Reklama

středa 9. listopadu 2016

Tajné jednání mediálních pracovníků po výhře Trumpa

Václav Umlauf
9. 11. 2016  E-republika

Novák tu už bohu díky není, tak vám mohu říci, že naši šéfové připravují změnu strategie. Bude třeba začít pracovat mnohem aktivněji s námi koupenými tzv. "nezávislými médii", které vedou užiteční idioti.

 

Vážení soudruzi,

zahajuji nové kolo briefingu o reálné situaci ve světě po výhře Trumpa na US-prezidenta. Minulou schůzi jsem jasně a výslovně řekl, že v tisku se nic z toho nesmí objevit, protože tam jsme všichni placeni za něco jiného. Přesto to někdo vynesl ven, a na nepřátelském webu e-republika.cz se objevil článek Novinařina ve třetím tisíciletí, kde byl zveřejněn de facto zápis z našeho setkání. Chovanec si to s nimi už nějak vyřídí, teď na to buduje to vládní centrum účinných hrozeb. Ale kdo to vynesl, ten neskončí jen v německé montovně, to je vám doufám jasné. Tento zrádce v našich mediálních řadách se aktivně zapojil do spolupráce s nepřítelem a bojuje s teroristy na té nesprávné straně transatlantického demokratického valu. A mohu vám garantovat, že v tomto fízly prolezlém Česku, kde je na naší straně i celé Chovancovo vnitro, tento zrádce neskončí jak Snowden někde v Moskvě nebo Assange na ekvádorském velvyslanectví v Londýně. Je třeba dát odstrašující příklad pro kolísavé týpky, tak se zamyslete. A jsem rád, že i takoví pitomci, jako támhle Novák, konečně vypnuli mobil s piškvorky a začali poslouchat.

Bitva o Clintonovou proběhla přesně tak jak měla, protože to měla prohrané od samého začátku. Nakonec ji potopila i ta část politické policie v FBI, která po posledních skutečných průzkumech voličů na poslední chvíli přeběhla k Trumpovi a začala naoko vyšetřovat ty pitomé maily Kilary, pardon, Hillary, o Libyi. Omlouvám se NSA, ale pohybuji se trvale v nepřátelské propagandě, tak mi to občas freudovsky ujede na ten nešťastný "Freudian slip". Náš proatlantický blok pochopitelně podporoval Clintonovou a v našich novinách logicky vyhrávala skrze průzkumy veřejného mínění. Vojensko-průmyslový komplex chce přes tuto dámu konečně porazit Rusko a k němu přidružený zbytek světa, což je i náš ušlechtilý cíl, aby zvítězila demokracie na celém světě. A když nezvítězí, tak se alespoň bude zbrojit, a to není možné bez propagandy a bez placených propagandistů. Chleba bude, pánové, nebojte se.

A nyní k vaším oprávněným pochybnostem o smyslu celé kampaně, kterou jsme vedli pro Hillary. Tak za prvé, na běžného Američana v USA neměla vůbec žádný vliv. Je otázkou, zda průměrný Smith nebo Pedro vůbec umí plynně číst, a stejně na to nemá při dvou zaměstnáních a při 40% celonárodní chudobě vůbec čas. Takže průměrný americký volič velké korporátní listy vůbec nečte, a nikdy číst nebude. Úkolem vás, malých pěšáků ve velké mediální bitvě o amerického prezidenta, bylo vytvoření většinového mínění, že celý svět kope za Kilary, opět pardon NSA, za Hillary. A toto mínění světa vyslovené korporátkami z USA se vrátilo skrze vaši propagandu zase do USA. A tím pomohlo sbírat hlasy ve středních vrstvách, které korporátky main-streamu občas čtou. Je fakt důležité dát těmto lidem do hlavy správné názory, protože jinak by četli a začali podporovat nezávislý tisk. A po americké střední třídě se opičí i česká a západní střední vrstva, to je jasné. A tento vlivový kanál se nesmí ztratit. Proto dnes všichni lidé ví, že měla zvítězit Hillary, a že se stala chyba. A masy je třeba držet v předepsaném stavu mysli pomocí mediálních prefabrikátů. Na víc jste soudruzi opravdu neměli a je dobré, abyste svou roli ve Velké mediální válce nijak nepřeceňovali. Jste totiž kompletně nahraditelní, a navíc jsou mezi vámi již ti zmínění zrádci.

A nyní k dalšímu kolu boje, který bohužel pro vás bude o něco tvrdší než dřív. O Trumpa nejde, to je úkol jiných, aby se s ním domluvili. Vaším aktuálním úkolem bude operace zvaná "Damage Control". Nečumte na mne tak blbě Nováku, nejste Švejk. Anglicky máte umět, na to jste podepisoval vstupní papír do zaměstnání. Aha, vy jste ten nevyznamenaný synovec našeho ministra H,. tak sorry. Omlouvám se, ale k věci. Problém není prohra Clintonové. Reálné předvolební výzkumy jsme vám dali k dispozici, takže kromě notoricky nechápavého Nováka jste byli s věcí obeznámeni. Problém je v tom, že díky neúspěšné kampani by v některých pomýlených českých hlavách mohl vzniknout dojem, že to lhaní, pardon, mediální spinning... Ano, Nováku, SPINNING! Vyhoďte toho chlapa za dveře, ničí kolektiv, ať si ho platí Zaorálek. Ani po dvou placených buildingových akcích "Team spirit", které nás dovedly do kýženého stavu "Team Cohesiveness" nebyl tento chlap schopen spolupráce. A navíc sežral jak Baloun celý bufet placený Sorošem. Je už za dveřmi? Konečně, a teď k věci.

Lidé začnou pochybovat o našich profesionálních schopnostech, protože ve všech našich průzkumech vedla Hillary nad Trumpem. Jistěže vedla, za to jste byli placeni a mohu vás ujistit, že ty werbovky přes zaplacené agentury "veřejného mínění" stály aspoň desetkrát tolik, co vy. Tam se manipulují, pardon, spinují, názory lidí na skutečně vědecké úrovni. Je to fakt radost, sedět s lidmi od fochu a bavit se o solidní práci. Takže postup pro "Damage Control" v prvním kole je celkem jasný. V den voleb již placení čimelíci psali první várku článků o tom, že výhra Trumpa zase není tak špatná věc. Budou viděni jako odvážní borci deroucí se proti proudu, což jim získá sympatie veřejnosti. Pak nastoupí naše placená klaka "politologů" a "expertů" a vysvětlí ty zmanipulované výzkumy veřejného mínění známým "vědeckým způsobem". To by mělo pro začátek stačit. Pak uteče 14 dní a lidi budou mít zase psy spadlé do kanálu a měkké mediální porno.

Horší věc ale je to, že US-šéfové začali vést interní debatu o tom, zda korporátní média vůbec mají na lidi nějaký vliv. Jistěže nás nemohou zrušit, protože vytváříme umělý svět, ve kterém lidé žijí, viz vcelku úspěšná práce pro Hillary. Ale za čas budou tuto fušku dělat nějaké automaty. Dobře víte, že už za vás píší do novin nekrology a drobné zprávy. Novák tu už bohu díky není, tak vám mohu říci, že naši šéfové připravují změnu strategie. Bude třeba začít pracovat mnohem aktivněji s námi koupenými tzv. "nezávislými médii", které vedou užiteční idioti. Užiteční jsou, jinak by už ty weby ani neexistovaly, když berou naše nadační prachy, nebo EU-dotace, či vládní, nebo nějaké partajní příspěvky. Ale jsou bohužel také trochu idioti, protože si myslí, že v době studené války si mohou vykřikovat, co chtějí. Pomalu je bude třeba dovést k rozumu, protože jí náš chleba a budou zpívat naši píseň.

Takže pánové, toto už nebude práce pro blbce, jako je vyhozený Novák. Míst a peněz je stále méně, propaganda přejde pod rezort vnitra a pod obranu. Čeká se výkon, tvrdá práce, kus inteligence. Pro tyto lidi budou nová místa a prémie, protože jako externisté a poradci přejdou do specializovaného Chovancova centra pro boj proti terorismu. To už nebude platit Soroš, ale daňoví poplatníci, to je jasné. Takže budete úředníci s fixním platem a postavením, a ne nějací námezdní mediální žoldnéři, jako dosud. A kdo z vás má normální neopsané Mgr. z normální státní výšky, tak bude navíc expert. Takové hlavě otevřené zařídíme kecy ve veřejno-právní telce a nějakou tu vyučovací sinekuru na soukromé výšce k tomu. Pochopitelně bude do těch nezávislých plátků psát, a třeba se stane i jejich předsedou nebo šéfredaktorem. Kdo to dosáhne až tam, tomu šéfové garantují, že do smrti se nebude muset bát o chleba.

A co je zvlášť důležité, a zcela jistě se to netýká toho nešťastníka Nováka, ale vás, kteří dáváte pozor. Tento zdatný borec v případě přechodu studené války do horké fáze nebude odveden z české kolonie na východní frontu, protože jeho činnost v týlu bude nezbytná pro konečné vítězství demokracie. Tak vezměte rozum do hrsti pánové. Je jasné, že v nadcházejícím boji za demokracii už nebude místo pro pitomce, jako je Novák.Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 500 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme! 


Související články:

13 komentářů :

 1. Mediální žumpa, včetně našich českých preSStitutů z protiČeské telvize, rozhlasu, Babišovin, Bakalovin, novinek, seznamu a podobného mediálního odpadu lahali a pokoušeli se tvořit veřejné mínění proti Zemanovi, proti Brexitu, proti SPD Tomio Okamura, proti Trumpovi a NEUSPĚLI :)

  A to díky síle internetu, svobodných servrů a otevřených , svobodomyslných a pravdomluvných politiků :)

  Viva Nová republika, Aeronet, SPD :)

  OdpovědětSmazat
 2. Kdo bude platit,pro toho budou psát i nadále.To je přesně tak,jak se chovají prostitutky,hlavně aby zaplatil,nic jim neříká zákazník,žádné mravní zásady.

  OdpovědětSmazat
 3. Jste objevili Ameriku. Tohle jsou slova vyřčená před více než padesáti lety.

  John Swinton, bývalý šéf personálu novin New York Times


  „ V současné době neexistuje taková věc, jako je nezávislý tisk. Víte to stejně dobře, jako já. Není mezi vámi ani jeden novinář, který by se odvážil upřímně vyjádřit svůj vlastní názor. Víte předem, že kdyby to udělal, nikdy by se to neobjevilo v tisku. Jsem týdně placen za to, že své upřímné mínění nezveřejňuji v novinách, pro něž pracuji. Vy ostatní jste placeni za stejnou věc, a kdo z vás by byl tak pošetilý, aby napsal svůj upřímný názor, brzy by se ocitl na ulici a hledal by si jiné zaměstnání. Kdybych dovolil, aby se v jednom čísle mých novin objevil můj poctivý názor, do dvaceti čtyř hodin bych přišel o místo.
  Prací žurnalistů je zabíjet pravdu; bezostyšně lhát; překrucovat pravdu; hanobit; plazit se u nohou mamonu a prodávat svou vlast a rasu za svůj denní chléb. Vy i já víme, že věřit v nezávislost tisku je bláznovství. Jsme nástroji a vazalové bohatých mužů za scénou. Jsme skákající tajtrlíci, oni tahají za drátky a my tancujeme. Naše talenty, naše možnosti a celé naše životy jsou vlastnictvím těchto mužů. Jsme intelektuální prostituti.“

  Projev v rámci přípitku v New York Press Clab

  Ano, až na výjimky pracují v celé mediální sféře úplatné prostitutky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Důležitá citace, díky, je důležité si tohle vytrvale uvědomovat.
   A proto taky nezávislá média, dnes tedy typicky internetová, budou nadále a vždy terčem nenávistných kampaní.

   Smazat
 4. Za chvíli ti naši kokoti začnou odcházet,proto že jim věří čím dál menší počet obyvatel.Sobotka s Chovancem to již nestihnou udělat,protože mají blato mezi půlkama.

  OdpovědětSmazat
 5. Tržišti prý už balí šapitó§
  Pardon, Schapiro.
  tstou bandou chazarů z RSE, ČRO, ČT, ODS, TOP 9, ČSSD, KDU, STAN I KSČM.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidle a kosy s sebou. Hrozny hněvu dozrály.

   Smazat
  2. Kdož jsou boží bojovníci.

   Smazat
  3. pali bai9. listopadu 2016 15:51 ty by s nima zatocily to by byla defenestrace

   Smazat
 6. Dobře napsáno:-DDDDD

  OdpovědětSmazat
 7. Že bude Šaškiro vyměněn je jisté.Vyjmenovaní para-
  zité společnosti nemají kam odejít,nikdo je nechce.
  Takže nám zůstanou i nadále na krku a budou nadále
  škodit národu.Důležitější je jejich kapsa.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 8. Neradujte se ještě není konec. Šmejdi se jen tak nevzdají.

  OdpovědětSmazat
 9. Mozna se stala chyba, ale ta chyba je mozna a HLAVNE INSPIRUJICI k NASLEDOVANI.... To mate jako , kdyz se mala snehova koule zacne valit po svahu dolu a skonci jako L A V I N A ...Pak delej vasi Damage Control...Od naseho pres. Zemana, pres hrdinu Jizni Ameriky pres.Chaveze, F. Castra, dnes Filipinskeho presidenta a trn v oku Usaku a jinych vrahu ,president Assad stale, stale a navzdory presidentem jest a jeste bude...Skody, krachy , krize , kalamity/termin necesky/ a katastrofy ktere se nejen nelepsi ale naopak stale zhorsuji a jsou zhorsovany nedostatecne vybavenymi a spatne vybranymi /pro nedostatek chytrych mezi starou elitou , ktera je v procesu bezpodminecneho ODCHAZENI / damage neni ceske slovo a nikdy nebylo/ a jsou tak v nezadrzitelnem procesu byt brzy vystaveni v tom OBLUDARIU pro skudce a psychopaty dejin...a na ktere se male deti chodi divat jako na odstrasujici pripady tech ,kteri jako lidi vypadaji ale nejsou a nikdy jimi NEBYLI... !!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.