasi-chorobná paranoidita? Děkuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. přestaňte je živit,najděte cestu vlastního hospodářství většímu množství lidí na větším území a máte na krku smrt na každém kroku.
   Zatím máte sešitek s černými puntíky.Klídek :)Nebo by jste musel být skutečně aktivní.
   To potom musíte být členem organizace a nevěřit nikomu,kdo vám stojí za zády včetně toho,komu sloužíte.Takže ještě jednou:klídek

   Smazat
 10. Na naši republiku na Západě dívají jako na stát levných děvek, chlastu, drog a sprosťáctví.O panu Kollerovi vím,že je akademicky vzdělaný a je výborný vojenský analytik.Tohle jsou také jeho slova.O těch studentech z r.1939 má naprostou pravdu.Proč se o tom nemluví, dobře popsal,stejně jako o kašparech z kavárny,kteří nám tady vládnou.Celý článek je pravdivý ať dělal pan Koller v 70 a 80 letech cokoliv.Můj kamarád byl také na seznamu stb,za to,že přeletěl s rogalem hranice,tak jim musel podepsat spolupráci aby nebyly jeho děti pronásledováni režimem.Byla to těžká doba a bylo by dobré,kdyby se tu někdo ozval koho p.Koller udal a přesně to doložil.Já jsem nikde nic nenašel.

  OdpovědětSmazat
 11. Pan Koller,perfektne zosumarizovane a pomenovane !!Pre Havloidov-clanok hovori,aby Ste Cesi boli sami,samimi,nie pod cudzou reziou,kde Vas tlaci Brusel a vlada CR.
  jozka zo slovenska-cobol

  OdpovědětSmazat
 12. 3:47 NENAPSAL jsem prispevek 3:47 !
  Dodrz slovo Kokotko, ktere jsi slibil ! - Ty filckonosici a nelez za mnou, at mohu informovat Cechy co se deje, a co Tvoje parta blbecku zatajuje.

  Panove, president Putin a president Trump, meli dlouhy telefonicky rozhovor o vsem, co se deje v dnesnich dnech.

  President Trump slibil ze se America nebude vmesovat do vnitrnich zalezitosti Ruska ! (Internal affairs in Russia.)) Dale, ze se dohodnou ohledne rozvinuti ekonomicke spoluprace.
  Rozhovor byl srdecny a pratelsky a president Putin se smal panice elitistu.

  Samozrejme media v rukou elitistu zacala rvat jako zranene PRASNICE.
  Oni se nemohou smirit s predstavou, ze valka proti Rusku nebude ! Oni si ji velmi praly.

  Obama dostal prikaz od elitistu letet do Evropy a ujistit vsechny, ze NATO se rusit nebude..

  On ma ted stejny vliv na politiku, jako ja duchodce honolulu na vetry od more - ktere ovlivnuje prdenim. (Lepe to podat neumim. Lide ho nevnimaji.)

  Mnoho lidi ho take obvinuje z rasoveho napeti v Americe, na kterem ma vsak nejvetsi zasluhy Soros, ktery je plati a Hillary..

  Zdrzovaci strategie presidenta Trumpa na jmenovani kabinetu, ktery je lacny boje se deje proto, aby nebyl daleko INAGURACNI den 20.1.2017. Prevzeti moci.

  Presto, ze udalosti sledujeme svedomite , tak zadny z nas NEVI, bude-li RUDY GIULIANY (Z New Yorku) Attorney General, nebo
  TREY GOWDY z jizni Karoliny. Oba dva si brousi zuby na Hillary, Lorettu Lynch a na sefa FBI Comeyho. To jsou odepsani lide. Jejich kariera je u konce. Nejhure to nese Hillary, ktera inklinuje k nasilnostem, ale doktori rikaji, ze je to kvuli Parkinsonu.

  Pristi tyden 24.11. je svatek podekovani (Thanksgiving) !
  Americane si na tento rodiny svatek velmi potrpi !
  Rodiny musi byt pohromade a rodinna HOSTINA, krocan s prilohami je ritualni hostina.

  Mladi osluhuji stare lidi a Municipality (Radnice) ma velkou bohatou hostinu pro lidi v duchode, kteri neumi upeci krocana.

  Povazuji tuto informaci za dulezitou, aby jste rozumeli, proc se NEBUDE NIC DIT...

  Pan Kokotko, ktery me pronasleduje a podepisuje se mojim nickem se pozna podle barvy datumu ! !
  Jeho barva prispevku je modra, na pripominku omrzlych kouli, kdyz byl zde na severu 9 mesice ILLEGALNE.
  Moje je cervena jako cervanky nad stale letnim floridskym morem.

  nick HONOLULU - verny stoupenec presidenta Trumpa vola ze srdce a z rozumu !
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP a PRESIDENT ZEMAN - prozretelni statnici a ochranci miru na teto planete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, Honolulu. Červené datum signalizuje autorovi jeho vlastní příspěvek. Ostatní vidí modrou.

   Smazat
  2. HONOLULU MOŽNÁ PŘITELI OSV

   napiš tomu svému TRUMFOVI jak nás tady okrádá ČNB prý Česká NÁRODNÍ Banka.Přečti si nahoře o tom znovu a znovu článek pana doktora inženýra MRÁZKA Csc a pod ním i DEVADESÁT přispěvků včetně tvých

   AT ŽIJE TEN TRUMPF a MILOŠ ZEMAN světoví presidenti a nezapomenme ani na oblíbeného generalissima PUTINA budoucího komandata EU ARMY..

   Smazat
  3. Nekecej!
   Fakt?
   Tvoje přání budiž mi rozkazem

   Smazat
 13. Díky pane Kollere,ráda chodím na přednášky,kde jste.Bohužel,ještě hodně lidí neví,co se děje.Mají co namazat na chleba,velebí Babiše,který je globalista a rozvrtává zemi řízeně z venčí..a nechtějí se alespoň troch zamyslet nad politickou situací alespoň u nás doma.Strany,které by lidé měli volit,jsou nečitelné,neaktivní.Všichni nemají PC ,všichni nemají zájem chodit na facebuk.Chtělo by to dostat na stranu objektivity alespoň jednu TV.Mladí lidé jsou pomýlení a je zajímavé sledovat,jak se zrádci národa globalisté,rekrutováni většinou z řad KSČ,snaží za přispění neziskovek,placených Sorosem,vymývat mozky mladým!Po zvolení Trumpa se tito nevzdělanci ukazují ve stejném scénáři v Americe.Tak přátelé,vstávat a do ulic a chránit naši svébytnost!

  OdpovědětSmazat
 14. heski napsane ale co naplat byvaly komunista se usidlil na hradě a střidat ho bude utajeny eštebak že se tak stane za frenetickeho jasotu tupich vovčanu se da předpovidat s teměř stoprocentni jistotou takže proti komu když ne jak jirasek proti všem ??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:52 Ty trolle,ani neumíš opsat to,co ti předepsali.Tak si to hezky přepiš do svého jazyka,grázle!

   Smazat
  2. Nemohl bys ten příspěvek rozšifrovat? Třeba do češtiny?

   Smazat
  3. Ukázka moderní sudeťákovštiny? Nebo US chazarčeštinec?

   Smazat
 15. Pravdivý článek.
  Opravdu by byla chyba spoléhat na Trumpa, spoléhat na boj frakcí neokonů. Musíme si pomoci sami.
  Bohužel v parlamentních volbách nic nezmůžeme. V současném prasečáku politických partají tam nemá smysl ani chodit. To je třeba příklad Svobodných. Konvičkovi se podařilo zdiskreditovat odpor proti islámu, bůhví kým je placen. Bohužel jediná slabá naděje je prezident Zeman i když udělal spoustu chyb, ale je to alespoň volba nejmenšího zla.

  OdpovědětSmazat
 16. V dnesnich pulnocnich zpravach se mluvilo o presidentu Zemanovi a premieru Sobotkovi a o jejich prani, aby pani Ivana Trumpova byla americky ambasador v Praze.

  Myslim si, ze je to vyborny napad. Pani Ivana Trumpova by mela urychleny pristup k presidentu Trumpovi, kdezto jini ambasadori musi jit do fonty a pres State department.

  Secretary of State Department zatim vubec nebyl jmenovan.
  Bude to pravdepodobne NEWT GINGRICH. Tento pan je genius, ale bude mu 74 let a my nevime, prijme-li tuto pozici.

  Zato vime, ze SERIFF DAVID CLARKE, dostane Homelad Security.

  3:49 Ivane Ivanovici, neni treba plakat ! Je konstruktivnejsi si zaspivat pisen od Vlasty Buriana o vlaku, ktery vam ujel.

  "Ja nerikam tak a ani tak, vsak na ma slova dojde. Ten komu ujede vlak, ten se zarucene projde".

  Musite uznat, panove z prazske kavarny, ze vam hori koudel u zadele. Pujdete na pracak a dostanete povolani primerene vasim schopnostem. WC intendant - Praha hlavni nadrazi.
  HUUUU, ha, ha, ha, oh psouk ! (Pardon !)
  nick honolulu - rika
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP a PRESIDENT ZEMAN !


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ivana Trumpová není špatná volba, ale je příliš vázána na prezidenta (mají společné děti) a toho by mohli přisluhovači neokonů využít ve své zhovadilé propagandě.
   Už slyším bláboly havlokavány o protekcionalismu. Nejvhodnějším kandidátem na US ambasadora je Erick Best!

   Smazat
  2. šmarjá
   nejvhodnějším bude ten,kdo bude plnit
   subjektivní potřebu objektivní cestou
   frakuju,frakuješ,frakujeme

   Smazat
 17. On jiz zcela zesilel zacina byt nebezpecny pro sve sousedy .Pozor sledujte jeho pohyb a v pripade potreby pouzijte legalni prostredky na zneskodneni . Comono

  OdpovědětSmazat
 18. nick honolulu venuje prazske kavarne pisen umelce Jarka Nohavice - JDOU PO MNE JDOU. (na youtube)

  OdpovědětSmazat
 19. pane Keller kéž by Vás takových bylo
  více

  OdpovědětSmazat
 20. Ani JÁ jsem NENAPSAL to 3:47 !!!
  Dodržávam, co jsem slíbil.

  OdpovědětSmazat
 21. Výborný článek. Děkuji, pane Kollere.

  OdpovědětSmazat
 22. Nová doba! Komouši kteří 40 let terorizovali vlast a národ si hrají na vlastence. Ti samí idioti kteří tu neustále opakují, že by za vlast nikdy nešli bojovat protože jim tu prý nic nepatří se považují za "statečné vlastence". Ti hajzlové si vůbec nevidí do huby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím tě už toho tady nech, nebo tě raní. Bojuješ tady sice sám ale o to statečněji. Ty příklade demokracie, slušnosti a plurality názorů. Vždyť ten tvůj styl psaní, ta nenávist je jak vystřižená z komunistické dílny. Kdo nejde s námi jde proti nám! Čest. Jisté návyky se časem nestrácí.

   Smazat
  2. 9:19
   Proč bych toho měl nechat? Právě dnes, 17. listopadu, je nevhodnější čas na připomínku ze spárů jakých zmrdů jsme se osvobodili. Stejných zmrdů kteří si dnes drze říkají "stateční vlastenci" ale ve skutečnosti by za vlast nehli ani brvou. Ale za znovunastolení jejich diktatury by do boje s chutí utíkali.
   Prostě zmrdi.

   Smazat
  3. 9.24 Ještě jednou si to po sobě přečti ať víš mezi jakou lidskou spodinou a dobytkem já nyní musím žít. To neumíš mluvit slušně? A to ještě pro tebe v tak slavný den? Takoví co byli za komoušů zakřiknutí patolízalové se dnes mohou vyřádit. Viď?

   Smazat
  4. 9:47
   Jak mám říct slušně "zmrd"? Poradíš mi nějakými synonymy? Zřejmě jsi jeden z nich když se jich tak zastáváš.

   Smazat
  5. 9:03
   Až se tě na něco budu ptát ty vygumovaná předkožko kolaborantský svině Lahváče Havla,tak budeš teprve moc mluvit,dobytku lejnolahvárenskej!!!!!A pamatuj....zdechneš jako ten zrzavej kuřbuřt filconoše Clintona!!!!!

   Smazat
  6. Tvoje (9.52) slovní zásoba je věru chabá. No je vidět, že opravdu na víc nemáš. Jo a klidně než být na tvé úrovni ty mi můžeš říkat zmrde.

   Smazat
  7. To 9:52- Stačí, když všude budeš psát "já"
   V.J.Horák

   Smazat
  8. 11:39 Nesouhlas - zmrd by neměl říkat zmrde nikomu.

   Smazat
  9. Práskači,estébáci,eSeSMani si dnes hrajou na ty slušné v národě.

   Smazat
 23. Navazuje to na 17. listopad:
  Bude vypsáno výběrové řízení na nového ředitele Mezinárodního filmového festivalu v Kralových Varech už pro příští rok. Stávající dlouholetý a zasloužilý ředitel se rozhodl rezignovat na funkci a tak dát na vědomí národu, ministerstvu a celé kulturní frontě, že nehodlá se angažovat ve prospěch mezinárodní událostí, na které se finančně podílí Čína.
  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dost ubohé, chudinko. Zoufalost z tebe přímo tryská když si musíš pomáhat takovými chatrnými oslími můstky k dehonestaci oponenta.

   Smazat
  2. Kdyby to na něho neprasklo, zasloužilý ředitel by nerezignoval. Po jeho vzoru jsem už na konci října rezignoval na sledování jeho hereckých výkonů, nebere je můj žaludek.

   Smazat
  3. Zalez "mrtvý Šmíde" 9:28. Kolaboruj ve své havlérce!

   Smazat
  4. 9:23 - Tak to mi uniklo. Jako důvod bych spíš tipoval únik krycího jména - "narcis".

   Smazat
 24. Solidní ukázka primitivního rasismu. Hezky se odkopáváš, Kollere. Dobrá sračka. Gratuluju.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zalez "mrtvý Šmíde" 9:28. Kolaboruj ve své havlérce!

   Smazat
  2. Vy jste antirasista? Nevěříte v rozdíly dané geny? Rasy jsou na vše stejné?? Tak si jako psa obranáře vezměte. ČIVAVU, nebo BIŠONKA! Ne, abyste je diskriminoval a koupil si služebního psa, nebo bojové plemeno.

   Smazat
 25. 9:30
  "Umělecké" výkony pana ředitele se omezily na nedůstojné šaškování, za pár stříbrných, v reklamě pro banku. Ostatně, stejně jako jiní reklamní "umělci".

  OdpovědětSmazat
 26. AŤ ŽIJE MARTIN KOLLER, REINKARNACE ADMIRÁLA KOLČAKA !

  OdpovědětSmazat
 27. Výborný článek, děkuji pane Kollere. Je neuvěřitelné jak při všeobecné znalosti historie rodin Havlů,Vondrů,Žantovských a jiných bývalých kolaborantských rodin které znova pomáhají drancovat stát je může někdo respektovat. Moudrý člověk se z chyb poučí, arogantní hlupák o tom nepřemýšlí. Volte SPD a SPO.

  OdpovědětSmazat
 28. Autor je buď instruovaný štváč a nebo nemocný člověk. Předpokldám to druhé,protože inteligentní agenti takto neblbnou. Měl by se léčit.A navíc - co navrhuje ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Náš "vyvolený,fešák s kupírovanou oháňkou",kterou považuje,dle vlastních slov,za výsadu tu plive na Kollera,přestože ten se jich,dobráků od (holo)kosti,při každé příležitosti zastává....,tomu říkám "příslovečný a typický židovský vděk...,že Beďare?!!
   Jakýto kontrast s Hermanem stejného původu,kterému podílníci na německém nacismu,sudeťáci protáhli půl famílie komínem a on je oslovuje "milí krajanné..".No není to šílené??!!

   Smazat
  2. (10:49 Bedrich Dvorak)
   Je to zelený mozek. Jeho komentáře k Ukrajině jsou věcné. Jakmile ovšem vykročí ze své vojenské odbornosti, začne blábolit o bílé rase. To má koneckonců společné s mnoha americkými generály, kterým se vysmívá. - Zajímavé je, že v ČT, kam ho občas zvou, o bílé rase nemluví.

   Smazat
  3. (11:50)
   Na Facebooku prohlásil:
   "Raději než v protinárodní ČT vystupuji ve vlasteneckých médiích."
   Leč - v ČT je to za honorář...

   Smazat
  4. Koller má už v ČT jistou dobu utrum...

   Smazat
 29. Jen pro doplnění. Programovým nositelem maximálního snažení o smíření nesmiřitelného v oblasti sociální, kulturní, náboženské jsou sociální demokraté. Samozřejmě jejich prioritou je obhajovat kapitál a jemu věrně sloužit proti choutkám občanů po svobodě, rovnosti a bratrství.

  OdpovědětSmazat
 30. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zamrdana-zkurvena-kupa-hoven-a-sracek-na-Hrade-Vytlemeny-praseci-drzky-at-uz-konecne-chcipnou-Do-nejhlubsi-prdele-s-vama-vy-hovnozrouti-pravil-slavny-umelec-463155

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Typická ukázka českých(?) "umělců". Vytříbená, kulturní mluva. Proradná, vlastizrádná verbež, která se neprávem nazývá umělci.

   Smazat
  2. Není to zvláštní, jak tito "uvědomělí" včetně místního Pepka, mají stejně vytříbený slovník? Zřejmě jim z úst padá jen to, čeho mají plnou hlavu.

   Smazat
 31. Poslanec Zdeněk Soukup varuje před plánem EU na zavedení společné sociální politiky
  15.11.16

  Česká republika:
  Zakázaný včerejší projev poslance Parlamentu ČR PhDr. Zdeňka Soukupa, poslance za Karlovarský Kraj, stojí za poslech.
  A je na pováženou, že ho můžeme slyšet jen z undergroundu ve slovenštině.
  https://www.youtube.com/watch?v=JnJTIc8ylkY

  OdpovědětSmazat
 32. Multikulti pornojandové z UK:

  http://skrytapravda.cz/domaci/238-univerzita-karlova-to-hovado-tam-nejde-co-tam-budeme-delat

  A tito chtějí tvořit budoucnost, chtějí být elitami! Co se to za poslední čtvrtstoletí jenom stalo s "vysokým učením" :-/

  OdpovědětSmazat
 33. Velmi presne, trefne, primerene, pravdive...

  Divim se, ze to tady slo zverejnit.

  Zrejme proto, ze opomnel zminit etnickou prislusnost "Merkelové (nee Kasner), Hollanda, Sarkozyho", ale i Vallse, Schulze, Zaoralka, Sobotky, Hermana, Sorose...

  Sice zminil araby a africany, ale ponekud opomnel zminit, (((kdo))) je sem poslal. Sice zminil multikulturalismus (a neprimo jeho odnoz "cultural marxism"), ale opet nezminil, co je spolecnym rysem jeho hlavnich protagonistu...

  Na ceske a jine politicky korektni pomery je toto tedy neobvykle presna a spravna formulace. Jen jeste zbyva to, co tady na povrchu recene neni...

  OdpovědětSmazat
 34. Návrh - nové pojmenování dnešního svátku - Vítězný listopad - podle Vítězný únor. Radio dnes ráno - první věta: dnes je 27. výročí sametové revoluce, další věty jsem nazaslechl, byl hluk. Komunisté měli tak trochu smůlu, že 28. unora se již nic jiného nestalo, než uchopení nimi moci. 17. listopadu naproti tomu došlo k dějinné udalosti positivní, kterou byla demonstrace protektorátních studentů, která přejde do dějin s kladným hodnocením, jako stejně do dějin přešlo upálení Jana Husa /již 600 let platí, že Husovo jednání byla pro lidstvo přínosem a takto i zůstane/. O mém návrhu jsem hovořil v telefonu se známou. První reakce byla - máme přece svobodu a demokracii. Již jsem nestačil reagovat. Reaguji nyní: jakapak svoboda, když media medializují přání nejbohatších, protože jsou v jejich rukou, přitom ti bohači bohužel jsou na tak nízké úrovni, že se snáží o dobré žití jen pro sebe /tak si to bohužel myslí teď většina lidí, že dobré je všechno, co je dobré pro mně. Vedlejší jevy toho hesla a cena toho hesla, jakou platí za jeho realizaci jiní lidé - třeba v Africe, již je nezajímá/. S povzdechem - bohužel to nejsou lidé ražení Franze Josefa I, který vydal toleranční patent a vyvlastnil církev z jejich majetku. Tento člověk je naprostou vyjimkou osvíceného elitaře. Vážení, chlacholíme se zatím tím, že nám patří internet. Již však ti bohatí přemýšlí o tom, že budou pomocí internetu bojovat se "škarohlídy", to jest s námi, kteří máme rádi pravdu. Třeba pan Soros, který financuje muslimackou emigraci, barevné revoluce, protesty v Americe proti zvolení Trumpa. Doporučuji Vám - podívejte se třeba na toto /trvá to něco přes 2 minuty/:https://youtu.be/INQnkgNO3w0.
  Přemýšlejte nad první větou tohoto videa: Mě tedy Sorose/ nezajímají sociální důsledky mého jednání, já jsem tu od toho, abych vydělával peníze. Nemluví tato věta, pod kterou se podepisuje drtivá většina dnešních kapitalistů /hrozí nám ekologická, ale také sociální katastrofa/ za všechno. S tímto myšlením je to, jak to říká Jožo Ráž - kapitalismus je cesta do pekel.
  Zapamatujte si autora tohoto videa - Pavol Szentivanyi a doporučuji Vám shlednout všechna jeho videa. Po dost dlouhé době můžu říci, že to jsou z mého pohledu videa nejlépe ozřejmující dění ve světě. Nepodceňujme působení na internetu takových lidí jako Soros. Jak známo v osmanské armádě nejlepsí byli janičaři, kteří se rekrutovali z národů podmáněných osmanskou říši, především ze Slovanů a říká se ještě poturčenec horší turka. Ti noví pánové dnešních pořádků si moc dobře uvědomují význam výchovy, proto indoktrinace ve školách a proto dnešní studenti ve své většině bohužel jsou hlupáci.
  Jinak článek je výborný a před panem Kollerem klobouk dolů. /pokračování níže/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nejmenovat :)

   Smazat
  2. Nepleťte prosím syna Marie Teresie, Josefa II. S Franzem Josefem I. zesnulým r. 1916

   Smazat
 35. pokračování 13:51:
  proti tomu pravý opak před Bedrichem Dvořákem. Pro lidi jako vy nezbývá než pojmenovat lidi jako Koller kteří říkají pravdu a předkládají návrhy jak správně reagovat na pravdivě podanou skutečnost, že to jsou štváči /prý na štvače již je vymýšlený zákon o podněcování nenávisti - hate speech - nenávistná mluva - čili je pro takové lidi vězení. Perfektně těmi dnešními kapitalisty vymyšlené - kritizovat, mluvit pravdu se nesmí, protože takto se člověk stává speaker of hate - hlasatelem nenávisti a patří do vězení. Není to stejné jako za komunistů? - když jste k základu skritizovali podstatu nějakého jevu, tak jste se octli ve vězení/. Jinak máme svobodu projevu. Ano tím se dnešní doba liší od té minulé. Pánové nových pořádků jsou si vědomí totiž, bohužel to tak musím říci, hlouposti lidi a mistrně s touto hloupostí manipulují - koupí třeba všechny deníky v zemi. A internet - viz výše. Za peníze - v kapitalismu vše - i názory - i demonstrace v USA. Útěcha slabých /kdosi napsal Moc slabých/ je v tom, že dějiny probíhají podle zákona akce a reakce. Když toho je příliš, slabí se silnými vždy zatočí, jak to bylo v Rusku v roce 1917. A to, že nějací zednaři řídí dějiny - to je blbost, představa lidí, kteří se vzhlíží v těch co jsou "nahoře". Svět je takový jako je, protože ti slabí dovolují těm "nahoře" jeho současný stav.
  Jinak doporučuji trollům - napište něco delšího než Vaše debilní krátké přípomínky. Zkuste si to - jak dlouho trvá napsání tohoto komentáře. Nemám z toho nic a veřte mi, že to nepiši pro nějakou satisfakci z vlastního vítězství. Trollské příspěvky jsou téměř vždy velmi stručné i když obráceně to vždy neplatí.

  OdpovědětSmazat
 36. Cesi, je DOBRE, ze se venujete politice !
  Politika je nutna pro orientaci na preziti naroda a pro chleba na vasem stole.

  President Trump je v New Yorku v jeho Trump Tower a za poslednich 24 hod. mel nekolik navstev z kterych usuzujeme co se deje.
  TEDD CRUZ (Jeho byvaly nepritel.)
  JEFF SESSION senator z Alabama , zv. tiskem "rasista" ! (Kdo tento "titul" nedostal , tak
  nikdy nezil !)
  L.T.GENERAL KEITH KELLAGO (armada)
  PAMELA BONDI z Tampy, vlivna advokatka.
  PETR TIEL Billionar a stoupenec myslenk R.Reagana.
  a take Marta Maples, jeho druha zena a syn pani Ivany Donald Trump junior.

  Situace napovida, ze se pripravuje TRANSITION vladnich programu a prevod moci.
  Nejzajimavejsi z techto navstevniku je Tedd Cruz.
  On se narodil v Canade v Calgary a je velmi ambiciozni, KOUSAVEJ a prtatej advokat , ktery nikdy nic neprohral a jeho hlava je vetsi, nez hlava Sochy svobody a je o patro vice nahore.

  Takze ted jsou na pozici Attorney General predurceny 3 lide.
  Rudy Giuliany, Trey Gowdy a Tedd Cruz.
  To je velmi vlivna pozice !
  V Praze se za starych casu jmenovala KAT MYDLAR ! Ano ! Ten co usekl makuvky ceskym panum a povesil v kosiku do mestske brany. (To byly krasne casy, a ja jsem je minul.)

  Cesi, je dulezite, aby jste meli prehled o lidech, kteri se podileji na svetove revoluci presidenta Trumpa. Jsou to lide s kterymi budou jednat vase autority.
  (Pro zmenu by to mohl byt nekdo chytry !)

  Vezmete si priklad z BOSS (Bureau of State Security) v JAR. Ti meli slozku na kazdeho.

  Pane Jirovce z Alberty ! Co nam reknete o Teddu Cruzovi ?
  Vzdyt se narodil u vas.
  nick honolulu - sledovatel mocenskych tanecku.

  OdpovědětSmazat
 37. Topáci se zřejmě ani nedostanou do parlamentu, ale Radiožurnál je jich plný. Nějaká diskuse s jejich názory neexistuje. Kolotoč pražské kavárny se opět rozjel. Paní Havlůjová nešťastná to žena, která kvůli svým názorům stratila i syna, si svědomí představuje jako disputaci mezi srdcem a rozumem, asi ke stáří inklinuje k marxismu a plete si negaci negace. Je třeba mít respekt ke stáří a její víře, to však nemají ti profesionální demonstranti, co pochodují na Hrad. V podstatě vůbec nechápou, co je totalita a co demokracie.

  OdpovědětSmazat
 38. Mám stále silnější dojem, že nástupem Trumpa začíná stejné světové politické zemětřesení, jaké nastalo po nástupu Gorbačova.

  OdpovědětSmazat
 39. Queen Melusina je titul, pro sesty stupen carodejnic !

  Tito lide jsou ovladany zlem, (symbol je Lucifer) a policajti maji v registraci schuze techto lidi.
  Tito lide jsou nebezpecni proto, ze se opiraji o knihu, kterou napsal SAUL ALINSKY - "Pravidla radikalismu".

  Hillary byla clenkou teto skupiny dlouha leta a znala se osobne se Saulem Alinskym...

  Trump ve volebni kampani se o tom neprimo a opatrne zminoval - jako o "kratkem mozkovem vedeni a poruchach".

  Potom ale v Clevelandu (Ohio) to cernoch BEN CARSON (doctor) rekl otevrene a Hillary ted skonci bud v blazinci za ritualy na srazu carodejnic, nebo ve vezeni za vse ostatni.

  POMOC ! Kdyz to vse ctu, tak mi hrozi, ze se neudrzim na zidli smichem ! NE strachem , ale smichem !
  A toto jsou lide, kteri maji ci chteli pristup k tlacitku na spusteni atomove valky.

  Kdyby Hillary neprohrala volby, tak president Putin by MUSEL udelat preventivni utok na Ameriku, protoze nikdo NEVI, kdy prijde k poruse vedeni v mozku kralovny Meluziny.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 40. Martin Koller, od roku 1979 veden jako spolupracovník Vojenské kontrarozvědky, patřil k nesmírně aktivním udavačům. Když v listopadu 1982 zemřel šéf sovětského politbyra Leonid Brežněv, nezapomněl napsat ve své zprávě o vtipkování důstojníků. Například poručík Valko si dělal legraci ze změny vysílání televize: „Vykládal vtip, že na prvním programu je tryzna za Brežněva, a když člověk přepne na druhý program, mává tam esenbák obuchem a ptá se: Vy nemáte první program?“

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jarin.
   Mne také něco nehraje,hlavně jak rozbil snahu pana Obrtela,paní Liskové.

   Smazat
  2. 16:15 Jaryne, děláš panu Kollerovi jen reklamu. Oni totiž pracovníci vojenských kontrarozvědek nejsou žádný pitomci. Viz např.známé postavy MI5 (britské vojenské kontrarozvědky) z filmu "Profesionálové", Bodie, Doyle a major Cowley. Nevím nevím, jestli by vás Angličané pochválili za jejich označení jako "udavači". Přitom také aktivně bojovali a bojují proti "nepřátelům režimu". Nebrání tím náhodou také svobodnému šíření myšlenek, jak se minulost prezentuje u nás?

   Smazat
  3. Jenom zdali nelze něco podobného napsat o komkoli, niž by na tom cokoli bylo. Mimo jiné, jak to souvisí s obsahem článku? L.P.

   Smazat
  4. moudřejší ustoupí
   chytřejší vyhrává
   jenomže moudřejší a chytrý ví,kdy a kde se nachází a tím pádem domyslí následky svého rozhodnutí a odhadne kroky svých protivníků.
   Egoistická,rozmazlená,zaslepenost vylučuje
   moudrost i chytrost.Tímto se strefuji "do vlastních řad".pramáti Eva

   Smazat
 41. Judejci rozehnaní Římany po neúspěšných povstáních se pevně přisáli k tělům národů v Evropě o od té doby probíhán pomalé škrcení "nevyvolených" a utahování šroubů k jejich zotročení. Každý systém se nazýval jinak-nyní je na řadě tzv. Globalismus...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když se při svém inteligenci podívají antikomunisti na obsah literatury a učebnic,
   jednoduše na skutečný obsah školství
   od druhé světové do doby:
   dostatečného množství vybudovaného pohodlí disciplinovanými lidmi
   narůstajícího zájmu šťastných kapitalistů
   po zubařích,lékařích a poněkud vyšších ideách
   než starosti všedního kapitalistického dne
   tak udělají tři věci:
   zavřou oči,zakryjí si uši a začnou lhát.sami sobě.

   Smazat
 42. TAK PRAVE EU ZRUSILA VIZA PRO UKRAJINU,TAK SE MAME NA CO TESIT!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:06
   Zatím místo arabáckej vrahů a násilníků tady bude mít totéž,ale v banderovsko-fašistickým provedení!!!!Nechápu,proč si ten ksindl nevezme Makrela a ta čokovopice z Fuckingtownu?!!!

   Smazat
 43. NENAPSAL JSEM PRISPEVEK ! - 17.listopadu 2016... 18:20
  Proc mluvite za me ? Mluvte pouze za sebe ! Mate pravo na jakykoliv nazor ! Ale nemate pravo podsouvat to, co si myslite nekomu jinemu !
  Nevim nic o ceske bance. To thema je mi vzdalene. Na clanku o ceske bance jsem NEBYL, a presto mi tam bylo nadavano do blbce z Hawaiije..
  Musim z mesta, az se vratim nebudu nadavat neznamym, jako to delate vy.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 44. dnes si připomínáme dvacáté sedmé výroční boje proti komuniymu kdiž československá inteligence a umělci ze studenty nás osvobodili od Putinova Ruska a pod vedením neohroženého našeho velkého vůdce a mislitele Václava Havla a Marti Kubišové nás osvobodil s otroctví komunismu a dovedl Chechiji k demokraciji blahobitu a vrátili jsme se do klína naší vlasti Evropské unie a pod vedením našeho velkého bratra Spojených států americkích.Včera jsme byli s třídou zanesou věnec a květiny na hrob našeho mislitele a otce národa Václava Havla, ať mu je zem lehká.Bojovník za demokracii.

  OdpovědětSmazat
 45. Ty prasklá gumo havloidního potrata opičí kurvy,ty už zas od rána chlastáš jak protrženej!!!!

  OdpovědětSmazat
 46. Pitine spas Čechiju !

  OdpovědětSmazat
 47. Nějak se zapomnělo na skutečné studenské hrdiny z roku 1939,kteří opravdu bojovali proti tyranii.Ti se nehodí k dnešním dnům,když tady vítáme Němce pod patronací Českých Němců,zrádců národa a navíc se hlásí k židům.

  OdpovědětSmazat
 48. Páni studenti, když už chcete zpívat vaši hymnu před celým národem, tak se těch pár slov alespoň naučte zpaměti.Nebo je to pro vás tak těžké? Nechali jste se napálit a udělat ze sebe cvičené opice, tak jako bohužel i my v roce 1989.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.