Reklama

.

.

neděle 20. listopadu 2016

Zadržení českých občanů v Turecku: Prohlášení europoslance Jana Zahradila a komentář Yekty Uzunoglu


20. 11. 2016
Prohlášení Jana Zahradila
1) Český stát má povinnost pomoci českému občanu, který se v cizině dostal do nesnází. Tak nějak se zároveň předpokládá, že český občan nepůjde těm nesnázím vysloveně naproti např. pácháním trestné činnosti (jako třeba pašováním drog v Thajsku).2) Členství v cizím ozbrojeném sboru (a podle zákona nemusí jít jen o regulérní armádu nějakého státu) bez povolení je stále trestným činem. Podle mého laického názoru kurdské milice YPG splňují definici cizího ozbrojeného sboru (je tedy možné, že i pokud se ony dva české občany podaří dostat zpět do ČR, budou zde čelit trestnímu stíhání). Vstoupit do řad YPG je proto podle mě krajní nezodpovědnost i z hlediska českého práva.


3) Na českém fb je oblíbená rovnice: Kurdové = hodní, protože bojují proti IS, Turci = zlí, protože mají Erdogana. V tamější realitě tato rovnice neplatí. Kurdské milice YPG jsou Tureckem považovány za nepřítele, protože jsou ve spojení s PKK (což Turecko bere jako napomáhání teroristické organizaci) a jsou stoupenci kurdské nezávislosti (což Turecko bere jako ohrožení své územní integrity). I z tohoto pohledu je vstup do řad YPG krajním hazardem.


4) Ponechávám stranou, že ideologií YPG je (stejně jako u PKK) jakási varianta marxismu a že i podle Amnesty International se YPG dopouštěly na jimi kontrolovaném území v Sýrii válečných zločinů. Pro tento konkrétní případ je to sice irelevantní, ale na dokreslení celé situace je to dobré vědět.

5) Přes to všechno stále platí bod 1. Ale bude to nesmírně obtížné. Nicméně i pašeráky drog, odsouzené v Thajsku na desítky let, se nakonec podařilo dostat domů, i když až po dlouhých letech. Pokud si někdo myslí, že toto srovnání nesedí, tak bohužel sedí. Rozhodně víc, než srovnání s dvěma dívkami, unesenými v Pákistánu.

Komentář MUDr. Yekty Uzunoglu k prohlášení europoslance Ing. Jana Zahradila
Vyjádření, ale i samotná skutečnost, že osoby jako je Jan Zahradil, jsou stále členy instituce jménem Evropsky parlament, je průzračnou ukázkou rozkladu či eroze jedné kdysi významné evropské civilizace. V EP jsou lidem zvoleny a hodně dobře financovány osoby hájící postup cizí země nejen odporující mezinárodnímu právu, ale v neposlední řadě lidské etice, která dělá z člověka právě slušného člověka, než aby hájil tragickou situaci, do které se dostali jeho vlastní soukmenovci, krajané, občané, voliči, kteří spolufinancují nejen jeho výplatu, pokud vůbec má tento výraz v myšlení tohoto pána ještě nějaký význam a to nejen etymologicky, ale i eticky. Je tristní sledovat, že ti, kteří by za normálních okolností nemohli zastávat významná místa v politice se tak, jak to bývá po “revolucích”, dostali do těchto postů a setrvávají v nich dodnes, tj. déle než v době totality Husák či Biľak, a společnost nenašla v sobě sílu vydezinfikovat či přirozeně selektovat tyto jedince, aby mohla zdravě fungovat. Také proto se tato civilizace a její národní a nadnárodní instituce nachází v takovém stavu, který známe, a sice v totální erozi.

Proto stále ještě osoby nefundované v sociálních, právních, geopolitických či historií jiných končin (a možná ani ve své vlastní) jako je Jan Zahradil, si mohou užívat nejen pro běžného občana nepředstavitelné výhody evropských institucí, ale pravděpodobně i ekonomických subjektů, pro které asi lobuje možná i ve své funkci místopředsedy výboru pro mezinárodní obchod INTA. Přitom je paradox, že europoslanec Jan Zahradil patří v EP mezi nejznámější členy ODS, ale přitom dříve v EP téměř nediskutoval, zato od roku 2014 jako lídr ODS patří mezi nejaktivnější české europoslance, co podporují registrované partnerství homosexuálů.

1) YPG a YPJ (kurdské milice bojující proti ISIS v Sýrii) nejsou teroristickými organizacemi, tak jak se snaží Jan Zahradil „šikovně“ pseudointelektuálsky vsugerovat. Jak Bílý dům, ale také i Pentagon, v minulosti OPAKOVANĚ zdůrazňovali, že odmítají v tomto ohledu postoj Turecka a že spolupracují a budou spolupracovat s YPG a YPJ! Stejné stanovisko sdílí mimo Turecko všechny členské státy NATO. Není žádným tajemstvím, že náčelnice YPJ paní Nesrin Abdullah byla osobně přijata prezidentem François Hollandem v Elysee Palace se všemi poctami a nejen to, byla přijata i zde v Praze na Hradě, byla přijata předsedou zahraničního výboru PSP ČR panem Karlem Schwarzenbergem, předsedou výboru pro obranu PSP ČR, ale též ministerstvem obrany a vnitra, dále byla přijata některými poslaneckými kluby PSP! Že by byl Jan Zahradil erudovanější, než všechny tyto instituce a osobnosti? Nebo tento jeho postoj vyjadřuje určitý zájem jistých ekonomických subjektů?

2) Vyjádření Jana Zahradila mně připomíná starodávné české přísloví: “Poturčenec horší Turka“. Totiž i turecká vláda pod vedením Erdogana řadu let jednala s PKK! A tato jednání vedl konkrétně dnešní ředitel turecké tajné služby Hakan Fidan. Dále turecká vláda po dobu dvou let posílala za (pro mne kontraverzním) šéfem PKK za Abdulahem Öcalanem kurdské poslance do vězení, které se nachází na jednom ostrově. To by museli podle svérázného a účelového výkladu pana Zahradila, jehož výklad nemá ani věcnou, ale ani právní oporu, zavřít jak Erdogana, Hakana Fidana, ale také všechny kurdské poslance, kteří se těch jednání zúčastnili.

Ano, když PKK vznikla, hlásila se k marxismu, tak jako někteří příbuzní, známí či profesoři pana Jana Zahradila v KSČ či v SSM, ale od té doby uběhlo víc jak 36 let, a i tato strana se změnila tak, jako některé blízké osoby kolem Jana Zahradila. Kdyby se pan Jan Zahradil byť jen okrajově snažil poznat objektivní pravdu, tak by musel vědět, že před několika týdny rozhodl bruselský soud, to znamená soud přímo v místě, kde on sám má kancelář placenou i z peněz daňových poplatníků, že PKK není teroristická organizace!

3) Když Jan Zahradil tvrdí, že YPG se dopouštěla válečných zločinů a opírá se o jakousi zprávu Amnesty International, evidentně lže. Ano, je pravda, že Amnesty jakoby na objednávku vydala prohlášení, že YPG přesídlila Araby z osvobozených území, ale zdaleka ani tato byť podle nepotvrzené zprávy není a nemůže být válečným zločinem dle mezinárodního práva. Tato zpráva byla navíc ze všech stran dementována! Jan Zahradil s jemu vlastní pečlivostí tuto zprávu našel a podává ji ale jinak než je její obsah! Oprávněně se táži, proč se stejnou „pečlivostí“ nehledá a necituje desítky zpráv nejen AI, ale řady dalších institucí, o porušování základních práv Kurdů v Turecku, o genocidě Kurdů v Turecku! Proč necituje zprávu instituce, od které bere plat, o Turecku? Je pan Jan Zahradil poslanec nebo ryzí lobbista jistých podniků podnikajících v Turecku?

Pan Jan Zahradil ve své „angažovanosti“ není ani schopen vnímat, že celý systém a řád, na který je zvyklý, se mění a nemá jinou možnost než se měnit, bude-li chtít se vyhnout záhubě. Ale k tomu, aby toto pochopil, je třeba jiné lidské kvality, než ty, kterými disponuje.

40 komentářů :

 1. Nevim,jestli ten snimek je aktualne,snimek te Ceske holky..pak by to ale nebylo o Sunaru,jak,oni hovori !!Tyhle situace stoji CR,velike penize a nezadouci kompromisy,ktere nejsou v zajmu CR !Dvojice jednala proti zajmum Turecka a musi nest nasledky.V te oblaste je to tak !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Investovat do státnosti se vždy vyplatí a zdaleka to není tolik o kolik naši kolonii obírají otrokáři z USA prostřednictvím EU (asi tak milionkrát méně).

   Vymazat
  2. Nedivte se Turkům, jen hájí své zájmy. Jejich stát stále funguje lépe než naše republika. Nedávno jsem podpořil jednoho našeho bojovníka na straně Kurdů a strhnul se z toho na internetu takový poprask, že je to až neskutečné. Nicméně jsem nevystupoval proti Turecku. Šlo jen o psychickou podporu konkrétnímu člověku. Nedomyslel jsem ale přitom, že také Turci nemusí mít dobré zkušenosti s polovojenskými organizacemi Kurdů, kdy jakákoliv ozbrojená formace, neschválená vedením daného státu, je VŠUDE NELEGÁLNÍ (všude zde znamená v jakékoliv zemi). Ozbrojené kurdské milice jsou nelegální také v Sýrii, na to se zapomíná a řada těchto skupin tam nejspíše bude vytvářet pro ten stát pátou kolonu - i když ne třeba všechny skupiny. Nikdy jsem tam nebyl a neznám to tam, těžko pak mohu stranit nějaké straně. Další věcí je, že na problém není dobré se dívat očima Evropana, je nutné se podívat na to očima Turecka (nebo Sýrie, nebo Iráku). Povinností Erdokana vůči vlastní zemi je hájit její celistvost, může se nám to tady líbit nebo se nám to líbit nemusí, ale je to fakt. Je to holá skutečnost a není dobré si tady hrát na soudce, když vlastně ani nevíme, co se v tom pokoušíme dělat a hlavně, co se tam vlastně doopravdy děje. Kéž bychom tady raději začali řešit podstatné záležitosti u nás, protože témata zahraničí, válek a migrace jen odvádějí pozornost od skutečných problémů tady. Jáchym

   Vymazat
 2. Asi by měli být souzeni lidé zodpovědni za své zločiny v zemi, kde porušili její zákony. Samozřejmě, že my budeme mít na zločince v Turecku jiný pohled. Chválím USA, které nám vrátilo čtyřnásobného vraha na našem území. Tam, kde se to stalo, tam se to musí řešit. Každý by měl být též zodpovědný za své chování a vědět, co si kde může dovolit. Howgh.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O tom vracení nevím, je to naopak, nedovolili ho nám soudit. Možná nemám aktuální informace, uveďte zdroj, ale silně pochybuji, že by ho vrátili, rozhodně jsem o tom nic neslyšel. To jedna věc.
   Druhá věc zločin musí být nejdříve prokázán. Bojovat za spravedlivou věc a za spravedlivou společnost není zločin, ale povinnost každého člověka. Samozřejmě vše je koupené (soudy, policie) a právo slouží pouze k ochraně majetku bohatých, ale nic jiného než právo nemáme, nějaké možnosti k spravedlnosti to poskytuje.

   Vymazat
  2. Ano zločin musí být prokázán na místě kde byl spáchán. Všude jsou jiné zákony. U nás by bylo ukamenování ženy zločinem jinde je to pod zákonem. Když někam jedu musím počítat s touto odlišností.A s tím čtyřnásobným vrahem již probíhá u nás soud. Je to pravda.

   Vymazat
  3. Ano potvrzuji, je to pravda už ho soudí u nás a udělal jsem chybu mohl jsem si to vyhledat (nevím proč mně to hned nenapadlo).

   Rozhodně nejde o to s čím kdo musí počítat, když někam jede to je jeho osobní věc. Jde o to jak se má správně zachovat stát. Stát musí hájit zájmy svých občanů. Svět není černobílý a může snadno zvláště mladý člověk udělat chybu. Je potřeba mu maximálně pomocí. To zločinci (třeba vymahači) čekají na chybu a nastavují situaci tak, aby svedli oběť k chybě a pak ji mohli v tom vykoupat.

   Má to i další aspekty, když se bude vědět jak si náš stát chrání své občany, bude to zločince odrazovat.

   Pokud bojovali za Kurdy (třeba z touhy po dobrodružství a nebo po spravedlnosti, mladý člověk touží bojovat za spravedlnost, bohužel mnoho ještě nechápe). Pokud se snažili bojovat za správnou věc a netýrali civilní obyvatelstvo, pak by se nám mohli hodit k boji proti wahabistickým teroristům, kdyby se to v Evropě zvrhlo. (i když zákulisní vedení teď potřebuje spíše stabilní Evropu).

   Vymazat
 3. Souhlasím s panem Zahradilem jen v bodě 1 a 2. Pomoc českým občanům při potížích v zahraničí, je povinnost ale "bezplatně" jen, je-li jejich "čin" v souladu se zájmy státu a jeho zákony. V opačném případě za "úplatu" finanční nebo trestní-Krejčíř, ty dvě čůzy, převaděči drog aj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. PS. Ostatní je jen politikum mezi oběma, co zahrnout "do zájmu ČR", a to je v kompetenci vlády, parlamentu a "direktiv" z EU a USA.

   Vymazat
 4. Zahradil jako EP šlape podle příkazů USA a Bruselu.Nikdy neměl dost svého rozumu.Každý se musí rozhodnout,zda riziko podstoupí,ale pak musí nést následky.A proč USA vrátilo vraha z Brna?To je jednoduché.V USA by dostal trest smrti,tady si odsedí určitou část trestu a pak šup domů!Nebo vy jste slyšeli v poslední době o osudu tohoto vraha?Děkuji panu MUDr.Uzunoglovi za vysvětlení.Doufám,že si pan Zahradil uvědomí,že nemá v Bruselu co pohledávat!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proboha!!
   Spadly jste z měsíce?
   Pokud v důsledku řádění muslimů, terorizujících německé obyvatelstvo, vyhlásí v Bavorsku stanné právo a zákaz vycházení od devatenácti do sedmi hodin a nějaký sedlák ze Šumavy na návštěvě v Bavorsku vyleze o půlnoci na ulici, nejen že je mohou zavřít, oni ho mohou na místě zastřelit!!!
   A jestli se pohybuje někdo na území kde řádí teroristické gerily a jiné polovojenské organizace, nemůže počítat s jednáním prostřednictvím diplomatických nót.
   Můžou být rádi, že je nezastřelili na místě.
   Jen parta KŘUPANŮ ZE SUCHÉ LOZE se může dožadovat jednání ve stylu senilních hrdinů filmů pana Svěráka.
   Žádný Švejk, žádní Tři veteráni.
   Stupidita "politiků", "novinářů" a většiny veřejnosti ukazuje neexistenci toho, čemu se v civilizovaném státě říkalo PRÁVNÍ STÁT!!!
   Pak je možné vidět jak de bil Kalousek chce zastavovat startující letadlo, aby zachránil jakéhosi kmotra před kriminálem, soudce odsoudí slepce za jízdu na černo, i když ten je chráněn ze zákona, ministr vnitra Chovanec, ministr obrany Stropnický a ministr průmyslu Mládek beztrestně vyvážejí zbraně a dodávají je teroristům po celém blízkém východě, sionistická vláda zotročila Český národ a nechává jej vyhladovět achcípat za žebrácké mzdy, socani včele se Zaorálkem a Sobotkou potají dovážejí tisíce negrů a Arabů do Čech a smějí se nám do očí!!!
   TO BY VÁS MĚLO TRÁPIT!!!
   ale to vás ne se re, protože se necháte krmit zástupnými problémy, jako jsou dva pitomci, co si pletou válku s výletem k moři.
   Pravdu má Okamura, kdo nectí zákon, není hoden žít v této zemi.
   Jděte se bodnout.

   Vymazat
  2. 22:04-skvěle va výstižně sepsáno,navíc k tomu všemu bych jen přidal to,že ti dva mladí,naivní,romantičtí typičtí produkti odkazu havlismu a jeho surrealistické nepraktičnosti a pokrytectví když už se vydali do války za zlepšením tohoto veskrze zhovadilého světa,o tom neměli vytrubovat a "fuckBůku" a měli to do toho Kurdistánu vzít jinudy,než zrovna přes Turecko,třeba nějakou přímou linkou do Ibrílu,kam se z BRD i od nás letecky zasílají zbraně a munice a taky tam létají i civilní linky....On ten fuckBůk je horší a má větší destruktivní moc,než měl v minulosti místní farář se spovědnicí....Oni ti dnešní mladí i když šukají už od třinácti,nejsou ve skutečnosti dospělí ani ve třiceti....prožíváne úžasné časy....

   Vymazat
 5. Kuci,netragictejsi bylo,jak CR,dostala domu,ty dve pomatene holky z Pakistanu...a ta jedna se chtela vratit zpatky...museli ji kuci obrezani udelat pomysleni!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste normální, viděl jste je měli úplně zničenou psychiku. Bylo to nad jejich síly a tak se upnuly ke svým trýznitelům. Vozit se po neštěstí druhým s tím zásadně nesouhlasím.

   Vymazat
  2. 14:34 Proč by nebyl normální? Sdílím kolegův názor. Ty blbky tam jely rozjímat, tak na to měly docela čas. Hlavně, že to měly dopředu "ošetřené".
   Chlapi tam nejezdí, protože mají mozek. A ty dvě slépky jsou příkladem toho, že vzdělání přímo nesouvisí s IQ. Neštěstí šly naproti,tak tu nemektejte a nebulte.

   Vymazat
  3. Pro 14:47 jste k ničemu, nemáte pochopení a cit. Není snadné se zorientovat v životě. A že je mladý člověk hloupý za to on nemůže, protože se rodíme do neznáma. Může za to jeho okolí, které ho nic nenaučilo. Právě díky takovým tupcům jako jste vy, kteří si myslí, ať si každý pomůže sám, má s námi zákulisní vedení snadnou práci. Jestli nebudeme držet spolu špatně dopadneme.

   Vymazat
  4. 20:11-ty dvě píče,Tonča a Hanča se mohly "zorientovávat v životě" tady u nás a ne jezdit ke kozomrdům,aby ti jim dávali rozřešení....a měly se před svou pošetilou misí zorientovat v zeměpise a taky trošinku v místních politických poměrech a folklóru.Jsou to kravky,které dostaly,co zasloužily,jen nás to stálo hromadu peňěz,které ty krávy nevydělají za celý svůj život i kdyby "točily kabelkama" v Perlovce od večera do rána po celý zbytek svého života....
   Jinak je jejich případ ukázka kvality našeho školství a výchovy v rodině,kde jsou produkování takoví nezodpovědní a sobečtí,sebestřední,infantilní trotli,neschopní pochopit realitu ani v už dávno nedětském věku....

   Vymazat
  5. ano dve pice poblaznene a stalo to danove poplatniky 150milionu ci tak nejak ze?

   Vymazat
  6. 20:11Chtěl bych vidět toho exota, co mi říká, že jsem k ničemu a tupec.Jen se podívát, abych si dokázal udělat obrázek. A s Vámi držet pospolu? Si děláte kozy ne? Jedině pospolu proti takovým tupcům. Hvězdy měly rozumu dost, jen to tak "lehce" podcenily a pár pitomců, jako jsi ty se jich teď zastává.

   Vymazat
 6. Kurdskému národu přeji, aby se v dohledné době dočkal své státnosti vč. určení svých státních hranic vymezujících v regionu všechny oblasti obývané po staletí kurdským etnikem.
  Pokud má mít právo na sebeurčení např. obyvatelstvo ukradeného Kosova, nemůže být sebemenší důvod odpírat je Kurdům.
  I pouhou zmínku o kurdském původu však dodnes v Turecku trestají jako terorismus, a představitele PKK (Ocalana) chtěl turek nechat dokonce popravit!! A jedině odmítavá reakce mezinárodního veřejného mínění zachránila jeho život. Aby byl uvězněn na doživotí ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fešáku, měl bys si zajít do obecné školy, aby ti vrátili školné, neboť jsi blbý, jako vantroky.
   Situaci v Turecku, Sýrii, Iráku, Saudské Arábii, Jemenu a kdekoliv v v okolí vládne kmenové a rodové právo. Oni se vraždí mezi sebou na ulici za bílého dne i když tam není válka. Podřezávají se jako dobytčata, upalují za živa. Jen s příchodem "demokracie" šířené americkými židy změnili techniku. Teď se střílejí a vyhazují do povětří. Mír tan však zavládne do týdne, pokud jim dáte deset kufříkových jaderných bomb. Pak se vydají k nejbližšímu milionovému městu a každý den zabijí milion souvěrců. Ve jménu Aláha a čistoty výry!
   PROČ HLEDÁTE LOGIKU, KDE NENÍ?
   Je to, jako byste věřili Hillary, že má ráda lidi a proto jako prezidentka USA ukončí války trvající desítky let a bude vyvážet místo samopalů a raket Sunar a dětské hračky.
   Můžete budovat a stavět a nebo bombardovat a ničit!!!
   třetí cesta není!

   Vymazat
 7. Pan Zahradil ví, že "Členství v cizím ozbrojeném sboru bez povolení je stále trestným činem". Jak je tedy možné, že nerozmluvil svým stranickým kolegům Topolánkovi a Vondrovi vyznamenání bratří Mašínů a Paumera, kteří sloužili v 82.výsadkové divizi americké armády? Jedná takto čestný člověk? (vím, řečnická otázka)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vysvětlení páně Zahradilovic názoru je prosté:je to čurák z ODS a ještě k tomu obřezanej..

   Vymazat
 8. On marxizmus je něco špatného , co potom kapitalizmus ??!! Kolik marxizmus rozbombardoval a zničil států ??

  OdpovědětVymazat
 9. Uzunoglu je Kurd s podivnou minulostí, odsouzen pro mučení,osvobozen po intervencích individuí jako Schwarzenberg, Havel, Šiklová a spol.
  Je tedy jasně podjatý a neobjektivní.
  Zatčená dvojice by měla dle mého být přísně potrestána, nejlépe natvrvalo, samozřejmě v Turecku. Jinak než dle zákonů platných na úszemí, kder je porušili a kde byli zadržedni, ani nejde postupovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. uzunoglu je jasne zaujatý. Je zrejmé, že zaujato komentuje zahradilove vyjadrenie k veci. zabudol, že nie je podstatné, či predstaviteľka YPG (YPJ alebo PKK) bola prijatá v bielom dome alebo elyzejskom paláci. podstatné je, ako to vnímajú tí, v koho moci dvaja češi momentálne sú. a tou stranou sú turci, ktorí si o kurdoch myslia svoje. či niekedy rokoval erdogan s kurdami alebo nie, je vedľajšie, teraz sa cesty turkov a kurdov momentálne rozchádzajú a rokovanie nie je možné (najmenej jedna strana rokovať nechce) a najmenej jedna strana si myslí, že má navrch. Preto tú druhú stranu ostrakizuje, útoči na ňu slovne aj vojensky. Z tohto pohľadu je ejdno, či turci nazývajú kurdov teroristami, alebo úhlavnými nepriateľmi. Je to jedno, rovnako, ako keď kiska nazve kotlebu fašistom. Kotleba fašistom nie je, ale na označenie nezmieriteľného politického rivala je dovolené použiť hocičo.
   Zahradil, aje keď hodnotenie jeho politickej kariéry je trefné, správne vystihol, že naše nazeranie na činnosť dvoch čechov môže byť predmetom slohových politických cvičení, ale na realite to nič nezmení.
   P.S.: ak je niekto tak politicky naivný, že ako pomocník nepriateľa prekročí hranice turecka domnievajúc sa, že sa nič nestane, potom ide o jedinca bez pudu sebazáchovy. Takíto sú v prírode eliminovaní v druhom rade, hneď po chorých a zranených. V ľudskej džungli platia obdobné pravidlá.

   Vymazat
 10. Souhlasím s Yektou, Zahradil je jen americký bezcharakterní poskok - FUJ Zahradilovi. Pan Smetana z Olomouce šel sedět na 100 dní za to, že namaloval ODS rohy, Zahradile, co vy jste v tom ODS za svoloč.

  OdpovědětVymazat
 11. Zavřete hubu té Turecký bestii, která tu již od revoluce škodí. Tvrdí, že podniká, ale měl zůstat zavřený pro ty svoje podvody, neměl se vůbec dostat na svobodu a když tak okamžitě vyhoštěn do Turecka, přimlouvám se o dodatečné vyhoštění tohoto darebáka.

  OdpovědětVymazat
 12. Pro vznik Kurdského státu existuje i rezoluce OSN. Proto bojovat podle svých možností za naplnění rezoluce OSN je povinností všech občanů států kteří rezoluci podepsaly. Kosovo je zločin i podle mezinárodního práva jenom to nikdo nechce řešit, protože silnější pes je be. To už teď platí všeobecně protože to je základní kámen kapilalismu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rezoluce je k ničemu,žádný stát na blízkém východě nedá Kurdům dobrovolně ani píď území.Budou rádi za autonomii...

   Vymazat
 13. podle logiky pana Zahradila by měla v Tureckém vězení skončit také česká vláda, po zásilce zbraní poskytujeme i výcvik:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Odhaleno-V-Bechyni-projdou-vycvikem-kurdsti-bojovnici-Radnice-o-tom-nevi-Ministerstvo-zvazuje-bezpecnostni-riziko-455497
  Pokud Zaorálek neposkytne těm dvoum mladejm lidem účinnou pomoc, prokáže pokrytectví socanů

  OdpovědětVymazat
 14. Kosovo je srdce Srbije . Schwarzenberg není Slovan a proto zradil Srby na Kosovu . Díki bohu že jste ho nezvolili za hlavu státu .

  OdpovědětVymazat
 15. jo curaci zase vysolte 150milionu za dva karieristy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bylo u jedné muslimky a jedné svobodné matky. Tehdy bylo ověřeno, že jsme velmi solventní země. Obávám se, že za tyhle dva sebestředné idioty vysolíme víc. Určitě se to ale už nikdy nedozvíme.

   Vymazat
 16. Když se někdo politicky angažuje v cizí zemi a řešit tam jejich problémy měl by vědět ,že za to může zaplatit třeba životem nebo jeho velkou částí.Turci je jen tak nepustí,budou si muset odsedět asi hodně let.Stanou se odstrašujícím příkladem pro další "aktivisty"Škoda těch mladých lidí.

  OdpovědětVymazat
 17. Farkaš prošel tvrdým výcvikem ve fr.cizinecké legii, ale je prý humanitární pracovník. Naivní a mentálně nedospělá Všelichová je rovněž hrdá na svůj bojový výcvik.Kolik dalších českých humanitárních pracovníků takový výcvik podstoupilo ? Před poslední svojí cestou tady chlapec vše rozprodal a napsal závěť s tím, že počítá, že tam padne..Slečna dle videa na DVTV není evidentně psychicky úplně v normě. Má zvláštní koníček - jet se podívat na válku. Nedocenění dobrodruzi, vyhledávající pouze adrenalin. Svoje působení slečna popisuje tak, že to připomíná dobrodružnou bojovou hru 16 letých puberťráčků proloženou krásným rodinným životem s Kurdy. Bohužel jí je už 24 let. Oba se maskující za jakousi fiktivní snahu koupit v Německu náklaďák a v Čechách krabici fáčů a pak to předat zahraničnímu Medical rýmu. Vše neurčité, v přípravách a v úvahách. Slečna studentka někde někdy pracovala? Těžko.S milencem Farkašem si postavili u Prahy dům, další si koupila v Serekani. Možná by bylo vhodné prověřit hospodaření neziskovek se kterými spolupracuje a účet na který další sluníčkáři posílají české korunky. Varováni od českých úřadů byli, smrti , jak tvrdí se nebojí,počítají se vším, nad možností, že by se jim od Turků něco přihodila holčička s úsměvem mávla ručkou.Tož, ať se jim jejich sny splní.V Turecku. Chtěli se zviditelnit a zažít adrenalin, zastřílet si, sem tam někoho zabít, být obdivovanými hrdiny.Na to snad nepotřebují dalších českých 150 milionů výkupného .
  A co si myslí Zahradil a Uzunogolu je mě jedno.

  OdpovědětVymazat
 18. Tak sluníčkáři do boje! Vyměňte tibetskou vlajku za jinou a denně demonstrovat před tureckou embassy za propuštění vašich přiblbých kamarádíčků z vězení. Doufám, že tentokrát Turek přitvrdí, a vy si z toho vezměte ponaučení, že srát se do velké politiky se nevyplácí a tam taky nikdo není zvědav na vaše lidumilný cancy. "Lidská práva v praxi". Ještě se může ozvat ta umaštěná baba Šabatová, klinika s buznou Stropnickým, všichni buzeranti s Hromadou v čele, herci, zpěváci atd. Doufám, že to stát nebude stát ani korunu, jako ty dvě krávy, coje zajali někde vPakistánu!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak,tak,....je zajímavé,jak těm sluníčkářům leží v žaludku ti vaháábisti a salafisti "na druhým konci světa",ale jejich roztahování a opruz tady,je nachává v klidu a pokud je nějak vzrušuje,tak jen tím směrem,že mu jdou nadšeně na pomoc....

   Vymazat
 19. Docela zajímavé čtení o tom jak se zrodil IS.

  http://special.novinky.cz/islamsky-stat/

  OdpovědětVymazat
 20. Jmenuji se Arecia Walter a já jsem z Texasu. Chci využít této příležitosti a poděkoval velkého lékaře, který přivedl mého manžela zpátky ke mně a kvůli němu jsem velmi šťastná žena dnes.
  Bylo by špatné, kdybych nesvědčí o nádherné práci, kterou udělal pro mě, tak jsem se rozhodl
  sdílet je s celým světem, protože je to doopravdy, a ne jako někteří, kteří chtějí vybírat peníze, a nic nedělat.
  Asi před třemi lety, můj manžel a já jsme měli krásné dítě, a najednou znaky mého manžela začala měnit. Začal držet pozdní noci, se stal opilý, a dokonce začal mít tajný poměr s dáma v našem sousedství, a občas stráví noc v jejím domě. Jednoho dne jsem nemohl vzít to už, a rozhodl jsem se ho postavit, když přišel domů uprostřed noci. Ale nechtěl mě poslouchat, a on mě zmlátil v přední části našeho syna a nakonec se nechal mě k bližnímu. Myslel jsem, že můj život skončil a že můj syn nikdy neuvidí svého otce znovu. Snažil jsem se být silná pouze pro dítě, ale nemohl jsem kontrolovat bolest, která mě trápí, protože jsem byl tak zamilovaná do svého manžela. Každý den a noc, myslel jsem na něj a vždy si přál, aby se vrátil ke mně, až jednoho dne jsem potkal mého dobrého přítele, který měl rakovinu, ale když mi ukázal nejnovější výsledky testů, její rakovina byla pryč. Řekla mi, že důl byl malý případ a mělo by se bát vůbec, že ​​má řešení mých problémů. Tak jsem se zeptal, co bylo řešením svých problémů a dal mi tento email okhuakhuasolutioncenter@gmail.com~~HEAD=dobj a řekl mi, že duchovní léčitel, Dr Okhuakhua, je to velmi silný muž, a že je naživu, protože léky, které mu dává za její rakovinu. Napadlo mě, jestli tento muž byl opravdu řešení, protože jsem se snažil nějaké falešné duchovní doktory, ale oni jen chtěli své peníze a nemohli dělat nic pro mě, tak jsem se neochotně kontaktoval tohoto muže a on mi řekl, získat nějaké materiály a dělat některé věci, a když jsem skončil se vším, co mě požádal, abych, že budu čekat na pouhých 72 hodin, a můj manžel přijde leze na jeho klečí, žádat o odpuštění. Tak jsem věrně udělal to, co mi to velký muž požádal, aby dělat a rozhodně po 72 hodinách, jsem uslyšel klepání na dveře, a když jsem šel otevřít jsem viděla svého manžela. Byl jsem úplně oněměl, protože plakal a žádat o odpuštění. Od té chvíle, všechna bolest a smutek ve svém srdci se rozplynuly, můj manžel je zpět, a štěstí v mém roztomilé rodiny se vrátil.
  Chci říci velmi velké poděkování Dr. Okhuakhua. Tento velký muž mě pochopit, že není žádný problém na Zemi bez roztoku, a slíbil jsem mu, že kdyby mohl vyřešit své vlastní problémy, řeknu celý svět kolem sebe, aby mohl také jim pomoci. A tak daleko, že nebyl zklamán.
  Pomohl jeden z mého kolegy v kanceláři, která byla při pohledu na dítě více než deset let, a ona je v současné době těhotná. On také pomáhal mého bratrance aby si manžela, a jejich svatba je v srpnu.
  Takže prosím, pokud víte, že máte tytéž problémy, nebo jakýkoli problém, který je podobný, bych poradit, aby kontaktovali lékaře velkou pomocí své schránce
  Okhuakhuasolutioncenter@gmail.com a řekni mu Arecia Walter vás poslal k němu. Ten vyřeší váš problém, ale prosím, nezapomeňte také svědčit, aby ostatní lidé mohou těžit z tohoto velkého muže příliš.

  OdpovědětVymazat