Reklama

.

.

neděle 20. listopadu 2016

Trump s Putinem mohou společně vstoupit do dějin a změnit celý svět!


Ladislav Kašuka
 20.11.2016   zasláno redakci NR
To není žádná nadsázka, představte si, co by se stalo, kdyby se dvě největší a vojensky nejsilnější velmoci světa spojili a domluvili na tom, že společně udělají na světě pořádek, nastolí pro všechny stejný spravedlivý řád a zajistí dodržování lidských práv ve všech zemích na celé planetě! Rusko společně s USA mohou dokázat téměř cokoli, mohou donutit všechny země světa ctít demokratické principy, vynutit respektování zvolených hlav států poraženou opozicí a vojenskou hrozbou vynutit mír v zemích, kde dnes panuje bezvládí a chaos a militantní bojůvky každý den terorizují bezbranné civilní obyvatelstvo!

Na celém světě neexistuje síla, která by se mohla tomuto mocnému tandemu postavit a pokud USA s Ruskem řeknou, že od „příštího týdne“ se budou na celém světě dodržovat lidská práva, osobní svobody a demokratické volební principy a každý kdo se postaví proti, ať už to bude stát, nebo pouhá organizace, se stává nepřítelem Ruska a USA současně, nikdo si netroufne tento nový, lepší světový řád porušit!

Prezidenti Putin a Trump, by tak společně mohli dokázat to, o čem všichni slušní lidé sní po celá staletí. Nastolit na světě právo a pořádek, měřený stejným metrem pro všechny a garantovaný ohromným vojenským, ekonomickým a nerostným potenciálem, jaký mohou dát dohromady pouze tyto dvě země a nikdo jiný! Vojenským a ekonomickým spojenectvím Ruska a USA by na celé planetě mohlo skončit období válek a chaosu, ve kterém menší a slabší země záměrně štvou tyto dva giganty proti sobě, aby tím sami získali vlastní profit!

Nakonec sám Trump v současnosti vidí, jak málo pro jeho oponenty, kteří jsou zodpovědní za současný stav světa, znamenají svobodné demokratické volby a volební výsledky! Stejným způsobem, jakým nyní pořádají a financují protesty proti Trumpovi, financovali ti samí lidé barevné revoluce na Blízkém Východě, na Ukrajině, nebo v Jižní Americe! Je načase tyto lidi a všechny ostatní šmejdy nerespektující demokratické principy, nebo lidská práva druhých klepnout přes prsty všude ve světě! Něčeho takového však nemůže dosáhnout Amerika, ani Ruská federace sama. Společně to však zvládnout mohou, stačí, když si Trump s Putinem sednou sami k jednomu stolu a nebudou poslouchat rady těch, kteří dostali svět tam, kde je dnes.


PS: Vím, že je to celé nejspíš jen naivní přání idealistického snílka, kterým v duši stále ještě jsem...31 komentářů :

 1. Ty nejsi jen idealistický snílek,především jsi lhář,protože Rusko porušuje mezinárodní právo vlastně všude a anektuje svévolně území jiných suverénních států. To je chucpe: Jsem sice zločinec a nemíním s tím přestat ale protože mne potřebujete pro mír ve světě,spojte se se mnou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A22:05 Prosímtě nauč se co je to anexe. Je to násilné obsazení cizího území proti vůli většiny obyvatelstva na tomto území. Bolševik Chruščov přidělil zcela uměle Krym od Ruska k Ukrajině. Ruskojazyční obyvatelé Krymu nikdy toto bolševické znásilnění historie a zeměpisu neakceptovali. Po nacistickém puči ve vnitrozemí Ukrajiny měli jenom možnost masakrů, znásilňování a vyvražďováni, nebo se vrátit zpátky do Ruska, kam patří. Jsou jediní kteří mají právo si to rozhodnout a rozhodli se pro to rychle a rádi. Žádní ukronacisté ani USA neokoni to nemají právo rozhodovat. Ten, kdo podporuje bolševika Chruščova nebo ukrajinské nacisty nebo USA neokony, není demokrat ani humanista, ale prostě zločinec.

   Vymazat
  2. Mezinárodní právo je to, co si odhlasuješ! Pokud na to máš mandát. A ten mandát můžeš získat jen počtem poražených protivníků! Jen Židák to na nás zkouší počtem vlastních padlých, což je trvale neudržitelný. SSSR by potom mělo národ na 4x větší pietu a úctu než tzv. oběti holocaustu. Izrael si je vědom neudržitelnosti Brežněvovy doktríny: tedy co řekl Dubčekoj a těm dalším hovadům obřezaným tuna: "... dali jsme za vás 20 milionů našich životů ve válce a proto nám patříte navěky a nikdy se vás nevzdáme." A pak nás prodal jeden idiot lacino právě nosatým. Izrael ale ví, že s tímhle trvale nic nezíská, v Iránu si z týhle legendy dělaj oficiálně prdel a vyhlašujou na to téma ankety o nejlepší karikaturu:) Proto přepadli 3 státy naráz a jejich porážkou získali dočasně Sinaj a trvale Golany! No a Rusko už taky nehraje na "oběti", páč na ty v dnešní cynický doby každej mrdá, místo toho bez jediného výstřelu získalo Krym! To je zákon dějin. Kdo píše dějiny - ten je i autor tzv. mezinárodního práva ....

   Vymazat
  3. oprava: nárok

   Vymazat
  4. Tím idiotem nemyslím Gorbyho, bacha! Totiž celá ta současná trapárna vznikla špatnou interpretací dějin nosály z Vajthausu a Davningstýt! A Gorby je na to opakovaně upozornil!! To jak byla ta jejich slezina co si tam navzájem ještě myslím i s gaunerem Havlovic rozdávali ty metály a poplácávali se po ramenech - když tak mi něko připomeňte tu událost "oslav konce studený války". No a tam měli projevy Bušiště starší a ta kráva Tečerka a právě Venca Havlů, tlustej Kól a Gorby. No a zatímco tam ti mamlasi z Wošingtnu a Londýna mektali o svým údajným vítězství v tý válce, tak Gorby je zklidňoval, aby zapoměli na "komplex vítězů", páč to je cesta do pekel. Ale voni né! Furt tuhle bajku vomílali - falešnou a nepravdivou, až se to vymstilo! Páč Gorby jim jen podal přátelsky ruku! On nikde nikomu žádnou bianco kapitulejšn nesignoval!!! Měl tolik atómu že ty pankharty moh smýst z mapy světa kdy se mu zachce! Nic jim nevydal! Žádný "okupační správy" na území SSSR se nekonaly! Jen jim nabíd, že by sončilo nepřátelství z obou stran a rozpustily se ty pakty a nastolila nová bezpečností architektůra. Jenže voni si to jako každej Germán vyložili po svým - jako slabost protivníka a svý "vítězství"! A to byla bota! V tý době vo tom nemohla jít vůbec řeč! Ještě ten Janájev co ho na Krymu skříp kdyby uchopil moc, je po pyči pytel!! Jenže tam to posral a zaříz ten kreténskej vožralej vožbrunk Jelcinů!! Totiž krátce předtím se konalo referendum ve kterým většina občanů Ruska, Běloruska a Ukrajiny hlasovala pro zachování SSSR! Jenže pak po tom "puči" se náhle sešli prezidenti těch tří států a výmluvou na ten puč vyhlásili nelegitimně v Bělověžským pralese nezávislost států který dočasně zastupovali. A to byla ta zrada! Od tý doby to šlo se všema těma sátma skopce až do nástupu Putina v Rusku, který se ty škody tehdy spáchaný touhle svoločí snaží celkem úspěšně eliminovat. Tedy naopak to mezinárodní právo narušený těmahle kriplikama zkurvenejma bůhvíkým zaplacenejma napravit!

   Vymazat
  5. oprava: Dawningstreet

   Vymazat
  6. další oprava: státama (či státy)

   Vymazat
  7. Proto je taky neplatný to tzv. Budapešťský memorandum! Páč nezávislost Ukrajiny, Běloruska a Ruska na SSSR bylo vyhlášeno v rozporu s výsledky referenda a je neplatné! Pouze a jen to referendum poprvé splatnilo SSSR! Do té doby bylo platné pouze a jen Ruské impérium! Jak zjistila Natálka Poklonská, bývalá krymská prokurátorka, která byla zvolena poslankyní Nejvyšší dumy! Totiž abdikace Mikuláše II. postrádá požadované právní náležitosti! Zde! - https://www.youtube.com/watch?v=qotjIZnwHn0

   Vymazat
 2. 22.05 jé pane vy jste komickej:-)))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každý ví, že skutečný bourač mezinárodního práva jsou USA a jeho vazalové, včetně ČR. Nicméně je zde skupinka placených trolů a těm je těžko něco vysvětlit. TnT

   Vymazat
 3. Vidim vse optimisticky pro budoucnost.
  Presidenti, jak Putin, tak Trump budou spolupracovat ! Oba si to preji.

  Progess je brzden nedostatkem kvalifikovanych lidi.
  Neni obsazena pozice Secretary of state (Ministerstvo zahranici.)

  Nikdo si netroufa opravit, tak vzacne podrbane vztahy se
  svetem jake jsou dnes !
  MITT ROMNEY (zradce Trumpa) v touze po teto pozici sel o ni prosit, ale dopadl spatne.
  Dostal titul -SLEEZE-, coz je nemoralni a spatny charakter politicky korektiho splhouna...

  Nejvetsi nepratele Trumpa vsak dale zustavaji media. Jejich podvratna neobjektivni cinnost pri volbach, nese vsak zhoubne ovoce pro jejich zivotnost.
  Znamy spanelsky mluvici platek, ma o 250 000 ctenaru mene ! Hromadne propousti zamestnance. Pres 300 za jeden tyden. Dalsi na rade bude CNN.
  Jim to neobjektivni lopatovani hnoje prijde draho !
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyz uz anglicky, tak je to SLEAZE, sleeze v anglictine neexistuje

   Vymazat
  2. No prostě sliz, že Nicku, však my Vám rozumíme.

   Vymazat
  3. S Trumpem bych si nebyl jistý. Nejde o to, co chce jako člověk, jde o to, co si v USA bude moci dovolit. Jednak je zde možnost, že v případě, že nebude poslouchat loutkovodiče, bude odstaven a do fenkce prezidenta se posune viceprezident a nevylučoval bych ani fyzické odstranění, jako se to v minulosti již několikrát stalo. TnT

   Vymazat
 4. JEFF SESSIONS, z Alabamy byl jmenovan Attorney General. To znamena , ze Hillary skonci pred soudem. Obama se ji snazi dat immunitu, ale podle vseho, co se v mezi lidmi mluvi, tak sam skonci pred soudem take..
  Secret service (ochranka ) tak kradla, (zbrane, telefony auta), ze bude vymenena cela.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 5. Je opravdu "naivní" si myslet, že Putin s Trumpem si sednou a nastolí "na světě právo a pořádek, měřený stejným metrem pro všechny ...".
  Až se sejdou, tak je možné, že si přerozdělí sféry vlivu - v této souvislosti se mluví o "Jaltě 2". Řada událostí tomu napovídá.
  Putin hájí a bude hájit především zájmy Ruska, Trump zase zájmy USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Ty sféry vlivu se týkají maximálně pár nepodstatných států východní Evropy a středního východu. To Amerika snadno oželí. Padnou tím sice principy, ale na ty dnes "sere pes". Platí spíše kdo z koho. Už příliš mnoho lidí bylo zabito jako by to byla nějaká nepodstatná "organická hmota". Špatné časy přicházejí...

   Vymazat
 6. Vazeny pane ex-presidente Vaclave Klausi.
  Poradce pro mezinarodni vztahy (application form) je na
  na Trump's website GREAT AGAIN.GOV
  Vas blizky kolega Nigel Farage ho uz ma.

  Nova administrace, bude potrebovat 4000 uredniku a poradcu. Ale pouze tech, kteri NIKDY nepracovali s lidmi Hillary.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 7. Posledni prispevek na tomto clanku.
  MIKE POMPEO je novy direktor CIA a je velkym nepritelem Obami, Hillary a je od neho ocekavano, ze pujde po Sorosovy.

  To vse co jsem napsal je z pohovoru s lidmi vysokych pozic z jejich klubu na Floride.
  Bylo to napsano na vase zamysleni, pobaveni a orientaci.
  NEMUSITE SOUHLAHASIT !
  Kazdy z vas ma pravo si myslet co chce.
  nick honolulu

  P.S. To co bude napsano od tohoto casu pozdej pod mojim nickem, jsem nepsal ja, ale idiot ktery krade moji identitu.

  OdpovědětVymazat
 8. Ten pán musí být pacientem doktora I. Davida, jinak to není možné.

  OdpovědětVymazat
 9. 23:26 ... URBAN DICTIONARY ! sleeze / sleezy
  A person with low moral standards often very promiscous.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani Oxford dict. Ani Cambridge dict toto slovo nezna,cili soudim ze neumi anglicky

   Vymazat
  2. 11:06-oficiální slovník jazyka českého určitě nemá slovo "šalina". Vyvozujete z toho, že v Brně nemluví česky?

   Vymazat
 10. Nekdo napise 100 vet ! Jiny pouze jednu, a to vzdy kritickou na tech sto napsanych vet.
  Sebestredni, sebedulezity "arbiter" navyknuty na to, ze prinos delaji druzi - unudene posuzuje vse a vsechny z rozhledu prisleplika... Jsem rad, ze jste takovy !

  OdpovědětVymazat
 11. Tak nějak si to nedokážu představit. Putin dokázal již několikrát, že je skvělý šachista. Ale Trumpa si stále nedovedu představit, jako intrikána, který postupně rozebírá západní mafiánský systém. Jako většina si také přeju změny, ale na ty je potřeba skutečného sekáče.
  No, třeba se pletu.

  OdpovědětVymazat
 12. že by tito dva spasili svět mi přijde jako scifi je přeci veřejne tajemstvi že jsou jen nastrčene loutky a loutkovodiči jsou neviditelni a kdyby něco i nedoknutelni jedine co jim ještě nejde je to že nejsou nesmrtelni

  OdpovědětVymazat
 13. Honolulu a Kašuka - blahoslavení ........

  OdpovědětVymazat
 14. Miliardář Trump na rozdíl od Putina patří k tzv. „lidem velkých peněz“. V souvislosti s tímto konstatováním je důležité si uvědomit kdo nyní skutečně vládne světu?
  Všechno, co zveřejňují média o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety, kterými jsou lidé velkých peněz, mezi které bohužel patří i nově zvolený prezident USA – miliardář Trump. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí lidé velkých peněz, a ti to plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude setrvávat jejich výsadní postavení. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Viz článek „GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html
  Z výše uvedených důvodů se bohužel nemohou USA a Rusko spojit a provádět potřebné globální reformy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedavno chodily kolem povesti ze Putin ma naktadeny desitky miliard $, to by ho cinilo bohatsim nez Trump.

   Vymazat
 15. Ach jo, další z blábolů pana Kašuky.

  OdpovědětVymazat
 16. To jiste ted oba Mohou.
  Zalezi nejvice , jestli svet se rozhodl dnes , kdy se octl na rozcesti , dat se na tu spravnou cestu a s nimi...Jeslti zase jednou podminky a osud zapracuji...A my s nimi.

  OdpovědětVymazat