Reklama

středa 9. listopadu 2016

Proameričtí dobrovolníci v Sýrii "zachránili" třikrát stejné děvče na různých místech

9. 11. 2016    zdroj
Humanitární organizace Bílé helmy byla usvědčena ve lži. Proamerické dobrovolnické hnutí rozšířilo v internetu fotografie, na nichž údajně zachraňují civilisty v Sýrii. Na třech záběrech bylo totéž děvče, ale na různých místech. Tuto shodu odhalil syrský korespondent Abbas Djuma.
"Herci v bílých přilbách zachraňují totéž děvče na třech různých místech. A říká se, že prý v Sýrii nemají dobré kino," komentoval novinář záběry na svém Twitteru.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

12 komentářů :

 1. Jiste si mnozi vzpomenou na placici devce udajne sestricka z nemocnice v Kuvajtu ktera na verejne televizi v USA s placem sdelovala verejnosti jak brutalni vojaci Saddama Husajna vyhazovali z inkubatoru male deti a zabijeli je tim. Celkem proslo ovsem bez povsimnuti ze to byla dcera Kuvajtskeho vyslance zijici v USA a po 4 mesicnim treningu v CIA ji pripustili hrat tuto spinavou hru jez oduvodnovala 1 invazi (ovsem pred tim US velvyslankyne ujistila Saddama ze ma pravo na uzemi Kuvajtu neb je historicky jeho ma zelenou .Pratele dnes je vse lez jako vez ,j avzpominam na komunisty kdy jsme rikali ze lzou ,ne oni nelhali oni vlastne rikali pravdu jen my jsme byli zblbli a neverili nicemu jenom Hlasu Ameriky a Evrope .Oni vlastne to valeli docela dobre kdyz si uvedomime ze kazdy delal ze dela ale vice kradl (kdo mohl) nebyla iniciativa ale byla prace nebyla temer kriminalita atd.Asi vsichni nesouhlasi ale fakta jsou fakta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. souhlas dobre popsano

   Smazat
  2. Anonymní 1:27 - NAPROSTÝ SOUHLAS.
   Vždy jsem tvrdil, že komunisti kdyby uvolnili náboženskou otázku, dovolili lidem cestovat do zahraničí pokud by na to měli a kdyby dovolili drobné podnikání cca do 50 zaměstnanců, tak tam seděli dodnes a jim ani nám by vůbec nic nechybělo.

   Smazat
  3. Kdopak asi udělal tohle :: Bez podílu cizího kapitálu, jen z domácích zdrojů a s omezenou zahraniční pomocí, při úplném vypořádání se se znárodněnými zahraničními majiteli po Únoru´48, při spuštěné Železné oponě a mezinárodní blokádě, bez vrácení celého zlatého pokladu a nesplacených válečných reparacích se československým dělníkům, zemědělcům, vědcům, inženýrům, zaměstnancům i intelektuálům podařilo při udržení slušné životní úrovně a životních jistot naprosté většiny občanů vybudovat: 4 atomové, 23 tepelných a 26 vodních elektráren, téměř 400 km dálnic, elektrifikovat železniční tratě, postavit hutní, strojírenské, chemické, potravinářské a jiné podniky a továrny, zmodernizovat zemědělská družstva a dosáhnou téměř 100% soběstačnosti v základních komoditách, provozovat flotilu námořních lodí, položit stovky a tisíce kilometrů energovodů, plynovodů a ropovodů, zavést zcela nové výroby niklu, hliníku a umělých hmot, postavit a provozovat jesle, školky, školy, odborná učiliště, polikliniky, nemocnice, kulturní a společenské domy, sportovní stadiony, rekreační střediska. Od základu bylo území republiky pokryto TV signálem, ne sice ideálně, ale přesto se udržovaly kulturní a historické památky, podporovaly se divadelní a umělecké soubory a soubory lidové tvořivosti. Vybudovala se podstatná část pražského metra s 38 stanicemi, obrovské prostředky se vynakládaly na industrializaci zaostalého Slovenska. Postavily se stovky obytných sídlišť s 200.000 panelových domů a 1.200.000 byty, což představuje 55% všech bytů a 30% veškerého bytového fondu. Dekrety na tyto byty se předávaly rodinám bezplatně. Ve zbrani byla udržována 200 tisícová armáda v mnoha desítkách vojenských útvarů, 16 výcvikových prostorech s 407 bojovými letadly, 101 vrtulníkem, 4.585 tanky, 4.900 obrněnými transportéry a BVP, 3.445 děly a raketomety a 77 zařízeními odpalovaní raket. Pro případ války a v rámci Civilní obrany byly vybudovány objekty, které by dnes bylo naprosto nemožné postavit. A ještě zbylo dost prostředků pro zahraniční pomoc rozvojovým zemím. Nízké platy byly vyváženy dotovanými cenami potravin, bydlení, hromadné dopravy, lékařské péče, kultury, umění, sportu a mnoha jiného. V roce 1989 měla SBČs k dispozici 105 tun měnového zlata v hodnotě 15 - 17 miliard Kčs, hotovost ve výši 85 mld. Kčs a žádné vnitřní dluhy. Státní dluh činil pouhých 24,2 mld. Kčs, v roce 1993 již 158,8 miliard a letos astronomických 1.412.900.000.000 Kč! Ani za tisíc let se nepodaří ho splatit. Ne vše se dařilo, ne všechno se dělalo správně, ne všeho bylo vždycky dost, také jsme nebyli se vším spokojeni a také jsme si zanadávali.

   Smazat
 2. Pekne o tom pisou tady:
  http://www.moonofalabama.org/2016/08/the-wounded-boy-in-orange-seat-another-staged-white-helmets-stunt.html
  http://www.moonofalabama.org/2016/06/gallery-dramatic-rescue-man-with-kid-runs-towards-camera-43-staged-pictures.html

  A obzvlaste doporucuji:
  http://www.moonofalabama.org/2016/06/how-ambassador-ford-instigated-the-violent-revolution-in-syria.html
  http://www.wikileaks.org/syria-files/docs/2091826_article-on-mr-ford-s-activities.html
  http://www.globalresearch.ca/you-wont-believe-what-former-us-ambassador-robert-s-ford-said-about-al-qaedas-syrian-allies/5504906

  Ambassadora Forda tam poslala - kdo jiny? - Hillary Clinton, tesne potom, co Asad zamitl Qatar pipe-line a pote, co Clinton Foundation dostala od Qataru $1M dar na "charitu"...
  (v tomto clanku nekde uprostred pod fotkou Netana. Casovani dotace od Qataru bych mohl najit, snad pozdeji kdyby byl zajem...)
  http://www.theatlantic.com/international/archive/2014/08/hillary-clinton-failure-to-help-syrian-rebels-led-to-the-rise-of-isis/375832/

  ... a proto je v Syrii dodnes valka...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... a obzvlaste pikantni na tom je, ze tomuto propagandistickemu utvaru ISIS a al Qaidy nekdo chtel dat Nobelovu cenu miru. I CT24 za to lobovala...
   Clovek by si myslel, ze vic se nobelove ztrapnit nemohli, kdyz dali nobelovku za mir valecniku Obamovi, a ono jo: jeste ji mohli dat a malem i dali Islamskemu Statu... (bilym prilbam)

   Smazat
  2. Jiste nobelove jsou uz davno "mopslici", ktery panackujou na rozkaz...
   Nedavno dali cenu za literaturu stary babe , ktere byla NEGRAMOTNA !
   Ty dojemny zachranci /bily helmy/ maji sefa , kterej NESMI DO USA. Tak se snazej to zehlit podvodama a svindlama...Dneska nikdo nic nesmi, jenom ty co lzou, kradou a svindlujou, kdyz zrovna nemasakrujou..!!

   Smazat
 3. Zachránili 3x, ale kečup líčili jen 1x a to je pozitivní

  OdpovědětSmazat
 4. to děvče je 100% panenka chou-chou z číny .. příliš bílá na tamější poměry ...
  Koloděj

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky mi to tak přijde, ale jeden nikdy neví. Oni tam nejsou všichni tmaví.

   Smazat
 5. Jo jo Bílé přilby se samopalem po boku,to budou ti správní hoši.

  OdpovědětSmazat
 6. Pro nechápající: Holčička v bombardovaném místě A zlými Rusy byla zachráněna a odvezena do místa B. Zde rovněž zaútočili zběsilí Rusové raketami a holčička byla zachráněna a přemístěna do místa C. Tady je určitě ostřelovali nenávistní a krvelační Syřané z vládního vojska presidenta a krutovládce Asada a holčička byla zachraňována potřetí. Chvalme Alláha a Jehovu za spasený život malého dítěte v boji proti ukrutníkům.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.