Reklama

středa 16. listopadu 2016

USA odvolávají z Kyjeva agenty FBI a CIA


16. 11. 2016
Ukrajinu urychleně opustili pracovníci zvláštních služeb USA, kteří působili v budově generální prokuratury a SBU. Ve vysílání talk show "Míst setkání" to oznámil bývalý poslanec Nejvyšší rady Igor Markov. Podle něj je to důkazem toho, že USA "potichoučku opouštějí" Ukrajinu. "Pokud jde o orgány činné v trestním řízení. Je zde takový detail - před týdnem byli všichni představitelé FBI, kteří byli u generální prokuratury, a CIA, kteří byli v SBU, urychleně převezeni do Rumunska a České republiky. Pro silové struktury je to jasný signál, že USA potichoučku opouštějí Ukrajinu. Zůstali pouze analytici, všichni operativci odjeli", konstatoval Markov.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

20 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Spíš si položme otázku, proč jedou k nám.

   Smazat
  2. No oni mají zase další PRÁCI u nás a v Rumunsku.Tady potřebují uspořádat zase vraždění jako v Kyjevě a v Rumunsku se vojska režimu USA připravují na válku proti Rusku.A ještě jedno-je už známo ,že zločinec Porošenko se svojí bandou nechali přivézt na východní Ukrajinu na 2000 islamistů pro boj proti vlastencům.

   Smazat
 2. Co dělají v Česku? 17. listopadu chtějí radit a pomáhat našim jelitám, jak se rozjíždí majdan?

  OdpovědětSmazat
 3. Tomu bych moc nevěřil,že se ti us.-bastardi stahují z Ukrajiny a když,tak jen "šuplíci",ale do Luhaňska přikvačilo okolo 300 bojců v batldrezech NATO a imrvére se naváží technik, k linii fronty a to ze všech koutů nejen Ukrajiny,ale ji bývalých států "lido-demo"....

  OdpovědětSmazat
 4. Zřejmě připravovali zítřejší "veselici pražských kavárenských odborníků na politiku".
  Dovezli si i zbraně a nebo je mají tady dávno nachystané?
  Budou to šéfovat společně s lidmi typu "kožená bunda" a spol a vylezou opět z budovy MV?
  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bunda z kozenky a nebo kunda z Bozenky?
   KUKU

   Smazat
 5. Možno to súvisí s voľbou nového prezidenta v SŠ.Po inaugurácii prídu iní, nie? MK

  OdpovědětSmazat
 6. Letadla z Kyjeva jsou v těchto dnech plná amerických agentů CIA, co s nimi zde? At´ zametají s Nadějí před hlavním nádražím odpadky, když ted´ nemají práci

  OdpovědětSmazat
 7. To máme radost, že se přesunuli sem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, Ukrajina již není jejich priorita v Evropě. Bohužel se nyní koncentrují u nás, zmrdi.
   Six

   Smazat
  2. Co u nás chtějí? Vždyť ten opilec Havel jim o nás vykecal v rouše všechno!

   Smazat
  3. Mozna, ze je Trump doma nechce, nez budou preskoleni.

   Smazat
 8. No,zima na krku a není plyn na topení,tak se nedivím,že odcházejí jinam.Je také možná,jak by se něco semlelo na Ukrajině,byly by na ráně jako první.Protože mají dobré informace,bude dobré se jejich rozhodnutím zaobírat.

  OdpovědětSmazat
 9. Tažní ptáci ze CIA a FBI odlétají do teplých krajin. Možná opravdu do LGBT krajin.:-)

  Ukrajinci už dávno chápou to, co se nám naše elity ještě stydí prozradit – při Majdanu vůbec nešlo o Ukrajinu, ale jen a výhradně o Rusko. Z Ukrajinců jsme si udělali jen nástroj politiky a je smůla, že spousta občanů Ukrajiny uvěřila velkým slovům z toho „mejdanu“ a násilnou výměnu jedné korupční vlády za jinou vzali jako cosi pozitivního až skvělého. Dnes „už vědí“ a většina z nich – podle statistik – o členství Ukrajiny v EU už ani nestojí.

  Krize nicméně pokračuje. Ruský státní rozpočet počítá se sankcemi do roku 2019. A co čeká Ukrajince v blízké budoucnosti? Zima. EU jim až dosud ruský plyn vždy zaplatila, snad tomu tak bude i letos.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Nejmocnejsi-lide-sveta-v-totalni-kreci-Zbavili-jsme-se-Hillary-a-zacalo-to-slapat-Tereza-Spencerova-a-svet-v-pohybu-Trump-a-Putin-rodici-se-mir-smesna-EU-zima-pro-Ukrajince-463166

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. EU zaplatila? Veˇd sa im zvýšili poplatky za bývanie až do hodnoty jedného platu!
   EU asi "platila" tak, že odosielala ten aj tak zaplatený plyn "take or pay," ktorý mala navyše (aj my) a teraz už tuším neplatí...

   Smazat
 10. A tak zatímco to tiché couvání CIA a FBI z Ukrajiny přináší jejím lidem příslib změny k lepšímu, stěhování těch pachatelů "dobra" do Rumunska či k nám nevěstí klidné časy. Místní páté (proamerické) asi potřebují vzpruhu. To když už se jim podpory nedostává ze strany lidu obecného.

  OdpovědětSmazat
 11. Kdy to samé udělá Rusko?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Debile jak by mohlo Rusko odvolat agenty CIA či FBI z Ukrajiny? Takovým nevelí.

   Smazat
 12. Kdo dovolil těm usákům, aby otravovali naši republiku.?Stropnický?Ať se rychle pakují do USA.My na ně nejsme zvědaví.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.