Reklama

.

.

neděle 27. listopadu 2016

Rostislav Iščenko: Komu vyhlásil válku George Soros?


27. 11. 2016    zdroj
Z hlediska Sorose, který se aktivně podílel na financování státního převratu na Ukrajině v únoru v roce 2014, během něhož se nacističtí hrdlořezové dostali v Kyjevě k moci, jsou všichni milí lidé a patentovaní demokraté. Charakteristickým rysem jejich "demokratičnosti" je rusofobie, která je vlastní i Sorosovi, jemuž samotná existence Ruska znemožňuje realizovat globalistické plány, a trvalá připravenost k boji za "práva" menšin všeho druhu.


Vlajka za 10 milionů dolarů

Americký miliardář George Soros slíbil, že dá 10 milionů dolarů na boj proti zločinům, způsobeným nenávistí. O jaké zločiny jde? Komu je tento signál určen? Je možné, že vedení Ukrajiny? Těžko.

Ne. Zpráva o 10 milionech dolarů má zaznět jako poplašné zvonění pro ... zvoleného prezidenta USA Donalda Trumpa.

V USA je pod pojmem boje proti zločinům, způsobeným nenávistí, chápána ochrana práv marginálních menšin. Chránit je se Soros chystá před Trumpem, který je prvním zvoleným prezidentem USA za posledních 24 let, který se stará o ochranu práv většinové populace ve své zemi, ne na jejím těle parazitujících různých druhů menšin.

Menšiny Sorose zneklidňují, jelikož…

Soros Trumpa nenávidí jako zástupce a mluvčího zájmů vzbouřených národních průmyslových elit USA, které byly ve spojenectví s hynoucí střední třídou schopny vzbouřit se proti globalistům-kompradorům nadnárodních korporací, jejichž jednou z nejaktivnějších postav veřejného života je samotný Soros.

Menšiny Soros potřebuje jako beranidlo proti Trumpovi.

Globalisté již několikrát uspořádali "pokojné" i nepokojné převraty v těch zemích, kde volby vyhrál představitel národních podnikatelských elit, nadřazující zájmy své země nad zájmy globalistických finančních a politických sešlostí. Ve skutečnosti i útok na Rusko, vedený již půldruhého desetiletí, je spojen právě s tím, že po roce 2000 začal sílit proces nacionalizace ruských elit. Právě tyto nacionalizované elity, jež stavějí na síle jaderné mocnosti a zásobách zdrojů, a nyní také na možnostech znovuzrozeného ruského průmyslu, se staly překážkou na cestě ke globalizovanému unifikovanému světu.

Nyní se část globalistů, poražená spolu s Hillary Clintonovou, jež se nesmířila s porážkou, snaží změnit výsledky amerických voleb. Metoda je stále stejná - "barevný" převrat. Jak je známo, "barevný" převrat potřebuje pouliční masové protesty, které se budou rvát s policií, organizovat provokace proti nepohodlným politikům a všemi silami postrkovat situaci na krveprolití. Je žádoucí, aby byly masové, aby silněji šokovaly společnost, ale mohou být i fejkové - pouze pro televizní obrázek, aby bylo možné nazývat protivníka "krvavým režimem".

Pro roli pouličních provokatérů nemohou být vhodnější síly, než jsou marginální a deviantní menšiny. Za ta léta politiky tolerance jsou zvyklé na to, že mohou všechno a že nikdo nemá právo je vyzývat k pořádku. Proto se nebojí představitelů moci. Jsou přesvědčeny, že síla nemůže být proti nim použita ze zásady. Přičemž ony samotné jsou připraveny sílu použít. Jsou připraveny ničit cizí majetek, mrzačit a bude-li to třeba - i zabíjet odpůrce.

A s tvrdou reakcí se, holt, budou střetávat. A jakmile ji obdrží, budou opravdu překvapeny, budou pobouřeny a křičet do světa o pošlapávání svých práv a svobod. V posledních desetiletích se tyto menšiny nacházejí také v informačním mainstreamu. V souvislosti s tím jsou vedoucí kádry, ale i novináři většiny předních amerických médiích, částečně zástupci těchto menšin, částečně lidé, kteří věří na přízrak tolerance. Takže pouliční provokatéři mohou doufat v masivní mediální podporu.

Pak je otázkou pouze to, zda bude mít Soros a za ním stojící globalisté dostatek administrativních a silových možností, aby změnili médii podporované nepokoje marginálů na plnohodnotný převrat. Ale samotný fakt veřejného poskytnutí finančních prostředků k boji proti Trumpovi s pomocí menšin svědčí o tom, že globalisté (alespoň část z nich) mají v úmyslu se o to pokusit.

A nenechte se zmást mizernou částkou (pouhých 10 milionů dolarů). V tomto případě je tím hlavním veřejný signál pro všechny antitrampisty, že odpor bude pokračovat a že část globalistů se rozhodla jít až do konce, aniž by je zastavilo dokonce nebezpečí občanské války v USA. Těchto 10 milionů dolarů je Sorosem vztyčená vlajka, kolem níž se mají sjednotit neposlušní. Pokud bude těch nesmiřitelných, jako je on, dost, bude peněz víc než dost.

Válka byla vyhlášena. Uvidíme, čím odpoví Trump.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

20 komentářů :

 1. Hezky je to v tom obrázkovém vtipu, kde Trump říká: "Lidé jsou placeni, aby proti mě protestovali. Ještě nejsem prezidentem, ale už vytvářím pracovní místa"
  http://pravyprostor.cz/jak-se-bavi-internet-cestina-a-alkohol/

  OdpovědětVymazat
 2. Pokud se Trump stane prezidentem, měl by zadad první úkol pro FBI: zatčení Sorose a Clintonové s obviněním z několika federálních zločinů.
  Pokud to neudělá, patří mezi ně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, spíš by se měl podívat, jak po svém zvolení postupoval V. Putin - také dosedl do úřadu a zem byla ovládána nepřáteli z Jelcinovské éry (vesměs nastrčenými figurkami globalistů, kteří Rusko parcelovali, podle svých zájmů) - kdyby hned vystartoval, dopadl by špatně....
   Ostatně USA mají v "demokratickém řešení" chyb voličů tradici, že? Viz například Dallas 1963...

   Vymazat
  2. 19 16
   Putin to udělal dobře, sbírání důkazů a další úkony je běh na dlouhou trať a ještě není zdaleka hotov. Rusko není zdaleka vyčištěné od zločinných korporací, kterétam nalezly za Jelcina.
   Soros a Clintonová jsou jiné případy,jsou to de facto usvědčení zločinci.

   Vymazat
 3. Globalista je Trump , Sorose podporují státní elity !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč lžete, když víte, že je to přesně naopak.

   Vymazat
 4. Ten dementní dědek? Ten vyhlásil válku celému světu a nedá pokoj, dokud nezhebne. Tady vidíte, kam vedou miliardy, když se soustředí v rukách jednotlivců. To je vůbec strašně špatné - všichni ti milionáři a přiblblé cereblity zasypávané a vycpávané penězma, což nechápu vůbec. Sereblity, červené koberce, jejich soukromé ostrovy a nafučená sídla, jejich ceny - kde tahle neřest vzala svůj základ, nikdy nepochopím. A což teprve miliardy v rukách frustrovaných pomatenců, a starých senilních dědků.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádné strachy, rubáš nemá kapsy.

   Vymazat
  2. Kdyz chazari nemaji 100% diktaturu ve sve moci , rev je ohlusujici a hystericky..A vsude...A dokonce nelituji nekolika halirku , pohodit sluhum a utratit na jejich podporu...

   Vymazat
  3. Soros a spol, vyhlasili pred casem valku a zniceni vsemu lidstvu..
   .To je nabiledni.
   Z jejich nenavistnych reci a skutku to Vyplyva ...
   Nezvratne..

   Vymazat
 5. 19:19

  Komedianti a kavárenští žvanilové VÁS obviní ze závisti.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 6. nikdy, holdují mladé krvi, dostávají transfůze, mrkněte na dědky Ročildojc a Rokfelerojc. Ti už mají nejmíň sto...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tenhle ďábelský triangl má snad transplantované už všechny orgány ,které se dají nahradit....
   a kde jsou kyslíkové bomby na obohacení krve a všechny možné další zdravotní podkožní hyaluronové protivràskové ambry -
   včetně klapaček s nastřílenýma umělýma tesákama rovnou do čelistí!!
   plastiky spadlých víček etc.
   jituš

   Vymazat
  2. Rockelfeller ma jiz voperovane 6 srdce a je mu 99let dedkovi a prej porad sousta jako spravnej lzid ,ted ale nevim jestli kluciky nebo devcatka

   Vymazat
  3. Jitus oni maji ocelove ptaky, jak rikal ministr obrany Cepicka zatim co dcery soustali ve vile na krizovatce u Prasneho mostu .Kuku z Lulu-ja tam byl

   Vymazat
 7. On hned tak nechcípne.Historie dokazuje,že čím
  větší svině,tím déle zde straší.Boblig z Jesenic-
  ka je zrovna jeden příklad,abych nechodil někam
  daleko.Lepší by bylo,kdyby ho klepla pepka a ješ-
  tě dlouho tady žil,odkázaný na pomoc druhých.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 8. Osvobození planety Země z područí kontroly chazarských gangsterů připomíná nyní nabalující se sněžnou kouli. Spojené království se osvobodilo s hlasováním Brexitu, zatímco Američané se osvobodili zvolením Donalda Trumpa jako prezidenta. Trumpovo zvolení bezprostředně následuje anti-chazarskou změnu režimu v Bulharsku a Moldávii.

  Potom se chystají prezidentské volby v Rakousku a referendum v Itálii, obě akce na 4. prosince, kde se také očekává, že dojde k osvobození těchto zemí. V návaznosti na to bude pravděpodobně volba Marie Le Pen do funkce prezidenta Francie v květnu a odstranění německé kancléřky Angely Merkelové někdy v průběhu roku 2017.
  Zde zpravodaj" kuku z Honolulu 45"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak max zpravodaj Ben Fulford ty urcite ne

   Vymazat
 9. György Sorösz, fekete pína! Jak jsem slyšel, tak dávám dál. Tento maďarský žid je Maďarům trnem v oku. Proč? Jako zástupce národní elity SSA patří k těm, kteří svou domělou globální vyvolenost spojují s krvavou agresí proti komukoli, kdo se chce zařídit po svém. Nejsou vyvolení, pouze si na ně psychopaticky hrají. Pokud je někdo vyvolený, pak je globální elitou a ta pověřila Trumpa, aby ten Augiášův chlév SSA vymetl. Jelikož globální elitáři znají "své pappenheimské" více než dobře, zatímco naopak to neplatí ani za mák, boj je předem rozhodnut, pokud vůbec nějaký začal, protože právě probíhající fáze demaskování Sorosových psychopatických souputníků právě probíhá a po ní nastane fáze jejich eliminace. Škody již nadělali tolik, že další by již ohrozila i globální věrchušku. Ta má o problém více, protože Putin a spol. se ukázali býti zdatnějšími znalci globálního řízení než jsou oni sami, takže Globální velení je dnes více kremelské než globalistické. A propos, globalizace je objektivní proces, její řízení proces subjektivní, proto tolik těch problémů...

  OdpovědětVymazat