Reklama

středa 2. listopadu 2016

Z kanadského tisku: Obviněn z nedovoleného importu odpadů byl 88 letý kanadský občan JB! Po zjištění, že ministrem Hermanem nemá stařík na mysli Göringa, ale, skutečně žijícího, svého synovce, upustil detektiv Murdoch od zkoumání duševního stavu podezřelého. Případ ilegálního dovozu odpadů budeme nadále sledovat.


Miloš Zbránek
2.11.2016   Rukojmí
Jmenovaný byl zadržen na torontském letišti po svém příletu z Prahy. Podezření vzbudil tím, že jeho dva kufry jen s velkou námahou smýkali čtyři urostlí zřízenci, zanechávajíce vyjeté koleje po kolečkách v mramorové podlaze příletové haly. Krátce předtím přitom obviněný tvrdil, že nemá nic k proclení.


Nařízená prohlídka zavazadel, přinesla službukonajícím policistům šok. Kufry byly naládovány kovovými cetkami nevalné kvality co do materiálu i zpracování. Jak sdělil našemu listu detektiv Murdoch, vysvětloval stařík přítomnost odpadů ve svých kufrech poněkud zmateným způsobem. Do Prahy prý letěl proto, že mu jistý MZ slíbil řád. MZ bydlí na největším hradě světa, odkud panuje své malé říši. Bohužel všechno pokazil nějaký farář z Himalájí, který se kamarádí s jeho synovcem Hermanem a nekamarádí se s Číňany. Protože MZ naopak Číňany miluje a jeho synovec Herman je říšským ministrem, musel MZ Číňany odprosit a požádat je o odpuštění za to, jaké má jeho ministr kámoše. MZ mu pak z pomstychtivosti řád nedal, ale našla se velká spousta hodných lidí, kteří mu dali jiné řády a hezčí.

Po zjištění, že ministrem Hermanem nemá stařík na mysli Göringa, ale, skutečně žijícího, svého synovce, upustil detektiv Murdoch od zkoumání duševního stavu podezřelého.

S probíhajícím šetřením nabyl detektiv Murdoch jistoty, že 88 letý stařík není pachatelem, ale obětí řádění tzv. šmejdů. Podnikatelé, pro něž se v Kanadě vžil název šmejdi, zneužívají bezmoc seniorů, lákají je na levné výlety, kde jim pak vnutí za drahý peníz neprodejné krámy. JB se stal obětí vyšší úrovně šmejdů, zabývající se ilegálním dovozem odpadů z cizích zemí.

V jeho kufrech byla nalezena m.j. medaile předsedy vlády, medaile poslanecké sněmovny, senátu a všech samosprávných krajů. Dále čestné občanství 138 měst a obcí dané země, medaile všech universit v zemi, včetně pobočky Zakarpatské university Užhorod, zlatý řetěz primátora Prahy, který byl ovšem z olova a 6 kilogramů odpustků pátera Halíka. Dále jedna krabice čestných doktorátů právnické fakulty Plzeň.


„Prodávali to na kila, každému, kdo si řekl“, vysvětloval stařík, „ale já to mám zadarmo“.

Umělecká plastika – cena ministra dopravy, byla ve skutečnosti zvlněným kusem asfaltu z ostravské dálnice. Dále byla nalezena zlatá karta Open Card a středně velké čapí hnízdo, spletené z rezavého drátu. Největší poplach ovšem vzbudila radioaktivní medaile, důmyslně skrytá v knize „Léčivé účinky černobýlu“. Úroveň vyzařované radiace představovala 12% úrovně hirošimské bomby a způsobila tak evakuaci letiště.

„To mi dala Drábová“, žaloval nešťastný stařík.

Vyšetřování detektiva Murdocha odhalilo možný mezinárodní skandál. Prakticky všichni stávající i bývalí ministři dané země, kteří byli ve funkci v posledních deseti letech, nacpali panu JB do kufru nějakou tretku. Jedinou čestnou výjimkou byl bývalý ministr zdravotnictví MUDr. Rath. Za jeho příkladný morální postoj mu ústy kanadského velvyslance poděkovala kanadská vláda. Jak se MUDr. Rath vyjádřil pro náš deník, sám má s obdobným jednáním hořkou zkušenost. Před několika lety mu do krabice od vína někdo nacpal potištěné papírky vysoké nominální hodnoty a dodnes z toho má oplétačky.

Případ ilegálního dovozu odpadů budeme nadále sledovat.

Autorem je liberecký soudce Miloš Zbránek...

51 komentářů :

 1. To je zajímavé, jak vás tady všechny komunisty zaměstnal nějaký stařík z Kanady.
  To, že Zeman nás vede do zadnice číny vás moc nezajímá, ale vymýšlíte neustále konspirace, vtipy a dehonestaci na starého muže, kterému volal Forejt.
  Stejně tak asi volal i dalším 600 navrženým - a když měl pauzu, tak si nestihl odskočit ani na záchod.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pepi, je tam dost pěkně, nechceš si vyrazit? Jo, Pepi, kdy že to hrad informoval kanadskou ambasádu o tom, že strejdu chtěj vyznamenat? Připomeň mi to, prosím.

   Smazat
  2. Mnohem lepší zadnice Číny, než zadnice zkomírajících USA.

   Smazat
  3. upadl jsi na hlavičku Ďoubale,proto nevíš čo hovorýš chujo!!!!!!

   Smazat
  4. Pepi, zlé jazyky tvrdí, že velký protičínský bojovník za demokracii Bartoška alias Narcis už nebojuje. Někdo mu připomněl, že ten jeho mickeymouse festival dotují Číňani, takže revoluce nerevoluce, prachy jsou přednější než ideály, a revolucionář Bartoška se zase stáhnul a předvádí své umění v nedůstojné roli pičuse v reklamě pro banku.

   Smazat
  5. Proč vzpomínáš komunisty v souvislosti s tím senilním troubou z Kanady? A pokud sjednání dohod o spolupráci a obchodu vidíš jako vedení někoho do zadnice, tak nejdříve vytáhni svou hlavu ze zadnice americké a následně se nech přeléčit někde na psychiatrii.

   Smazat
  6. 12:51
   Jo, a nevolal jistě 600x, nýbrž o protekci a telefonát žebral jenom herman pro vylhaného strýčka.

   Smazat
  7. Spatně řečeno. On nás nevede do zadnice Číny, ale vytahuje nás ze zadnice EU, která je potažmo sama hluboko v zadnici USA. Alespoň na úroveň Švýcarska. To ovšem spousta sluníčkářsky s úpalem vysluněnejch čecháčků není sto pochopit....

   Smazat
  8. 13:48 :-) Hezké, vtipné.

   Smazat
  9. 13:48 - nebyl to právě pan Zeman, který první, co na Hradě udělal po svém zvolení prezidentem bylo, že nad Hradem vyvěsil vlajku EU?

   Smazat
  10. 14:34 Byl, ale on nepodporuje ani teď vystoupení z EU, jenom její změnu. Podporuje ale referendum a to je velmi potřebné, protože změna k lepšímu je nereálná.

   Smazat
  11. kdo nechce lez do konečniku čině a je charakter tak aby prokazal jak je veliky muže vypnout celou domacnost od elektriky a auto hodit ze skaly bez te komunisticke činy by tohle totiž bylo nedostatkove zboži ktere by nikdo nemohl ani smontovat pač cela evropa asie i amerika by bez činy byla pravě v tom konečniku o kterym je tady řeč

   Smazat
  12. 12:51 Ty svatá prostoto. Jak nás Zeman někam tahá, když celá aféra je jen o Hermanově jasném porušení mezivládní dohody z dubna 2014?

   Samozřejmě, že Forejt všem navrženým volal. Uzávěrka návrhů byla někdy v březnu, tak času měl habaděj. Návrhy na vyznamenání může podat kdekdo. A dovedeš si představit, že by je nikdo nekontaktoval a neověřil si alespoň nacionále a jestli vůbec žijí, jestli se můžou PO VYBRÁNÍ dostavit?
   Zkus raději přemýšlet nad tím, proč jeden jediný ze stovek navržených, Forejtem také kontaktovaných ale Zemanem nevybraných, to pochopil jako ozámení, že si má přijít pro medaili. Jak to, že to tak "pochopil" jen Brady (s pomocí Hermana)?

   Smazat
 2. A tak jsem se od doby návštěvy pana Bradyho u fašisty Hermana,poprvé zasmála!Díky.Krásná ukázka dnešní, neuvěřitelné,falešné demokracie přenesené do Haškovského humoru!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1254 Pokud myslíte p.Bradyho, kterému volal Forejt že jakože nedostane vyznamenání, tak chtěl bych vidět Vás na jeho místě.
   Až se ukáže, že Forejt volal těm, kteří měli dostat vyznamenání a ne těm, kteří neměli dostat vyznamenání, tak jsem zvědavý, co budete komentovat.
   Herman pokud vím, tak se do ničeho už mnoho dní neplete a jeho kméno slyšéím pouze z nenávistných webů - jako je například tento.
   Proč se nestaráte o to, zda Zeman lže a nebo nelže ? Mnohokrát usvědčený - dokonce i soudem , a to potom té sebrance na hradě máme věřit ??
   Jste asi spadla na hlavu.

   Smazat
  2. 12:54
   Zeman nejen že je usvědčený ze lži soudem, ale jeho parta na Hradě dosud nevysvětlila výmluvy ohledně jeho pozdního příletu do Bratislavy.
   Výmluvy na počasí, dispečery atd neprošly, tak co teď ? Zeman sám potvrdil, že vinníky potrestá .. takže co ? Potrestá svoji hradní kancelář, že to špatně naplánovali ?

   Smazat
  3. 13:03
   Pepi, kdy že to hrad informoval kanadskou ambasádu o tom, že strejdu chtěj vyznamenat? Připomeň mi to, prosím.

   Smazat
  4. Jo není po něm ani smrad a to je právě ono.Zřejmě soudruh,tak ,asi takto :vyvolat a rozvířiti smradlavé bahno a potom se dívat jak rozleptává mého rodinného příslušníka dovede jen hajzlík typu Herman a zřejmě i ty,podle mekotu.Čau mekoto.

   Smazat
  5. 13:00 blbe, proč se toho nazi hajzla stále zastáváš a schováváš se za Forejta? Ten postup vysvětlil, že jsi to nepochopil, to je tvůj problém soudružská lopato. Tvá obhajoba je velmi čitelná a trapná. Ještě bys mohl obhájit angenty stb Narcise a Plavce, případně i tupé herce typu Dicka. To jsou tví kámoši, tím pádem i ty jsi bývalý soudruh a kovaný bolšán.

   Smazat
  6. 13:00 a 13:03
   H erman
   H alík
   H oráček
   jejichž "tvorba" se slavnostně nesla 28.října Prahou...
   Jestli jsi taky od H, a jestli už máš aspoň "poupátko", tak se možná taky dočkáš dajlimedajli :-)

   Smazat
  7. Ano jsem. Jmenuji se Hitler...

   Smazat
  8. A hele, kdo tě reinkarnoval?
   A proč to raději neudělali s Einsteinem?

   Smazat
  9. 13:00 Máte to jako obvykle popletené. Forejt volal všem navrženým na vyznamenání (asi 500 lidí), ale nevolal žádnému vybranému. Ti dostali dva dopisy, od něj a od Mlynáře.
   Herman se už do ničeho neplete, dnes na vládě dokonce slíbil, že "už to víckrát neudělá". A proč ne, svou roli poskytnutím lživé záminky pro vyvolání protestů proti Zemanovi splnil, tak má odpracováno. Teď můžou pokračovat ostatní permanentní revolucionáři a pitomečkové, jako jsi ty.

   Smazat
  10. Anonymní2. listopadu 2016 12:54 tez rad ctu svejka ale v rakousku uhersku = eu zit nechci

   Smazat
 3. Proč chodíte na tento nenávistný web ? Jméno Hermanna není slyšet ? Vaše chyba, že nemáte TV ani rádio. Možná by vám z toho svatého jména praskla za chvíli hlava.

  OdpovědětSmazat
 4. Zchutí jsem se zasmál, vynikající. Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Zchutí" ??? Co to je za slovo???

   Smazat
  2. To je podobný jako s výrazem "chucpe" - co nám tvý vobřezaní nosatí souvěrčici vnutili používat ...

   Smazat
 5. 12:51
  Celý západ se cpe na východ za účelem získání levné pracovní síly, území a nerostného bohatství, i pomocí barevných revolucí. Jenom někteří hlupáci z ČR se se chtějí cpát na krachující západ. Prezidentovi je podsouváno, že nás tahá na východ, přitom neusiluje o nic jiného, než obchod a spolupráci se všemi 4 světovými stranami. Od takových darebáků, jako jsi ty a celá pátá kolona, je obviňování jenom účelová lež, aby byly důvody k jeho dehonestaci.
  A jak to bylo s telefonováním už taky vylezlo na světlo:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Forejt-konecne-mohl-prozradit-jak-to-bylo-s-medaili-pro-Bradyho-Osudny-telefonat-si-nejspis-vyzadal-primo-synovec-Herman-460932
  V každém případě jste ostudou národa a kufr medailí je opravdu k smíchu. A je to výsměch všem umučeným i přeživším v koncentrácích, neboť žádné další zásluhy o ČR Brada oproti nim nemá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen Zeman, ale nezávislí uznávaní ekonomové, např pan Zelený, který přednáší na univerzitách jak v USA tak Číně. Co bychom asi tak pohledávali na trhu USA, který je, jak říkal Švejnar, přesycený. A jestli zde nebudeme mít technická a řemeslná pracovní místa, tak se jednou z těch samých teoretiků, neziskovek, nabízečů všeho možného, placených aktivistů, jednou zblázníme. Už teď jimi je pracovní trh přesycený a otravují běžným občanům život. A ti, když nebudou mít do čeho píchnout, tak si nějakou činnost najdou. Obvykle další buzeraci občanů.

   Smazat
 6. Pražská havlérka plive jedovatou slinu, neboť ztrácí půdu pod nohama, pod tíhou lží a skutečnosti, že jim na týden neklidu lid prdí. Inu, komediantští kolaboranti nejsou nikde milováni :-)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sprostej , vlastizradce Herman , je to fakt p.r.a.s.e a doufám , že už se na něj vaří voda v kotli ! Uvařit a dat muslimům , myslím jako to vepřový ...

   Smazat
  2. Pokud už někdo nepostavil na vodu, tak asi těžko... Někdo by to musel udělat a ne jen neustále snít a blouznit.
   A kdo v dnešní době má ty koule?! No a s tím taky Bartoškové, Kocábové, Krausové a jiné kreatury počítají...
   J.C.

   Smazat
 7. Dělat si prču ze starého pána, který k tomu všemu přišel jak slepý k houslím, mi přijde ubohé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ubohý je ten starý pán samotný. Chrochtal při udělování toho smetí, jako Göring nad obědem a brečel nad největším soustem z hradu jako Goebbels nad Baarovou, když ji musel opustit na popud Dolfa.

   Smazat
  2. Prča je z havlérky. A starý pán byl při smyslech, spolupracoval vědomě na lumpárně.

   Smazat
  3. No jo, tady se holt jinej názor neodpouští.

   Smazat
  4. Proč si to myslíte? Nikdo vám přece nebrání napsat opačný názor. To si jen musíte zvyknout, že se neshoduje s tím vaším.

   Smazat
  5. Starý pán se nechal zmanipulovat jako záminka ke kontrarevoluci, podle nové terminologie MAJDANu. Ten telefonát o medajli mohl být odkudkoliv pod záminkou, že je z hradu. Herman je prostě novodobý fašista.

   Smazat
  6. Prisel k tomu jak slepej k Herrmanovi ? Housle zde nemuzou vubec za nic ! Litaj v tom nevinne....ty housle ! Ale von muze, nema bejt tak dychtive chtivej...Moh zivat na gauci a rict at mi tu medajli poslou , ze jo /je mi pres osmdesat proc bych se pro kus plechu unavoval a obtezoval/...???

   Smazat
 8. :))))) Ještě toto video a asi umřu smíchy:
  http://leva-net.webnode.cz/news/herman-se-dozvedel-ze-brady-vyznamenan-nebude/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejné téma, zpracované jinak:
   https://www.youtube.com/watch?list=RDsnZ5dyJySc0&v=hQUBJEsnaX0

   Smazat
 9. Přijde mi to jako vtipné odlehčení té obludné ubohosti, kterou povedený herrmannn, řečený göring, a jeho "melodies" natropili kolem toho adoptivního strejduly. Taky povedeného. Přímo dozlatova ...

  OdpovědětSmazat
 10. Pana nestrejdu může omluvit pouze případná demence. O tom pánovi moc nevím, jeho dostupný životopis je velice skromný na informace. Přežil holocaust. V roce 1949 měl vycestovat do Izraele budovat nový stát. To se mu, ale nechtělo. Měl touhu cestovat. Od roku 1951 žije v Kanadě, kde založil instalaterskou firmu. Touha po cestování se mu na stáří splnila. S knihou Hanin kufřík spisovatelky Karen Lewine( r.2001) cestuje po celém světě. Do Prahy 23. října 2016 přiletěla rodinka z Portugalska. Nekorektní pohled , možná ano možná ne.

  OdpovědětSmazat
 11. Ten pan prezil holocaust, zil cely zivot cestne, pomahal jinym a dostal za to vyznamenani v 5 zemich.
  Zapiste si to za usi, nacististicti dobytkove z NR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. svazáku, pláčete na špatném hrobě, vy tu palici máte fakt dutou, zopáknu vám výrok pána prezidenta: "prezidenti mají udělovat státní vyznamenání lidem, kteří pracovali pro Českou republiku a její občany."

   Smazat
  2. Tak to se měl dobře. Páč "holocaust" je jen šoabajka pro tobě podobný pitomce!:))

   Smazat
  3. Brada líčila svůj "pochod smrti" - páni! Víte vo co v reálu šlo? Dědek si vez prdel vlakem a na úseku, kterej jeho vobřezaný souvěrčici z jůeses ajrfors zničili, musel kousek halt projít pěšo! Za tenhle "pochod smrti" by si měl požádat o odškodnění je! Ale ti na něj zvysoka serou - dali mu pár plíšků, aby dědek držel hubu kde má a žvanil kde nemá:)))

   Smazat
 12. Kdo to ví:
  Současný dalajlama byl členem komunistické strany

  „V roce 1959 tam bylo povstání a dostupné prameny uvádí, že dalajlama ho pomáhal podněcovat, ačkoli před tím byl devět let členem Komunistické strany Číny a dokonce jsou snímky, jak si podává ruce s Mao Ce-tungem,“ sděluje Křivka.

  OdpovědětSmazat
 13. Dobry /well done/ pane autore, vy jste zrejme jeden z soudcu povedenejch. Ale unika stale patrani ten ZLATEJ SPERHAK PRAZSKEJ /jinak taky Paklic. Propasoval tu vzacnost lstivy starik a bude usilovat take o SPERHAK OTTAVSKY , nikoliv nasi krasne a milovane , vodaky predevsim reky...

  OdpovědětSmazat
 14. Herrman, Brady , DalajLama
  jak se to rymuje...
  Herrman je idiotministr,
  Brady zase Kleister,
  Dalajlama neni dama,
  /ale slutka/ tak se to rymuje...
  Herrman ,German ,Sudetak
  jak se to rymuje ?
  Herrman to je zradce,
  German valci lehce,krepce
  a Sudetak vsechno chce
  /na Kocabce/!
  Tak se to rymuje !!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.