Reklama

čtvrtek 10. listopadu 2016

Tohle je nejosudovější porážka pražské kavárny aneb čeká nás převlékání kabátů


Lubomír Man
10. 11. 2016
A je to i nejradostnější zpráva pro nás, kterým politika pražské kavárny leze už roky krkem. Je to porážka těch jejích odpudivých představitelů jako jsou Schwarzenberg, Kalousek, Štětina, Fiala, Herman, Gazdík, Horáček, Kocáb, Bursík, Halík, Vlk, Jourová, celé té nevábné klaky, jež veškerou svoji sílu a energii čerpala z příkrého nepřátelství Západu k Rusku, a svým politickým životem tak vlastně cizopasila na balancování těchto dvou mocných sil nad propastí nukleární války.


Jako první přiznal rozčarování pražské kavárny z výsledku americké prezidentské volby předseda STANu Gazdík, když po dnešní deváté hodině ranní prohlásil, že zvolení Trumpa prezidentem USA je špatnou zprávou pro Ameriku i Evropu. Že je to špatná zpráva i pro něj, coby vášnivého exponenta vyhraněného českého nepřátelství vůči Rusku, zapomněl dodat, ale to jsme si my všichni už lehce domysleli.

Z obrazovky ČT jsme slyšeli i komisařku EU Jourovou, která hlasem neskrývajícím zklamání, vyjádřila svoji nejistou víru a naději, že se toho s Trumpem na čele USA ve světě a v Evropě snad zas tolik nezmění. To ministr Zaorálek už byl konkrétnější a natvrdo vyslovil domněnku, že s Trumpem v čele USA rozjednanná dohoda o otevřeném obchodu USA s Evropou (TTIP) už de facto padla. A pokud bude mít pravdu, můžeme my s velkou mírou pravděpodobnosti dodat, že společně s TTIP padl i velký projekt amerických neokonzervativců na totálním hospodářském oddělení Ruska od Evropy, od něhož si rusofobové celého světa, samozřejmě včetně naší pražské kavárny, tolik a tolik slibovali.

Padla i naděje všech, kteří v totéž doufali pokud jde o ruský Krym. I ten totiž sliboval zůstat trvalou překážkou jakékoli spolupráce Evropy a Ruskem, ale teď, když slova pouhého prezidentského kandidáta Trumpa o tom, že ruský Krym je naprosto v pořádku, se stávají i slovy skutečného amerického prezidenta, nadchází pro rusofobní Evropu problém: Co si teď vazalská města USA , Berlín, Londýn, Paříž a Brusel, s tímto stanoviskem svého nového vládce počnou? Odváží se mu vzdorovat?

Ani nápad, postupně budou svými vyjádřeními i praktickými kroky ze své nenávisti vůči Rusku ustupovat, až budou tam, kde v té době bude i Trump sám. Totéž se bude samozřejmě odehrávat i u nás, a řeknu vám, že se už na tu komedii (jakkoli od pohledu protivnou), kdy si Kalousci a podobní živočichové, i všechny naše presstitutky včetně naší ČT, začnou pomaličku, kousek po kousku, měnit garderobu, nesmírně těším.

20 komentářů :

 1. Naopak se mi zda ze vyhra Trumpa , je vyhrou pro Evropu. Rusko bude moci delat obchod s Nemeckem, s Francii a vsemi staty. Zbrojeni pujde dolu. Evropa pujde nahoru a bude mit stabilni prisun plynu a nafty a odbyt z Ruska. Kdo bude mitproblem jsou akcionari , kteri dali vse do Ciny , neb jejich zisk pujde dolu!!!! a tak se zlobi.

  OdpovědětSmazat
 2. Já se zase těším na tvůj protažený ksicht až Trump pěkně po svém pošle Putina do prdele až na vlastní kůži pozná co je zač. Tak jako to poznal Obama.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Amrdole, ty strašíš i tady? To ti ještě nedošlo, že to je nejosudovější porážka filcek z pražské kavárny? Taky převlékneš zavčas kabát nebo zmizíš už konečně?

   Smazat
  2. Ty se stále těšíš jen na takové věci, které by přispěly k zhoustnutí napjaté atmosféry. Ty se těšíš na zmar nadějí na mírové žití. Jako nějaký psychopatický magor, kterým nejspíš s mozkem ovládaným zlem, taky jsi.

   Smazat
  3. 23:02
   Smůla, řiťopichu z eskortní agentury Evropské hovnoty, Donald je heterosexuál a rodinný typ.

   Smazat
  4. Oni ani nevedi,ze na tohle vsechno Trumpovy , prinese Usakum /a svetu/take Ekonomicky Vyvoj a mohutne zlepseni...

   Smazat
 3. Anonym 23:07: prečítajte si komentár pána Š.Kotrbu pod týmto článkom, s názvom " Vysvětlivky pro nechápavé....".... pak snad pochopíte....MK

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mokré sny 23:07 o podpoře kyjevské bandy, potažmo pražské lumpenkavárny a islámského státu, která sprostě nadávala Trumpovi.

   Smazat
 4. Nad výsledkem voleb v USA hořekují hlavně ti, kterým až chorobně vadí Putin a Rusko. Děsí je možnost zbourání jejich upoceně pracného výtvoru - hlavního nepřítele - v podobě Ruska a v osobě Putina. Žehrají nad šancí zmírnění předválečného napětí, ve kterém si choromyslně tolik rochnili, že jejich poslankyně už fantazírovala o tom, že atomová válka s Ruskem, by byla válkou za svobodu. Ty volby byly i o zachování míru, příští volby i u nás budou o tomtéž taky. L.P.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2328 o jakém zmírnění napětí to tady melete ? Trump zcela jasně chce posílit vliv USA ve světě a bez přezbrojení to asi nepůjde.
   Nakonec to vypadá tak, že počáteční ruská euforie po zvolení Trmpa přejde v otočku a opět bude USA a jejich prezident ten největší vyvrhel na světě.
   Mimochodem co by si počalo Rusko bez vnějšího nepřítele, že ?
   Totiž ubohé a slabé Rusko není ani potřeba nějak zbytečně tlačit - ono krachne samo. Stačí, když Trump podpoří v daních těžbu břidlicové ropy (a to taky udělá) a hned ropa klesne pod 30.
   Už dnes je ten trend skoro jasný - cena ropy klesá.
   Rusko krachne samo od sebe. Stejně jako v 1991 celý ten jejich slavný SSSR.

   Smazat
  2. Je to tak a Putlera čeká tento osud - https://pp.vk.me/c626825/v626825474/1edfd/4dvguDF79ZM.jpg

   Smazat
 5. Pane Lubomire Man, mam rad Vase clanky a vyborne preklady z anglictiny..
  Urcite nejsem sam !
  Pro benefit Vasi zeme prosim upozornete autority, ktere jsou na strane presidenta Zemana, (ja je NEZNAM), ze je dulezite mit prehled KDO JE KDO v nastupujici administraci presidenta Trumpa.

  TREY GOWDY ? Mel pohovor s presidentem Trumpem ohledne pozice Attornen General.
  LAURA INGRAHM bude mit vysokou pozici pro foreign ralation ! Ta je pro Ameriku to, co je Maria Zacharova pro Rusko.

  Nekteri z techto nadanych lidi budou prirozeni spojenci jak presidenta Zemana, tak premiera Orbana v Madarsku, proti 5-te kolone a specaialnim zajmu.
  Jini budou mit INDEFERENCI k Evrope.

  Nektere ceske autority psali omylem Paulu Ryanovi, aniz by vedeli o jeho gumove pateri a charakterovych vadach.

  Prestoze se nebude nic dit az do 20.1.2017., tak obsazovani pozic je vemi dulezite pro pristi dny.
  Vy to uhlidate ! Zalozte si na to index karty !
  Me se nekdy zda , ze Cesi maji MALO informaci.
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klíčové bude, zda-li Trumpeta dostane pod kontrolu Pentagon a CIA utržené ze řetězu.

   Smazat
 6. Už se těším, jak havloidní fašisté budou v čele s nacistickým předvojem majdanským Schwarzenbergem, sudetoněmeckým ministrem Hermanem a vatikánským wervolfem Vlkem prchat krysími stezkami za pomoci kamarily pravicových kněží a svých řídících důstojníků ze západních zpravodajských služeb a pak spolu s duhovým Schapirem definitině zalezou do Obamovo černé fashingtonské díry.

  OdpovědětSmazat
 7. Jestli nastupující (příští rok) Trumpova administrativa skutečně uvolní blokádu Ruska, tak se v Česku moc neradujme. Ti naši vládní geniové, ji budou určitě dodržovat a vyvolávat, jako jedni z posledních.
  Ale že změny nastanou, je již dnes patrné na chování reportérů ČT. Je „hezké“ sledovat, jak postupně zachytávají nový vítr. Za chvíli si už ani nevzpomeneme, na ta jejich hysterická interview s každým, kdo se odchyloval od Jediné Pravdy liberalismu bez hranic. P.K.

  OdpovědětSmazat
 8. Anonymní 11.11.v 11:41.
  Bože, vy jste nevzdělané individuum. Rusko nekrachne, byť byste si to jistě přál při svých nepravidelných nočních polucích a denním pláči do máminy sukně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko krachlo před 99 lety! Zbyl z něj jen ubohej judostán - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%9B%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%BD-%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD-%D0%9F%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD3.png

   Smazat
 9. 1222 vzhledem k tomu, že za posledních 25 let se jim to stalo už dvakrát, tak bych si tak jistý nějakou stabilitou v rusku nebyl !
  Nebo jste zapomněl na rozpad SSSR v 1991 a totální krach v Rusku o 7 let později 1998 ?
  A nebo Vám připadá normální, když v tak velké a bohaté zemi neumí pořádně nic vyrobit ? A že jsou z hlediska HDP na občana asi tak na polovině než třeba naše malé Česko ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady jsou viníci! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%9B%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%BD-%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD-%D0%9F%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD3.png

   Smazat
  2. Osazenstvo "zaplombovaného vagónu" - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/oct-%D0%B5765%D0%B5%D0%B3c8hart5.png

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.