Reklama

neděle 20. listopadu 2016

Video:Šokující rozhovor o zničujícím vlivu migrantů na švédskou společnost20.11.2016
3
Kategorie: Multikulturní soužití

20.11. 2016
Com /Lea Vojteková
Rozhovor Paula Josepha Watsona s balkánským přistěhovalcem žijícím ve Švédsku, který je známý jako Angry Foreigner.
Tohle je síla! Jedná se o velice zdařilou formu přenesení informací (diskuse), ale co jsem se od toho švédského kluka dozvěděla, mě dostalo. Možná jste již zaregistrovali případ, kdy parta imigrantů znásilnila ve Švédsku ženu na vozíčku. Skupina mužů ji opakovaně znásilňovala. Tato žena se samozřejmě bránila, imigranti byli vzati do vazby, ale za chvíli byli propuštěni s tím, že ta žena se dostatečně nebránila (a možná to chtěla)! Žena na vozíčku!!!

Samozřejmě proti tomu vznikly protesty a protestující lidé byli označeni jako nacisté! Reakce feministek byla, že uspořádaly protest proti nenávistným komentářům na Facebooku. Vůbec se této ženy nezastaly. Jako já moc často nepláču, ale tohle bylo už i na mě moc…

23 komentářů :

 1. A tyto zapadni staty meji byt pateri EU?Tyhle staty,chteji vest valku s RF.kdyz nevedi zajistit bezpecnost obcanu?K cemu nas to vede Nemecko a jeste nas skoli,ze jsme neposlusni,hrozi sankcemi a penalizacemi...Pryc od nespusobile EU !

  OdpovědětVymazat
 2. Toto je už posledná kvapka hnevu,žena pripútaná na invalidnom vozíku a tie moslimske ohavi ju znásilnia.Strieľať tie opice od kraja a husto!!!Som nesmierne nasratí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ona sa sdovolila k nemu na toaletu,chalan. Nepáčilo sa jej to ale.

   Vymazat
 3. Ona sa sdovolila k němu na toaletu,chalan!

  OdpovědětVymazat
 4. 18:33,neviem či sa to bude páčiť tebe ak a tvojim sestrám alebo žene ak dáku rodinu máš keď ti ich budú nelegáli kultúrne obohacovať.Oni prekročili rubikon keď si dovolili znásilniť telesne postihnutú ženu ti multikulti vítač.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spíše Tak,že pro ně to znamená souhlas a doslova výzvu,přece. Jejich ženy nesmí samy ani na ulici a ona se pozvala k němu do bytu.

   Vymazat
 5. Je to pořád málo, hádejte, kdo tam vládne.

  OdpovědětVymazat
 6. Bude z toho hovno, s prominutím. Lidstvo, jako rasa se vyvíjelo do současné podoby desítky tisíc let, pokud nepočítám primáty, předchůdce člověka. Nyní si někteří intelektuálové hrají na tvory, ne jednadvacátého, ale nejméně stého století. Přitom jsme stále stejná zvířata. Jenom jsme v nadbytku a bezpečí zapomněli na naše pudy, které nám umožnili přežít.
  Vystřídá se několik várek neschopných, resp. všehoschopných politiků, než lidé pochopí, že otázka skutečného přežití zůstane na nich samotných. A nemusím psát, že ne každému se to podaří.
  Vlastní zkušenost je nepřenositelná. A až i švédské feministky budou stát před volbou, zda přežít, nebo zemřít, nepochybuji o jejich volbě. Pud sebezáchovy nám většinou ještě zůstal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hričáku,

   já si myslím, že to video je cinknuté, abych použil
   tvůj výraz k tématu vyhnaných původních obyvatel českého pohraničí...

   Švédi si své hosty plně zaslouží,
   neboť indoktrinace švédské společnosti je již na takovém stupni, že nelze zpět...

   Souhlasu netřeba.

   Vymazat
  2. Abych použil jednoho Murphyho zákona.
   Většina lidí si většinu lidí zaslouží.
   I v Čechách existuje spousta lidí, kteří pochopili, že na stát se spolehnout nemohou. A začnou přibývat další. Kdo to pochopí včas, má šanci na přežití. Kdo ne, má smůlu. Tak to v přírodě funguje a my jsme součástí přírody. Buď se přizpůsobíme, nebo si místo na slunci budeme muset vybojovat. Jenom je smutné, že až to vypukne, budeme muset nejdřív ve vlastních řadách. Proto se obávám, že dřív, než stačí švédské feministky zmoudřet, je vyvraždí samotní Švédové. A platí to i na politiky a nejenom na Švédsko.

   Vymazat
  3. 19:48
   Ať si ty zkurvený vítači a ostatní havloidní ksindl spajuje hadry a táhne se o ně na vlastní naklady starat do Afriky....vracet se nemusí!!!!Nebo můžou hromadně ty islámský svině táhnout za Babrákem Onanou do Fuckingtownu,stejně je to jejich velkej příznivec a pokrevní bratr!!!!

   Vymazat
 7. Z každého opičáka, který jen 1x znásilní, nebo zneužije nezletilé, udělat "holčičku" až tak, že by při čůrání musel hačat! Velmi rychle by to další opičáky přešlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můžeme se na muslimy klidně dívat jako na opičáky. Tak ale silně pravděpodobně viděli i Římané germány. A jak dopadli. Obávám se, že jsme v situaci, v které byli Římané těsně před svou porážkou. Z části podceňujeme, z části pohrdáme a z části obdivujeme. To ale nic nemění na tom, že už dnes jsme v pěkné prdeli. Stačí si přečíst demografické údaje většiny evropských národů. Do sta let budou země na západ od nás islámské. A my samotní tak dopadneme v okamžiku, kdy se muslimové chopí vlády v Německu a pak po nás zatouží. A že se tak stane je matematická jistota.
   Sám za sebe, pokud se toho dožiji, budu se bránit. Pokud ne, je mi líto mých potomků. Ale to už bude jejich boj.

   Vymazat
  2. Podívej se na titulní stranu
   aktuálního katalogu IKEA.
   Tak nemusíš jezdit ani do Švédska...

   Vymazat
  3. Proti tej imigrantskej hávedi sa nutne musíme brániť. Je to hnusná čvarga. Stále sa to množí, z Afriky sem idú demografické prebytky. Miesto toho, aby sme živili vlastné deti a to dve-tri, miesto jedno-dve, máme živiť túto chamraď? Nikdy!

   Vymazat
 8. 20:25
  Chce to dělat preventivně....VŠEM ISLÁMSKEJM DOBYTKŮM!!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Moje neteř žije ve Švédsku a nemuže si to tam vyna chválit . Tak kde je pravda ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:41
   V Dánsku se to "sociálním pracovnicím" také moc líbilo:
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sexualni-orgie-v-uprchlickem-tabore-Pecovatelky-si-uzivaly-s-nezletilymi-novymi-samci-a-jeste-si-to-natacely-460998

   V brlohu Calais si to s těmi opičáky také rozdávaly a nemohly si to vynachválit:
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sex-s-uprchliky-I-velmi-mladymi-Dobrovolnice-si-pry-zpestruji-pomoc-bezencum-455860

   Vymazat
  2. 20:41-že se jí tam líbí ma jedině takové vysvětlení: ta Vaše neteř je buď kurva,nebo na palici....

   Vymazat
  3. Jste mne dostal :-)

   Vymazat
  4. Tohle vás taky dostane:
   http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16337--uprchlik-se-chlubi-jak-jak-s-sesti-dalsimi-kamarady-znasilnili-nemeckou-pannu-podivejte-se-sami.aspx

   Vymazat
 10. Jo takhle dopadne a jeste hur . kdo se nebrani...Uz se na nas chystaji..

  OdpovědětVymazat
 11. Svedsko je pocitam velmi dobry, nazorny a uzitecny priklad a navic Udesna Hrozba vsem statum, narodum a lidem , kteri do tohodle pruseru, jeste nedospeli.
  Brante se , vidite co na vas ceka co vaschystaji ...!! Denne chystaji a kazdodenni obrana nezbytna..tak.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.