Reklama

.

.

úterý 29. listopadu 2016

Výtržníci, narkomani, zloději a násilníci terorizují města a policisté a bezpečnostní služby s tím nechtějí-nemohou nic dělat!

Ladislav Kašuka
29.11. 2016   zasláno redakci NR
V dnešní době mají násilníci a výtržníci mnohem větší prostor pro páchání svých činů, než tomu bylo v minulosti, protože policisté a securiťáci mají svázané ruce od státu a svých nadřízených ve stylu keců o tom, že každý člověk má nárok na slušné zacházení a na svá práva, bez ohledu na to, že on sám práva druhých neuznává a svým chováním omezuje, nebo přímo terorizuje své okolí!
Proto se v dnešní době běžně stává, že zloději, nebo výtržníci ničící státní, nebo soukromý majetek úplně klidně napadají slovně, gesty a často i fyzicky ostrahu a dokonce i samotné policisty, když se jim snaží v jejich činnosti nějak zabránit. Nedávno se u mě v práci stalo, že jedna taková „nelidská kriminální entita“ sprostě nadávala hlídce státní policie a pak klidně plivla policistce přímo do tváře. Jedinou reakcí policistky bylo rozpačité koktání ve stylu, co to děláte, to nemůžete, jak si to představujete atd. „Entita“ pak byla s blokovou pokutou, s kterou si akorát tak vytře zadek na záchodě a nikdy jí nezaplatí propuštěna a odešla s vítězným šklebem na své arogancí pokřivené tváři.

Úplně čerstvě byl zase jeden člen ostrahy seřván svým nadřízeným za to, že už nevydržel jenom tak sedět a koukat, jak jeden arogantní „pablb“ dělá nepořádek s jídlem, dělá vulgární gesta a vyspává v obchodním centru a vyšel se z dispečinku tohoto „člověka“ zeptat, jestli ten zvednutý prostředník, který vystrkoval na kamery, patřil jemu. Odpovědí mu bylo přitakání doprovázené vulgární nadávkou a narušení osobního prostoru, když onen „tvor“ šel nadále proti němu bez jakéhokoli náznaku, že se mu chce vyhnout. Poté co securiťák „nelidskou entitu“ odstrčil, se proti němu ohnala pěstí a byla tudíž lehce zpacifikována.

Pokud si někdo myslíte, že tvorové, jakým je otrapa, o kterém je řeč poté něco pochopí a začnou se chovat jinak, neznáte jemu podobné typy. Při odchodu si musel praštit do jedněch automatických vchodových dveří oběma rukama a do druhých pak začal opakovaně kopat, takže ostraha musela znovu zasáhnout, protože dveře stojí několik desítek tisíc a chránit majetek OC je její pracovní povinností. „Entita navíc sprostě nadávala matkám příslušníků ostrahy a přála jim smrt a prohlašovala, že s nimi souloží.

Jelikož „entitě“ muselo být zabráněno v ničení majetku centra, došlo k potyčce, při které musela být použita síla úměrná k agresivitě, kterou „entita“ projevovala. Vše skončilo samozřejmě tím, že agresivní majetek ničící „entita“, která odešla vyhrožujíce ostraze vším možným i nemožným, včetně smrti, podá trestní oznámení na securiťáky a jak jinak než tím, že securiťákům nadřízený činitel vyjádřil své pohoršení nad „agresivním“ zásahem proti „milému mladému člověku“, kterému přece nikdo nemůže ubližovat jen proto, že uráží vás, vaši nedávnou zemřelou matku a ničí něčí majetek.

Inu doba se mění a pravidlo, že zlo má být vždy potrestáno, již dávno neplatí. Zmetci všeho druhu a ražení jsou dnes chránění více než ohrožená fauna a flora a lidé ze „staré školy“, kteří nejsou zvyklí nechat se beztrestně terorizovat a urážet se stávají v dnešní amorální době „dinosaury zralými na vymření“. Jedno velké plus jsem si však z tohoto příběhu odnesl, a sice to, že ve mne konečně dozrálo rozhodnutí, nad kterým jsem již dlouho přemýšlel. Tím rozhodnutím je skončit své působení v bezpečnostních složkách, které už vlastně dávno nesplňují svůj účel a poslání a jít prostě dál…

16 komentářů :

 1. http://manipulatori.cz/dvoji-zivot-v-cr-dispecer-ostrahy-v-rusku-znamy-cesky-novinar/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. manipulatori.cz - jako vtip to není až zas tak špatný.

   Vymazat
 2. Budte etnicky konkrétní pane Kašuko.Cikán je taky entita.

  OdpovědětVymazat
 3. Základním principem kapitalismu je protěžování psychopatů, především těch "v bílých límečcích" - zlodějských banksterů, prolhaných politiků a otrokářských manažerů. Čím těžší psychopat, tím vyššího postavení a většího majetku v kapitalismu dosáhne, a naopak, za každým velkým majetkem stojí nejen zločin, ale především fakt, že nabyvatel je téměř jistě psychopat.
  Tito psychopati formulují zákony a jejich výklad tak, aby jim hrály do karet. A z toho profitují též primitivní psychopati, například individuum v článku.

  Mimochodem, nadřízený onoho pracovníka ochrany je také téměř určitě psychopat, jinak by se za svého podřízeného postavil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prostě všichni co nemají holou prdel jako ty jsou psychopati. Tak hlavně že jsi si to nějak zdůvodnil a "vyřešil".

   Vymazat
  2. 23:57-nevím, zda jste to pochopil jako fakt, pokud ne, přečtěte si Koukolíka ale ten je na Vás zase moc složitý.

   Vymazat
  3. neni pravda že poldove nemakaji u nas když už si lidi mysli že vymřeli zničeho nic jednou za pul roku odněkud vylezou a začnou kontrolovat lekarničky i mystni platek kontrolovany vrchnim velitelem hned vyzdvihne jak je jeho policie akčni a to nemluvim o giga akci když navštivi školku aby předvedli kolik metalu již vyhrali za zběr prošlich lekarniček proto jsem hrdy že takova policie vubec existuje při představě že by ji někdo chtěl zrušit

   Vymazat
  4. 23:51
   Ne psychopat, ale SRALBOTKA

   Vymazat
  5. Ne jenom kapitalismu, tak se děje od známe historie a pravděpodobně ještě mnohem dříve. Parazitující menšina záměrně maximálně podporuje morálně nejslabší jedince, které terorizují a otročí ostatní obyvatele. Děje se to v určité míře a tou jsou okolnosti ve společnosti, čím lepší morálka ve společnosti, tím menší možnosti. Je to hra plná válek a katastrof, protože občas je potřeba pustit do čela společnosti morálně lepší jedince, protože zločinci umí pouze ničit. Takže když se něco vybuduje a společnost se kultivuje a vše daří, začíná zákulisnímu vedení hrozit, že bude odhaleno. V tu chvíli podpoří ty nejhorší a vše sejme (potvrzuje to spoustu genocid v dějinách). Ale zákon času činí scénář trvale neudržitelný. Jak se zlepšují technologie, podporovaní užiteční idioti mohou zničit snadno všechen život. V této situaci jsme teď zase, může to skončit další velkou potopou a nebo vybudováním spravedlivé stabilní společnosti (nespravedlnost vytváří křivdy, které nakonec společnost rozbijí).

   Vymazat
 4. "výtržníci, narkomani, zloději, násilníci, nelidské entity,..."

  Kašuko, co si to dovolujete? Proč urážíte tyto ubohé oběti nelidského, kapitalistického, bezohledného, krvežíznivého systému?

  OdpovědětVymazat
 5. Na co si myslite Havel propustil vsechny zlocince ,lupice atd.
  To slouzi k odpoutani od zavaznych problemu a verejnost se zahlti pomoci medii plnych zprav o zlocinech ...Milony damskych magazinu z toho zijou..
  Proto jsou policistky zamestnavany , ponevadz bezpecnost, pak Bezpecne Zmizi. A Spolehlive.
  To je vsude na svete...
  V Tramtarii jezdi na konich a odvazne bojuji proti zocinu v parcich v poctu okolo 30ti, kde si rodinky pripravuji jidlo a kojenci se plazi okolo...v trave . Pod takovym dohledem muzete cokoliv.
  Nikdy s kone Neslezou...
  Zasada plati , kdyz jde o zlocince , rasisticka policie vysle jen chlapy. Policistky vetsinou chodi rovnocenne s akty pritisknutymi k srdcim. Z toho vetsinou nic nehrozi...Platy musi byt stejne.
  A rekne neco o pochybach,o zensky neschopnosti a uz vas soudej
  Stannym Multikuturnim a Politicky Korektnim Pravem...

  OdpovědětVymazat
 6. ZLATA AMERIKA !
  Za spatna slova je vyprask na ulici, za plivani je ublizeni na tele a za nasili je smrt - nebot vase TELO je chram vasi duse. A povinnosti kazdeho z vas je chranit svuj chram.

  Americane chodi a jezdi "NAPAKOVANI" (ozbojeni) ! Mate chodit take a jste-li napadeni, tak je to vase povinnost se branit.
  Pane Kosuko, Vas clanek by zde vzbudil udiv a smich.
  Pamatujte panove ! (Vlastne slecny v kalhotech.)
  Dobra zbran, (vase CZ 75) dela slabeho muze silnym a silneho slabym.

  Moji kamaradi by konfrontaci uvitali ! Oni jsou vsak "andele" proti klukum z Texasu , proti italske mafii z Brooklinu a proti zacinajici mafii z Ruska.

  Tam kde je Judikalni system zpolitizovan a zkoruptovan, tam je dobre k vuli tem, kteri maji vrozeny smysl pro spravedlnost.

  Podivejte se, co se deje v dnesnich dnech na Sicilii !
  Kolik barbaru a nasilniku z Afriky je "zneutralizovano".
  NIKDY se nesmirte s zivotem v terroru a strachu.
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
 7. Nekdy, to vsak i americka policie prohraje s Cikany.
  Dve Cikanky vesly do obchodniho domu a zacaly otevrene krast.
  Policajt mlady kluk se s nimi zacal fackovat, za velkeho revu Cikanek. Ta starsi OHYZDNA odskocila a jednim pohybem vyhrnula sukne bez spodnoho pradla a ukazala tu hruzu co skryvaly sukne.
  Policajt onemel z leknuti a byl ochrnut prekvapenim.
  Nastesti Cikanky zatkla straz na parkovisti.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 8. Vcera byl teroristicky utok na studenty v Columbusu v Ohiu.
  Mlady policajt se dostal k utocniku ze Somalska a zastrelil ho. Ted je hrdinou mesta.
  Utocnik pobodal a porezal 8 studentu.

  Nezadouci se mnozi nezodpovedne a je jich jako sracek. Nemaji co nabidnout na pracovnim trhu, tak kradou a loupi.
  Zodpovedna pracujici trida se stala dojnou kravou nejen pro kriminalniky, ale i pro politicke parazity, kteri k vuli volebnim hlasum kriminalniky ochranuji.

  Od 20.1.2017 zacne boj o bezpecnost americkych ulic a hranic.
  Policie bude posilovana v poctech, pravomocech a odmenach..
  V dnesni dobe prumerny plat mladeho policajta
  je $ 60 000 rocne. Nektere staty plati o neco mene a jine vice, podle oblasti.
  President Trump, jim zvedne plat VSEM !

  My stari dedci na Floride mame kluky policajty radi ! Jsou zarukou, ze cena nemovitosti jde nahoru a mame radi klid. Kdyz policie potrebuje pomoc, tak se vsichni hlasime. Minule mi dali hlidat krizovatku, s dalekohledem a radiem na vysilani, kde byl ocekavan prujezd auta s cernymi kriminalniky.
  Chytli je 10 mil od moji krizovatky.

  V nasem state Florida je prisne narizeno nekolika zakony chranit turisty a penzisty. Oni sem privazi mnoho penez, ktere stat potrebuje. Odpocivadla na dalnicich a silnice k atrakcim jsou hlidany 24 hod. denne, 7 dnu v tydnu.
  Policajti jsou v terenu pod nadjezdy dalnic i ve 3 a.m. v noci.
  Tam kde je bezpecno, tak cena nemovitosti rapidne stoupa. V moji ctvrti je to $ 22000 za kazdy rok, posledni 3 roky diky policajtum.

  Policajti maji zdarma kafe a sladkosti, vsude kde se zastavi na nocni smene. V obchodech otevrenych v noci je vsichni radi vidi.
  ZLATA AMERIKA !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 9. Nesouhlasím, policie má pravomocí až moc.
  Jde jen o jejich správné využití.
  Sám jsem byl nedávno svědkem varovné střelby policisty vůči zloději kola, který se pokusil utéct "pomahačům a ochráncům" přes řeku.
  Policajti nezvládli situaci a zareagovali hystericky.
  Evidentně proto, že se nechali strhnout a vlezli taky do řeky, kde po střelbě jeden z nich křičel na zloděje na ostrůvku uprostřed: "Lehni si ty zmrde nebo tě zastřelím!" A "dělej ty kurvo", plus další nadávky. Komunistický policajt by se vůbec neobtěžoval zloděje honit, ale navedl by další hlídku z druhé strany řeky vysílačkou. Jde jen o to, jaký pitomec je zrovna ve služebním poměru a jestli náhodou není poblíž nějaká TV, která situaci jaksepatří rozmázne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:34
   A normální policajt by počkal až se ten blbec utopí a zavolal by hasiče aby ho vytáhli.
   proč to dělat složitě, když to jde jednoduše
   Václav

   Vymazat