Reklama

.

.

neděle 6. listopadu 2016

Případ "Brady"? Další antizemanovská blamáž. Odvolat Hermana!

Radim Valenčík
6.12.2016   
Z nenávisti k Zemanovi se blbne. Klinicky. Několikrát jsem na to upozorňoval. Herman by měl okamžitě rezignovat, nebo být Sobotkou ze zdravotních důvodů odvolán. A pochopitelně se léčit. Choroba je nakažlivá, takže i prostředí těch kolem, co se také angažovali, by mělo být podrobeno preventivnímu vyšetření. Každopádně Herman nemůže být dál ministrem České republiky. S jeho dobrovolným odchodem či odvoláním by vláda ČR měla vydat i stanovisko, které by napravilo reputaci naší země.


Případ "Brada" – další antizemanovská blamáž

Novinky uveřejnily "Nekomentovaný chronologický přehled událostí kolem sporu mezi Hradem a ministrem kultury, který v pátek povede k dosud největšímu bojkotu udělování státních vyznamenání", dodal bych a další křečovité antizemnovské kampani, která skončila dosud největší blamáží. Zde je plný text (hnědě) toho, co Novinky přinesly (pikantní je, že jedním z autorů je Jindřich Šídlo):

Příběh vyznamenání pro Jiřího Bradyho, který je strýcem ministra kultury Daniela Hermana, začíná 2. června 2016, kdy jeho nominaci schvaluje Poslanecká sněmovna. Důležité je ale říci, že se prezident republiky může o tom, komu vyznamenání udělí, rozhodovat zcela sám a nezávisle na nominacích Sněmovny, Senátu či veřejnosti. Až definitivní seznam spolupodepisuje předseda vlády.

8. září se ministr Herman setkává s prezidentem Milošem Zemanem na recepci ke státnímu svátku Slovenska. Herman tvrdí, že tam poprvé přišla na vyznamenání pro pana Bradyho řeč: "8. září odpoledne na slovenském velvyslanectví při rozhovoru pan prezident řekl, že moji nominaci schválil, ale pokud se setkám s dalajlamou, že ji zruší. Takto mi to přímo řekl. Byli u toho dva ministři naší vlády, jeden velvyslanec a myslím, že ještě obsluhující personál."

Těmi ministry jsou Jan Mládek (ČSSD, hospodářství) a Dan Ťok (ANO, doprava). Ani jeden z nich Hermanovu verzi nepotvrzuje, nic takového během debaty prý neslyšeli.

27. září se Herman znovu schází s prezidentem - jak uvádějí webové stránky Hradu, na Hermanovu žádost. Obsah rozhovoru není znám.

12. října telefonuje šéf prezidentského protokolu Jindřich Forejt Jiřímu Bradymu do Kanady. "Bylo nám oznámeno, že pan Brady dostane Řád T. G. Masaryka, že ta ceremonie je 28. října. Dostali jsme detaily, kolik lidí si na to můžeme pozvat, kdy to začne, jak to bude všechno probíhat," popsala rozhovor manželka pana Bradyho Tereza Bradyová v neděli 23. října poté, co s manželem přiletěla do Prahy. Forejt už dřív odmítl, že by panu Bradymu vyznamenání přislíbil.

V úterý 18. října se ministr Herman schází ve svém úřadu s tibetským duchovním vůdcem dalajlamou, který je v Česku hostem konference Forum 2000. Podle očekávání znovu protestuje čínská ambasáda.

Prezident Zeman, premiér Sobotka, předseda Senátu Štěch a předseda Sněmovny Hamáček vydávají společné prohlášení, v němž opakují, že Česko oficiálně uznává jedinou a nedělitelnou Čínu.

Ve středu 19. října podepisuje premiér Sobotka seznam vyznamenaných. Jméno Jiřího Bradyho na něm podle premiéra není.

V pátek 21. října vychází v internetovém deníku Aktuálně.cz text, díky němuž se celý příběh dostává na veřejnost. Ministr Herman postupně potvrzuje detaily, ve večerním vysílání Událostí, komentářů poprvé říká, že prezident Zeman podmínil vyznamenání pro Bradyho tím, že se nesejde s dalajlamou.

Ve stejný den o sporu mezi Hradem a ministrem píší New York Times.

V sobotu 22. října vydává své stanovisko Hrad. Píše se v něm, že seznam vyznamenaných je tajný a že o vyznamenání pro svého strýce žádal prezidenta písemně sám Herman.

V neděli 23. října večer přilétá do Prahy pan Brady s manželkou. Ministr Herman na letišti poprvé ukazuje SMS zprávu ze čtvrtečního večera, kterou mu měl zaslat hradní ceremoniář Forejt a ve které mu oznamuje, že návrh na vyznamenání je "pro letošek odložen”.

V pondělí 24. října se začíná rozrůstat seznam lidí, kteří kvůli aféře Brady nepřijdou na udělování státních vyznamenání v pátek 28. října na Pražský hrad. Definitivně se ukazuje, že oslavy státního svátku budou nejméně dvě: jedna na Hradě, druhá na Staroměstském náměstí.

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/pripad-brady-jak-vznikla-afera-ktera-zkazila-patecni-slavnost-na-hrade-3454

Tak, lidi, proboha přemýšlejte, ať vás v současné složité době zcvokne co nejméně. Zeman není žádný lumen a Ovčáček už vůbec ne. Ale ti, co na ně pořádají štvanice, tak nečiní z důvodů chvályhodných, ale hodně mrzkých. Zemana se snaží likvidovat právě proto, že drží pozici, která napomáhá přežití nás všech nejen v naší zemi, ale i v rámci celkového vývoje ve světě.
Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3945-pripad-brady-dalsi-blamaz-odvolat-hermana.html

(Pokračování dalším dílem této série)

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3969-r2016-273-kauza-brady-odvolat-hermana.html

27 komentářů :

 1. To bylo první, co nás poctivé čtenáře, kteří tuto šaškárnu sledovali, napadlo - Hermann musí být odvolán. A co na to posléze Bělobrádek? On prý ministry měnit nehodlá. Jestli to Bělobrádek myslel vážně a Hermanna ustojí, tak je to někým řízeno "ze stínu" a KDU ČSL je loutkové divadlo, v němž za provázky tahají "TI, jejichž jména se nevyslovují nahlas". Jsou mocní a asi dobře platí. Ale Hermannovi bych věřila, že dělá Kazičecha nezištně pro své německé přátele. VH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dosud neodsunutí havloidní fašisté jsou stoupenci nacistického předvoje majdanského Schwarzenberga, nyní pod vedením sudetoněmeckého ministra Hermana a vatikánského werwolfa Vlka.

   Vymazat
  2. to 21:54
   jediná cesta, jak se těchto lidí zbavit je nevolit lidovce!!

   Vymazat
  3. To víte že je to řízeno. Já jsem ateista a žiji ve vesnici kde je většina obyvatel věřících. Nedovedete si představit jak hájí černoprdelníky jak se na vás dívají pokud máte jiný názor. V kostele jim to pan farář dobře vysvětlí koho mají volit a ty poloopice tak činí. Oni totiž mají úplně vymyté mozky. Něco změní až jim budou pristěhovalci šukat jejich dcerky.

   Vymazat
  4. Náboženství dělá z lidí degeneráty.

   Vymazat
 2. Nakonec ani nejde o toho "faráře z Himaláje dajdajtlamu" ani o strejčka "dajlimitumedaili", ale o to, že vlastizrádce, paktující se se sudeťáckým landsmanšaftem a přející si opět Protektorát Böhmen und Mähren" měl nejen dávno vyletět, ale též být souzen pro vlastizradu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odvolat lháře Hermana!!!:
   Jak bylo zveřejněno na NR, ministr Herman je předsedou české pobočky Ackermann Gemeinde. Tato organizace je součástí Sudetoněmeckého Landsmannschaftu (SL):

   http://www.novarepublika.cz/2016/11/nemecka-organizace-ackermann-gemeinde.html

   Vymazat
  2. Anonymní6. listopadu 2016 22:07 + ta pakaz komediantska ct1 prima nova seznam atd

   Vymazat
 3. Já si myslím, že p. Herman má být superarbitrován.
  Premiér Sobotka by se měl zde poradit s občaném J. Švejkem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jj

   Herman má být superarbitrován pro blbost

   Vymazat
 4. Celý problém se dá poměrně jednoduše vyřešit. Vyhlásit,že pokud KDU Hermana neodvolá, stává se tato strana nevolitelnou v příštích volbách. A tato kampaň, vzhledem k současným nízkým volebním preferencím KDU, by pro tuto stranu znamenala rozhodující krok k jejímu odstranění z parlamentu. Stačí snížit počet jejich volitelů o jedno procento. A to není nereálné.

  OdpovědětVymazat
 5. to je ono naprosto s tim souhlasim:
  https://cz.sputniknews.com/nazory/201610314047875-Bojkot-herci-scenar-nova-revoluce/

  OdpovědětVymazat
 6. Pro zasmání ...
  Evropská komise zahájila vyšetřování skandálu kolem nevěstince v České republice, který byl zřejmě financován z fondů Evropské unie, informuje zdroj Express s odvoláním na člena parlamentu EU z Itálie Maria Borghezia.

  Číst dál: https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201610264022190-ek-skandal-nevestinec-ceska-republika/

  OdpovědětVymazat
 7. konečně ty evropské peníze šly taky na něco užitečného zde

  OdpovědětVymazat
 8. Také jsem pro odvolání Hermana,naprosto neschopný člověk.Jeho nabubřelost,nafoukanost,bezcharakternost nezná mezí.Jen si vzpomeneme,když ho museli vyhodit i z toho ústavu,jak se tam nevhodně choval.

  OdpovědětVymazat
 9. Bělobrádek, pokud Hermana neodvolá, dává těžkou munici oponentům do parlamentních voleb, před volbami bude stačit umístit na billboardy fotku ( a to i bez komentáře) Hermana se "strýčkem " či fotku s objímajícími se sudeťáky a KDU těžce zapláče

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 7:24
   Přesně tak.
   Jen bych na ten billboard přidal,za nimi stojící Halík s kadidlem.

   Vymazat
  2. Výborný nápad,taková názorná agitace by dobře "otevírala oči" a snižovala procenta volitelnosti.

   Vymazat
  3. Já bych na to nesázel, věřící mají v hlavách vygumováno.

   Vymazat
 10. Zatím nikoho nenapadlo se zeptat, co řešil na vlastní žádost Herman se Zemanem toho 27.září?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je přece úplně jedno. A kdo myslíte, že vám na to odpoví? Prezident se přece k tomu již vyjádřil. Kupodivu o tom nejvíc vědí ti co u toho nebyli. Demonstranti ze Staromáku.

   Vymazat
 11. Na YOU TUBE je záznam rozhovoru Jana Kačera (Čt 24),
  kde vyznamenaný pan Kačer jasně popisuje jak byl o vyznamenání informován. Jeho informace usvědčuje Hermanna a Bradyho ze sprosté lži Kdo všechno se k této lži připojil víme, že pane Bartoško!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na NR je rozhovor s p.Srbem - vyznamenán loni.

   Vymazat
 12. Český politický rybníček je jedna špinavá luže!!!

  OdpovědětVymazat
 13. Voni chteli zautocit proti panu pres. Zamanovi a kompletne to projeli. Dalsi dukaz ,ze jsou parasiti a uplne neschopni cehokoliv. Vedeni statu uz vubec ne. Pustit na saka. Pan Buh s nami a zly pryc...

  OdpovědětVymazat
 14. Jakou pakaz a spodinu sem zvou, DalajBradyLamy, , nebo frajle na medajle Vasch-arijec-ova ze Slovenska se serte vsude /proc neni doma, to uz ji maj po krk ? , sudetaky a heydrichovy rodinu /na klaneni pred ni az na zem/, vsechno za ucelem vyvovlavat kampane nenavisti. Nic jinyho neumi a nejsou schopni. Pryc s nimi a hned.

  OdpovědětVymazat
 15. Pane Valencik, mam dotaz: Herman je Babisuv kun a Babis je kamarad se Zemanem. Co vam z toho vychazi?

  Opravdu vas bavi tyhle zabomysi valky? Napadani Zemana je na urovni deticek v materske skolce, kteri se perou na spolecnem pisecku o lopaticky, nemyslite?
  O zadnou nenavist k Zemanovi nejde. Jsou to psychopati, a pro ty je potreba boju diagnosticka.

  Zadna opozice Zemana ve skutecnosti neexistuje, nema mu totiz co vytknout. Videl jste, ze by nekdy operovali relevantne, napriklad ho odsoudili za podepsani nejakeho zakona? Samozrejme, ze ne. Tam jim vyhovuje. V podstatnych vecech slape podle prikazu, viz vojska a munice na nasem uzemi, prejezdy, dohody podepisuje. Ted bude schvalovat vyslani nasich vojaku bojovat do cizich zemi bez souhlasu parlamentu. Pouze vlada rozhodne. To je protidemokraticke, protiustavni, ale Zeman to podepise, takze co proti nemu oni maji? Ve skutecnosti nic. Proto ta hra. Uz kdyz si vzpomenete na tu cervenou kartu a ty trenyrky na stozaru. To muze udelat jenom uplny dement, neco takoveho. To neni zostuzeni presidenta, ale akt dementu. Tohle ma byt opozice? A nebo nenavist?

  OdpovědětVymazat