Reklama

.

.

středa 23. listopadu 2016

Rusko tentokrát coby „pašerák“. Mainstream se opět střelil do nohy

Geo
23. 11. 2016   Eurasia24

Rusko tentokrát coby „pašerák“. Mainstream se opět střelil do nohy.


„Světové agentury“ vypustily v úterý 22. listopadu naprosto scestnou informaci, v níž odhalují zoufalou snahu Západu bránit teroristy v Sýrii i za cenu publikování kravin.

Rusko tentokrát coby „pašerák“. Mainstream se opět střelil do nohy

„Světové agentury“ vypustily v úterý 22. listopadu naprosto scestnou informaci, v níž odhalují zoufalou snahu Západu bránit teroristy v Sýrii i za cenu publikování kravin.

Zprávu, která v tuzemském mediálním mainstreamu vyšla pod různými variacemi titulku „Ruské tankery prý pašují palivo letounům do Sýrie přes Kypr“, převzala většina velkých zpravodajských serverů.

Informace dělá z Rusů, bojujících v Sýrii proti Islámskému státu a dalším teroristickým skupinám, „pašeráky“, když uvádí, že „ruské tankery pašovaly palivo (…) přes kyperské a řecké vody, přestože to zakazují sankce, vyhlášené Evropskou unií“.

Novináři z globalistické agentury možná spoléhají na pověstnou vědomostní úroveň amerického publika. Nicméně dělat primitivy z obyvatel ČR a Slovenska, kde i děti (alespoň prozatím) vědí, že Rusko není členem EU a že dodržování vnitřní evropské legislativy není věcí Ruska, je dalším vysvětlením toho, proč se lidé stále více odvracejí od těchto kontroverzních informačních zdrojů.

Důvod vzniku tohoto propagandistického slintu stejně jako přesně definované strany konfliktu (konečně!) lze najít ve shrnujícím odstavci této „pašerácké“ zprávy:

„Občanská válka v Sýrii, která začala v roce 2011, se stala scénou pro měření sil globálních velmocí: Rusko a Írán podporují prezidenta Asada, zatímco USA, arabské státy z Perského zálivu a EU stojí za povstalci, kteří usilují o svržení Asadova režimu“ (Islámský stát, Fronta an-Nusrá, Ahrar aš-Šám atd. – pozn. red.).

Geo, Eurasia24.cz
Foto: Mil.ru

46 komentářů :

 1. Taky jsme se výborně pobavili, když jsme to četli 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo "my"? Ve sborovně nebo ve chlévě?

   Vymazat
  2. Trolle 19:59
   Nemusíš hned prozrazovat, že se školíš ve sborovně pražské havlérky a spíš v pornojandovo chlévě, my se bavíme i bez této skutečnosti výborně :-)

   Vymazat
  3. My, angažovaní umělci a intelektuálové z pražské kavárny!

   Vymazat
  4. A čemu jste se konkrétně tak tlemili, Hurvínku z SPD? Tomu že Rusáci vozili benzín do Sýrie přes území EU což EU zakázala?

   Vymazat
  5. To bych neřekl, že se někdo smál.Článek vyšel i na serveru Novinky ( hovinky) a obvyklá spousta novinkových diskuzních skřetů k tomu psala protiruské bláboly -jako vždy. Takže - buď tomu věří ( ovce s IQ houpacího koně) nebo předstírají že tomu věří, což nechápu vůbec -proč? Diskuze k tomuto článku vydělaly zase provozovateli tohoto serveru, společnosti Seznam.cz - fůru peněz. Jo - na lidský blbosti a český haštěřivosti se vydělává nejvíce.

   Vymazat
  6. 20:27
   Tlemíme se tobě i hlupákům mainstreamu :-)
   Co je Rusku do pitomých eu sankcích? Je snad členem toho bordelu? Není. Tak sklapni.

   Vymazat
  7. 20:27-čemu jinému? Že si EU neumí ohlídat své hranice vědí nejen rusové.

   Vymazat
  8. 20:47

   Panáčku, ty jsi ale debil. A zřejmě si toho nejsi vědom.

   Vymazat
  9. 20:47

   Povolný, překvapil jste mě. Vy jste zřejmě jediný kdo z těch místních idiotů pochopil o co jde.

   Vymazat
  10. 20:18-my,komedianti zpitomělí režimem,kola-
   borující s jakýmkoliv režimem.Intelektuálo-
   vé-debílci,umějící akorát mluvit a jště ne
   k věci.Neschopní běžného života a parazité.
   Zkrátka havloidi,podporující milé krajany.
   Zásadně jako anonymní.
   Petr Majevský

   Vymazat
  11. Pro 20:27
   Zeptej se svého genialního chemika a vojenského odborníka Kraďouska na jaké palivo létají proudová letadla. Možná amíci na benzín, ale Rusové sotva. Přeji vlkou noc.

   Vymazat
  12. 23:01, ten hňup ani neví na co letadla létají, tím se tu odhalil 20:27 člen havloidní pražské kurvárny a rozesírač diskuzí. On vlastně neví ani jejich vedoucí z evropských hovnot hulibrk Jákob Džanda co je to kerosin, séreš jim nedodal podklady a tak blijí ten páchnoucí hnůj. Ještě chybí deset smajlíků k jejich rozpoznání.

   Vymazat
  13. Snad jen neco zabavneho z medii /nikoliv ze mne/...
   KDY UZ RUSOVE vybombarduji opravdu posledni Nemocnici v Syrii...
   Ta /opravdu/ posledni , uz byla znicena ruskymi nalety asi 6x... /Dle zapadnich medii/...
   Kdy je posledni uz posledni , mozna i ta posledni bitva...Co uz taky kdysi vzplala...

   Vymazat
 2. A pravda to není? Hlavně,že to Eu24 objasnila ale po kremelsky,co.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ona to totiž nemůže být pravda.

   Rusko nemůže nic "pašovat" navzdory sankcím EuroFašistické Unie, protože má celou EuroFašistickou Unii, tam kde ji budeme mít za chvilinku i my ;)
   Prostě sankce nějakého BruSSelu se Ruska, z hlediska mezinárodního práva NETÝKAJÍ ;)

   Z hlediska "sankcí EU" si Rusko může si do Sýrie vozit co a kdy se mu zachce ;)

   Vymazat
  2. Může si vozit co chce, ale ne přes území EU, idiote.

   Vymazat
  3. 20:56 Proč?

   Vymazat
  4. 20:56 A stejně to vozí přes posranou EU. Tak vidíš,vozí si, co chtějí. Přesně, jak říkáš. A teď se vzchop,zvedni prdel od PC, buď nekompromisně statečný a zakaž jim to, Lojzo :oD

   Vymazat
  5. Co je to to území EU?
   EU Má nějaké území?
   Na tom území platí nějaká vymahatelná pravomoc EU?
   A čím ji bude EU vymáhat?
   Prupiskami Bruselských byrokratů?

   Který bod "sankcí" EU , porušuje Rusko a jak bude Rusko treba OSN potrestáno, když prostě nemusí uznávat žádné sankce EU, když si veze svůj vlastní benzín do Sýrie?
   Jak jsou "sankce" EU vymahatelné na někom kdo není členem EU.

   Jak kdo přišel na to, že pro Rusko tyto sankce platí?

   Může EU Někomu něco zabavit, podle mezinárodního práva, třeba loď s benzínem, protože porušuje sankce EU?

   Rusko nic nepašuje, prostě si klidně, podle platného mezinárodního n
   práva, veze svůj benzín po námořních cestách přes teritoriální vody členských států EU a protože sankce EU z hlediska mezinárodního práva nikoho nemusí zajímat, tak ty státy je dle mezinárodních dohod musí nechat proplout, pokud jim to zakážou, budou to ty jednotlivé státy EU, Které si ponesou mezinárodní zodpovědnost.
   Rusové to vědí a tak si jezdí krátkou cestou, až nějakého trotla napadne jim to opravdu zakázat, tak se projedou trošku více a jejich propaganda bude mít zase střelivo, protože to bude opět EU a západ, kdo skutečně poruší pravidla.

   EU nemá území, nemá pravomoce, nemá armádu, EU nikoho nezajímá a nic není.
   Sankce EU platí jen pro hloupé členy EU :(

   Vymazat
  6. 21:52, co by jim asi ten PC hrdina řekl? Jen by se na něj podívali a a zůstal by za ním jen smarad a hnědá lajna. To jsou dnešní novodobí PC bojovníci za demokracii. Uhrovití zblbí studenti, kteří nasavají jen znalosti z YouTube a Wikipedie. Dát mu Sa58 do ruky, tak se hned zastřelí při prvním výcviku, on přeci v Call of Duty je neohrožený borec, ale bohužel žije mimo realitu a je hrozně najivní. Toto jsem zažil nedávno na střelnici a jsem rád, že jsem to přežil, díky takovým blbům, jak je dotyčný troll, naštěstí díky 2 instruktorům, kteří ho fixovali.

   Vymazat
 3. novináři jsou padlí na hlavu a to ještě nepoznali novináře z ČR.Takový Dodík vykouřená hlava z reflexu,nebo blboun Šafr,který by rád dal lidem do držky/mimochodem idiote Šafře ukaž se rád zastoupím tento národ a řádně si to s tebou rozdám a nadělám s tebe 10 do školky,idiote,co takle Slonková

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 5. 20:05 ty lopato nechlastej já tu tvoji hatmatilku nechápu

  OdpovědětVymazat
 6. No jo, no. Když se Islamisty ze Sýrie pašuje palivo na Západ, musí holt Rus zase dovážet, co je na tom divnýho? Nějak už Hujerům dochází nápady asi, plodí čím dál větší kraviny. Za chvíli budou pro smích i sami sobě.

  OdpovědětVymazat
 7. Je ten "geo" opravdu tak blbej nebo jen tak moc snaživej? EU zakázala ze svého území nebo jen PŘES své území jakékoli dodávky leteckého paliva do Sýrie. A ruské tankery dodávaly palivo PŘES území EU.

  Blb Geo se zřejmě spoléhá na pověstnou vědomostní úroveň publika NR.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za blba jste tu vy 20:10.
   Rusko není členem EU, podobně jako odnedávna i Velká Británie. Co je uskupení ruského letectva po pletichách, omezeních a sankcích platících uvnitř Evropské unie na dodávky paliva do Sýrie se? Radujte se, že je Ruskem dobře podpořen boj proti terorismu, který ssa vytvořili. Jestli snad fandíte teroristům, tak buďte opatrný, protože za podporu terorismu je "flastr".

   Vymazat
  2. Jsi blbý nebo navedený. Komu to EU nařídila? Nařídila to svým členským, nemůže přece něco nařizovat Rusku. EU nemá žádné své území, to stále vlastní národní státy. Pokud by to bylo pašeráctví, pak by Kypr to musel za pašeráctví označit. Pokud se EU nelíbí dodržování směrnic Kyprem je to otázka Kypru a EU.

   Dále jste totální idiot, když si myslíte, že někdo kdo má dost peněz dodržuje pravidla. Denně jste svědkem jak si bohatí mastí kapsy na úkor společnosti, denně jste svědkem jak elita nic nedodržuje a media lžou. EU podporovala obchod s ISIL(em) kradenou ropou, to nevadí. A to, že si Rusko dovezlo palivo do svých letadel, které likvidují řezače hlav, kteří by pak řádili v Evropě to vadí?

   Vymazat
  3. 20:38 a 20:42

   Bože, to snad není možný aby někdo byl tak blbý jako vy dva.
   Když např EU zakáže přes SVÉ území převážet drogy nebo zbraně tak pro Rusy to neplatí protože nejsou členy EU?

   Vymazat
  4. 20.48 myslím si, že se mýlíte - převoz drog, zbraní a lidských orgánů přes území evropské unie neorganizuje Rusko. To přece dělá někdo úplně jiný a zřídil si k tomu v evropě největší základnu i umělý stát. Zřejmě jste to všechno úplně popletl...

   Vymazat
  5. 20:58

   Jo jasně. CIA, Ročíld, Soroš, Ilumináti... málem bych zapomněl.

   Vymazat
  6. 21.16 nerozumím tomu, proč tak imbecilně ironizujete, všechny tři komodity, které jsem uvedl jsou dohledatelně distribuovány na území evropské unie. Distributorem ale není Rusko. Jestliže vám nezákonnost námořního transferu paliva vadí, pak naprosto nechápu, že vám distrubuce těch ostatních vyjmenovaných komodit vůbec nevadí a ještě si děláte legraci. Buď jste si to celé popletl, nebo je ve vašem postoji naprosto zásadní nekonzistence.

   Vymazat
  7. Pro 20:48 zkusím to naposledy, zkus si ale nejdříve důkladně přečíst co ostatní píšou. Stále máme svéprávné státy. EU ty státy nějak sdružuje, ale je to dobrovolné spojení, EU není náš šéf, našeho nebo jiných státu, i když se samozřejmě byrokratická struktura by ráda, ale zatím není. Takže Rusko nemá žádné přímé vztahy z EU, ale má přímé vztahy s jednotlivými státy. Nevím co na tom nechápeš je to buďto a nebo ne legitimně v daném státě a EU s tím nemá nic společného. Jak ti to vysvětlit, když je pozvaná návštěva nebo dodávka do pobočky nějaké velké firmy a něco se stane. Tak za to bude v první řadě zodpovídat vedení pobočky až pak teprve návštěva. Když vedení pobočky řekne my jsme je se vším seznámili a podepsali pravidla jak se mají chovat až pak za to může návštěva. Stejně si myslím, že tomu nemůžeš porozumět, protože nechceš, protože myšlení bolí a je mnohem snadnější lézt do zadku mocným a snažit se dělat co chtějí.

   Vymazat
 8. 20:10 výborně napsáno,tak to jste trefil

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 9. Až se budou udílet flastry za takzvanou podporu terorizmu, hodně se nasmějem.Jak budou novináři psát? Jak budou kroutit hubu, až budou vykrmovat veřejnost článkama o teroristech? Předpokládám, že se terorizmus bude zase dělit na správnej a špatnej, a postihovanej bude pochopitelně ten špatnej, přičemž schvalování toho správnýho bude naopak na státní pochvalu. To už je korunovaný blbství, co se tady předvádí. Stačí to u těch vražd, který se dělí na špatný a správný, u válek, který se dělí na špatný a správný,povstání je špatný a správný, a teď je na řadě terorizmus. Budou o tom vydány učebnice - fakt - totál blbství, který už je na hraně.

  OdpovědětVymazat
 10. Je třeba se podívat na mapu a pak se hádat. Pokud vezli palivo z Ruska , tak nepotřebovali plout nikde ve výsostných vodách a když, tak ušetřili pár set kilometrů .

  OdpovědětVymazat
 11. No vidíte - a zase. Taková pitomost, nikoho z nás se to vůbec - ale vůbec netýká, a takovýho slovního balastu tady. Asi jsme duševně nemocní,jinak to není možné. Věřili byste, že existuje u nás fůra lidí, kteří vůbec nevědí, že existují servery jako novinky nebo NR, a ty příšerné diskuze? Když o tom někde hovořím, třeba jak se hnusně nadává prezidentovi, nebo jak se lidi hádají o válkách, a všelijakých jiných píčovinách, po kterých je nám v podstatě prd, nemůžou tomu věřit. Když mají volno z práce, chodí po vánočních trzích, okoštovat klobásy nebo horkou medovinu, a že by čučeli denně do internetu, aby se mohli čílit a psát ptákoviny, to tedy ani náhodou. Třeba tomu nevěříte, ale lidí, co toto neznají, a nezajímá je to, je obrovská spousta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo jo proberou se časem, stejně jak v Německu, Rakousku..... utéct před tím není kam

   Vymazat
  2. Jestli se nebudeš zajímat o politiku, tak Tě to neochrání, aby se politika nezajímala o Tebe. Než se predátor pštrosovi zakousne do krku, tak je chvíli v klidu, ale šance na přežití si tím nezvýší.

   Vymazat
 12. ..těším se na dobu kdy za prokazatelnou lež ponese zdroj této dezinformace právní následky.
  Zveřejněním těchto bludů bere všem základní právo na pravdivé informace ! *

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že nebudu muset být u toho až budeš kvičet až Tě doženou následky Tvých činů.

   Vymazat
 13. Všichni jsou blbí,jenom JÁ jsem letadlo...

  OdpovědětVymazat
 14. Já bych tam na ně poslal Harmana a ten by s níma zatočil. Je to celé k smíchu a nestojí to vůbec za komentář. Státy v NATO mimo USA jsou taky k smíchu viz válečný stav mezi Řeckem a Tureckem. Projel jsem autem hranici mezi ními tak vím o čem mluvím, jsou tam zakopané vojenské pozice na obou stranách je to skutečně zážitek.Volte SPD a strany které prosazují referendum jinak se z toho svinsta nedostanem.

  OdpovědětVymazat
 15. Vy jste při hledání rychlé půjčky?
  Finanční prostředky v době kratší než 24 hodin?
  Pojištěný a zajištěné úvěr?
  Půjčky na 3% úrokové sazby?
  Spojte se s námi o půjčku na adrese: WestFidelityservice@gmail.com

  OdpovědětVymazat