Reklama

.

.

sobota 26. listopadu 2016

Syrská armáda převzala v Aleppu pod kontrolu čtvrť Masakin-Hanano26. 11. 2016        zdroj
Teroristé kladli v daném kvartálu vládním silám odpor v průběhu několika posledních dní.
Strategicky důležitou čtvrť Masakin-Hanano, která byla největší baštou nezákonných teroristických skupin ve východní části syrského Aleppa, kontrolují ozbrojené síly Sýrie a spojenecké oddíly domobrany. Uvádí to RT s odkazem na zahraniční média.

Ve sdělení je uvedeno, že "syrské armádě se s podporou spojeneckých oddílů domobrany podařilo nastolit úplnou kontrolu nad strategicky důležitou čtvrtí Masakin-Hanano".

Konstatuje se, že teroristé kladli v daném kvartálu vládním silám odpor v průběhu několika posledních dní..

Jak dříve oznámila IA Regnum, byl 22.listopadu 2016 ve východní části Aleppa zahájen útok vládních sil, který může vést k definitivnímu osvobození města od teroristů Džebhat en-Nusry (organizace, jejíž činnost je v RF zakázána) a povstaleckých skupin pod jejich kontrolou.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

29 komentářů :

 1. Ti idioti budou bojovat až do svého konce.Oni
  nemají kam jít.Už ani Turek je nechce.Tak jim
  zbývá jen Evropa na pozvání německé jalovice.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 2. Sobotka je přijme, potřebuje voliče. Tady ho mimo soc.demáků u koryt nikdo volit nebude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, import voličů socialistů, tak jako po celé Evropě.
   Nebýt milionů importovaných "voličů" socialisté po celé Evropě by již byli dávno v loji :(
   Teď ještě jen aby i úbytek voličů socialistů, To kteří chodí poctivě do práce a žijí jen a pouze za vlastní peníze, pochopili, že vlastně žádnymi socialisty či komunisty nejsou, ale ve skutečnosti jsou poctivými konzervativci se širokým sociálním cítěním .

   Pracují, nekradou, žijí za SVÉ VLASTNÍ peníze a není jim lhostejný osud společnosti;)

   Konzervativci jako vyšití, akorát jim je třeba to vysvětlit ;)

   Vymazat
 3. Kde je "Horní Dolní"?


  Máte teď 9 dnů upřímně truchlit za Castra, vy bando rudohnědých čuráků. A ne tu klepat ty vaše pičoviny o ničem stále dokola. Nic vám není svaté. I až zhebne Putin a Zeman tak na ně do hodiny zapomenete.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tak no. Oni totiž serou na nějaký bývalý politiky, byť sebevýznamnější, páč to je všecko historie. Oni ale nechtěj psát dějiny, jako tvý pasáci se škaredými nosy a divnými ušními lalůčky. Oni touží tvořit budoucnost! A v ní se každý jeden vidím panem Hitlerem, Stalinem, Maucetúnem nebo právě tím Castrem! Říká se tomu "vůle k moci" a tu ty nemáš, ta je ti nedostupná a proto zůstaneš pouze nepatrnou filckou v kožichu lidstva, které tvou nicotnou existenci vůbec nezaznamená ...

   Vymazat
  2. Vidíš, nosále? To je o nás a o vás! To srovnání hovoří jasně! (zapni si na liště český titulky pokud se samy nespustí, páč pochybuji že umíš francouzsky) - https://www.youtube.com/watch?v=utviTooRdR4

   Vymazat
  3. Pouze a jen na nás záleží napneme-li svoje úsilí, vůli, píli a houževnatost natolik, abychom jednou pro vždy vyrvali z kořenů odpornou hnilobu jakou představují podlidé tvého typu! Dokud tento odporný plevel nebude zpracován jako hnojivo na naše pole, není možné, abychom znovu stoupali k výšinám tak, jako kdysi, naši předkové, kteří nedostali své postavení na této Zemi darem, ale museli si ho vybojovat!

   Co je vůle k mci? Muška jenom zlatá? Nikoliv! Je to právo té nejprůbojnější a nejzdravější rasy skrze své vůdce v nichž je soustředěna samotná esence vůle tvořit budoucnost! - https://www.youtube.com/watch?v=R8eOEIDPi0A

   Vymazat
  4. 0:08-0:20

   Tak vy, vy bando neschopných nýmandů, chcete psát dějiny, jo? Vy jste schopni leda tak vyhlížet spasitele na bílém koni který všechny vaše problémy mávnutím proutku vyřeší za vás. Sami jste schopni leda tak proprdět gauč skrz na skrz, nesvéprávní pitomci.

   Vymazat
  5. 0:01 no my, Pesku, jsme se hlavne radovali kdyz zhebnul Havel, a kdyz pedofilka Janet Reno prohlasila ze za jejiho zivota nebude Trump presidentem, mela pravdu, chcipla den pred vobami

   Vymazat
  6. 1:05 - nauč se číst, neroztomile vopejzelá filcko ze Sorosovy lejnolíhně! Smolení hisTorie přenecháváme tvým obřezaným filckonošům. My napíšme budoucnost! A ty se svou rasou podlidí v ní nebudete, páč vás zabagrujem pod zem zaživa! To proto aby dřív než ty vaše ohavně z mizerie našich národů vyžraná trupiska půdu prohnojí ji vaše zlodějské čpáry v předsmrtných křečích ještě i řádně prohnětly! Takto zůrodněná zem pak vydá žírný chléb příštím generacím slovanských dětí ...

   Vymazat
  7. Co tady zas mektáš ty potrate opičí kurvy?!!!!Sám máš rypák a držku celej hnědej od těch Jandovo a Šapitovo eurohodnot,ty syfilitická retardovaná kurvo!!!!

   Vymazat
  8. Prečo si myslíš, že máš práva urážať ostatných diskutujúcich? A čo je tebe svaté? há?

   Vymazat
 4. V poslední větě chybí čárky ve větě! Tedy "skrze své vůdce, v nichž je soustředěna samotná esence vůle, tvořit budoucnost!"
  Ano je to tak! Neb Nadčlověk je smyslem Země!

  OdpovědětVymazat
 5. Naši se radují! - "Сдохла советская мразь Федя Кастров, мразь, которая без помощи Совдепии не продержалась бы месяца и которую сейчас будут оплакивать все совки РФ.. Сдохла ТА мразь, сдохнет и ЭТА!" - http://iks2010.info/?p=106041

  OdpovědětVymazat
 6. Az zrusi Amerika podporu NATO tak se takhle bude kourit z Berlina, Brusle a Prahy

  OdpovědětVymazat
 7. Co bychom za to dali.kdyby byly u moci diktátoři,jak v Líbii,Iráku,Afghánistánu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co bys dával, stejně nic nemáš,ani to hovno v hlavě.

   Vymazat
  2. Však na co čekáš? Sám se chop moci a neskuhrej! Moc je vším! Ostatní krámy jsou bez moci ničím. I Pepka z 8:47 pak pár gramy olova přeměníš na konečně užitečnou hmotu - hromadu hnijícího masa do kompostu:)

   Vymazat
  3. V Islámské zemi vždy vládne nějaká diktátůra. .
   Buďto náboženská nebo sekulární (vojenská).

   Demokracie evropského typu v žádné muslimské zemi nikdy nevládla, nevládne a ani vládnout nebude, je historicky prokázaným fakt že to prostě nejde.

   A když je tedy diktatura v muslimské zemi věc prirozená a NEVYHNUTELNÁ, já osobně preferuji diktaturu sekulární, jen sekulární diktatoři v muslimských zemích dokázali udržet islám na uzdě jedinou kontrametodou, která na islám funguje.
   Na islámské násilí, sekulární kontranásilí, bez soudních průtahů a ty co si chtějí džihádem pomocí k pannám v ráji, dodat urychleně letenky.

   Vymazat
 8. to 8:47 Já, já bych za to s chutí dal tobě po čuni. Jednu zprava, jednu zleva a pak pěkně do dolu, hezky na štít. Práce polidštila opici, třeba by se za nějakou dobu poštěstilo i u tebe. Při činnosti pro pražskou kavárnu dochází zjevně k rychlému průběhu opačným směrem.

  OdpovědětVymazat
 9. Takže o další krůček blíž k vítězství!
  Tak jen dál a neustávat! ...
  Jen jednoho se obávám. Že B. H. Obama i s jeho melody boys/girls pukoun vzteky. Protože svržení Assada tam bylo již tak tak na dosah.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jen aby se nam carodejnice hillary nerozpustila
   A Evropske Hodnoty, ty jsou rudohnede, hnede od ritniho otvoru profesor Putny a rude od krve na rukou krvave Madly Allbrightove, histerky co rve get out

   Vymazat
 10. Gratuluji a děkuji těm Syřanům, kteří zůstali doma a bojují za svou vlast :)
  Na rozdíl od těch milionů zbabelcú, agentů ISIS a al-kakajdy, které si my dnes v Evropě vyživujeme a chráníme, jako své budoucí vrahy :(

  Velmi si přejí ať si Asad upevní svou moc a zavede u sebe doma , ve své muslimské zemi, staré sekulární pořádky, opět nekompromisním násilím vůči netolerantním spoluobčanům(kteří ničemu jinému nerozumí) chrání křesťany a příslušníky jiných náboženství a opět,s preferovanou pomocí ruských firem a kapitálu, bez účasti zemí z řad agresorů USA, NATO, EU, vybuduje opět, ze Sýrie to čím byla před NAŠÍ AGRESÍ mirumilovnou, prosperující a pro všechna náboženství bezpečnou zemí!!!

  Ať rychle zavede staré pořádky, díky nimž utíkalo že Syrie jen pár džihadistu ročně a miliony muslimů se drželi tam kde mají být, DOMA.

  Ať můžeme i my, posílat zpět do Syrie ty kteří tam patří.

  Třeba všechny ty Afghánce, Somálce, Bosňáky, Nigerijce a podobné, podle papírů "Syřany" :):):):):):):):)

  Oni by se nám asi rychle přiznali z které, že to jsou doopravdy země; ) no a kdo by se nepřiznal u nás, asi by dlouho v Syrii nezaatloukal ;)

  Včetně 30 lerych "dětí" :(

  OdpovědětVymazat
 11. Všem nadšencům a podporovatelům Asada a Ruska v bojích v Syrii bych doporučil si zjistit, kolik procent bomb a zásahů směřovalo skutečně na IS v bojích v Syrii. Divili byste se - pouze ani ne 2% !!!
  Všechny ostatní zásahy směřují pouze na Asadovy oponenty a v této občanské válce Rusko stojí za ním. Podporují tak udržení krvavého diktátora, má za sebou několik set civilních obětí.
  Rusko a Asad svojí vojenskou aktivitou jenom udržují válku v Syrii v chodu a zvyšují počty emigrantů, kteří jdou do Turecka a jinam, částečně i do Evropy.
  Vzpamatujte se tady v tom oslavném hýkání a podívejte se už na situaci objektivně.
  Asad a Rusko bojují pouze proti politické opozici Asada ve snaze tohoto krvavého diktátora udržet v Syrii co nejdéle. S nějakými bandity z IS to nemá skutečně co dělat. V Alepuu dokonce ani žádné skupiny IS nejsou .
  Tady máte tu statistiku: https://twitter.com/Nawaroliver/status/802175714959261696

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale nezvan nam tady ty Evropske Hodnoty.
   A bezenci by se nehrnuli do Evropy kdyby jim Evropa ukazala ze nejsou vitani

   Vymazat
  2. To je dobře! Není důvod shazovat bomby na Islámský stát! Je to produkt z dílny CIA a Mossadu a každej sionistickej a židozednářskej lump si má po sobě svůj bordel uklidit sám nebo nechat být!
   Úkolem Ruska není živit sektářskou válku mezi šíity a sunnity, ale chránit křesťanskou menšinu v oblasti Levanty a tu úplně stejně ohrožují lumpové přímo financovaní a podporovaní krom USARale i Tureckem a EU! Tedy všelijaký ty al-Ašrámové, al-Kajdové, "Svobodné syrské armády" a jinej xindl obřezanej s vymytou makovicí, o kterých vrazi z Londýna, Wošingtnu i Paříže co maj celej ten bordel tam na svědomí žvaněj coby o "umírněný opozici"! Kdyby drželi slovo, tak by se nic nedělo! Všecko rozesrali jen a jen voni! Když a ně Lawrence dával slovo, tak se nepočítalo s parcelací Levanty na nesmyslné celky typu "Jordánsko", Libanon" malá "Sýrie" a "Irák"! A už vůbec ne s existencí teroristické organizace Židovský stát v Palestině (hebrejsky Israel - rozhněvaný Bůh). Tak ať si teď jdu stěžovat na hroby Sykese, Picota, Balfoura a dalších rothschildovských loutek, he! Rusko se ochrany ani Božího hrobu, ani Antiocheje a Konstantinopole NIKDY nevzdá, páč mu tyto země pod křídla svěřil Kristus! Jsou samotným smyslem existence Ruské říše - Třetího Říma a Čtvrtý nebude!

   Vymazat
  3. Více o problematice ZDE! - http://afinabul.blog.cz/1108/stavba-salamounova-chramu-pricina-valek

   Vymazat
 12. anonym 1.05 je totální buzerant a kripl....

  OdpovědětVymazat