Reklama

čtvrtek 3. listopadu 2016

Začíná mediální příprava na masivní přesuny amerických vojsk k ruským hranicím. Generál Hodges nepřímo potvrzuje „salámovou metodu“ a ohlašuje další konvoje

ea24 3. 11. 2016  Eurasia24
 

V tuzemském mediálním prostoru se začínají objevovat informace o tom, že území České republiky bude v příštím roce zneužito k masivním přesunům amerických vojsk k ruským hranicím. Lze rovněž znovu sledovat snahu Američanů získat možnost volného pohybu vojsk a bojových prostředků po střední Evropě.

 
Jak ve středu 2. listopadu informoval server Aktuálně.cz, Českou republiku budou příští rok „ve velkém křižovat americké vojenské konvoje“.

Bakalův server se rovněž snaží šířit americké strašení Ruskem, když zcela vážně uvádí, že „americká armáda bude posilovat obranu Polska a Pobaltí“, nebo varuje „před možnou ruskou hrozbou“.

Za pravdu musí dostat ti, kteří už první rok „dragounské jízdy“ předpokládali, že Američané využijí „salámovou metodu“ k postupnému nárůstu frekvence a objemu přesunovaných sil v rámci agrese vůči Ruské federaci.

V letech 2015 a 2016 byly průjezdy konvojů americké armády všeobecně považovány spíše za ojedinělou záležitost, byly doprovázeny pečlivě připravenými PR akcemi a cizí vojáky vítali ministr obrany Stropnický i premiér Sobotka.

Nyní je jasné, že šlo skutečně o „testovací jízdy“ před masivními přesuny, které se plánují už na příští rok.

Jisté je, že další konvoj projede Českou republikou v březnu a další budou sledovat: „Takových přesunů by mělo být příští rok několik, protože Američané, kteří velí bojové skupině Severoatlantické aliance v Polsku, budou své vojáky střídat po šesti měsících a další jednotky z Německa se v létě zúčastní cvičení Saber Strike v Pobaltí,“ píše server.

Prostřednictvím „skupiny českých novinářů“ velitel amerických pozemních jednotek v Evropě generál Ben Hodges začal znovu tlačit na to, aby americká armáda dostala volnou ruku při pohybu po České republice, kdy povolování pohybu konvojů „by se mělo zkrátit“. I v tomto případě se jedná o „dávkování“ snah, které pomalu vedou ke kýženému cíli – naprosto neomezené možnosti pohybu amerických vojsk po střední Evropě.

90 komentářů :

 1. Já tady nechci žádné konvoje! Ať si tam jedou, kudy chtějí, mizerové. Naše vláda by to neměla povolit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, tak to bude těžké, protože se dozvíte, že jsme v NATO a tak je to zcela legitimní. Nyní budou všichni vidět, jak to bylo s ruskými vojsky na našem území a jak to bude s emerickými vojsky na našem území. Kdo nás to tedy přišel osvobozovat a od čeho? Až budou naši zemi válcovat vojska a létat nad hlavami efka, tak si již nebudeme stačit sbalit ani fidlátka.
   Sims.

   Smazat
  2. AŤ TÁHNOU DO TÉCH "SVÝCH PRÉRIÍ" HAJZLOVÉ NENAŹRANÍ!!!!

   Smazat
  3. Takové výkřiky typu "mělo by se", "vlády by měla", atd. jsou na dvě věci. Já myslím, že takoví, co furt vykřikují "mělo by se", by především měli zvednou prdel a účastnit se demonstrací, apod.

   Smazat
  4. 09:14,tak čo tu ešte čakáš a troluješ,zober si Americké a Ukrajinské mávatká a fofrem ich choď vítať.Alebo odťiahni snimi nech tu nesmradíš vole.

   Smazat
  5. Je to přece jednoduché.Mohou jet bez problémů
   z Německa přes Polsko.Tam je budou vítat a
   podělí se s nimi o jídlo a z ciziny kupovanou
   energii.Poláci to rádi zaplatí!
   Petr Majevský

   Smazat
  6. Jen se pekne otevrte juesej,vy zradny prdilky !!To je vono,volny pohyb po cele evrope a radar k tomu.Kdyz vas na nej neuvrtali napoprve,uvrtaji vas ted !Ale,nezapomente,budete prvni na rane !!

   Smazat
  7. 3. listopadu 2016 17:07
   pane Petře Poláci by povolili přejezd stejně jako náckům v 38r. ale už by zabírali uzemí ČR .
   Jak by to dopadlo - jako v r 1945

   Smazat
 2. Nemám s tím žádný problém tak jako ani drtivá většina občanů. Komouši, trhněte si nohou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano! Výborný názor -A 9:14!

   Alespoň se budou angažovat další vítači US ARMY, Bundesweru, mávači vlajkami hvězdy a pruhy, nosiči štrůdlů, piva pro vojáky NATO.
   Stropnický využije a zařadí si další jmenný seznam kanonenfuteru pro útok do Ruska!
   Proto říkám : BRAVO! Bravo A 9.14! Nehleď na komouše! Ať si zvykají!

   Smazat
  2. Nevážený, nemluvte za občany, ale pouze za sebe. Také mě neřaďte za komouše, jsem vzdělaný občan a je mně líto vašeho hloupého názoru. Racionálně uvažující občan vidí situaci okolo sebe a vidí kdo je za arabskými jary, utečeneckou krizí, převratem na Ukrajině a snahami vašich USAků.

   Smazat
  3. Ad 9:14
   My si samozřejmě neděláme iluze, víme že tady máme kolaboranty, kteří by prodali klidně i svoji matku.

   Vyzývat k násilí se nemá. Ale vlastizrada je výjimkou, doufám že budete spravedlivě potrestán. Jednou.

   Smazat
  4. 9:47 vzdělaný jak píšete možná jste a tak by jste měl vědět,že jen potenciálnímu útočníku může vadit a vadí obranný systém.

   Smazat
  5. Ad 10:22
   Nemůžu si pomoct, jste buď bezmozek, nebo arogantní trol.
   Mluvit o americkém vraždění po celém světě a o obkličování Ruska jako o obranném systému je neuvěřitelně chucpe!!

   Smazat
  6. 10:29
   Vláďo,co je to "chucpe"?
   j.

   Smazat
  7. Anonymní 9:14
   Protože jsi úplně debilní a nevíš, co se děje!...

   Smazat
  8. Pro 9:14 Perfektně, duchaplně, výstižně napsané. Posílám zdravici do vypolstrované cely. Držte se !

   Smazat
  9. Vlaštovko, chucpe je určité chování a nejlépe popsané na téhle historce: Mladík zabije oba své rodiče. U soudu se ke všemu přizná a žádá, aby byl soud shovívavý, protože je oboustranný sirotek. To je chucpe jednání — drzé, vyzývavé, výsměšné, ovšem jakoby legální...

   Smazat
  10. 9:14
   Ty máš problém hlavně s pobytama na záchytce ty reklamo ussacký Plechový kavalérie!!!!!

   Smazat
  11. Ty ses každého jednotlivého ptal, ty blbe? Čím dál tím víc se ukazuje, že dnešní politici nesahají těm komoušům před rokem ani po kotníky - mám na mysli naše komouše, né korejské ani čínské ap.

   Smazat
  12. Tohoto dementa neberte vážně. On to posílá z Bohnic.

   Smazat
  13. 9:14 ty Ku(rva) ked prisli do ceskoslovenska vojska Sov.zvazu to ti vadilo a ze ti tanky chodia po D1 to ta nesere ty K0(KOT)?????? Zato nas to sralo vzdy a vzdy bude pretoze okupanti sa nam tu vozit nebudu!!! a uz vobec nie spoza oceanu.

   Smazat
  14. V Bohnicích, pavilon č.27 je připojen k internetü.Jak je to možné???

   Smazat
  15. To se jako pro Vaše přání máme stát terčem? Vám nedochází, že vojsko USA, by nikdy nešlo do boje na svém území? Moc dobře vědí, že by si zničily svou zem a naší klidně obětují i s námi všemi a Vy s tím nemáte problém? Tak se těšte až Rusko na výzvu odpoví a raději si již dnes zbudujte kryt. Chudáčku moc Vám to zřejmě nemyslí.

   Smazat
  16. A je to asi buzerant a nosi otevreny poklopec ve stylu Opice

   Smazat
 3. Je to hrozně smutný, že si to necháváme všechno líbit. Taky tady nechci žádné konvoje ani zprava ani zleva.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento národ je prosnulý kolaboranty vidí se to i zde v těch kecech odeesáků-modrých bolševiků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To přeháníte(!!), kolaboranti jsou zastoupeni všude, je to osobnostní defekt.

   V některých společenstvích jenom nejsou tolik vidět, protože by dostali na budku. Ale u nás si jenom ti ostatní pomyslí, jací jsou to ubožáci a na budku dotyčný dostane leda výjimečně při správné konstelaci až po pár pivech.

   Smazat
  2. Aáá, náš známý "demokrat" Vláďa chce rozdávat "na budku". Stačí když každého s jiným názorem než má on označí za kolaboranta, vlastizrádce a ubožáka. A že je těchto "kolaborantů" v naší zemi drtivá většina (viz výsledky voleb)? Nevadí. "demokrat" Vláďa s nimi zcela "demokraticky" zatočí.

   Prostě "demokrat" každým coulem. To jsou prostě ti typičtí Okamurovi "demokrati".

   Smazat
  3. 11:42 - Soudíte za něco jenom proto, že je pochopení pro vaše uvažování příliš náročné. Jiný názor totiž není totéž, co kolaborace, za kterou si ti kolaboranti opravdu zaslouží na budku, jelikož kolaborace dokáže ničit celé národy.

   Smazat
  4. Poslouchejte, pokud 80% národa něco chce nebo něco 80% národa nijak nevadí, tak to logicky není a ani z principu nemůže být kolaborace. Je to prostě demokratická vůle většiny. Se kterou se pár jedinců prostě nechce smířit.

   Smazat
  5. 11:57 - V kterém komentáři výše je napsáno, že je 80% kolaborantů? Protože kdyby to tak bylo, pak by nemělo smyslu v takové zemi žít. Vláďa napsal pouze toliko, že jsou kolaboranti v každém národě a že si zaslouží na budku. Máte proti tomu něco? Že tu existuje pátá kolona je po 28.říjnu jasné každému, kdo má oči, uši a mozek.

   Smazat
  6. 11:57 - Nesmysl! I kdyby cele národ zradil sám sebe, neznamená to nic více než tolik, že ztratil právo na existenci!! Protože jen na něm záleží, bude-li znovu stoupat k výšinám tak jako kdysi jeho předkové, kteří nedostali tuto Zemi a postavení na ní darem, ale museli si ji vybojovat! - https://www.youtube.com/watch?v=nKHtct4Dl3s

   Smazat
  7. Dějiny píší pouze rasy a národy brutální vůle! Vůle k moci! Boj je podstatou života - jeho samotnou esencí! A který národ či rasa projeví slabost, není schopna v tomto boji obstát! Pak musí zákonitě zaniknout ...

   Smazat
  8. Masy samotné nejsou ale schopny dějinného pohybu! Jsou zženštilé! Proto nečekají na ráčkujícího žvanila v nepadnoucím fraku, který jim bude rozkládat, že by to šlo udělat tak nebo onak, ale také třeba také úplně jinak! Masy chtějí muže s holínkami, který udeří do stolu a řekne: "Toto je správná cesta!!!".

   Smazat
  9. 12:29
   A kdo o tom má rozhodnout, jestli "národ zradil sám sebe"? Ty? Z jakého titulu?

   12:21
   Tak článek je snad o průjezdu US konvoje, ne? A nejmíň 80% obyvatel s tím nemá žádný problém. Tak o co se to tu snažíte?
   5. kolona a kolaborant je naopak ten 10 až 20% zbytek který se někam snaží tahat tu většinu proti její vůli.

   Smazat
  10. 12:40 - dějiny! Aneb neúprosná gravitace událostí! Jen několik málo jedinců v historii bylo schopno dohlédnout až do důsledků takové nevytrvalosti a tedy sebezrady! - https://www.youtube.com/watch?v=K5jExtQPRMQ

   Smazat
  11. 12:40 Článek ano, vy jste ale komentoval příspěvek V. z Brna a tam není o průjezdu ani slovo a není tam ani nic o procentech kolaborantů. Takže opět nepochopení, i demagogické odvádění od obsahu textu. Osobně jsem proti pobytu jakékoliv cizí armády na našem území a neschvaluji ani její průjezd, obzvlášť, když jde o bubnování na válečné bubny.

   Smazat
  12. 3. listopadu 2016 10:23
   Ty kurvy infikovali všechny strany (původní)
   proto musíme volit alternativu OKAMJURU

   Smazat
 5. jestli vyhraje v usa trump mozna zadne presuny nebudou je treba volit SPD a zbavit se eu+nata

  OdpovědětSmazat
 6. Možná je to spíše taky demonstrace síly, aby to lidi viděli a věděli, kam jako republika patříme a záruka, že nedojde ke změně, kterou by nedebože lidi třeba chtěli. Protože, kdyby to dali na vlaky, tak to jednoduše v noci protahnou rychle republikou a kromě několika nádražáků o tom nikdo nebude vědět.

  OdpovědětSmazat
 7. Hodilo by se pár RPGček , byla by sranda jak by ty plechovky hořely.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mne by zajímalo,jak hoří T-14 Armata.

   Smazat
  2. 10:35
   Mně by zajímal kam se vypařil tvůj minimozek senkrovno lejnolahvárenská?!

   Smazat
  3. Destiluju. Dáš si?

   Smazat
  4. 10:35 - je nehořlavá! Může operovat několik hodin i na povrchu Slunce, pokud by se tam tvý nosatí maňasovodi pokoušejíce se ukrýt před spravedlností opevnili!

   Smazat
  5. ¨Stačí se tedy bránit jen několik hodin,to ta T-14 Armata není moc dobrá zbraň.

   Smazat
  6. 12:51 - útoku Armaty neodolá žádné opevnění déle než hodinu ...

   Smazat
 8. Mají se snad do místa jejich dislokace teleportovat? Jak by se asi bránilo Česko svými lékaři a chemiky,na které se specializuje a svými třiceti modernizovanými tanky,přičemž a bacha,prý jich má celkem asi tak sto ,i ve skladišti. Dělostřelectva má asi tak tolik aby to rozesmálo a pancéřovky darovalo Kurdům v Iráku,protože asi v rámci přezbrojení by už nefungovaly. Česko se zbavilo munice,zbraní a i těch velkých,jakými jsou třeba a především zrovna bitevní letouny L-159 ALCA,které se vojákovi do kapsy nevejdou. Už to ani nelze brát vážně,protože je to ke smíchu. Ještě štěstí,že je Česko členem NATO,protože pokud NATO nechce anektovat Česko,je v bezpečí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. .... Ještě mne napadlo a profesionálně,protože tomu asi i rozumím, že kdyby přistály v Česku vesmírné civilizace,byly by pro jejich uvítání nejvhodnější právě ti chemici,kteří samozřejmě mají i zbraně. Takže,Česko očekává nějakou takovou návštěvu? To by bylo pro změnu chytré.

   Smazat
  2. a co využít železnici, jak je ostatně při takových přesunech obvyklé?

   Smazat
  3. Jo,je to asi lepší než teleportace,ta je energeticky moc náročná.

   Smazat
  4. 3. listopadu 2016 10:30
   No anektavat to snad ne, ale HUMANITÁRNĚ bombardovat - to je jiná!!!!!!!

   Smazat
  5. 3. listopadu 2016 10:33
   Jde snad o chemika Kalouska???????

   Smazat
 9. Měli by je vítat všichni občané tak, jak to udělal jeden statečný člověk při jednom z posledních přejezdů, obnaženým pozadím. Není tolik soudů, aby všechny nesouhlasící mohli odsoudit tak, jako odsoudili toho jednoho statečného.

  OdpovědětSmazat
 10. zeby v usa nekomu doslo ze valka s ruskem by byla konecna pro cely svet:
  https://cz.sputniknews.com/svet/201611034062641-FBI-vysoka-priorita-vysetrovani-cinnost-nadace-Clintonove/

  OdpovědětSmazat
 11. Mám s tím veliký problém. A vyzývám občany, aby nevolili ty partaje a hnutí, které nejdříve budou povolovat tyto přesuny a posléze odsouhlasí i vybudování vojenské základny US n našem území!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pokud to zaručí předem.

   Smazat
  2. Ano. To jsou všechny parlamentní strany.

   Smazat
  3. Volte SPD, ti jsou proti.

   Smazat
 12. Nechci na našem území americké zmrdy.Nechci ten ksindl ani vidět,natož aby se v naší zemi roztahovali...A nevolit strany,co tenhle světovej šmejd č.1 podporují....

  OdpovědětSmazat
 13. Vidíte, a Poláci jej chtějí. Slavná V4 a společná politika.Najednou u těch katolíků miluj bližního svého neplatí- pokud jde o Rusy.Udělalo se to přesně naopak než v předchozích válkách. Nejprve ovládnout ekonomiku, a pak teprve tam poslat vojska- jsou to naše kolonie- a nebojte se, že vojáci by nemohli být nasazeni na rebelující civily- ono v Iráku ani Afghánistánu o nic jiného nejde. Neútočí tam na ty okupantské jednotky žádná pravidelná armáda, ale naštvaní civilové.Tak to je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nejsou naštvaní civilové ale islámští fanatici,kteří bojují proti nevěřícím. A to "miluj bližního svého" se nevztahuje na satana,kolego.

   Smazat
  2. 11:32.
   Nebudu vám brát názor protože na něm je kus pravdy- ale s těmi fanatiky- zkuste si představit, že je svatba a najednou vám do ní práskne raketa.nebo pohřeb- většina těch lidí nikomu nic neudělala- tepou si tam své talíře, obdělávají pole a najednou bum- co komu udělali?Kdo a proč se tu do nás sere- a ještě bezvěrci?Zhynula mi rodina tak tu máte přes držku- je jen otázka času, kdy se to přeleje i do nemuslimských zemí s takovým přístupem.

   Smazat
  3. Já si to neumím představit,protože tam to objektivně není možné ale chápu,že je to oblíbená ruská propaganda ačkoliv Rusko dělá nyní v Sýrii to samé a tehdy při vymazání hlavního města Čečny Grozného z fyzické existence i s jeho civilními obyvateli,myslím,že také. V Afghánistánu i Iráku válčí lid,respektive národ a ten je základním subjektem mezinárodního práva a ne náhodou nýbrž logicky a přirozeně. To ale skutečně,podle platného mezinárodního práva, znamená,že existuje kolektivní vina,... takže,nevinní ti svatebčané nejsou. A konkrétně,.. Vy zaručujete,že byli absolutně nevinní? Vy je znáte,víte o nich vše a jste Bůh,tedy,který to ale zřejmě připustil? Pokud to nebyl úmysl,nebyla to náhoda,směji se,protože nic není náhoda,pokud rozumíte. A ... kkromě ttoho,směji se,.. jde o muslimy,kteří mají podle Koránu povinnost bojovat proti nevěřícím,.. takže jsou nepřáteli a s těmi se nelíbáme.

   Smazat
  4. 3. listopadu 2016 11:32
   Co je na tom zvláštního - brání svoji zem to je chválihodné. Před tím než to tam rozesrali Ami a jejich nhsledi tak jsme o Afganistánu teda jako teroristech neslyšeli.

   Smazat
 14. Drang nach Osten?
  Plány Ruska zhatí pindosi a podpindosi boubelatí!
  Toť heslo válkychtivých.

  OdpovědětSmazat
 15. 10:35
  Zkus si zadat do googlu Iraqi M1 Abrams tank struck by ISIS Kornet missile.

  Prozatím tak hoří jenom Abramsy (je tam toho víc) tak nelze říct.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Znám tyhle fotošopy,tak byl vytvořen film Avatar,věděl jste to?

   Smazat
 16. Tak vešlo ve známost, že pan nikdo-Horáček by chtěl kandidovat na prezidenta se svými 452 milióny z prodeje sázkové kanceláře.Zřejmě má komplex z dědy Heyrovského.Bohudík-tito tuneláři a havloidi nemají u mne šanci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Veksláka osvítil průduch ducha, jako hermana. Asistenta mu bude dělat určitě pornojanda z evropských hovnot a protikandidát bude lič spermatu do svěcené vody v kostele kohout, podpořený lejnokavárnou.
   Tož, byl bych perverzní, kdybych něco takového volil.

   Smazat
 17. Nač se rozčilovat? Tak se tudy kolony blbečků projedou, nažerou se tady, natankují phm, zamávají fangličkou, možná projdou po Václaváku a pojedou dál do prdele. Tam pobydou a zase slavně pojedou zpět. Ještě jim poskytneme servis aby jim to vůbec jelo. Kavárnička uroní slzičku, občas nějaká blbá kunda bude zbouchnutá Johnem. Na hranicích Ruska mohou machrovat, ale to je tak všechno. Ani jeden z těch sráčů se ani neodváží vstoupit na ruskou zem, protože moc dobře vědí, že by dostali přes držku a těžba nerostů na Sibiři je těžká dřina, zima dlouhá a chladná. Jo a v zajetí prý Rusové nedávají hambáče a coca colu. ani propagační filmy prý v jejich lágrech nejsou, natož fitka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidím to stejně. Pokud by něco chystali, tak by nejdřív musely předcházet masivní přesuny techniky a vojsk přes oceán. A po souši vlakem, protože to vyjde levněji, je to rychlejší a není kolem toho zbytečná publicita. Takhle je to jenom divadlo. Tak si tam odrotují, zacvíčí, vystřídají se a pojedou zpátky. Ruské rakety jsou na ně nejspíš zaměřené i tak.

   Smazat
 18. 13:08
  OK, je to jasný. Blba nepřesvědčí ani milion důkazů, blb zůstane blbem. Howgh.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen bída ho donutí myslet.

   Smazat
  2. Jo ták,tak to bylo na mne, tak teda já chudý být nechci,samozřejmě.

   Smazat
  3. To bych si radši hodil špagát,kdysi to bělochy naučili indiáni.

   Smazat
 19. Američané tam mohou poslat vše co mají, i když to je prakticky nemožné , ale stejně ničeho nedosáhnou. Vše tohle rozčilování je k ničemu. Američané prohrají i se slabšími soupeři , než jsou sami, natož s Ruskem. A Atom bomby již zkusili nedávno , a nevyšlo to. Tak klídek , žádné katastrofické scénáře z nějakejch zkazek od Sibyly , a ostatních jsou mrtvé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkusili atomovky a nevyšlo to? Já vím jen o té co jim spadla u Grónska a ještě tam někde je a ta byla vodíková.

   Smazat
 20. Plechová kavalérie na cestách,alias cirkus Humberto!Rusi si už cvrlikají do trenek,ale leda smíchy!Jsem zvědav jakou rychlostí tito Rambové se budou přesunovat zpátky až je Ivani poženou...ha ha ha!!

  OdpovědětSmazat
 21. 13:11 v Karlových Varech jsem byl svědkem příjezdu zájezdového autobusu ze SRN, ve které přijeli američtí vojáci s manželkami (asi z nějaké posádky střední skupiny amerických vojsk trvale umístěných u Angely). Měl jsem co dělat, abych nevyprsknul smíchy, protože se mně vybavila Klapzubova jedenáctka v nafouknutých oblečcích. Následky dlouhodobé konzumace dvojkombinace hambáč+kola jsou opravdu strašné, do tanku by se těžko vsoukali, možná asi jenom k volantu náklaďáku.

  OdpovědětSmazat
 22. Už aby to vzal do rukou Trump !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nedělejte si iluze, dlouhodobá praxe z USA přece jasně hovoří o tom, že prezident tam představuje pouze tiskového mluvčího někoho ze zákulisí a že ti, kteří chtěli vybočit, byli eliminováni

   Smazat
  2. 17:26 - nevím, jestli je to dobře nebo špatně, ale počítám, že to tam ta ovarová hlava nemá šanci vyhrát...

   Smazat
 23. USSácké vraždící bestie se po okupované Evropě a tady, prohánějí ve svých starých plechovkách, přičmoudlí Hispánci s Černochy, vykukují z vík těch konzerv s emerickým úsměvem, uvědomělí prozápadní multikulti Evropané, mávají mávátky a vlajkami z hvězd a pvuhů.Až budou hromadně a v panice ty konzervy ustupovat od ruských hranic, emerický divadýlko skončilo i pro nás.Kam tahle ussácká bestie vkročí, tam nastane peklo.Na svém území se vbrzku dočkají kýženého překvapení.

  OdpovědětSmazat
 24. Anonymní3. listopadu 2016 13:07
  Bylo by zajímavé zjistit co pan Horáček nepřiznal.
  Určitě má něco pro strýčka příhodu i jinde . Hráč zůstáva hráčem, ale tady riskuje bankrot již v první kole KO.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.