Reklama

středa 23. listopadu 2016

Syrská armáda vstoupila do východní části Aleppa

23. 11. 2016    zdroj
Bojovníci syrských vládních jednotek zrychlují operaci na osvobození východních čtvrtí syrského města Aleppo. Informuje o tom TASS s odkazem na noviny Al-Watan. Vojska postupují od kruhovém objezdu Džandul ve směru náměstí Baidin. Podporu na této části fronty poskytuje palestinská brigáda Liwa al-Quds, která útočí ze strany tábora běženců Inzarat. Dělostřelectvo zároveň ostřeluje pozice teroristů ve čtvrti Masakin Hanano. Teroristé ze skupiny Džebhat Fatah al-Sham, která se dříve nazývala Džebhat en-Nusra, se snaží ji udržet pod kontrolou a přesouvají tam posily. Dříve byli syrští vojáci schopni obsadit pět výhodných palebných linií na přístupech k Masakin Hanano.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

6 komentářů :

 1. Mosul, Aleppo, stejně nevím, proč se tam všude musej všichni prostřílet a zajmout. Nestočilo by to tam hofně uspat? Když do kážeme zvířata, tak proč ne lidi. To i středověk je dokázal vyhladověním se vzdát.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jde o kmenovou náboženskou válku. pouč se abys věděl, co udělaj s tvejma nevěřícíma dětma a s tebou až je sem Sobotka se Stropnickým přiveze

   Vymazat
  2. Bylo by to tam již dávno vyřčištěno od islamistů a vojáků režimu USA,Izraele,Turecka ,Francie,Británie a dalších .Těch vrahů ve službách režimu USA je tam obrovské množství a mají k dispozici těžké zbraně .Pomáhá jim také letectvo USA a zemí NATO.Syrská armáda bere neustále ohledy na civilní obyvatelstvo a toho režim USA zneužívá.

   Vymazat
 2. Když vidím ty zničené domy, připomíná mi to válečné foto z Ruska a Německa. Jen utichly boje, domorodci se vynořili ze sklepů a začali čistit cihly a opravovat ruiny.
  Odtamtud práceschopní muži utíkají jako první a nechávají své ženy a děti v troskách.

  OdpovědětVymazat
 3. Vyčistit a pobít.Vybít tu zvěř,kterou naše masmediální děvky novinářské nazývají povstalci!!!To je špinavej smradlavej sadistickej lidskej odpad z celého světa.ˇOznačovat je slovem povstalci je poklus o zmatení veřejnosti...Je to ta nejhorší lidská sebranka a odpad.Vyhladit je včetně jejich rodin a dětí!!!Bez milosti!!!!A pak můžou naše novinářské kurvy plakat nad smutným osudem vlastně hodných povstalců....Vivat SAA!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Chudáci americko-židovští teroristé dostávají na prdel! To si zase ta naše mainstreamová propaganda smlsne....

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.