Reklama

úterý 15. listopadu 2016

Trump: Znovu otevřu vyšetřování 11. září


Paul Craig Roberts
15. 11. 2016
Jak na svém webu oznamuje P.C.Roberts, je Donald Trump rozhodnut znovu otevřít vyšetřování události z 11. září 2001. Ve své zprávě Roberts píše: „Míní-li Trump obvinit skutečné viníky masakru a nikoliv nastrčené Saudy, pak se CIA, nebo Mossad či nacističtí neokonzervativci postarají o to, aby se nově zvolený prezident své lednové inaugurace nedožil.“


Ve svém projevu v Bluffonu ve státě Jižní Karolína hovořil Trump o potřebě uvolnit všechny dokumenty, týkající se 11. září, a v té souvislosti prohlásil: „Američané se dovědí, kdo ve skutečnosti srazil budovy Světového obchodního centra. Jsou o tom záznamy, které jsou dosud utajené. Ale dozvíte se všechno.“

Trump dále řekl, že událost 11. září nebyla dosud řádně prošetřena, a že on je rozhodnut dostat se té věci na kloub. Protože původní oficiální zpráva o události je totální slátanina, musí být vyšetřování obnoveno. Poprvé tak 11. září bude vyšetřováno osobami, které nejsou částí establishmentu.

„Jak mohla dvě letadla zbořit tři budovy?“ptal se Trump ve svém projevu. „ A jak je možné, že v oficiální zprávě o 11. září, čítající 585 stran, není slovíčka vysvětlení o tom, jak se mohla poroučet k zemi i budova č. 7, do které nic nenarazilo? A proč vláda nepodnikla jediný legální krok proti Saudské Arábii? Copak nebyli útočníci Saudové? Američané si zkrátka zaslouží dočkat se odpovědí na všechny tyto otázky, a proto já požádám o nové vyšetřování. A to proto, aby se podobná tragédie už nikdy nemohla opakovat.“

Vybral a přeložil Lubomír Man

34 komentářů :

 1. Psychicky narušený konspirační dement opět rozdává svoje rozumy. Naposled to bylo, že Soroš ovládá volební mašiny, zmanipuluje volby a tak vítěztví Clintonové je jistá věc.
  Předpověděl ten dement už někdy něco správně?
  A debilní ovce jako je Man mu přesto stále ty jeho bláboly žerou i s navijákem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soros už se chystal, jak přes Clinton bude ovládat Ameriku. Anoným z 15:48 bude nejspíš zbloudilé sluníčko, soudím podle sprostého vyjádřování. Tihle spravedlivé demokratické síly se chovají na celém světě stejně. Nedokáží unést porážku. Je mi jich líto, protože se budou muset připravit na spousty dalších proher. TO bude prasklých žilek.

   Smazat
  2. 16:35
   No a kde se to tedy zadrhlo, když Soroš ovládal volební počítače? Vyprávěj a přeháněj ty debile.

   Jaké porážky a jaké prohry? Svět přece řídí nadnárodní korporace a politikové jsou jen jejich pečlivě vybraní poslušní slouhové. Demokracie je podvod.

   Nebo ne? Jak to tedy je. Hlavně si furt neserte do hub. Jeden váš konspirační blábol vylučuje druhý, vy pomatení pakoši.

   Smazat
  3. Ty nevzdělaný hlupáku s překypujícím sebevědomím, alespoň publikuj pod svým jménem ať lidé co tě znají poznají jakýže to jsi idiot !! To, že věříš na "demokracii" v kapitalismu a na Pánaboha ještě neznamená, že ty věci reálně existují , magore !!

   Smazat
  4. 15:48
   Ty ubohá lejnolahvárenská havloidní srágoro,ty nenapíšeš vlastní větu ani kdyby tě za gule věšeli....holt geniální každým okamžikem!!!!!

   Smazat
  5. 16:41
   hmm..., nejsi ty náhodou Šalamoun?
   Co? Jsem zvědav, co tu napíšeš, až se pravda ukáže v celé své nahotě. Jinak uklidni své vášně, ještě je budeš potřebovat..., mamánku

   Smazat
  6. 16:57
   Ten megadebil je jako každej havloid Šalamoun.....sežrali totiž jeho H...O!!!!

   Smazat
  7. 1653 až 1657

   Soudruzi, máte v těch vašich palicích pěknou bramboračku.
   Pokud tedy ty idiote Heroute demokracie neexistuje tak co je potom teda to zvolení Trumpa, které tady tak oslavujete? Je to víťeztví vůle lidí? Nebo je to podvod? Jak to teda je?

   Smazat
  8. No, jediný psychicky narušený dement, který opět rozdává svoje rozumy, jsi ty "Einstaine". To nám tady soustavně dokazuješ, nulo. Honíš tady machra, v pr.eli jsi byl a ho.no tam viděl, ale myslíš si, že jsi sežral všechnu moudrost. Kdo jsi ty, nulo, že každému nadáváš? Tady máš něco k zamyšlení, pokud lze prázdnou hlavou myslet.

   http://www.huffingtonpost.com/news/voting-machine-problems/

   Smazat
  9. 17:04 - to přec neví nikdo ty idiote! Nechápeš? Teprve až budu zveřejněný ty výsledky šetření 11. 9., uvidíme! Pokud vyjde najevo Pravda, je jasný že ty mašiny se posraly a průser je na světě! A bude se střílet, to si piš! A ty nebudeš mezi přeživšími té palby! Pokud ale prada bude falešná, tedy potvrdí se bláboly tý komise vládní, pak je jasný že Trumpa nechali vyhrát aby jim potvrdil to co by jinak asi prasklo a tím jejich (aj tvůj) bídný konec oddálil ... kapiš?

   Smazat
  10. oprava: budou

   Smazat
  11. 17:04 - stejně nakonec popravenej budeš, tak já nechápu co z toho máš furt to takhle pitomě natahovat furt a zbytečně oddalovat - vo to to pak bude horší! Nebylo by lepší abys to skoncoval se sebou hned? Tedy zůstat pánem nad časem, místem a hlavně způsobem vlastní smrti? To poslední měj na paměti především!

   Smazat
  12. 17:04 ... jako spolýhat se na zrovna snadnou smrt z rukou lidu, nevim nevim - to je krapet nerozvážnost, ne?

   Smazat
  13. 17:15

   Lojzo, ty zoufalý tragéde, co ten tvůj odkaz má jako znamenat? Nespletl jsi se?

   Prostě zase jste předpovídali další konspirační hovadinu a zase se to nesplnilo. Ostatně tak jako obvykle.
   Referendum o Brexitu předem domluveno a zmanipulováno, vítězství Clintonové předem domluveno a Sorosem zmanipulováno, finanční armagedon už 10 let stále za dveřmi, atd atd. Teď zase předvídáte atentát na Trumpa...

   A zapomněl jsi uvést svůj oblíbený ultimátní argument "Proč by se to nemělo stát? Dokaž že se to nestane" :-D

   Jste jen banda psychopatů, paranoidních schizofreniků a podobných pošuků.

   Smazat
  14. 17:30 - doma není nikdo prorokem a tak jak povídám - protože stejně nakonec popravenej budeš, tak rozumně doporučuju ten tvůj konec zbytečně neoddalovat - vo to by to pak bylo jen horší ...

   Smazat
  15. .... sem vochotnej tě složit celkem lidsky sám - jednou nádhernou čelíčkovkou, ale zadara to nebude! Kolik bys byl vochotnej zasolit za takto čistou, náhlou a milosrdnou smrt?

   Smazat
  16. 17:30 - viděls Muže z Hongkongu, vole? S Belmondem? Tak nějak podobně by to mohlo proběhnout taky. Akorát že nepotkáš žádnou slečnu Pinardellovou dřív než olůvko z mý flinty doletí mezi tvý vočiska ... tak co dohodnem se?

   Smazat
  17. 15. listopadu 2016 17:30
   Nedivte se, je to tu banda pacientů Ivana Davida.

   Smazat
  18. 19:00 - a NR je součást terapie!:)))))))))))))))

   Smazat
  19. Kriste Pane ten Trump ale umi stourat do vosiho hnizda. Este, aby se vrh na vyreseni ty Mordovacky v Dallasu.
   Tady vidite jak nas Demokrati nenavidi. Demokraticky zvolenyho presidenta chteji ubit ,zavrazdit ZA KAZDOU CENU. A nas samozrejme s nim, jak to meli v planu predtim..

   Smazat
 2. Ať už byl Trump zvolen demokraticky či nikoli (je to demokracie, ale ta kapitalistická, pro vykořisťovatele - Trump je i jejich představitel), přece jen položil legitimní a logické otázky, na které nikdo z vládních elit nedal odpověď. To nejsou žádné konspirační teorie. 15:48 odpověz na ně a budeš oslavován. Neodpovíš-li, sám se degraduješ na hlupáka. T

  OdpovědětSmazat
 3. 17:30
  Tak Pepíku iPhone IBM Oracle! Jsem rád, že jsem se nemýlil, akorát jsi mně zmátl tím, že už tady nenadáváš do rudohnědých idiotů. Ale jseš to ty, 200kg v benči, 250kg v deadliftu a pak ještě 40 km na horáku až na Sněžku. Pořád stejný, vzteklý, nenávistný, zakomplexovaný magor, který si myslí, že když byl 10 let v úesej, tak sežral všchnu moudrost. Pořád stejný zoufalec, lúzr. NEDISKUTOVAT s tím magorem, všem!!! Je to ztráta času.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemáš žádný argument debile. Nedokážeš si ten svůj protiřečící maglajz konspiračních kokotin obhájit ani náznakem. A ani se o to nepokoušíš, protože to obhájit nejde. Aby jsi svou neschopnost zamaskoval tak blekotáš úplné kraviny z cesty od věci.
   Prostě jsi tragéd, zoufalec, nešťasník... ale nelituju tě debile. Svou cestu konspiračního pablba jsi si totiž vybral sám. Tak gut lak.

   Smazat
  2. Je vždy pomerne jednoduché vyvrátiť "konšpiračné teórie" - odhalením pravdy, vyvrátením logických pochybností! K tradíciám Ameriky, žiaľ, patrí aj to, že nepohodlný prezident môže byť zavraždený. JFK nebol jediný! Ak ide komusi o to v USA vyvolať chaos, tak platená podpora revoltujúcích nespokojencov zo strany Sorosa do toho zapadá a vražda Trumpa by bola "klincom do rakve". "Vládca sveta" a "planetárny četník" má doma po voľbe prezidenta taký "bordel", ktorý opisuje mainstream po celom svete?! To by ešte včera bolo nepochybne považované za konšpiračnú teóriu!Platí cynická poučka: ak už sa rozhodneš urobiť niečo zlé, urob to tak desivým spôsobom, aby normálni ľudia nedokázali ani len uveriť, že by toho bol ktosi schopný! Koniec koncov, čo sú "dvojičky"proti plánu "Sedem krajín za desať rokov", proti projektu "Zlatej miliardy". Veď politici, duchovní, často radoví občania a bežne tajné služby pripúšťajú stáročia aplikovanú "poučku", že vraj "účel posväcuje prostriedky"! Vari by pred 20, 30 rokmi neznelo, ako "konšpiračná teória", že USA sú desivo zadlženou krajinou, že petrodolar je vo svete prijímaný pod čoraz silnejšou hrozbou sily, že kapitál sa z USA prelieva do zahraničia, najmä do východnej Ázie, že krajina prichádza o pracovné miesta a nahradzuje ich skrátenými a nepravidelnými pracovnými úväzkami, že sa Detroit mení na mesto duchov, že vo "výkladnej skrini demokracie a slobody" elity už nezvládajú rastúci odpor "davu"...?No, na druhej strane neznie, ako konšpiračná teória, že iba 5% ľudstva, žijúcich v USA, spotrebováva 50% svetových zdrojov a inde vo svete umierajú deti hladom?! Pre prosté prežitie ľudstva je nevyhnutné s tým čosi robiť a zdá sa, že už sa robí! Asi to nebude globalizácia pod americkou "čižmou". Neokoni nestihli ovládnuť svet, i keď na to vrhli všetky sily a prostriedky. Nič príjemné ani pre nás v Európe, ale nik zatiaľ neprišiel s lepším návrhom na záchranu, ako vybudovať unifikovanú celoplanetárnu civilizáciu, plánovite regulovanú, riadenú z jednoho centra. Agenda 2030, schválená/v záchvatu pudu sebazáchovy/ predstaviteľmi prakticky všetkých krajín, je zrejme náčrtom začiatku tejto cesty. O jej výslednú podobu teraz treba bojovať na všetkých úrovniach i v národných štátoch.

   Smazat
 4. @15:48 a podobnym vypadate jako poyebani navstevnici z zumpovniho serveru www.nezvedavec.org
  lide pokud jste tyto stranky jeste nenavstivili tak tak ucinte to se pismejet a poblijete zaroven z tech degeneratu!!!
  chef

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty se vrať ke krájení cibule za 8 baků na hodinu, zoufalče. To je tvé intelektuální maximum.

   Smazat
  2. Jo, to je síla, už jenom ty odkazy na informační zdroje. Dobrá groteska. No a toto mluví samo za sebe:

   ...Momentálně jsem v US Army na plný úvazek s hodností Sergeant First Class a...

   Wow!!!!

   Smazat
 5. Mají přetížený server, nenaskakuje to. Očividně server nestíhá ty tisíce návštěvníků.:-). Škoda, chtěl jsem se pobavit.

  OdpovědětSmazat
 6. Výborně pane prezidente, jasné a logické otázky, že kterých se kdekdo pupínkuje ;)

  Mně budou stačit (prozatím) i nastrčení Saudové ;)

  A mimochodem, pro místního idiota Josefa Vyskočila;)

  To, že vyhrál Trump, neznamená, že Soros nepodváděl, znamená to pouze to, že podváděl MÁLO;)

  OdpovědětSmazat
 7. Nevím,zda to vůbec zná autor článku,když tvrdí,že Trump je nově zvolený prezident USA. Nebyl ještě zvolen prezidentem! Toho volí nezávisle volitelé až 19.12.2016 a mohou klidně zvolit Clintonovou i protože získala demokraticky více voličských hlasů než ten Trump. Stalo se to v historii USA už devětkrát,že volitel volil někoho jiného než "jeho" voliči. Naprostá většina těchto volitelů není zákonem jakkoliv vázna. Tedy: TRUMP NENÍ ZVOLEN PREZIDENTEM USA! To je ta americká demokracie,které mají nejen USA plné huby.

  OdpovědětSmazat
 8. Americká veřejnost si zcela jistě zaslouží pravdivé informace o 11/9. Není přece možné kriminiální čin velmi velkého rozsahu spojený se světovým pokořením a dehonestací obranných mechanismů USA nechat vyšetřovat profesně nepřipravenou parlamentní komisí. Profesionálové z FBI byli odsunuti na vedlejší slepou kolej, aby místo nich nastoupili laici. Stejný scénář jako při vyšetřování vraždy JFK.

  Parlamentní vyšetřovací komise VŽDY sloužily jako neprůhledné brýle nasazené lékařem na oči choré společnosti. Společnost věří lékaři, že její slepota je nutná z terapeutických důvodů, je jen dočasná a vůbec neočekává, že lékař mezi tím manipuluje s jejími věcmi. Výsledkem je ztráta času, zašantročení důkazů, úmrtí přímých svědků a celkové zneprůhlednění případu.

  Opravdu se nejedná o náhodu, nebo chybné rozhodnutí. To jsou systémová opatření, která brání odhalení pravdy nánosem polopravd a scifi tvrzení tak, aby se vytvořila pevnější a neprosatupnější struktůra falešných stop a zmatečných závěrů. Cílem je dokonale skrýt stopu skutečných zájmů, iniciátorů a vlastních aktérů. Vykonavatelé jsou v krizové situaci bezohledně likvidováni, aby jejich svědectví nevedlo k odhalení pravých viníků.

  Doufám, že si D.T. neukousl příliš velké sousto a chci věřit, že svá prohlášení myslí upřímně. Kdyby se mu podařilo dovést vyšetřování k pravdivým odhalením, tak budu vědět, že se svět mění k lepšímu. Držím mu palce.

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětSmazat
 9. Anonymní15. listopadu 2016 15:48

  Psychicky narušený konspirační dement opět rozdává svoje rozumy. Naposled to bylo, že Soroš ovládá volební mašiny, zmanipuluje volby a tak vítěztví Clintonové je jistá věc.
  Předpověděl ten dement už někdy něco správně?
  A debilní ovce jako je Man mu přesto stále ty jeho bláboly žerou i s navijákem.
  xxxxxxx
  On ten Trump je původním povoláním stavební inženýr.
  Ty jsi nevzdělané a primitivní hovado. Typický technický negramot.
  Trep.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.