Reklama

neděle 13. listopadu 2016

Strašidlo Trumputin

Michal Wimmer
13.11. 2016   Zvědavec
Bojovníky za práva nepřizpůsobivých všech zemí probudil 9. listopad ze sna přízrak rusko - americké příšery Trumputina. Utopie společnosti menšin bojujích mezi sebou o granty, dotace, sponzory, rozvojové programy a kvóty bledne...

Bezvadná liberální sci-fi o multikulturním chaosu, ve kterém si zásadně nahé feministky libují v soužití s fundamentalistickými islamisty, černoši se nechají titulovat afroafričané, homosexualita ve společnosti dosahuje 50 a více procent, teploměry jsou hlavou vzhůru (protože globální oteplování je, i když mrzne a biopaliva se musí točit, i kdyby byla celá vyždímaná z ropy, hlavně aby byla drahá), zakázány jsou nadávky, vánoce, cash peníze i tabák, ale marihuana a tvrdé drogy povoleny a všichni na to všechno berou sociální dávky ... tahle báječná revoluce utlačovaných menšin je ohrožena.

Rusko, Čína a Amerika si chtějí řešit svoje záležitosti, a Evropa naučená poslouchat jednou sovětské stalinisty, pak čínské maoisty, a jindy zase americké trockisty, zmatená EUnie najednou neví kudy kam.

Střední třída určená k likvidaci dostává přestávku na oddech. Chytá se naděje, že ještě není všem dnům konec, a demokracie jako většinový zájem společnosti ještě žije.

Tzv. elity, jinak estabilishment = nejmenší chráněná menšina ze všech, se nebojí. Na špičce světa bude život pohodlný i s Trumputinem, svět se bude dál jako vždycky točit kolem peněz z drog, zbraní, potravin, surovin, zábavy a sexu; jenom vrstva kazatelů a drábů ideologie liberálního parazitismu si bude muset hledat jinou žílu. Systém založený na lži je příliš nákladný a trvale neudržitelný.

Až bude po Truputinově přestávce, na rozbřesku zjistíme, že peníze už opravdu nemají cenu, dluhy nesplatitelné, a jediná menšina, jejíž práva byla, jsou a budou neotřesitelná, už zvedla stavidla a odplula na své rajské ostrovy.

Jak dlouho nám asi Trumputinovina vydrží?

6 komentářů :

 1. Slohový útvar na volné téma? Vize do budoucnosti? Hodnota informací? Jsem rozpačitý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hodnota informace? Výzva k zamyšlení. To je hodnota tohoto článku.

   Smazat
 2. Autor tím možná chtěl říci, že cesta současného vývoje kapitalismu vede do pekel. -t

  OdpovědětSmazat
 3. http://www.1tv.ru/live

  prosím puťte si zprávy prvních 10 min. je o volbách
  TO NEMÁ CHYBU!

  OdpovědětSmazat
 4. Je to vize,která nás čeká při našem přístupu.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 5. Hodnota clanku je opravdova. Ja citim, ze ma autor pravdu. Toto je podle me pravdepodobna vize meniciho se Status Quo. Kdo zazil Sametovou revoluci, vi o cem se mluvi. Nema smysl delat si plane nadeje, ale i tak je prijemne na chvili povolit opasek a videt nebe ciste bez chemickych car vsude napric.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.