Reklama

pátek 18. listopadu 2016

Protestující žádající odstoupení prezidenta Zemana cítí ohrožení demokracie zcela oprávněně

Ivan David
18. 11. 2016
Je velmi důležité, aby člověk kriticky nahlížel na vlastní konání. Chápání dosahu vlastní činnosti je důležitým aspektem orientace člověka, konkrétně orientace situací a také vlastní osobou. Soulad mezi realitou a jejím chápáním pak umožňuje účelné jednání, plánování vlastní činnosti a dosahování cíle.

Prezident Miloš Zeman byl zvolen v řádných volbách a to většinou hlasů voličů, kteří se dostavili k volbám. Volba měla všechny parametry demokratického rozhodování, proběhla v souladu se zákonem a prezident Zeman se v souladu se zákonem ujal funkce a v souladu se zákonem ji vykonává.

Jestliže se tedy někteří občané po takto proběhlé volbě domáhají odstoupení prezidenta, aniž by byly naplněny zákonné podmínky, pak jednají nedemokraticky. Prezidenta lze věcně kritizovat, nesouhlasit s ním, nelze však zpochybňovat výsledek demokratické volby. Pokud toto jejich jednání média podporují jednají rovněž nedemokraticky. Snaží se ohrozit demokracii. Pokud sami cítí ohrožení demokracie o které usilují, pak jsou u nich zachovány schopnosti rozpoznávací, tedy schopnost rozpoznat společenskou nebezpečnost vlastního jednání. Jsou-li u nich zachovány i schpnosti ovládací, pak jsou za své činy plně odpovědní. Takové jednání je o to horší, že se ho dopouštějí v organizované skupině.

Zatímco demokraté trpělivě snášeli prezidenta Havla a nezpochybňovali jeho volbu, ačkoli byl zvolen většinou jednoho hlasu, a to jen proto, že byl učelově zatčen jeden poslanec, který by hlasoval proti němu. Je zcela spravedlivé žádat, aby i ti, kteří nejsou příznivci Miloše Zemana respektovali demokratickou volbu, nestačí, že cítí, že ohrožují demokracii.

97 komentářů :

 1. Protestující mají unavené mozky. Jestli se tohle zrealizuje, tak to semele i je:
  Uniklá data! Oficiální Agenda pro zničení Německa 1/2-
  https://www.prvopodstata.com/2016/11/04/unikla-data-oficialni-agenda-pro-zniceni-nemecka-12/

  Uniklá data! Oficiální Agenda pro zničení Německa 2/2-
  https://www.prvopodstata.com/2016/11/16/unikla-data-oficialni-agenda-pro-zniceni-nemecka-22/

  OdpovědětSmazat
 2. To je stejné jako s tím navrhovaným postihem za hanobení hlavy státu.On by takový zákon nebyl potřeba, kdyby ti co mají plnou hubu demokracie, ve chvíli, kdy je zvolen jiný kandidát , než si oni představovali, nezačali vykřikovat, že to není jejich prezident.
  Po tom, co jsem zhlédl ten "výkvět demokracie" v tom Krauzově kanálním spektáklu, je takovýto zákon bohužel nutný! A těm křiklounům, co tvrdí, že nás to vrátí do tzv. totality, je třeba říci, ať si prostudují historii I. republiky. Tam to bylo také a bohužel musím konstatovat, že v té době měla společnost daleko větší úctu k hlavě státu než je tomu dnes.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velice mne zaujalo Pogramové prohlášení naší kulturní a umělecké garnitury přednesené Davidem Černým týkajícího se hodnocení osobnosti hlavy státu. Toto, prosím!!!!!!, nesmí zapadnout. Vím, že to podpoří naší umělci všech směrů, Rejžek, Svěrák, Hřebejk, Menzel, Navrátil, Rychlý, Kraus... Kluci Český lev se blíží. To zase bude s váma zábava...

   Smazat
  2. někdo chce bejt američan a někdo rusak ale ani jeden se nechce vystěhovat a tak pokračuje boj s větrnymy mliny protože ti co bojuji nemaji nic jineho na praci a že by mohli byt taky u koryta tak je našenenaše čete a bulvar jenž takovym fandi vynašeji do nebes zatimco peklo a lože vyvrhelovo na ně čeka

   Smazat
 3. Cesky president Zeman je chlouba naroda ! Je znam v mnoha mistech sveta jako statnik vysokych intektualnich kvalit.
  Je verny svemu narodu a jeho snahy o lepsi ekonomickou situaci a bezpecnost ceske zeme jsou povestne i u lidi, kteri nevi kde Ceska republika je.
  President Zeman tim, ze je na strane naseho presidenta Trumpa , ma na sve strane 70 millionu Americanu, kteri dali Trumpovi hlas a 100 millionu, kteri s nim sympatizuji.
  Tento president Ceska ma jejcistejsi legalitu (100 %) , kterou mohou zpochybnovat pouze lide s pokrocilou retarditou.
  SLAVA PRESIDENTUM TRUMPOVI A ZEMANOVI.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přestože jsem byl přesvědčen, že Trump vyhraje, přesto mě často napadlo, jak se asi vyrovnáš s tím, když vyhraje Clintonová. A protože jsem si myslel, že budeš zhrzený a ukřivděný, tak teď mi přijde, že jsi naprosto v klidu a že tě to vítězství Trumpa vůbec nepřekvapilo a byl sis jist. Žádné triufální výkřiky. To je opravdu zajímavé a potěšujícíc.

   Smazat
  2. I já jsem rád, že v USA vyhrál Trump, kterého podporuje náš prezident Zeman. Prozíravost Zemana je správná!

   Smazat
  3. Je od Zemana statečné, že podporu Trumpovi vyslovil dávno před volbami! Zeman je člověk na svém místě.

   Smazat
  4. a když divadlo skončilo nakonec si padli kolem krku protože jsou z jednoho chlivu neli dvojčata

   Smazat
 4. Ten problém v naší společnosti není problémem o osobě pana Zemana, ten problém je v existenci minimálně dvou zcela protichůdných skupin našich obyvatelů..Ty kriticky myslící, vycházející z hodnot našich otců a dědů, jejich vlastenectví, vztahu k půdě, ke krajině, k minulosti, zastupuje právě pan Zeman. Odpůrci jeho dehonestováním a "umlčováním" se snaží oslabit tuto vlasteneckou skupinu, která logicky netleská multikuturalismu,bruselské rétorice, globalizaci a přijímání "západních hodnot", které oslabují a likvidují minimálně evropskou populaci. Starší generace díky své výchově, vnímání světa a předaným vzorcům o fungování člověka ve společnosti, patří z větší části do té vlastenecké skupiny. Ale postupně vymřou a budou zákonitě nahrazeny novými generacemi, které budou díky "západním hodnotám", které si vezmou za své, zdegenerované, zeslabené.
  Islám tak bude mít velikou šanci v Evropě zvítězit.
  Takže možná bojujeme předem ztracený boj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, neb, chceš-li porazit svého nepřítele ,vychovej jeho děti.....H.

   Smazat
  2. Je to stále tentýž boj mezi Námi a jimi! To z našich genů vzešli skladatelé Smetana, Dvořák, Janáček či Bach, Mozart, Beethoven a Wagner. Naši lidé vynalezli automobil, letadlo, parní stroj, spalovací motor, proudový motor, elektrické osvětlení, telefon, rádio a fotograf – a dokonce i mocné nástroje, které jsou nyní používány jako zbraň proti
   nám: filmovou kameru a televizi. Muži našeho dědictví poskytli zdroje počítačovému věku: polovodič, tranzistor a integrovaný obvod.
   Naši lidé vyvinuli matematiku, fyziku a chemický pohon, které nám umožnily nechat stopy na Měsíci.
   Ve výčtu velkých úspěchů našeho evropského dědictví bych mohl pokračovat dál a dál. Ve velikosti Periklova Řecka, Césarova Říma, Boleslavových Č ech
   nebo Shakespearovy Anglie. Západní civilizace dosáhla těchto výšin sama bez nich. Ale upadli bychom bez nich do bahna jakobínství, marxismu, freudismu a liberalismu? Rozdíl mezi námi a jimi vyjadřují např. filmy Walta Disneyho a těmi, které se dnes natáčí Disney Studios pod Židem Michaelem Eisnerem. Ačkoliv Disney i Eisner dělali technicky dokonalé filmy, Disney vytvářel filmy zdůrazňující krásu a vznešenost člověka a zázraky přírody. Eisner odvrátil tento Disneyho přirozený filmový obchod směrem ke zvrhlým filmům jako Hra na pláč a Kněz, filmům, které si libují v sexuální deviaci a zvrácenosti, filmům, které by Walt Disney ani nesledoval – a tím méně produkoval.
   Zatímco starověcí Řekové nebo Evropané za renesance vytvářeli velké umění a sochy, ukazující ideál krásy lidského těla, Židé umění odmítali jako „modlu“. Dnes sponzorují a propagují zvrhlé umění a oceňují zrůdnosti a výstřednosti místo umění správně vytvořeného, vznešeného a hrdinského. Zatímco evropský faustovský duch pronikl do nejhlubších oceánů i nejvyšších hor a dokonce se odvážil až
   do vesmíru, oni byli jen zřídkakdy průkopníky. Zatímco my ctíme půdu, Zem, a celý přírodní svět, ze kterého většina Evropanů ještě nedávno získávala svůj denní chléb, Židé se shromažďovali kolem zlatého telete bezduchého a parazitického městského života.

   Smazat
  3. Jedinej kdo ma nadeji byt zvolen, je nekdo ,kdo bude presidenta Zemana posuzovat objektivne, take predevsim ferove a Positivne.
   Uz lecos president pro narod udelal.
   Naproti tomu zmije akorat plivaji jedy..
   Kde nic tu nic. jenom Nenavist!!!
   Tak to mame lehky spocitat !
   A jsou tak uboze pitomi,ze je nic jineho nenapadne.
   Nebo na to spise nemaj....

   Smazat
  4. 0:31 ! zapomněl jsi na BLESKOSVOD..
   .. nicku Frankline okamžitě ho vrať !!!
   UFOun

   Smazat
  5. 9:00 - ano ano, patří tam! A také ruchadlo bratří Veverků a Resslův lodní šroub! Ale to nebylo jen o českých lidech, ale o arijské Rase jako celku, jejíž zničení se rovná likvidaci smysluplného života na Zemi! A o to go! Ti hlasatelé "antirasismu" nejsou nějací "pochybní lidé" se kterými můžeme ale třebas také nemusíme souhlasit! Je to vysoce nebezpečná svoloč, ohrožující existenci civilizace a měli by být smazáni z povrchu Země za každou cenu a jakýmkoliv způsobem!! O tom je to sdělení! A to už není žádná prdel! Je to o bytí a nebytí světa jak ho známe, z jakého jsme ještě vzešli a který "díky" těmto nám za vzro dávaným sajrajtům prosazujícím údajně ty "správné hodnoty" už za nedlouho nemusí existovat!

   Smazat
 5. Tajna informacni agentura nicka honolulu uz zjistila protikandidata presidenta Zemana ! Vidite ho na youtube pod nazvem informace:

  A guy washing hiss ass in a public fountain and then drinking from hand he washed.

  Zvyraznit levou stranou mysky a po kliknuti pravou stranou mysky peclive prostudovat...
  Nerad bych nekomu lichotil, ale neni to nahodou monsignore Halik ? Ty vousy jsou stejne !
  SLAVA PRESIDENTUM TRUMPOVI A ZEMANOVI.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, dík za jazykový koutek angličtiny. Je ta vaše věta zcela gramaticky správná? Proč se to nepíše takto:
   A guy washing his ass in a public fountain and then drinking from hand he has used to wash it.

   Smazat
  2. 0:33- nabyl jsem od Honolulu dojmu, že "američtina" již má krajová nářečí a Vy přijdete s "angličtinou".

   Smazat
  3. (0:33)
   Je od Vás nespravedlivé žádat korektní angličtinu po někom, kdo neumí ani česky. To byste po něm rovnou mohl chtít, aby uměl logicky myslet. Příště to s nároky na HONOLULU nepřehánějte.

   Povolny - jako obvykle - "nabyl dojmu". Také znamenitý češtinář...

   Smazat
  4. Neoponujte honolulu jestli nechcete aby se na vas snesla kupa sprostych nadavek, on opozici nesnasi, vi ze vsechno vi a jen jeho nazor je ten spravny

   Smazat
  5. NEROUHEJ SE ... v 8:29 !
   MM

   Smazat
  6. 2:49-Vaše výtka na špatný tvar je oprávněná, nabytí dojmu snad připouštíte i občasné Vaše překlepy.

   Smazat
  7. Já rád čtu názory Honolulu a z větší části se s ním ztotožnuji... Líbí se mi, jak celá společnost jde do kytek a mnozí zde řeší vyjmenovaná slova, holé a rozvité věty, bflmpsvz.... A přitom všichni víme, že vzdělání není zárukou inteligence... Je ověřené, že tam kde je nejvíce vzdělaných a postavených lidí, tak tam mají nejšpinavější záchody, vyjadřování mají mnohdy horší než spodina a pak na veřejnosti ze sebe dělají intelektuály....
   Nechápu také to, že když někdo demokraticky vyhraje volby, tak že to někdo nedokáže uznat. Prostě se musím také tomu podřídit. Také mi bylo na zvracení když byl za prezidenta zvolen matlák Havel, ale bylo to tak, tak jsem se s tím prostě smířil, proto nevím, proč všichni jankovatěj když není po jejich... A to od té doby snad ani tolik škody nikdo tady nenapáchal... Tak co blázníte??? Mia

   Smazat
  8. Malá poznámka: Nevěřím, že pan kníže by také zvládl test z češtiny..... Mia

   Smazat
 6. Pražskou kavárnu, sluníčkáře a jiné pomýlence a fašity, teď čekají krušné časy. O to více budou řvát a kopat jako umírající kobyla. Jenomže pohyb kyvadla se dává na druhou stranu a už nic jej nezastaví. Teď teprve uvidíme jak krysy houfně opouštějí potápějící se loď a kariéristi kabáty rychle převléknou na správnou stranu. Jak říká pan Pjakin "Vše jde správným směrem" jak říkali naši předkové "Vše do času, pán bůh navěky". A o tom to je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, ale zase příliš iluzí si nedělejme, oni jsou věční, i naši předkové měli s touto kolaborantskou sortou problémy, a i když se nám zdá, že je to bláznivá sekta, tak vydrží, přechodně se třeba vystačí jenom se svými bludy, s kterými budou dál pracovat a podle potřeby je rozvíjet.

   Smazat
  2. "Pražskou kavárnu, sluníčkáře a jiné pomýlence a FAŠISTY..." - Ano, PRAŽSKÁ KAVÁRNA JE SMEČKA FAŠOUNŮ, to je třeba říci na plnou hubu! "SVOBODNÉ VOLBY" bylo jedno z hesel 89-ého roku. Demokrati výsledky svobodných voleb uznávají vždy, fašouni pouze, když vyhrají. A začal s tím už HEJVL.

   Smazat
 7. Rád bych se tady veřejně zeptal, zda v Praze žijí ještě normální lidé, kteří nesympatizují s Pražskou kavárnou? Teď mne v televizi přesvědčovali, že návštěvníci Národní třídy vytvořili lidský řetěz kilometr dlouhý. Mám divný pocit když tam vlakem přijedu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Reportéři ČT taky přesvědčovali partnerky, že tohle je 20 centimetrů...

   Smazat
  2. 0:41 Klidně přijeďte. Stačí počítat: ten kilometrový řetěz je něco kolem tisíce lidí. I kdyby všichni byli Pražáci, tak je to 1 kavárník na 1000 normálních obyvatel Prahy. Když ke kavárně přidám i studenty a budu hodně přehánět, tak i v Praze připadne na jednoho pošuka nejméně 200 normálních lidí. Ale ti v ČT slovo nedostanou. Kdyby ano, dopadaly by i volby jinak.

   Smazat
  3. Žantovský na PL tvrdí, že řetěz byl jen 100 metrů. Je to pravda?

   Smazat
  4. Pravda je taková, že vyhrožovali, že lidský řetěz půjde až na Újezd k památníku obětem komunismu, což je odhadmo tak 1,2 km, ale nedosáhli ani k Národnímu, což je asi 400 metrů. Takže se v Praze nenašlo dost demokratů a odpůrců totality.

   Smazat
 8. Určitě tam žijí "normální" lidé, problémem je, že nejsou tak aktivní a viditelní jako "naše elity"..Ale Praha jako velkoměsto se svým životem a atmosférou, nenexistencí vztahu k přírodě, krajině, nutně své obyvatele "tvaruje, modeluje" jinak než třeba krajské město své obyvatele.
  Já výsledkům tohoto modelování říkám "umělí lidé, umělý život"..ale tento problém je určitě všude ve světě..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsem sice rodilý Pražan, ale žiju tady drtivou část života. Naprostá většina Pražanů je normálních (bez uvozovek), snad politikou znechucených, ale přesto slušných a přátelských. Vztah k přírodě je také velmi silný, neboť Praha je stále ještě (snad se to nezmění) slušně "zelené" město i s příslušnou faunou; ta je bohatší, než si myslíte (např. - sledovali jsme zblízka z okna ve čtvrtém patře útok poštolky na kosí hnízdo, dospělí kosové se snažili, ale příroda je krutá; známí měli jet na dovolenou, ale kuna jim zlikvidovala v autě elektroinstalaci; známý je i případ kance pobíhajícího v centru Prahy; v Botiči jsou ryby a loví je ledňáček; k sojkám se občas můžete přiblížit na metrové vzdálenosti [zažil jsem i 1m]; labutě lze leckde krmit z ruky). Praha je jedno z nejkrásnějších a nejoduševnělejších míst na světě, hrdost na toto úžasné město by měli cítit nejen všichni Češi. Patří vlastně celé Evropě, kolik bylo příslušníků jiných národů, kteří se podíleli na zbudování tak úžasné geniální lokace (genius loci). P.S Aby nedošlo k omylu - Praha je fyzicky zcela jednoznačně caput regni našeho státu, nicméně intelektuálně je zde značný přesah.

   Smazat
  2. 353 Praha je plna naplavenin, vlezete do metra, cestina neslyset, sikmovoky, cerny, samej polak,ukros, rusak, je to hnus. Zlodejsky taxikari, smenarny, plno kurev a zebraku, bezdaku tisice.

   Smazat
  3. 3:53,vzhledem k času sepsání příspěvku,patrmě popisujete svůj sen...

   Smazat
  4. Ale jo, všichni tu máte kus pravdy, záleží jen na nátuře, zda vidíte sklenici poloplnou, nebo poloprázdnou. Praha je opravdu krásná a magická, kulturní a architektonický svatostánek a je též zasazená do krásné krajiny. A i ta příroda tam je. A také hodně Pražanů chalupaří, trempuje, skautí... Možná jsou v přírodě častěji než leckterý vesničan, co se mrcasí jen na své zahrádce... No ale bezdomovci, lehké děvy a podsvětí je tam též, o tom není pochyb. No prostě věci nejsou černobílé.

   Smazat
 9. Divím se, že se doktor David při své inteligenci diví, k čemu tady došlo. Mi to bylo jasné pár měsíců po převratu. Mohl jsem si zazpívat: Bratříčku zavírej vrátka, tato noc nebude krátká. Malem před 20 léty kohosi z toho klepla Pepka, když jsem to napsal na internet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Existují lidé, kteří věděli o co jde hned, jak se na balkóně objevil ten chrchla. A možná ještě dříve.

   Smazat
  2. Z čeho soudíte, že se divím?

   Smazat
 10. POUZE pro studenta - ohledne anglictiny 0:33 !

  Obe vety jsou prijatelne a vystizne !
  (Moje anglictina je anglictina americke ulice.)
  S anglictinou jsem se vsak poprve setkal v JAR, ktera je trochu jina nez americka.
  Anglictina se casto neda prelozit doslova a nemela by o to byt snaha.
  Je to bohaty jazyk s mnoha ruznymi accenty a obraty, podle kterych jste zemepisne zarazan.

  Americka vlada porada programy pro studenty, kteri chteji studovat anglictinu. Jmenuje se to SUDENT EXCHANGE PROGRAM. Mladi lide delaji uzasny progress / pokrok, kdyz jsou v prostredi, kde nikdo nerozumi cesky.

  Ted se vsak nehlaste dokud se nestabilizuje situace. Je zde zmatek a kabinet presidenta Trumpa NENI jmenovan.

  Nejkrasneji anglictina je na severo vychode Ameriky a ve vysoke spolecnosti v UK. Je to lahudka pro vase usi a za nejakou dobu budete rozumet anglictine jako cestine.

  Prijdete - li do anglicky mluviciho sveta pozdej nez kdyz je vam 16-17 let, tak nikdy neztratite accent.
  Americane jsou vsak velmi tolerantni k accentu, protoze nektere oblasti Ameriky maji strasny accent..
  Ale to jsou veci nepodstatne.
  Podstatne jsou papiry opravnujici k pobytu v Americe !!!!
  Oni jsou ted velmi nazlobeni na illegalni pobyt, kvuli kriminalite.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 11. Panove, ty protesty jsou stale horsi a horsi.
  Jestli se ti blbecci co prohrali volby neuklnidni, tak budou zastereleni. Oni zde nici NEMOVITOSTI, auta , obchody a dokonce domy navstevniku a turistu, kteri nemaji s volbami NIC SPOLECNEHO !

  To nema logiku to jejich pocinani ! Oni utoci na vse a na vsechny. Podle zakonu, Trump a jeho kabinet (neuplny) NEMA MOZNOST zasahnout do 20.1. 2017. Obama vladne do
  6.1. 2017. a bordel a destabilizace roste. Az se na ne vrhnou policati a Trumpovi obcane, tak zacnou jecet, ze je to rasismus, atd. (Porad stejne nalepky.)
  Jsou to smesni a destruktivni tajtrlici s opozdenym vyvojem.
  Ahoj pro dnesek
  nick honolulu - At zije president Trump !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi nebudu v noci spat, pro me za me se tam v ty emerice treba vymlatte navzajem, alespon bude na svete klid.

   Smazat
  2. Přesto, že se populace USA
   podílí pouhými 4% na celkové populaci zeměkoule,

   mají tam nejvíce odsouzených ve vězeních
   (přes 1 mil.vězňů) - nejvíce na světě,
   v mnoha státech platí ještě trest smrti,
   který byl už i v tom stále kritizovaném Rusku zrušen v r. 1996....

   Takže se ničemu nedivte.

   Smazat
  3. Jakmile je kapitál ohrožen na zisku, je boj o jeho zachování neúprosný. T

   Smazat
 12. 0:33... Oprava !Tted jsem se dival na vetu o ktere jste se zminoval...washed - HISS ASS WITH - na ukoncenost.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 13. Well well jak rikal panbuh Reagan

  OdpovědětSmazat
 14. Donald Trump byl zvolen navzdory propagandě médií a umělecké fronty ... stejně jako prezident Zeman. To je hodně zajímavé. Amerika se námi inspirovala. Nebo se ve světě něco děje. Zajímalo by mě kdo za tím je, že se na různým místech Země opakuje ten samý scénář.

  OdpovědětSmazat
 15. 2:49...Ale, to je prece ABBREVATION, kdyz je to castecne neukonceno, ci NEpozornost.

  A kdyz je zde utok na logiku, ktery neni vysvetlen, tak to je UNWELCOME DEMONSTRATION OF COMPETENCY za ucelem TO COVER INSECURITIES.
  Americka ulice tomu rika MONKEY FARTS. Jak se tomu rika ve vysoke splecnosti v UK nevim.
  Ja myslel, ze mluvim se studentem a misto toho s opakem.
  Moje kamaradska povaha mi zarucuje, occasionali step in popoo.

  T.j. prekvapujici ! Jak se vzdalim hned jsem sepsut.
  V Africe to bylo stejne jako v Cesku. Kazdou chvili po me nejaka opice hodila hovinko. (2:49)
  honolulu

  P.S. (2:58) Za informace o Africe mam dopis od R. Reagana v 80-tych letech
  Ve stejnou dobu, kdyz Reagan umrel jsem byl ve Washingtone pracovne a byl jsem vypovezen z hotelu za velmi peknou ODMENU. Oni chteli vsechny pokoje pro VIP hosty..
  Gentlemens existuji pouze v Americe.
  V Cesku a Africe je to podobne.
  Kakance letaji vzduchem. Ti co je metaji jsou na tom zjevem lepe v Africe nez v Cesku.
  Vim to urcite, byl jsem tam vsude.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 16. Proč vlastně Amíci chtěli v ČR za prezidenta Schwarzenberga a proč tak běsní proti Zemanovi? Protože Schwarzenberg by podporoval válku proti Rusku?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To taky. Ale prezident jmenuje premiéra a vládu, s tím se dá dost tvořit. Také by asi přišlo na pořad dne odškodňování Sudeťáků a bůhví co ještě. Prostě "náš" prezident se vždycky hodí..

   Smazat
 17. 4:30... To uz neslo vydrzet, aby arogantni blbecsi nam neustale znasilnovali mozky a prerozdelovali ovoce nasi prace. Trump byl katalizator, nebo-li ROZBUSKA.

  Slova Donalda Trumpa byl balzam na nase duse.
  Cim mu HNUSNEJ media nadavala, tim vice mel stoupencu jako jsem ja. Nakonec se k nemu pridali i velci kluci.
  Policie, CIA, 200 generalu a admiralu, Narodni garda,
  95 % belochu a cast Oligarchu...

  Trump ZACHRANIL svet pred atomovou valkou. Trump je svetovy zazrak poslany s vesmiru za 5 minut 12.

  At se cokoliv stane v budoucnosti, tak on Trump zachranil Ameriku a svet pred totalni zkazou.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nestraš s válkou,zatím jste to nandali tak leda Indiánům a to jste je ještě museli vožrat,než na ně udeřilo hrdinné Us dělostřelectvo,i na tu Hirošimu jste letěli,když japončíci neměli žádná letadla....

   Smazat
  2. Tento vytvor je pripad pro Chocholouska, on je Trump neco jako Jezis Christus ktery tez prisel z vesmiru zachranit svet, kam na to ten clovek chodi....

   Smazat
  3. Tady je to jako Novinky US....

   Smazat
 18. honolulu
  Tomu, že Trump zachrání svět před válkou bych docela věřila. Například jeden americký kongresman za demokraty nedávno řekl, že Clintonová by šla do konfliktu s Ruskem.

  OdpovědětSmazat
 19. Pod rouškou noci (i když už je vlastně ráno) si dovolím trochu jiné téma. Vědci z věhlasného institutu MIT ve Spojených státech zjistili, že Zemi chrání neviditelný štít.Neviditelný štít chrání Zemi před vysoce radioaktivními elektrony lokalizovanými ve vyšších vrstvách atmosféry. Podle NASA jsou tyto elektrony velmi agresivní, krouží ve vysokých rychlostech, blížících se rychlosti světla v prostoru. Jsou schopny doslova usmažit cokoliv, na co narazí, včetně družic a satelitů. NASA vyslala dvě sondy, aby zkoumaly tyto vysoce nebezpečné radioaktivní částice kvůli tomu, aby bylo zajištěno bezpečí kosmonautů ve vesmíru.Je to velmi neobvyklý, zvláštní a výrazný jev," říká John Foster z MIT.

  OdpovědětSmazat
 20. Upřesnění k 5:02
  Ta věta Johna Fostera z MIT "Je to velmi neobvyklý, zvláštní a výrazný jev" se konkrétně vztahuje k pozastavení se nad tím, že ultrarychlé částice jsou vychylovány z jejich drah. To je ten štít, tím jsme před nimi chráněni.

  OdpovědětSmazat
 21. Pamatuji, jak současní "ochránci demokracie" chtěli zákon na ochranu demokracie. Teď by se hodil. Kdysi byla vyšetřována a trestána neamerická činnost v USA, něco podobného by se mělo implementovat do našeho právního řádu a situace by se uklidnila. Všechno, co by směřovalo proti státním institucím, by bylo trestáno. Rozumím tomu tak, že i štvaní na Radiožurnálu či ČT by bylo trestné.

  OdpovědětSmazat
 22. 4:55... Pani, rikate pravdu ! Oni se tim vubec NETAJILI !
  Soros se verejne dozadoval utoku na Rusko a samozrejme Hillary mu prikyvovala !

  Duvod nenavisti, ktery Soros k Rusku citi je nam nesrozumitelny. My proste nevime proc !
  DEMONIZACE, tim vzdy zacnou a DEHONESTACE nasleduje a potom prijde k utoku.

  Nas volice Trumpa narkli, ze jsme pod vlivem Putina.
  NIKDY na me president Putin nemel zadny vliv !
  Nerozumim rusky ani slovo ! Na Ruske weby nechodim, nevim co rikaji.

  My jsem vsichni volili Trumpa na zaklade jeho vet, ktere na nas silne zapusobily. Byl to balzam na nekonecnou tyranii politicke korektnosi a blbe reci, ktere urazely nas smysl pro realitu.

  Z nas nikdo nespal z 8 na 9 teho listopadu.
  O2:37 rano ve stredu 9. listopadu to Trump vyhral (vychodni cas) a na ulicich se tancilo. 3 dni jsem oslavovali a ja byl v "lihu", ale vnimal jsem co se deje.

  Nebeska prozretelnost zasahla. Ted prijde k boji s Neocony, Globalisty, NWO a s nepritelem nejhorsim s MEDII. A tem zmetkum, kteri zapaluji domy a auta policie namlati zadel.
  nick honolulu - at zije president Trump !
  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hovnolulu, ty nechodis na ruske weby? A kde si myslis ze jsi ted, komunisticky osle?

   Smazat
 23. Podivejte se Cesi, jaci jsou to blbci ti protestujici !
  V Oregonu policie zatkla 70 lidi za niceni nemovitosti, (auta, obchody, atd.)

  60 % z nich nevolilo, i kdyz mohli. Oni rabovani obchodu zakryvaji zasterkou protestu proti Trumpovi, protoze je Soros plati.

  23 vehlasnych "CELEBRITIES", (neznam z nich nikoho), prohlasilo pred volbami, ze se odstehuji ze zeme v pripade vyhry Trumpa.

  Ani jeden z nich neodjel a Canada jim otevrela hranice bez papiru.. Lzou ve vsem !
  Sedeji na prdeli a kouleji ocima. HANBA !
  nick honolulu - supporter of president Trump.

  OdpovědětSmazat
 24. Zalez uz cvoku nekam za pec nikdo te neposloucha magore

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:39 ale kdyz on ma tu utkvelou predstavu ze je jeho poslanim vychovavat zaostaly cesky narod ktery je tak blby ze si to co on zde pise, neumi najit na internetu. Tak a ted prijdou sproste nadavky a urazeni.

   Smazat
  2. 6:39, 8:44- střídáte se trollíci ve službě v 7:00,jako policajti?

   Smazat
 25. Protestujicich byl plny Vaclavak. Vas vlastizradnych komunistu je pet a pul. Tak se bezte i s Ovarem bodnout.
  My zpatky do Ruska nechceme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co by s nami Rusko delalo? Ti maj svych starosti dost, jeste mit na krku ubohou vykradenou zemicku plnou zlodeju, to by bylo terno. Putin neni blbej na rozdil od nasich ulisnych politiku pachnoucich od Shapirova lejna.

   Smazat
  2. Plný Václavák? Hochu já tam byl. Ono tam probíhalo několik protichůdných akcí a ty byly odděleny placy, kde vůbec nikdo nebyl. Kam se všichni dohromady hrabou na plné náměstí při prvomájových průvodech Pražanů Nebo když bylo zcela dobrovolně 300 tisíc Pražanů na tryzně za Heidricha. Jo to by si herman chrochtal. Plný Václavák vypadá jinak... Můj odhad Halíkovců, když já tam odpoledne byl tak do 5 tisíc a to i se mnou a ostatními čumily.

   Smazat
  3. 7:58 Čeho se bojíte, když těch "vlastizrádných komunistů je pět a půl" ?
   Mlčící většiny občanů, kteří pochopili, že je čas na změnu ?

   Smazat
  4. Komunistů pět Pepoune,ale ty jsi sám jako kůl zaraženej do hnoje.

   Smazat
  5. Vy a do Ruska? To by se vám líbilo, co? Leda hovno!. Pod zem pudete, šmejdi rasozrádný! Hrabat těma svejma zlodějskejma čpárama v předsmrtných křečích půdu, aby až ji vaše ohavně z bídy lidu zbytnělý trupiska řádně prohnojí, tato poskytla žírný chléb příštím generacím slovanských dětí a vy se tak xindlové poprvé staneli užitečnou hmotou! Totiž úrodným humusem ...

   Smazat
  6. oprava: stali

   Smazat
  7. 30 000 lidi na Vaclavskem namesti, komunisti.
   Narod vami i Ovarem leda tak pohrda. Bat se musite vy.

   Smazat
  8. My,je kdo?

   Smazat
  9. I kdyby těch tvejch hodně nadsazenejch 30 tisíc tam bylo i se spodní kontra manifestací, co to na Prahu je? A kolik z nich ty cancy na tribuně poslouchalo a kolik jich tam šlo na ty skupiny co tam vystupovaly? Hochu, hochu, seš ůplně mimo...

   Smazat
  10. 11:30-ti co budou budovat Sibiř pod dohledem Číňanů.

   Smazat
  11. 10:37 Jako obvykle lžeš, ale i tak by to bylo jen 0,3% populace. To je podle tebe celý "národ"? Z toho tedy opravdu jde strach. Oslovuješ komunisty, tak pro tvou informaci, KSČM má stále kolem 50 000 členů a v posledních volbách dostala 267 047 hlasů. Tak ještě jednou, kolik že proti tomu bylo toho "pohrdajícího národa", kterého se mají komunisté bát?

   Smazat
 26. Co je to za demokracii, když musíme platit ten škvár z ČT.Jen samá demagogie a na kritiku nikdo nereaguje. A plešatej zajíc klidně tvrdí, jak je to dobré. Jako vzdělaný člověk jsem zhnusen sprostotou tzv. umělců -př Černý, neb flanďáka-Halíka, rektorů-protektorů. Je to elita- ne hnůj-fuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 27. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Benjamin-Kuras-Muslimske-gangy-pripravuji-nasilne-prevzeti-Francie-a-premenu-Nemecka-na-islamsky-stat-463421

  OdpovědětSmazat
 28. Byl sice řádně zvolen, ale lhal a své povinnosti neplní.Je to zlý, mstivý a celkově odporný, alkoholem a nikotinem prožraný egomaniak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi píšete o našem panu prezidentovi. Proto zkusím na Váš hloupý výblitek reagovat víceméně racionálně:
   -ani politik Zeman není neomylný; -ani politik Zeman není schopen splnit všechno, z různých důvodů; -ani politik Zeman nedokáže naplnit prázdné pravdo-láskařské floskule farizejských pražskokavárníků; -ani politik Zeman není krásný, není abstinent, není Ježíš.

   Ano, byl řádně zvolen, mj. mnou, za svojí volbou si stojím, jsem na ni hrdý čím dál víc, i díky nehorázně trapně nařvaným pražskokavárníkům.
   Jinak jsou to až neuvěřitelně křivé svině, ale v tomhle mi pomáhají, přiznávám jim toto jediné pozitium.

   Doufám, že teď už je Vám to jasné.

   Smazat
  2. Už jsi se kousnul do prdele?Svíjíš se nenávistí jako předpotopní příšera, AT ŽIJE PREZIDENT ZEMAN A DONALD TRUMP -ZACHRÁNCI BÍLÉHO ČLOVĚKA

   Smazat
  3. Velmi věrně jsi popsal Václava Havla, mezi lidmi spíše známého pod přezdívkou Lahváč Veškrna.
   Tleskám za Tvoji odvahu.

   Smazat
  4. No já bych to jen poopravil, zvolen byl podvodem (vzpomínáte jak Íčko hrozil blbovi Bursíkovi, že "hodně lidí půjde bručet"?), ale jinak všechno sedí - na Veškrnu.

   Smazat
 29. Dovolím si s autorem článku nesouhlasit. Jesliže někdo žádá prezidenta aby odstoupil, obrací se na něj osobně a radí mu co má dělat. Nezpochybňuje samotnou proceduru volby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesouhlsíte, protože nechápete.
   Naše zákony neumožňují prezidenta odvolat.
   V případě pana Zemana se to asi hodí, ale jinak to někdy může být i průšvih. Ale protože náš prezident nemá příliš exekutivních pravomocí, tak asi než až tak velký.

   Ale, znamená to, že pražskokavárenští rádoby-demokrati mohou jedině žádat, naštěstí. Ale už jenom to, jakými metodami vytvářejí tuhle atmosféru ukazuje, že to v žádném případě demokrati nejsou, naopak.
   A samozřejmě, oni i tu volbu samotnou zpochybňují mnoha způsoby.

   Možná je neobhajujete ve zlém, ale měl byste si to ujasnit. Pražskokavárníci jsou kolaboranti a fašisti! Takoví hezky růžovo-srdíčkově sametoví. Ne, že ne.

   Smazat
  2. Tisíckrát jsem měl chuť poslat Havla do řiti, a přesto jsem mlčel jako lidi za protektorátu vědom si dopadů na život můj a moji rodiny. Nehrajte si na demokracii.

   Smazat
  3. 13:57 Zeman nedávno řekl, že existují dva způsoby, jak vyměnit politika, se kterým nesouhlasíte. První způsob je demokratický, ve volbách. Druhý, nedemokratický způsob je Kalašnikov. Tím je obecně myšlen jakýkoliv silový nátlak, tedy i demonstrace a vyvolávání nepokojů. A nebyli to právě ti dnešní "rádci", kteří se z oné definice mohli vzteknout, protože jí označili za nepřípustný návod, neslučitelný s demokracií? Jak to, že dnes jim to už nevadí a snaží se ho uplatnit? Není to jen další příklad jejich neskutečného pokrytectví?

   Smazat
 30. Vlado z Brna !
  Vcera jsem byl obvinen, ze neumim cesky.
  Preloz jim do cestiny, ze jsou to ULTRA HLUPACI a ze jim to vzkazuji ja honolulu.
  Ze maji fasisticke manyry a snazi se o destabilizaci a stejnou hnusarnu, jako byl Majdan.

  Az se situace u nas upravi a k moci nastoupi president Trump, tak dostane informace, o nelegalite, ktera se u vas deje. A az bude pani Ivana ambasadorka tak zmetci dostanou vychovnou nakladacku, aby respektovali demokracii.

  Protizemanovsti IDIOTI jsou zneuzivani, vyuzivani a pouzivani na prevzeti hradu, nejakou partou ceskeho Prosenka..(Bratrance Hillary.)

  A policajti v Cesku proti tomu nic nedelaji, protoze nejsou chlapi.
  Nasi policajti jsou ted hrdinove v nasich ocich a vsude kde se zastavi maji zdarma obcerstveni a rozhodne to neni pouze kafe.
  AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN ! Stale vzestupna hvezda evropskeho politickeho nebe.

  A vite vy mentalni trpaslici z prazske kavarny o jeho nejvyssim titulu ? Nevite NIC ! Ale ja vam to reknu.
  President Zeman je KAMARAD presidenta Trumpa, zachrance sveta pred atomovou valkou.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 31. Zmizel mi prispevek na podporu preidenta Zemana !
  bye, bye
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 32. ZHLOUPNUL JSEM ! 1/2 mi trvalo nez jsem prisel na to, proc jsem byl smazan.
  Poukazal jsem na skutecnost , ze rozdeleni v Cesku neni ideologicke, ale KMENOVE. Cesi a ti druzi. (Prosenkovci)..
  TRIBAL WARFARE na obzoru. Peclive kryte vsim moznym a nemoznym. Jsem expertem na tyto svinarny , prozil jsem mladi v Africe.
  Cesi nedejte se !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 33. Krvava Madla v techto dnech obchazela Prahu,jako Upir z Nesferatu,aby byla nablizku,kdyby se neco zvrhlo.proti presidentovi Zemanovi.Vrazedne rodiny ameriky Clinton,Bush.Obama A Soros,kopou kolem sebe v poslednich krecich.Havlokavarna je v nadeji,ze prijde Cesky Majdan.Neprijde !

  OdpovědětSmazat
 34. Tady by trochu pomohlo zrušit Neziskovky a podívat se na zoubky rektorům, jak vyučují naše děti.Zatím je učí nenávisti, závisti a lži, což dokázali 17.11.2016.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To rozhodně v prvním případě, protože je vychovávají k nenávisti a překrucují jim při výuce historická fakta.

   Smazat
  2. Ale učí je také používat budíky vyrobené buď v Číně, anebo ještě pod kvalitní značkou Prim za socialismu.

   Smazat
 35. Považuji zákon o postižení za hanobení prezidenta(ať by to byl přečin, nebo tr. čin) za základní prevenci před občanskou válkou.
  Jim viditelně není cizí představa násilného jednání proti vůli většiny. Připomíná to Asada, který i když 2x vysoce vyhrál volby (a silně monitorované), byl a je "nepřijatelný" jak pro menšinu, která nemá problém s terorismem, tak pro celý západ...
  V USA vykřikují demonstranti výzvy k zavraždění prezidenta, nebo i ke znásilnění jeho manželky.
  Kam už to nyní zachází?
  Tedy, pouze základ. ČT a soukromá cizí média ty, co mají problém s většinovo volbou, podporuje.
  Má zvláštní privilegium beztrestnosti? Je nepostižitelná, včetně RRTV? Nejspíše ano a jde o stejné divadlo s jasným koncem.
  Zde by již poslední léta měly samotné bezpečnostní složky vědet, kam může situace dozrát.

  Ti, kteří mají problém s většinovou volbou a cítí oprávnění změnit jakoukoli cestou (i protiprávní, viz. ČT - věčně beztrestná), ke svržení prezidenta,
  nyní dostanou silnou podporu po zrušení vizové povinnosti Ukrajiny.
  Není třeba se ptát proč, no zpozornět by mělo i vojenské zpravodajství. Politici vidí levnou pracovní sílu pro zaměstnavatele (strašné, žít neustále v tom, že občan ČR je pro ně nikdo), ten pohled se jim změní, když už bude pozdě.

  OdpovědětSmazat
 36. když skončila monarchie a hrad by zustal prazdny tak si radoby demokrati vymysleli jak nazvat noveho monarchu co je bude zastupovat při audiencich kralu a tak se zrodila jedna z největšich pitomosti koryto zvane prasedizentske a když tam dosadi nějakeho sveho jajinka tak aby se pak mohli divit co je to za vola k němuž se samosebou nabalilo ve vyšim zajmu stovky ba i tisice lokaju a kejkliřu a mastičkařu placenych z dani votroku kteři už jsou tak zbli že dokonce tomuto fandi i život by položili nevědice jak neexistujici demokraciie skutečně vypada

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.