Reklama

pátek 4. listopadu 2016

Soud Almaty odsoudil islamistického vraha policistů k trestu smrti


4. 11. 2016   zdroj
Zvláštní trestní soud Almaty učinil rozhodnutí o případu Ruslana Kulekbajeva, který byl souzen za vraždu 10 lidí, z nichž většina byli pracovníci silových orgánů Kazachstánu. Terorista a vrah policistů byl odsouzen k nejvyššímu trestu.


"Kulekbajev Ruslan se odsuzuje k trestu smrti", oznámil soudce. Během slyšení se dvakrát souzený 26-letý Kulekbajev, který 18. července spáchal teroristický útok, přiznal k vraždě a řekl, že svého činu nelituje. Oběti podle něj "byly na nesprávné cestě". Když mu bylo umožněno vyslovit poslední slovo, tvrdil, že se mstil policistům za "útlak muslimů", uvádí agentura RIA Novosti.

V současné době mohou soudy v Kazachstánu vynést rozhodnutí o trestu smrti, ale v praxi je v zemi na základě prezidentského dekretu zavedeno moratorium. Jako alternativní trest je používáno doživotní vězení.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

29 komentářů :

 1. obeti byly na nespravne ceste to jsme my bezverci pro ne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČSSD pod vedením svého předsedy nejenže se odchýlila od svých slibů ale i od svých idejí. Bezprecedentně se dostala do vleku ideových odpůrců, kdy v důsledku jejích postojů, jednání a konání, se zařadila mezi 1) podporovatele UKRAJINSKÉHO FAŠISMU,
   2) mezi odpůrce SLOVANSKÉ VZÁJEMNOSTI,
   3) mezi odpůrce PŘÍMO VOLENÉHO PREZIDENTA, 4) mezi ODPŮRCE SVÝCH VOLIČŮ,
   a) ve věci církevních restitucí,
   b) ve věci akutního nebezpečí imigrantského zaplevelení Evropy, se vznikem stále rostoucího počtu nepřístupných zón v evropských vyspělých státech, proti kterému jsou tyto státy bezmocné a drze požadují, abychom se na jejich bezmoci podíleli.
   Bez nadsázky lze konstatovat, že hlavní podíl a vinu na tom všem nese premiér a předseda ČSSD: BOHUSLAV SOBOTKA v jedné osobě.
   Jediný ministr, který je na okamžité odvolání za vědomou zradu České republiky a podlost, je ministr kultury Herman. Jenže zbabělost BOHUSLAVA SOBOTKY je nebetyčná a v současné době se snaží vyjít s pražskou kavárnou a nezastupovat zájmy občanů ČR!!!

   Smazat
  2. Trpět ve vládě sionistického klerofašistu židovského původu a nevyhodit ho po tom excesu s tím starým idiotem z Kanady,jen dosvědčuje ubohost,zbabělost a prodejnost aSociálních paDemokratů a naprostou neakceptovatelnost celé strany,jakožto i jejích koaličních partnerů KDU-ČSL a ANO v budoucí vládě....
   To,co tam je u vlády nyní,tam ještě nebylo,je to katastrofa a odpovědnost padá na tu tupou plešatou palici toho idiota,novodobého Emanuala Moravce II.-Sobotky !!!!

   Smazat
  3. Ano, to jsme my, "Ti na spatné cestě" a on je jen jeden z mnoha set milionů muslimů na světě který se nejen nebojí umřít, ale přímo se na to třepe a jeho jediným snem je povraždit nás co nevíce :(

   Na uzdě je umí držet a drží pouze tvrdí a bezohlední diktátoři!!!

   A statisíce takových muslimů BUDOU U NAS DOMA pokud nebudeme volit ty kteří to NEDOVOLÍ!!!

   Hlas pro SPD- Tomio Okamura pomůže chranit Vás a Vase blízké ;)

   Hlas pro "sázkaře" Horáčka, ČSSD, ANO, KDU, ODS, Zelené a Piraty, znamená VÍCE ZNÁSILĚNÝCH SESTRIČEK V NEMOCNICÍCH, VÍCE PEDOFILNÍCH KATARSKÝCH "PRINCŮ" A VÍCE "SEBEVRAŽD" NĚKOLIKA NÁSOBNÝM PROBODNUTÍM PLIC A SRDCE!!!
   A také vraždy, nože, bomby a kalašnikovy a molotovovy koktejly i u Vás doma!!!
   Prozatím se stalo VŽDY A VŠUDE, na celičkém světě, kdekoliv , kde se umožnil vznik ucelené muslimské komunity :(

   Nebudete svobodně chodit po ulicich svých měst, nebudete svobodně myslet, mluvit a konat.
   Vaše děti a děti Vasich děti budou možná vychovávány jako stejní fanatici jako onen muslimský vrah v článku, Vy je vychovavat NEBUDETE!!!!

   Myslete, bojujte a hlavně již v této době VOLTE tak aby jste se nemuseli ještě za Vaseho života klanět směrem k pedofilovu rodišti: (

   Volím SPD- Tomio Okamura, mám v tom jasno;)

   Smazat
  4. Sobotka hledá viníky propadu u voleb? Tím,že odvolá některé své ministry možná udělá zadost sobě,ale on je již tak blbý,že ho ani nenapadá,že by si měl ověřit podporu ve své straně. Kdyby to totiž provedl,tak by vypadl jako předseda strany.Je to kokot z Moravy.

   Smazat
  5. Toto stojí za zhlédnutí!
   Trumpa jsem trochu podceňoval, ale evidentně je to člověk, který ví o čem mluví, co dělá a za čím si stojí:

   https://www.youtube.com/watch?v=MSwHic4kaEE

   Je patrné, že boj, který bojujeme tady doma, má globální charakter a bojují ho lidé i v samém srdci Impéria.

   Smazat
 2. To bude ve Strakovce smutek.A co teprve tzv.europoslanec štětka Štětina?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:03 A nenašel by se pro něj nějaký metál, jako pro hrdiny Mašíny? Ti také mordovali ty "na nesprávné cestě".

   Smazat
  2. 2.00 Svatováclavskou orlicí například?

   Smazat
 3. 0:03
  Ony ho ty banderovský svině v Čechách útesí
  ......Hnojaček,Poserplína,Kraďousek a další lejnolahvárenský méněcenný žumpy!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. "Ruský způsob" řešení problému islámského terorismu se mi jeví jako daleko příhodnější,než nějaké soudy a následné neprovedené rozsudky....každá velkorysost a náznak humanity vůči nim se považuje těmi hovady za slabost a zmatená a zdegenerovaná Evropa na to dojede....

  OdpovědětSmazat
 5. Za kule a do pruvanu na 5 dni teprve potom mozno pridat nejake kameny do kapes aby se smrt priblizila do dalsich 7 dnu

  OdpovědětSmazat
 6. Těď bych čekal od našich a evropských poslanců že se poučí a navrhnou zákon k zavedení trestu smrti pro vrahy policistů. Například trest smrti pro pachatele který zavraždil 100 nebo víc policistů. Děda.

  OdpovědětSmazat
 7. nemělo být Alma Atty? já se to tak kdysi ve škole učil :-) ale jinak dobře mu udělali ,popravil bych i celou jeho rodinu,co s nima vrahounama?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neumíš číst! Maj na ten trest moratorium - chystaj se kandidovat do EU! To je civilizovaná země, ne jako zaostalé feudální Rusko, kde se ještě opozičníci půlí mezi dvěma lanama vohnutými kmeny ....

   Smazat
  2. Pro 833,tebe trubko již patrně někdo půlil,ale odnesla to hlavně hlava.

   Smazat
  3. 8:33- v Izraeli to dělají jinak, nestává se, aby i útočník s nožem "došel k soudu. Zajímavá by byla reakce, stát se Vám to v rodině.

   Smazat
  4. Když je to pro Allaha? Nač ti je krátkej tělesnej pobyt tu, když pak budeš věčným ve svém utrpení, pokud neskolíš dost nevěřících?

   Smazat
 8. 9:31 jenze zidko vrazdi i ty beze zbrani!!! aj deti onehdy jich zavrazdili na 500 ze?

  OdpovědětSmazat
 9. Tady asi někdo uvažuje,že když ten islámský vrah nezemře jako mučedník,nedostane se do ráje a nebude moct penetrovat 72 panen,takže je to pro něho vlastně ten nejhorší trest a úleva pro ty panny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Věřím tomu,že se je tímto způsobem kazašský prezident snaží zachránit pro sebe,směji se.

   Smazat
  2. Asi ještě nikdy neměl pannu a nebo to má rád těžké,třeba je násilník,což ale prezidenta Kazachstánu dost prozrazuje. Stále je potřeba myslet maximálně,směji se zase.

   Smazat
  3. Třeba těm muslimům ale nejde o penetrace panen,protože já slyšel o jedné takové,která vyprávěla každou noc pohádky.

   Smazat
  4. Možná jsem právě odhalil tajemství muslimů. Protože já myslím maximálně.

   Smazat
  5. Zkuste také myslet,je to dost legrační.

   Smazat
  6. Asi můžete tedy porazit muslimy nějakou inteligentní pohádkou,protože oni chtějí a i potřebují věřit. Třeba příchodem Mauhdího,nějaké inkarnace naprosto spravedlivé bytosti. Měl bych o tu hru zájem.

   Smazat
  7. Bavilo by mne to.

   Smazat
 10. Trest smrti za úmyslnou vraždu je v pořádku. Byly doby, kdy v každé zemi v celém světě byl za úkladnou vraždu jedině trest smrti. Kdy vypuklo tohle blbství, že se vrazi trestají jen odnětím svobody, protože trest smrti je údajně nehumánní, těžko říci. Ale blbství to je. Vrazi ani náhodou neuvažují v rovině humanity, a pokud někdo bagatelizuje "právo" na život, že ani vrahům nikdo nemá "právo" život brát, je to směšné, protože vrah o takové právo odnětím života druhému, zcela regulérně přišel.Bláboly o muslimech na českých diskuzích jsou samozřejmě trapné - lidi vraždí bez rozdílu barvy pleti,národnosti, politické příslušnosti nebo náboženství. Jenže u nás se to zase - jako ostatně všechno - zvrhlo.Ať je článek o čemkoliv, diskuzní žvanírna do toho vždycky nějak zaplete islám a muslimy, a dál už padají jen irelevantní sračky.Inu -Češi - co k tomu dodat.

  OdpovědětSmazat
 11. Neuvěřitelné :-/

  http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/25203-imigrant-dostal-od-statu-odskodneni-pres-380-000-korun-za-to-ze-pri-hromadnem-znasilneni-nebyl-tak-aktivni.aspx

  http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/25205-co-byste-rekli-na-vymreni-cernych-zen-cerne-zeny-jsou-velky-problem-video-foto-.aspx

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.