Reklama

středa 9. listopadu 2016

Vyjádření prezidenta Miloše Zemana k výsledku voleb v USA

9. 11. 2016     video
https://www.youtube.com/watch?v=EQP4l0Y-cc4

Pěkný dobrý den, dámy a pánové,

mám velikou radost z výsledku amerických prezidentských voleb, a chtěl bych srdečně blahopřát panu Donaldu Trumpovi. Jak víte, 28. září jsem vyjádřil veřejnou podporu tomuto kandidátovi, a byl jsem jeden z mála evropských politiků, a to z toho důvodu, že souhlasím s jeho názory jak na migraci, tak na boj proti islámskému terorismu. Domnívám se, že americké volby prokázaly vůli amerického lidu nenechat sebou manipulovat veřejnými sdělovacími prostředky, neboť se tvrdí, že devadesát osm procent médií bylo proti Donaldu Trumpovi, neboť média nemají podle mého názoru tvořit veřejné mínění, ale informovat veřejné mínění. Vážím si i způsobu vystupování Donalda Trumpa, který mluví jasně, někdy drsně, ale srozumitelně. Vyhýbá se tomu, čemu se někdy říká politická korektnost, která je podle mého názoru spíše sbírkou nic neříkajících frází.

Dnes jsem odeslal nově zvolenému prezidentovi blahopřejný dopis, kde jsem ho, mimo jiné, pozval na návštěvu České republiky. Věřím, že vztahy se Spojenými státy se touto volbou dále zlepší a nebudou zatíženy některými nedorozuměními, jako je například ne zcela profesionální postoj současného amerického velvyslance pana Schapira, který dává nevyžádané rady prezidentovi republiky, kam má, či spíše kam nemá cestovat, a který se jako téměř jediný z velvyslanců ani nezúčastnil státního svátku 28. října na Pražském hradě.

Jsem si vědom toho, že někteří novináři mě označují za českého Donalda Trumpa, a musím se přiznat, že jsem vždy toto označení bral nikoli jako urážku, ale naopak jako ocenění.

A zcela závěrem mi dovolte ještě poznámku k výzkumům veřejného mínění. Podobně jako u nás v případě krajských voleb, tak i v případě amerických prezidentských voleb se výzkumníci veřejného mínění totálně zmýlili, a domnívám se, že bychom se měli všichni zamyslet nad tím, proč. A tady bych citoval svého oblíbeného Jana Wericha, buď to dělají z blbosti, nebo za cizí peníze. Takže, chtěl bych vaším prostřednictvím vzkázat jak americkým tak českým výzkumníkům veřejného mínění, aby příště neprodávali teplou vodu a aby si uvědomili, že když to neumí, tak to nemají dělat. Neboť jediným skutečným výzkumem veřejného mínění, jsou volby. To je vše.

54 komentářů :

 1. Zeman už lže kudy chodí a zřejmě těm svým lžím i věří. Včera si vymyslel, že jeho koulolízač Hůlka má zpívat ve Vídeňské opeře - lež. Dnes tvrdí, že Shapiro nabyl 28. na Hradě zase lež. Lež je prostě už Zemanův sdandard.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:25, Koukněte na nějaký klip s vaším idolem Jakubem Jandou a nelezte sem. Osle.

   Smazat
  2. Zřejmě Shapiro na Hrad "přilezl" zřejmě kanálem, kdo by se ho všiml.
   V Praze je přece tolik "krys"...

   Smazat
  3. Pokud celou dobu strávil na hajzlu strachy že se posere, až ho pan prezident zmerčí, tak se nemůže divit že ho nezaregistroval:)))

   Smazat
  4. A prostě lže a vymýšlí si. A kdo lže ten i krade. A kdo kamarádí se zloději a lháři je také zloděj a lhář. Takže vám gratuluju.

   Smazat
  5. Vymýšlí si - či spíše domýšlí! Zeman je domýšlivý a mstivý. To je přeci známá věc. Ví jak na kretény! V 89 cinkajícím sráčům předčítal vymyšlený cifry o našem "zaostávání" tu za Bhůtánem, tu za Nigérií či Nepálem a dav debilů místo aby se ptal po zdroji skandoval "A kdo za to může?!?". Jenže tehdy čuráčci jako ty, kavárniku, nevyskakovali! Řvali vesele s ostatní zmanipulovanou svoločí. A dnes je Zeman jednookým králem mezi slepými. Lepšího prostě nemáme ...

   Smazat
  6. Drahý příteli. Doporučuji Vám rekreaci alespoň na měsíc daleko od civilizace, médií, internetu a dosahu vašich stranických propagandistů. Je ve Vašem vlastním zájmu si vyčistit paměťový sektor vašeho mozku, leč se zdá že je Váš systém zavirován indoktrinací a bez tvrdého antivirového zásahu se toho jen tak nezbavíte. Světu MÍR.

   Smazat
  7. Třeba na hrad přišel ten idiot v přestrojení za úklidovou službu.

   Smazat
  8. 19.09 Vysvetluj to luze .Ta ma vzdy pravdu Snad jeden ktery mysli realne ,neni jich tu mnoho.

   Smazat
  9. Doufám, že Shapiro si do kufrů přibalí vlastnoručně vyrobené červené karty a lubrikační gel. Jako nosiče může angažovat mladého Donespivo a Sázkaře Horáčka.

   Smazat
  10. Tak havloidní štěnice 19:51 a 18:57, naskákat na svého hostitele Schapira a můžete táhnout do pekel či tam, kde slunce nesvítí.

   Smazat
  11. 19:06 máš pravdu.

   Smazat
  12. 18:25 ty bud rad ze tam mate Zemana ty prasa ten hovory vzdy pravdu!!!!! Je to Pann!!!!!

   Smazat
  13. Anonymní9. listopadu 2016 18:25 bezte se vybrecet na seznam.cz nebo si puste ct1 a zemana nechte napokoji ma podporu vetsiny obcanu doufam ze shapiro brzo odjede domu

   Smazat
  14. 18:25 - Vykašli se, chudinko, na Vídeňskou operu. Na Zemana stejně nemáš.
   Tak zalez do boudy, karavana jde dál.
   A co je to za veš, to Šapiro, ta tam asi byla inkognito v kožichu.
   PB

   Smazat
 2. Jednoché, přesné, vtipné a nekompromisní ;) jako ostatně vždy pane prezidente ;)

  Novinářskou a politickou žumpu to zcela určitě nezmění, ale spoustě lidí to pomůže, alespoň pootevřít oči;)

  OdpovědětSmazat
 3. No, není to asi vše,prezidente Zemane, protože nelze souhlasit s Vaším konstatováním,že "americké volby prokázaly vůli amerického lidu",když poražený kandidát na prezidenta USA získal více voličských hlasů než vítěz. To je přímá nedemokracie,která přímo odporuje demokratické Ústavě,směji se a Vy prezident Česka s demokratickou jeho Ústavou,byste se měl za Vaše slova jen stydět. "Buď jste to řekl z blbosti nebo za cizí peníze." .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no tak teď jsi mu to nandal. myslíš že to bude číst? Těžko. Vyhrál Trumf s tím se nic nenadělá jen se z toho moc tkovejch jako try poídělá. GP si to řídí po svém. buďme rádi že baba je už konečně v pekle

   Slávek

   Smazat
  2. ale soudruhu, ten system si dobrovolně povinně zvolila sionistická banda, co rozkradla USA. Platí tam desítky let jen s nepatrnými obměnami a nikdy si neprotestoval. Pokud se ti nelíbí, sedni na peruť a upaluj to změnit.
   Nám tvé kázání je u pr...

   Smazat
  3. Jo,bude to číst,protože mám jistotu,že mne sleduje přes tajné služby už roky,kolego.

   Smazat
  4. Vy zpochybňujete volby ve svatostánku demokracie, v USA? No styďte se. No asi jste Donaldovi příliš nefandil, prohra bolí, to chápu. Holt není to Váš prezident, no, to přežijete.

   Smazat
  5. No, spíše sta let,směji se.

   Smazat
  6. Nějakých 160 tisíc hlasů kalifornských homofilů tvýho ražení nakaženýc AIDSem a syfylídou tě sere jo? Jde to desetina procenta! A co ty kreténe pojebanej je potom tohleto - https://cs.wikipedia.org/wiki/Volby_prezidenta_USA_2000

   Cituju:

   "Na závěr byl George W. Bush zvolený prezidentem Spojených států amerických po rozhodnutí Nejvyššího soudu, díky volebním hlasům z Floridy. Bush nasbíral 271 volebních hlasů vůči 266 hlasům Ala Gorea, včetně volebních hlasů 30 z 50 států. Ani jeden z kandidátů nedosáhl většinu v lidovém hlasování – Bush získal 47,9 procenta hlasů, Al Gore 48,4 procenta. Gore však dosáhl pluralitní většinu získaje o 539 898 hlasů víc ze 105 miliónů hlasů (což však vzhledem na americký volební systém nemusí znamenat vítězství). Toto byly prvé prezidentské volby USA od roku 1888, kdy vítězný kandidát dosáhl méně lidových hlasů než jeho oponent, poprvé od roku 1876, kdy došlo k volebnímu sporu, a vůbec poprvé v historii USA, kdy byla konečná volba prezidenta přisouzená rozhodnutí Nejvyššího soudu."

   Smazat
  7. oprava: nakažených

   Smazat
  8. Stylistická úprava: "Jde o desetinu ...."

   Smazat
  9. Kecáš dacane, nesměješ se, pokud ano, je to jen přiblblý škleb hlupákův. Už jsem tě tu odhalil několikrát a vždycky si mlel *ičoviny.

   Smazat
  10. Je to jeden buzerant jménem Čeněk. Choděj ho mrdat jakýsi negři či cikáni do lejnolíhně a jemu se to zalíbilo! Aby si to před sebou odůvodnil, vydává je za "příslušníky mimozemské civilizace" co ho prý chodí "proškolit!":))))

   Smazat
  11. Nemůžu odpovídat za pana presidenta , ale sám za sebe Vám odvovídám jste idiot
   Václav

   Smazat
 4. UŽ BĚŽÍ!
  Teď je řada na nás! Je třeba nemilosrdně a definitivně skoncovat s bandou chazarů, co rozvrátili naši vlast

  OdpovědětSmazat
 5. 18:33 Doporučuji Vám přečíst si na internetu ústavu USA a příslušné zákony pro volby a teprve potom být "chytrý". Jistě "dají" v USA na Vás při příští změně jejich ústavy a zákonů.
  Už se "těším", jak běžíte po městě (obci), ve které žijete a křičíte ""Já jsem blbec, já jsem blbec, já jsem ...."

  OdpovědětSmazat
 6. VAZENY PANE PRESIDENTE ZEMANE ! My vime o Vasich nazorech a my vime, ze jste byl vzdy na strane naseho kandidata Trumpa.

  Amerika to nikdy nezapomene ! Vase pozvani Trumpa do Prahy je dalsi genialni napad, ktery bude benefitem pro vasi zem a kazdeho Cecha !

  Vasi nepratele v Cesku (kavarna) se ted jevi jako ultra BLBECCI s ucpanymi politickymi frnaky.

  Cesi ! Poslete je na pracak ! Jsou to nekvalifikovana nemehla a vse ceho se dotkou opicima prackama je
  dizaster ! Pripominaji mi take partu zavodnich postovnich oslu z Mexicke Sierry.

  AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN ! Kamarad americkeho lidu a kamarad a stoupenec Donalda Trumpa !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý Nicku!
   Jízda na mrtvém koni s ucpaným politickým frňákem !.....haha
   to jsou ta nejvýstižnější slova pro neúspěch
   clintonovské kliky a jejich podporovatelů..
   ještě jednou upřímnou gratulaci a opatruj se!
   Odjíždím koncem týdne opět na 14 dnů mezi
   moje chlupaté a křídlaté svěřence zorganizovat přezimování!
   budeme také celebrovat za presidenta Trumpa,aby zůstal věrný svému slovu a NIC
   ho nepřinutilo podlehnout tlakům ,hrozbám a svodům,
   které jistě
   jsou pro něj z různých stran nachystány jako léčky...
   věřím v jeho sílu..
   pozdravy letí
   jituš

   Smazat
  2. Cau Nick

   Blahopřeji .... toto bylo fakt ne za 5 minut 12, za 5 sekund dvanáct ....

   USA budou muset projít několika šoky, ale nezbytnýma .... prvně Trump by měl uvěznit Clintnovi, Obamu a Bushovce ...
   Pročistit FED od sionistu co kontrolují pokladnici ....

   Dolar natankuje s tím počítej a připrav se na to .... uvidíme s čím elity přijdou ...

   Podle mě to asi neudělá .... Bush se vykoupí ukradeným zlatem z Ukrajiny, Libye a Iráku .... nevím čím se bude moci vykoupit buzerant Obama a lesbička Clintnová .... poněvadž Trump je heterosexuál .... nevím kdo má ukradené zlato z Twin Towers v 9 - 11 podle mě Bushovci z části ...

   Smazat
  3. Zdravím tě Nicku, drželi jsme Vám i nám palce. A jsme rádi, že takto dopadlo. Ráda čtu tvé příspěvky.

   Smazat
  4. Jen aby Trump nedopadl jako pár presidentů před ním.On se jistě nějaký Lee Harwey Osvald najde ,aby pokračoval v "tradici".
   KROKODÝL

   Smazat
 7. A co bude dál, Honolulu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. prognozy nechme na pozdeji uvidime jak se donald uvede!!!

   Smazat
  2. jo uvidime pozdeji!!!
   chef

   Smazat
 8. milosu spravne verim ze budes kandidovat at te mohu volit!!!
  chef

  OdpovědětSmazat
 9. Po druhém znovuzvolení Miloše Zemana v souboji s vekslákem Bony-Bony-a-lá Šláfenberg, všem kavárenským povalečům, Čapirovi, přátelům Venci Flašky, pragomajdanistům i tomu hulibrádkovi z evropských hodnot, prasknou žilky a ti, co přežijí, se odeberou na kliniku pro antidepresiva.

  OdpovědětSmazat
 10. Zeman je pro respekt ke svobodným volbám, jen když se mu to hodí. Ostatně je to asi stejný demokrad jako Váša Veškrna - http://zpravy.idnes.cz/havel-se-zemanem-podporuji-sankce-eu-d7y-/domaci.aspx?c=A000207071449zahranicni_mhk

  OdpovědětSmazat
 11. Demo - krat ...

  Muže znamenat Demo - krad (lidé kradou..)
  Demo - kret (kreténi vládnou)

  OdpovědětSmazat
 12. Co bude dal ? (19:16) !
  Cistka ve Washingtonu, ale az od 20.1.2017. !
  Do te doby bude politicky utlum emocionalne vycerpane Ameriky a analyzovani strategie pro pristi dny, co s globalisty a jinymi bludari.

  Thanksgiving je velky svatek 24.11. a potom jsou Vanoce.

  INAGURATION DAY, (20.1.2017) neni nic jineho nez podobenstvi toho , tomu cemu se rikalo v anitickem Rime AMBURBIUM !
  Purifikace (ocista) sidla moci, PRISAHA na Constituci a
  officialni predani moci Trumpovi.

  A potom zacne ocista od zradnych byrokratu.

  Ahoj mizim, OSLAVA ZACINA !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím ,že 19.12. bude Trump teprve volen voliteli a ti nemají naprosto žádnou povinnost ho volit. To je ta deklarovaná demokracie USA? Co když zvolí H.Clinton,Honolulu?

   Smazat
  2. Pozdravuj tam tvoje zname generaly policejni velitele a hlavne domobranu kterou jsi zalozil v cele sire juesej pripraveni k boji s kontra . Tesime se ze tva foto bude zverejnena na liste oblbencu Trumpa a ze dostanes nejakou funkci v clubu na ostrove Palm Beach kde souzneni bude znit s prateli z Israhele kteri tam maji sve budovy, Na straz naz zpravodaji jeste zes informoval ty neznalky z Ceska ,jinak by ani netusili toto velke vitezstvi.Tesime se na pokracovani zpravodajstvi ne vzdy se najde kokot jako ty kuku ruku lulu honolulu .A nezapomen na to ze muzes spat v tom kurniku u vlastovky uprimne te miluje ale slepice pry budou v kurniku a spocitane ,zname choutky pervertu

   Smazat
  3. Byrokracie je nezničitelná. T

   Smazat
  4. Dobrý večer,prosím,pište příspěvky.Každou hodinu,kdykoliv,kdekoliv,kamkoliv.Trocha vzduchu,vody,žrádla,elektřiny.To stojí za Vaši celoživotní pacifikaci.T.M.

   Smazat
  5. Za to že Vídeňská opera netouží po Hůlkovi a Shapiro je na fotkách z hradních oslav 28. října, přestože tam nebyl, může taky ČT nebo je to zase vina leteckých dispečerů?

   Smazat
  6. Dostali jsme signal k vycisteni zahnojenych chlivu. A nesedet na zadku. Tim se ani voda neuvari...
   Mame Zemana a to je vice nez dost!
   Byl to prvni krok, kdyz jsme si ho vybojovali proti cizim rabujicim zoldakum a , to je to co delame vzdycky !! Praxi mame.

   Smazat
  7. 23:12 Řekl jste správně, že Shapiro tam byl i nebyl. Mám jednoduché dotazy:
   Proč Shapiro neseděl vpředu, na vyhrazeném místě, spolu s ostatními velvyslanci, ale byl schován až vzadu, mezi nevýzamnými hosty?
   Jak si ho měl Zeman nebo Ovčáček všimnout, když neseděl tam, kde měl a snažil se být neviditelný?
   Je takové chování důstojné pro velvyslance velmoci?
   Podle mně se tam snažil zároveň být, aby splnil svou služební povinnost. Ale přitom nebýt viděn, aby neznechutil své poskoky, navedené k neúčasti. Máte jiné vysvětlení? Sem s ním.

   Smazat
 13. Poucenie pre ceskych bratov: nenechat sa zmiast vyfabulavanymi medialnymi klamstvami v nadchadzajucich volbach.
  P.S. V dobrom zavidim ceskym bratom, ze maju prezidenta, kt.je osobnost, co sa zial o Kiskovi povedat neda.

  OdpovědětSmazat
 14. Také považuji za správné pozvat Trumpa k nám.Dost podobně to bylo u nás při prezidentské volbě,ale jak to vypadá,že to bude podobné v USA i po volbách,jak u nás.Tak bych k tomu ještě dodal,ať Zeman pozve i Putina,aby se ti dva potkali tady.

  OdpovědětSmazat
 15. Kdo lže, ten krade? Ano to je heslo TGM, stejně jako Pravda vítězí. Kdo ale pošlapal toto heslo - pražská kavárna, vedená s/ztohoven. A co si Zeman nakradl za 25 r. v politice? To hravě členové pražské kavárny překonají obratem ruky. Víme, že absolutně nejprolhanější a tedy nejvykradenější je ČT a pak následují ostatní zpravodajské kanály / stoky, rozhlas a noviny. Co ty tedy musely již rozkrást je nepředstavitelné. Víme, že se u nás rozkrade za rok cca za 250 miliard, především neplacením daní, ale i dalších povinných odvodů. Také ze státních investic odteče tučné, a kdo se na tom podílí? Zeman to určitě není. Hlavní zloději, to jsou prezenti pražské kavárny. Velká část z nich navíc parazituje na penězích občanů, kteří jim musí přispívat na jejich dobé bydlo - aby mohli tvořit tu soušť hovadin, krváků, návodů na masové vraždění, sadismus atd.

  OdpovědětSmazat
 16. 7:00
  Vy máte zase dobrého premiéra což o Sobotkovi se rozhodně říci nedá. Morave

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.