Reklama

.

.

sobota 26. listopadu 2016

Štětina je ve válce s Ruskou federací

26.11.2016, Petr Ďoubalík, video "Jeskynní rusofobie"


O tom, jak v evropském parlamentu přijali rezoluci o boji s ruskou propagandou, o reprezentantovi ČR Jaromíru Štětinovi, o vedoucí RT Margaritě Simonjan, o tom, co na to všechno řekl Vladimír Putin. V našich sdělovadlech jsem se dočetl, že Putin zuří - je tedy dobré se podívat, jak takové "zuření" ve skutečnosti vypadá. Já bych spíše řekl, že se nám Putin chechtá a má oprávněné obavy o naše zdraví, o naši "demokracii". 

Překlad videa viz níže


Překlad videa:
Europarlament (EP) dnes přijal rezoluci s názvem "Strategická komunikace EU jako boj proti propagandě třetích stran". Třetími stranami se rozumí v tomto případě Rusko a parlamentáři označili za takové nebezpečí média jako agenturu Sputnik a televizní kanál RT.
Vladimír Putin (VP), když se dověděl o tomto rozhodnutí, vzpomenul o politicích, kteří se pravidelně pokoušejí učit Rusko demokracii, o tom, že oni sami počítají libovolné zákazy alternativních názorů za nepřípustné.

VP: Vidíme zcela očividnou degradaci, v politickém smyslu toho slova, představy o demokracii v západní společnosti, v tomto případě na úrovni EP. Já však počítám s tím, že zdravý smysl převládne a reálná omezení neuvidíme. A ty představitele našeho tisku, novináře, kteří probudili představitele evropského orgánu k přijetí takových rozhodnutí, chci pozdravit, protože, soudě podle toho všeho, dělají aktivně, úspěšně, talentovaně svoji práci.

Moderátor: V čem je základ rezoluce a v jakých podmínkách se přijímala, posoudíme s naším zpravodajem Taťjanou Remizovou (TR). Taťjano, čeho se tak polekala Evropa?
z ruského televizního pořadu "60 minut", vysíláno živě (23.11.2016)

TR: Evropa postavila na jednu úroveň s Islámským státem takové organizace, jako televizní kanál "RT", informační agenturu "Sputnik", fond "Ruský svět" a "Rossotrudničestvo". Ve skutečnosti rezoluci podpořila méně jak polovina europoslanců. Podívejte se: Hlasování o rezoluci Europarlamentu o boji proti ruským médiím, z celkového počtu 751 poslanců bylo

179 proti, 60 nepřišlo, 208 se zdrželo
304 pro
Anna Fotyga, poslankyně EP, ministryně zahraničních věcí Polska (2006-2007)

Autorka rezoluce, Polka Anna Fotyga se už přiznala, že je to její osobní fobie, se kterou se nedokáže vyrovnat z dob komunistického SSSR, a jak se střetli Poláci pro a stará Evropa proti.

J. Štětina je ve válce
Štětina Jaromír (poslanec EP, Čech): Jsme ve válce s Ruskou federací, je to hybridní válka, rozpoutaná Kremlem a zatím Kreml vítězí, musíme chápat, že někdy slova mohou být silnější a nebezpečnější než raketové systémy a stíhačky.

Chavier Kouso (poslanec EP, Ital): Tato rezoluce je absurdní hysterií ve vztahu k Rusku, vše to připomíná karikaturu studené války a povede jen k další konfrontaci mezi zeměmi...

Moderátorka: Rezoluce je pouze doporučující a její důvod je prostý: vydobýt financování - milion euro pro pracovní skupinu EU pro informační boj s Ruskem.

Moderátor: Pokud vím, současně s rezolucí EP vznikl v Británii nějaký dokument, vyzývající značkovat (cejchovat, pranýřovat) britské politiky a žurnalisty za spolupráci, jak říkají, s proruskými médii. Dokument výzkumného centra Henryho Jacksona (více např. zde - pozn. překl.) s názvem "Užiteční idioti Putina" ujišťuje, že ti, kdo se objevují ve vysílání televizního kanálu RT dostávají peníze od Kremlu. Sami veřejní činitelé, ti, které laskavě nazvali idioty, už označili dokument jako urážku svobodě slova, mccarthismem 21. století.

Markus Papadopulos (vydavatel a hlavní redaktor žurnálu Politics First): Ten dokument říká, že kdokoli, kdo se objeví v ruských médiích, je nepřítel a zrádce. Taková oznámení mohou pozvednout britské nacionalisty, religiozní extrémisty, libovolného psychicky nezdravého člověka, a ti mohou udělat hloupost (ublížit) těm, kdo se vyskytnou v ruské televizi.
Směle vpřed! Do boje! Se Štětinou na věčné časy a nikdy jinak!


Moderátor: Děkuji Taťjano, zdá se, že EU se snaží přisvojit si to nejhorší, co bylo v SSSR, teď onemocněli těmito dětskými nemocemi, kéž by co nejdříve se uzdravili.
překlad z mluveného slova: Ďouba a NV
Jaromír Štětina za klauna s červeným motýlkem,
čte v EP z papírku česky svůj plamenný projev o tom,
jak je (jsme) ve válce s Ruskou federací. Tak příště v maskáčích, ne?
To bude mít ještě větší efekt!
V pořadu ruské TV "60 minut" bylo velmi zajímavé poslouchat vše, zejména pak vedoucí RT Margaritu Simonjan (vřele doporučuji všem, kteří vládnou ruštinou).
Margarita Simonjan - Маргарита Симоньян, info
Margarita Simonjan, vedoucí RT
Ve 42 minutě přijde na přetřes i "náš" Jaromír Štětina (hodně jsem se za něho styděl). Moderátorka oznamuje, že ho telefonicky zvali k účasti v pořadu, když tvrdí, že v ruské televizi nemůže zaznít opačný názor, tak ať ho řekne on. "Prichadi Stetina" (přijď Štětino), zvou Jaromíra, ale on tvrdí, že nepůjde do propagandistického pořadu, kde by jeho řeč stejně vystříhali. Ale vždyť my vysíláme živě, upozorňuje moderátorka...

Řekl bych, že ani nejlepší reklamní agentura by nodokázala lépe zpropagovat vysílání RT a Sputnik.
To ti hlupáčci opravdu neznají efekt "zakázaného ovoce"? No, buďme pozitivní - třeba je to opravdu skrytě, velmi mazaně udělaná podpora ruským médiím a Rusku jako celku. Hurá EU! Díky Štětina! Já sám jsem RT moc nesledoval, ale na "doporučení" europarlamentu mu teď budu věnovat větší pozornost.
V tomto videu nás sama vedoucí Margarita Simonjan provede sídlem RT a ukáže, jak vlastně pracují. Vidíme, jak jim přicházejí peníze z Kremlu, jak začišťují prostor na příkazy z nejvyšších míst, jak se točí zpravodajství ze Sýrie, Donbasu, jak dopadnou zahraniční novináři v Rusku, moderátora zpráv s pistolí u hlavy... Prostě RT, jak ho máme vidět na příkaz Štětiny a spol.

V jednom z pořadů ("Právo vědět", 15.10.2016) říká M. Simonjan, že rusofobie je vlastně rasismus. Říká, jak sledovanost RT roste, o tom, jak si nemohou dovolit chybu, protože jsou pod drobnohledem všech ostatních světových médií. Vysvětluje, proč je teď RT napadána: dokud byl náš hlas slabý, všichni na Západě měli plnou pusu svobody slova a práva na názor. Teď ale začal být náš hlas slyšet...
Všiměte si, že do všech diskusních pořadů, jsou důsledně zváni hosté s různými názory a z různých stran, hnutí, zemí. A to mluvíme o státních médiích. V těch soukromých, kterých je v RF několik habadějí, si dělají, samozřejmě, co chtějí.


127 komentářů :

 1. Konečně se páně Štětinovo zviditelnilo!
  Už jsme uvažovali o to nejhorším......, ale on žije! Sláva!
  Bude vítat, ubytuje, bude ze svého živit ukrajinské banderovce, též bude je v Praze vítat ukrofašistickým pozdravem z let 1941 - 45 "Sláva Ukrajině".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:40 "Slava Ukrajině, gerojam slava". Štětina by měl používat originál "Heil Ukraine, Sieg Heil". Mohl by to zvolat v Evropském parlamentu, až tam přijedou jím pozvaní přátelé z Azova. A hned vzápětí by všem vysvětlil, že nemají s nacisty nic společného. Pak by se snad poslancům rozsvítilo co je Štětina zač, zvláště těm z Německa.

   Vymazat
  2. Štětina je poskok těchto lidí:
   "Místo toho 1 %, které tyto korporace vlastní a ovládá globální neziskovky, rozhodlo, že všechny ty ubohé lidi buď rovnou nažene do evropských států anebo je nechá v Africe a evropská střední třída zajistí svými prostředky jejich základní potřeby, zdravotní péči, vzdělání a celkový rozvoj jejich zemí. Takto vylepšené Afričany si pak budou přes internet vybírat evropské korporace jako levnou pracovní sílu a vytlačovat z pracovních míst Evropany." (http://www.zvedavec.org/komentare/2016/11/7105-evropsti-vlastizradci-sili.htm)

   http://jezis-kristus-varovanie.net/vpa-content/uploads/2015/10/Martin-Herzan-Totalitni-svetovlada.pdf

   Vymazat
  3. Vždy jsem měl představu, že profesionál umí: vyprodukovat potraviny, vyrobit nářadí pro ulehčení námmahy, vysvětlit svět kolem sebe. Ale to jsem netušil, že Hovno Hovno Štětiens dokáže profesionálně vyrobit debilitu

   Vymazat
  4. Štětináč je úplně stejné jelito jako byl za rychlých šípů. Nepřeju si aby tenhle všech kokotů futrál mým jménem někde mluvil. Vy to snad chcete? Není to důvod k odvolání? Podpora fašismu, hanobení rasy a národa, podněcování k nenávisti mezi národy, podněcování k válce - tedy násilí proti lidem...... Není toho dost? Neumí tu někdo sesmolit petici za jeho odvolání, nebo trestní oznámení. Přece to hovado není nedotknutelné.

   Vymazat
  5. Na potkání rozbít štětinovy hubu!!!Malé písmeno je zcela úmyslné.

   Vymazat
  6. https://www.youtube.com/watch?v=_6OhX_0B5GQ&ab_channel=DJholy01

   Vymazat
 2. Náckové hysterničí, že čím dál víc lidí nevěří prolhané natistické propagandě západních médií a že hledá pravdivé informace - a nachází je u ruských médií.
  Hysterničí dokonale psychopaticky - každý psychopat odmítá sebemenší odpovědnost za své činy (nikdy nepřizná, že je jen a jen jeho problémem, když mu normální lidé nevěří) a tuto odpovědnost přenáší na oběti svých útoků (vymlouvá se, že vinna je ruská "propaganda").

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejvētší nácek je Vladimír Putin.

   Vymazat
  2. 20:44 rudohnedy pepek se zase vydal, napsal celych pet slov, je podobne inteligentni jako Stetinac.
   No v USA podobne jako rudohnedy a Stetinac a Brusle hysterci hilaristicka kavarna. Jak hilaristicke.
   Rudohnedy pepku, nezapomen vyskocit u kazdeho clanku, sasky je treba

   Vymazat
  3. Ať je to jak chce, ty miluješ tenhle web a diskuze, i když sem pouštíš jen sračky a zvratky, a jsi ani ne tak nenávistná svině 20.44, jako pitomý provokatérek, lezeš sem mezi "soudruhy" dnes a denně. Líbí se ti to tady, i když urážíš a žvaníš své hloupé, stále stejné sračky.

   Vymazat
  4. 21:50 pavlacovy rudohnedy hlupaku, vzdyt ty ani nevis co pises, oni ti v pomocne skolce, do pomocne skoly te nevzali pro debilitu, nevysvetlili vyznam velkych slov ktera toporne pouzivas. Ja se na rozdil od tebe za me nazory nestydim, ale ty to ze jsi havlista nereknes verejne, jen nekdy si to septas v noci na hajzlu. Ja jsem zde i jinde vazen, to ty havloonanisto ale nemuzes vedet co to slovo znamena

   Vymazat
  5. Asi si mně pleteš s tím tvým příznivcem ty pologramote. Jestli anonym 20.44 napsal že největší nácek je Putin, a leze sem na tento web s podobnýma sračkama každej den několikrát - ještě dřív, než jsi sem začal léz ty, je u mně svině. Nechápu proč mi nadáváš havlistů ty blbe? Za názor se stydět nemusíš, ten sprostej magor ti nadává čuráčků, já jsem se tě zastal,a jsem u tebe havlista? Tak si vyser voko, asi jsi blbej jako orangutan. Neumíš-li číst, a nerozumíš-li čtenému, tak si svoje názory strč do zadku blbe. Taky mně mohlo napadnout, že to, co sem leze z novinek je jeden jako druhej omezenec nebo ksindl. Čest.

   Vymazat
  6. (22:01 22:19)
   Ale hošánkové, přece se nebudete škorpit - orangutan s havloonanistou, pologramot s rudohnědým hlupákem - tak se hezky zase usmiřte!

   Vymazat
  7. Nechápu, proč se někteří nechají vyprovokovat tím cvokem 20:44. Copak nevidíte, že se jedná o placeného trolla, popřípadě o slabomyslného zmanipulovaného chudáka, stejného jako Štětina?

   Vymazat
  8. (0:22)
   Dvě ubohá nenávistná prasata, která se navzájem potřebují. - Jaký je tedy proboha mezi nimi rozdíl: provokatér 20:44 a čuráček 20:51 - ?!
   Copak mají co říci?

   Vymazat
  9. Putin nemůže být nácek. Slouží sionistům. Tedy je když už tak sionácek! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%9B%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%BD-%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD-%D0%9F%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD3.png

   Vymazat
  10. Neverte a zase Neverte.
   Stetinac je zruda ktera se snazi Odpoutat pozornost..!
   Od jinych prave EU PROBLEMU .
   Neverte.

   Vymazat
  11. Štětináč je "můj vzor".Sleduji tutu lidskou,komunistickou ,fašistickou zrůdu několik let.Je to bezcharakterní odpad�� kovaný československý komunista a teď placený přímo Sorosem přes EP.Zapadlo v zapomění,že asi před 2.roky bylo vybráno 90 europosranců a novinářů pro cílenou propagandu proti Rusku.A na tuto špínu se jen tak někdo nevybral!To musí být lidé bezcharakterní,bez citu a hlavně bez mozku,aby se mohli dobře ovládat.A to je i náš předobrý,láskou polívající Štětka WC Štětináč.Vždyď si ho část stáda zvolila až do Europarlamentu!Přemýšlím,kam se tento komunista,převtělený fašista,vrtne?Díky Štětinovi,Mitrofanovovi a dalším fašistům,už nečtu noviny asi tři roky.Ušetřím a není mi po ránu na blití!A RT?Jen tak dál a houšť!Teď jste pro nás jedni z mála médií,kde se orientujeme v pravdě.Rusové vědí,kdo je přítel a nepřítel.Jako národ budou vždy semknuti k sobě a nedovolí rozvrat a vykradení svého bohatství a likvidaci svébytnosti Ruska .Jsou poučeni z historie a dokonce z nedávné a vědí,kdo je vytáhl z osidel zla!My jsme byli pomýleni a neseme za to důsledky a máme mezi sebou takové zmrdy a zrádce národa podporující fašismus,války,neklid ve světě ,jako je komunista WC Štětka,naposledy z dílny TOP 09!To,že v USA zvítězil Trump,nenechává v klidu ani podpinďouse Štětinu.Tato fašistická zrůda byla poučena,kdo řídí svět!Že to není EP!Takže kopej topácká zrůdo!Zvoní ti hrana.Franta.

   Vymazat
  12. 22:19 ty hovado sproste, a zbabele anonymni, navic nevzdelane. Nechces si radsi omyvat prirozeni vlaznou vodou aby si se sklidnil, ty orangutanske psohovado. Co takhle si dat aspon prezdivku, i toho se bojis?

   Vymazat
  13. (15:10)
   Máš ještě nějaká další přání, čuráčku pseudonymní?

   Vymazat
 3. Tolik miliard Putler investoval. To víte že kvičí vztekem.
  A to není vše:
  Castro byl podle Trumpa brutální diktátor, který téměř šest desítek let utlačoval svůj vlastní lid. „Naše administrativa udělá vše, co bude moci, aby zajistila, že kubánský lid bude konečně moci nastoupit svou cestu směrem k prosperitě a ke svobodě,“ uvedl Trump v prohlášení.
  Co vy na komomouši podporující Donalda Trumpa?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To tvoje kvičení vztekem je zaznamenáno, vypatlaná hlavo.
   O jakých komomouších tady slintáš, svazácký bezmozku?

   Vymazat
  2. Co na to komouši nevím a ani mne to nezajímá. Já na to, že si blb. Stačí to takhle?

   Vymazat
  3. Nevzdelany rudohnedy pepku, kdybys byl jen malinko sectely tak bys chapal ze tvuj blitecek je podobny Japonske propagande z dob kdy tvrdili ze Americane u Okinavy umiraji strachy z kamikadze. Jsi stejne smesny. Ale nepochopis to, pchopi to jini a budou se ti smat.
   Putina nemusis, Trumpa, LePenovou, Orbana, Zemana, Hoffera a jine. Kam se ptacku kam schovas, jde to na tebe ze vsech stran. Vzdyt ty se bojis i mit prezdivku. A nedivim se ti, strach ti jeste funguje.

   Vymazat
  4. 20:42 ze ty nevis rozdil mezi retorickou a neretorickou otazkou. Porad ti neni jasny proc i komunisti fandi trumpovi. Neprijdes na to, co?

   Vymazat
  5. (21:00)
   Výborně, čuráčku - jsi borec! Nandej jim to!

   Vymazat
  6. Závidíš viď, ty kriplíku 20.42 - závidíš soudržnost ostatních lidí, zatímco ty jsi zde chápán jako ubohý, trapný výkal. Vždycky už se počítá s tím, že se tady tenhle výkal objeví, a taky už je jasný, co za sračku sem napíše. Už patříš ke koloritu Nové republiky. Vždycky v každým kolektivu musí být jeden sráč, kterej to kazí a to jsi tady ty. Hrozně to tady máš rád, lezeš sem denně, vždycky už číháš na nové články, abys byl první, a připomínal všem, že jsi ještě tady - sláva -náš výkal je tady pořád, alespoň vidí, jak jím všichni pohrdáme. Jak ho považujeme za směšného kreténka.

   Vymazat
  7. 21:46 rudohnedy blbecek zase vyskocil do vysky peti slov
   Inu havlisty representuje zcela adekvatne

   Vymazat
  8. 21:56 nam tady representuje havlistickou zumpu a prazskou teplarnu. Kdyby sem nemohl chodit tak by plakal ctyri hodiny denne ze samoty, oni ho totiz uz nepousteji ani do hospody. Tahle se zde snazi lecit, sice pak po vynadani place dve hodiny ale to je furt lepsi nez kdyby nas nemel. Holt touzi po trestani. Tuhle masochistickou uchylku maji v prazske teplarne casto.

   Vymazat
  9. 20:42 Škoda, že Trump neuvedl alespoň jednu zemi, ve které se po svržení "brutálního diktátora" za pomoci USA administrativy už podařilo nastolit tu slibovanou prosperitu a svobodu. To by Kubánci panečku byli natěšení. Ale takhle? Jen si vzpomenou na země, kde se to jaksi nepovedlo a pošlou Trumpa do pr..pryč.

   Vymazat
  10. (22:04 22:09)
   Seš úplně senzační, jak jim to dáváš sežrat! A jak těm hajzlům vidíš to těch jejich ubohejch upatlanejch dušiček. Konečně se tu objevil někdo, kdo má formát. Talentovanějšího žáka, než jsi Ty, už Štětina sotva najde.

   Vymazat
  11. Ty to máš v hlavě tak pomotané, že nemá smysl ani odpovídat.

   Vymazat
  12. Pisatel 20:42 se zjevně po nejméně 25 letech probral z kómatu, aniž si uvědomil, jak dlouho spal. Sověti přestali podporovat kubánský režim nejpozději v době, kdy u nich samotných padl komunismus. To snad není ani možné, jaké hlouposti může někdo vyplodit.

   Vymazat
  13. Podle Trumpa musel být Castro brutální diktátor, jelikož vypráskal takové jako je on z Kuby. Z hlediska utlačovaných to byl a je největší humanista posledního půlstoletí. T

   Vymazat
  14. Doufám,že Trump má jiné myšlení,v jiné rovině.Ne jako Obama,kterého slušně Kubánci vypráskali.

   Vymazat
  15. Ty se jednou pěkně zhoupneš. Lidé ve tvém okolí takového kreténa rozpoznají hned a tak ti dají hodně vysoký "post".

   Vymazat
 4. Krycí jméno Plavec - protěžovaný novinář z komunistické rodiny. s protekčním vstupem i do zakázaných oblastí bolševického Ruska, dnes rusofob, antikomunista jak vyšitý.Vzorový příklad soudruhů z kavárny s krycími jmény, narcis, sázkař a nemuselo to vyplout ve známost, kdyby se trošičku polepšili a nedávali hnusotu s podlostí svých charakterů - zarputilých svazáčků z totalitní éry, tolik snaživě v dnešní době. Vlastní bolševickou minulost ani nepřelžou, ani nepřeřvou. Dnešní doba je jim nakloněna, protože takhle křivých charakterů bez špetky soudnosti a studu, je málo a jsou žádaní v každé zkažené době stojící a opírající se o přemíru lhaní a o pokrytectví všeho druhu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni to tak Kchazare mají, jakoukoliv přetvářku a podlost, která slouží k oklamání nepřítele, mají povolenou, Koukněte se třeba na Halíka, co všechno prolezl a jejich noviny ani slovo a ukájí se na Babišovi.

   Vymazat
 5. Za tuším 8000 euro měsíčně, to musí odvádět už nějakou práci, to nedostávají europosranci zadarmo. Takovou mzdu si člověk musí zasloužit a pan Štětina se chová zodpovědně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nezodpoveni jsou Cesi ze toleruji Stetiny, rudohnede pepky a John Wade Gacy

   Vymazat
  2. Kdyby se choval zodpovědně, už dávno by zatáhl dar pětadvacet milionů korun ze svých kolaborantských výdělků tam, kde jsme nic nezavinili - pro obse na Ukrajině, na obnovu Iráku, nebo dokonce na lustry v Turecku, aby pracující v ČR nemuseli sbírat víčka...Protože tohle To je skandální a anální.:
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cesko-chce-zahranicnim-organizacim-darovat-takrka-petadvacet-milionu-korun-464411

   Vymazat
  3. Mám silně zakořeněn respekt a toleranci k různým názorům a životním postojům. Když však vidím Štetinu, tak to opravdu nezvládám. Z něčeho tak hnusného se mně prostě okamžitě udělá šoufl a odcházím stejným způsobem, jako generál v podání Václava Postráneckého ve filmu Černí baroni...

   Vymazat
  4. Havlismus vyrobil ruzne kreatury a zrudy, od Plavce po celkem nulu rudohnedeho pepka ktery krome nastavovani zadku prazske teplarne se chodi lecit sem

   Vymazat
  5. (22:14)
   Výborně, čuráčku - jsi borec! Hlavně to nevzdávej!

   Vymazat
 6. No, já si myslím, že ta rezoluce je sama o sobě proruskou propagandou. Je tak blbé, proti demokracii, proti svobodě slova, protiobčanská, že ji každý soudný evropan odmítne a s ní nutně i ten shluk bídy a holého neštěstí, který ji přijal. Takže v podstatě prospívá Rusku, z jehož strany zaznívají racionální slova. Jestli von ten Štětina neni vod StB převedenej pod řízení FSB. Odvádí pro ně stejně skvělou práci, jako řiťopich Janda end kampeny. To je vostuda, to je vostuda. Koho sme to zvolili, koho to z našich daní platíme, to je lůza, to je lůza. Je teba aktivovat článek 23 LZPS. Migranti, cenzura, nemravnost. Pomalu je čas na hole do ruk a zavést demokracii. Už aby nás na to Rusko poslali, jinak se ke zbraním legálně nedostaneme a až je budeme mít, tak proč to nevzít přes Prahu a Brusel. Pak už nebude důvod jít na Rusko a budeme s ním moci v klidu a míru žít - v naší kultuře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Me to taky napada. Stetinac muze byt v roli legracni karikatury cenzora. Rek bych ze i rudohnedy je neco podobneho, ale ten zrejme nevi jak je hran a veden

   Vymazat
  2. Chybi vam v Cesku Druhy Dodatek, co? Pravo drzet a nosit zbrane nesmi byt omezeno.

   Vymazat
  3. Výborně, čuráčku - jsi borec!

   Vymazat
  4. Nejste první koho to napadlo. H.

   Vymazat
  5. 21:44 copak, tvemu zakazniku profesorovi Putnovi nestal, ze mas cas napsat svych pet slov mezi zakazniky, a popsat to co jak te Johnove nazyvaj?

   Vymazat
  6. 22:00
   Ale, dalsi jmeno od H, jako Horacek havel halik himler hitler henlajn
   Doporucuju zmenu jmena

   Vymazat
  7. (22:17 22:19)
   Čuráčku - neser se s nima! Napiš těm buzerantům, co si o nich myslíš. A že na ně myslíš.....

   (A kdyby něco, můžeš si změnit jméno na Dolni Horni - nebude to od H.)

   Vymazat
  8. Halíka sem snad ani nepleťte, to je jenom takovej srandovní ďáblík, co si hraje na flanďáka a je rozkošně legračně patetickej, toho snad nemohou brát vážně ani ti potrhlí kavárníci.

   Vymazat
  9. ...blbá protiruská propaganda je spolehlivý
   pomocník a spojenec Putina...

   Vymazat
 7. tak jako kozomrd havel tak i štětina,jourová,pospíšil, a jim podobní jsou ostudou česka byli vysláni do bruselu aby hájily zájmy česka ale opak je pravdou a proto si zaslouží tvrdou odměnu od pana Lynche !!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Tisková zpráva s řadou dalších odkazů je ZDE:
  http://www.europarl.europa.eu/pdfs/news/expert/infopress/20161118IPR51718/20161118IPR51718_cs.pdf

  OdpovědětVymazat
 9. Myslím,že živé vysílání neexistuje,protože pokud vím,tzv. živé vysílání má v USA jednu minutu zpoždění a v EU jednu a půl minuty. Kolik je to v Rusku nevím ale pochybuji,že méně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě kecáš.Zpoždění u nás je několik let ty burane.

   Vymazat
  2. 21:48 zcela spravne, Pesku, ty tu odhalis tvoji adresu jeste driv nez ja

   Vymazat
 10. Vypadá to, že čuráček "Horni Dolni" dostal vyplacenu mimořádnou zálohu. (Háčky a čárky mu ale neproplatili.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale, dostal jsem se ti pod kuzicku, legracni sasku rudohnedy pepku. Asi tim ze ja umim psat deset radek za dobu kdy ty vypotis jedno slovo. Hacku si mel dost na popelnicich kdy jsi nabizel svoji rit profesoru Putnovi a moderatoru Moravcovi. Carky si mel v prazske teplarne.

   Vymazat
  2. Výborně, čuráčku - jsi borec!

   Vymazat
  3. Aspoň někdo je borec, zato ty jsi cyp jak lampa.

   Vymazat
  4. 21:42 minuta prestavky mezi Putnou a Moravcem, prestavka v teplarne, rudohnedy napise pet slov, tak mazlive jak mu to Putna septa do ovarku kdyz ho ohne

   Vymazat
  5. Z toho člověka /22:22/ mluví dlouholetá zkušenost.

   Vymazat
  6. 23:04 Pesku precti si to nize uvedene, teplaku
   I kdyz treba budes mit vic zakazniku

   Vymazat
 11. Štětináč zuří :) vic slov netřeba.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To zas bude Stetinac odjizdet krysu Eulalii ve drevniku. Rudohnedy pepek ve svem nevzdelani jiste nevi o cem je rec.

   Vymazat
  2. Výborně, čuráčku - jsi borec!

   Vymazat
  3. Nezdá se ti to už ubohý? Jsi vážně magor. Taky kopeš doma vzteky do psa? Asi dřepíš na nějakým pelechu, leješ do sebe magorák ty všivá socko, a smrdíš. Normální člověk by věděl kdy má přestat - ty ne - ty nejsi čuráček, ty jsi čůrák!

   Vymazat
  4. (22:00)
   Heleme, mukl se ozval.

   Vymazat
  5. Heleme, zdechlina ožila, a plive tady smradlavej sliz.

   Vymazat
  6. 21:42 napsat pet slo je jiz nad sily, rudohneda havlisticka kryso, tak uz jen tapetovat, spamovat, prdelaci

   Vymazat
  7. (22:25)
   Proti Tobě beztak nemá nikdo šanci. Jseš a zůstaneš nejlepší. Na Tebe nemá ani Honolulu, ani Pražska vlaštovka, jsi zářivá hvězda internetu, bezedná studnice nápadů. Zkrátka Čuráček -

   Vymazat
  8. 22:36 Rudohnedy Pesku, dam ti 24 hodin na to aby si se omluvil a slibil ze budes drzet hubu, nebo zverejnuji tve jmeno a adresu
   V tom pripade bude zajimave jestli i bez anonymity budes takhle stekat a vyt, ty smrduty hilarivky teplaku

   Vymazat
 12. Štětina, ten estébácký práskač a bolševický obdivovatel SSSR, dnes hlasitý rusobijec, je ta nejodpornější filcka a kreatura, jaká se kdy v této zemi narodila. Jen slyším to jméno a zvedá se mi žaludek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Plavec ma konkurenci v havlovi, horackovi, kuratovi a jine prazske teplarne
   Vsichni tito pedofilove jsou prostredek na privedeni zvraceni
   Kam se hrabe horcice s vodou

   Vymazat
  2. Výborně, čuráčku - jsi borec!

   Vymazat
  3. Znáš něco jinýho ty troubo?

   Vymazat
  4. (21:53)
   Nevyzvídej, Štětino!

   Vymazat
  5. Ahoj čůráku 21.43 - super chcípáci začali lézt na diskuze NR jak štěnice. Odkud lezeš -- z novinek? Tam je takovejch čůráků hafo. Už se ti to mezi nima hnusilo?

   Vymazat
  6. (22:02)
   Tady se mi líbí, protože to má úroveň. Tady se člověk poučí a zušlechtí. Horni Dolni má prostě bezva fóry, já se jich nemůžu nabažit. Může mi to někdo zazlívat?
   A vy kucí, co se ho zastáváte, měli byste se od něj učit, abyste jednou byli taky takoví borci!

   Vymazat
  7. Horní Dolní je taky borec z novinek - už je jich tady většina. Tam k tomu bulvárnímu čtivu se vyjadřuje pod jiným jménem, a má možnost jenom dvou příspěvků - tak to postupně přelézá sem, kde může skřehotat a hádat se třeba do rána. Všichni diskutéři z novinek, když si tam vyskučí svoje dvě možnosti, přelezou sem - jo, jo, to jsou borci. Kdysi tady měly diskuze úroveň, ale co to sem nalezlo z novinek, je to tady žumpa jako tam - to abys byl v obraze, jak to na NR chodí.

   Vymazat
  8. 22:11 ale kdez, my se tady spis bavime nad havlistou jako si ty, ktery se k tomu boji priznat
   V kabinetech maji vycpane zrudicky, tady na internetech mame z podobnych duvodu tebe

   Vymazat
  9. (22:26)
   Já to celé beru jako zaslouženou poctu Jaromíru Štětinovi. Málokdo si takové "diskutéry" zaslouží tak, jako právě on.

   Vymazat
  10. 22:26 ty jsi naky jasnovidec

   Vymazat
 13. "Rezoluce byla přijata počtem 304 hlasů, 179 poslanců bylo proti a 208 poslanců se zdrželo hlasování."
  Výkladu demokracie v EP nějak nerozumím. Z 691 poslanců stačí 304 "pro" aby bylo něco přijato? To je vůle většiny?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To není vůle většiny, to je demokracie á la Brusel. Banda grázlů a opičáků a Štětina je odporná havěť.

   Vymazat
 14. Idiot Štětina je ve válce hlavně se sebou.Jak
  tohoto kreténa mohou lidi volit je mi záhadou.
  Vždyť je chytrý ja tři dny staré štěně.Generál
  P.Pavel by měl být degradován za činnost proti
  státu.A rovnou tam zůstat.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. (23:17)
   No tys tu ještě chybělo, ty trdlo pitomé!
   Ty - věčný řešiteli záhad - fakt nesmíš nikde scházet.

   Vymazat
  2. 23:30 chudinko, vyhnali te i z novinek? Ted davej pozor rudohnedej, Pesku! Kdyz te dokazu najit ja tak kdekdo. Drzku mas jen jednu. Risknes ji?

   Vymazat
  3. Pane Majevsky, plny souhlas.
   Sprostotu rudohnedeho Peska je netreba brati vazneji nez tourettuv syndrom mentalnich pacousu
   Ale pokud bude zajem zverejnim jeho jmeno i adresu. Zdali zbaven anonymity bude stekat tu jeho rusofobii.

   Vymazat
 15. A jak hlasovali naši poslanci?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jan KELLER:

   "Zprávu poslankyně Fotygové o žádoucnosti kontrapropagandy namířené proti Rusku a Islámskému státu považuji za velice nepovedenou. Celá zpráva je psána jazykem, který důvěrně známe z období, kdy neexistovalo právo na odlišnost názoru. Zpráva je naplněna podezíravostí vůči těm, kdo si dovolují kriticky uvažovat, a vymezuje se proti všem, kdo se údajně „schovávají za svobodu projevu“. Autorka zprávy má tendenci dělit lidi na ty, kdo nejsou schopni vlastního úsudku, a ty, kdo jsou povoláni sdělovat jim jedinou platnou pravdu. Dobře si vzpomínám, že stejným způsobem se argumentovalo i v dobách husákovské normalizace, proto jsem hlasoval proti této zprávě. Tón zprávy bych dokázal pochopit, pokud by byla součástí putinovské propagandy. Jako názor Evropského parlamentu mi však připadá nedůstojný."

   http://www.europarl.europa.eu/meps/de/124695/JAN_KELLER_home.html

   Vymazat
  2. Chodi Pesek okolo, rudohnede hovinko, Pesku, odkud asi jsi? Mam se podivat? Pokud budes od ted drzet hubu tak to tu treba nenapisu

   Vymazat
  3. ... a jak hlasovali ostatní eurosocani, kterým se podařilo do parlamentu dostat?

   Vymazat
  4. Miroslav POCHE hlasoval PRO (tedy se Štětinou). Pavel POC byl stejně jako Keller PROTI. Olga SEHNALOVÁ nehlasovala.

   http://www.votewatch.eu/en/term8-eu-strategic-communication-to-counteract-anti-eu-propaganda-by-third-parties-motion-for-resolution-v.html

   Tady je přehled o hlasování podle zemí:
   http://www.votewatch.eu/en/term8-eu-strategic-communication-to-counteract-anti-eu-propaganda-by-third-parties-motion-for-resolution-v.html#/##vote-tabs-list-4

   Na adrese http://www.votewatch.eu/ najdete všechna hlasování (v plénu i ve výborech).

   Vymazat
  5. Že aspoň Keller umluvil Poceho, jinak by doma na levici neubyl. V případě hlasování ve věci lidských práv Tatarů na Krymu byl Keller loajální se svým pravicovým klubem. Komunisté hlasování ignorovali.

   Mám nápad, jak by se Keller mohl proslavit. Mohl by inicializovat deklaraci EU parlamentu o dodržování základního lidského práva, a to práva na život na Ukrajině. Postavil by se pravděpodobně proti svému klubu a zcela jistě proti své vládě s ministrem zahraničí Zadolárkem. Bude mít tolik odvahy?

   Vymazat
 16. tady se to poondilo samej buzeranat onanista singl vic než jich ma estebe v evidenci

  OdpovědětVymazat
 17. (1:34)
  Jejda, tys mě ale vylekal čuráčku - teď abych chodil kanálama. Moc se zlobíš? Třeba chceš, abych 100x opsal "Už nebudu čuráčkovi odmlouvat"?

  OdpovědětVymazat
 18. Těm, co si pletou NR se soukromou korespondencí doporučuji, aby si vyměnili emaily. Redakce by měla vyplít záhon přehnojený výkaly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím. Jen pochybuji, že někdo bude mít čas a chuť.

   Vymazat
 19. Ještě že je ŠTĚTINA vetknut do USSA prdeli, takže se mne ty jeho debilní kecy nedotýkají. Ovšem je pravda, že s takovím kreténem překabátěným po hadráku se našinec málokdy setká, zaplať pánbů.

  OdpovědětVymazat
 20. vy komunisti zde budete ronit nad mrsinou masoveho vraha Fidela stejne slzy, jako jste ronili nad vlastizradcem Bilakem.
  Jste odpad.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je s podivem s jakou vervou se v tom odpadu hrabeš. Člověk by předpokládal, že se budeš angažovat na stránkách odpovídajících tvé intelektuální úrovni. Vykašli se na komouše a přijď mezi nás, kavárníky. Takového blba rádi uvítáme.

   Vymazat
 21. Víte čuráček, čurák to je stále pořádný chlap ale takový buzerant a kretén co se pořád hrabe v hovnech jako ten v 21,43 co se snaží přiblížit k lidské zrůdě štětináčovi, takových je málo.

  OdpovědětVymazat
 22. Oskar KREJČÍ: Trapná protiruská "strategická komunikace"
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/oskar-krejci-trapna-protiruska-strategicka-komunikace/

  OdpovědětVymazat
 23. To na něj někdo nemůže hodit mokrý hadr aby nám nedělal ostudu?Co tam dělají ostatní naši europoslanci,že jej nechají házet nás do odpadní stoky spolu s ním?Ale asi tam jsou všichni jeden za 18 a druhý bez dvou za dvacet.Když vidím,kdo nás ve světě reprezentuje,jsem ráda že jsem stará.Takový humus zde dlouho nebyl.Nebyl by tu ani Štěťa,nebýt Rusů.Blbeček s motýlem.

  OdpovědětVymazat
 24. Automaticky se mi přehrálo několik videí se zprávami RT. Ty jejich moderátorky vypadají velmi sympaticky a přesvědčivě, takže mohou získat důvěru zejména mužské populace v EU. Ty naše ojeté ochechule působí odpudivě. Některé naše děvčata v televizi vypadají jako loutky, Drtinovou bych označil za hádavou semetriku, kterou konflikty baví nebo dokonce vzrušují.

  OdpovědětVymazat
 25. Prosím vás který debil dal Štětinovi tuto funkci,zjistěte a těžce potrestejte.Tento postkomunista,vychován komunismem a tím pádem komunista hrající si na antikomunistu potřebuje ale rychle spacofikovat.Je to stejný xenofobní blb jako Kocáb,není ve válce vůči rusku,ale ve válce i lidem ČR.Jak může dosáhnout člověk takového stupně debilita?Pořád hledáme podněcovače nesvárů a tady máme ukázkoví příklad,ještě k tomu veřejně publikovaný.Je to xenofobie debile Štětino ,patříž zavřít,a to nejsem pro rusky laděn kreeeetééééne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hádám, že se včas přitulil ke Schwarzenbergovi? Zadobře je i s vedením České televize. A Kalouskovi se do Brusele nechtělo...

   Vymazat
 26. Štětina a jemu podobní jsou agenti Kremlu.

  Více zhanobit EU by nikdo nedokázal, než oni.

  Jen tak dál! Budeš mít zásluhu na rozpadu EU.

  Doteďka všichni věděli, že EU je stádo idiotů.
  Teď všichni vidí, že si EU nevidí do huby.

  Jaká EVROPSKÁ HODNOTA vám ještě zbyla, idioti, když jste se vzdali svobody slova?

  Žádná.
  Jinou už jste neměli, a i ta pokulhávala.

  Poslední evropskou hodnotou, ale té se zbavit nedokážete, je IDIOCIE.

  Rusové se vám smějou právem.

  Navrhuji, aby se oficiálním evropským pozdravem stalo zvolání:
  "Sláva EU !"
  Na nějž se povinně odpovídá:
  "Idiotům sláva !"

  Pryč z EU!
  PB

  OdpovědětVymazat
 27. Když vidím ty pochody nácků v Kyjevě, dovedu si mezi nimi Štětinu moc dobře představit. Ten se vždy připojí k té skupině, která je právě "in", je to totiž bezcharakterní tvor, který jde po čuchu tak, kde právě nejvíc platí. Asi si připadá velký a mocný, je to ale jen starý úbohý smradlavý přisluhovač.

  OdpovědětVymazat
 28. Hlasování o rezoluci vyzývající k cenzuře:

  Ano: Charanzová, Dlabajová, Ježek, Telička - všichni pro

  ČSSD: Keller, Poc - proti, Poche - pro, Sehnalová - nehlasovala

  KDU-ČSL+TOP09: Niedermayer, Polčák, Svoboda, Zdechovský, Šojdrová, Štětina - pro, Pospíšil - nehlasoval

  ODS: Zahradil, Tošenovský - zdrželi se

  Svobodní: Mach - proti

  KSČM: Kohlíček a Konečná - proti, Maštálka - nehlasoval

  http://www.votewatch.eu/en/term8-eu-strategic-communication-to-counteract-anti-eu-propaganda-by-third-parties-motion-for-resolution-v.html

  text rezoluce:
  http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+REPORT+A8-2016-0290+0+DOC+XML+V0//CS

  OdpovědětVymazat
 29. Takovou lidskou zrůdu jako je štětináč nejde srovnávat s každým zvířetem snad jev s vší, protože to je parazit a posera, protože kdyby byl schopný tak je dávno v USA. Tady je profláknutej a volí ho jen příslušníci státního aparátu a jejich rodiny a to je 30% obyvatelstva. Volte SPD.

  OdpovědětVymazat
 30. Pozor, cas uplynul
  Toz tedy
  Rudohnedy curacek je Petr Pesek z Prahy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tvoje informace mají, jako ostatně vždycky, cenu zlata, čuráčku.

   Vymazat
  2. 15:24
   Jestli má tvůj výskyt na svědomí nějakej čurák priletlej syfilidou,pak je to nějakej z těch lejnolahvárenskejch dementů,stačísi vybrat toho největšího mamrda,ty nepodařená předkožko kolaborantský svině!!!!

   Vymazat
 31. Štětina kamarád benderovců a Čečenských teroristů . Putin ti jednou kopne do kulí a bude po tvojí válce s Ruskou federací . Podívej se na jutubko film Čištilište , máš super kamarády . Marcel .

  OdpovědětVymazat
 32. Děláte všechno proto aby jsme se naucili Rusky . Informace třeba ziskávat a potom si udělat pravdivý úsudek .Pane Štětina jste ostuda České republiky a vlastně i celé EU .

  OdpovědětVymazat
 33. Jaromír Štětina
  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Jaromír_Štětina

  OdpovědětVymazat
 34. Nestojí to za to. ani glorifikovat, ani hanobit tohoto člověka. Je přece zřejmé, že on sám, podobně jako jeho momentální ideové a současně materiální korporační zázemí míří do zapomění.

  OdpovědětVymazat
 35. Konečně ses odkopal a snaž se štetináči dál a dál :-)))

  OdpovědětVymazat
 36. Normálně bych napsal o Štětináčoj,že je zralý na ústavní hospitalizaci ale v tomhle případě doporučuji utratit,
  to již překračuje jakýsi rubicon......

  OdpovědětVymazat
 37. Štětka je obyčejnej komunistickej krypl,jednou komunistickej hajzl navždy komunistickej hajzl,viz ty kokoty co zahodili knížky a hrají si na demokraty a přitom jsou to obyčejní křiváci.

  OdpovědětVymazat