Reklama

.

.

pátek 25. listopadu 2016

Přípravy na spuštění „jaderného vlaku“, padající americký Reaper a další krátké zprávy (VIDEO)


25.11.2016   Eurasia24
Napsal/přeložil: Božena Weitingerová
Rusko rozmístilo na Kurilách raketové komplexy Bal a Bastion. Teroristé Islámského státu zlikvidovali americký útočný a špionážní dron MQ-9 Reaper. Ekonomika RF prakticky přestala klesat. Více ve svodkách Boženy Weitingerové.

1; Heroická speciální operace v Aleppu: Ruští a syrští vojáci zachránili o víkendu civilní obyvatele. Úkolem vojáků byla záchrana dvou rodin zablokovaných v oblastech východního Aleppa nacházejících se pod kontrolou teroristů.

2; Třetí výročí Majdanu: Co si o tom myslí prostý Ukrajinec. Ukrajina slaví třetí výročí začátku Euromajdanu, tj. datum krvavého masakru, zbídačení a neustálých lží, které proměnily zemi v páchnoucí bažinu, v níž se hemží odporní plazi.

3; Trump řekl, čím se bude zabývat prvních sto dní ve funkci. Nově zvolený prezident USA Donald Trump, který se ujme svých pravomocí 20. ledna, zveřejnil video, ve kterém promluvil o reformách, které má v úmyslu uskutečnit během prvních sto dní svého prezidentství.

4; Státní department USA varoval před nebezpečím teroristických aktů v Evropě. Státní department vydal oficiální varování před nebezpečím teroristických činů po celé Evropě během nadcházejících adventních svátků.

5; Poláci se vypravili na Ukrajinu pro svoje majetky. S čím ale mohou Poláci na Ukrajině počítat? K ukrajinským soudům bylo podáno množství restitučních žádostí.

6; Vztahy Ukrajiny se zeměmi Společenství nezávislých států se dostaly do stádia rozpadu. Snaha poštvat země společenství proti Moskvě skončila pro Kyjev destrukcí obchodních styků.

7; Byli jsme krok od katastrofy, říká Aksjonov o energetické blokádě. Před rokem v prvních hodinách po odpálení sloupů elektrického vedení se Krym nacházel krůček od zničení energetické soustavy, píše nejvyšší představitel Republiky Krym Sergej Aksjonov.

8; Hackeři atakovali bankomaty v Rusku, Evropské unii a Společenství nezávislých států. Mezinárodní skupina kybernetických zločinců zaútočila na bankomaty ve více než deseti zemích včetně Ruska, zemí SNS a členských států EU.

9; Spouštění nové lodi je vždy svátek, a to jak pro loďaře, tak i pro námořníky. Ještě nejsou ocelové paluby, nadstavby, není ještě dosaženo výtlaku 3.400 tun, není ještě raketová výzbroj, ale plavidlo už tu je.

10; Ruský šachový velmistr vede v zápase o světovou šachovou korunku. Šestadvacetiletý obyvatel Simferopolu Sergej Karjakin zvítězil v osmé partii nad stávajícím držitelem titulu z Norska.

11; Stoupenci nezávislosti Kalifornie učinili první krok k referendu. Členové hnutí YesCalifornia předložili návrh na referendum do kanceláře generálního prokurátora státu.

12; Noční ostřelování měst Doněcké republiky. Bylo vystřeleno 140 nábojů a min. Ukrajinská armáda zahájila palbu na sídliště Jelenovka na jihozápad od Doněcka. V důsledku ostřelování bylo přes sto odběratelů bez elektřiny.

13; Rusko rozmístilo na Kurilách raketové komplexy Bal a Bastion. Nejnovější pobřežní raketové komplexy byly rozmístěny na ostrovech Iturup a Kunašir.

14; Co lze očekávat od zahraniční politiky USA s příchodem Donalda Trumpa? Vítězství Donalda Trumpa inspiruje stále větší množství lidí novými zajímavými nápady, které začínají prosakovat přes clonu největších médií.

15; Rozhovory o sjednocení Kypru skončily neúspěchem. Před začátkem minulé série rozhovorů turecký ministr zahraničí Mevlüt Çavuşoğlu mluvil o poslední možnosti domluvit se na sjednocení Kypru.

16; Známá americká umělkyně Alice Bruderer zveřejnila sérii obrázků věnovaných vojenské technice. Jsou na nich bojová letadla a tanky představené jako prehistorické obludy.

17; Osmaosmdesátiletá Němka byla odsouzena do vězení za popírání holocaustu. Ve své závěrečné řeči na konci soudního přelíčení stará dáma prohlásila, že tábor Osvětim nebyl koncentrační, ale pracovní a lidi tam nelikvidovali v plynových komorách.

18; V Rusku proběhly první zkoušky rakety pro „jaderný vlak“. První zkoušky mezikontinentální balistické rakety pro bojový železniční komplex „Bagruzin“ se konaly na kosmodromu Pleseck před dvěma týdny, sdělil zdroj.

19; Uljukajevovi s v domácím vězení udělalo špatně a byla přivolána sanitka. O výjezdu rychlé lékařské pomoci k bývalému ministrovi Alexeji Uljukajevovi obviněnému z úplatkářství informovala Veřejná dohlížecí komise Moskvy.

20; Vláda Ruské federace stanovila tempo růstu tarifů za energie na rok 2017. Ruská vláda potvrdila růst tarifů na „komunální služby od 1. ledna 2017“. Už tradičně se růst bude lišit region od regionu.

21; Nalákali je na hraniční přechod prostřednictvím najatých osob. Podrobnosti z únosu ruských vojáků na Krymu. Zdroj v Černomořské flotile Ruské federace informoval, jak pracovníci SBU nalákali ruské vojáky k hraničnímu přechodu, kde je poté unesli.

22; Kde jste, vy hrdinové? O výročí Majdanu. Ani nespokojenost chudnoucích milionů Ukrajinců, extrémní korupce kyjevských úředníků, běsnění banderovců a stokrát opakované lži stále více bohatnoucího Porošenka nejsou schopny spustit třetí Majdan, myslí si publicista Eduard Birov.

23; „Nahá Avakovova náměstkyně“ byla jmenována do funkce bez výběrového řízení. Připomeňme, že čtyřiadvacetiletá Anastasija Dějevová, která se proslavila svými erotickými fotografiemi po celém světě, se stala prakticky druhým nejdůležitějším náměstkem ukrajinského ministra vnitra.

24; V Kyjevě hořela televizní stanice Inter. Neznámí pachatelé hodili do budovy láhve se zápalnou směsí.

25; V Porošenkově administrativě komentovali Kučmova halasná slova o Minských rozhovorech. Připomeňme, že exprezident Ukrajiny oznámil své přání ukončit svou činnost v této oblasti. Problém ale je, že na ukrajinské straně je jediný, koho lze vůbec brát alespoň trochu vážně.

26; V Kremlu komentovali slova Sergeje Glazjeva, který srovnal stav ruské ekonomiky s infarktem. Ve svém vystoupení na fóru poradce hlavy státu Sergej Glazjev prohlásil, že ruský ekonomický systém je podobný pacientovi s infarktem myokardu.

27; Jsou to ruští občané a to je hlavní, říká Peskov o vojácích unesených na Krymu. Už dříve komentoval únos ruských vojáků na Krymu pracovníky ukrajinské SBU ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

28; V případu plukovníka Zacharčenka byla zabavena další miliarda rublů, říká zdroj. Tyto peníze byly nalezeny v důsledku nových prohlídek.

29; Generální konstruktér Antonova odjíždí z Ukrajiny do Ázerbájdžánu. Ano, takto jsem se rozhodl. Je to zcela promyšlené. Doufám, že se mi podaří realizovat letecké projekty v zájmu Ázerbájdžánu, prohlásil před novináři Dmitrij Kiva.

30; Stíhačky NATO F-18 španělských ozbrojených sil byly poslány do vzduchu v Torrejónu a Zaragoze kvůli Su-35 ruského letectva.

31; Putin podepsal dohodu o jednotné skupině vojsk Ruska v Abcházii. Prezident Ruska Vladimir Putin ratifikoval dohodu o sjednocené skupině vojsk Ozbrojených sil Ruska a Republiky Abcházie.

32; Švédsko se bude bránit „ruské agresi“ raketami z muzeí. Kvůli boji s „potenciální ruskou agresí“ stahuje Švédsko z vojenských muzeí protilodní rakety a příslušná odpalovací zařízení.

33; Pogrom na oděské celnici. Bandité v maskáčích si přišili pro zadržený náklad. Připomeňme, že šéfka oděské celnice Julija Maruševskaja (chráněnkyně bývalého gubernátora oblasti Michaila Saakašviliho) se nyní nachází v procesu odstoupení.

34; Na Ukrajině soud uvalil na unesené ruské vojáky vazbu. Soud v Nikolajevě uvalil dvouměsíční vazbu na dva ruské vojáky zadržené na hranici s Krymem s možností zaplacení kauce.

35; Ozbrojenci Islámského státu sestřelili útočný dron amerických ozbrojených sil. Teroristé Islámského státu zlikvidovali americký útočný a špionážní dron MQ-9 Reaper v okolí města Tel Afar na západ od Mosulu.


36; OPEC může už dnes dosáhnout dohody. Expertům Nejvyššího výboru OPEC se podařilo pohnout vpřed v rozhovorech o detailech dohody o omezení těžby ropy. Někteří z nich optimisticky hodnotí šance na uzavření dohody na listopadovém setkání kartelu.

37; Nejnovější americký torpédoborec Zumwalt se porouchal v Panamském kanálu. Podle předběžných informací vznikly na lodi problémy s tepelnými výměníky v integrovaném pohonném systému.

38; V oděském supermarketu ochranka krutě zmlátila zákazníka, který se už čtvrtý den nachází v nemocnici.

39; Únos ruských vojáků označili ve Státní dumě „nehoráznou provokací“. Ve Státní dumě požadují od Kyjeva okamžité propuštění ruských vojáků zadržených nezákonně na Krymu a označují událost nejen za provokaci, ale i za závažný zločin.

40; Na Kurilách mohou rozmístit protivzdušný raketový systém S-400, říká vojenský expert. Kromě protilodních pobřežních raketových komplexů může Rusko instalovat na Kurilských ostrovech nejnovější protivzdušný raketový systém S-400, myslí si šéfredaktor časopisu „Arsenal Otěčestva“ Viktor Murachovskij.

41; V Oděse se neznámí lidé pokoušejí okupovat kluziště Umka. Místo události hlídá policie.

42; V SBU surově zbili ruské vojáky. Byly zveřejněny záběry z jejich únosu. SBU zveřejnila video se skandálním únosem ruských vojáků Alexandra Baranova a Maxima Odincova na hraničním přechodu Čongar z 20. listopadu.

43; Putin: Ruský HDP klesne za celý rok 2016 o pouhých 0,3%. Vladimir Putin vystoupil na „Akčním fóru“ Všeruské národní fronty, kterému předsedá, a promluvil o stavu ruského hospodářství.

44; Vojáci ukrajinské armády ve Lvovské oblasti obchodovali s municí: Kapitáni byli zadrženi při činu.

45; Bal a Bastion mohou kompletně zajistit bezpečnost Kuril. Pobřežní raketové komplexy Bal a Bastion rozmístěné na jižních Kurilách vedle už přítomných komplexů protivzdušné obrany jsou schopné zcela zajistit bezpečnost ruských ostrovů, myslí si expert.

46; Ruské ministerstvo obrany tvrdě odpovědělo na výhrady Státního departmentu ohledně Iskanderů v Kaliningradské oblasti. Hrozbu pro bezpečnost nepředstavuje Ruská federace, ale zvětšování vojenské infrastruktury USA v Evropě. USA by neměly poučovat Rusko, jak zajistit bezpečnost svého teritoria.

47; Porošenko se klepe strachy před obratem USA směrem k Rusku, píší Financial Times. Petr Porošenko se během své návštěvy Bruselu bude dožadovat všestranné podpory Ukrajiny ze strany Evropské unie.

48; Nacismus na pochodu. Ukrajinský ministr kultury promluvil o genetické podřadnosti obyvatel Donbasu. Ukrajinský ministr kultury Jevgenij Niščuk prohlásil, že ve městech Donbasu je část obyvatelstva „náplava“, a proto se tam ukrajinská kultura dostává jen velmi pomalu.

49; V USA volitelé za demokratickou stranu přemlouvají republikány, aby nehlasovali pro Trumpa. Demokraté přiznávají, že těžko mohou změnit výsledek voleb, ale chtějí vyprovokovat diskusi o tom, jestli USA potřebují kolegium volitelů a nepřímé prezidentské volby, informuje Politico.

50; V Krivém Rogu byl surově zbit účastník ATO. V sobotu večer 19. listopadu v Dolgincevském obvodě Krivého Rogu tři neznámí muži zbili demobilizovaného vojáka ATO.

51; Na internetu budí zájem „oživlá mrtvola“ po leteckém úderu v Sýrii. Propagandisté nechvalně známé „humanitární organizace Bílé helmy“ natočili a zveřejnili šokující video, které by mohlo být klidně konkurencí režisérů a kameramanů Hollywoodu. Vše je evidentně naaranžováno: „Oběť“ klidně leží, dva „záchranáři“ zaujali pozice a nehybně čekají na pokyn. V jednu chvíli (patrně po signálu z režie) se scéna dává do pohybu: „Oběť“ začíná křičet a „záchranáři“ dramatickými pohyby „vyprošťují oběť“ zpod sutin a vlečou mimo záběr.

52; Trump se chystá být prezidentem dvě funkční období. Nově zvolený prezident si myslí, že administrativa, kterou v těchto dnech buduje, bude pracovat dvě funkční období.

53; Když hovoří Rusko a USA, Německo by mělo mlčet, píší německá média. Německo, jakož i celá Evropská unie by měly mlčet a počínat si velmi zdrženlivě, myslí si novinář listu Frankfurter Allgemeine Zeitung Wolf Poulet.

54; Zběsilý mnich, převlékač kabátů a další „nováčci“ Trumpova týmu. Americký liberální tisk, v posledních týdnech nemilosrdně kritizující Trumpa, získal nové fackovací panáky.

55; Putin prohlásil údaje o vojensko-technické spolupráci s jinými státy za státní tajemství. Prezident Ruska Vladimir Putin zařadil mezi státní tajemství i informace o státní politice v oblasti vojensko-technické spolupráci Ruské federace s cizími státy.

56; Soud stanovil datum videovýslechu Janukoviče. Janukovič a Šuljak budou přítomni na oblastním soudu v Rusku.

57; Tři vojáci ukrajinské armády zahynuli při dopravní nehodě u Nikolajeva. Další jeden voják byl zraněn. Opel Vectra s čtyřmi ukrajinskými vojáky v plné rychlosti narazil do cisterny Scania.

58; Ruské letectvo nahání hrůzu. Vzdušný konvoj nad Sýrií vylekal ozbrojence. Bandité prohlásili, že v doprovodu stíhaček je letí bombardovat strategický raketový bombardér Tu-160.

59; V (ukrajinské) Nejvyšší radě řekli, za koho chtějí vyměnit ruské vojáky unesené pracovníky SBU. Myslím si, že se nám ti dva budou hodit. Obracím se na vojenskou prokuraturu Ukrajiny s požadavkem, aby byli tito zrádci dopraveni do Kyjeva k uskutečnění soudního procesu a zahájení rozhovorů o jejich výměně, prohlásil Mosijčuk.

60; Sankce EU na dodávky paliva do Sýrie se netýkají ruského letectva, hlásí ministerstvo obrany. Konašenkov připomněl, že Rusko je jednou z předních zemí světa těžících ropu.

61; Z vojsk NATO nemají na předměstích Petrohradu určitě radost, píše Forbes. Nálepka nepřítele, kterou dala Rusku současná administrativa USA, odporuje americkým zájmům, myslí si komentátor Forbes Loren Thompson.

62; USA by neměly budovat státnost jiných zemí, říká Trump. Donald Trump v průběhu předvolební kampaně prohlašoval, že nemá v úmyslu zabývat se politikou výměny režimů v jiných zemích.

63; U Mariupolu probíhají prudké boje. Ukrajinská armáda má velké ztráty, hlásí dobrovolnice ATO Galina Almazova.

64; V Černigově se lidé vyzbrojení puškami na strikeball pokoušeli vniknout na území vojenské jednotky. Podezřelí byli předáni policistům.

65; Více než 80 % Ukrajinců žije dnes hůře než před Majdanem, vyplývá z průzkumu. 81,9 % respondentů dotázaných centrem pro sociální výzkumy „Sofija“ konstatovalo zhoršení svého života po Euromajdanu.

66; Poslat peníze z Ukrajiny do Ruska bude dvakrát dražší. Tarify pro převody v dolarech a eurech z Ukrajiny do Ruska přes platební systém MoneyGram vzrostou na dvojnásobek.

67; Poláka, který urazil Rusko, zbili během vysílání. Natáčení pořadu „Právo hlasu“ věnovaného situaci na Ukrajině skončila rvačkou účastníků.

Zdroj: rusvesna.su

33 komentářů :

 1. Srbove pri utoku Usaku sestrelili jejich "neviditelnej "STEALTH bombardak pomoci Mikrovlnky...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu A2:06. Tuším aj Iránci niečo ulovili z Amerického zbrojného arzenálu. Traž nečo mimo tému: Predbehli ste svojím komentárom nášho miestneho blázna Pepka Vyskoča. Počkajte až sem dobehne ceľý naštvaný, že ste mu ukradli prvenstvo klásť komentáre pod článkami. Dobre Vám vynadá ako nedávno pánu Povolnému. Ktovie kd sa nám Pepek poflakuje. Takto si na svoj každodenný chlebíček nezarobí. Toľko sa nám tu na N.R. svojími uletenými slintami vtieral, až tu začína chýbať naklasickú skladbu atmosféry N.R. diskúsneho fóra. Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  2. ZESNUL EL COMANDANTE FIDEL. ČEST JEHO PAMÁTCE!!! Pod jeho vedením Kuba dokázala, že lze žít svobodně i přes embargo jednoho z nejzločinnějších států na světě kterými jsou USA. Zdravotnictví, školství má Kuba na vyšší úrovni než státy sousedící s ní včetně USA. Lidi na Kubě se dožívají vyššího průměrného věku než v USA.

   Vymazat
 2. 68. Chcipl vam Fidel, komunisti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To proto, že se dal do spolku s negrem Obámou a flanďákem Frantou! Přesto vypadal v 90-ti líp jak bosák Veškrna v pětasedmdesáti, kdy chcíp krátce po setkání s oranžovým županem:) ....

   Vymazat
  2. ZESNUL EL COMANDANTE FIDEL. ČEST JEHO PAMÁTCE!!! Pod jeho vedením Kuba dokázala, že lze žít svobodně i přes embargo jednoho z nejzločinnějších států na světě kterými jsou USA. Zdravotnictví, školství má Kuba na vyšší úrovni než státy sousedící s ní včetně USA. Lidi na Kubě se dožívají vyššího průměrného věku než v USA.

   Vymazat
  3. 8:34 - ale žít život obyčejného Kubánce bys tam nechtěl, viď?

   Vymazat
  4. Byl jsem tam čtyři roky. S obyčejnými Kubánci jsem žil v jejich rodinách. O tom jak je to na Kubě mi nikdo nemusí přednášet. Je to vyspělá země s nadprůměrně vzdělaným obyvatelstvem.

   Vymazat
  5. ... a s nadprůměrnou životní úrovní toho obyvatelstva.

   Vymazat
  6. Ještě tak abys chcíp ty, ty odpornej hajzle 7.13. Takhle se mluví o člověku? Ukazuješ, jaká jsi zdechlina. Jsi zdechlina už dávno. Ty už ani chcípnout nemůžeš, jsi chcíplej dávno - proto tady denně čvachtáš ty svoje sračky, abys byl nějak vidět. Po panu Castrovi spravedliví a slušní občané Kuby truchlí, po tobě neštěkne ani pes ty smradlavá zdechlino, rozkládáš se a plesnivíš zaživa. Fuj.

   Vymazat
  7. 9:09 - je tomu tak - uznávaj to i zavilí čecháčkovští reakcionáři! Cituju: "Kuba a většina Latinské Ameriky se ponořily do smutku. ... Jaké je tedy dědictví Fidela Castra? Za jeho téměř padesátileté vlády se Kuba nepochybně stala vzorem rozvoje pro chudé země, především pro Latinskou Ameriku. Vybudovala zdravotnictví a školství na vysoké úrovni, ale nepodařilo se jí vybudovat silnou a stabilní ekonomiku. Nejdříve se spoléhala na dotace ze socialistického tábora, v posledních letech čím dál více spoléhá na zásoby nerostných surovin a na turistiku a na venezuelskou ropu. Cukrová třtina už zůstala jen symbolem ostrova s jedenácti milióny obyvatel.
   Politicky za sebou Castro zanechal režim, v němž má většina obavy z toho, co přijde. Castro je symbolem odporu proti USA, Kubánci se proto bojí změny a návratu emigrantů i role amerického "satelitu", ale po nečekaném prosincovém uvolnění vztahů s USA se zdvihla vlna nadšeného očekávaní přílivu amerických turistů a peněz. První je téměř jisté, druhé s otazníkem, rozumný investor se Kubě zatím vyhne."
   Více tu - https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/smutek-a-nejistota-kuba-se-po-smrti-fidela-castra-promeni/r~60c1ca72b3b411e6a222002590604f2e/?redirected=1480156580

   Vymazat
 3. Vďaka redakcii N.R. za zaújmavý výber správ. Na všetko sa samozrejme nedá reagovať. Za všetky ktoré ma zaujali, tu vypovedá fakt o (ne)dohode o štatútu Turkami anektovanéj severnej časti Gréckeho Cypru. Typický prístup demokratov: veľké papule o agresii a veľké harašenie sanciónmí, pokiaľ sa útoku na iný štát dopustí niekto kto nepatrí do ich stáda. Môj profil Ukrofil.

  OdpovědětVymazat
 4. 69. Diktátor a vrah Fidel Castro zhebnul.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spi dál pošuku.

   Vymazat
  2. Zdravím, Pepku Tak konečne si tu. Nikto nežije večne. Svetská sláva-poľná tráva. A ako hovorieval môj otec, verný komúnista a militantný protikatolícky ateista, tak ako som i tu natrafil na mnohých v N.R.diskúsiách, že: "...mrtvý-prd ví". Že človek nežije po smrti, ale sa premení na hromadu hnijúceho mäsa a kostí. Tak som sa ho raz pýtal, že prečo chodia k pamätníkom svojím mŕtvych súdruhov, keď mrtvý-prd ví. Že či chodia obdivovať tie kôpky hnijúceho mäsa a kostí? Odpovedal mi že preto, že musia... Reku musia? A koho sa to tak veľmi boja, či tých mrtvých súdruhov, alebo skôr tých živých, postavených vyššie nad nimi:-). Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  3. Leader Maximo se tak sám rozhodl už letos v dubnu! A on se nikdy nezmýlil v tom co řekl a udělal, na rozdíl od zločinců a vrahů jako Bush, Clintoni, Havel, Albrightová apod. lhavé zákeřné svoloče. - http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/70997/brzy-zemru-oznamil-vudce-kubanske-revoluce-fidel-castro.html

   Vymazat
  4. Máte ještě rodiče, nebo vám už také zhebli? Slavili,nebo brečeli, když zcepeněl Ukrajinec Brežněv?

   Vymazat
  5. Ano, pan Castro zemřel, a odporná, plesnivějící zdechlina 7.45 - věčný diskuzní maskot pořád žije. Sice mizerně, hnije zaživa a smrdí, ale žije. Pan Castro zemřel důstojně, ale ty budeš chcípat pomalu a strašně. Už za to, jak se vyjadřuješ o člověku - svlíknul ses donaha a odkopal ses. Jsi plnej smradlavý nenávisti, jsi svině všech sviň.

   Vymazat
 5. 70. Už je v kotli hned vedle Bilaka a Che Guevary.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A vedle Reagana, Tečerky, Jelcina, Hejvla a dalších darebáků ... eště čekaj na dva Bušišťáky. Jmenovaní gauneři budou mít co pánu vysvětlovat:)

   Vymazat
  2. Á- diskuzní zrůda 8.04 si dnes dává zvlášť záležet. A zase sem lezeš ty smradlavej chcípáku viď? Zase lezeš mezi soudruhy, dnes a denně mezi ně lezeš, celej den mezi soudruhama dřepíš ty svině, a přitom tvrdíš,jak jsou špatní, ty zdechlino.

   Vymazat
 6. EU opravdu vyhlásila sankce proti Rusku na uhlíky? Pokud ano, tak to už ani není na trestní řízení, ale na hospitalizaci v uzavřeném pavilonu. Naši Vaši führeři zjevně ohrožují své okolí. Okolím jsme bohužel i mi všichni v Evropě.

  OdpovědětVymazat
 7. Tak se to CIA nakonec přece jen povedlo. 986. pokus o atentát v pořadí na Fidela vyšel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:49 až chcípneš ty,tak to bude práce CIA.Už se na to těšim.

   Vymazat
 8. ....zemřel starý člověk a ať vyhovoval obyvatelům Kuby, nevyhovoval jiným, divím se slovním onanistům nahoře, tančícím na jeho popelu...
  ...trochu piety...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nad Hitlerem taky slusni lide neplakali.

   Vymazat
  2. A jako - ten slušnej člověk - máš bejt ty 14.59? Co ty víš o Hitlerovi? Víš hovno. Víš jen to,co si někde přečet. Jako spousta blbců, kteří denně žvejkají na diskuzích, ví úplný hovno. Jen krafou.

   Vymazat
  3. 14:59 - naopak! Slušní lidé s ním totiž až na několik málo přeživších vyjímek vymřeli, zbyli jen podlidi tvýho typu, které tu jedna z těch přeživších vyjímek skvěle popisuje - https://www.youtube.com/watch?v=utviTooRdR4

   Vymazat
  4. 16:02 - je to přesně tak! Jakási bezcenná hmota - dočasný chuchvalec směsi organických a anorganicých molekul nám tu sděluje jakési odkudsi převzat dojmy a pojmy! Tento polétavý hmyz, tato jepičí existence, jež zůstane nepovšimnuta historií si dovoluje otírat svůj sosák o velké muže osudem povolané, aby psali historii lidského druhu! Muže, kteří nikdy neupadnou v zapomenutí ...

   Vymazat
 9. Doufejme že Fidelovu mršinu nezahrabou, ale vycpou a budou ukazovat jako Lenina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdo neví, jak bude pan Castro pohřben, určitě s veškerými státními poctami.Ale vím přesně, jak zdechneš ty, 14.58, až dostaneš rakovinu chřtánu, a ta ti bude pomalu rozežírat krk - pak budeš vypadat jako zrůda, což jsi. A až zdechneš, pohodí tvoji zdechlinu někde v lese,červi ti rozežerou čumák, vlezou ti do očí, a polezou ti po jazyku zase ven. Zpráchnivíš, a budeš smrdět jako skunk - ještě víc, než smrdíš zaživa. Takový svině, jako jsi ty, nemůžou skončit jinak.

   Vymazat
  2. To se dělá jen v Orientu! V Latinské Americe mají jinou tradici a kulturní zvyky - o tom blb tvýho typu nemá šajna! Cituji: "Raúl Castro oznámil národu smrt svého bratra v nečekaném hlášení v noci ve státní televizi. „Nejvyšší velitel kubánské revoluce zemřel dnes večer ve 22:29,“ cituje Castrův projev web zpravodajské televize BBC. Hlášení ukončil slovy: „Vzhůru k vítězství, navždy!Raúl doplnil, že tělo jeho bratra bude zpopelněno ještě v sobotu. Kuba vyhlásila kvůli úmrtí Fidela Castra devítidenní státní smutek, lidé mají na někdejšího vůdce vzpomínat na pietních akcích. Pohřeb bude 4. prosince."
   Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/zemrel-slavny-revolucionar-a-kubansky-vudce-fidel-castro-pm2-/zahranicni.aspx?c=A150424_171427_zahranicni_im

   Podobně byli pohřbeni i další velcí mužové Latinské Ameriky - Fidelovi předchůdci - Simon Bolívar či José Martí!

   Vymazat
 10. Cuba 11 milionový národ,vydržel ekonomickou i politickou blokádu.Jak dlouho bychom vydrželi takto vegetovat v ČR.To si snad ani neumíme představit a to ještě se domnívám máme vyspělejší základnu.

  OdpovědětVymazat