Reklama

.

.

pondělí 28. listopadu 2016

Syrský T-90 zasažen střelou TOW. A znovu vydržel (VIDEO)

Napsal/přeložil: ea24
Militanti z takzvané „Svobodné syrské armády“ zveřejnili nové video zásahu armádního tanku T-90 protitankovou řízenou střelou TOW. Jenže ruský tank zásah americkou zbraní znovu vydržel.
K zásahu tanku syrské armády došlo v oblasti jižního Aleppa. Na záběrech se symbolikou „Svobodné syrské armády“ je ozbrojenec odpalující protitankovou řízenou střelu TOW. Raketa svůj cíl najde a tank zasáhne do dobře chráněných čelních partií.

Zatímco ozbrojenci podle portálu Rusvesna ujišťovali, že tank byl „zničen“ anebo „poškozen“, ze záběrů je patrné, že T-90 střele odolal, neutrpěl fatální poškození a nezahořel.


K podobnému případu došlo už v únoru letošního roku, kdy střela TOW rovněž trefila syrský T-90, čerstvě nasazený do bojových operací, a nezpůsobila žádné větší poškození ani ztrátu posádky – jak potvrdily následně zveřejněné informace a fotografie tanku po zásahu.

20 komentářů :

 1. To prase co sem lezlo, Petr Pesek z Prahy rudohnedy, vyzyvalo k znasilneni trumpovy manzelky, je to opravdu deprimovane hovado, typicky havlovec

  OdpovědětVymazat
 2. A ted k clanku, a to ten tank nebyl ani T 7 Armata

  OdpovědětVymazat
 3. Máte to s těma tankama nějaké popletené..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo? Co? Jak? Pochlub se zdali vis vic. Rozmotej to, tankisto

   Vymazat
  2. Měl bys si ten název vynásobit. Armata je T-14

   Vymazat
 4. Není všeobecně známo, že pentagon dodává svým přátelům kozomrdům na syrské bojiště pouze a jen cvičnou munici. Činí tak z důvodů obelstění protivníka, který je takto ukolébán v domnění, že jsou jeho tanky neprůstřelné.
  Jediná vyjímka se stala omylem, to když kozomrdi obdrželi munici od AČR. Ta byla sice ostrá, ale fungoval jen asi každý pátý náboj, protože patrony pocházely ze zásob Rudé armády z roku 45.

  OdpovědětVymazat
 5. Výborně !!
  Další oslavný militantní článek o ruské bojové technice !! Už se nám stýskalo milá NováRepubliko !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak proč sem chodíš blbe? Tvůj příspěvěk má hodnotu havlovy urny, pro méně chápavého idiota jako ty, nulový. Vrať se na burešo-bakaloviny a tam onanuj co hrdlo ráčí. V tvých lžimédiích tyto informaci neuslyšíš, tak zmiz něco smysluplného dělat.

   Vymazat
  2. 1238
   já jsem sem chodil původně se zasmát, ale v poslední době jsou ty zprávy tady už i k pláči. Jednostranná proruská propaganda, militantní články z ruské propagandistické dílny, zmanipulované texty popisující nějaké události, xenofobie vůči neexistujícím migrantům atd..
   Fuj.

   Vymazat
  3. 14:10 Ty sem nechodíš ani brečet, ani se smát, ale provokovat a vysírat, Lojzo! A tohle se dělá buď za mrzký peníz nebo si tak někteří tvorové léčí komplexy, což bude tvůj případ, Lojzo.

   Vymazat
  4. Napiš nám uplakaný chlapečku něco oslavného o Zumwault, nebo Raptoru, Lightingu, nebo HMS Duncan, ať potěšíš srdce satanistů, kteří sem lezou jen defekovat své ega.

   Nebo o úspěších GMO, oprav infrastruktry ( kdekoli kde satan vládne ), prostě něco, co nás normální "rozzuří". Pokud sám nic nedokážeš vyplodit, jen ty zvratky, cos tu nechal, nech si poradit od Kubíka buzíka z Jewropských pedohodnot.

   Koloděj

   Vymazat
  5. Ani nevíte jak jsem vděčný pánovi, který se podepsal jako "Fuj" (v čase 14:10).
   Přes milion migrantů, kteří do Evropy dostali jen za poslední rok, už neexistuje, takže moje xenofobie byla zbytečná ! Hurá !! A já měl takový strach, a úplně zbytečně. No, to se mi ulevilo.

   Akorát si teď nevím rady s tím ruským militarismem, kdy je jasné, že USA i další státy NATO jsou zákeřně obkličovány ruskými vojenskými základnami, takže obdivuji nervy a pokoru amerických generálů se kterou snášejí tyto útoky a provokace. Ale, všeho do času...

   A do toho ještě ta jednostranná, proamerická, čo to táram, proruská, propaganda...

   Vymazat
  6. pro 15:10
   pán FUJ asi myslel migranty v ČR. A těch skutečně moc není - a ani nehrozí, že by se sem z bohatého Německa nastěhovali.

   Vymazat
 6. No, pravda je, že v titulku článku se píše o T-90, ale video je nadepsáno T-72B.

  OdpovědětVymazat
 7. Prosíme přispěvatele z řad Evropských hodnot, aby na zdejší diskusi nevstupovali bez předchozího vyonanování a osprchování. Děkujeme, vaše redakce.

  OdpovědětVymazat
 8. Jinak T-90 od T-72B na dálku nepoznáte a většina z nás ani zblízka. Kor pokud to má namontované prvky dynamické a aktivní ochrany, to pak čumíte hlavně na to. Já bych si to tedy netroufnul, a Т-72М (až do vítězství pravdolásky s úspěchem vyráběno také na Slovensku) z vojny pamatuju zblízka (nás ovšem ještě v 80s cvičili na T-55).

  OdpovědětVymazat
 9. Asi se mohamrdán špatně pomodlil, měli by se na to vykašlat když už ani Alah nepomůže ;-)

  OdpovědětVymazat
 10. Není jasné, zda jde o T-90.
  Ten by navíc měl mít v boji zapnutou Štoru, která odkloní raketu mimo.
  Tenhle tank měl ke všemu otevřené poklopy.

  OdpovědětVymazat