Reklama

.

.

středa 23. listopadu 2016

První cena za hyenismus

Ivan David
23. 11. 2016
"Novinář: Nežil jsem nadarmo, jen co nenávisti se mi podařilo vyvolat!"(K. Čapek: Bajky a podpovídky)
Byly doby, kdy novinářské povolání mělo svoji etiku. To zdaleka neznamená, že by se novináři etice nezpronevěřovali. Byla ovšem hranice a každý věděl, jak daleko od ní se pohybuje. Dnes tvoří slušní novináři malou menšinu. Vidíme, slyšíme to a čteme každý den. Slušnost je darebákům k smíchu. Nemůžeme se tomu divit v zemi, kde je všechno na prodej a nic není hanba, protože trh nezná špinavé peníze.

 A tak nepřekvapí, že první cenu udělili porotci z Czech Press Photo za fotografii utýraného Miloslava Ransddorfa, který krátce po jejich akci zemřel. Hajzlíci "ulovili velkou rybu". Ptal jsem se před lety jednoho z nich při podobné hnusotě, jestli je hrdý na to, co dělá. Odpověděl s netečným výrazem ve tváři (ksichtě): "Je to moje práce, jsem profesionál."

Miloslav Ransdorf přijíždí ze švýcarské banky: Europoslanec Miloslav Ransdorf přijíždí špičkám KSČM vysvětlit své angažmá v curyšské bance. Ve Švýcarsku byl zadržen kvůli neoprávněnému pokusu o výběr 350 milionů eur. | foto: Petr Topič, MAFRA  Zdroj: lidovky

Okolnosti, za kterých byl Miloslav Ransdorf zadržen nebyly nikdy korektně vyjasněny. Co je to neoprávněný výběr? Nešlo o falešnou směnku. Není ani jasné, jestli naopak švýcarská banka neoprávněně nezadržuje peníze, které jí nepatří, tak jako tomu bylo v případě jiných kont, uloupeného zlata a podobně.


Více vdova paní Vlasta Ransdorfová zde

Těm hajzlíkům nešlo jako obvykle o nic menšího než o ponížení někoho, komu nesahají ani po kotníky. Očekávají pochvalu a odměnu od šéfa, možná kariérní postup, vyšší plat, možná jen udržení placeného místa, lepšího než být bez zaměstnání jako "novinář na volné noze".

Denně slyšíme, že president elect Trump "útočí na novináře". Ne on jen říká občanům o novinářích to, co většina veřejnosti dávno chápe. Že je to ve velké většině levně prodejná chamraď. Čest výjimkám.

I prezident Zeman prý útočí na novináře. Ne, oni mu jen okopávají kotníky, jak s oblibou říká: "Výš nedosáhnou." Napadají ho a pak tvrdí, že je s nimi "v konfliktu". To je, jako když vám dá někdo facku, a pak tvrdí, že jste rváč.

Až se tito hajzlíci znemožní a o jejich produkty zakopne jen úplný ignorant, pak přijdou o práci i ti, kteří se ještě drží a kvičí, že někdo chce umlčovat demokratická média, kdykoli jsou přistiženi při lži, manipulaci nebo jiném svinstvu.

81 komentářů :

 1. Jsou to povětšinou nízce motivovaná individua, kterým i pravopis činí obtíže.

  OdpovědětVymazat
 2. A JAK SE RIKA ZABTE ˇJE VSECHNY A zIDAKY ZVLAST A T SI TO UZIJI . ALE NE A NE pochopit az kdyz Vam PUJDE O kejhacek budete se ptat aPROC :? NO proto ze jste liny HOVADA anic nedelate . BANDA ZRACOVKA ZAPRODANA CESKE KURVY"""

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, míra tendenčnosti, neznalosti a gramatických i pravopisných chyb v produkci novinářů ať už tiskem, rozhlasem, televizí nebo prostřednictvím internetu narostla až do nechutnosti. Jsem zajedno s kritikou všech takových „profesionalů“. Čest výjimkám, které ovšem neradno jmenovat, aby nebyly vyštvány i odtamtud, kde mohou alespoň nějak publikovat. Ne dost na tom. Celé to svinstvo je potřebné podepřít útvarem, který bude vyhledávat „nepřátelské“ projevy na internetu. Tak jste to, tak jsme to, dopracovali.

   Vymazat
  2. No, hezky si tu I. David "odplivl", však má pravdu. Ale jen si vzpomeňte, jak se tu někteří lidé vyjadřovali ke kauze Ransdorf. No snad alespoň dodatečně prohlédli, i když život už to nikomu nevrátí.

   Vymazat
  3. Jeví se to tak, že tato naše země je stále plná úplných ignorantů. Já bych řekl blbců.

   Vymazat
 3. Jestli je neco hyenismus, tak je to tenhle fasisticko-komunisticky, prolhany web.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No - ty sice nejsi hyena 22.06 - do toho máš daleko, ale takovej obyčejnej, smradlavej tchoř a provokatér. Tenhle web rozhodně není komunistický, a jestli to tady nesnášíš, proč sem lezeš denně ty praštěnej zmrde? Naopak - ty tenhle server zbožňuješ, denně sem lezeš a účastníš se diskuzí, což nesvědčí pro ty tvoje hnusné pomluvy. A řeknu ti, že ten, kdo flusá do sklenice, ze které pije, je akorát čůrák. Kdyby se ti tenhle web hnusil, nepolezeš sem. Najdi si jinej server, nekomunistickej, a jdi do prdele.

   Vymazat
  2. 22:06 dík, opět bohatá a věcná argumentace snad s jedinou chybičkou. Nejsou tam „soudruzi“ popřípadě soukmenovci nebo ještě lépe Partaigenossen. Nebo, jak se oslovujete?

   Vymazat
  3. Nebavte se s blbem.Spadáte tak na jeho
   úroveň a kvičí blbců víc.
   Petr Majevský

   Vymazat
  4. Pro 22 06: Prosím tě, navlíkni si zpátky tu předkožku, vypadáš příšerně!

   Vymazat
  5. Jen obyčejnej štěk primitiva.

   Vymazat
  6. KOlikrát ses odbavil, než jsi vyplodil tento blábol, demente ?

   Vymazat
  7. 22.06 Že by novinář? Kam ještě píšeš?

   Vymazat
  8. Možná dělám chybu, že takovému kreténovi jako jsi ty vůbec píšu. Nesaháš M. Ransdorfovi ani po kramfleky, tak zalez do kouta.
   Vymazat
 4. S těmi mainstreamovými novináři je to všude asi podobné. Fico dnes nazval slovenské novináře jako !špinavé protislovenské prostitutky". Na celou tiskovku jsem se díval, ač se to zdá nemožné, je to tam asi ještě horší než tady.
  Jarda

  OdpovědětVymazat
 5. Ano, jsou to prasečí kurvy. Ale kde se to tady vzalo? A co ten odpornej bulvár se všema těma rozkrokama, vypadlýma ňadrama a blbýma celebritama v různých polohách v bikinkách, která s kterým šoupe apod? Přece se tvrdí, že je to dobře prodejné, a že lidi to chtějí. Z uštvání pana Randsdorfa mají "lidi" taky asi radost, stejně jako mají radost ze skutečných umělců - herců ze staré gardy, když je hyeny fotí na nemocničním lůžku umírající a opuštěné. Nelze zapomenout na poslední fotografie pana Zdeňka Dítě, Petra Haničince, a další a další. Je to hnus, bylo to i v televizi, hrabou se do toho převážně spratci mediálně činných lidí, a je z nich odporná, zkurvená smečka. Proč všechny ty drbny ale lidi kupujou? Proč paní Ransdorfová nepodala trestní oznámení a žalobu na ty hajzly právě za tuto fotku a hafo článků? A měla chtít miliony jako odškodnění za dehonestaci pana Ransdorfa, pomluvy a nactiutrhání. Článek v novinách o tom, co ty kurvy provádějí, nasere slušné lidi, ale to jen tak všechno.Chtělo by to zaútočit.Zaútočila Bohdalová i Helenka Vondráčková, a vysoudily peníze - proč se nechat urážet? A už se do nich prasáci jako třeba je server Super.cz nenaváží. Pisálkovské prase ze Super. cz David Zápal dohnal Ivetu Bartošovou až k sebevraždě, neustále o ní psal hnusné články, hnusné fotky ze špitálu, kde ležela pod kapačkama apod- -copak je tohle normální? O panu Rychtářovi píše zrovna tohle prase neuvěřitelné hnusoty - je to normální? Nebo všelijaké ty hnusné reality šou v televizi, které přímo vycházejí ze zostouzení lidí, jejich zesměšňování, slz, a lítosti - je to normální? Tak proč toto někdo dovolil a nezakáže? Za fotky Karla Svobody po sebevraždě padl trest, Vlastíka Brodského si ty štěnice netroufly fotit - proč se toto nezakáže? Proč se poškození nebrání intervencemi přímo na vládu? A minulému režimu se přezdívá "totalitní" protože něco tak hnusného tady bylo zakázáno, kultura i novinařina měla vkus a úroveň, i přes ty ideologické bláboly - do těch dnešních měly ale hodně daleko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nějaká jedna jmenovaná osoba píše nebo fotí. Několik osob - už nejmenovaných - články a fotky posuzuje a schvaluje k vydání. Ovšem statisíce či milióny to čtou a hltají očima.
   Kolik stovek novinářských pisálků, šmíráků a zákulisních hráčů byste musel z oboru vyhodit, abyste konečně narazil na takové, kteří řeknou "Tohle ne!" nebo "Takhle ne!"
   Avšak - jak vyměníte čtenáře?
   Nelze je vyměnit, jen vychovat. Kde ale v ČR, v desetimiliónovém národě vezmete mravní pilíř? Alespoň kdyby tady byl jeden, alespoň jako kůl bez plotu, snad by později takových kůlů bylo alespoň na plot a někdy v daleké budoucnosti by mohla být z nemalé části národa hráz.
   Leč zatím to vůbec nevypadá. Valná část Čecháčků nadřazuje své zájmy nad morálku, protože, ač drtivá většina netrpí nouzí hmotnou ani duchovní, není schopna své myšlení odpoutat od stolu s aktuálním žvancem a škvárem a setřídit si životní hodnoty tak, aby se jednou nemuseli stydět. Aby na konci života nelitovali svých ne/činů, postojů a celých životních etap. Aby blízcí i vzdálení po jejich odchodu řekli "Byl to dobrý chlap/Byla to fajn ženská" a aby i cizinec řekl "To by Čech? To jsou dobří lidé".
   KR

   Vymazat
  2. Nepoužívejte, prosím, "čecháčkovské" výrazy havloidů a nepřátel vlasti. Děkuji.

   Vymazat
  3. Pro (0:09)
   Mphu Vás ujistit, že ten termín používám velmi nerad, ale je-li to nutné, tak jej použiji. Nevidím důvod, proč hájit lháře, podvodníky, pokrytce, zbabělce, kariéristy. Je skoro jedno, zda jsou dotyční Češi, Němci, Američané, Papuánci,... Skoro - u Čechů mi to vadí více. Pokud nemudeme mít na své spoluobčany vyšší, náročnější kritéria, tak se budme stále plácat v současné situaci vazalů, přeběhlíků, naivek atd.
   KR

   Vymazat
  4. KR- aby to neuráželo, muselo by to být vžité synonymum pro lidi s nízkým IQ, tudíž nízkou sebedůvěrou a lidi s vysokým IQ s cizí národností a tomu odpovídajícími zájmy. Proto bych zůstal při tradičním dělením, první jsou debilové a druzí zrádci.

   Vymazat
  5. PS. - jinak ti ostatní Vámi jmenovaní, "lháři, podvodníci... mají jména, ne národnost. I když, jedna národnost mezi nima vyniká.

   Vymazat
  6. Problém není v nízké inteligenci. Je spousta lidí prosté mysli, ale férového charakteru. Jde vždy o kombinaci racia a morálky, životních postojů a činů, charakteru. Čecháčky vidím jako ty, spokojené se stavem "smrádek, ale teploučko". Jsou i okamžiky, kdy je takový stav akceptovatelný, ale jen jako období na přípravu další cesty vzhůru. Je lepší potkat čestného člověka byť méně inteligentního, než inteligentního grázla.
   Pokud chtějí Češi být uznávaným národem, musejí méně hledět na svoji osobní a rodinnou kuličku a více pracovat na společné stavbě. Velké samostatné balvany mohou sice vzbuzovat obdiv, ale jsou jen suťoviskem, zatímco i z drobného písku můžete postavit betonovou konstrukci skvostu.
   Češi potřebují elitu, nikoli ale namyšlenou, povýšenou, egoistickou, nýbrž partnerskou, přátelskou, pomáhající, povzbuzující, objektivně kritizující, chápající, tu postrčí, onde potlačí, tu s úsměvem, jinde s laskavou (sebe)ironii, přiměřeně motivující, někdy podpíchne, jindy pohladí, jak je pro koho lepší.
   KR

   Vymazat
  7. KR- v dělení i charakterů lidí s Vámi souhlasím. V politickém hodnocení ne. Je přece nepřípustné aby Havel, Pithart užívali tato slova, když je o nich známo, že Češi nejsou. Nevím jaké národnosti jste Vy, kromě onoho slova říkáte: "Češi potřebují elitu...". Češi nebo my? Někdy v drobnostech bývá problém. Neumím si představit Kohla, Merkelovou a jiné jak Němcům vypráví o jejich "malosti".

   Vymazat
  8. Pane Povolný,
   jsem Čechoslovák.
   Ohledně Vámi zmiňovaného politického hodnocení - je mi to nejasné, takže si nedovolím odpovědět.
   K "malosti" Němců, ale třeba i Britů, Francouzů, Rusů, Číňanů atp. - ti nemají takový problém z podstaty věci, poněvadž jsou početnými národy na velkém území s výkonnou ekonomikou, bohatou kulturou a s velmocenskými dějinami (a když ne přítomností, tak s ambicemi do budoucna). Naše národy jsou na tom hůře. Neoplýváme mocnými historickými vladaři, v kultuře se střídají období silná se slabšími, naše hospodářství nikdy nemělo širší světovou špičku, jen jednotlivé výrobky či firmy, nikdy ne obor či odvětví, natož více oborů či odvětví, byť jako celek to bylo slušné vlastně bez slabin, jsme malí rozlohou i početností. Nemá význam si namlouvat něco o našem současném postavení, ale reálně ho zhodnotit a makat na výrazném vylepšení. Formulovat vizi a cestu k ní a nemyslet si, že bude okolní svět nadšený z našich emancipačních ambicí, z naší snahy vyklouznout z vazalského jha, ukončit vykořisťování našich lidí a zdejší přírody, stát se nevydíratelným díky solidně rozvinuté ekonomice, kulturní a politické vyspělosti a sociální stabilitě na dostatečné úrovni. Určitě to není program na čtyři roky, ani na tucet let. Je to na více let a pak na furt. Nemůže konkurovat velkým národům jejich zbraněmi, byla by to blbost, ale důvtipem, rychlostí, pružností, houževnatostí, prvky, které nezávisejí na síle. Číňané, Amíci, Rusové, Němci ap. - mají přirozeně blíže ke "vzpěračům", "řeckořímským či volnostylařským zápasníkům", my musíme být "judisté". Takže méně knedlíkových, zápecnických, konzumeristických a vazalských Čechů a více těch přemýšlivých, svobodomyslných, poctivých, důvtipných, týmových hráčů.
   KR

   Vymazat
  9. KR-taky ponocuji, proto odpovím dnes brzo. Nesouhlasím s Vámi. Malost a velikost národa, mezi kulturními státy se neodvíjí od počtu populace ale od odhadnutého podílu "hodnot na hlavu" a věřte, že jsme nejen v pivu nejlepší. A neuražte se, Váš přístup, mi právě připomíná "Kondelíkovské čecháčství", které si stěžuje jen na jiné.

   Vymazat
  10. Pane Povolny , zahrnujete se mezi ty a jako prvni mezi nimi na nez tak nadavate a bohuzel" stupidne zobecnujete ,na misto
   ABY JSTE UVEDL FAKTA A JMENA !
   To se rovna zbabelemu pokrikovani nekde za Plotem...
   Hazet bahno pak vas umistuje rovnou mezi temi na nez se snazite vse hazet....Nevysvetlitelne, jak je uvedeno , nevidite a nechcete ve sve zavilosti , jine obcany jinych narodu...Cili je tady Vase jasna Snaha SKODIT.
   Sbohem , protoze vase pokriky smrdi strachem a zbabelosti hyen...
   Sbohem, uz ste se zaradil....

   Vymazat
  11. Pane Povolný,
   navezl se mezi nás někdo třetí a ne zrovna zdařile.
   K otázce malých a velkých národů. S některými faktory - rozloha území a počet obyvatel - nic nenaděláte. Otázku je, jak tento výchozí materiál využijete, jak intenzívně, kvalitně, nápaditě, efektivně své zdroje využijete. Budeme-li poměřovat v absolutních hodnotách, tak malí s velkými nemohou soupeřit, resp. soupeřit v celé šíři. Viz sport: tu máme dobrého vytrvalce, tu diskaře, pak zápasníka, tam střelce, zadařilo se nám mít dvě generace čtvrtkařek a máme oštěpařskou školu, dlouhodobě jsme špičkoví v hokeji. Ale co kopaná, odbíjená, házená, sprinty, maratóny, judo atd.? Tam občas zazáříme, ale s odchodem jedince či generace to jde dolu. Je to do značné míry praktický příklad pravděpodobnosti, statistiky - početnější národy mají větší šanci na výskyt špičkových osobností. Amíci tak pravidleně vyhrávají čtvrtky, Keňané a další Afričané mílařské závody atd. Platí to ve vědě, hospodářství, kultuře.
   Kdybychom se na to podívali v relativních číslech, možná bychom zjistili, že naše využití talentů (nebo v jiném nepočetném národě) je vyšší, než u Amíků, Rusů a kdoví které jiné velmoci. Nebo stejné, nebo nižší, to jak kde. Takže není třeba klesat na mysli, ale ani se kasat, jen je nutno to vidět realisticky, ze všech úhlů pohledu, ve všech oblastech. Nejde přitom jen o tuzemské úhly pohledu, svět na nás hledí jinýma očima. To, že zdejší novináři často psali o naší světobornosti, byla mnohdy jejich interpretace výsledků zahraničního obchodu nějakého podniku, propagační, reklamní řeči ředitelů a náměstků atd. Je záhodno během turistiky v zahraničí podívat se, kde tam a kolik funguje českých výrobků, běží českých filmů, vystupuje českých umělců, kolik se tam a co píše o ČR. Jiné to bude nebo bylo v západní Evropě, jiné někde v rozvojových zemích. Nenamýšlejme si o svém postavení ve světě iluze, nekrčme se ani při zemi. Ti velcí, kteří mají přirozeně vyšší absolutní výskyt talentů a mají více volných prostředků, mohou snáze prezentovat své úspěchy a předvádět různé efektní záležitosti až zbytečnosti. Díky volným prostředkům (Češi, když dají každý po 500 Kč, si postaví nové národní divadlo, Amíci uspořádají celosvětovou olympiádu...) mohou ti velcí páchat různé věci, bombastické, masívní, velkolepé, ale to neznamená, že my jsme nikdo. Nesmíme se ale nechat strhnout do soutěže v ohromování velikostí, kvantitou, nýbrž uchvátit ostatní kvalitou, důvtipem, promyšleností. Místo tisíců linek upleteme ze stovky copánek úžasných křivek, místo dvoutunových korábů silnic si budeme vyrábět z poloviny železa stejně účelné auto, místo desetitisícových komparsů natočíme psychologické drama atd.
   Zákony pravděpodobnosti můžeme trochu přihnout, naklonit k vyšším výskytům úspěchů naším vlastním úsilím - důvtipem, efektivnějším využitím našich skromných zdrojů. Tak, abychom "na hlavu" byli úspěšnější. Na začátku je pravdivé, objektivní hodnocení naší pozice a našich možností. Ani Kondelík, ani ty desítky zdejších zpěváčků, kteří si myslí, že kvůli tomu, že budou zpívat anglicky, udělají díru do světa, ani apologeti Západu či Východu, vazalové, kopírovači atp. Máme vlastní zemi, která má - stejně jako kterékoli jiné území - své zvláštnosti, které si žádají specifické přístupy, a do světového mumraje přispějme právě citem pro zvláštnosti, detaily, odstíny, které ze střepu dělají vybroušený křišťál.
   KR

   Vymazat
  12. KR-s tím se nedá nesouhlasit. Jinak mám pracovní víkend, tak aspoň Vám jej přeji prožít příjemněji.

   Vymazat
  13. Já rovněž budu v práci. Vzpomenu si na Vás a držím Vám palce, ať se práce daří.
   KR

   Vymazat
  14. Kondelikove jsou vymysly chazarskych pridavacu spiny na cesky narod, a nejen na cesky...
   A co vlastne jste to chtel sepsat ?

   Vymazat
 6. Je to dva dny !
  Americky president Donald Trump rekl na adresu manageru a majitelu medii :

  NENAVIDIM VAS ! Jste nepratele zeme, (Ameriky) jste
  KRYSY (Rats) A jste LYING SCUM ! (Strasna nadavka - nemuze byt horsi.)

  President Trump mi temito vetami udelal velkou radost !

  Neni divu, ze tolik novinaru zahyne kolem sveta. Lide je povazuji za skudce zivota a strili je.

  Kdyby byli objektivni, nemeli by povest nemoralnich bezpaternich stetek.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 7. Nejom novináří to jsou komedianti doby, ale bohužel i ti kteří by mněli být podporou svému kolegovi se zachovali jako sprostí hňupové. Člověk který vysoce inteligencí a charakterem byl lepší než všichni ve vedení komunistické strany nebyl řádně doceněn svými kolegy a nedostalo se mu zastání před medialními útoky. TO JE UBOHÉ
  ČEST PAMÁTCE STATEČNÉHO ČLOVĚKA pana Ransdorfa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Copak nekradl?

   Vymazat
  2. Ne, nekradl. Švýcaři stáhli obvinění. Nikoho kvůli předmětné události v bance nestíhají. Navíc nešel pro penize, šel jen jednat. Podobně jako mnozí lidé, kteří v uplynulých letech dorazili do České spořitelny, aby se přeptali na anonymní spořitelní knížky svých příbuzných.
   KR

   Vymazat
 8. Věta "je to moje práce, jsem profesionál" je typickou výmluvou psychopatů, jakými tento druh "novinářů" je. Oni tím totiž říkají, že pro prachy (a o nic jiného jim nejde) jsou schopni jakékoli hnusárny. Když před nimi bude někdo podřezávat malou holčičku, oni to budou fotografovat; s nadšením, kolik za prodej toho snímku trhnou.

  OdpovědětVymazat
 9. Pan David má samozřejmě pravdu a podal ji výstižně. Osobně většinou těch zmetků upřímně pohrdám a vůbec mě nezajímají, jejich noviny nečtu, žvásty neposlouchám atd. S jedinou výjimkou. Zatím nejsem schopen překousnout skutečnost, že musím přispívat na tzv. média veřejné služby a z jejich zpravodajství a publicistiky mít každý den zkažený žaludek. Na tyhle prodejné a bezpáteřní děvky si nezvyknu. A nikdo nedeklaruje odhodlání udělat nápravu... Míla Ransdorf si zasloužil respekt a podporu. Postoj jeho soudruhů k celému případu byl a je prostě hanebný. Neudělali vůbec nic. U voleb jim to nemálo lidí zaslouženě spočítá. O tom jsem přesvědčen...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem rád,že jsou zde inteligentní dopisovatelé 23.11.2016 22.52.Vystihl jste to.Noviny si už nekupuji asi 10 let.Je mi hned lépe,když existují lidé jako jste Vy. A já se klidně podepíši,nemám s tím problém jako různí hulváti v anonymu.Bezpáteřnost naší společnosti,je evidentní,Čech Čecha ubíjí k vlastnímu prospěchu.

   Vymazat
  2. 22:52 zdraví 3:13 :-)

   Vymazat
 10. Co je prosím špatného na fotce komunisty, podvodníka a zločince Ransdorfa?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby to byl tvůj fotr tak to určitě ty zmrde neřekneš!

   Vymazat
  2. Pro (22:53)
   Jste zbabělec. Jen anonymita Vás chrání. Termíny podvodník a zločinec lze užít beztrestně jen na právoplatně odsouzeného. Do té doby musíte respektovat presumpci neviny. Je ale vizitkou odpůrců Míly Ransdorfa, že neznají právo ani jiné obory a věci, že nemají argumenty, že mají jen nadávky. Sám Jste se svým výrokem odsoudil do pozice intelektuálního a mravního ubožáka.
   KR

   Vymazat
  3. Zavři tlamu, degeneráte. Ransdorfovi nesaháš ani po kotníky. Navíc jsi pologramotný debil. Krátká věta a hned dvě hrubky. Ani gramatiku neznáš, kokote.

   Vymazat
 11. víte jednou o mě jeden ubožák roznášel nepěkné drby kvůli holce byl jsem v klidu ale asi za rok jsem si ještě s kamarádem na něj počkali no a ten blbec skončil v nemocnici nevěděl od koho a za co měl toho trochu víc na svědomí od té doby se bál a choval se jako pionýr před přísahou na takové lidi je notná opravdu hrubá záplata

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nejsem zastáncem násilí ale opravdu někdy a na některé pomůže jen přesně mířená rána

   Vymazat
  2. 23:21 dobře,na takové lidi je opravdu možná hrubá záplata.Jenže média?Jo mainstrem,to se to nadává,že?Přitom rozdil mezi ním a nezávislÿm mediem je jen na úhlu pohledu,nic víc!Snad jen to,že ti profíci můžou přijít o práci,ale ti druzi si můžou psát co chcou,protože je svoboda slova a demokracie.Např.zrovna Nova republika o.s. provozuje webové stránky-viz Motto.
   Pravda,motto pěkné,dokonce i upozornění pro dikutujicí,ale kčemu že to?V klidku vystavují články"exotu"pánů Ďoubalik,Baťa,David atd.nebýt
   jejich"pohledu"na politiku tisknul by to jistě i bulvár a o diskusních příspěvcích radši nemluvit.S morálkou u nás je to pořád bída jak ostatně píše anonym 23:11

   Vymazat
 12. Je jenom jeden případ kdy jsem absolutně souhlasil s bývalým předsdedou strany ODS Topolánkem - ten jeho výrok ho stál premierské křeslo. Hádej hádej co to bylo?
  Další a to je jediný bývalý předseda odbor. svazu si dovolil komentovat situaci na ministerstvu dopravy slovy: bojím se zvednou tužku když mi upadne. Také hrdinství v této době kdy většinová populace je dehonestována zrůdami typu prof. Putna a spol.

  OdpovědětVymazat
 13. Je to jenom jiná podoba fašismu co řádí na Ukrajině. Nevraždí a nelynčují jenom politiky.
  Protekční spratek Novotný takhle zabil Bartošovou a ani se tím netajil. Pár týdnů před tím, než se to Bartošové stalo, lakonicky konstatoval "My ji zabijem". Asi predátorsky vycítil, že kořist už to vzdala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je zřejmé, že tady něco není v pořádku.
   Svoboda slova je hezká věc, ale má svojí temnou stranu. A toto je skutečně temná strana svobody slova.
   Jak je možné ve státě, kde za vystrčení zadku na transporter dostanete dva roky podmínku, vést beztrestně takto masivmí a brutální teror proti bezbranným jedincům?

   Vymazat
  2. Je to o odpovědnosti a míře. Když stavbařovi spadne most, má průser. Když řezník prodá zkažený maso, má průser. Ale když novinářská svině uštve člověka k smrti, dostane medaili.
   Každý režim má svoje ideály, které v něm dostanou bezbřehý prostor. Tím se tyto ideály současně stanou nástrojem zločinu.
   Islamisti mají Aláha, nacisti čistou rasu a demokrati svobodu slova. Zní to nepřístojně, dávat demokraty do stejné řady s nacisty a islamisty? Ale přesně tak to je. Ve jménu demokracie se za posledních 70 let vyvraždilo bezkonkurenčně nejvíc lidí. A stejným mechanismem jakým likvidují jednotlivce, likvidují celé státy a národy.
   Demokracie je ideologoje jako každá jiná. Pokud se nějaký ideál ponechá bez mantinelů, je to prostor pro psychopaty, samozvané držitele pravdy.

   Vymazat
 14. Švýcarská banka, americká banka, vždyť v tom není rozdíl, majitel je pořád stejný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak dopadl jeden z nejinteligentnějších politiků!Dodnes mu ani jeden nesahá po kotníky!Ani jeden!Krom prezidenta.Je ostudné jak se zachovali všichni zúčastnění!A ještě by mělo vyjít na povrch,čí to byla práce,na příkaz globálního prediktora,nebo vnitřní politické scény!Vyjde tento zavrženíhodný vražedný čin na povrch?Kdo měl zájem,aby pan Ransdorf byl zlikvidován?Mají se bát všichni,kteří říkají pravdu,ale elitám se to nelíbí?

   Vymazat
 15. Fotka zpocenýho komunistickýho mimoně. No a co? To je všechno? Co tam máte dál?
  To ho neměl nikdo fotit? Nebo fotka okamžitě vymazat aby se náhodou nedotkl komunistických blbů?
  A co třeba fotky chrápajícího, slintajícího Schwarzenberga? No ty vám nevadí, naopak nad nimi jásáte, pokrytečtí rudí zmrdi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je zvláštní, u chazara, který lže a krade mně to nevadí.

   Vymazat
  2. Ty seš ale ošklivý, zlý a frustrovaný troll. Kdy rodiče přišli na to, že nejsi normální a společnost se před tebou musí chránit?
   Směji se, pozor žlučovitý, ať si neukousneš jazyk.

   Vymazat
  3. Na rohu diskuze vrah 1:14 o morálce káže, ...

   Vymazat
  4. 1:14 jste schopen si uvědomit, že z takto reagujících, jak reagujete Vy, se pod vlivem propagandy rekrutovali, pokud pominu ostatní z historie, esesáci, dozorci v nacistických koncentrácích, komunistických lágrech, možná i przonál na Quantanámu a bůhví, kde všude ještě??

   Vymazat
 16. Hodně to vypovídá o současném režimu a exkrementech, které ho tvoří.
  A ať už byl komunismus jakýkoli, tak neměl pořebu se takto snižovat, prostě měl úroveň. V takovýhle hovnech se prostě nebrodil.

  OdpovědětVymazat
 17. Sexista Donald Trump jmenuje do významných funkcí jednu ženu za druhou:-D
  Co na to novinářská žumpa?
  Zase jednou jim vytřel zrak!

  OdpovědětVymazat
 18. Komunisté si ještě pamatovali,že napřed museli vyhrát volby
  (nabídnout program s právem na domov , na práci,mezinárodní spojenectví).Když odešli pamětníci, odešel i program,nadešla politická prohra .Takový Lubomír Štrougal to rozeznal.Dnešnímu režimu se scvrkl program na ,,koblihu pro vyvolené" (já žádnou nedostal).A svoboda je tam,kde jsou ,,prachy", bez ohledu na jejich původ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velice spravny nazor pane Smidl. Bohuzel je to skutecnosti ze svoboda = penize. Ale na druhou stranu je pravdive americke prislovi: "kdo vymeni svobodu za male jistoty( financni), nebude mit ani jistoty ani svobodu. A tak neexistuje svoboda bez penez a penize bez svobody. Coz bohuzel dosti Cechu nechape a tak aspon delaji hluk.

   Vymazat
 19. Já si myslím, že za prasárnou novinářů stoji klika, která se přiživovala na Havlovi. Havel byl na vedoucí posici dosazen a živen všemi těmi šašky, co pod pokrývkou pravdy a lásky, kradli a vládli. Dokud nebude sundán název Letiště Václava Havla a nahrazen jménem našeho nejznámějšího letce Kašpara, nebude situace v naší zemi normální.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uz aby,se to stalo, hnusi se me slyset oznameni na intercomu v letadle "vitejte na letisti vh Praha". Bylo by nadherne slyset vitejte na letisti Jana Kaspara Praha Ruzyne.
   po tom zrzavym, vecne ozralym a smrdicim chcankama a cigarama smejdovi bych nepojmenoval ani verejnej zachdek.

   Vymazat
 20. Hyenismus? On byl Ransdorf vyfocen někde v soukromí? Nebo se někdo vozil po jeho rodině?
  Debilní komouši v čele s Davidem opět nadávají na zrcadlo které jim ukazuje že mají křivou hubu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zase veřejně onanuješ ? A kolikrát ses odbavil, úchyle ?

   Vymazat
  2. 8:11
   No fotka zpocenýho, mastnýho, smradlavýho prasete může vzrušit leda úchyly jako jsi ty.

   Vymazat
  3. Vážený, pan Schwarzenberg byl vyfocen a natočen, jak měl jako ministr zahraničí ČR na tiskovce v bývalé Jugoslávii mokré kalhoty zepředu i zezadu a ještě (prý)smrděl. Viděl jste tu fotografii? Přál by jste si aby někde vyhrála? Navíc vše bylo stornováno a zapomenuto. Proč? Vždyť to bylo na veřejnosti!

   Vymazat
  4. 8:04Je vidno,Trolle náš nenahraditelný,že tě zaměstnavatel špatně informoval.A udělal dobře,jelikož ví,že bys nepochopil a nezvládal myšlenkový pochod.

   Vymazat
  5. Lepší křivou pusu než duši

   Vymazat
  6. 8:94
   Ty pazdráte imáma udavače Šektara Mekty Havla,ty jsi tak ubohej,že kdyby lejnolahvárenská žumpa potřebovala novýho mluvčho,tak spolehlivě vybere tebe,ty chujmerovský zblblo!!!!

   Vymazat
 21. Chtěla bych jen říct, že si velmi vážím paní Randsdorfové za to, jak hájí spravedlnost . Zdeňka Radičová

  OdpovědětVymazat
 22. Hnus, hnus, hnus a morální bahno rádoby "elity" se projevuje se stále větší intenzitou a je jenom dobře, že se tito "umělci" včetně dárců a tleskajících hochštaplerů, považujících se za elitu národa, obnažují v plné své nahotě

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kulturní a umělecká elita promluvila též ústy výtvarníka D.Černého. Jeho ,,provolání" proti Zemanovi jistě schvalují všichni ti Hřebejkovci, Svěrákovci, Menzelovci, Rejžkovci... Ohradil se někdo z nich proti té sprostotě? Tedy já tomu tak říkám. Opravdu nejsem na úrovni této ,,elity", jak si oni říkají.

   Vymazat
  2. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jan-A-Marenka-Dokonci-Merkelova-popravu-Evropy-Dejiny-psane-mrtvolnym-potem-464083

   Vymazat
 23. Odpověď "jsem profesionál", bych čekal od nájemného vraha. Pan prezident měl pravdu, je to žumpa a prodávají se za peníze.

  OdpovědětVymazat
 24. Byl jsem vychován v úctě k lidem ale postupně je mi 73 let zjišťuji, že někteří lidé by měli dostat na čelo cejch aby bylo patrné na první pohled kým jsou. Nebyl jsem v KSČ a svým způsobem v mládí jsem za postoje otce byl perzekuován přez to jsem dlouho věřil ve spravedlnost ale jak může někdo srovnávat Ransdorfa s Schwarnzerbergem to nepochopím, génia s idiotem. Je potřeba volit strany které mají ve svém programu zákon o referendu.

  OdpovědětVymazat
 25. Nezávislou novinařinu nám včera předvedl r.KARAS,kde nám barvitě vylíčil jak se polský lid bojí ruských raket.Zapoměl podotknout jak bratrská armáda NATO pomohla tuto hrozbu přivolat výstavbou raketové základny.povolením výstavby radaru na našem území můžeme počítat s ruskými raketami.Původně se počítalo s iránckou hrozbou.

  OdpovědětVymazat
 26. Je zřejmé, že pánové z Czech Press Photo jsou lidské zrůdy, ostatně členové SS, gestapa a podobných organizací, konali jen svoji práci, že? Bylo by zajímavé znát jejich jména. Morave

  OdpovědětVymazat
 27. Čest Ransdorfové památce .

  OdpovědětVymazat
 28. Novinářské hyeny, nic jiného k tomu nejde napsat.:-(

  OdpovědětVymazat
 29. Ta fotografie je o poníženém člověku, ale její ocenění je o smutné době a nenávisti. Tak to vidím já. V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 30. Vy jste při hledání rychlé půjčky?
  Finanční prostředky v době kratší než 24 hodin?
  Pojištěný a zajištěné úvěr?
  Půjčky na 3% úrokové sazby?
  Spojte se s námi o půjčku na adrese: WestFidelityservice@gmail.com

  OdpovědětVymazat