Reklama

pátek 18. listopadu 2016

Teroristé DAEŠ dostali příkaz, aby nesestřelovali americká letadla


18. 11. 2016      zdroj
Novinářům zpravodajské agentury Sputnik Arabic se dostal do rukou zajímavý dokument. Jeho zvláštnost spočívá v tom, že byl získán v oblasti Mosulu, na který útočí americká koalice a irácká armáda a že v něm jsou pokyny pro teroristy organizace DAEŠ...Listina byla podepsaná jedním z pohlavárů DAEŠ, který se jmenuje Abu Muawiyah. Obsahuje text v podobě výzvy k představitelům teroristické skupiny, v němž je výslovně uvedeno, že teroristé nemají sestřelovat americká letadla, i když k tomu budou mít příležitost.

Listina s pokyny byla nalezena asi 30 km od Mosulu - ve městě Bakhdida, osvobozeném od DAEŠ.

Ve skutečnosti je to další důkaz toho, že samotná operace v Mosulu se přes všechno krveprolití podobá hrozné divadelní inscenaci, jejíž hlavní oběti jsou iráčtí civilisté. Pohlaváři DAEŠ opustili Mosul a jeho okolí bezprostředně před začátkem operace a zanechali ve městě "potravu pro děla" - řadové bojovníky. USA zjevně mají vliv na pohlaváry teroristických organizací a rozeslaly pokyny, aby podpořili toto krvavé "divadlo" a aby nebyli příliš horliví v boji proti americkým letadlům.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

16 komentářů :

 1. No, přece nebudou "hryzat do ruky, která je krmí". To dělá jenom naše pátá kolona.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A která je jako ta ruka která krmí "pátou kolonu"? A jek do ní hryže?

   Smazat
  2. Pepku 21:02, to bys nikdy nepochopil. Nechceš, nejsi schopen, nebo jsi válečnická zrůda. Neházím "perly sviním".

   Smazat
 2. No a někoho to překvapuje?:(

  Přece nedovolí své armádě B sestřelovat letadla armády C;)
  Americké Ácko je pochopitelně už 3x přejmenovaná Al-Kakajda.

  I když teďka, když už to "prasklo", si dovedu představit, že v Pentagonu vybírají amerického pilota k "obětování", aby byl "důkaz" o opaku.

  Byla by to typický SSÁcká mediální reakce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty máš v tý palici dobrou bramboračku. Běž si raději zaskákat přes bednu.

   Smazat
  2. Chtít po tobě, pepku 21:04, aby ses neopičil s tou bramboračkou je asi zbytečné, zbytečné je taky pozastavovat se nad tvými kydy. Tvoje bedna je dutá.

   Smazat
 3. Přátelé,těžko bez radarů 4až5té generace se dá zjistit,koho je to letoun.DAEŠ tyto prostředky nemá (PLK),takže Moskva

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20.24 proboha zopakujte si kdo je kdo a kde je kdo

   Smazat
  2. F16 kontra Stinger, je realita roku 2016.
   Nepotřebujete žádné radary.

   Smazat
  3. Stinger je dobrý akorát tak na vrtulníky, nebo s bídou na bitevníky. Na stíhačku to nemá.
   Uřezávači hlav Stngery mají dávno. Kolik Ruských letadel sestřelili? Ani jedno! Jenom čumí jak jim padají bomby na palice a masakrují jejich harémy - milovaná kozí stáda.

   Smazat
 4. No, přijde mi to divné. Nejspíš nejaká faleš. Uvidíme, není zas potřeba až tak věřit všemu. Může to být také připraveno k diskreditaci nositele informace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zjistěte pravdu a podejte hlášení. Uvítají to všichni.

   Smazat
 5. Je prakticky možné, aby bylo něco ještě špinavější než špína?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.