Reklama

úterý 29. listopadu 2016

Ukrajina navrhuje, aby byla osídlena migranty výměnou za bezvízový režim s EU


29. 11. 2016    zdroj a zdroj
Náměstek ministra spravedlnosti Ukrajiny Sergej Petuchov navrhl, aby byli v zemi rozmístěni migranti z Blízkého východu výměnou za bezvízový režim s EU. Napsal to v pondělí 28. listopadu na své stránce na Facebooku.


Petuchov prohlásil, že Ukrajinci mají "plné právo, aby se cítili podvedenými", protože omezení pro vstup do Evropské unie nebyla zrušena. Vyjádřil názor, že tato rozhodnutí ovlivnila krize se syrskými uprchlíky v Evropě. "Navrhl bych EU, že bychom na sebe dobrovolně přijali kvótu pro umístění migrantů. Myslím, že naše země se může klidně ujmout kvóty například Nizozemska", napsal náměstek ministra.

Úředník poznamenal, že podle jeho názoru by v tom případě Kyjev mohl vyžadovat "dodatečné financování z EU nebo dané země".

24.listopadu předseda Evropského parlamentu Martin Schulz oznámil, že Brusel dosud Ukrajině neposkytl bezvízový režim kvůli postoji takových zemích, jako jsou Francie, Belgie, Maďarsko, Itálie a Německo.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

67 komentářů :

 1. Za tohle je vyženou z úřadů jako krysy. Nacistické organizace typu Azov nebojují za rasovou čistotu Ukrajiny proto, aby se do země přistěhovaly miliony černochů a muslimů. Ještě se dočkáme věcí :-) TnT

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ANO, prosím, prosím, ukrajinský parlamente a vládo SCHVALTE SI TO😂😂😂😂😂

   Ať už Vás konečně nakopou Vámi podvedeni a okrádaní Ukrajinci tam kde si to zasloužíte😂😂😂😂

   No nejsou Ti Ukrofašounci dokonalé imbecilní 😂😂😂 ano, jsou dokonalé imbecilní😂😂😂😂😂

   Děkujeme 👍👌😂

   Smazat
  2. Tp je dobrý for,Turecko nedostane bezvízový vztah fašistická Ukrajina ano a tím bude možno EU zaplavit legálně ilegálama teď již občany Ukrostátu. To je na palici.

   Smazat
  3. to 11:45
   Nečtete dost pozorně, Ukrajina nenabízí za bezvízový styk umístění všech migrantů, ale jen jedné národní kvoty např, Nizozemska a přitom nevylučuje, že bude požadovat ještě peníze pro ně.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  5. Nejsou blbí, to je fakt. Kdo by tam zůstal z těch migrantů? Akorát by se snadněji rozlezli po EU i s Ukroušemi. Tomu se říká zabít 2 mouchy jednou ranou. Doufám, že to neprojde, v Bruselu jsou hloupí dost...

   Smazat
  6. Je to vynikající nápad. Všichni uprchlíci na Ukrajinu. Myslím že nic nevychová uprchlíky víc než pořádná východní zima. Budou se muset naučit stavět, přesněji hloubit, zemljanky. Rozloha stepi Ukrajiny je rozsáhlá, tam se vejde uprchlíků až, až. Vyčlenil bych jim někde o Běloruských hranic deset krát deset kilometrů a tam si můžou vyhloubit velké množství zemljanek.

   Smazat
  7. Tak jestli ten Sergej nedostane pár pořáných kopanců do trusníku, tak už ničemu nerozumím. Ale chápu, že by jim to pomohlo v náboru do "vyválčený" Ukrajinský armády.

   Smazat
  8. Nacisté a tedy i nacistická Azov jsou jen užiteční idioti, kteří až přestanou být užiteční, protože idioty nikdy nepřestanou být, pak budou zlikvidováni...

   Smazat
  9. A kolik jimt "hodí" od pánů Sorošů a glůobalaktivistů - o tem se uz jaksi nemluví.....

   Smazat
  10. Plán je prostý. Chtěli by nabrat množství uprchlíku, za které dostanou dobře zaplaceno, načež ty peníze, jako vždy zpronevěří. K uprchlíkům se pochopitelně nedostane ani hřivna, proti se všichni rozeběhnou do EU, a pokud mezitím dostanou občanství, tak se rozeběhnou dokonce legálně. Mají to náckové dobře vymyšlené.

   Smazat
  11. Jo,jo,a všichni Ukrajinci do Čech!Nezdá se vám,že je stejně polovina západní Ukrajiny u nás!

   Smazat
 2. Jeden z úředníků něco napíše na svůj facebook - a už "Ukrajina navrhuje ... " ?? Ach jo. To jsou zprávy.

  A navíc on nenavrhuje žádné osídlení Ukrajiny migranty, ale jenom případné převzetí části kvót například od Nizozemska, které v referendu neodsouhlasilo bezvízový styk (i když referendum je pouze poradním hlasem).
  Takže se jedná asi tak o několik málo tisíc lidí - jistě to Ukrajinu převálcuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ach jo. To není jen tak nějaký úředníček, ale náměstek ministra, což je funkce obsazovaná většinou politicky. A račte prominout, hmotněný anonyme 11:48, rozdělení politika / náměstka ministra na ouřadu v práci a soukromou osobu na ksichtoknize nikde nefunguje.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Před čtyřmi, pěti lety bych nad tím také mávnul rukou. Napadlo by vás tenkrát, že se najde nesvéprávný idiot, který do EU pozve půldruhého milionu migrantů? Jenom tak. Nota bene bude mluvit za všechny?
   Dnes je třeba být už ve střehu, protože to co se v bruselských palicích líhne za nápady, to by ani úředně potvrzení blbové nevymysleli. Raději dnes předčasně bouřit nad každým výpotkem nesvéprávného blba, než později řešit následky jejich realizací.

   Smazat
 3. ...není divu, většina ukrajinců míří do Evropy*

  OdpovědětSmazat
 4. Vždyť je to nápad jak s Tureckem,kdo může na takovou blbost přistoupit?Vůbec bych Ukrajině neudělil bezvízoví styk s EU.Ukrajina už takhle vydírá EU,natož potom vydírat utečenci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uzavírat se před světem České republice určitě nepomůže k prosperitě.
   Bezvízový styk se sousední zemí a docela slušnou zemí nám ani náhodou neuškodí. Bezvízový vjezd je platný na 90 dní a máme podobný režim s řadou jiných zemí, které ani zdaleka nejsou tak blízké, jako sousední Ukrajina - mluvím například o Albánii, Guatemale atd .. zde je seznam: http://www.mzv.cz/jnp/cz/informace_pro_cizince/kratkodobe_vizum/seznam_statu_jejichz_obcane_nepodlehaji/index.html

   Smazat
  2. 14:06 Slušná země, která dávno přišla o svoji státnost tím, že ve vládě není jediný Ukrajinec? Země, kde uctívají Banderu, staví mu pomníky, pojmenovávají po něm i salám? Ta nám pomůže k prosperitě?
   Vy - mzv.cz, k tomu není co dodat :-)))

   Smazat
  3. 14,06
   Asi jste už zapoměl na devadesátá léta, kdy v Čechách řádily ukrajinské mafie. Ukrajinští nájemní vrazi se svými šéfy ovládly prakticky české podsvětí. Policistům dalo dost práce je z Čech vypudit. A čeho jsou současní ukrajinští mafiáni schopní nám dostatečně demonstrují doma, na Ukrajině. Díky. Myslím, že máme vlastních gaunerů dost.
   PS
   Oni by totiž bezvízového styku nevyužili jenom levní ukrajinští dělníci, kteří by mimochodem, srazili již tak nízké mzdy našich montovnách. Spolu s nimi by se k nám opět vrátili i ukrajinští gauneři všeho druhu.

   Smazat
  4. Pane Hricáku, je to, jak píšete, ale většiny lidí se řádění oněch mafiánů nedotklo tehdy, nedotkne se jich ani nyní.Ale problém by to byl. Nejen v montovnách budou ti pracovitější z oněch příchozích samozřejmě bezkonkurenční pracovní silou, ale o to, myslím našim kapitalistům právě jde, ne?
   S tím nápadem Ukrajiny- myslí si snad někdo, že to opravdu pochází z jejich hlav? Jejich junákům se moc do války proti nedávno ještě bratrům nechce a ti eventuálně příchozí většinou, krom zabíjení, nic neumějí. Q.

   Smazat
 5. Takže Peťouch navrhuje, aby cosi slíbili a hned se komplet včetně migrantů povalí do EU - jak skvělé. Znám osobně několik Ukrajinců, pracovali tady velmi pilně, byli to slušní a spořádaní lidé, upozorňuji, že nedělali pro mně. Tohle bych jim tedy nepřál. P.S. V neděli chodili do kostela, takže mešita by jim asi nevyhovovala.

  OdpovědětSmazat
 6. Ten Petuchov si myslí, že jsme nejméně stejně blbí, jako on. Do své vykradené a co nevidět hladovějící a mrznoucí země nastěhuju tuhle línou a fanatickou pakáž s tím, že jim současně otevřu dveře dokořán do vytopených domů k prostřeným stolům EU.
  Takhle "chytrý", jako ty, dokážu já být také.

  OdpovědětSmazat
 7. Tak to je dobrý fór. Ukrajina dostane bezvýzový styk, vezme kolonizátory, dá jim občanství a tím pak volný vstup do Západní Evropy. Ovšem při komplexní blbosti politiků EU je možné, že na tento špek houpnou - čím by je ale jinak mohla Ukrajina uplatit? Nyní, co Evropský soud rozhodl, že ilegální kolonizátoři nesmí být drženi v detenčních zařízeních, ale musí mít zajištěn volný pohyb po EU, bude mít Západ i tak dost velké starosti a je na čase, abychom, na hranicích obnovili pořádný plot, abychom své vojáky stáhli z NATO a udělali z nich pohraniční stráž, měl by být i započat výcvik pohraničních psů - pokud ovšem chtějí Češi jako národ přežít. Zdá se, že ani praotec Čech nás sem nepřivedl "na věčné časy a nikdy jinak".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zadny praotec Cech nikdy neexistoval.jirasek tehdy chtel aby se Ceckove citili vic vlastenecky.
   ceckove byli predvoj Moravskeho naroda ktery opoustel nestabilni uzemi stare Persie pres Balkan do Evropy pred hrozbou mongolu a CHazarskych vrahu.Moravane prijali starou kulturu Byzancie a tim osvitili primitivy ve svem okoli jako ceske Tupohlavce,psohlavce a kozomrdy.Moravska Rise sahala od Berlina az ke Kyjevu a vsechny slovanske narody prevzaly Moravske pismo a liturgii podle Cyrila Metodeje ktere pozval Moravsky kral ktery vedel ze vzdelany Moravsky narod je v mori neandrtalu a prezit mezi barbary je velice tezke.

   Smazat
 8. Informace z jiného pohledu, stojí za přečtení a hlavně diskuse:
  Skandál....
  http://aeronet.cz/news/skandal-pizzagate-otrasa-americkym-internetem-zatimco-mainstream-v-usa-se-snazi-kauzu-oznacit-za-fake-dukazy-jsou-ale-zdrcujici/comment-page-5/#comments

  OdpovědětSmazat
 9. To snad vymyslel Sralbotka to je jeho způsob myšlení prostě geniální vůdce soc.demČR

  OdpovědětSmazat
 10. Pozor, ve chvíli kdy dostanou bezvízový styk tak všichni negři a muslimáči, kteří se u nich zaregistrují (a budou to miliony) pojedou rovnou do Polska, Maďarska na Slovensko a k nám. Frickové si je už k sobě nepustí. Už svou várku nepřizpůsobivých černých dršek dostali. O ostatní západní Evropě ani nemluvě, takže to je tah na nás na východ jak nás zanegřit a zamuslimáčovat. Svině proradný Ukrajinský udělají cokoliv aby vlezli USA do konečníku. A tohle je jejich průhledný plán. Jen žádná víza a ať si tu černou pakáž nechají doma a ještě můžeme přidat jejich zmetky co tady jsou nelegálně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je nápad na nobelovku, fuj je mi z toho zle. Ale skúšajú to zo všetkých strán akú to bude mať odozvu u ľudí.

   Smazat
  2. Víte s kolika zeměmi máme bezvízový styk ?? Zde je seznam: http://www.mzv.cz/jnp/cz/informace_pro_cizince/kratkodobe_vizum/seznam_statu_jejichz_obcane_nepodlehaji/index.html
   Udržujte ale paniku - to se vždycky hodí.

   Smazat
 11. Vychcaní plagiátoři kozáků a bandernácků z Chelmu vynalezli fintu okopírovanou od Chazarů. Za bezvízový režim příjmou černá nemakačenka a vytvoří jim na Ukrajině podmínky SKORO jako v Sobiboru, skoro jako ruskojazyčným východňárům v Novorossiji... ale současně JIM DAJÍ UKRAJINSKÉ OBČANSTVÍ, TAKŽE ČERNÍ UKRAJINCI jako tsunami zpětně zaplaví Evropu. Na tohle nemůže naletět žádný nedementní Evropan. Jenom bruselští dementi a evropští chazarští mocipáni na funkcích uvěří (předstíraně, protože tak blbí nemohou být jsa ze Židů). Sobotka to, např, jistě podpoří...

  OdpovědětSmazat
 12. Nejsou všichni obyvatelé tzv Ukrajiny ukrajinci a ta jako všude jsou tam i poctivý a pracovití lidé. Problém je v tom že určitá část přeskočila kultůrní vývoj o 200 let a znát je to na těch co nikam nechtějí ani na zkušenou. Volný vstup do EU je zástěrka protože kdo chce tak nemá žádný problém se tam dostat. Když tam moji předkové přišly tak se smáli že dáváme do země hnůj že nám budou brambory smrdět a to je před 100 lety. Když jsme odcházeli tak nám dělali všechno zlé co mohly a říkali "TO JSTE SI NA NAŠÍ ZEMI POMOHLY" Češi jím říkali vždyť si můžete pomoct také. Všechno dělají tím nejlehčím způsobem a nemyslí na druhý den. Volte strany které prosadí referendum na všech úrovních a povinnou volební účast, jinak s tím nehnem.

  OdpovědětSmazat
 13. EU si tím pučem na Majdanu uvázala na krk pěkný balvan.Jak dlouho chce ještě těm ukrajinským oligarchům cpát peníze?Žádné světlo na konci tunelu není vidět.USA se stáhnou z Ukrajiny a zůstane na to EU sama.Nabídka toho náměstka je opravdu akt zoufalství.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou všechno jen tanečky, jakýpak balvan? Dnes je UA zadlužená na stovky let, za chvíli jim už nebude patřit ani ta černozem. A že se USA stáhnou? Naopak, postaví tam další pevnosti s radary a raketami za povyku, že se ten Rus pořád nebezpečně přibližuje! Q.

   Smazat
 14. Přeloženo: Ukrajina přijme část migrantů, za které jí EU bude platit a EU přijme miliony Ukrů, které bude živit. No a oligarchové budou dál rozkrádat půjčky a dotace.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
 15. To je ale rafinovaný plán.Ten satan v ľudskej podobe Shoros si nedá pokoj a kuje pikle nadalej proti ľudskej rase.Tímto činom zabije dve muchy jednov ranov.Za prvé-Ukrajina zoberie miliony džihádistov k sebe a dajú im občianstvo začo sa ako Ukrajinskí občania budú slobodne pohybovať po celej EU a tim pádom budeme besprostredne ohrozený na svojich životoch a holej ekzistencji až naša rasa zanikne.Za druhé-Ukrajina tím získa do svojich radov niekolko milionovú armádu ktorou sa pokúsia dobyť Donbas a Krym.Treba biť na poplach kým nieje neskoro a biela rasa nezahynie,Shoros je skutočný nepriateľ ľudskej rasy.

  OdpovědětSmazat
 16. Soroše ,tu ďábelskou svini ,by měli zabít!
  Ano zabít!
  ...je to těžká škodná a nejen pro nás.
  Je to paradoxně škodná i pro tu masu arabskoafrických migrantů,kteří by měli být
  zastoupeni na jiných místech a hlavně ve své
  zemi, vzdělávat se a činit se tak, aby jejich vlast vzkvétala...místo toho jdou ničit a poslouchají
  vraha...že si to v těch palicích nesrovnají,že jsou prachobyčejným nástrojem zla.
  nevím,jak z toho ven jinak,než eliminovat rozvraceče a než zakuká,ještě obnažit před celou planetou jeho
  zlè úmyslu a ukázat na příkladech jeho krvavou práci...
  ...to si přeju do Nového Roku 2017...
  jituš  OdpovědětSmazat
 17. Náměstek Petuchov pojal Sorosův plán likvidace Ukrajiny velmi sofistikovaně, klobouk dolů. Zaneřádit odvěké Slovanské území kriminálními živly z Asie a Afriky je geniální globalizační tah.
  Nedomyslel pouze jeden malý detail. Kozomrdi se budou vzpěčovat deportaci na ekonomické smetiště zvné Ukrajina a pokud je tam násilím dostanou, tak vezmou při první příležitosti dráhu zpátky do sociálního ráje západní Evropy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A vezmou to Dudovi přes Polsko. Krom toho místní zvyky už jsou na Ukrajině zkrátka takové, že zápalná láhev - co zápalná láhev - že pár desítek uhořelých nikoho v podstatě nevyvede z míry, určitě to není důvodem něco vyšetřovat. To není Švédsko, kde se na migranta divně podíváte a máte na krku španělskou inkvizici. To by mohlo být dalí maso. Ale kdoví, třeba ten geniální Petuchov má domyšlené i tohle, svede se to na Rusáky, že nedodržujou Minsk.

   Smazat
 18. pražská vlaštovka,úplne stebov súhlasím,je to tak ako si to postrehla,Bohu žiaľ je to pravda.Na Soroša mal platiť medzinárodný zatikač a zodpovedať sa za zločin proti ľudstvu.

  OdpovědětSmazat
 19. Pametám si na jednu knihu čo som čítal a volala sa Nostradamus storočia,vnej sa písalo že hordi v turbanoch zaplavia Europu od západu za čo si Europski vladári spôsobia sami a Europu bude ničiť zrádna zlá žena.Fomislite si to kto je to.

  OdpovědětSmazat
 20. btw "petuch" je v ruském slangu taky "buzna", Petuchov si určitě vyslouží i pár blbých poznámek na téma proč tam ty migranty vlastně chce

  OdpovědětSmazat
 21. Ještě jestli tam budou chtít migranti,když u nás považovali dům na náměstí za přemalovaný kravín,pro ně nedůstojný.

  OdpovědětSmazat
 22. Ukrajina upadá do dluhové DÍKY "pomoci" Západu a ráda si vezme všechny slimáky za umazání alespoň 1/10 dluhu!No a bude čokoládové pohádky KONEC!

  OdpovědětSmazat
 23. Já myslím, že obyvatelstvo Ukrajiny navrhovatelům brzo dá do držky.

  OdpovědětSmazat
 24. Je nejvyšší čas ten evropský spolek rozpustit. Tři čtvrtiny Němců jsou přesvědčeny, že je zbytek unie nechal ve štychu a je jim třeba zkrátit unijní dotace. O té jejich Milce, která sem tu arabskou špínu pozvala ani muk.

  http://www.securitymagazin.cz/zpravy/nemci-vzkazuji-zbytku-eu-nechali-jste-nas-na-holickach-chceme-vam-snizit-dotace-1404053890.html

  OdpovědětSmazat
 25. Geniální - to by nevymyslel ani Cimrman. Ukrajina si vezme ilegální migranty, dostane na ně pár (miliard) EURO a dostane za to bezvízový styk. Následně migranti (již "legalizovaní" pobytem na Ukrajině) nalezou do EU (bez možnosti vyhoštění) v rámci bezvízového styku....
  Je vidět, že ukrajinští oligarchové už ukradli všechno co se dalo a hledají další zdroje k rozkradení.... páni, jak ty musí mrzet že nejsou členskou zemí EU. Kde jinde lze elegantně, neomezeně krást, než v integračně-imigračních neziskovkách?

  OdpovědětSmazat
 26. Tak se mi zdá, že Ukrajina už neví kudy kam a EU neví co s Ukrajinou. Co jsme si navařili, to si musíme sežrat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musíme se rychle zbavit Sobotky, Babiše a Bělobrádka dřív, než na ten nesmysl kývnou. Až tahle kaše bude uvařená, bude se jen velmi těžko trávit.

   Smazat
  2. 18:00 - nerozumím vám, Babiš chtěl uzavřít hranice EU?

   Smazat
  3. Babiš není rozhodně mužem jedné tváře a jednoho názoru. Jeho skutečný názor asi nejlépe reprezentuje jeho slepenec jménem ANO. Najdete v něm, ostatně jako u socanů i lidovců, absolutní vítače v jednom houfu s absolutními odmítači migrantů. I Babišova vyjádření jsou plná protikladů. Pamatuji si na jeho veskrze vstřícný přístup k migraci na samém počátku. Až když se ukázalo v bezpočtu veřejných průzkumů, že drtivá většina veřejnosti je proti, začal otáčet. A protože si létal pro instrukce za Atlantik, nevěřím mu ani nos mezi očima.
   Nezapomínejte na to, že máme necelý rok do voleb. To nám začnou všichni tihle Jidášové slibovat všechno, jenom aby se opět dostali klizu. Až tam budou, rychle zapomenou. Babišovi jde o hodně. Jeho byznys je úzce spjatý s dotacemi. A Brusel bude jejich výplatu podmiňovat poslušností. Proto je jeho zvolení pro tuto zemi krajně nebezpečné.

   Smazat
 27. Bridilství a vlastizrada UA vlády je až příliš zřejmá, takže si vládní sráči přejí vyměnit obyvatelstvo, a na ukrajinský národ se vykašlat, no hlavně že vzpomínají v dobrém na nacisty. Přitom se až nápadně začínají podobat těm multi kulti pošukům z EU a těm politicky korektním lhářům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že záměr je jiný a mnohem jednodušší. Brusel přesměruje penězovod z Turecka na Ukrajinu. Miliardy eur rozkradou oligarchové a vyhladovělé migranty, vybavené ukrajinskými pasy, pošlou pro jídlo do unie.

   Smazat
 28. Pro nás je důležité referendum na všech úrovních řízení státu a volební povinnost, protože co chce většina to je správné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K té volební povinnosti.
   Myslel jsem si, že je Zeman inteligentní člověk, ale dokázal, že je pitomec. Právě proto, že propaguje volební povinnost, což je známka jeho kretenismu už ve své podstatě.
   Když donutí pod sankcí jít lidi k tzv. volbám, co asi udělá právem nasraný svobodný občan za plentou?
   Co udělá, to napadnei vola, řadu blbců včetně Zemana ne. Vynucený volič udělá s vyfasovaným volebním lískem všechno jiné, třeba si sním vytře prdel,než ho jako platný hodí do urny...spíš do hajzlu!
   Prober se, vždyť není koho volit, všechny kandidátky jsou zamořeny havlisty a není to náhoda.

   Smazat
  2. 20:24 - právě jste dokázal, že vy byste měl mít naopak zákaz přístupu k jakýmkoliv volbám.

   Smazat
  3. 20:24-kromě zoufalé snahy o dehonestaci Zemana, jste toho moc k povinnosti jít k volbám moc neřekl. Zkusím něco dopovědět za Vás. I "vynucený" volič je lepší než apatický! Teď mám na mysli "bílé" protestní lístky, které mají vyšší hodnotu než neúčast ve volbách. Neúčast si pochvaluje každá vláda jako "nezájem ze spokojenosti". Bílé(navrhuji černé) lístky, by byly jednoznačným varováním. Teď sankce: Bez omluvy i idiotské,banální zrušit výhody ze strany státu. Chudým sociální výhody(nepodstatné), bohatým dotační prebendy. PS. Za komunistů jsem většinou nešel k volbám ale když nebylo vyhnutí, škrtnul jsem kandidáty a dopsal "volte čučkaře". Přesto, že obě varianty měly úspěch promile, jsem pro tu druhou. PSS. Jinak si nedělám iluze o "hodnotě" nevolících. Jiná debata je o "kvalifikaci a klasifikaci voličů" a počtu jejich hlasů, což ovšem jde proti jeden volič-jeden hlas a politické zneužitelnosti i využitelnosti ač se to zdá totožné.

   Smazat
  4. PSSS. ještě proč "tresty" chudým? Aby se naučili rozpoznat hodnotu svého hlasu od hodnoty "volebního guláše" nebo Babišovy buchty a nesli svoji odpovědnost i za druhé!.

   Smazat
 29. Chápu to dobře?Imigranti zaplaví Ukrajinu, EU Ukrajině zruší víza a imigranmti budou mít volnou cestu z Ukrajiny kam budou chtít?Dobrý nápad.

  OdpovědětSmazat
 30. to nejsou migranti, jsou to vojáci co budou bojovat proti rusům pro peníze a pro víru, nikdo jiný z Evropy chtít bojovat nebude. Proto se sem tahá armáda čmoudů.proto jsou to mladí muži, vše jede podle plánu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel taky mám takový nepříjemný pocit. Merkelová je omyvatelná,za každého režimu hluboce přesvědčená a loajální.Němcům už vůbec nevěřím.

   Smazat
 31. Má nás za hlupáky?!! Je přece jasné, že pak všem migrantům dají okamžitě ukrajinské občanství a tím se jich zbaví, protože oni neprodleně utečou do „bohatších“ zemí EU.

  OdpovědětSmazat
 32. K čemu by to bylo? Nalezou sem ukroši a stejnou cestou migranti. Taky Ukáčka nevíte, co chcete! Vybouchejte si tam nejdřív ty oligarchický zloděje a budete mít peněz víc, než vám dává EU.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.