Reklama

čtvrtek 10. listopadu 2016

Z lidové tvořivosti na internetu

10. 11. 2016

85 komentářů :

 1. Kolik Vám platí Zeman na neustálé poštěkávání na jednoho z nejslušnějších členů vlády ?
  Nezapomínáte, že si na Hermana hlavně ztěžuje hradní sebranka, která byla přistižena u lží už mnohokrát ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:27. Milý blbe, ocitl jste se v situaci, ze které již není východisko. Váš stav je nevyléčitelný.

   Smazat
  2. Jak výstižné, vrána k vráně sedá, křivák křiváka si hledá. Toho našeho ultralháře a křiváka se zastává jen parta jemu rovných z ortodoxní havloidní sebranky. Mimochodem, ve slově stěžovat se píše "s", nikoliv "z".

   Smazat
  3. Pepku 11:27, smiř se s tím, že jsi v p r deli.

   Smazat
  4. Trapnej,opilej línej havloidní blábole bez mozku,máš senkrovnu na krku,tak táhni smrdět na I Des!!!!

   Smazat
  5. 1140 je to pravda, stěžovat v tomto případě je správně gramaticky

   Smazat
  6. Anonym 11:27 se spletl,on chtěl napsat největší zmrd, že blbánku??....��

   Smazat
  7. Na té fotce to nejsou dobří lidé.

   Smazat
  8. 11:27 Máte opravdu vybroušené vnímání slušnosti. Svědčí o tom i váš slovník. Bohužel vlivem Havlismu jsou vaše měřítka totálně převrácená. Lež považujete za pravdu, pravdu za lež, podrazáctví za slušnost, hloupost za moudrost. Proto vím, že vám to píšu zbytečně. Ale kdo ví, když Bůh dá, i motyka spustí.

   Smazat
  9. Ábr das ist šénes Bild"-ýbrmenši dnešního a včerejšího světa a jeho progres: nacisté křížení s militantními sionisty !!!!Reální vládci "západního světa".
   Vskutku odporný to pohled a ještě horší to pomyšlení,že ten židonacistický zmrd Herman dnes dělá ministra kultury Čechům....Veškerá zodpovědnost za tuhle zhovadilost padá na hlavu toho idiota Sobotky-Emanuela Moravce II.

   Smazat
  10. Anonym 11:27 si nedovede představit, že by někdo nebyl nikým placen za projevované názory, což je důkazem, že ON PLACEN JE.
   Opět se potvrzuje, že to, co natistická verbež blábolí, vypovídá především o nich, nikoli o tom, o čem mluví.

   Smazat
  11. Pane 11.27-Bartonoško, Mobydyku,nejste již senilní?Spletli jste si stránky, vaše jsou správné www.prazskakavarna.eu, děkujeme, odejděte!

   Smazat
  12. 11.27-Hermenegilda ze Sudetoněmeckého Landsmanšaftu

   Smazat
 2. Zase něco proti Hermanovi ? Proč držíte palce těm lhářům z hradu ? Není dne, aby nezpůsobili nějakou nepříjemnost - namátkou: lhaní o tom, že velvyslanec USA nebyl na slavnosti = vyvráceno, omluva žádná; lhaní o tom, že pozdní let způsobilo počasí, dispečeři, atd ... vyvráceno, chabá omluva nakonec přišla; lhaní o tom, Herman nedostal ultimátum - nikdo nic raději nechtěl slyšet, nikdo nic nevyvrátil ani nepotvrdil. Takže už poněkolikáté hradní banda opět lže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víte, po internetu chodí, co lží bylo vypuštěno na Zemana a žádné omluvy. Třeba se to k vám taky dostane. Věřte, že je to velký nepoměr ve prospěch prezidenta. Tak nechte na hlavě. Nikdo není dokonalý a vy se svým jednostranným pohledem taky ne.

   Smazat
  2. 1204 projděte si ten svůj internet a napište tedy, kolik "lží" o Zemanovi bylo a kde napsané .. zkuste popsat aspoň tři lži z internetu o Zemanovi, které nejsou jakože pravda.
   Já jsem popsal lži Zemana, které určitě nebudete zapírat, jsou volně k dispozici a je prokazatelné, ža hradní sebranka lže kde chodí.

   Smazat
  3. 1212 tak např. prozačátek jednu přímo z vašeho přízpěvku 1156: "lhaní o tom, Herman nedostal ultimátum - nikdo nic raději nechtěl slyšet, nikdo nic nevyvrátil ani nepotvrdil" Když nikdo nic -jak sám píšete- nepotvrdil, tak je lží vaše tvrzení, že Zeman (prokazatelně) lhal. BTW když někdo něco tvrdí, je na něm důkazní břemeno to prokázat.

   Smazat
  4. 11:56-Zřejmě pro takového blba,jakým jsi,
   vysvětlení kanadské ambasády o postupu na
   vyznamenání občanů Kanady nic neznamená.
   Takže lhář je Herman.Proto ty ostatní kecy
   jsou stejného zadání.Kdy se omluvil havloi-
   di za zmršený listopad 1989?Tvoji spolubo-
   jovníci o tom drží tl...ústa.
   Petr Majevský

   Smazat
 3. http://zpravy.idnes.cz/nemecky-velvyslanec-potvrdil-ze-zeman-nepravdive-napadl-schapira-1cm-/domaci.aspx?c=A161110_113446_domaci_kop

  Ať ten prolhaný kokot který vytváří jen rozmíšky a dělá jen ostudu jde konečně do prdele.
  A jeho nekritičtí fanatičtí patolízalové kteří ho v tom ještě podporují s ním.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1158 a není to poprvé, co hrad lže. snad každý den a v poslení době velmi často se nějaká nová lež objeví.

   Smazat
  2. 1158: Politik, který křivě obviní velvyslance cizí země, navíc mocnosti, to buď dělá z hlouposti, a tedy je hlupák, nebo za peníze jiné mocnosti.

   Smazat
  3. Tím odkazem na Iděs sis moc nepomohl, zneuznaná frustrovaná presstitutko. Takhle ti pan David dobu pobytu v léčebně nezkrátí, když budeš své bludy neustále zdůvodňovat dezinformacemi z Matrixu. Co naplat, nezbývá ti nic jiného než závidět čtenost Nové republice.

   Smazat
  4. Není vůbec podstatné, jestli tam ten židonácek, který na sebe radši ani neupozorňoval a schovával se za němčoura, byl nebo nebyl, podstatné je, že je zde tento agent CIA nasazen, aby se pletl do politiky státu a rozvracel ho ve prospěch těchto zmetků.
   Takže podstatné není, jestli se Zeman MÝLIL. Mýlit se, je lidské. Lhaní je to, když z toho má ten, co lže, nějaký prospěch. A o tom tu řeč být nemůže.

   Smazat
 4. Herman a ta americká krvelačná svině mají mnoho společného, nenávidí je mnoho lidí a až pojdou nebo jim někdo zakroutí krkem, spousta lidí si oddechne.

  OdpovědětSmazat
 5. 11.27

  kolik ti plati vlastizradce Herman, že ho - zlorada pořád omlouvas ? Jsi stejna sebranka jako sudetak Herman , jděte oba do pr.de. le ! A vemte sebou celou tu svi.na.kou stranu KDU ČSL !!

  OdpovědětSmazat
 6. 1205 a co Ti Herman udělal špatného ? Slyšel jsi třeba , že by očividně lhal ?
  Ne, to umí jen hrad - ta hradní sebranka lže jak když tiskne. Dokonce i soudem potvrzená lež pro ně nic neznamená, naposledy ohledně vcelvyslance USA a jeho údajná neúšast na slavnosti...
  Zeman je ostuda a bohužel si z nás dělají kvůli němu srandu už i v Rusku.

  OdpovědětSmazat
 7. Vážení lhalo se vždy a všude a lhát se bude i nadále. Je nad slunce jasnější, že jak Zeman tak i jeho protivníci lžou taky. Jde jen o to zda tato lež toho či onoho poškodí či ne.
  Co se týká Hermana, tak to je převlečený svatoušek z KDU-ČSL,jejíž poslanci již od vzniku republiky byli vždy kam vítr tam plášť, který poškodil republiku a to je to špatné. Herman by měl ze svého jednání vyvodit důsledky a sám odstoupit. Mohlo by se mu stát, že bude vyhozen. Kdyby se s Dalajlámou sešel někde v soukromí, tak se vůbec nic nedělo, ale že to provedl na státní úrovni, tak to byl podraz jak na Zemana, tak na celou vládu vzhledm k Číně a na to jsou Číňani velice hákliví. Z Hermanovy strany to byla vyloženě protistátní činnost a hospodářské poškození republiky. Navíc na pováženou jsou i jeho aktivity v Německu se zarytým sudeťákem Poseltem a jeho bandou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1235 a už jste se podíval, kolik exportu do Číny vlastně ČR realizuje ?? a už jste se podíval, kolik peněz naopak u nás Čínané investovali - a hlavně do čeho L? Napovím: fotbal .. ?
   To jsou ty miliardy investic, o které jakože můžeme přijít ?
   Jste normální ? Vyberte si jakoukoli zemi v EU a vsadím se, že obchodní výměna je vždy vyšší než s tou slavnou Čínou...
   Takže zůstaňme na zemi - Herman se zachoval jako správný chlap, mimochodem nikdy netajil a dokonce to i v minulosti deklaroval, že se s Dalajlámou sejde, takže co...
   Podraz naopak byl, když Zeman dostal naši ČR do role servilní vůči Číně. Nevšiml jste si , že proběhlo tiskem jak Čína ihned požadovala ten doipis (hrůza servilní) a třeba dostavbu elektrárny bez výběrového řízení ??
   To se Vám líbí ?
   Jste OK ?
   Není pro hrdost ČR lepší, když trochu těm mocnostem okolo ukážeme, kdo je doma pánem ?

   Smazat
  2. To prohlášení čtyř bylo skutečně neadekvátní ...adekvátní by bylo Hermana okamžitě odvolat z funkce, ale to se přizdisráč Sralbotka neodvážil...

   Smazat
 8. Ten vtip je velmi výstižný, to potvrzuje i pražská kavárna, která tak zuřivě brání předsedu české pobočky spolku Ackermann Gemeinde(součást Sudetoněmeckého Landsmanšaftu) Hermana, který lživě tvrdil že pobočkou spolku není.

  http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16249-daniel-herman-se-zapletl-do-lzi-a-kauza-brady-skoncila-jeho-ostudou-ctete-vice-o-souvislostech-v-pozadi.aspx

  Je prostě všehoschopný, stejně, jako balkánská řeznice. Žádné další lži pražské kavárny už ho nezachrání.

  OdpovědětSmazat
 9. herman je vlastizradne cune a tak to je kaslem na jeho nemecky protektorat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1235 a čím je Herman vlastizrádce ? To on leze snad Číně do zadku ?

   Smazat
  2. 12:44 Neleze, na rozdíl od celého západu :-) A ty vylez ze zadku vlastizrádců, nebo vyhoď všechno Čínské, co používáš.

   Smazat
  3. 1249 a kdo tedy leze Číně do zadku ? Kdo je podle Vás vlastizrádce ?

   Smazat
  4. Anonymní10. listopadu 2016 12:44 leze do zadku landsmannschaftu na pl clanek od nej jak by jsme pry mohly byt dalsi spolkova zemne

   Smazat
  5. To by nás čekalo, kdyby se stal prezidentem nedoučený rakouský hajný. Byli bychom Protektorát Böhmen und Mähren, jak s láskou o tom pronášel na sjezdu Landsmannschaftu jistý Herman a nejen to, už bychom u nás měli 80 000 migrantů - vize toho lesního adjunkta.

   Smazat
 10. Ano jistě, náš jediný sudetoněmecký ministr, je třeba jej vlastními těly chránit až do úplného vytlačení k jeho milým krajanům :-)))

  OdpovědětSmazat
 11. idiot, co obhajuje zástupce landsmanšaftu hermanna. Hrad nemohl panáka bradyho vyznamenat, protože neměl souhlas Kanady. Tudíž nemohl mu to slíbit. Druhá lež nebyl to jeho strýček ubožáku. A teď ty... třeba Peroutku nebrat... neprokázalo se, že Zeman lže nebo mluví pravdu. Proto soud rozhodl nesprávně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1240 Brady má ale i české občanství, takže o žádnéím souhlasu není třeba mluvit.
   A ohledně lží Zemana - už to nestačím ani sledovat , kterou lež máte na mysly ? Tu ohledně "provokace" v divadle někde v Opavě a nebo tu o "neúčasti" velvyslance USA na slavnosti ? A nebo tu, jak protivítr x dispečeři x počasí atd (dosaď si co chceš) mají podíl na pozdním příletu naší delegace do Bratislavy ?
   A to jsem vybral asi tak posledních 30 dní...

   Smazat
  2. Zuřivý trolle 12:47, ty jsi prostě stejné prase, jako ten, koho tak zuřivě obhajuješ. Už to fakt těmi kecy nezachráníš. Herman je prostě riziko pro ČR a musí z kola ven.

   Smazat
  3. Nebuď z toho smutný, že už ti ten zastydlý antikomunismus a válečné štvaní, fangličkářství tibetským otrokářským režimem, propagaci ukro-amerického nacismu a islámského klerofašismu, obhajobu útoků uprchlíváků na ženy a cirkus Brady nežerou ani čtenáři MF Dnes. Jaký trest pro sebe navrhuješ za vlastizradu a otevření hranic muslimákům?

   Smazat
  4. 12:37
   Ty retardovaný lejnolahvárenský méněcenný lháři,ty a opilec,udavač,netáhlo a kripl Havel máte společnou lásku s vlastizrádcem HerMannem....Sudeťaky a fašisty!!!;

   Smazat
 12. 12:47
  Opakuješ se, kašpárku, furt dokola, jako kafemlejnek. A jsi blbý jak tago, havloide. Brady má kanadské občanství, blbe. A jako takový musí podléhat souhlasu vlády s vyznamenáním v jiné zemi, blbe. To, že má i české občanství nehraje žádnou roli, blbe. Zavolej si na ambasádu a potvrď si, že jsi blb.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1247 tak ještě jednou a pomalu: pokud máš české občanství a klidně i nějaké jiné (je to můj případ), tak nemusíš žádat NIC !!! na třeba kanadském konzulátě.
   Nemusím si to ověřovat, protože je to i můj případ.
   A navíc, pokud Zeman vyškrtl Bradyho zte seznamu, tak zcela loigicky ani nežádal na nějaké ambasádě povolení.
   A vyškrtl ho na základě setkání Hermana s Dalajlámou = a tomu se říká vydírání.
   A někdo tomu říká i lezení do zadku Číně.

   Smazat
  2. To se ale dosud neodsunutému stoupenci nacistického předvoje majdanského Schwarzenberga, sudetoněmeckého ministra Hermana a vatikánského wervolfa Vlka nehodí, že západní Brady prokazatelně nebyl na žádném seznamu vyznamenaných. Co se však podařilo prokázat, že si havloidní fašista Herman vymýšlí (z výpovědí svědků a zápisu z jednání na Slovenském velvyslanectví v Praze) a tlačí svého příbuzného na metál, zatímco 5. kolona mu pomáhá vydírat prezidenta České republiky a provádí státní převrat.

   Smazat
  3. 1342 už mne to nebaví, ale přesto: tvrdíte, že Brady nebyl na žádném seznamu vyznamenaných = logicky nebyl, když ho vyškrtli. A nebo nebyl ani na návrhu ?

   Proč mu tedy potom Forejt volal ?
   To volal všem těm 600 lidí, kteří byli navrženi ?
   A Brydmu dokonce dvakrát ??
   Forejt to nakonec potvrdil, takže se vlastně sami usvědčili. Banda z hradu. Prolhaná.

   A kdo potvrdil, že Herman nemluví pravdu ? Nikdo - jen svědci nechtěli svědčit a dělali raději , že neslyšeli. Než aby se pouštěli do žabomyších diskuzí se Zemanem.

   Smazat
  4. Příteli starých pořádků, až bude právo na práci, tak bude možná i právo na metál pro tvou ministerskou tlačenku.

   Smazat
  5. Do té doby se ty hovado budeš muset spokojit s písemným vyrozuměním, ať už o udělení státního vyznamenání, přijetí na vysokou školu nebo výsledku výběrového řízení.

   Smazat
 13. To tedy sedí. Krvelačná psychopatka a usvědčený lhář a podvodník Herman. Asi si to sdělují navzájem...:-)
  Heriot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1257 a Hermana usvědčil ze lži kdo ??
   Snad nemyslíte tu hradní bandu, která lže každý den ??
   A nebo snad soud, který mimochodem naopak Zemana usvědčil ze lži ve věci článku vlevo dole ??

   Smazat
  2. Nech na chvíli těch propagandistických chvístů a raději nám studente Šmíde pověz něco o svých židovských strýčcích a západních tetičkách najímaných přes agenturu. Všimli si toho i pronásledovaní křesťané na Ukrajině, že rojení tvé 5. kolony havloidních fašistů a vydírání prezidenta havlérkou má všechny znaky Majdanu.
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tohle-vse-nasvedcuje-tomu-ze-se-pripravuje-svrhnuti-Zemana-ve-stylu-Majdanu-a-Herman-v-tom-hraje-zasadni-roli-Muze-dojit-k-nasili-varuje-byvaly-zpravodajsky-dustojnik-Basta-461134

   Smazat
  3. pro 14:14 a máš něco k věci ?
   A nebo si mám číst nějaké slátaniny, co vymyslel bůhví kdo ??

   Smazat
  4. Příteli starých pořádků, až bude právo na práci, tak bude možná i právo na metál pro tvou ministerskou tlačenku. Do té doby se ty hovado budeš muset spokojit s písemným vyrozuměním, ať už o udělení státního vyznamenání, přijetí na vysokou školu nebo výsledku výběrového řízení.

   Smazat
 14. 13:07
  Tak to jsem netušil, že i ty jsi vyznamenaný. Všechna čest.

  OdpovědětSmazat
 15. Sudeťák s řeznicí. To je tedy ta pravá elita, která se již poroučí do zapomenutí. Čau, čau...

  OdpovědětSmazat
 16. Marně přemýšlím, v čem by se měl tento křivý slizoun ještě zdokonalit, aby dosahoval "kvalit" balkánské řeznice. Vždyť jsou oba stejně mocichtiví a zároveň ochotní prodávat se mocnějším světa, oba sebestřední, bezeskrupulózní, oba byli všude a vším, bez mrknutí oka dovedou zradit ...

  OdpovědětSmazat
 17. dva zidi(oprava herman se zidovstvi prospecharsky zrekl) si trepou rukama, lepe kdyby jiz trepali nohama!!!
  chef

  OdpovědětSmazat
 18. Děkuji, člověk se fakt potřebuje zasmát.

  OdpovědětSmazat
 19. Že na toho omezeného hlupáka z 11:27 vůbec reagujete!! Je to placený provokatér nebo psychicky těžce narušený jedinec, který zde číhá, aby byl jako první v diskusi a svojí sprostotou a hulvátstvím odrazoval čtenáře od čtení stránek NR!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo jsi ty? Kapitán u vás doma na hajzlu? A kým jsi placený? Rusáckou ambasádou?
   Normální člověk se přece nemůže za mnohokrát usvědčeného lháře tak fanaticky bít jak to předvádíš ty.

   Smazat
  2. Každý nemůže být čestný a spravedlivý jako kapitán, viď 14:07 nácíčku.

   Smazat
  3. Tys převzal Halíkovo klišé a veřejně o sobě tvrdíš, že jsi zároveň katolíkem i ctitelem Alláha, kterého jsi vyhlásil za svého boha. Dnes podvádíš veřejnost svým pokryteckým myšlením, které ubíjí podstatu pravdy. Tímto ve skutečnosti otvíráš dveře satanské globalizaci a autogenocidě církve i národa.

   Smazat
 20. Co "křesťánský demokrat" to zřejmě bezcharakteroidní ovádko boží, u nás i v Evropě :(

  Domluvili se klidně i s bolševikem i s ISIS ;)

  Škoda, že i u nás to funguje stylem, v neděli farář zavelí a "lidovci" ovečky, jdou.
  Klidně i proti sobě i proti vlastním dětem :(

  Křesťanova
  Dekapitační
  Unie

  Česká
  Strana
  Lumpů :(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo se domlouvá s bolševikem je především ten tvůj Okamura. A KDU nechej na pokoji nebo ti venkov nakope prdel, Pražáčku.

   Smazat
  2. Čuráku z lontu,komu chceš nakopat?!KDU-ČSL jsou gauneři,kteří ti ten tvůj venkovskej,hnojem provoněnej smrádek proti tvé vůli rozeženou a ty,Hňupe,volící "lidovce" o tom nebudeš ani vědět...už na tom pracujou i s Babišem a ty čumíš a čumíš,jako ta piča....

   Smazat
  3. Copak, nasranej, že prokoukl tvé Baalovo satanské rituály?

   Smazat
  4. Proč přichází antikrist a jeho duch? Protože lidé nemilovali pravdu, která by je zachránila… (srov. 2 Tes 2,10-12). Masmédia v rukou nadnárodních globalistů nejenže nehlásají pravdu, ale pomocí zombovacích praktik činí z lidí manipulovatelné nástroje vlastního sebezničení (časného i věčného).

   Smazat
 21. Tomáš Halík a dalajláma v družném rozhovoru:
  http://pravyprostor.cz/jak-se-bavi-internet-migrant-a-vila/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesplnil podmínky k tomu, aby mohl přijmout řádné kněžské svěcení. 1) Absence kněžské formace Halíka i ručitelů za způsobilost kandidáta 2) Absence právoplatného úmyslu ke svěcení 3) Halík byl heretikem ještě před svěcením Halík nepřijal platně kněžské svěcení, tedy nikdy řádným knězem nebyl a ani jím není! Byl a je heretikem, tedy nepřítelem Trojjediného Boha, církve i národa!

   Smazat
  2. Z Černých baronů Miľoslava Švandrlíka.
   Přichází podmračený desátník. "Svobodník Halík k veliteli roty - zařve. Svobodník Halík srazí kufry a příkladným tempem odkvačí. "Kecal, že jo?" zeptá se desátník nováčků. "To je největší vůl u praporu. Dejte si, kluci, na toho kreténa pozor, ten už několika maníkům uplet prokurátora. Sám chtěl bejt lampasákem, ale nevzali ho pro křivý nohy."

   Smazat
 22. Jsou to paradoxy. Zatímco Jiří Brady, židovského původu prošel peklem dvou koncentračních táborů Terezínem a Osvětimí, jeho vypečený synoveček (ministr!!!) je předsedou Sudetoněmeckéno katolického sdružení Ackermann Gemeinde, jehož hlavní náplní je nenávist a boj proti všemu českému.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.novarepublika.cz/2016/11/je-brady-s-manzelkou-herman-parazit.html

   Smazat
  2. No a jako vrchol to ani není jeho "synovec", to nám Ti "katoličtí " a "kavárenští" lháři taky jaksi zapomněli říct.

   Nicméně co může normální člověk čekat od"lidovce" a "kavárníků" :(

   Všichni víme co to znamená lidovec, že ;)

   Smazat
 23. Dalajláma vysvětluje Hermanovi, jak je to s tím marxismem
  http://pravyprostor.cz/jak-se-bavi-internet-jaky-brady/

  OdpovědětSmazat
 24. Mimochodem, Řeznici za WW II.zachránili Srbové, tak se jim odměnila v roce 1999.Jak napsal Arthur Schopenhauer: "Dva darebáci se poznají ve velkém davu i na dálku." Oba dva ztělesňují to špatné co se přisuzuje židovství jako celku. Morave

  OdpovědětSmazat
 25. Pseudomesiáši ČR Vlk, Herman a Halík...Chraňme se před takovými pseudomesiáši! Potřebují rozbušku u nás, aby se zbavili našeho prezidenta !

  OdpovědětSmazat
 26. Pseudomesiáši ČR Vlk, Herman a Halík...Chraňme se před takovými pseudomesiáši! Potřebují rozbušku u nás, aby se zbavili našeho prezidenta !

  OdpovědětSmazat
 27. BP vyhlašuje – zveřejňuje – Boží tresty, anathemy, na konkrétní osoby (persony), které zneužívají církevní autoritu, přijali hereze a odmítají konat pokání! Je to služba pro ně, aby mohli konat pokání, i služba pro Boží lid, aby jasně věděl, kdo je heretik, který už zneužívá církevní vládu. Proto Boží lid ani kněží nejsou vůči takovému vázáni poslušností! BP vynesl anathemy na mnohé katolické biskupy, kardinály a nakonec i na poslední tři papeže z důvodu, že zneužili autoritu k prosazení herezí do nitra církve. Tím zavládlo nové myšlení, které je protichůdné celé církevní tradici trvající téměř 2000 let. Důsledkem je, že v bývalých křesťanských státech jsou prosazovány antihumánní gender zákony, které schvalují a privilegují homosexualismus, transsexualismus, pedofilii, zoofilii a morálně ničí jedince, rodinu i společnost. Jednotlivé „křesťanské“ státy jsou tím vtaženy do procesu morální, duchovní a fyzické autogenocidy. Tragedií je, že Vatikán a jemu podřízená církevní hierarchie pokrytecky mlčí a de facto schvaluje tuto cestu časného i věčného sebezničení.

  OdpovědětSmazat
 28. Kennedy se chystal FED ovládaný soukromými bankami zlikvidovat. A znovu nastolit ústavní situaci. Nakonec to dopadlo tak, že v Dallasu odstřelovači zlikvidovali jeho. A později jeho bratra, když kandidoval na prezidenta USA. Ještě později ohlásil zájem kandidovat na prezidenta jeho synovec - senátor Edward Kennedy - a za záhadných okolností zahynul při havárii svého letadla. FED existuje dál. A tiskne americký dolar. Jako o závod. A peníze mizí v černých dírách bank a burz. Obyčejní Američané chudnou. A americké veřejná infrastruktura je v zoufalém stavu. Často na úrovni Afriky. Obojí Trump ve volební kampani napadal. Uvidíme, co s tím bude jako prezident dělat. A co mu bude dovoleno. Myslím, že posuzovat bychom jej měli až na základě jeho práce. Ne řečí v předvolební kampani. Nebo řečí, které o něm vedou jiní, aniž slyšeli co říká, že chce dělat.

  OdpovědětSmazat
 29. Líbí se mi, jak tady natističtí kolaboranti hysterničí a dokonale prokazují svou psychopatii. Snad z toho někoho z nich klepne pepka.

  OdpovědětSmazat
 30. 18:06
  V tom případě to máš za pár,ty milovníku ussackejch zločinců a ukronacistickejch sviní!!!!

  OdpovědětSmazat
 31. Slušela by mu halal porážka!A měli bychom klid.

  OdpovědětSmazat
 32. Nádhera: takové dvě obrbestie na jedné fotce. Jedna kope za Američany a druhá bestie za sudeťáky. Oba Češi. Trefný text!

  OdpovědětSmazat
 33. A taky je to o tom, že si předávali moc v USA a náhle...ejhle. On je tam běloch s německými kořeny.
  Tohle budou dlouho rozdýchávat...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.