Reklama

.

.

pondělí 21. listopadu 2016

Za pár dnů to bude přesně třiadvacet roků od chvíle, kdy Petr Cibulka řekl u Městského soudu v Praze prezidentu Havlovi „Vašku, jsi prase, jsi prase, jsi hovado!“

Břetislav Olšer
21. 11. 2016    Rukojmí
Hanobení prezidenta Václava Havla se Petr Cibulka podle vyšetřovatelů dopustil dle magnetofonové nahrávky během jednání Městského soudu v Praze dne 14. prosince 1993, kdy ho vulgárně urážel slovy: „Vašku, jsi prase, jsi prase, jsi hovado!“. Za hanobení prezidenta republiky mohl být odsouzen až k dvouletém vězení. Z trestného činu hanobení republiky však bylo nejprve od 19. května 1994 vypuštěno hanobení státních orgánů a od 1. ledna 1998 byl tento trestný čin zrušen definitivně. Trestný čin hanobení představitele republiky byl sice už v roce 1990 omezen na hanobení presidenta, ale i tato skutková podstata zůstane součástí českého právního řádu až do konce roku 1997.
Nyní se po třiadvaceti letech skupina šesti desítek poslanců zejména z ČSSD, KSČM, ANO a hnutí Úsvit hodlá vrátit do trestního zákona paragraf, který by postihoval hanobení hlavy státu. Podle navržené novely trestního zákona by za to hrozilo až roční vězení. Poslanci mluví o tom, že by trest měl být hlavně výchovný.

"Prezidenta republiky však lze při výkonu jeho funkce znevažovat nebo dokonce hrubě urážet – a ochrana mu poskytována není,” podivují se poslanci s tím, že prezident má mít větší ochranu než moc soudní. „I přes různý vývoj práva trestního de facto všechny trestní zákoníky chránily prezidenta republiky, až byla tato kontinuita ukončena v letech 1994-1997,” tvrdí předkladatelé. Tvrdí proto, že přetrženou kontinuitu právní ochrany hlavy státu je třeba obnovit.

Kdo veřejně hanobí prezidenta republiky, ruší výkon jeho pravomoci a snižuje tak jeho vážnost, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok, peněžitým trestem nebo propadnutím věci," zněl by vzkříšený paragraf trestního zákoníku. „V současné době jsme stále častěji svědky urážek hlavy státu, státních symbolů, avšak adekvátní ochrana zde chybí,” dodávají v důvodové zprávě a připomínají, že například letos byl v Nizozemsku pisatel článku hanobícího na Facebooku královskou rodinu odsouzen k 30dennímu vězení.

Kde začíná a končí svoboda slova a projevu, kde začíná recese a kde končí zlovůle sprostých urážek? Trojice aktivistů ze Ztohoven stanula před soudem kvůli akci na Pražském hradě, kdy vyměnili standartu prezidenta republiky za obří rudé trenýrky. Žaloba jim klade za vinu, že poškodili střechu a odcizili standartu. Ztohoven tvrdí, že standartu rozstříhali na 1152 dílů, které rozdávají lidem.

Dokáže si někdo z ukecaných ústavních právníků včera na ČT24, že by někdo ukradl státní vlajku z Elysejského paláce, nebo vlajku s pruhy a hvězdami z Bílého domu, rozstříhal by je a na jejich místa pověsil trenýrky? Že by to Ústavou Spojených států nebylo považováno za znevážení státního symbolu a trestný čin...? Opravdu by to pachatelům prošlo v rámci proklamovaného svobody projevu...? A to nemluvím o uražce britské či jiné královny, kteréhokoliv prezidenta a hanobení symbolu státnosti, která nemůže být personifikována nějakou osobou...


Tomasz Peszynský je člověk, který často vyjadřuje své názory značně expresivně, vulgarity pro něho nejsou problém. Nedávno tak například na svůj profil na sociální síti napsal extravulgární prohlášení na adresu prezidenta Miloše Zemana. „Zasraný fašistický hovado Miloš Zeman, až chcípne, strašně se ožeru..." To však nebylo zdaleka všechno, na svém blogu pravidelně častuje prezidenta termíny jako fašista, hradní hlupák a podobnými výrazy... A do toho je sympatizant s Peszynskim, bulvární exot a nula Pavel Novotný: "Zeman je sprostá jitrnice. Vyměnil bych každého bílého nácka za tři Syřany. Evropa bude multikulti, i kdyby se čecháček posral..."

Kde začal tento sprostý způsob urážení hlavy státu? Znám Petra Cibulku pár desítek let, bydleli jsme spolu na vysokoškolských kolejích ve Zlíně, tehdy ještě Gottwaldově. Byl asketa; nepil, nekouřil, vlasy měl ostřihány skoro dohola, nechodil s námi do hospod, ale jen pořád studoval a měl sbírku nahrávek zakázaných beatových hudebních skupin. Naivní mladík, jenž snad věřil v absolutní pravdu.

Fotili jsme se spolu u sochy ¨T. G. Masaryka, čerstvě odhalené v roce 1968 u Střední průmyslové školy. Jezdil k nám domů na Valaško, já s ním do Brna, kde měli domek pod Kraví horou. Pak se naše cesty rozešly, až jsem ho jednou uviděl v televizi jako disidenta, který přišel z vězení a právem urazil svého kamaráda, prezidenta Václava Havla, jenž měl špatné svědomí, že nechtěl, aby Cibulkovy seznamy spolupracovníků StB zasahovaly jeho lidem do života... Proč si protiřečil, vězeň svědomí a jeden z těch, kdož tvrdili, že prý jedině oni, slavní disidenti, mají morální právo trestat dle lustračního zákona...

Skutečným disidentem byl totiž zřejmě jen Miroslav Dolejší, politický vězeň a publicista, známý svou prací “Analýza událostí 17. listopadu 1989”. Byl pro vymyšlenou špionáž komunisty napřed odsouzen na 23 roků, prošel osmi vězením a uranovými doly, propuštěný na amnestii. Podruhé dostal za velezradu 11 roků v třetí nápravné skupině. Závažný zdravotní stav, podezření na rakovinu kůže a názor lékařů, že brzy zemře, vedly v roce 1985 k jeho propuštění před uplynutím trestu. Ve vězení tak strávil celkem 19 let…


Úryvek z jeho textu: „Chartu 77 řídilo asi osm desítek osob, jejichž jádrem bylo 42 mluvčích, kteří se za dobu její existence v tomto úřadu vystřídali. Tato skupina osob byla vytvořena několika rodinami, navzájem spoutanými rodinnými, příbuzenskými, finančními a podobnými zájmovými svazky. Jsou to především rodiny: Havlových, Dienstbierových, Pithartových, Šabatových – Uhlových – Müllerových – Tesařových, Paloušových, Rumlových, Pelikánových, Šternových – Kantůrkových, Kocábových… atd. Všechny tyto rodiny jsou exkomunisté nebo jejich potomci či svobodní zednáři a jejich potomci. Dnes je na 180 členů těchto rodin, jejich příbuzných a přátel v nejvyšších státních, diplomatických a hospodářských funkcích státu…“

Když se ministr vnitra Dr. Richard Sacher, zastupující v Čalfově vládě lidovou stranu, dostal v únoru a březnu 1990 do styku s některými materiály, týkající se činnosti Charty 77 a osobních charakteristik některých jejích vůdců, pochopil, že je zde akutní nebezpeční odhalení spojení mezi Chartou 77 a vedením komunistického státu. Prezident Havel proto nechal jmenovat vládou disidenta Jana Rumla náměstkem Federálního ministerstva vnitra, jenž nechal zmizet přes 15 tisíc osobních svazků, tj. osobních materiálů občanů, kteří byli z jakýchkoliv důvodů předmětem zájmu StB. Prezident si současně vynutil předání některých osobních materiálů, které byly z FMV předány zasvěcencům v Chartě (Uhl, Urban).

Rovněž byly odstraněny osobní materiály vůdců Charty 77: mj. V. Havla, P. Uhla, V. Bendy, Vl. Chramostové, M. Kubišové, P. Pitharta, P. Šustrové, J. Rumla a dalších. Dále zmizely objektové svazky zpravodajských agentur v zahraničí o objektech politické opozice v zahraničí – Pelikánovy “Listy”, Tigridovo nakladatelství “Svědectví”, objektové svazky “Rada svobodného Československa”, nakladatelství A. J. Leihma, atd. Rovněž byly odstraněny objektové svazky schwarzenberského paláce ve Vídni.Jeden super "moudrý historik" se nechal slyšet, že o nějakém vymazání ze seznamu nemůže být ani řeč; kdo je v něm uveden, tvoří archiválii a s tím se nedá hnout. Fakt nedá? A co ti, jež byli ze seznamů vyjmutí tzv. skartací? Ti jsou čistí, přičemž ale mají na svých rukách nejvíc krve. A většina těch, kteří se obrátili k soudu, svůj spor s Ministerstvem vnitra, ale hlavně s Janem Rumlem, který v této souvislosti potrestá raději 9 nevinných, než aby mu jeden viník utekl, své soudní spory proti MV vyhrála. Na druhé straně upřímně řečeno, bylo jim to houby platné. Měli už cejch lustrátů. Je to strašný cejch. To je možná horší, než byl kastrát. Kastrát aspoň mohl zpívat na kůru, lustrát je dodnes honěn po novinách.

V roce 1992 z lustračního zákona federální Ústavní soud vypustil kategorii “důvěrníků” a “kandidátů tajné spolupráce” – tedy lidí, kteří o svém vytipování vůbec nemuseli vědět. Tyto spisy zkoumala lustrační komise, vedená Jaroslavem Baštou; jen u 13 z 300 případů usoudila, že šlo o vědomou kolaboraci.) V roce 2001 český Ústavní soud schválil i prodloužení platnosti lustrací. Stát podle něj smí vyžadovat od lidí ve veřejné službě věrohodnou věrnost principům demokracie – byť soud dodal, že je “přesvědčen o dočasnosti lustračního zákonodárství” a jeho klesajícím významu v čase. Vztahuje se totiž jen na lidi narozené před 1. prosincem 1971.

“Korektně a slušně udělaná lustrace by mohla trochu vyčistit vzduch – ale asi nic víc,” uzavíral před více než dvaceti lety v Lidových novinách svou úvahu o lustracích Jan Sokol. “Stejně se budeme muset smířit s tím, že svobodná společnost roste pomalu a chemickým postřikem nevznikne.” V roce 2011 vnitro vydalo 4183 osvědčení, z nichž 71 (necelá dvě procenta) bylo pozitivních. O rok později jich bylo skoro dva tisíce, z toho 36 pozitivních. Lustrační zákon: Ano – ne?

Inu, tak jsme se dostali od urážek symbolů státu, prý svobodného a demokratického, až k neopodstatněnému znevažování prezidenta a jeho standarty; ostudné chování, který nemá obdoby... Vejde někdy v platnost paragraf zákona, jenž praví: Kdo veřejně hanobí prezidenta republiky, ruší výkon jeho pravomoci a snižuje tak jeho vážnost, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok, peněžitým trestem nebo propadnutím věci...?

51 komentářů :

 1. Petr Cibulka byl jedním z mála skutečných disidentů!!! Žádné fešácké vězení a "nadité" devizové konto jako měl Havel a spol.!!! A moc dobře věděl, proč zaprodance Havla u soudu trefně a pravdivě pojmenoval!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ovšem nazvat zdegenerovaného hajzla prasetem a hovadem byla v podstatě lichotka. V té době už se snad muselo rozsvítit i skalním fandům, tohoto gaunera.

   Vymazat
  2. Péťa, jo?
   To je zdegenerovaný pablb a vygumovaný mozek. Nic víc, nic míň...

   Vymazat
  3. 22:50 Podľa seba súdiš druhých?

   Vymazat
  4. 10:48 - Cibulkojc kriplikoj mrdlo v krimu z toho jak když začít kouřit cigánský čuráky! Na rozdíl od tebe děfko na to nebyl dřívějška zvyklej:)

   Vymazat
  5. Sidercký žvanivý hovado si myslelo že si udělá s těch svejch canců živnost a vono hovno hovno! P,0000prt promile hlasů!:)))))))) Nemá ani na to, a by si moh nechat spravit tu svou hnusnou tlamu se zubiskama vyžranejma od tý cigošskejch baktérií z krimu ...

   Vymazat
  6. 19:25 Jestli je Petr Cibulka příkladným disidentem tak tím říkáte, že všichni disidenti jsou magoři. Takový člověk nepatřil do kriminálu, ale do blázince. Je smutné, že i takoví šílenci jsou dodnes považováni za "ctihodné bojovníky za svobodu". Na Havla měl vztek, protože ten měl alespoň tolik rozumu, že mu nesvěřil žádnou státní trafiku z těch, které tak štědře rozdával ostatním kamarádům.
   https://www.youtube.com/watch?v=6f4897y9qRM

   Vymazat
  7. Tenkrát byla ještě svoboda vyjádření, takže v jedněch novinách (už nevím, které to byly, možná již dávno zaniklý Český deník,) vyšel krásný kreslený vtip. Havel na něm medituje: On mi řek prase a hovado a oni ho žalují za vyzrazení státního tajemství. Tomu nerozumím...

   Vymazat
 2. Olšere,ty osle najednou je ti Cibulka dobrej,když můžeš někoho očernit,tak se hodí i nepřítel totalitních praktik,že Rudá krávo

  OdpovědětVymazat
 3. „Trolle 19:30, jsi prase, jsi prase, jsi hovado!“

  OdpovědětVymazat
 4. 19:38 potrefená husa...Také jsi v seznamu pana Cibulky?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cibulka je hovado a chuligán vyrostelj bez fotra, kterej si svůj zkurvenej rypák otírá o Rusy, dík kterým vůbec žije, protože jeho bolševická udavačská matka byla na seznamu osob určených Gestapem k zasloužený likvidaci!

   Vymazat
  2. oprava: vyrostlej

   Vymazat
  3. 7:56 Hovado a chuligán práve prehovoril.

   Vymazat
  4. 10:50 - Tak ten čubčí syn měl i ségru, jo? Takys byla mrcha udavačská? Tebe asi pro sichr nechal smazat kamarádem Rumlem i z evidence obyvatel, jax byla kouřením estébáckých čůrácků provařená:)))

   Vymazat
  5. oprava: čuráků

   Vymazat
 5. Pane Olšere, jakýsi Váš jmenovec (shodné jméno i příjmení) pomáhal, před dávnými lety , (1990) v jednom šiku a svorně s bolševiky a estebáky likvidovat nově, dělníky zvolené, antikomunistické ředitele dolů Staříč (Mička) a později Darkova (Čarnecký) a nahradit je bolševicko- estebáckými pseudoodborníky. Dokonce Vám byl ten člověk i fyzicky velmi podobný.
  Sotva je možné, aby někdejší spojenec bolševicko- estebácké kliky která mimo jiné, jak zde nedávno píše Stanislav Hošek, položila základ k nynějšímu krachu OKD, aby se stal tak zásadním jejich odpůrcem, jak je to v tomto článku.
  Dejte si pozor na své někdejší jmenovce a i názory. Kdybys moře přeplaval, slabosti tvé s tebou půjdou, a i hříchy. Ony pak takové názorové přemety naprosto likvidují věrohodnost všeho co napíšete.
  Nick EX- nemo

  OdpovědětVymazat
 6. „Trolle 19:43, jsi prase, jsi prase, jsi hovado!“

  OdpovědětVymazat
 7. Dobré dílo se pochválí samo. A Zemana netřeba chválit, nebo bránit. Osobně jsem přesvědčený, že čím víc mu budou nuly typu Novotného nadávat, tím víc mu budou zvedat preference. A kdyby nějakou nešťastnou náhodou došlo někdy ke zvolení kandidáta kavárny, s chutí si vychutnám beztrestnost jeho zostouzení. A jistě nebudu sám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Novotný je nejprimitivnější forma života..,většího debila jsem snad v životě nepotkal!...

   Vymazat
 8. Kde se tady na diskuzích -kdysi slušných a fundovaných - vzalo to pologramotné,sprosté prase? Přelézá to sem ze serveru novinky - tam se schází taková smečka sprostých frustrátů, ale už tomuto sprostému ksindlu zvoní hrana. Podobná internetová bulvární publicistika bude cenzurována, diskuze budou úplně zakázány. Už více lidí si všimlo neskutečné sprostoty podobných frustrátů, kteří se na diskuzích ukájejí sprostými nadávkami. Dál to prostě nemůže pokračovat, a komu bude vadit, že nemůže denně skřehotat na diskuzích, poděkujte sprostým prasatům a hovadům, jako je i ten zmrd zde - pitomec, prase, frustrát, IQ houpacího koně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:15
   Přečtěte si po sobě dobře, co jste napsal. Sám vedete 1. ligu ve sprosťárnách a přitom voláte po cenzuře ostatních, kteří vašich "kvalit" ani nedosahují. Jste-li tak mravný, určitě už se stydíte. A nejen za ta sprostá slova, která jste napsal, ale hlavně za závažnější vyhrožování cenzurou, čímž ukazujete jednu ze svých špatných charakterových vlastností.

   Vymazat
  2. Ne - já po sobě nic číst nemusím. Jenom nevím proč bych měl na hrubý pytel přišívat hermelínové záplaty -to ani nejde. A když se někdo chová jak prase, neustále nadává jak prase, uráží jak prase, evidentně se mu tato diskuzní společnost hnusí, přesto sem denně leze ( asi to potřebuje k onanování - nebo proč sem leze - aby nadával jako prase?) tak se na mně nehněvejte,ale zbavuje mně povinnosti chovat se slušně. Já jsem byl od tatíka jako malej bit páskem, když jsem neřekl pravdu - ne za to, co jsem vyvedl, ale že jsem lhal. Nikdy bych si nedovolil sprostě nadávat například prezidentovi, nebo někomu, pod jehož článkem mám tu drzost diskutovat. Pisatelé článků přece nikoho nenutí aby je četl - ne?

   Vymazat
  3. Jo a ještě - anonyme 20.38 - já že vyhrožuji cenzurou a zákazem diskuzí? Jste směšný!! Proč myslíte, že se začalo mluvit o zákonu na zákaz vulgárních urážek prezidenta? Protože už se těchto prasečin začalo všímat více lidí. Zatím to nějak nevadilo, ale teď se prasečiny stupňujou. To dá rozum, že nějaká opatření budou přijata. Určitě se budou týkat anonymních diskuzí. Mně to vůbec vadit nebude, já jsem ještě duševně neonemocněl, a nejsem diskuzní závislák. A děsně mně sere, co si někteří hajzlové dovolují psát. Takže já bych byl pro. Když nebude zakázáno krást v obchodech, budou zmrdi krást -nebo ne? Diskuze zakázány nejsou - a jak se zmrdi předvádí, to vidíte sám.

   Vymazat
  4. 20:52 a 20:59 jen jste potvrdil, že jste žlučovitý hulvát. Cenzurujte raději své vlastní vzteklé projevy, nebo raději diskuze vůbec nečtěte, jinak byste mohl ohrozit i vaše fyzické zdraví.

   Vymazat
  5. 21.11 Možná neumíte číst, jen vám odpověděl...

   Vymazat
  6. 21:32 jistě, odpověděl.
   Žlučovitě, sprostě. Je to jinak?

   Vymazat
  7. Chybí tady ještě jméno hulváta Černého.

   Vymazat
 9. Pane EX-nikdo 19:48, nešlo by sem hodit nějaké odkazy na ověřené informace, kterými disponujete? Nebuďte tak záhadný, jistě to, co tu píšete bude mnohé zajímat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:20-také by mne zajímalo, kdo EX-nemo je. Ani ne tak fyzicky, jako názorově. Vyhrožuje ač dosud mlčel...,spolupachatel ze stejného hnízda nebo "odstavený"v 99, kdo ví?

   Vymazat
  2. Nešlo.V předmětné době byl internet v začátcích,v podstatě ještě obecně neznámý a málo rozšířený. Převahu měly ještě tištěná media, v tomto případě odkazuji na Ostravského horníka z té doby.

   Vymazat
  3. A ještě k ctěnému Povolnému; zeptejte se na BIS, tam mají všechny moje údaje včetně čísla bot a kolem krku,ještě od StB.
   Ex-nemo

   Vymazat
  4. Ex-nemo, asi jsem na tom podobně.

   Vymazat
  5. Ex-nemo, Ostravského horníka z té doby by pro vás jistě nebylo těžké hodit na internet, možná by se dal vysledovat zdroj, z kterého čerpal on, a tak se dobrat něčeho věrohodnějšího, než jenom vašeho tvrzení. Jinak jste pro mne stále nedůvěryhodný.

   Vymazat
  6. Anon 13.43
   No je mně to líto že nevěříte, ale nohu za krk si kvůli tomu nedám.Možná jiní uvěří, a když ne , taky jejich věc. Bakalovy a Babišovy "zprávy" jsou zřejmě pro Vás věrohodnější
   Váš Ex-nemo

   Vymazat
 10. Vybornej clanek a o necem.
  Skartovali Archivy, aby skartovani mohli skodit Dal. A zde vidite vysledky tech zlocinu....
  Byla to cela predem pripravena organizace, ktera mela vse presne Naplanovane do detailu , zkusenymi Machry z CIA.
  Kricelo se a rvalo na jine aby se zakryly zlociny Chrtistu.
  Chteli vsechno a za kazdou cenu. A chteji dodnes ,za cenu obetovani Ceske Republiky.
  A prave na Takovych zakladech stoji dnes vlada parlament a urady
  Az kam na s dohnali a ustvali.?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem pamětnicí likvidace záznamů StB.Již před 17.listopadem se na Trutnovsku likvidovaly seznamy a záznamy ve velkém.V bunkrech z r.1938!Již tehdá se vědělo,proč.Vše bylo přepečlivě připraveno a národ český jim to sežral i s navijákem!A teď se zase ty politické mrtvoly ozývají a vehementně se snaží ukořistit nějakou tu funkci,ne-li prezidentskou.Po panu Cibulkovi šli jak po flusu,jako dnes po jejich odpůrcích.Jenže tenkrát jsme nebyli tak informováni jako dnes,přemýšleli jsme v úplně jiné rovině,proto mnoho lidí nerozumělo panu Cibulkovi.Dnes,bohužel starší,víme o co jde a hlavně o co šlo.

   Vymazat
  2. Nenechte se mýlit. Ty manifestační táboráky z těch papírových dokumentů byly jen estebácké šme. Ve skutečnosti celá důležitá dokumentace byla zachycena na mikrofiše, ty uskladněny na krajských správách StB, někdy v létě 90 je pak osobně vyzvedával Jan Ruml a odvezl " někam|" do Prahy.
   Celá akce "pálení dokumentů" byla jen další podvod protagonistů sametu, aby byl vzbuzen dojem, že dokumetace není. Nyní mají skvělou možnost; co chtějí uvolní, co ne - odkážou naty ohníčky.
   Ten samet, to nebyla jen taková hurá akce, to bylo pečlivě promyšleno a realizováno po léta.
   Váš Ex- nemo

   Vymazat
  3. Nenechte se mýlit. Ty manifestační táboráky z těch papírových dokumentů byly jen estebácké šme. Ve skutečnosti celá důležitá dokumentace byla zachycena na mikrofiše, ty uskladněny na krajských správách StB, někdy v létě 90 je pak osobně vyzvedával Jan Ruml a odvezl " někam|" do Prahy.
   Celá akce "pálení dokumentů" byla jen další podvod protagonistů sametu, aby byl vzbuzen dojem, že dokumetace není. Nyní mají skvělou možnost; co chtějí uvolní, co ne - odkážou naty ohníčky.
   Ten samet, to nebyla jen taková hurá akce, to bylo pečlivě promyšleno a realizováno po léta.
   Váš Ex- nemo

   Vymazat
  4. Ex- nemo, souhlas, jen bych se divil, že bylo vše zabaveno. Jsem si jist, že jinde jsou také "uloženy originály" na vhodné použití.

   Vymazat
  5. Velká škoda, že tohle zůstává jen v rovině diskusí a není šance zjistit pravdu a zveřejnit všechno, pokud je co.

   Vymazat
 11. Pane Olšer! Bez urážky! Změňte si tady tu svou fotografii. V té oranžové vypadáte jako nějaký americký vězeň!

  OdpovědětVymazat
 12. Celá diskuze pod článkem je primitivní estébácká fackovačka.K zblití.

  OdpovědětVymazat
 13. Mám takovej neurčitej pocit, že jakýsi chytrý psychiatr doporučil tento Web svým pacientům, aby se tady drahouškové dosyta vyřádili, sprostě si zanadávali a bezvadně se odreagovali, že je to jenom součást nějaké mazané terapie. Prostě geniální, kdo umí ten umí. Možná by mohl pro změnu doporučovat nějakej jinej Web, změna je život, nebo né?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A tohle, co udělala terapie mainstreamu s vámi 10:40, udělá s mnohými, vám podobnými ovečkami. Nepotřebujete hledat mazanější terapii, máte na výběr z širokého spektra babišovek, bakalovek a koncesionáři placených lžimédií, odkud jste se sem zatoulal. Na jejich webech můžete bekat podle představ umělců např. černého, p.Novotného, pornojandy a dalších.

   Vymazat
 14. Nevěřící Tomáš Halík
  http://ateo.cz/f/images/n/NevericiTomas.jpg

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Panove, kaslete na trolly, kaslete na urazky. Kam mam pak napsat prispevek k veci?
   "Vasku jsi prase, jsi prase, jsi hovado" pronesl p. Cibulka u soudu po tom, co byl precten dopis, ktery napsal prezident Havel (u soudu nepritomen). V radiu jsem dopis poslouchal v primem prenosu a po precteni mi nad jeho hnusotou spadla celist. Kam se hrabalo Rude Pravo.
   Kdyby bylo mozne tento dopis nekde sehnat...
   Jinak ten Sacheruv archiv se jmenuje Z-fond a snad jeste existuje. Pred par lety se o nem vyjadril predseda Nejvyššího správního soudu p. Baxa, ze byl vytvoren, aby se obcane nevydesili.
   Slavek

   Vymazat
 15. No já si myslím, že tzv. disidenty jsme my komunisté měli všechny popravit. Protože takovou zběř,aby pohledal

  OdpovědětVymazat
 16. 15:37 popravit měli všechny komunisty po 89tym.Blbec Havel zato může,ten samet měl být krvavej..

  OdpovědětVymazat
 17. pokud zákony v této republice nebudou pro všechny stejně platit,můžeme vymejšlet kdejakou cipárnu.Smetana a tykadélka = státní vlajka a trenky.ČESKÁ JUSTICE A ČEŠTÍ ÚSTAVNÍ ČINITELÉ =JDĚTE DO PRDELEEEE,DEMENTI.Dokazujete jen jak jste skorumpovaní,šmejdi.

  OdpovědětVymazat