Reklama

pátek 11. listopadu 2016

Trump pochválil Američany, demonstrující proti němu

11.11.. 2016   Sputník
Zvolený prezident USA Donald Trump pochválil Američany, demonstrující proti němu, za aktivní občanskou pozici. „Velmi se mi líbí ta skutečnost, že tyto malé skupiny, které minulou noc vyšli na protest, mají citlivý vztah k naší zemi. Všichni se spojíme a budeme hrdí!", napsal politik na Twitteru.
Během minulé noci více než tisíc lidí vyšlo do ulic v New Yorku, ve Washingtonu, Chicagu, Seattlu, Los Angeles, Fénixu, Filadelfii, Portlandu a dalších městech, aby protestovalo proti zvolení republikána prezidentem USA. Později bylo uveřejněno, že mítinky v Portlandu přerostly do masových nepokojů, během nichž bylo zatčeno téměř 30 lidí.

49 komentářů :

 1. jiz to pisu po pate:
  ti protestujici to nejsou demonstranti ale banda vandalu konajici trestne ciny!!! a jak tak sleduji zahranicni tv tak toto se deje hlavne ve velkych mestech kde jsou tuny ilegalu a tem cvika u konecnikovych zlaz!!! jsem velmi zklaman new yorkem kde jsem prozil dlouha leta a vzdy to bylo s respektem k bliznimu svemu!!! ale jak rika robert zimmerman nositel nobelovky "casy se meni"������
  chef

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pochybuji, že by šlo o spontánní hnutí mysli. Kdo to organizuje? U nás červené karty pro Zemana, v USA pro Trumpa. Nejde o vyjádření nesouhlasu, jako takového, ale o organizování a technickém zajištění akcí. Někdo musel nechat ty karty vyrobit a zaplatil je. Pokud by mi někdo řekl, že mám přinést někam červenou kartu, asi těžko bude jedna, jako druhá. Jedna bude mít rozměr žolíku, druhá jako vrata od chléva. Jedna bude cihlově červená, další spíš do růžova. Prostě si každý vezme, co dům dal. Ale u těchto to nebylo. Byly všechny jedna, jako druhé. Stejné rozměry, stejný odstín. Potom už těžko uvěřit i nápisům. Vyrobila je stejná "firma", která vyráběla ty karty?
   Americká filiálka se vší pravděpodobností organizuje nepokoje a ničení majetku partami chuligánů.

   Smazat
  2. Uz dlouho panuje tvrzeni ,ze vlada musi dohnat lid k revoluci , pac chudej lid je linej a moc slusnej. Nebo aspon zaplatit, nejakou tu Hadrarskou bitku.
   O Pane Boze teroristi maji strach z Trumpa a Veterans Today se za ne modli. A maji se obavat veru ceho ! Spateho svedomi a masakru. A Spravedlnosti.
   Dale Trump ma co dohanet. Napr. Reaganova "Irangate".
   Demokraticky kurvy az z Pakistanu toho casu novinarky se dozadujou ukladneho zavrazdeni Trumpa v Britskych novinach G. Nikdo je k soudu za navadeni k vrazdeni nebere.
   Ti co dnes nici v ulicich mest misto protestu ukazujou presne to co jsou pod sklebnou maskou demokratu. Podly falesny svine.
   Bili lide ukazali zase po kolikate jiz, ze umi rozpoznat co je treba udelat a vcas a zabranit katastrofam. Uz byli odklizovani jako otroci a podlide.
   Ukazalo se ze jsou genialni a rozhodni. Dik vsem.
   Velkou zasluhu na volbe TRumpa ma ovsem hlavni propagator Obama. Ten reprezentoval Multikulturalismus, antisemitismus, islamismus a fasismus /"äntiterorismus "/a svoji rasu velmi spatne a odpudive. Byl predevsim nobel-Zlatym Hrebem do rakve Kilary. Ktera si presidenstvi za cely zivot stvani bezohledneho za dolarovym snem nezakoupila.
   Kde jsou me zlate dolary, mel jsem vas rad uz vas ma kamarad..
   Mozna budou chtit pomoci prepocitavani /hlasu/voleb zacit represivni utok za svrzenimTrumpa jako hlavni duvod..

   Smazat
 2. D.Trump, pokud chce uspět se změnami, bude muset provést razantní čistky v celé oblasti obamovského vládnoucího estabilišmentu.Naše zmanipulovaná a prolhaná probruselská televize, drží tryznu a stále se nemůže vzpamatovat do nadcházející reality!

  OdpovědětSmazat
 3. https://cz.sputniknews.com/svet/201611114107720-vrah-washington-bilboard-obrayzek-obama/

  OdpovědětSmazat
 4. Karol KRPALA:

  "Oficiálne médiá, tak ako aj opozičné hlasy u nás, pri posledných voľbách amerického prezidenta prejavili vzácnu zhodu názoru. Jej objektívny efekt si zatiaľ nie všetci uvedomujú. Skoro všetci zhltli predstavu o potenciáli zásadnej zmeny prostredníctvom volieb v podmienkach amerického politického systému, a teda aj ústrednú dogmu, o ktorú sa tento, tak ako každý politický režim opiera. V tomto smere americkí politickí technológovia slávili nebývalý úspech. Hoci ich trik je už obohraný, stále im ho berú."

  "Funkciou rituálneho spochybnenia a následného obnovenia legitimity moci prostredníctvom takéhoto divadielka, je jej upevnenie a následná diskreditácia či rozloženie názorov tých, ktorí ju kritizovali. To je aj objektívny efekt procesu, ktorý práve pozorujeme."

  "Prezident, ktorý nie je integrovaný do reálnej mocenskej štruktúry s týmto prakticky nemôže nič urobiť. Nemá nástroje, ako to skontrolovať či ako tomu účinne oponovať. Je veľmi diskutabilné, či očakávania, že Trump by to chcel alebo vôbec vedel robiť, nie sú trochu naivné. Ak by to však aj robil, situáciu by to ešte zostrilo. Reálna moc by bola iba nútená pristúpiť k tvrdším formám vytvárania politickej situácie a nastoľovania agendy."

  PRAMEN: http://www.noveslovo.sk/c/Realne_rizika_Trumpovej_vlady

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesouhlasím. Elita pasoucí dav není jednolitá, probíhají mocenské boje. To, že přes všechen mediální tlak byl zvolen Trump ukazuje, že za ním stojí mocné klanové síly. Klan Clintonů (a jejich spojenci) a všichni jejich přisluhovači (je jich hodně i u nás) se zbláznil a rozpoutal by 3.světovou válku, proto je nyní celý svět proti nim (všechny mocné klany), pud sebezáchovy je silný. Ale není vyhráno, mnoho lidí má psychiku v takovém stavu, že radši vše zničí: "když nebude po mém, tak nebude nic". Ještě v mocenském boji má velkou výhodu ten klan jehož kandidát má podporu zdola (lidu). Výhodné je než se podaří přeformátovat otrokářskou společnost na spravedlivou (již matematicky dokázáno, že jiná cesta k přežití není, otrokářská společnost vytváří napětí, které vede k nestabilitě) podpořit inteligentní elitu, která zabrání zničení všeho. Dav vytváří objektivní zákonitosti a není snadné ho pást, inteligentní elity nechají alespoň nějakou míru svobody a prostor na vyjádření, aby se napětí uvolňovalo, ti hloupí chtějí sežrat vše a z ostatních udělat stroje na plnění svých přání, ale to je rychlá cesta ke zničení všech, praxí již mnohokrát ověřeno.

   Smazat
 5. Tak naši bojovníci proti demokraticky zvolenému Zemanovi - nástup. Odjeďte do USA, vemte sebou červené karty, vajíčka, ukrajinské vlajky, červené trenýky a nějaké to ho.no. Vaše zkušenosti a zápal Amerika jistě ocení. Herman, Gazdík, Kalousek a Němcová vás povedou. Knížepána nechte doma, stejně by to prospal. Tak šup šup a už se nevracejte.

  OdpovědětSmazat
 6. Sorosovi užiteční idioti se snaží vyvolat občanskou válku
  10.11.16

  USA:
  Soros se evidentně naštval a aktivoval dlouho připravované skupiny dílem placených a dílem zblblých neziskovek, studentů a tzv. osobností.
  Povšiměte si, jak podobně jsou organizovány protesty proti Zemanovi i Trumpovi - jako přes kopírák. Vsadím se, že v USA se budou za chvíli nosit placky "Trump není můj prezident".
  Přibližně 1500 studentů a učitelů povstalo na Berkeley High School, aby demonstrovalo proti výsledku demokratických voleb. Pusťte si video v odkazu a poslouchejte. Podobnost Sorosových zblblíků s Hitlerjugend je evidentní.
  Zajímavá je i diskuze pod článkem. Američtí občané jsou si dobře vědomi toho, že za oponou tahá za provázky Soros.
  Zdroj: http://www.breitbart.com/california/2016/11/09/1500-walk-ber...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. VAROVÁNÍ Centra proti terorismu a hybridním hrozbám MV ČR:

   -- Jedná se o propagandu. Breitbart News vydává šéf Trumpovy volební kampaně Stephen Bannon. --

   Smazat
  2. Nejradši by svrhli Trumpa a zvolili si SOROŠENKA.

   Smazat
 7. "Mým plánem je v podstatě udržet mou kampaň za zveřejnění faktů o tajných amerických úspěsích cestování v čase a na Mars, ktery byl navštíven; i nadále sdílet své zkušenosti v oblasti projektu Pegasus [utajovaný projekt programu časo-prostorového cestování] a na Marsu v běžných i alternativních médiích.
  A pak, jako součást svých doporučení, co bych přinesl jako prezident - hlavní z nich je to, co budu dělat s těmito dvěma technickými možnostmi, když jsem se rozhodl kandidovat na prezidenta v roce 2016."
  Toto jsem tajil neb jsem chtel ponechat vitezstvi nasemu Vudci Trumpovi Prvnimu ale nyni zvrerejnuji neb konecne pochopite jaky jsem Velikan
  Oddany Pravde lidu a Vam cizkove nick Honolu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. DEBILE!!! Žádný Honolu, nýbrž honolulu!

   Smazat
  2. Přestaňte s krádeží identity! Je to trestný čin!

   Smazat
  3. 11:44,trestny cin,leda tak v americe z nezabezpecenyho pc,tady je CR,tady je amerika !

   Smazat
 8. Všimnite si profil protestujúcich,arabáči hispánci a dúhovkári s dúhovich sprievodov,samí komparz ako od Shorosa.

  OdpovědětSmazat
 9. Rozehnat všechny neziskovky. Ani halíř z našich daní. Ani miliardář Soros by nestihl ufinancovat všechny tyhle kreatury na celém světě. A jakmile by vyschnul zdroj, nastal by klid.

  OdpovědětSmazat
 10. Po nástupu do funkce by si měl Trump stoupnout před kamery a vydat jednoduché prohlášení. Demonstrace ano, ale jenom do první zničené lavičky, nebo prvního zapáleného auta. Potom nechat nastoupit Národní gardu a rozehnat je všechny. Vůdce pozavírat a vymlátit z nich, kdo je platí. A potom skřípnout i jejich mecenáše.
  Říká se tomu demokracie, kdy ale majetek, a ten soukromý obvzlášť, je nedotknutelný. Můžeš křičet, můžeš demonstrovat. Ale začni ničit a já ti to spočítám.

  OdpovědětSmazat
 11. NENAPSAL jsem prispevek 0:37 !

  Tento CURAK s krecovitou snahou byt vtipny zaplavuje ruzne clany mojim nickem, a to i ty, ktere jsem ani necetl.

  T.j. typicky STALKER homosexual, ktery se do me zamiloval aniz by vedel, ze BUZERANTY nesnasim. On tam u vas potrebuje profesionalni odbornou pomoc. Ujmete se nekdo toho prasete, at mu nikdo neublizi.
  NICK HONOLULU !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Změňte si profil a budete mít klid.

   Smazat
 12. Nakopte Slovakovi do prdele (0:37) za nadavku CIZEK !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicku, vůbec bych se nečílil. Rukopis toho blbečka pozná hned každý, tedy že není Tvůj, takže nejlépe je toho chudáka nechat na pokoji a pouze ho litovat. On se jim teď, těm protiruským amrdolům z pražské teplárny, zhroutil svět, tak smutní a běsní. Chudák, zakomplexovaný, asi buzík.

   Smazat
 13. Prosím Vás, čemu ještě chcete dnes věřit. Když jsem dnes četl, že dle průzkumů je snad druhým nejoblíbenějším členem vlády komediant Stropnický.
  Také výběr vyhozených minstrů je zábavný. Myslím,že většína národa by vyhodila všechny. Já bych vyhodil Her mana, Stropnického (váleční štváči), Diksbýr (blbost), Jurečka (brouk Pytlík práce všeho druhu),Valachová (inkluze kráva k pohledání),

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane kolego, předseda vlády může volně měnit jen ministry ze své partaje. Výměnu ministra z jiné partaje by mu musel schválit předseda. Tak to mají napsané ve smlouvě.

   Smazat
  2. Neber si do svého špinavého rypáku většinu národa, komunisto.

   Smazat
  3. 9:19 - ... vždyť vy vlastně ani žádnej národ nejste! Jste jen podlidi! Svinská nečistá podrasa sloužící kabale ... i toho plynu na vás škoda! Zabagrovat vás pod zem do posledního a to zaživa, aby dřív než se ty vaše hnusný hebrejský trupy poprvé stanou užitečnýma jako hnojiv ji vaše zlodějský čpáry ještě v předsmrtných křečích i řádně prohnětly! Takto zúrodněná zem pak dá žírný chléb příštím generacím slovanských, árijských dětí ...

   Smazat
  4. oprava: hnojivo

   Smazat
  5. 9:30
   Ty jsi nádherný důkaz toho co tvrdím furt. Vy, náckové a komouši, jste jedna verbež. Lůza, špína, spodina, odpad společnosti.

   Smazat
  6. Pouze a jen na nás záleží napneme-li svoje úsilí, vůli, píli a houževnatost natolik, abychom jednou pro vždy vyrvali z kořenů odpornou hnilobu jakou je rasozrádnej xenofilní buzerantský bioodpad z 9:33! Dokud tento odporný plevel nebude zpracován jako hnojivo na naše pole, není možné, abychom znovu stoupali k výšinám tak, jako kdysi, naši předkové, kteří nedostali své postavení na této Zemi darem, ale museli si ho vybojovat!

   P. S.: To touto ohavnou rasozrádnou hnidou citované "komunistické hnutí" se vylíhlo v kožichu filckonošů této dosud ne plně vyvinuté jarmulaté filcky s vopejzelým sosákem, co odpadla od lejnolíhně chazarských kaganů na Wallstreetu! Na tom Walstreetu, ze kterýho byl vyslán car Bronstein aby zničil Svatou Rus!

   Smazat
  7. Co přesně představuje rakovina jakou je tento hnusnej negrofilní buzerant z 9:33 - http://www.white-media.info/chapadla_neomarxismu.html

   Smazat
  8. Od takového cypa si to nechám líbit pořád.Takový neřád nás nemuže urazit.

   Smazat
  9. 10:09 - havlidní a jinej rasozrádný bioodpad neurážíme, páč na to je moc rosolovitej, nýbrž zavážíme nebo pálíme ... viz jak je popsáno výše!

   Smazat
  10. oprava: vysokoblahorodí

   Smazat
  11. 9:07 - proto tenhle systém stojí za hovno! V čele Státu má stát Vůdce s patřičnými pravomocemi! Zrádce národa jako je Herman by měl mít právo a povinnost osobně a místě zastřelit s celou jeho nosatou famílijej!

   Jenže to by taky nejprv musel umět střílet, ten buzik Sobotků! To hovado by si spíš ustřelilo vlastní palec a prase Hermanů by furt žilo!

   Smazat
  12. Celá naše rasa je velice zdegenerovaná! Ztratila dočista odvahu i vůli k moci! Kdejakej čmoud arabskej by nám dnes moh jít příkladem! Vemme třeba pana saddáma! On když nějakej xindl z vlády zradil vlast sionistům, zastřelil ho přímo na zasedání vlády! Proto na něj poštvali válku a zabili miliony nezúčasněných jen proto, aby v Bagdádu nebyl chlap! Pravej clap, kterej se tak choval i na šibenici! Na rozdíl od bílýho degeneráta Bushe, kterej se málem posral když po něm na tiskovce mrdli pitomou botou! Kde je hrdost, jakou měli naši předkové když dobývali svět? - https://www.youtube.com/watch?v=5Nh-qvN_Vmo

   Smazat
  13. Zkuste komunikovat bez nadávek a urážek. Jen k těm židům - pravdou je, že to není národ, ale náboženská společnost (sekta), která se po celá staletí úspěšně rozrůstá po celém světě a mění jej zákulisní politikou (politikařením) a hlavně penězi.
   Ale je zbytečné je urážet - je to realita.
   Volič-Vilč

   Smazat
  14. 14:38 - asi tak! Já pouze popisuju situaci:)) Víš to je všecko ta politická korektnost! To jsme samej "národ" a pak kdejakej xindl bez vlasti to vrací jako přihrávku na smeč! Zkus si představit kdyby místo slova "národ" byla "naše rasa"! To by se potom nosatýmu Pepkoj daleko hůř vykřikovala věta: "Neber si do svého špinavého rypáku většinu naší rasy, komunisto." - musel by si ten degenerát připadat totálně uhle - páč kdoví jaký rasy tehle podvraťák vlastně je:)))))

   Smazat
 14. Podle toho co čtu, se děje něco mnohem většího v USA. Rothschildové mají nahnáno,žádají Činu o ochranu proti americkým vojenským a výzvědným službám,které jsou nyní v celých Spojených státech na válečné stezce proti nim.Také chtěli,aby Čína zahájila válku proti americké armádě v Jihočínském moři,aby se zabránilo probíhající revoluci ve SPOJENÝCH STÁTECH a zoufale potřebují rozpoutat 3. svět.válku-Čína to měla odmítnout-je pro mír.-Takže ,co z toho vyjde-uvidí se--LM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mají nahnáno? Doufejme, že i brzy dohráno.

   Smazat
  2. To je srandovní představa, že by měli Rotschildové z něčeho nahnáno.
   :-)

   Smazat
 15. Pořád se všude psalo o tom, jak budou ty volby zmanipulovaný. Dokonce vyběhla i nějaká teorie o speciálním softwaru, který to zařídí.
  No, nakonec se to tomu Donaldovi fakt povedlo udělat tak, aby vyhrál.

  OdpovědětSmazat
 16. Panove, protesty v Americe proti Trumpovi, nestoji za pozornost ! 80 % jsou deti pod 20 let z levicove zamerenych universit a tech zbyvajicich 20 % jsou GANGY , ktere rabuji obchody.

  Casto se porvou vzajeme, a to co se deje budi posmech mezi republikany, kteri jsou na strane Trumpa.

  "CRY BABY CRY" (vyplac se dite, vyplac se ) je vesela odpoved na kvileni protestujicich. (Kterych je malo !)

  Chci vas vsak upozornit na neco velmi duleziteho.
  President ELECT Trump, musi postavit svoji administraci.
  (Cabinet).

  Chtel bych doporucit kazdemu z vas, aby jste sledovali osobnosti tohoto kabinetu a neco o kazdem z nich vedeli.
  Nekteri lide navrzeni do cabinetu jsou velmi schopni a prirozeni spojenci jak presidenta Zemana, tak ceskeho naroda.

  Jini z cabinetu budou lhostejnejsi protoze namaji k Evrope vztah. Dva z nich budou potrebovat vas, pro orientaci co se v Evrope deje. (Vsvetlim pozdej.)

  Protoze cabinet NENI zatim jmenovan a NENI rozhodnuto kdo kterou funkci dostane, tak je predcasne mluvit o tom vsem dopredu.

  Je take predcasne delat jakykoliv zaver nad tim s kym president mluvi a co rika. Vsechno je zatim manevrovani a to, co mu se rika v anglictine LITTLE TALKS (lehke nezavazne hovory a vzajemne otukavani.)

  K bitve vsak urcite prijde. ALEX JONES z Texasu a jeho lide se domahaji krve tech, ktere nemate radi ani vy.

  To co se stalo v Americe se bude dit i v jinych evropskych zemich (Italie, Francie, atd.)
  Zde je nadeje , ze prijde k renezanci v evropskych zemich.
  nick HONOLULU


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímavé, rád vyhledávám Vaše komentáře.
   Volič-Vilč

   Smazat
 17. ... and Steve Pieczenik.
  Nixon´s Legacy?

  OdpovědětSmazat
 18. Jeste neco jsem zapomel ! STALKING & KRADENI IDENTITY,
  (harassment, intimidation) jsou trestne v kazde zemi.

  Jsem zodpovedny za vety ktere napisi sam za sebe ! NEJSEM zodpovedny za vety ktere pise IDIOT, puvodne ze Sloveska, ktereho neznam.

  Nejhorsi hovadiny nedela proti me, ale proti pani Prazske vlastence , ktera zije ve Vidni a maluje OBRAZY.
  On ji stale popisuje jako stetku !
  Mam adresu na ceskou policii, kam napsat stiznost, ale dokud to neschvali pani Prazska vlastovka , tak nebudu delat nic. (Namam ceske obcanstvi.)

  Jsem rad panove, ze poznate muj styl a rukopis.
  Vzdy budu stat na strane sveho kmene.
  Aby Praha nedopadla jako Johannesburg. (Mesto meho mladi.)
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 19. oprava: (14:20) - to cemu se rika v anglictine..
  Pani Prazska vlastovka. (14:43)
  (Pani Vlastenka je jina pani, z Turina v Italii.
  Obe dve jsou ceske knezny.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 20. 9:37 LM ..Mate dobry postrech pane. Je to valka mezi velkymi kluky. Ta zacala tim, ze NYPD (New York Police Department) napadl FBI za utajovani super perverznosti na soukromnym ostrove v Karibskem mori. Byli tam sexualne muceny deti.

  Zde vyslo na povrch tolik protizakonnych perverznosti, ze jsme se nestacili divit. To o cem se zminuji + dalsi veci vzbudili emoce Americanu do takove stupne, ze se lide zacali RVAT na ulicich.
  Ted je sice utlum, ale napeti. President elect Trump NEMA zadnou executivni moc, az do dne 20.1.2017.
  CIA se pridala k policii a jine informacni agenturi k CIA. Armada je na strane Trumpa, ale my nevime kde je.

  Prestoze Cinane sympatizovali s Trumpem, tak obchodni smlouvy s Cinoum jsem jednostrane v NEPROSPECH Ameriky.

  Trump je bude revidovat a zde vstupuje do popredi dulezitost presidenta Zemana jako pravdepodobneho NEGOTIATA mezi Cinou a Amerikou, kdyby ho nepodrazeli omezenci v jeho vlastni vlade v Cesku jako je kratkozraky Herman.

  Cinane jsou na takove veci velmi citlivy.
  Dalsi netaktnost byla ze nejvyssi predstavitel Ciny dostal stejny klic od mesta jako strycek Hermana z Kanady..

  To neni pouze podlamovani autority presidenta Zemana, t.j. zamerne poskozovani zajmu ceskeho naroda.

  Na svete jsou 3 velmoci a je dulezite pro maly narod, aby mel dobre vztahy s kazdym z nich. S Cinou je to VYPOSEROVANO ! "Podekujte" kavarne.

  Panove musim z domu !
  NEJSEM ZODPOVEDNY za to, co omezeny blbec ze Slovenska zde bude psat pod mojim ukradenym nickem.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 21. Kdyz to po sobe ctu, tak zasnu nad chybami a preklepy, ktere udelam. Prosim o prominuti, budu psat pomalej a pozornej.
  T.j. take kvuli spechu a ukolum pro dnesni den.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 22. "Mým plánem je v podstatě udržet mou kampaň za zveřejnění faktů o tajných amerických úspěsích cestování v čase a na Mars, ktery byl navštíven; i nadále sdílet své zkušenosti v oblasti projektu Pegasus [utajovaný projekt programu časo-prostorového cestování] a na Marsu v běžných i alternativních médiích.
  A pak, jako součást svých doporučení, co bych přinesl jako prezident - hlavní z nich je to, co budu dělat s těmito dvěma technickými možnostmi, když jsem se rozhodl kandidovat na prezidenta v roce 2016."
  Toto jsem tajil neb jsem chtel ponechat vitezstvi nasemu Vudci Trumpovi Prvnimu ale nyni zvrerejnuji neb konecne pochopite jaky jsem Velikan
  Oddany Pravde lidu a Vam cizkove nick Honolu
  PS opakuji ze nekdo uziva muj nick NICK HONOLULU ato nejsem ja ,mne jiste poznate dle slohu mel jsem vzdy slohove prace na jedna specielne basne ktere jsem psal za valky mely skryty vyznam i kdyz jsem nekdy psal i pro Vlajku ale to byla ta doba Zdravi nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.