Reklama

neděle 13. listopadu 2016

Syrská armáda zahájila boje o poslední baštu teroristů v západní části Aleppa


13. 11. 2016   zdroj a zdroj
Syrské vládní jednotky zahájily boj o čtvrť Rashidin. Je to poslední čtvrť v západní části Aleppa, která je stále ještě pod kontrolou nezákonných ozbrojených skupin. Podle sdělení libanonského televizního kanálu Al-Mayadin probíhají zuřivé boje na přístupových cestách ke čtvrti. Na teroristy jsou zasazovány údery z minometů a raketometů. Předpokládá se, že právě v této čtvrti má základnu velení a že se zde nacházejí sklady. Dnes v noci vrátila syrská armáda spolu s lidovou domobranou pod svou kontrolu další čtvrť Aleppa Al-Assad a také nedalekou vesnici.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

12 komentářů :

 1. Jen ať je likvidují!Ať už je konečně v Sýrii mír!Vzdát se asi nesmí.Bůh ví,kdo je ukryt v tom velitelském doupěti .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hezkej snímek....,takhle si to pamatuju z dob svých klukovských let,když bylo po honu a místní myslivci si takhle rovnali nastřílené zajíce,než se o ně šábnou...
   O tyhle se nikdo hádat nebude,to vyřeší poušť a 5 minut práce buldozeru....

   Smazat
 2. S teroristy jsou obklíčení a v řadách teroristů bojují američtí a francouzští vojenští poradci. Proto celý demokratický západ řve jak je to nelidské a proti demokracii bojovat proti hrdlořezům kterým pomáhají američani a francouzi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:32 Ano,nechtěl jsem to psát na plnou pusu,jelikož jsem byl první.Náš Pepek Vyskoč zaspal.

   Smazat
  2. Ale kulový, nebuďte jako pražskokavárenská chamraď a nevdávejte se toho, co nás od nich odlišuje - selský rozum, nebo chcete-li kritického myšlení. Ty jednotky, o kterých se zmiňujete, jsou skvěle vycvičené a svou "práci" umí velmi dobře. Patří k ní mimo jiné i utajená infiltrace a průzkum. Pokud tam byly, tak jsou pryč, nebo ví, jak se pryč dostat a udělají to, až přijde čas. Ono by ani Rusku nevyhovovalo je likvidovat. Možná i proto ty různé humanitární koridory. Tyhle jednotky přemýšlejí na několik kroků dopředu. Tak přestaňte blbnout. Koneckonců - copak si myslíe, že Rusko tam nikoho nemá? Má, protože je potřeba mít informace a nemá tam jen specnaz, ale určitě i někoho, kdo jim poskytuje informace zevnitř Daeše. Tak přestaňte hrát s emocema a zboýná přádí nechte havloidům. Jinak ste to samé. Nejsem Vyskoč, ani Chujmer.

   Smazat
  3. Ještě nco -celý Západ kvůli tomu neřve, já neřvu, Vy neřvete, miliony lidí neřve. Řvou jen kreténi, kteří to dostali jako pracovní úkol. Banda šašků, co řvávávala Se sovětským svazen, na věčné časy a nikdy jinak!" Ta chátr, co se sešiklovala, aby se s někým zase mýlila, protože není schopna mít svůj názor a jít s ním na trh. Hovada bez myšlení, prostě chamraď. Poslechněte si tu besedu Bašty, Schneidera s prosťáčky s Evropských nehodnot. Celou a až do konce, až k podstanému sdělení pana Polreicha. To je nářez. Argumenty, myšlení na straně jedná, sračky na straně druhé.

   Smazat
  4. Jo, to je nářez. A jak je to s tebou? Argumenty a myšlení, nebo sračky?Já myslím, že "západu" to hodně vadí, že jejich odchovanci, protěžovanci, a vyzbrojovanci, dostanou na prdel! Protože dojde k odtajnění spousty lumpáren, ačkoliv teď už to nemá tu sílu. USA má nového prezidenta, a všechno co bylo, bude kvalifikováno jako .. "to bylo"... prostě minulost. Teď se udělá červená čára, a vymalováno. "Od teď" už to nebude. Všechny pitomce, co se do toho namočili a jsou v Syrii, tam zmasakrujou, což je pro ně příznivé, a dál se v politické špíně kolem toho, a těch prasat, která to sponzorovala a řídila z USA, hrabat nebudou. Prostě čára, a když na to přijde, budou se s Asadem zase kámošit, tak jako s ním kámošili před tím. Kámošili se zrovna tak s Husajnem i s Kaddafím - co se v tom směru zvrhlo, a kde nastala chyba, už se stejně nedozvíme. Jen účelové konstrukce, dohady, a lži.Ale určitě je dobré poznání, že upřimné kamarádství v politických kruzích -potažmo s USA -je prostě vyloučené. Všechno jsou jen mediální šaškárny. Ty jejich uvítací koberce, róby prvních dam, pugéty a polibky - všechno. Jsou schopni se vítat a líbat, a za měsíc svého kámoše nechat sprostě umučit. Ani čestnou smrt zastřelením nejvyššímu státníkovi, což bylo zatím respektováno vždy, tahle odporná chamraď nedopřála, a to jim žádný kulturní a soudný člověk nemůže zapomenout. Umučením vrcholných politiků vytipovaných zemí si získávají tamní pologramotnou lidskou chátru,( důvěřivé indiány lákali na ohnivou vodu a korálky) a tím i snadnější dosazení svých loutek na uprázdněný prezidentský stolec? To tady nebylo ani ve středověku. To se z umatlané tváře USA nesmaže. NIKDY!!!

   Smazat
  5. Eo 12:48 Nevím, jak můj přípěvek posuzuješ ty, jestli jako hlas rozumu, nebo sračky. Je to Tvá věc, Tvé právo. Já Západ vnímám jako občany, každého jednotlivě a všechny dohromady - prostě Západ jsou pro mne lidé, jejichž myšlenkvé kořeny pocházejí z období řecko-římského a z něj vycházející obrození, Deklarace práv člověka a občana ... Politici pro mne Západ nepředstavují a v tomto kontextu se vyjadřuji.

   Smazat
  6. A že ti Amíci neprojevili takovou péči o chudáky-civilisty když bombardovali A-bombou Hiroshimu a Nagasaki nebo Drážďany ? Pokrytci.

   Smazat
 3. No podle mne jim jde jen o teritorialní a finanční zisky. Na vlastních lidech jim nesejde i když je tam poslali sami včetne odborníků ne gerilové a jiné války. Ale jak říkal již asi někdy loni pan Pjakin, musí jednotlivé vlády tyto lidi nechat pozabíjet jakýmkoli způsobem, protože zpátky doma je nepotřebují. Moc toho totiž ví z odvrácené strany činnosti vlád a to nelze mezi obyvatele nechat rozšířit. Jedno je jasné že s námi obyčelnými pěšáky hrají takovou hru, že bychom ani nezjistili, že náš vrah je člověk považovaný za nejlepšího přítele. Prǒstě jsme klamáni ze všech stran ať fandíme komu chceme

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy si orpavdu myslíte, že v poli jsou lidé, kteří něco vědí o činnosti vlád ... přestaňte blbnout. Vy si asi myslíte, že je přijal Obama, zadal jim písemně a se svým podpisem úkoly a nechla se při tom vyfotit. To se dělá jinak, přes druhé, třetí ... desáté.

   Smazat
 4. Dobrá práce kluci jedni šikovní syrští;)

  Rychle to tam vyčistěte a my Vám připravíme krajany na cestu zpátky domů;)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.