Reklama

středa 2. listopadu 2016

Zemanovi kauza „Brady“ spíše prospěla


Messiah Zeman
2.11.2016    Vaše věc
Agentura SANEP se ve svém nejnovějším průzkumu veřejného mínění zaměřila na kauzu Zeman – Brady – vyznamenání. Ukazuje se, že M. Zemanovi rachot kolem vyznamenání či nevyznamenání J. Bradyho neuškodil.

Na otázku: Jak vnímáte události kolem kauzy M. Zemana, D. Hermana a J. Bradyho odpověděla téměř třetina dotázaných (31 %), že jde o úmyslný a cílený útok na hlavu státu. 18,2 % dotázaných vybralo tvrzení, že je celá akce ze strany prezidenta Zemana naprosto trapná a ostudná. To, že byl J. Brady zneužit k útoku na hlavu státu si myslí 16,4 % oslovených. Další jsou přesvědčeni o tom, že je to hysterie nedůstojná oslavám založení samostatného státu (11,3 %). Celou věc za naprosto nesmyslnou a ubohou považuje 7,5 % dotázaných, 5,4 % tato kauza vůbec nezajímá, 3,2 % považují kauzu za selhání hlavy státu a 3,7 % dotázaných si nevybrali žádnou z odpovědí.

SANEP se také zajímal o to, kdo znal jméno Jiřího Bradyho před vypuknutím kauzy. Toto jméno bylo známé 0,2 % dotázaných.
Skutečnost, že se část politiků nezúčastní oslav 28. října na Pražském hradě vnímají lidé z 23,8 % jako snahu o pošpinění M. Zemana, z 22,4 % jako zneuctění státního svátku. Z 20,5 jako politické hašteření. 20,2 % dotázaných neúčast některých politiků na udílení státních vyznamenání vnímá jako naprosto správné a demokratické vyjádření protestu proti jednání prezidenta Zemana.

55 % dotázaných neschvaluje skutečnost, že část politiků a osobností odmítla přijít na oslavy dne založení státu na Pražský hrad. Tento krok schvaluje pouze 26,7 % dotázaných.

37,2 % dotázaných je toho názoru, že pravda je na straně M. Zemana. 20,1 % dotázaných se domnívá, že pravda je na straně D. Hermana. 17,6 % dotázaných nevěří ani jedné straně, 15,6 % si říká, že pravda je někde uprostřed.
46,4 % dotázaných se domnívá, že tvrzení, že M. Zeman skutečně uvedl, že pokud se ministr Herman setká s dalajlámou, on neudělí jeho strýci Bradymi státní vyznamenání. 27,8 % si naopak myslí, že ono tvrzení je pravdivé.

Tato kauza ovlivnila u 31,1 % dotázaných důvěru k M. Zemanovi kladně, u 22,3 % dotázaných ovlivnila tato kauza důvěru k M. Zemanovi negativně. U 37 % dotázaných tato kauza důvěru v prezidenta neovlivnila žádným směrem.
Pokud se podíváme na výsledky, vidíme, že těch, které tato kauza vyloženě negativně naladila vůči M. Zemanovi, je zhruba 20 %. Zhruba dvakrát tolik občanů však ve všech otázkách stojí na straně M. Zemana.

D. Herman si tedy pomocí této kauzy možná vybojoval nějaké pražský hlasy ve volbách. Ale na stranu prezidenta Zemana zřejmě tato kauza, agresivně vedená proti němu, přihnala i některé prezidentovy dřívější odpůrce a upevnila názory jeho zastánců. Pokud zkrátka kdokoli vyhlašuje boj proti sprostotě a jakémusi feudalismu, musí holt volit jiné prostředky, než které kritizuje… A to se odpůrcům M. Zemana prostě nedaří…

Ilustrace z produkce ateo.cz.

57 komentářů :

 1. Pražská kavárna zvýšila svou vlastizrádnou kampaní na svržení prezidenta,ještě větší podporu Miloši Zemanovi a posílila tak uvedomění vlastenectví, jako duševní národní poklad, který si nesmíme nechat ukrást.Dobře si zapamatujme jména těchto zaprodaných kavárníků!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. VAROVANI. Zda se ze se moje varovani ztratilo. Vyhroceni situace prislo s DalajLamou ale hlavne to naridilaMERKEL pri svoji nedavny navsteve. Pozor na to. Maji to na rozkaz a musi pokracovat.
   Prosim vas poohlednete se nekdo na smetisti , jiste se tam nejaka medajle bude povalovat a poslete ji tomu fanatickymu sberateli..Jinak neda pokoj a my pokoj mit nebudem..
   Pozor taky na pridavani penez z niceho nic. To je urceny predevsim afroarabum..Az prijdou a nikoliv nam...
   Kteri jsme si na to vydelali...

   Smazat
  2. Však si to nechal od Hermana dobře zaplatit.
   Zadarmo by necestoval z Kanady sem.Jenom mi
   stále vrtá hlavou,že zrovna on se zachránil
   z koncentráku.
   Petr Majevský

   Smazat
 2. Vlastenectví, to je dnes znovu objevený pojem. I díky Zemanovi.
  A vlastizrádcovství je další takový znovu objevený pojem. Díky zase jiným lidem :-D.

  OdpovědětSmazat
 3. Anketa postrádala nejdůležitější otázku vystihující podstatu celé kauzy:
  "Má ministr právo ignorovat mezivládní dohodu, uzavřenou s jiným státem jménem celé vlády?"

  Není důležité, jestli svůj čin onen ministr považuje nebo nepovažuje za porušení dohody. Rozhodující je názor smluvní protistrany. A ta se prostřednictvím své ambasády jednoznačně vyjádřila, že ho za porušení dohody považuje.

  To jsou klíčová fakta celé kauzy. Nechápu, proč Sobotka i Zaorálek jsou stále v defensivě a neřeknou na tvrdo, že se Herman vědomě (či nevědomě, čemuž nevěřím) dopustil poškození důvěrohodnosti vlády? Proč jasně neřeknou, že zrušení Jurečkovy návštěvy Číny je toho důsledkem? Proč pořád kličkují a snaží se hrát na obě strany? Fakta uvedená výše jsou přece nevyvratitelná.

  Pokud by celou situaci někdo logicky popsal a předal ČTK, včetně citace 2.odstavce mezivládní dohody s Čínou z roku 2014, tak by čísla z průzkumu vypadala úplně jinak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nová dohoda uzavřená nedávno s Čínou je pouze dohodou mezi prezidenty Česka a Číny a parlament Česka ji neratifikoval,pokud vím. Jinými slovy,je neplatná a jen pro smích. Navíc je neplněna,respektive porušována Čínou a to opakovaně. Například ty Čínou slíbené čínské investice v Česku se v podstatě nekonají a zrovna byl Čínou odmítnut ministr Česka. Já osobně tomu říkám blamáž z neschopnosti a "lži" Vlády Česka a stydím se za prezidenta Česka Zemana,protože je blbec,respektive tak mi ten naiva (nebo prostě blbec,tedy) vychází logickou úvahou. Asi je poznat,že jsem z toho i naštvaný,protože takoví blbci ve vedení státu,to je fakt katastrofa.

   Smazat
  2. 0:59
   On ten Herman vedle Posselta také není "košér". Chlapec si chodí na setkání "zahraničních věcí ČR", místo na akce "ministerstva kultury". Minulý týden tvrdil, že se bude stýkat s kým chce a nedá se nikým a nijak omezovat na svých osobních právech. Dnes už bude předem informovat Zaorálka, takže svůj pevný pevný postoj má "vnitřně zcela ujasněn". Slavná vládní čtyřka (v čele s Bohušem) sama vydala vládní prohlášeni o pravidlu jednání s Dalajlámou mimo vládni půdu dohodnutém před dvěma léty. Je to nedávno? Tak se ptám. Jak je k tomu prohlášení Zeman donutil? Když to vydali, tak spolupráce s Čínou je jen Zemanova akce nebo i vládní akce? Kritizovali jsme na mezinárodní úrovni královnu Anglie a Obamu v USA za bombastické přijetí nejpřednějšího komunisty Číny?
   Já Vás chápu. Čest, spravedlnost a poctivost je pěkná a tak jsme přestali vyvážet po 89 zbraně do světa a opustili/uvolnili jeden u lukrativních oborů a trhů světa - zbrojní průmysl. Němci, Američané, Britové a Rusi nás ihned nahradili a obchodují místo nás. Jsme my ti dobří? Jsou oni ti špatní? Nebo jsme jen blbci (a to již od plyšáku)?

   Smazat
  3. 0:59 Stejně jako novináři a někteří politici si pletete Prohlášení o strategickém partnerství z 29.3.2016 s Mezivládní dohodou z dubna 2014, o které je řeč:
   http://www.mzv.cz/jnp/cz/udalosti_a_media/prohlaseni_a_stanoviska/x2014_04_29_tiskove_prohlaseni_ministerstev.html
   Tato dohoda navazuje na předchozí dohody z roku 1999 a 2005. Ve druhém odstavci najdete jasný závazek:
   "Česká republika v této souvislosti nepodporuje samostatnost Tibetu v jakékoliv formě."
   S touto mezivládní dohodou má Zeman společné jen to, že je také "Česká republika", stejně jako vy. Demokracie je to, že vláda zvolená většinou, má právo uzavírat takovéto dohody i za vás, i za Hermana. Je hodně zvláštní, že lidé, mající plná ústa obrany demokracie, toto nerespektují. Vaše připomínky svědčí jen o tom, že jste příspěvek z 0:42 nečetl nebo nepochopil.

   Smazat
  4. Voni sou hlava, pane vachmajstr.3. listopadu 2016 3:29

   Zeman ve skrytu duše doufá, že by jej mohl volit i nějaký havloid, ódéesák či kleronácek a velmi chytře spílá nezaměstnaným při své návštěvě Ostravska. Mazaná politika v zemi, kde za jeho vlády skoro každý prošel Úřadem práce. Přízeň národoveckých stran už má zajištěnu podpisem protičeských a protilidových zákonů shazováním doc. Konvičky.

   Smazat
  5. Co to meleš ty pí.o hlavounská. Běž do prdele hnízdo opelíchané.

   Smazat
  6. Já si nepletu ty dohody,tehdy jsem se skoro "zbláznil" z toho,co Vláda Česka v čele zrovna se Zaorálkem,podle závažnosti zločinnosti,spáchala v Číně,respektive když flagrantně porušila platné mezinárodní právo a zavázala se ho porušovat i do budoucna tím,že uzavřela s Čínou dohodu o nerespektování práva národa Tibeťanů na sebeurčení a sebeobranu a tedy se rozhodla porušovat a ignorovat Chartu OSN.

   Smazat
  7. ... Nynější kauza totiž na tuto mezivládní dohodu navazuje a rozšiřuje ji a právě dohoda obou prezidentů zapříčinila nynější problémy,protože jde o urážku "jádra" vládnoucí skupiny v Číně a na to Čína musí být opatrná. Je to jako byste vrazil Kim Čong Unasovi facku a on Vás musí dát za to roztrhat psy aby neztratil svou moc nad lidmi ve svém státě. Bezesporu lze tedy Hermanovu protičínskou a logicky tedy zrovna i protičeskou akci pojímat jako zradu Česka se snahou mu uškodit ... a asi ve prospěch ekonomiky Německa,samozřejmě a logicky.

   Smazat
  8. Protože to jsou stejní křiváci jako herrman.

   Smazat
  9. 10:08 Jste si jistý, že jste se opravdu nezbláznil? Tu dohodu jste zase nečetl, jinak byste věděl, že stejně jako obdobné dohody Číny s dalšími 51 státy vychází právě z Charty OSN o nevměšování se do vnitřních záležitostí jiných států. Jste jako Herman. Ve své nadutosti se domníváte, že z mezinárodního práva a dohod smí platit jen to, co vy uznáte za vhodné.

   Smazat
  10. Vy 15:42' jste odborníkem na mezinárodní právo? Nebo to je naopak tak,že naopak Vy jste nadutý,protože si myslíte,že když prostě opakujete to,co tvrdí mocní tohoto světa ,tak je to určitě pravda? Vnímáte,například,jak velmi a vlastně i naprosto si odporuje názor Ruska na mezinárodní právo s názorem všech ostatních států světa především zrovna ve věci Krymu? Je to anexe a nebo uplatnění práva národa na sebeurčení,zakotvené jako nejzákladnější právo v Chartě OSN,protože OSN znamená Organizace spojených NÁRODŮ a toto právo je tedy logicky právem objektivním a nezávislým na jakékoliv vůli národů ostatních na rozdíl od práva subjektivního,o kterém může rozhodovat samotný jeden národ a to jsou právě ty jeho vnitřní záležitosti,do kterých se tedy,logicky,nemají ostatní národy právo vměšovat? Mne zlobí to nadřazené chování a jednání diskutérů,kteří se pouze opírají o lži velmocí,přičemž význam Číny je nejen ekonomicky obrovský. Trochu myslet,by to chtělo. A k tomu Krymu, skutečně jde podle mezinárodního práva o přímou anexi,o oficiálně přímou,protože Putin už přiznal,že ti "zelení mužíčci" tam,byli jednotkami ruské pravidelné armády,které tam vyslal. Ale nejen z toho důvodu. Takže: Právo národa na sebeurčení a sebeobranu nikdy nesmí být a ani není vnitřní záležitostí nějakého státu,který ho uzurpuje,protože prostě jde o právo objektivní a tedy nezávislé na vůli jakéhokoliv státu,respektive existuje svobodně a nezávisle jako základ celé OSN a její Charty OSN. Jinak by ani neměla jeho existence smysl a prostě by jen bylo možné stanovit,že národ má právo na sebeurčení,pokud mu to třeba zrovna ten,jiný,čínský, národ dovolí. Fakt MYSLET!

   Smazat
  11. ..... "Hele, já neuznávám právo Číny na sebeurčení a vůbec mne nezajímá,že je už sebeurčena,ostatně,Tibetský národ ještě sebeurčen není a také mu to jeho právo nepřiznávám,protože prostě národy jsou si existenčně rovny." . Národ jako národ,také národ. Stačí?

   Smazat
  12. .... Až budu osobně mluvit s čínským prezidentem a já myslím,že se tomu nevyhnu,řeknu mu totéž. My jsme silnější než Čína a pokud nám bude dělat problém,zlikvidujeme ji. Byl jsem ještě dítě,když jsem se osobně setkal s Bruce Leem,s tím hollywoodským hercem v kung-fu a on mi řekl,že mne nikdy neuzná. Přiletěl proto přímo do Prahy,ještě za socialismu a navštívil mne přímo v mém "bojovém výcvikovém středisku". No,tak, zemřel,frajer,protože jsme ho přestali chránit. Namyšlenost není dobrá věc,protože nikdy nevíte,na koho narazíte,nebo prostě kdo je a nebo bude kdo.

   Smazat
  13. ..... Ostatně ,mé jméno znamená japonsky Bůh a mělo by to někoho,kohokoliv v Číně varovat.

   Smazat
 4. Uvedena statisticka cisla, si nejaky kavarensky bridil vymyslel po opici ze zoufalstvi, nad dalsi ostudou, kterou tato parta sklidila !

  Za presidentem Zemanem stoji 80 % naroda !
  Jeho nejvetsi slava a mezinarodni prestiz ho vsak teprve ceka - az pro milliony Americanu vyjde najevo, ze cesky president je spriznena duse s Donaldem Trumpem !
  SLAVA ZEMANOVI - prozretelne chloube ceskeho naroda !

  A ted neco pro zajimavost !
  HUMA ABADIN intimni pritelkyne Hillary, byla neopatrna se svoji E-mail, ktera se dostala do rukou lidi Donalda Trumpa.

  Na zaklade toho, co bylo nalezeno - FBI dostala
  ultimatum !
  Bud znovu otevre vysetrovani ohledne E-mails, nebo bude verejnost informovana o obsahu E-mails na tiskove konferenci. FBI byla donucena vysetrovani znovu otevrit !

  E-mails jsou plne sexualnich perverznosti ! Take informuji o existujici organizaci pedofilu, kterou vedl byvaly manzel Humi, kongresman (1999-2011) Anthony Weiner
  (Zid, puvodem z Brooklynu).

  T.j. jeden perverzni a zlodejsky skandal za druhym, a to co se deje patri do rezortu KRIMINALNI policie.

  Dalsi trapnost !
  Obama prosadil, ze tisice deti z Latinske Ameriky bez rodicu mohlo zustat v Americe, protoze bude nedostatek pracovnich sil pro prace neoblibene. (Cernosi totiz nebudou pracovat vubec !)

  Tyto deti misto vdecnosti zalozili GANGY, ktere maji na svedomi zivoty 3 chlapcu a dvou devcat + nejake duchodce, americke, NE z latinske Ameriky.
  Jestli nevyhra Trump, tak je konec sveta. Tak to vidi
  HONOLULU - svedomity observer.

  OdpovědětSmazat
 5. Vas ministr "kultury" Herman, udelal LUMPARNU proti zajmum cele vasi zeme a kazde socialni vrstve obyvatel !

  Je-li strasne hloupy, nebo podplaceny z Bruselu neni znamo ! Zbavte se ho ! Cina se ted diva na Cesko s NEDUVEROU a to pravem.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevěř politikům a flanďákům s heslem podvodným slibem nezarmoutíš, honolulu.

   Smazat
  2. Herman by měl odstoupit a veřejně se omluvit !! Chtěl by vrátit pohraničí fašounům , a ti by si sem nastěhovali migranty !! Byli by jsme smetiště Německa !! Jsme stejně jejich kolonie - sebrali nám naši důstojnost !! Horáček president , další komediant jako blekota Havel ? To si snad havlisti dělají pr..l , nebo co to jako má bejt ?!

   Smazat
 6. Chyba unoru 48 byla malo procesu.Deratizace skudcu musi byt pecliva a dukladna. Podcenujeme nase predky kdyby si to lide neprali tak by nebyly. Chyby se nesmi opakovat chemoterapie na tu rakovinu naroda...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnes uz vime, ze se Stalin nemel zastavovat v Berline ,ale nekde v Portugalsku, ktere bylo taky rajem fasistu..A cele to hnizdo nasili,zrady a zbabelosti vycistit.
   Mistni henleinovci se na pokyn Merkel z nedavne navstevy , tak snadnou ale nevzdaji. BEFELH ist BEFELH.
   Jawohl. Dostali to prikazem, zkratka. Tak ani NESMI. Dostanou napomenuti z Rajchu na beton.
   Proto pozor na vanoce , budou se snazit o dalsi puc , kdyz pozornost verejnosti je odvracena jinym smerem...

   Smazat
  2. Zeman je sice Čech, ale dělá světovou politiku3. listopadu 2016 3:49

   Kdo si přečte poslední aeronet.cz, tak tomu je jasné, pokud to nepoznal z jeho činů za posledních 27 let, za koho kope a jaký úkol globalistů při přesunu koncentrace řízení do Číny tentokrát plní. A skoro bych řekl, vzhledem k odlifrování jejich prodloužené ruky Kmoníčka, že znovu kandidovat nebude.

   Smazat
  3. A pozor na 17. listopad , budte ve strehu nebo vas strihnou...

   Smazat
 7. 0:59 Ty neiformovany OSLE ! Blbec jsi Ty ! Jinak bys vedel, ze to bylo umele zbrzdeno Bruselem !
  Duvodu bylo nekolik a Ty si zjisti ten NEJHLAVNEJSI, kdyz chce vykrikovat nadavky.

  Cesi maji stejne pravo dbat svych zajmu jako Brusel. Tak musite bojovat a ne nadavat Zemanovi !

  Krome toho UVEDOM si pitomce, ze Zeman je legalnim, legitimnim presidentem az do pristich voleb.
  Demokracie neni majdansky bordel !
  Chcete-li jineho presidenta ? Zvolte ho legalne !

  A DBEJTE NA TO, aby to byl Cech a ne UFOun !
  UFOuny jde posledni dobou poznat na dalku !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velký šéf má tak těžký mozek a nadměrně vyvinutou jednu hemisféru, že se mu naklání hlava.

   Smazat
  2. Honolulu, nevěřil jsem vlastním uším, když Hillary v poslední debatě prohlásila, že v USA každoročně zahyne střelnou zbraní 33000 Američanů. Vždyť to je 3x víc, než za celou válku na Ukrajině. Je to vůbec možné?

   Smazat
  3. 3:35 To se ti stát nemůže. Ty máš hlavu lehkou, lehoučkou, jen duní prázdnotou. V takové hlavě se snadno uchytí každá zaslechnutá hloupost.

   Smazat
  4. 4:05 Rotvajler nebo pitbul? Počítáme s tebou na trhání.
   ©Hlavním zloduchem francouzské belmondovské komedie Velký šéf je tzv. "génius zločinu", muž s tak velkým mozkem, že ho páteř stěží unese a naklání mu hlavu na stranu. Nevím, jestli jste si někdy všimli, že Miloš Zeman má stejný syndrom. Nakloněná hlava patří k jeho typickým rysům.

   Mluvčí Ovčáček může přijít s vysvětlením, že toto gesto viděl prezident v třetím dílu Kmotra vlevo dole, já ale považuji za prokázané, že nám touto citací Zeman vědomě dává najevo, kým vlastně je. Se zlomyslností starého muže, který se nemusí bát o svou budoucnost, protože už od ní nic převratného neočekává, vesele se baví na účet ostatních a novináři mu na to skáčou jak vosy na pivo. Jakub Horák - producent©

   Smazat
  5. 8:41 Jak jsem řekl, prázdná makúvka umí jen opakovat, co vypotí nějaké "celebrita".

   Smazat
  6. 15:46 Trhej, Azor, který by chtěl na film Velký šéf trezor.

   Smazat
 8. 3:37.. Pane ona lze, ale i kdyby to byla pravda, tak je to pouze 0.011 % z celkoveho poctu obyvatel, ktere v teto velke zemi zije.

  % mladych lidi, kteri skoci pod vlak v Cesku je daleko
  vetsi..Krome toho z tech 33 000 zastrelenych, 32 000 je kvuli valkam mezi cernosskymi gangy ohledne drog.
  Tento vrazedny zivotni styl si GANGY dobrovolne zvolily sami.

  16-ti lete devce v Telicich, ktere skocilo pod vlak si urcite jeji konec nezavinila a nezaslouzila. Vzdyt to bylo dite ! Proc ji nebylo pomozeno socialnimi pracovnicemi nevim. (Teplice - tam jsem take nikdy nebyl.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 9. 3:49.. Snazi se vytvorit protivahu proti Bruselu, ktery je denne nebezpecnejsi pro celou evropskou civilizaci.
  On (Zeman) je strategicky chytry !

  Kmonicek bude klicova osobnost pro vztahy Ceska s Amerikou. Nevim vsak o nim nic a nevim jaky ma vztah k mocenskym skupinam v Americe a rozezna-li , kdo je kdo.
  Preji mu uspech ! (Bude bydlet kousek od Trumpa.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kmoníček je Zemanův muž No1 pro zahraniční politiku. Podrobnosti o něm na Wiki:
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Hynek_Kmon%C3%AD%C4%8Dek

   Smazat
  2. Kdo trošičku zná pana Kmoníčka , ví že to není žádný hloupý kmán. Jak z internetu znám americké činitele Psaki, Nulandovou a tu z ministerstva zahraničí, a jim podobní, je proti nim pan Kmoníček génius. A pokud mu tam nevymyjou mozek, nebo nějak nezkompromitují aby jej měli v hrsti, tak nemají nárok.

   Smazat
 10. Tenhle sňatek z rozumu, myšlena koalice ČSSD, ANO a KDU byl stejně předem odsouzen k zániku. Marně vzpomínám, kdy nějaká koalice, ve které figurovali lidovci, vydržel od začátku až do konce volebního období. A jestli tahle současná bude tou první vyjímkou, bude to jenom proto, že je Sobotka připosraný a posedlý touhou po moci za každou cenu.
  Politici obecně jsou živou ukázkou mravní pokleslosti a hlouposti. Lidovci jsou ale ještě o něco horší. Zatímco ostatní partajníci sledují pouze svůj prospěch, lidovci jdou až za tuto hranici a přidávají k osobnímu prospěchu prospěch církve. Tahle snaha o reinkarnaci římskokatolické církve, jako hybné páky české politiky je pro společnost nepřiměřeně drahá a svým způsobem nebezpečná. Nebezpečná proto, že současná církev nejde cestou mravního příkladu, ale cestou vydírání. Obrovský transfer církevního majetku dává do rukou církevních hodnostářů pomyslný klacek na umravnění reptalů. Křesťané sice neřežou nevěřícím hlavy. Ale jsem přesvědčený, že se rychle blíží doba, kdy bude společnost držena pod krkem přes velký vlastnický potenciál výrobních prostředků. A potom skončí doba podlézání a nastane čas diktátu. Nezapomínejme na to, že kdo má majetek, má peníze. A kdo má peníze má moc. To vše v přímé úměře.

  OdpovědětSmazat
 11. Ono hledání případného Zemanovo odpůrce, resp. protikandidáta, je a bude téměř nemožné. Většina lidí cítí, že se má stále hůř a pomyslné světýlko na konci tunelu není vidět. Přes velkohubá prohlašování politiků lidé chudnou. Přímá úměra poctivé práce a vysokého výdělku neexistuje. Stále víc bohatnou politici, spekulanti a další "profese", kteří k majetku přišli všemi možnými způsoby, jenom ne poctivou prací.
  Jak se může Zemanovi stavět na odpor dav reprezentovaný lidmi, jako Bartoška, Kocáb, nebo Horáček? Vždyť právě oni jsou živou ukázkou mravní pokleslosti.
  Zeman má jistě spoustu vad, ale jedna mu schází. Nekrade. Je zajímavá jedna věc. V devadesátých letech vládla pravice, která rozkradla, nebo nechala rozkrást státní majetek za stovky miliard. Jenomže tenkrát zbývaly nějaké drobečky i pro plebs v podobě malé privatizace. Dnes už berou jenom ti nahoře a plebsu zbývá jenom makat. Jo, ztráta iluzí je sviňa.

  PS
  Kdyby Horáček rozdal své miliardy chudým, asi by uspěl spíš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, říkává se, že slibem nezarmoutíš. A pro rozdávání předvolebních slibů či koblížků mají lidi slabost (i slovenský Kiska takto "zabodoval", když v sobě rychle nalezl to předvolební "sociální" cítění). Vždyť všechny ty "koblížky" jsou tak "stravitelné", a ani darujícího ani darovaného to mnoho nestojí.
   Na to snad přišli už i Athéňané, jak starý předvolební trik to je.
   A to, že stále funguje ukazuje spíš jen na nepoučitelnou hloupost těch, kteří se jako ten tažný oslík stále žene za svou mrkvičkou, kterou má taky tak slibně na "dosah".
   Horáček na svém mistrovství rozdávat falešnou naději v hazardu vydělal "hříšné" peníze. S jídlem roste chuť, a tak by ji chtěl zřejmě rozdávat i v politice.
   V hazardu mu ty prachy však nasypali jen ti, kteří se tou zdánlivou snadností svého kýženého zbohatnutí ve hře na Fortunu nechali oblbnout. Nechají se podobně oblbnout i vidinou jeho způsobu prezidentství? Doufám, že nikoliv, protože s ním a za ním stojí velmi podivné postavičky, kterým je nutno se bránit. Vědomě!
   A proto, ne jen s horáčky, ale s tím svým sklonem nechávat se bezelstně ohlupovat, by lidi měli ihned něco dělat. Ve svém vlastním zájmu ...

   Smazat
  2. Slovenský prezident Andrej Kiska nahrabal svoje milióny vďaka pôžičkám a úžernickým úrokom. Maličký rozdiel medzi Kiskom a Horáčkom je ten, že Horáček sa síce tiež živil cez peniaze, ale cez sádzky. Mnoho Slovákov dnes ľutuje, že naleteli Kiskovi a dali mu svoj hlas pri voľbe prezidenta! Ponaučenie a záver si učiňte sami!

   Smazat
 12. Tato čísla se mi zdají pro odpůrce Zemana až tak nějak příliš lichotivá. Můj osobní průzkum v mém okolí mi říká úplně něco jiného...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na PL byly otázky v průzkumu položeny jednoduše, ze kterých vyšlo, že 84% lidí je Brady zcela u p.rdele.

   Smazat
  2. Možná je to tím, že nejste z Prahy. Tam dojde k názorovému posunu, až tam dorazí bída z venkova.

   Smazat
 13. Šaškárna "Brady" jen jen zvýraznila obludné rysy prozápadní havloidní zločinecké bandy!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:32 ano , ano máte svatou pravdu !!! Je mi z těch lidí na blití , když jsem viděla tu sebranku v šou u Krauze , tak jsem se styděla za to , že česko plodí takové idioty - fuj !!!

   Smazat
 14. Podle mého názoru,Klaus se bude snažit o kandidaturu na prezidenta.Pak bych viděl,jako nadějného kandidáta pražské kavárny chirurga Pirka.Tady bych rád poradil panu Pirkovi,ševče drž se svého kopyta.Jinak se nám až moc nepřátel republiky odkopalo v poslední době.

  OdpovědětSmazat
 15. jestli se bude hledat prezident podle klíče kavárny, tak to bude zase nějaká prozápadní obluda, která nás dovede tak do jatek. A zde se ukáže, jak Bělobrádek se umí ohánět nožem - řezník jeden. Dochází k tak obrovské nabídce vhodných adeptů na prezidentování, že až mne jímá strach, aby bylo ve státě tolik podpisů na jejich "kandidatůru". je nás pár miliónů, ale dokážeme postavit tolik politických stran a tolik kandidátů, že by nám mohlo svět závidět. Ti hloupí našinci z náměstí ještě nepřišli na to, že rozdrobenost a široká nabídka ruky trhu udělá z každých voleb maškarádu.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. navrhuji na kandidátku na prezidenta nevolitelnou blbku Miroslavu Němcovou

   Smazat
  2. Ta prodavačka a bývalá klausovská klaka je už dávno politická mrtvola. Prosím Tě, nech jí nadále v pokoji hnít na smetišti dějin. Není radno probouzet zombíka!!! Jen by mě zajímalo, zda už vrátila peníze za ty ukradnuté rožky a "černý" benzín.

   Smazat
 16. Herman "svatosvatě" slíbil, že příští své provokace z Dalajlamou bude konzultovat s min. zahraničí. Prý májí i s prastrýcem Bradym od Dalaje dostat medajle a sice "Za podporu otrokářů" I. stupně. Ale probůh, to si klerofašisté u nás myslí, že je mimo spřízněnců s Hlinkovci a Tissem na moravskoslovenském pomezí bude ještě někdo volit?

  OdpovědětSmazat
 17. Kauza Brady pomohla Zemanovi zviditelnit jeho zapřísáhlé přátele a ukázat celému národu, že tito lidé za nic nestojí. Nevíte, proč Bradymu nedali metál předchozí prezidenti, ani Havel, ani Klaus ? proč ho vymačkávali právě ze Zemana? nevíte, jestli už všichni vězňové, oběti holokaustu, musejí dostat medaili a jestli ji už všichni dostali ? proč měl mít přednost Brady ? mají přednost jenom ti ze západu ? mají přednost jenom příbuzní Hermana ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:13 - A proč Bradymu nedali metál předchozí komunističtí prezidenti Gottwald, Zápotocký, Novotný, Svoboda nebo Husák?! Vždyť tito to měli přímo v popisu práce. Možná proto, že v jejich době byl Herman příliš malý a proto nechodil ještě do pionýra a neangažoval se za rudou hvězdu.
   Rudá záře nad Kladnem

   Smazat
  2. Masarykovu medajli nemuzou davat nekomu za to ze byl v koncentraku. Masaryk uz nezil a neni adekvatni za koncentrak davat medajli, ktera ma zrejme uplne jine urceni...zamereni..

   Smazat
 18. volil jsem zemana a volit ho budu zas z kavarny nikdy nic volit nebudu

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.