Reklama

pátek 11. listopadu 2016

To snad má Evropa – včetně našeho premiéra – z míru strach?


Lubomír Man
11. 11. 2016
Představa, že by se nový prezident USA mohl s Putinem domluvit na ukončení rozvíjející se druhé studené války, vzbudila – jak se zdá – v Evropě hotovou paniku. Jeden za druhým vystupují evropští vedoucí politikové a rozechvělými hlasy vyslovují víru, že s nástupem Trumpa na prezidentský úřad se proti současnému stavu snad – a doufejme v to - nic nezmění, že Trump zůstane NATO věrný, a že NATO ani neoslabí ani neopustí. Vždyť co bychom si bez NATO my, evropští ubožáčci, počali?


Začala tímto starostlivým žalozpěvem hned po zvolení Trumpa prezidentem naše komisařka EU Jourová, následoval generální sekretář NATO Stoltenberg, téměř s výhrůžkou směrem k americké pevnině požádal Trumpa o pevné setrvání v NATO předseda evropské komise Juncker – a nejčerstvěji pak vyjádřil víru v pokračující americkou věrnost NATO i český premiér. Stalo se tak včera v poslanecké sněmovně.

Poslouchám všechny ty hlasy a ptám se, jestli sním nebo bdím? Z čeho to, probohaživého, mají tihle evropští pánové a dáma takovou hrůzu? Z toho, že Trump, jak prohlásil, považuje 25 let po zániku SSSR další existenci válečnické aliance NATO za nadbytečnou, protože co s válečnickou organizací ve světě, který chce společně s Putinem přeměnit v oblast míru a spolupráce? Nebo z toho, že je rozhodnut ustat s hlásáním americké nadvlády nad světem, a začít jak s Ruskem tak s Čínou jednat jako rovný s rovným? Či z toho, že v konfliktu s Ruskem nevidí žádný smysl a chce se proto s Putinem domluvit na snížení zbrojení v obou zemích? Že chce s Ruskem v Sýrii spolupracovat a ne soupeřit, protože na rozdíl od amerických konzervatistů netouží Asadův režil v Damašku svrhnout? Že vůbec netouží po tom, aby se Rusko od Evropy hospodářsky oddělilo a proto též nemá zájem na dalším jednání o uzavření obchodní smlouvy (TTIP) o otevřeném bezcelním obchodu USA s Evropou? Že je rozhodnut omezit v USA moc a vliv vojensko-bezpečnostního komplexu, který už dlouhá desetiletí žene Ameriku do dalších a dalších výbojů, vytvářejících uprchlickou vlnu, která se dnes ze Středního východu a severní Afriky valí právě k nám do Evropy? Že hodlá uznat ruský Krym a ve spolupráci s Ruskem přispět i ke skončení bojů na Ukrajině? Že hodlá z polsko-ruských a rumunsko-ruských hranic odvést zpět do USA americké rakety, mířící dnes na Moskvu, Leningrad, Sevastopol atd? A že se pro nás, Evropany, všemi těmito zamýšlenými kroky snižuje možnost, že se právě náš kontinent stane v možném konfliktu USA s Ruskem hlavním bitevním polem?

A z toho že se evropským politikům - včetně našeho premiéra - vraští čela a případ od případu i chvějí hlasy? Ale proč? Vždyť to, co Trump svým spoluobčanům i Světu sděluje, je přece tím, o čem lidstvo vždy snilo. Jde o naději na mír, bez šíleného a stále se zvyšujícího zbrojení, které vysává zdroje kontinentů, otravuje mezinárodní i přírodní ovzduší Země i vzájemnou mezinárodní spolupráci, která by mohla lidstvu tolik prospěšného přinést.

Zvláštní! Lidé ve Světě i v Evropě se z takové perspektivy radují, ale evropští politici se mračí, tváří se ustaraně, a člověk se ptá – proč asi?

Nevíte to náhodou někdo?

109 komentářů :

 1. Ty vole, už skoro 100 letý Man, člověk by od něho očekával trochu životních zkušeností, nadhledu, opatrnosti a on zcela naivně blábolí jako 5 leté děcko když dostane bonbonek. Trump cosi řekl ve předvolební kampani a tak bude už navěky trvalý mír. No to mě poser.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Otázka pro 0:15 bylo by to tak, jak „Trump cosi řekl ve předvolební kampani“ lepší, než dosavadní politika USA? Ano nebo ne? Děkuji předem.

   Smazat
  2. Přezdívka grafoman - usvědčený lhář, který se živí urážením lidí, zneuznaný frustrovaný rádoby novinář závidící Nové republice čtenost. Adrenalinový a cholesterolový vrah, který ohrožuje nejenom sebe, ale i okolí. Bude redakce čekat, až tento sociopat způsobí svými urážkami a trollením někomu mozkovou či srdeční příhodu?

   Smazat
  3. MUDr. David jej zná osobně, posledně nám na protekčního spratka prozradil, že nebere pravidelně Haloperidol. Je mi však záhadou, proč se tento bohnický VIP pacient musí ukájet zrovna na čtenářích jeho webu, asi nějaká pomsta.

   Smazat
  4. Tak napiš, ty vole, rovnou, že toužíš po válce (nejlépe atomové) a nesnaž se urážet lidi kteří o války nestojí. Tak jednoduché to je.

   Smazat
  5. To 0:15
   Typický projen neomarxisty, možná i tradičního Maoisty.

   Smazat
  6. Pane, pan Man má ve všem pravdu, tak ho neurážejte prosím.

   Smazat
  7. Pro 10:43 - můžete mi vysvětlit, či definovat, co to je "neomarxista" či "neomarxismus" a co má společného s Marxem? Budu vám velmi vděčný, protože dosud mi to nikdo nedokázal říct.

   Smazat
  8. - http://www.white-media.info/nova_levice_prvni_uder_kulturniho_marxismu.html

   Smazat
  9. Jak se to začalo šířit - http://www.white-media.info/nova_levice_zacatky_radikalismu.html

   Smazat
  10. Na neomarxismus navázala tzv. Nová levice - http://www.white-media.info/imigranti_nova_revolucni_sila.html

   Smazat
  11. Herbert Marcuse - marxistický filosof židovského původu. Obecně považovaný za "otce Nové levice". Člen Frankfurtské školy (skupina marxistických ideologů na univerzitě ve Frankfurtu ).


   Kontext doby :


   Život na západě v 50-tých letech byl víceméně stabilní, lidé byli ohromeni technologickým pokrokem a růstem životní úrovně. I pracující "dělnické" třídě rychle rostla životní úroveň a byla víceméně integrována do tržní společnosti. Mnozí dělníci vlastnili zaměstnanecké akcie svého podniku, kooperovali s podnikateli a měli zájem, aby podnik prosperoval a rostl.


   Hrozbou byl jen ozbrojený střet s komunistickým východem a nebezpečí jaderného konfliktu. To ale západní společnost spíše spojovalo a nutilo ke spolupráci. Lidé žili v prosperitě a marxistické tendence neměly šanci získat širší podporu.


   Kde tedy najít masovou podporu pro neo-marxistické revoluční hnutí, když západní společnost revoltovat nechce ?


   Marcuse byl hlavním politickým aktivistou Frankfurtské školy. Své myšlenky se snažil maximálně zpolitizovat, přednášel levičáckým studentům v USA i Evropě, setkával se s aktivisty, publikoval články. Neustále hledal ve společnosti revoluční síly, které by jeho ideologii prosadily do praxe. Po počátečním pesimismu, kdy ztrácel víru v tradiční dělnickou třídu, byl povzbuzen sílícím ultra-levicovým radikalismem u studentů a také revolucemi ve Třetím světě. V těchto silách uviděl nástroj pro kulturní a sociální přeměnu západní společnosti.
   V těchto větách je deklarován směr, kterým se má ubírat Nová levice - hledání masové podpory v řadách "vykořisťovaných" menšin, přistěhovalců "jiných ras a jiných barev" , homosexuálních či drogově závislých outsiderů, duševně a morálně rozvrácených anarchistů, pseudo-umělců a intelektuálů .


   Stará levice hledala podporu u bílých dělníků a rolníků, Nová levice se zaměřuje na výše uvedené skupiny. Dokud nejsou menšiny a imigranti tolik početní, hledá podporu i u "pracující třídy" a snaží se ji sjednotit s menšinami. K tomu, aby se "pracující třída" spojila s barevnými menšinami později vyvinuli nástroje, které dnes známe v podobě antirasismu, antifašismu, výchovy k toleranci, otevřenosti, rasovému míšení, multikulturalismu apod.

   Smazat
  12. On ten Man se
   bojí i upšouknout,aby se neposral.Píše jako politruk v dobách socjáje

   Smazat
  13. Jen doufám že to nebyl v jiný diskusi, kde se někdo ptal a já mu vysvětloval co je neomarxismus:))))

   Ještě to radši projdu ...

   Smazat
  14. ...hm takyže jo! O dvě diskuse výš! Já to poplet:))) Taky se nemusíš ptát na jednu věc na deseti diskusích, volečku!

   Smazat
  15. Diskuze na úrovni evropských porno-hodnot nám sděluje, že Lubomír Man trefuje do černého. V daném případě ukazuje, že existují jedinci s mozkem prolezlým zlem, kteří si nepřejí mír ale přejí si místo klidného života v míru, naopak zhoubu, rozvrat a chaos. L.P.

   Smazat
  16. TAk se musím smát tomu vědátorovi, co tu tapetuje diskusi opsanými texty a přitom neumí vysvětlit, co má neomarxismus společného s Marxem. Byl bych vděčný za jednoduchou odpověď a ne opisováním nesmyslných quasiencyklopedií! A prosím, bez nadávek!

   Smazat
 2. America NATO platit nebude ! Chce-li Evropa NATO, at si ho plati sama.
  Bylo treba posloucht projevy Trumpa pri jeho volebni kampani.

  Mame vyluxovane penezenky ! Dokonce i krocani na Thanksgiving jsou letos malo tlusti.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Amerika NATO platit nechce, ale ridit ho ano. V cich zajmech je Rusko obklicovano vojsky NATO? To se vsadim o posledni korunu, ze si nesbali "fidlatka" a neodtahnou ta vojska domu. Dneska jsem videla Obamu s Trumpem, jak vypadali po 90ti minutovem rozhovoru. Trumpa jsem skoro nepoznala, jak byl zaskoceny. Musel se usmivat, ale neslo mu to. Zarazeny z instrukci, ktere dostal. Urcite se vydesil, kdyz se od Obamy dozvedel sve mantinely, ktere vlastne jsou uplne pri zemi a on toho tolik nasliboval. Poslouchat projevy Trumpa nemelo vubec zadnou cenu, protoze kecal uplne stejne jako jeho predchudce pri sve kampani a nesplnil ani fno. A to same Zeman. Oni jsou jen saskove, bez jakekoliv moci, tak ji aspon predstiraji.

   Smazat
  2. Alebo si za NATO priplatiť alebo upraviť vzťahy a rétoriku voču Rusku a nie je potrebné ani NATO resp. nie v takom "nasadení" ako v súčasnosti.

   Smazat
  3. to 6:08 Vase svedomi
   Neomarxistické kecy nic více pane. Je na čase skutečně odhalit vaše pozadí. Neomarxisté by si rádi podmanili svět, ale nevyjde jim to.

   Smazat
  4. Pro 10:48 - opět se obracím na vás. Můžete mi vysvětlit či definovat, co to je "neomarxista" či "neomarxismus" a co má společného s Marxem? Budu vám velmi vděčný, protože dosud mi to nikdo nedokázal říct.

   Smazat
 3. Chcete NATO ? Plate si ho sami !
  Chcete masirovat na Kreml ? Masirujte az do prdele, nebo do Vladivostoku..

  My mame daleko dulezitejsi veci na programu !
  Napr. vysedet dulek na plazi Sanibelu a popijet Rum a Coca-Colu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:17-28
   Nicku !:-)
   O lééé!..jakou Ty máš vždycky pravdu!
   mám z Tebe radost!
   jdu spát -ràno vstávám brzo,jedu pryč..,
   ....
   do lesů a do polí ať mně srdce nebolí!!!!
   pa jituš

   Smazat
  2. Je potrebné objektívne priznať, že ekonomika USA bola dlhodobo zanedbávaná na úkor zbrojenia a armády. A Trump je v prvom rade biznisman, tak sa chce viac zamerať na ekonomiku, pokiaľ mu to dovolia. Treba si pomôcť Pjakinom a je to jasnejšie, aké je jeho poslanie.

   Smazat
  3. Pro mne za mne,když chce Kolozub NATO, ať si ho platí. Já jako normální člověk žádné pershingy a zradary k životu nepotřebuju. Nepotřebuju ani makovice v Afghanistanu, nepotřebuju jiného prezidenta v Sýrii. Chce li to USA, ať solí. Chce li se Kolozub zalíbit, ať si tam nakluše osobně i s vlastními úsporami.
   Koloděj

   Smazat
 4. Pane Man, na tom Sanibelu (t.j. ostrov , divam se na nej z okna.) Kazdy den more vyhodi na plaz tuny musly a umelci to sbiraji. Jsou tam take velmi sprosti papousci, (moje zasluha), naucil jsem je takove nadavky, ze dlazdici by se cervenali.

  V pripade, ze uz jste starsi, tak Florida je vyborna zeme, nebot na jednoho seniora, je zde 20 seniorek.
  Takze neklesejte na mysly a po prevrate prijedte na dovolenou.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 5. Pani Prazska vlastovko, nekdy me poucte zemepisne. Kam jezdite na chatu ? Mate chatu v Cesku, nebo v Rakousku ?
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zde vlastovka letajici jedu na chatu k Mnichovu mam tam postaka v duchodu ,za sluzby hodne krad a tak ted kdyz nesukame tak si uzivame ,nakupujeme v sex shopech pro oba dilda a proste hracky .Postak Bremele si koupil nafukovacku ale z vylohy aby nenyla pichla jako pry nekdy byva on ma zkusenosti mohu potvrdit. Je to kanec ato ja potrebuju nekdy snim i o dvou ale nemuzeme sehnat tretiho do party,hezky sex Honolulu nicku na byci zdravi te Vlastovka z Prahy,jedu za chvili

   Smazat
  2. Anonyme, co tady pises za prazskou vlastovku: uz mam tvou IP a dal si to domysli...

   Smazat
  3. 4:07 tos posral..
   Mas se na co tesit !!! Pristi tyden u tebe ZAZVONI POSTAK..2x
   Posilam ti ZLOMENOU tuzku !
   Nazdar
   nick HOLONULU ( mstitel a Vlastovky ctitel )

   Smazat
 6. Pane Mane, to znepokojení evropských politiků je opravdu zarážející. Ale vysvětlení se nabízí. Prostě ti majitelé zbrojních korporací a bank, mají ve funkcích dosazeny své lidi. Po prohře vrchní šéfové Killary, se zřejmě začnou prosazovat jiné priority. A tak se nám tito lidé snaží namluvit, že se na nás řítí katastrofa. Ale ta katastrofa se řítí na ně, proto projevují ono znepokojení. Zřejmě tuší, že se začaly zeshora zametat schody.
  Po tomto volebním překvapení, bych ale zatím neočekával příchod království nebeského na zem. Ale snad je na nějaký čas zažehnáno nebezpečí zničení civilizace. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, neomarxistické sluníčkové seskupení má strach a proto straší lidi katastrofickými scémaři.

   Smazat
  2. Stéle prosím , aby mi někdo vysvětlil, co to ten neomarxismus je a co má společného s Marxem. Zatím žádná odpověď.

   Smazat
  3. - http://www.white-media.info/nova_levice_prvni_uder_kulturniho_marxismu.html

   Smazat
  4. Odpověď tu byla komplexní! Ta kurva rudá to mázla! používaj termíny svině rudý komunistický a pak když je maj vysvětlit tak mlčej a když to někdo ochotně udělá za ně to ještě kurvy bolševický mažou!

   Smazat
  5. Marx ve svých utopických spisech v polovině 19. století předpovídal, že komunismus/socialismus nejdříve zvítězí v rozvinutých západních zemích a až později na východě. To byl první významný omyl, protože nic takového se nestalo. Pak přišla 1. světová válka a podle předpovědí marxismu-leninismu měla pracující třída z celé Evropy odmítnout válku a společně rozpoutat rudou revoluci. To se opět nestalo a vojáci z pracující třídy šli roku 1914 s optimismem bránit svou zemi.


   To byly jedny z hlavních nesplněných předpovědí staré marxisticko-leninské ideologie.

   Někteří marxističtí "intelektuálové" proto v této deziluzi začali přemýšlet, proč to nefunguje, proč se rudá revoluce nedokáže rozšířit na západ, proč pracující lidé v západní Evropě a USA nehodlají revolučně nastolit bolševismus ve své zemi.

   A došli k názoru, že hlavní bariérou je západní křesťanská kultura a tradiční hodnoty evropské civilizace. A tak se zrodil "kulturní marxismus", jehož cílem je evropskou kulturu a její hodnoty rozbít, aby levičáctví mělo volnou cestu k vítězství a převzetí moci.

   Zakladatelé kulturního marxismu (či kulturního bolševismu) byli dva marxističtí filosofové : Gyorgy Lukács a Antonio Gramsci, kteří se spolu znali z komunistických sjezdů.


   Smazat
  6. Lukács byl maďarský marxistický filosof a literární kritik. Byl synem židovského bankéře Löwingera. Jako první z marxistickým filosofů projevil myšlenky, že k vítězství mezinárodního komunismu v Evropě je nutné nejprve zničit starou křesťanskou kulturu a tradiční hodnoty společnosti.

   Jeho spis Historie a třídní uvědomění ho posunul mezi přední marxistické ideology. Jeho myšlení je obsaženo v jeho větách: "Viděl jsem revoluční destrukci společnosti jako jediné možné řešení kulturních rozporů této epochy.." Dále Lukács uvedl : "Takové celosvětové převrácení hodnot nemůže nastat bez vyhlazení starých hodnot a vytvoření nových hodnot revolucionáři."

   Po 1. světové válce v roce 1918 válce došlo k rozpadu rakouské monarchie. Maďarsko bylo na straně poražených států, nastala zde chaotická politická situace, chudoba, inflace a navíc nespokojenost obyvatel kvůli sankcím.

   Toho využili bolševici, dostali se k moci a 21. března 1919 nastolili bolševický režim. Vůdcem bolševiků byl Béla Kun (Béla Kohn), komunista židovského původu. Téměř celé politické vedení bolševické revoluce bylo tvořeno osobami židovského původu. Režim zavedl teror, znárodňování, ale zároveň i sociální reformy za účelem získání sympatií.

   27. března byla zakázána náboženská výuka ve školách, školství bylo znárodněno a stejně tak i vše ostatní. Radikální židovští agitátoři z Budapešti šířili v zemi strach a propagandu, zaštiťovali se příchodem Rudé armády z Ruska (která nakonec nepřišla díky porážce na Ukrajině) a slibovali rozšířit bolševickou revoluci až k francouzským hranicím. Znárodňování a zmatky poslaly zemi ke dnu, distribuce potravin kolabovala. Během toho období výrazně vzrostl antisemitismus.

   Lukács se v této bolševické republice stal Komisařem pro Kulturu a ihned zavedl své myšlenky do praxe. Tento přední marxistický myslitel a filosof osobně vydal rozkaz k popravě nejméně 8 lidí. Jeho programem byl kulturní terorismus s cílem šokovat a vykořenit tradiční kulturu a hodnoty maďarského národa.

   Součástí jeho programu bylo i zavádění radikální sexuální výchovy do základních škol, usnadnění rozvodů a dostupnosti antikoncepce. Děti byly učeny, aby odhodily tradiční morální pravidla svých rodičů a předků, aby je odsoudily jako zastaralé. Také byly zavedeny zákony a opatření na ochranu menšin. To vše mělo vytvořit kulturně vykořeněné prostředí vhodné pro šíření bolševických ideálů a zároveň takové prostředí by bylo výhodné i pro zájmy židovské menšiny, která vedla maďarskou revoluci.

   Maďarský historik Oszkár Jaszi uvedl, že mezi politickými vůdci bolševické revoluce v Maďarsku bylo 95% lidí židovského původu. Neblaze se proslavil hlavně Tibor Szamuely, další z vůdců bolševického režimu, který si zformoval svou vlastní jednotku zvanou "Leninovi kluci". Tato jednotka se pak dopouštěla rozsáhlého násilí na obyvatelstvu.

   Naštěstí, maďarská bolševická revoluce byla po pár měsících poražena a moc převzali nacionalisté. Lukács opustil Maďarsko a v roce 1922 se stal jedním ze zakladatelů Institutu pro sociální výzkum na univerzitě ve Frankfurtu, který vešel ve známost jako Frankfurtská škola. Neomarxisté z Fr. školy později položili ideologické základy "moderní" západní levice. Lukács v té době přišel s konceptem "kulturního pesimismu", který spočívá v tom, že ve společnosti musí být vyvolána beznaděj a rozpory, aby lidé přijali revoluční ideály neo-marxismu a jeho nové "levičácké" kultury.

   Smazat
  7. Gramsci, italský marxistický filosof (asi albánského původu), své myšlenky publikoval hlavně v meziválečném období, po krachu rudých revolucí ve střední Evropě. Začínal jako studenský marxistický radikál.

   Projevoval jistou posedlost zaměřenou proti církvi. Během svého pobytu ve vězení se jednoho dne v důsledku onemocnění zhroutil a na nějaký čas ztratil vědomí. Dozorci byli přesvědčeni, že umírá a tak k němu zavolali kněze. Když se Gramsci probral k vědomí, tak první věc o kterou se zajímal bylo, jestli nad ním nenáviděný kněz neprovedl poslední pomazání a ve svých dopisech pojevoval rozčilení, že se proti knězi v bezvědomí nemohl bránit.

   Podle Gramsciho musí marxismus na západě jít cestou :

   - "pasivní revoluce" (postupná infiltrace a manipulace společnosti, která si bude na změny zvykat) a ne cestou násilné rudé revoluce, která nemá na západě šanci na úspěch.

   - pro úspěch této pasivní revoluce je třeba vytvořit novou třídu marxistických intelektuálů, kteří budou jádrem této revoluce.

   - Gramsci dále prosazoval "dlouhý pochod institucemi". Podle něj musí tito noví marxističtí intelektuálové obsazovat pozice v důležitých institucích - ve školství, v médiích, v kultuře, v politice, ve státním aparátu - a ze svých pozic pak provádět demokratickou cestou, pomalu a postupně změny vedoucí k nastolení levičácké společnosti a kultury.

   Gramsci prosazoval v podstatě delegitimizaci a opuštění systému kulturních hodnot tradiční bílé společnosti. A protože tyto kulturní hodnoty zasahují do všech sfér našeho života - do škol, médií, umění a dalších institucí - pak Gramsci požadoval reformu všech těchto sfér.

   Gramsci kladl důraz na školství. Kritizoval, že italské školství vede žáky ke "konformitě", k životu v souladu s tradicemi a národní kulturou. Kritizoval, že systém výuky je vyjádřením "kulturního klimatu rozšířeného do italské společnosti starými tradicemi", což podle Gramsciho způsobuje odtržení školství od reálného života.

   Prosazoval tedy nový model školství příznivý pro šíření marxistické kultury. Přesně takový nový model školství existuje dnes, hlavně na západě, kde levičáci do školství protlačili výuku multikulturních utopií, pocitů viny a pseudo-humanismu, místo výuky tradičních kulturních a vlasteneckých hodnot. Prvky domácí kultury a výuka tradičních národních hodnot jsou systematicky odstraňovány, aby "nepobouřily" imigranty a menšiny.

   Gramsci prosazoval i ovlivňování jazyka. Když někdo manipuluje jazyk a způsob jeho užívání, pak může do jisté míry řídit myšlení lidí, tabuizovat určitá témata a podobně. I to se dnes děje. Do národních jazyků jsou vlivem levičáků v médiích, filmovém průmyslu a školství importována nová slova a slovní spojení, jiná jsou naopak tabu.

   Média jsou důležitá v Gramsciho modelu. Musí být využita k šíření "nové" levičácké kultury a myšlenek.

   I umění se podle něj musí zapojit do boje za levičáckou "novou kulturu". K tomu je třeba, aby se "noví umělci narodili pro potřeby hnutí." Podle Gramsciho, jejich revoluční nadšení musí být podníceno z "hloubky jejich osobností, které by dříve nenašly dostatečnou sílu plně se vyjádřit". V praxi tedy neo-marxisté mají podněcovat marxistické revoluční ideály ve skupinách alternativních levičáckých "umělců" , kteří pak budou skrze své umění nadšeně šířit levičácké ideály a "hodnoty", dekadenci a boření tradičních hodnot.

   I tato vize se později stoprocentně naplnila, když Nová levice později našla své zázemí v uměleckých kruzích a různí pseudoumělci z anti-konzervativních subkultur se stali mluvčími mnoha levičáckých skupin a frakcí.

   Smazat
 7. Výborný postřeh, šmejdi nechtějí mír. Zase připravují armádu, která bude válčit s Ruskem a oni si budou válet koule někde u moře a my se budeme navzájem vraždit a tomu se říká pravda, láska a demokracie.

  OdpovědětSmazat
 8. Panove, u nas je obrovska sranda !

  Stoupenci Hillary PLACOU na ulici a maji hystericke zachvaty. My stoupenci Trumpa na ne pokrikujeme : "Cry bab,y cry" ! (Vyplac se, dite vyplac se !)

  Zde je video te velke srandy na zasmani , trva 4 minuty . Shlednete vse a nezapomente na zvuk ! (YouTube)

  Hillary Clinton voters in Convulse In agony At Trump : Victory.

  To vam procisti streva ! "Demokrati" jsou totiz na posrani.
  At zije PRESIDENT Trump !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nick honolulu: Trump je jak male decko, ikdyz je mu 70. Slibovat infrastrukturu, dvojnasobne platy, nove skoly, nemocnice a pracovni mista lidem, aniz by k tomu mel prostredky, to je opravdu klukovina. Vubec nechape, ze nema zadnou moc, kdyz mu na to bankeri nepujci. A ani ti republikani mu na ruku nepujdou, a senat jsou zkorumpovanci vetsinou dvojiho obcanstvi (usa-isralel). Obama mu ty jeho sny uz rozbil pri prvnim setkani po jeho zvoleni. A Trumpovi preji take, at zije. At zijem vsichni, hehe.

   Smazat
  2. 6,28
   Ale ono by to nebylo nereálné. Samozřejmě ne ze dne na den. Já už dlouho kritizuji masívní stěhování továren za levnou pracovní silou. Nic proti ničemu. Moje fabriky to nejsou. Ale pokud někdo odstěhuje výrobu někam, kde neexistuje zákoník práce, kde není limitován pojmy, jako minimální mzda, fond pracovní doby, nebo ekologické limity, ať si tam také svojí produkci prodává. Evropští výrobci jsou drceni spoustou často nesmyslných norem a nařízeních. Jejich dodržování je jistě stojí i nemalé prostředky, které musejí promítnout do finální ceny své produkce. Pokud chce někdo u nás prodávat produkci, kterou vyrobil v zemích, kde nic z toho neplatí, měli by europolitici na toto zboží uvalit přiměřené clo, aby byly podmínky fér. To se neděje. A v Americe to je podobné. Pokud donutíme výrobce vrátit většinu výroby do zemí jejich spotřeby, majitelé sice budou méně bohatnout, ale země jako takové začnou prosperovat.

   Smazat
  3. Chapu tvoji radost nad "vyhrou" Donalda a skodolibost vuci priznivcum Hitlery i kdyz to zrovna nesvedsi o dobrem charakteru. Me vzdy doma ucili byt vlidnym k porazenym.
   Ale jinak, Donald nebude delat nic jineho nez by delala ta hnusna zruda Clinton, mozna az na par bezvyznamnych programu, jinak dira do hlavy. Lidi co jsou nad nim maji velikou moc a prostredky dosahnout toho co chteji. To zvoleni Donalda je taky nako volajake cudne hej, Kefalin?
   Popovidejme si o tom za pul roku.

   Smazat
  4. Anonymní11. listopadu 2016 8:50
   Myslím si něco podobného co Vy, ale když to vidím od Vás, tak se mi to nelíbí. Jistě loutkaři jsou mocní, ale Real Madrid je také silný a přesto s ním někdy vyhrají i tabulkově slabší mužstva. Život je příliš složitý na jednoznačné závěry. Proto si udržujme optimistickou mysl, třeba vytváří realitu:) P.K.

   Smazat
 9. Stari ti nedovolilo dat adresu onoho videa .My buzeranti te nemame radi neb asi ti jiz nestoji a proto se zde vyblejvas

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. prestan otravovat a bez si mezi buziky, tady jsou slusni lide

   Smazat
 10. Nastal čas, přátelé, abychom si vzali všichni vidle a pistole, a vydali se do finále a napadli hlavní důležité paláce gangsterů Chazarské mafie. Toto bylo potvrzeno v dopise, který zaslal předseda sboru náčelníků štábů, Joseph Dunford, všem členům ozbrojených sil Spojených států, což bylo potvrzeno mnoha zdrojů. V dopise Dunford říká: "každý člen ve službě přísahá podporovat a bránit ústavu Spojených států a mít k ní pravou víru a věrnost".

  To je přímý rozkaz od jejich nejvýše nadřízeného generála zachovávat ústavu. Co nám říká Ústava? Říká že: "Kongres má pravomoc razit mince, a proto také regulovat jejich hodnotu, stejně tak jako hodnotu cizí měny" a "zajistit potrestání padělání cenných papírů a aktuální měny Spojených států." Jinými slovy, jste vázáni svou ústavní přísahou pronásledovat Společnost Federálních Reserv a všechny vládnoucí kriminální rodiny, které jí dominují" a které razily dolary tzv. "US"A od roku 1913. Kromě toho, měli byste zabavit velké množství movitého majetku, které patří americkým občanům, a které tyto zločinecké rodiny
  Zde Honolulu nick zdravim Vlastovku

  OdpovědětSmazat
 11. Zdroje NSA potvrzují, že Hillary Clintonová se dopustila masových vražd (Haiti, Fukushima, Libye, Sýrie, atd.), a že ona i její kolegové gangsteři musí být zastaveni.

  Když už mluvíme o NSA, minulý týden mě požádali, abych nebral můj mobilní telefon a kreditní kartu a šel na schůzku se zástupcem gnostických Illuminatů, "Alexandrem Romanovem" zástupce na bezpečné místo, kde jsem mohl dostat tajné informace. NSA moc dobře ví, že nic digitálního není v bezpečí, a to je důvodem, proč se důležité věci přenáší prostřednictvím osobních schůzek mezi čtyřma očima. Zpráva, kterou NSA poslala zněla, že oba, jak Xi Jinping, tak i Vladimir Putin i Obama, všichni poslouchají příkazy přímo od barona Evelyna de Rothschild. Zdroje CIA to potvrdili.
  Pokracovani zitra jedu na tajne jednani velitelu domobrany heslo Hori ma panenko
  nick Honolulu
  PS Chteji mne dat do ustavu ale to je bezna praxe tho se nebojim jiz jsem tam byl nekolikrat nick God nicht

  OdpovědětSmazat
 12. 4:00... BUZERANTE, me tesi, ze me namas rad !
  Mel bych hlubokou depresy, kdyby jsi me mel, rad !

  Zmackni levy knoflik na mysce a prejed jmeno videa !
  Az to zmodra, klikni na to pravym knoflikem na mysce !
  Na pristim malem obrazku , ktery Ti naskoci klikni na jmeno videa.

  Stari ? Zatim nevim co to je ! Pracoval jsem dlouho v tajemne Africe a prisel na kouzlo vecneho mladi.
  Jmenuje se to AGELESSNESS. Na pocest toho kouzla byla slozena i pisen - For ever Young.
  Je mi zjevem 28 let, a to tak bude, az do posledniho mesice na teto planete.

  Ty na rozdil od me, uz ted vypadas jako zadek Paviana po znasilneni nosorozcem.

  NEBYL jsi vyvolen vyssimi mocnostmi ! Smir se, se svoji nedokonalosti a bez se divat na video.

  Pro Tebe Ty skaredo nevzhledna ! (na YouTube)
  STERN VON AFRIKA MONIKA MARTIN
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 4:43 BUZERANTE to mě češí, že jsme Těši ! !
   .. já pracoval v ještě tajemnější AUSTRALII.. o WOODOO jsi
   už jistě něco počul..
   Teď už jsi MRTVOLA !
   UFOun

   Smazat
  2. Honolulu, ne že bych Ti nevěřil, ale oči máš v pořádku? P.K.

   Smazat
 13. No, já to vím. Název Demokrat je odvozen od pojmu vládnout lidu a tedy jiný názor než jejich je nepřátelský.
  Všimněte si, kdo je podporuje. Obvykle ti, co vládnou, dobře situovaní ve sdělovacích prostředcích, vlastníci státních razítek na fakultách, spekulanti a různí maloměšťáci, co ještě nezaznamenali odkud vane.
  Je to takový dům z karet, který se při prvním otřesu zhroutí, nicméně už je třeba mít koště po ruce.

  OdpovědětSmazat
 14. Ja jsem nenapsal prispevek 4:43 ! - nick honolulu

  To prase perverzni se do me zamilovalo a chova se jako hovno na vojenske kosili. Nejde se ho zbavit.
  Tento prispevek jsem napsal ja HONOLULU ! Zjistete si I.P. address !
  Ta Tvoje anglictina je tak blba, jako cestina - Slovaku...GOD nicht, je v nemcine, NE BUH.
  Huuu, ha, ha, ha. Den kdy budes deportovan na Slovensko bude statnim svatkem Ty poloopice.


  OdpovědětSmazat
 15. Pani Prazska vlastovko, nenepsal jsem prispevek 4:38 !

  Jeden z vyvolenych, stve proti jinym vyvolenym, pod cizim nickem. Stary znamy trik.

  Hnupe, az ONI najdou Tvoji adresu, tak Te prejede auto..
  (To se zase zasmeji.)

  Ty jsi tak hloupy, ze jsi ostuda Tvoji komunity.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 16. Ja NEJSEM ZODPOVEDNY za zkreslene kraviny prispevku 4:38 & 4:43 ! Ten SCMUCK se podepisuje mojim jmenem a ja mam v hlave upne jine thema.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 17. Pani Prazska vlastovko, vim, ze jste nekde na ceste, ale snad Vas zastihne tento vzkaz.

  Nejaky hovado Vas registruje ! Ma na Vas slozku, a to co reknete dava do slozky.

  Nemuze na Vas zapomenout z nejakeho me neznameho duvodu a SPOJUJE Vas se mnou, i kdyz jsem Vas nikdy nevidel.

  Zorganizujte se proti nemu a shromazdujte material take. Mozna je vse pouze z urazene jesitnosti. Mozna je to kvuli Vasemu politickemu presvedceni. Pamatuji si, ze jste nekoho odmitla v Praze, verejne na NR.
  A on ten zmetek stale pise, jako by jsme se schazeli nekde u Vas na chalupe.

  Take moje computry (mam dva) stale oznamuji, ze me nekdo hleda.. Jenze ja nemam a neznam nikoho v Cesku.
  Vsichni uz odesli.
  nick honolulu.


  OdpovědětSmazat
 18. Koncim ! Co se zde objevi po tomto case, jsem nenapsal ja
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu !!! ani ja jsem NENAPSAL prispevky 4:38 & 4:43..
   koncim tedy taky ! a to s nickem " HOLONULU "
   Tedy s presmyckou : (
   Co se zde objevi po tomto case jsem nenapsal a nenapisu ja !!!
   nick HOLONULU ( zcela naposledy )

   Smazat
 19. Bývá nepsanou tradicí, že politik jinak mluví před svým zvolením a jinak po něm. Očekávat, že Trump splní všechno, co nasliboval, je naivní. Clintonová je ale jiný šálek kávy. Protože v podstatě slibovala dodržení stávajícího kurzu, nebylo důvod jí nevěřit. I když je na světě spousta lidí, kterým se tento kurz nelíbí a rychle přibývají další.
  Putin byl počátku své vlády v podobné situaci. Měl nějaké představy a stál proti mocné opozici pohádkově zbohatlých oligarchů. Nejvíce odbojné dostal do kriminálu a se zbytkem se nějak dokázal domluvit. Z jeho strany to musela být geniálně zahraná šachová partie. Pokud bude chtít Trump realizovat alespoň část svých představ, bude muset zahrát podobnou. Bez podpory boháčů je mu podpora nadpoloviční většina chudáků k ničemu.
  Proto jsem opatrný v očekávání. Do hlavy mu nevidím. A i kdyby byly jeho úmysly křišťálově čisté, stále bude mít proti sobě mocnou opozici nepřátel, kteří za stávajícího systému zbohatli a na nějaké změny budou rozhodně špatně slyšet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dik za Tvuj prispevek, Vladimire. Velmi rozumne posouzena situace Trumpa. On je v ohrozeni zivota uz ted. Baba Killton mu nabidla spolupraci a prijala velke uplatky z Blizkeho vychodu, takze ted tam nebude moci dodrzet sliby a Trump uplatky nepotrebuje, je bohaty, takze jak se ho zbavit? Jako Huga Chaveze. Chemicky, k tomu staci par schuzek.
   Podivej se na toto video, jde o uplne prvni setkani mezi Obamou a Trumpem. Pokud nerozumis anglicky, neni to absolutne potreba, protoze tam jenom kecaji bezne fraze, ale zamer se na jejich obliceje a cti, co se deje uvnitr tech dvou.
   http://digg.com/video/trump-obama-meeting-video-white-house

   Dobre se pamatuji, jak vypadal Obama po predavacce od Bushe. Uplne stejne zdrceny.

   Smazat
  2. Obama působí dojmem člověka, kterému se ulevilo. Trumpovi jakoby teprve nyní došlo, do čeho vlezl. No uvidíme. Možná by měl důvěrně navštívit Putina a zeptat se ho, jak osedlal ty své bujné hřebce.

   Smazat
 20. K clanku a dotazu na konci:
  ale evropští politici se mračí, stěžují si, a člověk se ptá – proč asi?

  Nevíte to náhodou někdo?

  Vite to i Vy, staci si uvedomit to nejzakladnejsi, ze je valka rozjeta. A je spousta lidi zainteresovanych na zisku z ni. Proto ten "smutek", ze nebyla zvolena Killary Klintonova. Tolik pripravenych objednavek a smluv a ted ty prachy, ktere ve svych hlavach uz meli vsichni i planovane utracene a ono najednou stopka.
  Nemusite tomu verit, ale jiny duvodu neexistuje. Vsechno je dnes jenom o prasulich, tak neni vubec tezke si odvodit, proc a hlavne kdo kvici. Zainteresovani jak financne, tak pozicne.
  Kdyz se zamerite na otazku kdo to vlastne kvici, tak zjistite, ze jsou to psychopati. Ti prece potrebuji nutne boj a krev a je jim jedno kde, a najednou jim to nekdo bere. Nedelam si legraci.

  OdpovědětSmazat
 21. Hillary Clinton již zaslal 1,8 miliardy do Kataru a plánuje brzký útěk, říkají zdroje ze CIA. Říkají také nicméně, že ani jí, ani nikomu z jiných členů její zločinecké rodiny nebude umožněno uniknout,.

  To je to, co říkají o situaci zdroje z Pentagonu: "tichý převrat Hillary byl poražený vojenskou kontrarozvědkou v puči s [republikánský prezidentský kandidát Donald Trump], který byl "koštětem" a Wikileaks jako "nástrojem", opírající se o ohromující smrtící silu a špionáž NSA."
  Honolulu nick zpravodaj pro ceske mozecky aby us procitly podam dalsi informace tomorov nick

  OdpovědětSmazat
 22. Potvrzuji zwe jsem byl na schuzce a nektere netajne materialy jsem zverejnil prede mnou nick Honolulu zpravodajsky dustojnik v.v

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:29. 7:31
   To si fakt, ubožáku, nepřipadáš trapně? Na Honolulu vůbec nemáš, havloide!

   Smazat
 23. Komunisticka pakaz se nemuze dockat ruskych tanku.

  OdpovědětSmazat
 24. Už je to dávno co byl ve Washinktonu zpravodajem jistý Kincl a ten prohlásil,po změně prezidenta,se změní tak 5% agendy prezidenta,jinak vše jede dál po starém.
  Jinak jak píše pan Hričák,Trump by musel cílevědomě postupovat jak Putin.Putin měl a má dostatek času,kdežto Trump jenom 4roky,aby něco dokázal a pak má naději na další 4roky.Jedno je jisté,že se změny od USA očekávají,ale i musí,jinak dojde k nepřehledným,nebo nebezpečným situacím.Mějme na paměti zásadní věc co chtějí USA,ovládnout všechny zdroje po světě,pak můžou ovládat i státy.
  Ono i to jednání politiku bylo nasměrováno k ovládnutí Ruska,proto si nevědí rady,nevědí co dál a to i odpovídá na jednání naších politiků.Tady se projeví i charakter Sobotky,jestli odvolá Hermana,nebo ne,také se říká vyříznout vřed včas,než bude zasažena celá končetina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sobotka je karierista, zloděj bezcharakterní gauner. Rozhodně není vizionář. Osud partaje je mu u zádele. Je mu jasné, že příští volby jsou pro socany v kopru. A na tom nic nezmění ani odvolání Hermana. Navíc, jeho odvoláním přes sílu by se koalice okamžitě rozpadla. Tak že bych se divil, kdyby se tak stalo. Lidovci si ani nepohorší, ani nepolepší. Volí je stále stejná parta voličů, o kterých nevím, co si mám myslet.

   Smazat
  2. Pane Hričák.
   To mě je jasné také,že by mohlo dojít k rozpadu koalice,co by vyhovovalo i Babišovi.Jak píšete o Sobotkovi,to si podobně myslím také a pro ČSSD je hrobař,ale když má kolem sebe podobné lidi jako on,nedojde k nápravě.Jde mě také o něco jiného,osobně i Bělobrádek,by měl Hermana propustit,uškodí sobě i KDU-ČSL,aspoň si to myslím já.Možná to ukáže,že v KDU-ČSL vládne Herman.

   Smazat
 25. Díky, pane Mane, to je správný postřeh, a správně jste to napsal, jako ostatně vždy: odvážně a trefou do černého.

  OdpovědětSmazat
 26. Náš ministr války v TV zdůrazňoval jak teď musíme zbrojit. My snad na to Rusko budeme muset zaútočit sami! Počkejte vy Rusáci, jen co opravíme brzdy u pandurů a z Islandu nám přiletí tryskáč. Těšte se!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Senzace, pohár za vtip, dík!
   LM

   Smazat
  2. Ministr války a komediant prý vymění Pandury za těžkotonážní Peugeoty, ty mají odolnější pancéřování a větší stabilitu při výstřelu!

   Smazat
 27. Zbrojarske heslo zni:"Mir nezaplati nase faktury!!!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zbrojaři celého světa, vyližte si prdel!!!

   Smazat
 28. Osobně si myslím, že výměna na postu amerického prezidenta pro mír (právě u nás v Evropě) vůbec nic neznamená. Do Evropy z USA jsou právě odesílány obrovské dodávky zbraní a střeliva, bude je následovat dodávka jednoho tisíce (!) tanků a lampasáci se už těší na umístění raket na území Polska a Česka. Ano, správně, na území Česka, které se tímto stane jedním z prvních terčů v případě válečného konfliktu v Evropě.

  OdpovědětSmazat
 29. Odpověď na titulek: Naši politici nemají o politice žádnou páru, protože je zajímají jen svoje přeplněné kapsy.
  Nic se nemění - pochybuji , že vůbec bude jednat s Putinem. Uvidíme kam poletí na 1. oficiální návštěvu. Souhlas s 9:07 Mir nezaplati zbrojařské faktury!!!"

  OdpovědětSmazat
 30. 7:29 nic není tak jednoduché, jak to vypadá na první pohled. Podle tohoto článku (překlad zatím asi není) byl Trump vybrán establishmentem (on sám mezi něj nepatří) pouze jako obětní beránek a bude odstaven po připravovaném krahu trhů, který je naplánován na r. 2017 samotnými globalisty, počtěte si: http://www.naturalnews.com/055953_global_market_crash_scapegoat_Donald_Trump.html http://www.naturalnews.com/055953_global_market_crash_scapegoat_Donald_Trump.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to je přece jasný, že to Ročíld zase všechno naplánoval :-D
   Zajímavé, že ještě před týdnem jste vy konspirační šulini tvrdili, že volby jsou zfalšované a předem rozhodnuté ve prospěch Clinton.
   Vlastně to není ani zajímavé, to už je vaše klasika. Vymýšlet další a další absurdní konspirační hovna za kterých se 99% nikdy nenaplní.

   Smazat
  2. 9:46 nač tak silná slova, blbečku (reciprocitní termín pro vás), autorství patří americkým vyjímečným nadlidem, na jejichž hormony rozhodně nemáte

   Smazat
  3. 10:00

   Autorství patří stejným pošahaným konspiračním debilům jako jsi ty. Odkud jsou je úplně jedno.

   Smazat
  4. S USA na věčné časy a nikdy jinak! Silnou a vzkvétající českou ekonomikou se zasloužíme o posílení americké ekonomiky, pomůžeme tím nejenom Trumpovi splatit americké dluhy, ale možná i sobě. Světu mír! Opravuji, světu válku!

   Smazat
  5. 10:02 tys mu teda dal, blbečku! Něco tak krásně vyargumentovaného tady už dlouho nebylo.

   Smazat
  6. 9:46 Ty konspirační teoretiku,máš to popletený,to ČT stále hlásala,že vyhraje Hillary a jak jí fandí přeplněné haly,plné fandů!Skutek utek.Každý normální člověk ve světě věděl,že zvítězí Trump.

   Smazat
 31. Nicku,
  ještě sedím u kafe....
  Na toho debila kašli ,je to nějakej duševní mrzák,fízl v illegalitě -
  všechno jsem četla od toho perverta ,
  visí na mně...
  dám si teď pohov ,nebudu tady...,ale je to
  nepříjemné...je to tady na webu první
  skutečná svině...chtěla bych vidět
  jsk vypadá...šmejd.
  Jinak srdečně zdravím Vaše svědomí!!! !!!to je pocta ,Maruško!!!!
  :-)!
  jituš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky bych toho bláznivého gaunera chtěl vidět, než si pro něho přijedou lapiduši se svěrací kazajkou. On z té vyhlídky na nedohlednost války s Ruskem totálně zešílel. Doufejme, že kapacity blázinců pro naše trolly budou stačit, protože oni prohru prostě neunesou :-)

   Smazat
  2. má stejný slovník, jako měl dříve nick, tuším, že to bylo něco jako palmer nebo falmer, je to ubohé prasisko

   Smazat
  3. 10:34 - Pražská vlaštovko, klidek, Ty to zvládneš! Držím palce. Ať se Ti daří!
   Pražský vrabčák Čimčaro

   Smazat
 32. Prosím vás, ten 9:46 je známý Pepa IBM iPhone Oracle Vyskoč. Pepi má vždy pravdu, a když ví, že ji nemá, tak si to překroutí podle sebe. Pochopte už to, rudohnědí idioti, že s tím zoufalcem nemá cenu diskutovat. Dělá v benči 250 kg, v deadliftu 220 a byl 10 roků v USA. Ten fakt sežral všechnu moudrost, chudák. Žádný fakt a argument pro něj neplatí, prostě zoufalec.

  OdpovědětSmazat
 33. Pepíku 9:46, to 9:01 je pro tebe. Doufám, že do toho půjdeš a nezklameš! Je to fakt challenge!

  OdpovědětSmazat
 34. Fašisti označili Klause za rasistu. Pokud cestujete do Stockholmu, tak se připravte, že se vás zeptají na vaše osobní politické názory předtím, než vám dovolí objednat si pokoj v hotelu...

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Rasista-Klaus-Se-svedskym-novinarem-jsme-hovorili-o-mezinarodnim-skandalu-ktery-zpusobil-exprezident-No-pevne-se-tedy-drzte-462315

  Evropa kráčí do brusele, ve Švédsku jsou napřed.

  OdpovědětSmazat
 35. P.S.: premiér Sobotka má strach naprosto ze všeho, natožpak z takové války.

  OdpovědětSmazat
 36. vlast tě (9:46) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama (Trump od 20.1.2017) je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
 37. Aby TRump splnil sliby, musel by v USA zavést státní převrat+regulace kapitalismu+přerod ve státní dlouholeté plánování rozvoje ekonomiky/průmyslu, ne finančních ústavů/ a to si jaksi neumím od miliardáře představit, i když by to bylo hezký...

  OdpovědětSmazat
 38. Pane dr. Davide, pane Dvorak,
  chtel bych Vas poprosit, aby jste udelal neco s tou PODRADNOU SVINI, co zde pise pod ukradenymi identiti (pod nickem pani Prazske vlastovky a pod
  mojim nikem).
  Nevim toho moc computru, ale vim ze kazda oblast ma IP adresu.

  IP adresa se sklada z nekolika cisel. Staci zverejnit jen polovinu cisel na automatickou kontrolu a kazdy bude vedet ze , ta podradna svine je nekde v Praze, ktera ma cisel nekolik.

  Viden, kde zije pani Prazska vlastovka ma jine oblastni cislo nez Praha !
  Moje cislo je z oblasti, LEE County, t.j. South west Florida, Fort Myers Area.

  To PRASE pise o sexualnim vztahu , (KTERY NEEXISTUJE), ktery mam s pani Prazskou vlastovkou, ktera je vdana.
  On ji dela strasnou reputaci, napr. ze je vysetrovana na AIDS.

  On napsal, ze Zide jsou pricinou RAKOVINY v Cesku a podepsal to mojim nickem !
  Ja nejsem ZODPOVEDNY, za tyto hlouposti.

  My se zde hadame o politice a on krade identity a mysli si , ze je to VTIPNE.
  v Americe kradeni identity je trestne. Jak je to v Cesku nevim, ale jde tomu snadno zabranit castecnym zverejnenim IP adresy.
  nick honolulu - Fort Myers IP area.  OdpovědětSmazat
 39. President ELECT Donald Trump bojoval proti Hillary a ted po jeho viteztvi se na neho sesulo vse, co stalo v pozadi za Hillary a manipulovalo s Hillary.

  Zde prijde k velkym valkam mezi velkymi kluky.

  Je dulezite, aby Cesi meli o tom, co se bude dit vsechny dostupne informace ze vsech stran pro jejich orientaci.

  Monopol na informace nemuze a NESMI byt v rukou pouze jedne manipulativni skupiny lidi.
  To co se stalo v Americe za volebni kampane nema obdobu v dejinach zeme...

  Indoktrinacni a manipulativni media PROHRALA valku s alternativnimi medii a lide s nimi ted pohrdaji.

  Proto NR by nemela byt sabotovana intrikanskym HAJZLEM, ktery krade identity / nicky a dela sexualni "vtipnosti" na urovni puberty.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 40. Kdyz jsem zacal psat do Ceska (Aktualne CZ) na prani jihoafricanu, tak jsem sklidil nadavky a nalepky.

  MEL JSEM PRAVDU, kdyz jsem psal o budouci invazi a kvotach diktovanych Bruselem.

  Kdyz jsem psal o Hillary tak 90 % informaci bylo smazano.

  Byl jsem 3 x vyhozen a nebyl jsem sam.
  Mel jsem rad a citil respekt k nekterym prispevkarum na Aktualne CZ.
  Byli vyhozeny VSICHNI !

  Takovy vztah maji nektera ceska media k prvnimu clanku americke Constituce.

  Uvedomuji si tito "lide", ze jim to nebude nikdy
  zapomenuto ? Budou umlceny tak, jak umlceli nas.

  Oni nakonec vyhodili i Libora Stejskala , ktery byl slunickar, ale vyborny a uznavany novinar.

  Ted zacina byt SABOTOVANA i NR. Jednou u vas v Cesku budou letat facky, tak jak letaji ted u nas. T.j. prirozeny vyvoj.
  nick honolulu
  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyz ti chybi Stejskal blbe zaskoc si do http://eretz.cz/ ma tam rubriku jsi tak blbej ze ani nevis co meles .Trump zrizuje Trumjugen tak se prihlas mas na to vek vejre

   Smazat
 41. Ti kteri byli na strane Hillary, povetsine studenti, jsou organizovany Globalisty do protestnich pochodu.

  Nikdo by je nebral vazne, ale oni blokuji dulezite silnice / dalnice a lide se nemohou dostat do prace a z prace.

  T.j. pouze otazka casu, kdy nekteri z nich budou zastreleni...
  Zminuji se o tom proto, aby jste se pripravili v Cesku na srdce-rvouci medialni kampan nad temito nedochudcaty.

  Jak se spravne rika : - Lidi je jako sracek a nekteri jsou uplne bezcenni tim, co za zlo delaji proti celku ! -
  To plati i pro toho ty HNUSE co krades identity.
  nick honolulu
  (Koncimm do vecera. NEJSEM zodpovedny za to, co zde hajzl napise pod nickem, ktery nepatri jemu.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honoluláčku, protože jsi věrný volič Trumpa, který po zásluze zvítězil nad tou válkychtivou a velezrádnou Hitlery Clinton, blahopřeji Ti a podobným k vítězství pana Trumpa. Taky jsem věřil Trumpovi a držel jsem mu palce. Konečně aspoň raz pravda zvítězila nad lži. Protože jsi hrdý Čechoameričan zasílám Ti tyto 2 linky na rodinu Trumpa:

   http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/72834/velka-fotogalerie-kdo-jsou-a-co-delaji-deti-donalda-trumpa.html

   http://zlin.idnes.cz/donald-trump-byl-ve-zline-synove-vzpominaji-na-prazdniny-u-prarodicu-12x-/zlin-zpravy.aspx?c=A161110_2285077_zlin-zpravy_ras&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

   emeritní plukovník v záloze

   Smazat
 42. Pane Mane, souhlasím s vámi na sto procent.

  OdpovědětSmazat
 43. Členové ruské části SBD rovněž potvrdili, že Vladimir Putin, který je falsifikací (dvojníkem), přijímá příkazy od Rothschildů.

  V poslední době byl internet dezinfikován a všechny obrázky s tak zvaným Vladimirem Putinem v posledních letech byly udělány tak, aby vypadali totožně. Nicméně, pokud jdete do souborů s papírovými fotografiemi a porovnáváte je v průběhu let můžete si potvrdit, že původní Putin dávno zemřel, a že v současnosti je nebo bylo šest různých "Putinů".

  Podavam tuto zpravu Putinu je sest 6666 cti sest a vis co je sest ??? Dablovo cislo mne davaji vzdy do pokoje c 6 a vedi proc .Ale mne nezlomi Afrika a jungle byla pro mne hracka ted pracuji pro CIA a FBI a dodavam jim tyto zpravy ktere vam zde sdeluji v cestine oni nam totiz nerozumi od te doby co ten zid byl vymenen za jine spiony zdravim Honolulu nick a zdravim Vlastovku na te chate v Mnichove nas nerozcili nejaky vul

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bože, proč vkládáš duši do tak blbého stvoření, jako je ten pošuk 21:10???

   Smazat
  2. kdo neveri at tam bezi rekla Karkulka babe sve ,zde nove zpravodajstvi prisne tajne:::
   Zdroje z Pentagonu říkají, že probíhají opravdu vážné boje na úrovni 43 různých národních armád, které zahájili koordinovanou porážku Chazarské mafie.
   nick Honolulu vr.tc v.v next time more nuwes

   Smazat
 44. NENAPSAL jsem prispevek 22:26 !
  nick honolulu

  Nejsem zodpovedny za nesmyslene vety a chovani tohoto ultra primitivniho PRASETE.

  OdpovědětSmazat
 45. NENAPSAL jsem prispevek 21:10 !
  nick honolulu

  To PRASE je asi na drogach. Z poloviny mu neni rozumet.

  OdpovědětSmazat
 46. Ta primitivni svine (22:26) znici jakoukoliv vymenu nazoru.
  Nejsem zodpovedny za to, co pise pod ukradenym nickem
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 47. Honolulu, protože jsi věrný volič Trumpa, který po zásluze zvítězil nad tou válkychtivou a velezrádnou Hitlery Clinton, blahopřeji Ti a podobným k vítězství pana Trumpa. Taky jsem věřil Trumpovi a držel jsem mu palce. Konečně aspoň raz pravda zvítězila nad lži. Protože jsi hrdý Čechoameričan zasílám Ti tyto 2 linky na rodinu Trumpa:

  http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/72834/velka-fotogalerie-kdo-jsou-a-co-delaji-deti-donalda-trumpa.html

  http://zlin.idnes.cz/donald-trump-byl-ve-zline-synove-vzpominaji-na-prazdniny-u-prarodicu-12x-/zlin-zpravy.aspx?c=A161110_2285077_zlin-zpravy_ras&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

  emeritní plukovník v záloze

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.